تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور

شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۱۶۱
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952
شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی

شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی

برخی از دانش آموزان پس از انتخاب رشته و  اخذ دیپلم ممکن است به این نتیجه برسند که مایل به تغییر رشته می باشند و به همین دلیل به دنبال شریط شرکت در کنکور باشند، آنچه در این مقاله قصد داریم به آن بپردازیم شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی می باشد شایان ذکر است کلیه متقاضیان محترم می توانند جهت شرکت در کنکور سراسری تجربی با دیپلم فنی حرفه ای از سراسر کشوربا شماره 9099072952 (تماس از تلفن ثابت) مشاوره سازمان سنجش تماس بگیرند.

پزشکی و پیراپزشکی یکی از رشته های مورد علاقه بسیاری از دانش آموزان می باشد که هر یک از فارغ التحصیلان در هر رشته ای ممکن است آرزوی رسیدن و دست یابی به این رشته ها را در سر بپرورانند. یکی از انوع دیپلمه هایی که در دفترچه ثبت نام در رابطه با قوانین شرکت در آن بسیار سخن گفته است، دیپلم فنی می باشد و یکی از سوالات این است که شرایطی شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی چیست؟ به همین دلیل در ادامه می خواهیم در رابطه با نحوه ثبت نام دیپلم فنی و شرایط ثبت نام کنکور تجربی 99 سخن بگوییم.

آیا فارغ التحصیلان رشته های فنی و حرفه ای می توانند با همان مدرک دیپلم خود نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند؟

نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی برای دارندگان مدرک دیپلم فنی چیست؟

برای ثبت نام در کنکور سراسری به چه نکاتی لازم است توجه نماییم؟

شرایط ثبت نام در کنکور تجربی چیست؟

در صورت عدم فارغ التحصیلی تا زمان ثبت نام کنکور آیا امکان ثبت نام مجدد خواهیم داشت؟

جهت اطلاع دقیق از نحوه شرکت در کنکور تجربی و همچنین دیپلم فنی و شرایط ثبت نام کنکور تجربی 99 با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی 99

داوطلبان متقاضی ورود به دانشگاه را می توان به دو دسته تقسیم نمود. برخی از داوطلبان دارای دیپلم نظام قدیم می باشند و برخی دیگر دیپلم نظام جدید دارند. شرایط شرکت در کنکور سراسری 99 برای این دو دسته از داوطلبان با تفاوت هایی همراه می باشد. به همین دلیل اطلاع از این تفاوت ها برای متقاضیان کنکور امری لازم و ضروریی می باشد.

همانطور که می دانید یکی از شریط شرکت در کنکور برای داوطلبان نظام قدیم، دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی می باشد، به همین دلیل داوطلبان فنی برای شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی لازم است مدرک کاردانی داشته باشند تا بتوانند نسبت به شرکت در کنکور اقدام نمایند. نکته مهم در رابطه با اخذ مدرک این است که داوطلبان در صورت فارغ التحصیلی تا نهایتا 30 شهریور همان سال امکان شرکت در کنکور را خواهند داشت.

نکته مهمی که داوطلبان مایل به شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی لازم است مد نظر قرار دهند، در رابطه با دانشجویی دوره های روزانه می باشد. چنانچه شما در هر رشته ای از دانشگاه های روزانه مشغول به تحصیل می باشید و با دیپلم فنی و شرایط ثبت نام کنکور تجربی 99 قصد ثبت نام دارید، حتما باید از رشته فعلی خود انصراف داده تا بتوانید نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

برای شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی کلیه داوطلبان باید مدرک فوق دیپلم خود را تا قبل از ثبت نام اخذ نموده و دانشجویان نیز تا پایان شهریور ماه مدرک خود را اخذ نموده باشند.

برای تماس با مشاوره تلفنی کنکور تجربی کلیک کنید.

نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم

نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم

نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم

همانطور که می دانید از جمله مدارک مورد نیاز برای ثبت نام کنکور 99 دریافت کد سوابق تحصیلی می باشد. آن دسته از داوطلبانی که دیپلم خود را از سال 84 به بعد اخذ نموده باشند مشمول طرح تاثیر مثبت معدل می باشند. به همین دلیل برای تاثیر این معدل لازم است نسبت به دریافت کد سوابق تحصیلی اقدام نمایند. دریافت این کد قبل از ثبت نام ضروری می باشد.

همانطور که در شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی و  راهنمای دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور ذکر شده است، متقاضیان شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی می توانند با مراجعه به سامانه  dipcode.medu.ir نسبت به اخذ این کد اقدام نمایند. با توجه به اینکه تاثیر معدل برای تمامی داوطلبان متقاضی گروه های آزمایشی علوم تجربی، ریاضی و همچنین علوم انسانی و معارف الزامی می باشد، بنابراین دریافت راهنمایی اخذ این کد برای دیپلمه های فنی نیاز به راهنمایی خواهد داشت.

برخی از دانش آموزان به هنگام شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی ممکن است متوجه شوند که مدارک آنان ناقص می باشد و یا اینکه این مدارک وجود ندارند. در این صورت سامانه ای برای این دسته از متقاضیان عزیز قرار داده شده است که با مراجعه به http://dipcode.medu.ir می توانند نسبت به رفع نواقص و دریافت کد سوابق تحصیلی اقدام نمایند.

جهت برقراری ارتباط با مشاوره حرفه ای کنکور تجربی کلیک کنید.

نکات مهم برای ثبت نام کنکور تجربی با دیپلم فنی

برای انجام ثبت نام کنکور توجه به برخی از نکات مهم و ضروری می باشد. این نکات برای تمامی داوطلبان می باشد و منحصر به متقاضیان دیپلم فنی و شرایط ثبت نام کنکور تجربی 99 نخواهد بود. با توجه به حساسیت کنکور و سنجش اطلاعات داوطلبان، توصیه می شود ابتدا به صورت دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام را مطالعه نمایید و پس از آن فرم پیش نویس انتهای دفترچه را تکمیل نمایید و سپش نسبت به فرم اینترنتی اقدام نمایید.

چنانچه برای شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی به مراکز کافی نت ها مراجعه می نمایید، حتما پس از ثبت نام ، عکس خود را دریافت نماید . همچنین با توجه به مشکلاتی که درسال های اخیر شاهد آن بوده ایم، قبل از تائید نهایی حتما عکس خود را چک نمایید و صحت و درستی آن اطمینان یابید و این کار را به مراکز کافی نت واگذار ننمایید زیرا در سامانه ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور این امکان وجود نخواهد داشت.

ثبت نام شما زمانی با موفقیت به اتمام رسیده است که شماره پرونده و همچنین کد رهگیری را دریافت نموده باشید. بنابراین تا قبل از دریافت این کد شما هیچ گونه ثبت نامی انجام نداده اید. پس از دریافت کدهای مذکور حتما پرینت آن را بگیرید و در جای دیگری آن را یادداشت نمایید. زیرا انجام مراحل بعدی (کارت ورود به جلسه، دریافت کارنامه و همچنین انتخاب رشته) به وسیله همین اطلاعات امکان پذیر است.

برای استفاده از خدمات مشاوره کنکور آنلاین کلیک کنید.

شرایط ثبت نام کنکور تجربی با دیپلم فنی 99

شرایط ثبت نام کنکور تجربی 99

شرایط ثبت نام کنکور تجربی 99

داوطلبانی که به دنبال پاسخ این سوال می باشند که شرایط ثبت نام کنکور تجربی با دیپلم فنی 99 چیست؟ باید بگوییم که این شرایط در بسیاری از موارد برای تمامی رشته ها یکسان می باشد. به همین دلیل اختصاصی به کنکور تجربی نخواهد داشت. تنها در برخی از موارد که مربوط به معدل لازم برای رشته تجربی می باشیم، این داوطلبان لازم است شرایط ویژه و تعیین شده را دارا باشند.

یکی از شرایط ثبت نام کنکور تجربی 99 برای آن دسته از داوطلبانی که اقدام به انتخاب رشته های پزشکی و پیراپزشکی می نمایند، دارا بودن سلامت جسمانی می باشد. با توجه به نوع حرفه  این مشاغل و نیازمندی به صحت و سلامت قطعا از اهیمت بیشتری برخوردار می باشد اما ، این مورد را نمی توان تنها منحصر به متقاضیان شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی دانست و برای تمامی داوطلبان الزامی باشد.

جهت اطلاع دقیق از تغییرات ایجاد شده در رابطه با شرایط شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط ثبت نام کنکور تجربی 99 می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه ، حتی ایام تعطیل ،آماد ارائه خدمات به شما خواهند بود. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید.

پاسخ به سوالات پرتکرار در مورد شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی حرفه ای

بنده فارغ التحصیل  فنی و حرفه ای هستم آیا می توانم در رشته های بدون کنکور دانشگاه های مختلف شرکت کنم؟

دانشگاه های بدون کنکور امکان ثبت نام و پذیرش تمامی داوطلبان و متقاضیانی که واجد شرایط تعیین شده برای این رشته ها  باشند، ثبت نام به عمل خواهد آورد. لذا متناسب با رشته تحصیلی خود و شرایط مجاز بودن برای شرکت و انتخاب رشته می توانید اقدام نمایید. داوطلبان و دانش آموزان عزیز توجه داشته باشند که ثبت نام در برخی از دانشگاه ها همچون دانشگاه علمی کابردی بدون نیاز به مرتبط بودن دیپلم شما با رشته مورد نظر، امکان ادامه تحصیل را می دهد.

آیا منابع مطالعه کنکور برای شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی با سایر شته ها متفاوت می باشد؟

منابع معرفی شده را می توان به دو دسته تقسیم نمود. اگر منظور شما از منابع ، همان منابع معرفی شده از سوی سازمان سنجش و آموزش یا همان کتب درسی کشور می باشد؛ باید بگوییم خیر، زیرا کتب درسی برای تمامی دانش آموزان یکسان می باشد و لازم است به مطالعه دقیق هر یک از این منابع بپردازند. اما چنانچه منظور شما منابع کمک آموزشی است، باید بگوییم تا حدودی بله و تا حدودی خیر. زیرا اطلاعات کلی شما با توجه به تغییر رشته مورد نظر کم می باشد. به همین دلیل برای قبولی لازم است برخی دیگر از منابع جانبی را نیز مطالعه نمایید.

آیا می توانیم در رشته های پزشکی با فوق دیپلم فنی پذیرفته شویم؟

سوابق تحصیلی برای رشته های غیر مرتبط چگونه محاسبه می شود؟

من با دیپلم فنی در کنکور ثبت نام نموده ام آیا این امکان وجود دارد که بعدها در صورت پذیرش دچار مشکل شوم؟

آیا برای ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه های بدون کنکور سراسری باز هم نیاز به مدرک کاردانی برای فارغ التحصیلان رشته فنی خواهد بود؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی و همچنین برقراری ارتباط با مشاوران ایران تحصیل برای اخذ پاسخ سوالات مطرح شده با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط

مشاوره تحصیلی تلفنی شبانه روزی

برای قبول شدن در رشته پزشکی چه باید کرد؟

زیر شاخه های رشته تجربی با رتبه مورد نیاز

برنامه ریزی 5 ماهه برای کنکور

شهریه پرستاری بدون کنکور

مشاغل مربوط به رشته تجربی

شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی

شرایط ثبت نام کنکور تجربی 99

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور