ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد ۱۴۰۲

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۰
ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی کارشناسی ارشد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ آغاز شد. کلیه آن دسته از متقاضیانی که مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه ها و موسسات عالی غیر انتفاعی هستند، مطابق با اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور می توانند از شرایط زمان و نحوه پذیرش ارشد غیر انتفاعی آگاه شوند. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که ثبت نام برای تمامی رشته ها با رعایت شرایط مندرج در دفترچه امکان پذیر است.

ثبت نام ارشد بدون آزمون غیرانتفاعی نیز فرصتی عالی برای داوطلبانی است که تمایل به ورود بدون آزمون به دانشگاه غیر انتفاعی را دارند. البته این موضوع در گرو داشتن شرایط ثبت نام ارشد بدون کنکور غیر انتفاعی است. در ادامه قصد داریم توضیحاتی را ارائه دهیم که برای ثبت نام حتماً لازم است آن را رعایت کنید. 

 

 

جهت آشنایی با زمان ثبت نام ارشد غیرانتفاعی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

برای کسب اطلاع از شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

توصیه های ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد

قبل از انجام ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد داوطلبان عزیز لازم است به نکات مهمی را در وارد نمودن اطلاعات ثبت نامی خود توجه داشته باشید که در ادامه به شرح برخی از این موارد برای آشنایی کلیه عزیزان می پردازیم.

با توجه به اینکه تمامی سنجش اطلاعات در مرحله اولیه توسط اطلاعات وارد شده داوطلبان در سامانه سازمان سنجش و آموزش کشور صورت می گیرد، لذا دقت در موارد ذکر شده الزامی به نظر می رسد.

 1. کلیه داوطلبان به هنگام وارد نمودن اطلاعات ثبت نامی و هویتی خود نهایت دقت عمل را باید داشته باشند.
 2. با توجه به اینکه تذکرات لازم در دفترچه راهنما ارائه شده هر گونه اشتباه در این زمینه برابر با قوانین با داوطلب خاطی برخورد می شود.
 3. همچنین، آن دسته از داوطلبانی که در وارد نمودن عکس داوطلبی خود دچار اشتباه شوند به عنوان داوطلب متخلف شناخته خواهند شد.
 4. به هنگام وارد نمودن حوزه امتحانی و همچنین انتخاب کد رشته محل امتحانی نهایت دقت را به خرج دهید.
 5. زیرا در صورت اتمام ثبت نام در صورت درخواست داوطلب مبنی بر تغییر اطلاعات وارد شده ترتیب اثر داده نمی شود و امکان تغییر این موضوع وجود نخواهد داشت.
 6. آن دسته از متقاضیانی که در رشته های دانشگاه های روزانه پذیرفته شده اند حتی درصورت انصراف و یا عدم انصراف و حتی عدم ثبت نام در دانشگاه امکان ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه های غیر انتفاعی را ندارند.
 7. لذا حتی در صورت ثبت نام و قبولی در این دانشگاه ثبت نام آنان لغو می شود.

 

 

ثبت نام غیر انتفاعی ارشد در سامانه سنجش و آموزش کشور پس از خرید کارت اعتباری آزمون صورت خواهد پذیرفت.

 

 

جهت دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی ارشد کلیک کنید

 

 

نحوه ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد

 

 

نحوه ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد 

همانطور که می دانید ثبت نام دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی در مقطع ارشد به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه سنجش و آموزش کشور صورت می گیرد.

لذا در زمان تعیین رشته برای ثبت نام کلیه متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه مذکور و دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایند.

متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که برای ثبت نام حتماً لازم است ابتدا اقدام به خرید کارت اعتباری ثبت نام کنند.

کارت اعتباری ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد به صورت الکترونیک و با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب و پرداخت به وسیله رمز دوم امکان پذیر است.

لذا متقاضیان عزیز می توانند پس از پرداخت به شماره سریال 12 رقمی دسترسی داشته باشند.

لازم به ذکر است که ثبت نام ذکر شده برای داوطلبانی که واجد شرایط استعداد درخشان کارشناسی ارشد  هستند، به نحو دیگری صورت می گیرد. 

پس از وارد نمودن اطلاعات ثبت نامی خود و دریافت کد رهگیری و شماره پرونده 7 رقمی ثبت نام شما با موفقیت به پایان رسیده است.

 

 

جهت اطلاع دقیق از شرایط استعداد درخشان کارشناسی ارشد کلیک کنید

 

 

شرایط اختصاصی ثبت نام غیر انتفاعی ارشد

همانند سایر ثبت نام ها داوطلبان علاقه مند لازم است از شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام برخوردار باشند.

بدین معنا که، چنانچه واجد شرایطی که در ادامه ذکر می گردد باشند می توانند در آزمون ورودی ارشد دانشگاه ها موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی وارد شوند که برخی از این شرایط به شرح زیر است.

 • آن دسته از فرهنگیان عزیز که مایل به ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ارشد هستند لازم است قبل از ثبت نام موافقت کتبی و بدون قید و شرط وزارت آموزش و پرورش را مبنی بر ادامه تحصیل دریافت و آن را نزد خود نگهدای کنند.
 • این مدرک لازم است به هنگام ثبت نام حضوری به دانشگاه و محل پذیرش ارائه گردد. در غیر این صورت، عواقب آن بر عهده داوطلبان خاطی خواهد بود.
 • بر اساس مصوبه جلسه 771 مورخ 1394/8/26 شورای عالی انقلاب فرهنگی، کلیه دارندگان مدرک معادل ضمن خدمت فرهنگیان که طی سال های 1377 تا 1381 به دوره های مذکور راه یافته اند، حسب مورد از تسهیلات مصوبه شماره 2/77633 مورخ 1394/5/28 برای ادامه تحصیل در مقاطع رسمی بالاتر برخوردار می شوند.
 • آن دسته از داوطلبانی که مایل به ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ارشد و شاغل در وزراتخانه ها، سازمان ها و نهادهای دولتی هستند در صورت داشتن موافقت نامه کتبی برای ادامه تحصیل لازم است آن را نزد خود نگهداری کنند و در زمان پذیرش این مدرک را ارائه کنند.

 

 

 

برای اطلاع دقیق از پذیرش رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور  کلیک کنید.

 

 

 

شرایط ، زمان نحوه پذیرش ارشد غیر انتفاعی

 زمان ثبت نام ارشد غیر انتفاعی

آیا می دانید چه زمانی برای ثبت نام در ارشد دانشگاه غیر انتفاعی در نظر گرفته شده است؟ در صورتی که شما نیز تمایل به ثبت نام در ارشد دانشگاه غیرانتفاعی را دارید اما از زمان انحام این کار مطلع نیستید با مشاوران ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید.

 

 

در مورد ثبت نام ارشد بدون کنکور غیر انتفاعی چه می دانید؟ 

آیا می دانید که امکان ثبت نام ارشد بدون آزمون غیر انتفاعی برای شما وجود دارد؟ البته این مورد در صورتی است که شما شرایط ثبت نام ارشد بدون آزمون این دانشگاه را داشته باشید. 

آیا اطلاعی از شرایط ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه غیرانتفاعی دارید؟ در صورت تمایل به ثبت نام ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی و نیاز به اطلاع از شرایط ثبت نام بدون آزمون غیر انتفاعی با مشاوران مجموعه ما تماس حاصل فرمایید. 

مشاوران ایران تحصیل اطلاعات موثق و به روزی را در رابطه با ثبت نام ارشد بدون آزمون غیر انتفاعی در اختیار شما قرار می دهند و شرایط ثبت نام بدون کنکور غیر انتفاعی را خدمتتان عنوان می کنند. 

 

 

برای اطلاع از نحوه ثبت نام کارشنای ارشد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطی

 

 

مطالب مرتبط

دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه خواجه نصیر

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چه زمانی برای ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد در نظر گرفته شده است؟ 

زمان ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد همان زمان ثبت نام در کنکور سراسری دانشگاه هاست. برای اطلاع از این زمان با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد برای چه افرادی انجام می شود؟ 

ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد برای افرادی انجام می شود که شرایط ثبت نام را داشته باشند.

شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد چیست؟ 

برای اطلاع از شرایط دقیق ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کارشناسی ارشد با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)