ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد
ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد

 

ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد 98 آغاز شد. کلیه آن دسته از متقاضیانی که مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه ها و موسسات عالی غیر انتفاعی می باشند، مطابق با اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور می توانند از شرایط ، زمان و نحوه پذیرش ارشد غیر انتفاعی 98 آگاه شوند. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که ثبت نام برای تمامی رشته ها با رعایت شرایط مندرج در دفترچه امکان پذیر است.

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه غیر انتفاعی 98 – 99 فرصت بسیار خوبی برای داوطلبانی است که حد نصاب لازم برای ورود به دانشگاه های سراسری را در کنکور ارشد به دست نیاورده اند .

امکان ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد 98 تنها یکبار در سال امکان پذیر خواهد بود لذا برای ثبت نام بهتر است از زمان دقیق آن اطلاع داشته باشید تا بتوانید به موقع به انجام ثبت نام بپردازید. در ادامه قصد داریم تا به توضیحاتی بپردازیم که برای ثبت نام حتما لازم است آن را رعایت نماید و این موارد در هیچ سایت دیگری ذکر نشده اند.

 

چگونه می توانم نسبت به ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد اقدام نمایم؟

نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه غیر انتفاعی چگونه است؟

شرایط اختصاصی برای متقاضیان ثبت نام این دانشگاه چیست؟

میان شهریه در رشته های مختلف این دانشگاه به چه میزان است؟

 

جهت ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد 98 و شرایط ، زمان نحوه پذیرش ارشد غیر انتفاعی با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9092305587

(تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

توصیه های ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد

 

قبل از انجام ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد داوطلبان عزیز لازم است به نکات مهمی را در وارد نمودن اطلاعات ثبت نامی خود توجه داشته باشید که در ادامه به شرح برخی از این موارد برای آشنایی کلیه عزیزان خواهیم پرداخت. با توجه به اینکه تمامی سنجش اطلاعات در مرحله اولیه توسط اطلاعات وارد شده داوطلبان در سامانه سازمان سنجش و آموزش کشور صورت خواهد پذیرفت، لذا دقت در موارد ذکر شده الزامی به نظر می رسد.

  1. کلیه داوطلبان به هنگام وارد نمودن اطلاعات ثبت نامی و هویتی خود نهایت دقت عمل را باید داشته باشند. با توجه به اینکه تذکرات لازم در دفترچه راهنما ارائه شده است هر گونه اشتباه در این زمینه برابر با قوانین با داوطلب خاطی برخورد خواهد شد. همچنین آن دسته از داوطلبانی که در وارد نمودن عکس داوطلبی خود دچار اشتباه شوند به عنوان داوطلب متخلف شناخته خواهند شد.
  2. به هنگام وارد نمودن حوزه امتحانی و همچنین انتخاب کد رشته محل امتحانی نهایت دقت عمل لازم و ضروری می باشد. زیرا در صورت اتمام ثبت نام ، در صورت درخواست داوطلب مبنی بر تغییر اطلاعات وارد شده ، ترتیب اثر داده نخواهد شد و امکان تغییر این موضوع وجود نخواهد داشت.
  3. آن دسته از متقاضیانی که در رشته های دانشگاه های روزانه 98 پذیرفته شده اند، حتی درصورت انصراف و یا عدم انصراف و حتی عدم ثبت نام در دانشگاه ، امکان ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه های غیر انتفاعی را نخواهند داشت. لذا حتی در صورت ثبت نام و قبولی در این دانشگاه ، ثبت نام آنان لغو خواهد گردید.

متقاضیان ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد 98 توجه داشته باشند که نکات ارائه شده تنها در برخی از موارد می باشد. به همین دلیل چنانچه دچار اشتباهی در این رابطه شده اید و یا هر کدام از موارد ذکر شده را رعایت ننموده اید، حتما با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9092305587 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید ت کارشناسان ما راه حل های لازم را به شما ارائه نمایند.

 

 

 

 

 

ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد در سامانه سنجش و آموزش کشور پس از خرید کارت اعتباری آزمون صورت خواهد پذیرفت.

 

 

 

 

 

 

جهت دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی ارشد کلیک کنید

 

 

نحوه ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد 98

 

نحوه ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد 98
نحوه ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد 98

 

همانطور که می دانید ، ثبت نام دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی در مقطع ارشد به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه سنجش و آموزش کشور صورت خواهد پذیرفت. لذا در زمان تعیین رشته برای ثبت نام کلیه متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه مذکور و دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام ، نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایند.

متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که برای ثبت نام حتما لازم است ابتدا اقدام به خرید کارت اعتباری ثبت نام نمایند. کارت اعتباری ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد 98 به صورت الکترونیک و با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب و پرداخت به وسیله رمز دوم امکان پذیر خواهد بود. لذا متقاضیان عزیز می توانند پس از پرداخت به شماره سریال 12 رقمی دسترسی داشته باشند.

لازم به ذکر است که ثبت نام ذکر شده برای داوطلبانی که واجد شرایط استعداد درخشان کارشناسی ارشد 98 می باشند، به نحو دیگری صورت خواهد پذیرفت.  پس از وارد نمودن اطلاعات ثبت نامی خود و دریافت کد رهگیری و شماره پرونده 7 رقمی ثبت نام شما با موفقیت به پایان رسیده است. در ذخیره و نگهداری شماره مذکور نهایت دقت را داشته باشید زیرا دریافت کارنامه بر اساس همین اطلاعات خواهد بود.

 

 

 

جهت اطلاع دقیق از شرایط استعداد درخشان کارشناسی ارشد 98 کلیک کنید

 

شرایط اختصاصی ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد

 

همانند سایر ثبت نام ها داوطلبان علاقه مند لازم است از شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام برخوردار باشند. بدین معنا که چنانچه واجد شرایطی که در ادامه ذکر می گردد باشند، خواهند توانست در آزمون ورودی ارشد دانشگاه ها موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی وارد شوند که برخی از این شرایط به شرح زیر می باشد.

  • آن دسته از فرهنگیان عزیز که مایل به ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد می باشند، حتما لازم است قبل از ثبت نام موافقت کتبی و بدون قید و شرط وزارت آموزش و پرورش را مبین بر ادامه تحصیل دریافت و آن را نزد خود نگهدارند این مدرک لازم است به هنگام ثبت نام حضوری به دانشگاه و محل پذیرش ارائه گردد. در غیر این صورت عواقب آن بر عهده داوطلبان خاطی خواهد بود.
  • بر اساس مصوبه جلسه 771 مورخ 1394/8/26 شورای عالی انقلاب فرهنگی، کلیه دارندگان مدرک معادل ضمن خدمت فرهنگیان که طی سال های 1377 تا 1381 به دوره های مذکور راه یافته اند، حسب مورد از تسهیلات مصوبه شماره 2/77633 مورخ 1394/5/28 برای ادامه تحصیل در مقاطع رسمی بالاتر برخوردار می شوند.
  • آن دسته از داوطلبانی که مایل به ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد و شاغل در وزراتخانه ها، سازمان ها و نهادهای دولتی می باشند در صورتی که موافقت کتبی برای ادامه تحصیل داشته باشند حتما لازم است آن را نزد خود نگهدارند و به هنگام پذیرش این مدرک را ارائه نمایند.

 

 

برای اطلاع دقیق از پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد 98 کلیک کنید.

 

شرایط ، زمان نحوه پذیرش ارشد غیر انتفاعی 98-99

 

شرایط ، زمان نحوه پذیرش ارشد غیر انتفاعی
شرایط ، زمان نحوه پذیرش ارشد غیر انتفاعی

 

در این مقاله از سایت ایران تحصیل تلاش نمودیم تا در رابطه با شرایط ، زمان نحوه پذیرش ارشد غیر انتفاعی اطلاعات مفید و مختصری به شما عزیزان ارائه نماییم. آنچه موجب گزینش داوطلبان در رشته های مختلف می باشد، گزینش آنان بر اساس همین شرایط تعیین شده می باشد. به هیمن دلیل قبل از ثبت نام اطلاع دقیق از نحوه و شرایط آن بسیار مهم می باشد.

یکی از شرایط ، زمان نحوه پذیرش ارشد غیر انتفاعی مربوط به داوطلبانی است که با استفاده از استعداد درخشان و شرط معدل می توانند در دانشگاه های غیر انتفاعی در مقطع کارشناسی ارشد پذیرفته شوند. شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد تنها مختص به رشته های با آزمون و همچنین داوطلبانی است که استعداد درخشان نمی باشند و امکان بدون کنکور را ندارند.

برای ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد و همچنین دریافت مشاوره در رابطه با ازمون دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی و همچنین ارائه اطلاعات دقیق تر در رابطه با شرایط ، زمان نحوه پذیرش ارشد غیر انتفاعی با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل که شماره های آن در وب سایت موجود می باشد تماس حاصل نمایید. متخصصین ما همه روزه ، حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

 

 

سوالاتی پیرامون کارشناسی ارشد دانشگاه غیر انتفاعی

آیا دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی به صورت جداگانه منتشر می شود؟

ثبت نام کلیه دانشگاه های سراسری، آزاد، شبانه و غیر انتفاعی به صورت همزمان در بهمن ماه صورت خواهد پذیرفت. لذا کلیه داوطلبان عزیز می توانند جهت ثبت نام علاقه مندی خود را برای شرکت و ادامه تحصیل در رشته های دانشگاه های غیر انتفاعی اعلام نمایند. همانند سایر متقاضیان دانشگاه های دیگر نیز، داوطلبان لازم است در کنکور سراسری شرکت نموده و در صورت کسب رتبه مجاز نسبت به انتخاب رشته دانشگاه های غیر انتفاعی اقدام نمایند

آیا انتخاب رشته دانشگاه های غیر انتفاعی در وب سایت این دانشگاه صورت می پذیرد؟

دانشگاه غیر انتفاعی وب سایت جداگانه ای ندارند و تمامی ثبت نام و همچنین انتخاب رشته و… در وب سایت سازمان سنجش و آموزش کشور صورت خواهد پذیرفت. زمانی شما نیاز به مراجعه به وب سایت دانشگاه ها خواهید داشت که نیازمند ثبت نام در دانشگاه ها پس از پذیرش باشید. بنابراین برای دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته مراجعه به وب سایت سازمان سنجش و آموزش کشور امکان پذیر خواهد بود.

تعداد رشته های مجاز برای انتخاب کارشناسی ارشد چه تعداد می باشد؟

آیا برای اعلام علاقه مندی دانشگاه های غیر انتفاعی نیازمند پرداخت هزینه خواهیم بود؟

آیا تکمیل ظرفیت در رشته های دانشگاه غیر انتفاعی وجود خواهد داشت؟

آیا شرایط ، زمان نحوه پذیرش ارشد غیر انتفاعی در طول زمان تغییر خواهد یافت؟

زمان و مهلت در نظر گرفته شده برای ثبت نام چه زمانی خواهد بود؟

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت پاسخ سوالات مطرح شده می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل به شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9092305587 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

مطالب مرتبط

دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد 98

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه خواجه نصیر

شرایط ، زمان نحوه پذیرش ارشد غیر انتفاعی

ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.