کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی

کارشناسی ارشد بدون کنکور غیر انتفاعی
کارشناسی ارشد بدون کنکور غیر انتفاعی

کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی آغاز شد. کلیه داوطلبان عزیز می‌توانند با استفاده از شرایط موردنظر برای ثبت نام و همچنین پذیرش در این دانشگاه ، نسبت به ثبت نام در رشته‌ها و گرایش‌های مختلف آگاه شوند. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که ثبت نام تنها در مهلت تعیین شده امکان پذیر خواهد بود و سامانه مورد نظر پس از زمان تعیین شده قابل دسترسی نخواهد بود.

کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی 98 بر اساس سوابق تحصیل در رشته های مختلف امکان پذیر می‌باشد. رشته‌های ارشد بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی در گرایش‌های مختلفی می‌باشد. ورود بدون کنکور مقطع بدون کنکور ارشد با توجه به کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور ، ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد امکان پذیر می‌باشد.

 

ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی

 

ثبت نام در کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی مطابق با سال‌های گذشته به صورت الکترونیکی خواهد بود. بدین معنا که داوطلبان با توجه به واجد شرایط بودن در هر رشته، می‌توانند نسبت به انتخاب رشته در بین رشته‌های ارشد بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی اقدام نمایند. ثبت نام از تمامی رشته‌ها و داوطلبان متقاضی در دو ترم مهر و بهمن امکان پذیر می‌باشد.

متقاضیان محترم ورود به کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی لازم است در سامانه سنجش و در زمان تعیین شده به صورت اینترنتی ثبت نام نموده و همچنین مدارک موجود را ضمیمه پرونده نمایند. در آبان ماه نیز، زمان شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد بدون کنکور غیر انتفاعی خواهد بود که با توجه به شرایط موجود داوطلبان مجاز به شرکت در این ثبت نام تکمیل ظرفیت غیرانتفاعی می‌باشند.

آن دسته از داوطلبانی که مایل به شرکت در کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی 98 ترم مهر یا همان نیمسال اول می باشند، می توانند در زمان اعلام نتایج کنکور و به هنگام انتخاب رشته کنکور سراسری ارشد مردادماه نسبت به انتخاب کد رشته محل های دانشگاه غیر انتفاعی اقدام نمایند. داوطلبان متقاضی رشته های ارشد بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن نیز، در آبان ماه مهلت ثبت نام خواهند داشت.

 

جهت اطلاع دقیق از کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی ، رشته های ارشد بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی ،  اعتبار مدرک دانشگاه غیر انتفاعی با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

رشته های ارشد بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی

 

رشته های ارشد بدون کنکور غیر انتفاعی
رشته های ارشد بدون کنکور غیر انتفاعی

 

انتخاب رشته های ارشد بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی بر اساس شرایطی که در هر رشته قرار داده شده است امکان پذیر می‌باشد.  کلیه متقاضیان شرکت کننده در رشته های ارشد بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی ابتدا باید نسبت به شرایط ثبت نام و همچنین پذیرش در این دانشگاه آگاه شوند. لیست تمامی است رشته ها در دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش موجود می‌باشد.

پذیرش در کلیه  لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی  از طریق استعداد درخشان امکان پذیر می‌باشد. لذا تمامی داوطلبان عزیز با استفاده از این امکان ، می‌توانند وارد دانشگاه شوند. قبولی در کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی ، مستلزم دارا بودن شرایط معدلی و استعداد درخشان می‌باشد.

برای استفاده از سامانه ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی ایران تحصیل ،  می‌توانید با متخصصین ما تماس حاصل نمایید. همچنین شرایط شرکت در رشته های ارشد بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی با استفاده از این سامانه قابل دریافت خواهد بود. کافی است با  شماره تلفن‌های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9092305587 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب تماس حاصل نمایید.

 

کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی در رشته های مختلفی دانشجویان استعداد درخشان را پذیرش می نماید.

 

 

شرایط کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی

 

شرایط کارشناسی ارشد بدون کنکور غیر انتفاعی 98
شرایط کارشناسی ارشد بدون کنکور غیر انتفاعی 98

 

ثبت نام در کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی تنها بر اساس استعداد درخشان امکان پذیر می باشد. با توجه به شرایط معدلی داوطلبان در هر رشته ، امکان  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی  به وجود خواهد آمد. با توجه به رشته های علوم انسانی معدل پایین تری برای داوطلبان فراهم می آورد. معدل بالای 16 برای تمامی فارغ التحصیلان رشته های علوم انسانی و دارا بودن معدل بالای 17 برای رشته های فنی الزامی می باشد.

آن دسته از داوطلبانی که مایل به انتخاب رشته های ارشد بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی می باشند، در صورتی که مدرک کارشناسی خود را به صورت ناپیوسته گذرانده باشند، حتما باید در مقطع کاردانی و کارشناسی جزو 15 نفر برتر ورودی رشته خود باشند. همچنین گذراندن هر دو مقطع به صورت 4 ترم الزامی است. داوطلبان مقطع کارشناسی نیز، باید مدرک خود را در هشت نیمسال گذرانده باشند.

دانشجویان کارشناسی  متقاضی ورود به رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی لازم است تا ترم ششم ، حداقل سه چهارم کل واحدهای خود را گذرانده باشند. از جمله شرایط لازم برای تمامی دانشجویان ، می توان الزام در گذارندن مقطع کاردانی و کارشناسی در  دانشگاه غیر انتفاعی می باشد.

 

سامانه ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی 98

 

داوطلبان عزیزی که متقاضی کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی می باشند، می توانند با استفاده از سامانه ایران تحصیل ، نسبت به ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی  اقدام نمایند. ثبت نام در کلیه رشته های ارشد بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی با استفاده از سامانه مورد نظر امکان پذیر می باشد. همچنین اطلاع از کلیه قوانین و شرایط شرکت در این رشته ها نیز، با استفاده از همین سامانه قابل دریافت خواهد بود.

متخصصین ایران تحصیل با توجه به علم و تجربه خود، می توانند به کلیه داوطلبان و دانشجویان عزیز کمک نمایند تا به بهترین وجه در رابطه با موارد مختلف اطلاعات مناسبی را کسب نمایند. انتخاب رشته از جمله تخصص هایی است که مشاورین ما خواهند داشت و همچنین آگاهی از حساسیت ها و فرمول های مربوط به آن ، از مهارت های کلیه مشاورین ما محسوب می گردد.

جهت کسب اطلاع دقیقی در رابطه با کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی 98 و همچنین شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ، شهریه دانشگاه غیر انتفاعی  می توانید با متخصصین و مشاورین ما تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، در ارائه خدمات به شما عزیزان آماده خواهند بود.

 

جهت اطلاع دقیق از کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی ، رشته های ارشد بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی ، استفاده از سامانه ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی
کانال اطلاع رسانی کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی

بیشتر بدانید

لیست رتبه بندی موسسات غیرانتفاعی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های بدون کنکور ارشد

ثبت نام کارشناسی ارشد به شرط معدل

ثبت نام استعداد درخشان کارشناسی ارشد

ثبت نام ارشد بدون كنكور دانشگاه آزاد

زمان برگزاری کنکور ارشد 98

دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد 98-99

کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی 98 – 99

رشته های ارشد بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی