تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور
کارشناسی ارشد بدون کنکور غیر انتفاعی

کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی

کارشناسی ارشد بدون کنکور غیر انتفاعی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی آغاز شد. کلیه داوطلبان عزیز می‌توانند با استفاده از شرایط موردنظر برای ثبت نام و همچنین پذیرش در این دانشگاه نسبت به ثبت نام در رشته‌ها و گرایش‌های مختلف اقدام کنند. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که ثبت نام تنها در مهلت تعیین شده امکان پذیر است و سامانه مورد نظر پس از زمان تعیین شده قابل دسترسی نخواهد بود.

 

کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی بر اساس سوابق تحصیل در رشته های مختلف امکان پذیر است. رشته‌های ارشد بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی در گرایش‌های مختلفی هستند. ورود بدون کنکور مقطع بدون کنکور ارشد با توجه به کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور ، ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد امکان پذیر است.

 

 

ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی امکان دارد یا خیر؟ 

در اینجا باید نکته مهمی را خدمت شما دوستان عزیز داوطلب عرض کنیم که ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی چیزی به جز یک رؤیا نیست و به هیچ وجه تا همین لحظه این امکان برای شما دوست عزیز داوطلب وجود ندارد. 

البته در یک صورت که آن هم به همین راختی ها نیست و تحت شرایط و ضوابطی بسیار سخت گیرانه انجام می شود این امکان برای متقاضیان فراهم است. حتماً مشتاق هستید بدانید که خب این روش چیست؟ 

ببینید دوستان عزیز شما در صورتی که جزء افراد استعداد درخشان و برتر دانشگاه محل تحصیل خود در دوره کارشناسی باشید و به عبارت دیگر در کارنامه دوران تحصیل خود افتخارات علمی زیادی داشته باشید می توانید شانس خود را برای قبولی در رمان ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه غیرانتفاعی امتحان کنید. 

در غیراینصورت قید تحصیل و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی در شهرهای مختلفی از جمله شیراز، اصفهان و تهران را به کل بزیند و به فکر راه دیگری برای تحصیل در ارشد بدون کنکور باشید. 

 

 

برای آشنایی با شرایط تحصیل ارشد بدون کنکور استعداد درخشان از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

رشته های ارشد بدون کنکور غیر انتفاعی

 

رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی

انتخاب رشته های ارشد بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی بر اساس شرایطی که در هر رشته قرار داده شده است امکان پذیر است. 

کلیه متقاضیان شرکت کننده در رشته های ارشد بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی ابتدا باید نسبت به شرایط ثبت نام و همچنین پذیرش در این دانشگاه آگاه شوند.

لیست تمامی رشته ها در سایت دانشگاه پیذرنده موجود است.

پذیرش در کلیه  لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی  از طریق استعداد درخشان امکان پذیراست. لذا تمامی داوطلبان عزیز با استفاده از این امکان ، می‌توانند وارد دانشگاه شوند.

 

 

 

کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی در رشته های مختلفی دانشجویان استعداد درخشان را پذیرش می نماید.

 

شرایط کارشناسی ارشد بدون کنکور غیر انتفاعی 98

شرایط کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی

 

از میان شرایط ارشد بدون آزمون دانشگاه غیرانتفاعی می توان از شرط معدل داوطلبان در هر رشته یاد کرد.

به عنوان مثال، معدل بالای 16 برای تمامی فارغ التحصیلان رشته های علوم انسانی و دارا بودن معدل بالای 17 برای رشته های فنی الزامی است.

آن دسته از داوطلبانی که مایل به انتخاب رشته های ارشد بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی هستند، در صورتی که مدرک کارشناسی خود را به صورت ناپیوسته گذرانده باشند، حتماً باید در مقطع کاردانی و کارشناسی جزو 15 نفر برتر ورودی رشته خود باشند.

همچنین، گذراندن هر دو مقطع به صورت 4 ترم الزامی است. داوطلبان مقطع کارشناسی نیز، باید مدرک خود را در هشت نیمسال گذرانده باشند.

دانشجویان کارشناسی  متقاضی ورود به رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی لازم است تا ترم ششم ، حداقل سه چهارم کل واحدهای خود را گذرانده باشند.

از جمله شرایط لازم برای تمامی دانشجویان ، می توان الزام در گذارندن مقطع کاردانی و کارشناسی در  دانشگاه غیر انتفاعی است.

 

 

سامانه ثبت نام ارشد بدون آزمون غیرانتفاعی

داوطلبان عزیزی که متقاضی کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی است می توانند با استفاده از سامانه ایران تحصیل نسبت به ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی  اقدام نمایند.

ثبت نام در کلیه رشته های ارشد بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی با استفاده از سامانه هر دانشگاه امکان پذیر است.

همچنین، اطلاع از کلیه قوانین و شرایط شرکت در این رشته ها نیز با استفاده از همین سامانه قابل دریافت خواهد بود.

متخصصین ایران تحصیل با توجه به علم و تجربه خود، می توانند به کلیه داوطلبان و دانشجویان عزیز کمک نمایند تا به بهترین وجه در رابطه با موارد مختلف اطلاعات مناسبی را کسب نمایند.

انتخاب رشته از جمله تخصص هایی است که مشاورین ما خواهند داشت و همچنین آگاهی از حساسیت ها و فرمول های مربوط به آن ، از مهارت های کلیه مشاورین ما محسوب می گردد.

جهت کسب اطلاع دقیقی در رابطه با کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی و همچنین شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ، شهریه دانشگاه غیر انتفاعی  می توانید با متخصصین و مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، در ارائه خدمات به شما عزیزان آماده خواهند بود.

 

 

جهت اطلاع از دانشگاه های پذیرنده دوره ارشد بدون آزمون از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

کانال اطلاع رسانی کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی

 

بیشتر بدانید

5/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

امکان تحصیل در کارشناسی ارشد بدون آزمون مجازی از چه طریق امکان پذیر است؟ 

امکان ثبت نام اشرد بدون آزمون دانشگاه غیرانتفاعی و تحصیل در این دوره از دانشگاه غیرانتفاعی تنها از طریق طرح استعداد درخشان امکان پذیر است.

شرایط ارشد بدون آرمون غیرانتفاعی چیست؟ 

شرایط ثبت نام ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی موارد بسیار خاص و منحصربه فردی را شامل می شود. برای اطلاع از این شرایط می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

نحوه ثبت نام ارشد بدون کنکور غیر انتفاعی شیراز، اصفهان، تهران و مشهد چگونه است؟ 

ثبت نام در ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی این استان ها در سایت دانشگاه پذیرنده انجام می گیرد.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور