تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
ارشد بدون کنکور پیام نور

کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور 1400

ارشد بدون کنکور پیام نور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نوربرای تمامی داوطلبان و متقاضیان ادامه تحصیل در این دانشگاه جامع آغاز شد. تمامی داوطلبان و متقاضیان می توانند بعد از اطلاع از رشته های ارشد بدون کنکور پیام نور برای ثبت نام در ارشد بدون آزمون پیام نور در این مرکز دانشگاهی اقدامات لازم را انجام دهند.

البته در این میان کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد پیام نور الزامی به نظر می رسد. زیرا در صورت نداشتن شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد پیام نور، امکان ثبت نام برای هر فرد متقاضی وجود ندارد.

البته در این میان افرادی هم هستند که به دنبال اطلاع از زمان، نحوه و همین طور شرایط ثبت نام کارشناسی بدون آزمون پیام نور نیز هستند.

در این نوشته، با ذکر نحوه، زمان و همین طور شرایط ثبت نام در کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور و رشته های پذیرنده این دانشگاه در خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه هستیم.

 

ارشد بدون کنکور پیام نور

 

برای آشنایی با زمان و نحوه ثبت نام در کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه پیام نور از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور راست است یا دروغ؟

امکان تحصیل در کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور و ورود به رشته های ارشد بدون کنکور پیام نور به دو صورت برای داوطلبان فراهم شده است.

اولین مورد این که هر فرد در صورت تمایل می تواند در آزمون فراگیر ارشد ثبت نام کرده و پس از مطالعه منابع لازم و شرکت در آزمون ورودی این دوره به صورت بدون کنکور ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور را آغاز کند.

منابع معرفی شده برای مطالعه جهت قبولی و پذیرش در آزمون فراگیر ارشد، همان دروس ارائه شده در اولین ترم تحصیلی رشته مورد نظر شما در مقطع ارشد دانشگاه پیام نور است.

دومین راه ورود به مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور ورود به رشته های ارشد بدون آزمون پیام نور از طریق استعدادهای درخشان است.

به این صورت که شما دوست عزیز در صورت داشتن شرایطی خاص از جمله بالا بودن معدل مقطع کارشناسی می توانید برای تحصیل در دوره ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور اقدامات لازم را انجام دهید.

البته قبل از هر گونه اقدامی برای شروع تحصیل در ارشد بدون آزمون پیام نور الزامآً باید از شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد پیام نور و رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور اطلاعات لازم را بدست آورد.

در ادامه این نوشته با ارائه توضیحات بیشتری در رابطه با دوره فراگیر و همین طور استعداد درخشان ارشد بدون آزمون پیام نور در خدمت شما دوستان و یاران همیشه همراه هستم.

 

برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام در ارشد فراگیر رشته مدیریت بازرگانی می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

در مورد دوره فراگیر کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور چه می دانید؟

دوره فراگیر از جمله راه های ورود بدون آزمون به مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه های پیام نور است.

تا همین چند سال قبل هر فرد می توانست از طریق فراگیر برای ورود و ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون پیام نور هم اقدام کند.

اما در حال حاضر این امر تنها برای دوره کارشناسی ارشد این دانشگاه امکان پذیر است و هرگز نمی توان اقدام به تحصیل در دوره کارشناسی فراگیر دانشگاه پیام نور به صورت بدون آزمون اقدام کرد.

جهت کسب اطلاعاتی دقیق تر و بهتر در رابطه با این موضوع و این که در حال حاضر چگونه می توان برای ادامه تحصیل در دوره بدون کنکور دانشگاه پیام نور اقدامات لازم را انجام داد با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

زمان ثبت نام در ارشد بدون کنکور پیام نور

 

پذیرش بدون کنکور استعدادهای درخشان دانشگاه پیام نور

در بخش های بالاتر خدمت شما عرض کردیم که پذیرش بدون کنکور استعدادهای درخشان در دانشگاه پیام نور به صورت طرح استعداهای درخشان هم برای افراد امکان پذیر است.

اما توجه داشته باشید که همه افراد نمی توانند برای تحصیل در رشته های ارشد دانشگاه پیام نور به صورت بدون آزمون اقدامات لازم را انجام دهند.

به این صورت که برخورداری هر فرد از شرایطی خاص نیز اهمیت بسیار زیادی دارد. به طور مثال، شما برای شناخته شدن به عنوان استعداد درخشان و به دنبال آن ورود بدون کنکور به دانشگاه پیام نور باید معدل بالایی را در دوره کارشناسی کسب کرده باشید.

در مجموع باید فرد مؤفقی در زمینه تحصیلی و علمی باشید در غیر این صورت امکان ورود به دوره ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور برای شما دوست عزیز وجود ندارد.

 

برای دانلود و دریافت انواع جزوه های قبولی در ارشد فراگیر رشته مدیریت بازرگانی بر روی لینک حاضر کلیک کنید.

 

زمان ثبت نام و پذیرش در ارشد بدون کنکور پیام نور

زمان ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور به احتمال زیاد بعد از اعلام نتایج کارشناسی ارشد خواهد بود تا همه داوطلبانی که آزمون دادند و نتوانسته اند در این مرحله قبول شوند اقدام به نام نویسی در ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور از طریق آدرس pnu.ac.ir نمایند.

 

شرایط ثبت نام در ارشد بدون کنکور پیام نور

افرادی که هنگام تحصیل در مقطع کارشناسی نمرات بالاتری را نسبت به سایر هم رشته ای های خود اخذ کرده باشند، در اولویت ثبت نام قرار دارند.

البته باید به این نکته مهم توجه داشته باشیم که این دانشگاه فقط در رشته هایی اقدام به پذیرش دانشجو می کند که تعدادی ظرفیت خالی وجود داشته و جر رشته های ارشد بر طبق سوابق تحصیلی باشد.

 

شرایط عمومی ثبت نام

  • نداشتن فساد اخلاقی
  • داشتن توانایی های جسمی متناسب با رشته انتخابی
  • پایبند به نظام جمهوری اسلامی ایران
  • عدم ارتکاب به اعمال خلاف شئون تحصیلی

شرایط اختصاصی ثبت نام

  • داوطلبان آقا باید وضعیت نظام وظیفه خود را مشخص کرده باشند.
  • دارا بودن مدرک کارشناسی یا بالاتر که به تائید وزارت علوم رسیده باشد.
  • فارغ التحصیل شدن دانشجویانی که در سال آخر کارشناسی تحصیل می کنند.

 

شرایط ثبت نام در ارشد بدون کنکور پیام نور

 

در رابطه با نحوه ثبت نام کارشناسی بدون کنکور دانشگاه پیام نور چه می دانید؟

در رابطه با نحوه ثبت نام کارشناسی بدون آزمون پیام نور باید خدمت شما دوستان و یاران همیشه همراه عرض کنیم که هر فرد می تواند برای ثبت نام در این دوره تحصیلی به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام کند.

در واقع، شما باید برای ثبت نام در این مقطع از دانشگاه پیام نور آن هم به صورت بدون آزمون به آدرس sanjesh.org وارد شوید و تمامی مراحل و فرآیندهای لازم را برای ثبت نام طی کنید.

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی به روز و دقیق در رابطه با نحوه و فرآیندهای لازم برای ثبت نام کارشناسی بدون آزمون پیام نور هستید می توانید از کمک مشاوری خبره در این حوزه استفاده کنید.

مشاوران ما آماده ارائه خدمات مشاوره در رابطه با نحوه ثبت نام در مقطع کارشناسی بدون آزمون دانشگاه پیام نور هستند.

 

پادکست صوتی مقاله

 

جهت اطلاع از شرایط پذیرش و جذب دانشجو در ارشد بدون کنکور دانشگاه های پیام نور از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

کانال ارشد بدون کنکور پیام نور 98

 

مطالب مرتبط

4.3/5 - (6 امتیاز)

ورود به کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور از چه طریق امکان پذیر است؟

ورود به کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور از طریق طرح فراگیر پیام نور و همین طور طرح استعداد درخشان برای داوطلبان میسر است.

رشته های ارشد بدون کنکور پیام نور شامل چه رشته هایی می شوند؟ 

برای اطلاع از لیست رشته های ارشد بدون کنکور پیام نور با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد پیام نور شامل چه مواردی می شود؟

برای اطلاع از شرایط ارشد بدون آزمون پیام نور می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس جاصل فرمایید.

ثبت نام در ارشد بدون کنکور پیام نور از طریق چه سامانه ای انجام می شود؟

ثبت نام از طریق سامانه دانشگاه به آدرس pnu.ac.ir انجام می شود.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور