ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۴۸۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۵ مرداد ۱۴۰۱
شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید
شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی

شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی

برخی از دانش آموزان پس از انتخاب رشته و  اخذ دیپلم ممکن است به این نتیجه برسند که مایل به تغییر رشته می باشند و به همین دلیل به دنبال شریط شرکت در کنکور باشند، آنچه در این مقاله قصد داریم به آن بپردازیم شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی می باشد شایان ذکر است کلیه متقاضیان محترم می توانند جهت شرکت در کنکور سراسری تجربی با دیپلم فنی حرفه ای از سراسر کشوربا شماره 9099075307 (تماس از تلفن ثابت) مشاوره سازمان سنجش تماس بگیرند.

پزشکی و پیراپزشکی یکی از رشته های مورد علاقه بسیاری از دانش آموزان می باشد که هر یک از فارغ التحصیلان در هر رشته ای ممکن است آرزوی رسیدن و دست یابی به این رشته ها را در سر بپرورانند. یکی از انوع دیپلمه هایی که در دفترچه ثبت نام در رابطه با قوانین شرکت در آن بسیار سخن گفته است، دیپلم فنی می باشد و یکی از سوالات این است که شرایطی شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی چیست؟ به همین دلیل در ادامه می خواهیم در رابطه با نحوه ثبت نام دیپلم فنی و شرایط ثبت نام کنکور تجربی 99 سخن بگوییم.

آیا فارغ التحصیلان رشته های فنی و حرفه ای می توانند با همان مدرک دیپلم خود نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند؟

نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی برای دارندگان مدرک دیپلم فنی چیست؟

برای ثبت نام در کنکور سراسری به چه نکاتی لازم است توجه نماییم؟

شرایط ثبت نام در کنکور تجربی چیست؟

در صورت عدم فارغ التحصیلی تا زمان ثبت نام کنکور آیا امکان ثبت نام مجدد خواهیم داشت؟

جهت اطلاع دقیق از نحوه شرکت در کنکور تجربی و همچنین دیپلم فنی و شرایط ثبت نام کنکور تجربی 99 با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی 99

داوطلبان متقاضی ورود به دانشگاه را می توان به دو دسته تقسیم نمود. برخی از داوطلبان دارای دیپلم نظام قدیم می باشند و برخی دیگر دیپلم نظام جدید دارند. شرایط شرکت در کنکور سراسری 99 برای این دو دسته از داوطلبان با تفاوت هایی همراه می باشد. به همین دلیل اطلاع از این تفاوت ها برای متقاضیان کنکور امری لازم و ضروریی می باشد.

همانطور که می دانید یکی از شریط شرکت در کنکور برای داوطلبان نظام قدیم، دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی می باشد، به همین دلیل داوطلبان فنی برای شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی لازم است مدرک کاردانی داشته باشند تا بتوانند نسبت به شرکت در کنکور اقدام نمایند. نکته مهم در رابطه با اخذ مدرک این است که داوطلبان در صورت فارغ التحصیلی تا نهایتا 30 شهریور همان سال امکان شرکت در کنکور را خواهند داشت.

نکته مهمی که داوطلبان مایل به شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی لازم است مد نظر قرار دهند، در رابطه با دانشجویی دوره های روزانه می باشد. چنانچه شما در هر رشته ای از دانشگاه های روزانه مشغول به تحصیل می باشید و با دیپلم فنی و شرایط ثبت نام کنکور تجربی 99 قصد ثبت نام دارید، حتما باید از رشته فعلی خود انصراف داده تا بتوانید نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

برای شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی کلیه داوطلبان باید مدرک فوق دیپلم خود را تا قبل از ثبت نام اخذ نموده و دانشجویان نیز تا پایان شهریور ماه مدرک خود را اخذ نموده باشند.

برای تماس با مشاوره تلفنی کنکور تجربی کلیک کنید.

نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم

نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم

نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم

همانطور که می دانید از جمله مدارک مورد نیاز برای ثبت نام کنکور 99 دریافت کد سوابق تحصیلی می باشد. آن دسته از داوطلبانی که دیپلم خود را از سال 84 به بعد اخذ نموده باشند مشمول طرح تاثیر مثبت معدل می باشند. به همین دلیل برای تاثیر این معدل لازم است نسبت به دریافت کد سوابق تحصیلی اقدام نمایند. دریافت این کد قبل از ثبت نام ضروری می باشد.

همانطور که در شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی و  راهنمای دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور ذکر شده است، متقاضیان شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی می توانند با مراجعه به سامانه  dipcode.medu.ir نسبت به اخذ این کد اقدام نمایند. با توجه به اینکه تاثیر معدل برای تمامی داوطلبان متقاضی گروه های آزمایشی علوم تجربی، ریاضی و همچنین علوم انسانی و معارف الزامی می باشد، بنابراین دریافت راهنمایی اخذ این کد برای دیپلمه های فنی نیاز به راهنمایی خواهد داشت.

برخی از دانش آموزان به هنگام شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی ممکن است متوجه شوند که مدارک آنان ناقص می باشد و یا اینکه این مدارک وجود ندارند. در این صورت سامانه ای برای این دسته از متقاضیان عزیز قرار داده شده است که با مراجعه به http://dipcode.medu.ir می توانند نسبت به رفع نواقص و دریافت کد سوابق تحصیلی اقدام نمایند.

جهت برقراری ارتباط با مشاوره حرفه ای کنکور تجربی کلیک کنید.

نکات مهم برای ثبت نام کنکور تجربی با دیپلم فنی

برای انجام ثبت نام کنکور توجه به برخی از نکات مهم و ضروری می باشد. این نکات برای تمامی داوطلبان می باشد و منحصر به متقاضیان دیپلم فنی و شرایط ثبت نام کنکور تجربی 99 نخواهد بود. با توجه به حساسیت کنکور و سنجش اطلاعات داوطلبان، توصیه می شود ابتدا به صورت دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام را مطالعه نمایید و پس از آن فرم پیش نویس انتهای دفترچه را تکمیل نمایید و سپش نسبت به فرم اینترنتی اقدام نمایید.

چنانچه برای شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی به مراکز کافی نت ها مراجعه می نمایید، حتما پس از ثبت نام ، عکس خود را دریافت نماید . همچنین با توجه به مشکلاتی که درسال های اخیر شاهد آن بوده ایم، قبل از تائید نهایی حتما عکس خود را چک نمایید و صحت و درستی آن اطمینان یابید و این کار را به مراکز کافی نت واگذار ننمایید زیرا در سامانه ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور این امکان وجود نخواهد داشت.

ثبت نام شما زمانی با موفقیت به اتمام رسیده است که شماره پرونده و همچنین کد رهگیری را دریافت نموده باشید. بنابراین تا قبل از دریافت این کد شما هیچ گونه ثبت نامی انجام نداده اید. پس از دریافت کدهای مذکور حتما پرینت آن را بگیرید و در جای دیگری آن را یادداشت نمایید. زیرا انجام مراحل بعدی (کارت ورود به جلسه، دریافت کارنامه و همچنین انتخاب رشته) به وسیله همین اطلاعات امکان پذیر است.

برای استفاده از خدمات مشاوره کنکور آنلاین کلیک کنید.

شرایط ثبت نام کنکور تجربی با دیپلم فنی 99

شرایط ثبت نام کنکور تجربی 99

شرایط ثبت نام کنکور تجربی 99

داوطلبانی که به دنبال پاسخ این سوال می باشند که شرایط ثبت نام کنکور تجربی با دیپلم فنی 99 چیست؟ باید بگوییم که این شرایط در بسیاری از موارد برای تمامی رشته ها یکسان می باشد. به همین دلیل اختصاصی به کنکور تجربی نخواهد داشت. تنها در برخی از موارد که مربوط به معدل لازم برای رشته تجربی می باشیم، این داوطلبان لازم است شرایط ویژه و تعیین شده را دارا باشند.

یکی از شرایط ثبت نام کنکور تجربی 99 برای آن دسته از داوطلبانی که اقدام به انتخاب رشته های پزشکی و پیراپزشکی می نمایند، دارا بودن سلامت جسمانی می باشد. با توجه به نوع حرفه  این مشاغل و نیازمندی به صحت و سلامت قطعا از اهیمت بیشتری برخوردار می باشد اما ، این مورد را نمی توان تنها منحصر به متقاضیان شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی دانست و برای تمامی داوطلبان الزامی باشد.

جهت اطلاع دقیق از تغییرات ایجاد شده در رابطه با شرایط شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط ثبت نام کنکور تجربی 99 می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه ، حتی ایام تعطیل ،آماد ارائه خدمات به شما خواهند بود. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید.

پاسخ به سوالات پرتکرار در مورد شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی حرفه ای

بنده فارغ التحصیل  فنی و حرفه ای هستم آیا می توانم در رشته های بدون کنکور دانشگاه های مختلف شرکت کنم؟

دانشگاه های بدون کنکور امکان ثبت نام و پذیرش تمامی داوطلبان و متقاضیانی که واجد شرایط تعیین شده برای این رشته ها  باشند، ثبت نام به عمل خواهد آورد. لذا متناسب با رشته تحصیلی خود و شرایط مجاز بودن برای شرکت و انتخاب رشته می توانید اقدام نمایید. داوطلبان و دانش آموزان عزیز توجه داشته باشند که ثبت نام در برخی از دانشگاه ها همچون دانشگاه علمی کابردی بدون نیاز به مرتبط بودن دیپلم شما با رشته مورد نظر، امکان ادامه تحصیل را می دهد.

آیا منابع مطالعه کنکور برای شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی با سایر شته ها متفاوت می باشد؟

منابع معرفی شده را می توان به دو دسته تقسیم نمود. اگر منظور شما از منابع ، همان منابع معرفی شده از سوی سازمان سنجش و آموزش یا همان کتب درسی کشور می باشد؛ باید بگوییم خیر، زیرا کتب درسی برای تمامی دانش آموزان یکسان می باشد و لازم است به مطالعه دقیق هر یک از این منابع بپردازند. اما چنانچه منظور شما منابع کمک آموزشی است، باید بگوییم تا حدودی بله و تا حدودی خیر. زیرا اطلاعات کلی شما با توجه به تغییر رشته مورد نظر کم می باشد. به همین دلیل برای قبولی لازم است برخی دیگر از منابع جانبی را نیز مطالعه نمایید.

آیا می توانیم در رشته های پزشکی با فوق دیپلم فنی پذیرفته شویم؟

سوابق تحصیلی برای رشته های غیر مرتبط چگونه محاسبه می شود؟

من با دیپلم فنی در کنکور ثبت نام نموده ام آیا این امکان وجود دارد که بعدها در صورت پذیرش دچار مشکل شوم؟

آیا برای ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه های بدون کنکور سراسری باز هم نیاز به مدرک کاردانی برای فارغ التحصیلان رشته فنی خواهد بود؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی و همچنین برقراری ارتباط با مشاوران ایران تحصیل برای اخذ پاسخ سوالات مطرح شده با شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط

مشاوره تحصیلی تلفنی شبانه روزی

برای قبول شدن در رشته پزشکی چه باید کرد؟

زیر شاخه های رشته تجربی با رتبه مورد نیاز

برنامه ریزی 5 ماهه برای کنکور

شهریه پرستاری بدون کنکور

مشاغل مربوط به رشته تجربی

شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی

شرایط ثبت نام کنکور تجربی 99

2.8/5 - (11 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

 1. تیام
  ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۰

  سلام من کاردانش دیپلم برق صنعتی دارم سال ۹۱ و فوق دیپلم علمی کاربردی دارم سال ۹۵ ایا من میتونم کنکور تجربی دندون پزشکی شرکت کنم و با توجه به سهمیه ایثارگری و منطقه ۳ قبول میشم؟ و اینکه باید مجدد درسی رو امتحان بدم قبل از کنکور یا بعد از کنکور؟؟؟
  مرسی

  • مشاور محمدی
   ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام وقت به خیر
   برای شرکت در کنکور سراسری تجربی داشتن سوابق تحصیلی تجربی الزامی است.

 2. علی علی
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۵

  سلام من فوق دیپلم نرم افزار کامپیوتر ( سال ۹۲-۹۳ ) دارم و الان میخوام شروع کنم برای پزشکی عمومی و بعد تخصص موردن نظر آیا میتونم اقدام کنم از کجا باید شروع کنم و این اصلا امکان شرکت هاست با این که پیش دانشگاهی نرفتم (البته که مدرک فوق دیپلم دارم )

  • مشاور محمدی
   ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۸

   سلام وقت به خیر
   قدم اول برای شرکت در کنکور سراسری تجربی ایجاد سوابق و تسلط بر کتاب های سه سال تجربی است.

 3. هستی
  ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۱۹

  سلام من سال ۸۶ دیپلم کامپیوتر از هنرستان گرفتم و مدرک کاردانی دارم که سال ۹۲ گرفتم الان میخوام کنکور تجربی شرکت کنم
  آیا من الان سابقه تحصیلی عمومی هارو ندارم ؟؟
  چون من نمیخوام سابقه ایجاد کنم میخوام فقط برای ۶۰ درصد کنکور زمانمو بزارم چون بالاخره عمومی هم تو هنرستان خوندیم هم تو دانشگاه آیا اونا لحاظ میشه یا نه

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۵

   سلام وقت بخیر . بله امکان شرکت در کنکور تجربی را دارید ولی 40 درصد امتیاز برای شما حساب نمیشود

 4. میثاق
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۱۵

  سلام
  من دیپلم فنی دارم فک میکنم سال 83 و مدرک فوق لیسانس
  میتونم کنکور تجربی ثبت نام کنم ؟؟

  • مشاور اقازاده
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۲

   سلام وقت بخیر
   نیاز شما ابتدا سوابق تحصیلی ایجاد کنید توسط مراجعه حضوری به آموزش و پرورش وبعد از آن اقدام کنید

 5. محمد
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۰۰

  بنده سال ۹۹ دیپلم تجربی گرفتم و کاردانی حسابداری دارم و مشکلی به لحاظ سربازی ندارم با توجه به اینکه باید دوباره در امتحانات نهایی تجربی برای کنکور تجربی ۱۴۰۲ شرکت کنم میتوانم با مدرک کاردانی در کنکور ۱۴۰۲ شرکت کنم یا نه و دیپلمم را باید دوباره بگیرم ؟

  • مشاور حمامی
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۴۸

   سلام وقتتون بخیر شرایط شما باید تحت برسی مشاور قرار بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 6. Shayesteh
  ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۱۳

  سلام و خسته نباشید
  من دیپلم کارو دانش نظام قدیم رو دارم بعلاوه کاردانی و کارشناسی معماری، میخواهم کنکور تجربی شرکت کنم، فرمودید سوابق تحصیلی برای ما لحاظ نمیشه. یعنی رتبه کنکور من از 100 حساب میشه، یا 60درصد؟ ۴۰ در صد سوابق تحصیلی برای ما چگونه خواهد بود؟ با سپاس

  • مشاور اقازاده
   ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۳۶

   سلام وقت بخیر
   شما برای شرکت درکنکورسراسری باید هردو راداشته باشید 60درصدنتیجه آزمون شما 40درصد معدل شما در نتیجه نهایی ملاک میباشد که نیازه اقدام کنید

 7. شایسته
  ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۱۲

  سلام و خسته نباشید
  من دیپلم کارو دانش نظام قدیم رو دارم بعلاوه کاردانی و کارشناسی معماری، میخواهم کنکور تجربی شرکت کنم، فرمودید سوابق تحصیلی برای ما لحاظ نمیشه. یعنی رتبه کنکور من از 100 حساب میشه، یا 60درصد؟ ۴۰ در صد سوابق تحصیلی برای ما چگونه خواهد بود؟ با سپاس

  • مشاور ملکی
   ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۴۲

   سلام دوست گرامی
   افرادی که دیپلم فنی دارند اما قصد شرکت در کنکور تجربی دارند از60درصد تاثیر سوابق تحصیلی 26 درصد برای شما لحاظ می شود.

 8. سارا
  ۲۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

  سلام من دهم فنی حرفه ای ام
  میتونم کنکور تجربی بدم ؟
  شرایط چطور هست؟

  • tahmasebi
   ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۹

   سلام دوست عزی بله شما محدودیتی برای شرکت در کنکور تجربی ندارید و باید در زمان انتخاب گروه آزمایشی تجربی رو انتخاب کنید.

 9. علی
  ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۱۰

  سلام بنده دانشجوی ارشد روزانه مهندسی شیمی با دیپلم فنی حرفه ای هستم میتونم کنکور تجربی ۱۴۰۲ شرکت کنم ؟

  • rahdar
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۴

   سلام وقت بخیر.
   دیپلم شما چه نظامی است ؟ باید شرایط شما به طور دقیق بررسی شود.

 10. منا
  ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۰

  سلام خسته نباشین
  الان که کنکور۱۴۰۱ دو مرحله ای شده و سوابق تحصیلی تاثیر داره
  کسی که دیپلمش برای هنرستانه نظام جدیده و تاثیر سوابق تحصیلی رشته تجربی رو نداره
  میتونه شرکت کنه و قبول شه اصلا ؟؟
  بعد کنکور دی باید میشه دیپلم تجربی رو بگیره؟ یعنی بعد از قبولی

  • مشاور حمامی
   ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۵

   سلام وقتتون بخیر تاثیر معدل با توجه به دیپلم شما و رشته ی انتخابی کسر میشود ولی احتمال قبولی وجود دارد بستگی به رقبای متقاضی دارد جهت راهنمایی دقیق تر با ما تماس بفرمایید

 11. Mary
  ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۸

  سلام وقتتون بخیر
  من کارشناسی معماری دارم و فنی بودم نظام قدیم
  الان میتونم کنکور تجربی بدم؟

  • مشاور حمامی
   ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۵

   سلام وقتتون بخیر مدرک دیپلم شما باید برسی شود مواردی مانند سال اخذ دیپلم معدل و… باید بررسی شود جهت دریافت اطلاعات با ما تماس بفرمایید

 12. F
  ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

  سلام من دانش آموز رشته فنی حرفه هستم
  می توانم برای ایجاد سوابق برای کنکور تجربی اقدام کنم یا بعد از اینکه دیپلم گرفتم می تونم در امتحانات نهایی تجربی شرکت کنم؟

  • مشاور حمامی
   ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۸

   سلام وقتتون بخیر باید دیپلم داشته باشید

 13. pary
  ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۹

  سلام وقت بخیر من هنرستان رشته تربیت بدنی میخونم میتونم کنکور تجربی بدم ؟

  • مشاور براتی
   ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۴

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز میتوانید اما یکسری شرایط وضوابط خاص دارد لطفا جهت بررسی شرایط وضوابط کنکور سراسری وبررسی دقیق وضعیت تحصیلی شما بزرگوار با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 14. رضو
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۳

  سلام وقت بخیر باشه من دیپلم فنی و حرفی نظلم قدیم دارم بعد کاردانی گرفتم ۹۲ بعد,کارشناسی میتونم کنکور تجربی بدم یا کنکور پزشکی.تو ثبت نام کنکور از ۴ گزینه کدوم گزینه رو میزنم ممنون میشم از راهنماییتون

  • مشاور عیسائی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۱

   سلام وقت بخیر
   شما مجاز به ثبت نام در کنکور رشته علوم تجربی هستید. قسمت دوم سوالتون رو بیشتر توضیح بدین.

 15. فاطمه
  ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۲

  سلام وقتتون بخیر من دیپلمم فنیه و نظام جدید هستم والان دارم فوق دیپلم حسابداری میخونم میتونم بعد از اینکه فوق دیپلمم تموم شد کنکور تجربی بدم ؟نیازی نیست ک پیش دانشگاهی تجربی و‌بخونم و بعد کنکور تجربی بدم؟

  • isaei
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۷

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 16. زها
  ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

  سلام خسته نباشید.برای قبولی در رشته پزشکی حتما دیپلممون باید تجربی باشه؟یعنی در صورت مجاز شدن برای انتخاب رشته پزشکی،در صورتی که دیپلم تجربی نداریم،سنجش ایراد میگیره و داستان میشه؟

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۴

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 17. Nazi
  ۱۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۴

  سلام در رشته فنی با مدرک دیپلم میشه در کنکور تجربی ۱۴۰۲ شرکت کرد؟

  • abbasi
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۳

   سلام وقت بخیر . طبق توضیحات دفترچه بله مجازید

   • زهرا عابدی
    ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۷

    سلام وقت بخیر من سال98دیپلم فنی(حسابداری )گرفتم میخواستم سال۴۰۲کنکور تجربی بدم آیا میتونم بدم
    آخه میگن باید امتحان نهایی تجربی بدم تا بتونم شرکت کنم در کنکور
    واینکع اگه بدون امتحان نهایی تجربی بتونم شرکت کنم در کنکور معدلم تاثیری در کنکور داره یا نه

    • مشاور ابراهیمی
     ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۷

     سلام
     اگر دیپلم نظام جدید داشته باشید می تونید ازمون بدید ولی دروس تخصصی براتون اعمال نمیشه.
     برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 18. داوطلب نظام قدیم
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۹

  سلام من دارای مدرک کارشناسی عمران ازدانشگاه آزاد سال 88می باشم ودیپلم
  ریاضی وفیزیک نظام قدیم سال 1377می باشم ومی خواهم در کنکورتجربی شرکت کنم .برای من معدل در کنکورآن طور که معلوم است محاسبه نمی گردد.می خواستم بدانم اولا برای شرکت در کنکور مجددبرای بنده مانعی وجود ندارد؟وثانیا با توجه به عدم تاثیر معدل در کنکور برای امثال من این مساله آیا به ضرر بنده تمام می شود؟وبرای جبران آن باید حداقل چه ترازی بیاورم؟قصدمن قبولی در رشته شنوایی سنجی می باشد.

  • isaei
   ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۲

   سلام وقتتون بخیر
   جهت بررسی دقیق تر وضعیتتون و کسب اطلاعات با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

   • محمدرضا
    ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۷

    با سلام
    بنده لیسانس مهندسی مکانیک خودرو دارم و علاقه مندم در کنکور تجربی ثبتنام کنم ایا امکانش هست؟؟

    • tahmasebi
     ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۷

     با سلام، بله شما میتونید در کنکور تجربی ثبت نام کنید و مانعی ندارد. برای بررسی وضعیت سوابق تحصیلیتون با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 19. Kiana
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۹

  با سلام
  من دیپلم فنی نظام جدید دارم(کامپیوتر)
  دارم برای کنکور تجربی ۱۴۰۲ میخونم آیا میتونم قبول شم و شرکت کنم؟

  • javadi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۲

   سلام روزبخیر
   بله دوست گرامی میتونید.

 20. امیر
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

  سلام خسته نباشید
  جناب با دیپلم گرافیک میشه کنکور برای حسابداری داد

  • hedayati
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام وقت بخیر
   شرکت در کنکور ریاضی دارای شرایط خاصی است.

 21. فاطمه
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۴

  ببخشيد من نميتونم تماس بگيرم باهاتون ميتونم بهتون ايميل بدم يا از طريق تلگرام يا واتساپ در تماس باشيم؟؟؟
  ميشه ايدي يا ايميل يا شماره تماستونو برام بفرستين

  • gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰

   سلام 09044767868شماره واتساپ موسسه هست

   • فاطمه
    ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۸

    ببخشيد مطمئنين اين شمارع درسته ؟تو واتساپ نبود زده بود دعوت ب واتساپ
    ي بار ديگ شماررو چك كنين ممنون ميشم

    • isaei
     ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۷

     سلام وقت بخیر
     جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

   • فاطمه
    ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۸

    سلام امكانش هست ي شماره واتساپ ديگرو بدين.اين شماره ايي ك دادين رو ي بار ديگ چك كنين احتمالا اشتباس چون واتساپي نداشت

    • isaei
     ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۴

     سلام وقت بخیر
     تماس بگیرید.

 22. فاطمه
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۹

  سلام ببخشيد من ديپلمم فنيه ميتونم كنكور دي ماه يا ٤٠٢رو تجربي بدم؟؟
  نيازي نيست برم امتحان نهايي بدم؟يا ترميم معدل بدم؟؟؟شنيدم گفتن لازمه نهايي بدم تا بتونم كنكور تجربي شركت كنم از اين ب بعد
  ممنون ميشم راهنماييم كنين

  • alizadeh
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۲

   سلام روزبخیر
   در صورتی که نظام جدید باشین نیازی نیست.

 23. zara
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۵

  سلام خسته نباشین
  من دیپلم فنی نظام جدید هنرستان رو دارم الان که کنکور 2 مرحله ای شده و سوابق تاثیر داره
  برای کسی که رشتش تجربی نبوده و سوابق رو نداره
  اصلا میتونه قبول شه اگ شرکت کنه؟؟

  • alizadeh
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام روزبخیر
   میتونه شرکت کنه
   ولی سازمان سنجش هنوز چیزی نگفته.

 24. پردیس
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۸

  سلام من دیپلم معماری نظام قدیم دارم یعنی سال۹۶گرفتم میشه کنکور تجربی بدم؟باید پیش دانشگاهی رشته تجربی رو بخونم؟

  • mohammadi
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۷

   سلام وقت به خیر
   برای شرکت در کنکور سراسری نیاز به مدرک دیپلم به همراه پیش دانشگاهی و یا دیپلم نظام جدید 6-3-3 دارید.

 25. zara
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۱

  سلام خسته نباشین
  الان که کنکور 1402 دو مرحله ای شده و سوابق تحصیلی تاثیر داره
  کسی که دیپلمش برای هنرستانه نظام جدیده و تاثیر سوابق تحصیلی رشته تجربی رو نداره
  میتونه شرکت کنه و قبول شه اصلا ؟؟

  • mohammadi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۲

   سلام وقت به خیر
   جزئیات و قوانین شرکت در کنکور 1402 اعلام نشده.

 26. نیلی
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

  سلام خسته نباشید خداقوت من دیپلم فنی کامپیوتر نظام جدید دارم الان میخام کنکور انسانی شرکت کنم باتوجه ب تغییرات سوابق برای من چطور لحاظ میشه؟؟؟

  اگ بی تأثیر باش ازبقیع داوطلبا عقب میوفتم ؟؟
  اینجا سهمیه ایثارگران بی تاثیر؟؟

  • obeidavi obeidavi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۳

   سلام وقت بخیر هر سهمیه به صورت جداگانه اعمال میشود.

 27. Fariba
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۹

  سلام خسته نباشین
  امسال کنکور تجربی دادم با دیپلم نظام جدید فنی نتونستم قبول بشم آیاامکانش هست یک سال پشت کنکور بمونم خودم رو برای سال ۱۴۰۲اماده کنم ؟

  • gholizadegan
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام بله امکانش هست

  • bagheri
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام وقت بخیر
   بله شما میتونید برای کنکور 1402 مطالعه ی خودتون رو داشته باشید و برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

   • AMIR
    ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۲

    سلام وقت بخیر

    من امسال دیپلم کاردانش گرفتم ،میتونم داخل کنکور تجربی ۱۴۰۲ شرکت کنم؟

    • karimi
     ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۶

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 28. فریبا
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۹

  سلام خسته نباشین
  امسال کنکور تجربی دادم با دیپلم نظام جدید فنی نتونستم قبول بشم آیاامکانش هست یک سال پشت کنکور بمونم خودم رو برای سال ۱۴۰۲اماده کنم ؟

  • gholizadegan
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام بله امکانش هست

 29. ana
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۷

  سلام ببخشیدمن در رشته تصویرسازی(دهم) دارم درس میخونم میتونم کنکورتجربی بدم برای پزشکی

  • alizadeh
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۴

   سلام روزبخیر
   اگر دیپلم نظام جدید داشته باشین بله.

 30. Sarina
  ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

  سلام خسته نباشید . من سال ۹۶ ، ۹۷ دیپلم کار و دانش گرفتم . الان میتونم در کنکور تجربی ۱۴۰۲ شرکت کنم

  • isaei
   ۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام وقت بخیر
   بله امکان پذیر است.
   جهت بررسی اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 31. ایوب
  ۲۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۲

  سلام خسته نباشید
  من دیپلم فنی سال ۸۳ گرفتم سال ۸۴ کاردانی قبول شدم و فوق دیپلم سال ۸۷ گرفتم و سال ۸۷ مجددا با رشته ریاضی فیزیک کنکور دادم و کارشناسی پیوسته قبول شدم و مدرکش گرفتم حالا میخوام کنکور تجربی برای دندانپزشکی یا داروسازی بدم
  سوالم
  ۱ – آیا مشکلی برای شرکت در کنکور تجربی ندارم؟
  2- چون دیپلمم سال ۸۳ بوده شرط معدل برام اعمال میشه؟
  ۳- با کدام مدرکم اقدام به ثبت نام کنم فوق دیپلم یا لیسانس؟
  (توضیحات اینکه مدرک فوق دیپلم و لیسانسم هر کدام مجزا هست)
  ممنون از راهنمایی شما بزرگواران

  • alizadeh
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۷

   سلام روزبخیر
   1-خیر
   2-هنوز مشخص نشده
   3-با فوق دیپلم میتویند.

 32. امین
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۲۱

  سلام من سال۸۷دیپلم فنی گرفتم،سال۸۹کاردانی برق وسال۹۲کارشناسی برق گرفتم،برای کنکور تجربی ۱۴۰۲ میتونم شرکت کنم؟

  • ranjbar
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۰

   سلام وقتتون بخیر
   بله میتونید با این روند منعی برای شرکت شما در کنکور وجود ندارد .
   برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید .

  • میم
   ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۲

   چه جالب! من هم مثل شما… فقط رشته هامون فرق داره. امیدوارم که موفق باشید.

 33. امین
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۲۱

  سلام من سال۸۷دیپلم فنی گرفتم،سال۸۹کاردانی برق وسال۹۲کارشناسی برق گرفتم،برای کنکور۱۴۰۲ میتونم شرکت کنم؟

  • fathollahi
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۲

   سلام اگر مشکل نظام وظیفه نداشته باشید بله میتونید در کنکور تجربی یا فنی شرکت کنید

 34. فرانک
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۳

  سلام من مدرک کارشناسی معماری دارم با دیپلم نظام قدیم از شاخه فنی ایا میتونم کنکور تجربی شرکت کنم؟؟

  • mansuri
   ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

   سلام وقت بخیر بله منعی وجود ندارد جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید

 35. مهدی ترابی
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۴

  با سلام و وقت بخیر
  بنده دیپلم فنی در سال 83 دارم و هم اکنون فوق لیسانس همان رشته فنی رو دارم آیا امکانش هست من در کنکور 1402 در رشته تجربی آزمون بدم؟ ممنون از همکاری شما

  • mohammadi
   ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۷

   سلام وقت به خیر
   در صورت نداشتن مشکل نظام وظیفه و به دلیل ادامه تحصیل و داشتن مدارک مقاطع دیگر مشکلی از جهت شرکت در کنکور سراسری وجود ندارد.

 36. mobin davan
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۹

  سلام من آمادگیم واسه کنکور تجربی تو ۱۴۰۳هست نظام جدیدم دیپلم کاردانش دارم فقط میگن تو ۱۴۰۳ بیشتر به معدل نگاه میکنن من کارنامه های کاردانشم معدل نمره هاش کمه اگه از کنکور هم در بیام بخاطر تاثیر مثبت کمتر دانشگاه ثبت نام نمیکنن؟

  • bagheri
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۴

   با سلام شما میتوانید تا 10بار ترمیم معدل انجام دهید

 37. سروناز عباسی
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۲

  سلام من کارشناسی حسابداری دارم دیپلمم همون حسابداری بود میخاستم بدونم میتونم کنکور دندانپزشکی ۱۴۰۲ شرکت کنم ؟یا حتما باید دیپلم تجربی داشته باشم ؟و این ک چه کتاب هایی رو باید بخونم

  • bagheri
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

   با سلام میتوانید کنکور تجربی برای دندان پزشکی دهید

 38. امیر مهدی کرمانی
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۷

  سلام.من سال 87 دیپلم هنرستان فنی و حرفه ای در رشته برق گرفتم بعدش مدرک کاردانی پیوسته برق از دانشگاه دولتی و کارشناسی ناپیوسته برق از دانشگاه ازاد و خدمت هم رفتم
  میتونم کنکور 1402 تجربی شرکت کنم و با مصوبه اخیر سنجش مبنی بر تاثیر قطعی معدل ایا من مشمول سوابق تحصیلی میشم یا نه؟

  و این امکان وجود داره که در کنکور 1402 اجازه شرکت در کنکور تجربی به فارق التحصیلان هنرستان و مدرک کاردانی به جای پیش دانشگاهی داده نشه و اجبار به گرفتن دیپلم تجربی باشه؟!

  • bagheri
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۷

   سلام وقت بخیر . برای شرکت در کنکور تجربی باید دیپلم 12 ساله یا پیش دانشگاهی داشته باشید . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه کنید

 39. سحر
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۵

  من دیپلم کار دانش رشته ی کامپیوتر نظام جدید دارم آیا میتوانم برای کنکور تجربی شرکت کنم؟

  • mansuri
   ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۸

   سلام وقت بخیر بله امکان پذیر است در صورت کسب اطلاعات بشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

 40. علی
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

  سلام من کاردانی رشته مکانیک می خوانم و امسال درسم تمام می شود و ایا می توانم برای کنکور تجربی ۱۴۰۲و یا ۱۴۰۳ شرکت کنم؟ و اگر می توانم باید چکار کنم

  • ekhlasi
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۰

   سلام وقت بخیر شما باید در مقطع کارشناسی پیوسته در صورت شرکت در کنکور تجربی پذیرفته شوید و وارد غیبت سربازی نشوید

 41. دانیال
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۵

  سلام و خسته نباشید من دیپلم فنی و حرفه ای رشته مکانیک خودرو دارم سال۱۴۰۰ و الان درحال تحصیل هستم مقطع کاردانی میشه در سال ۱۴۰۲ کنکور بدم یا کاردانی بگیرم بعد بدم یا فرقی نداره؟

  • fathollahi
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۱

   سلام شما چون نظام اموزشی جدید هستید میتونید با مدرک دیپلم هم در کنکور تجربی شرکت کنید

 42. Hossein
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۰

  سلام وقت بخیر من سال ۱۴۰۲باید کنکور بدهم و در رشته الکترونیک تحصیل میکنم و میخوام کنکور تجربی ثبت نام کنم آیا میشود ؟و اگر میشود چگونه با تغییرات جدید معدل و سوابق تحصیل رو بالا ببرم آیا راهی وجود داره؟

  • bagheri
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۵

   با سلام برای شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی میتواندی اقدام کنید ولی با تاثیر مثبت کمتر

 43. Z
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲

  سلام خسته نباشید
  من رشته ی تحصیلیم حسابداری کاردانش هستش و سال دیگه دیپلم میگیرم،آیا میتونم با تغییرات ایجاد شده برای کنکور ۱۴۰۲ در کنکور تجربی شرکت کنم؟

  • ekhlasi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۵

   با سلام وقت بخیر بله

 44. نگین
  ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۸

  سلام خسته نباشید
  باتوجه به صحبت‌هایی که طی این چند روز راجب تغییرات کنکور 1402 اعلام شده، محدودیتی برای شرکت در کنکور تجربی برای تغییر رشته ای ها وجود داره؟

  • bahraii
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۹

   سلام وقت بخیر .لطفا مقاله شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی را با دقت مطالعه کنید

 45. yalda milan
  ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۴

  سلام من پایه دوازدهم رشته حسابداری هستم میخوام تو کنکور ۱۴۰۳شرکت کنم و میخوام برای اون بخونم
  ولی میگن برای کنکور معدل هم لازمه
  الان من باید برم امتحان های نهایی تحربی رو بدم یا نه؟
  چون حتما میخوام پزسکی بیارم نمیخوام چیزی کم باشه

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۶

   سلام وقت بخیر . اجباری نیست . ولی شانستون بیشتر میشه برای کسب اطلاعات بیشتر ،مقالات موجود در سایت را مطالعه فرمایید

 46. حجت
  ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۰

  باسلام من فارغ التحصیل کاردانی حسابداری دانشگاه آزاد هستم میتونم کنکور تجربی برای پزشکی آزاد یا سرارسری شرکت کنم ؟

  • fattahi
   ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۲

   سلام وقت بخیر
   بله میتوانید با مدرک کاردانی خود در کنکور سراسری تجربی شرکت نمایید.

 47. مهدیس
  ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۳

  سلام من سال دیگه دیپلم کامیپوتر رشته فنی میگیرم ولی میخام برای دانشگاه رشته پزشکی بخونم ایا با این رشته میتونم توی کنکور شرکت کنم و این رشته رو ادامه بدم؟و اینک جوری ک متوجه شدم این بود که برای شرکت توی این رشته بعد دیپلم باید از رشته که میخونیم انصراف بدیم. بدون انصراف نمیشه؟!

  • fattahi
   ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۵

   سلام وقت بخیر
   بله میتوانید در کنکور تجربی شرکت کنید اما تاثیر معدل برای شما کمتر از دارندگان دیپلم تجربی است . دیپلم بگیرید فارغ التحصیل میشید دقیقا از کجا میخواید انصراف بدید؟!

 48. عباس
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۱

  سلام
  من در رشته مکانیک خودرو و در مقطع کاردانی در حال تحصیل هستم
  و می خوام که در کنکور تجربی ۱۴۰۲ شرکت کنم
  تحصیل من تو نظام جدید ۶.۳.۳ بوده
  آیا محدودیت یا مشکلی برای تحصیل در رشته پزشکی دارم ؟

  • bagheri
   ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۱

   با سلام شما میتوانید در کنور شرکت کنید فقط برای شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی تاثیر مثبت سوابق تحصیلی کمتر است

 49. ava
  ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۱

  سلام من رشته ام طراحی دوخت یکسال پیش دیبلومم گرفتم چون علاقه ای به ادامه دادن نداشتم دانشگاه نرفتم حالا سال دیگه میخوتم کنکور تجربی بدم آیا امکانش هست؟،نیاز داره که امتحان بدم برا دیبلومم تجربی یا نه ؟؟یا فقط بخونوم سال دیگه برم ثبت نام کنکور ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۶

   سلام در صورتی که دیپلم طراحی دوخت رو بعد از سال 98 گرفته باشید و دیپلم شما دیپلم نظام جدید باشد بله در غیر اینصورت خیر.

 50. حمید
  ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۲

  سلام خسته نباشید
  من باید سال ۱۴۰۳ کنکور بدم و الان دانش آموز فنی ( دهم) هستم میخواستم ببینم میتونم کنکور تجربی بدم یا نه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۹

   بله طبق قوانین تا هم اکنون میتوانید در این ازمون شرکت کنید ولی تاثیر مثبت سوابق تحصیلی پایین تری دریافت میکنید

 51. احمد
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۳

  با سلام و خسته نباشید
  آیا با مدرک فنی نظام جدید امکان انتخاب رشته های پرستاری وجود داره یا نه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۵

   سلام در صورت شرکت در کنکور تجربی بله

 52. یاسین
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۴

  سلام و خسته نباشید والا من دیپلم حسابداری دارم میتونم کنمور تجربی برای سال ۱۴۰۲بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۶

   سلام
   اگر دیپلم نظام جدید هستید بعله میتوانید در غیر این صورت خیر

 53. Mina
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۵

  سلام وقت بخیر.من دانشجوی کارشناسی هستم و مدرک دیپلمم)دیپلم تجربی نظام جدید دارم) در گرو ارگانیه که تعهد خدمت دادم.میخام سال ۱۴۰۴ کنکور بدم کنکور تجربی مجدد. و یه مدرک لیسانس دیگه بگیرم.میتونم دیپلم ریاضی بگیرم؟با دیپلم ریاضی سال ۱۴۰۴و۱۴۰۵میشه کنکور تجربی داد؟بخاطر اینکه مدرکم متاسفانه ازاد نمیشه راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه .خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۲

   سلام بله چون نظام جدید هستید میتونید شرکت کنید بابت ثبت نام کنکور فقط اطلاعات مدرک دیپلم لازم میباشد

 54. Mina
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۸

  سلام وقتتون بخیر.من دیپلم تجربی نظام جدید دارم و دیپلمم در گرو یه ارگانیه که تعهد خدمت دادم.میخام سال۱۴۰۴ کنکور تجربی مجدد بدم تا تغییر رشته بدم.میتونم دیپلم ریاضی بگیریم؟سال۱۴۰۴ میشه با دیپلم غیرمرتبط کنکور تجربی داد؟خیلی مهمه برام لطفا جواب بدین 🌺

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۸

   شما برای تقییر دیپلم هم نیاز به دیپلم دارید پس فقط باید تعهد خدمت را بروید

 55. حسین
  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۴

  سلام روز بخیر خسته نباشید > بنده ترم آخر کاردانی هستم و اینکه دیپلم فنی دارم میشه کنکور تجربی بدم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۳

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به اینکه اگر شما مشکل نظام وظیفه نداشته باشید میتوانید اقدام به ثبت نام در کنکور تجربی سال اینده کنید موفق باشید

 56. Ehsan
  ۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۶

  سلام من سال یازدهم رشته الکترونیک (فنی و حرفه ای هستم) میخواستم بدونم میتونم سال دوازدهم کنکور تجربی بدم ؟
  و اینکه معدل دو سال اخر من مربوط به رشته خودم هست و به چه صورت برای کنکور محاسبه میشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۸

   سلام . درصورت اعمال سوابق تحصیلی 60 درصد در کنکور برای پذیرش شما مشکل میشود . برای دریافت اطلاعات مقاله سایت را مطالعه بفرمایید

 57. آرمان پیرخدری
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۸

  سلام روز خسته نباشید بنده سال ۹۰ مدرک دیپلم کشاورزی گرفتم و مدرک فوق دیپلم کاردانی هم کشاورزی ، و مدرک لیسانس هم کارشناسی ناپیوسته (حقوق قضایی گرایش علوم ثبتی ) دارم . سوال بنده این که با این وضعیت مدرک تحصیلی که دارم آیا این امکان وجود دارد که برای رشته های تجربی کنکور بدهم یا نه ؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۹

   با سلام.با توجه به قوانین فعلی امکان شرکت را دارید.

 58. شیما عبداللهی
  ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۶

  سلام
  من سال ۸۹ دیپلم فنی حرفه ای رشته کامپیوتر گرفتم سال ۹۲ هم فوق دیپلم فنی کامپیوتر دانشگاه دولتی روزانه ، سوالم اینه با توجه به اینکه پیش دانشگاهی نداشتم میتونم کنکور تجربی ۱۴۰۱ یا ۱۴۰۲ شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

   سلام وقت به خیر
   برای شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی نظام قدیم نیاز به مدرک کاردانی یا پیش دانشگاهی دارید.با توجه به داشتن مدرک کاردانی میتوانید برای شرکت در کنکور اقدام نمایید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 59. زینب
  ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۳۳

  سلام من امسال دیپلم تربیت بدنی میگیرم وقصددارم کنکورتجربی بدم برای اینکاربایداول دوسال کاردانی بخونم وبعد بامدرک فوق دیپلم کنکور تجربی بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۵

   سلام . برای شرکت در کنکور تجربی باید دیپلم نظام جدید 3 3 6 داشته باشید . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید

 60. مشتبی
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۴

  سلام من تاریخ 1397/11/30 مدرک کاردانی پیوسته نرم افزار کامپیوتر گرفتم و بعدش دانشگاه ازاد کارشناسی ناپیوسته نرم افزار کامپیوتر رفتم که قبل از اتمام سنوات اولیه (3ساله) انصراف دادم (1400/11/20) و گفتن تا 1 یکسال بعد میتونم با تغییر رشته دوباره ثبت نام کنم میخواستم کنکور 1401 شرکت کنم چه گروه های آزمایشی میتونم انتخاب کنم ؟ مدرک دیپلمم فنی کامپیوتر بوده اون تاثیر داره یا فوق دیپلمم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۵

   سلام
   با توجه به داشتن مدرک کاردانی میتوانید برای هر گروه آزمایشی دلخواه شرکت کنید

 61. مشتبی
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۳

  سلام من تاریخ 1397/11/30 مدرک کاردانی پیوسته گرفتم و بعدش دانشگاه ازاد کارشناسی ناپیوسته رفتم که قبل از اتمام سنوات اولیه (3ساله) انصراف دادم (1400/11/20) و گفتن تا 1 یکسال بعد میتونم با تغییر رشته دوباره ثبت نام کنم میخواستم کنکور 1401 شرکت کنم چه گروه های آزمایشی میتونم انتخاب کنم ؟ مدرک دیپلمم فنی کامپیوتر بوده اون تاثیر داره یا فوق دیپلمم ؟

 62. mohammad
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۱

  سلام من مدرک تحصیلی فنی نظام جدید دارم میتونم کنکور تجربی آزاد شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۰

   سلام. از لحاظ ضوابط مشکلی ندارد. فقط از لحاظ سوابق تحصیلی شانس تان کم میشود

  • Haniyeh
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۷

   کسایی که از فنی یا کاردانش کنکور نظری شرکت میکنن سهمیه هم میدن؟

   • کارشناس ارشد
    ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

    سلام
    خیر

 63. ناشناس
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۳

  سلام ببخشید اگر در هنرستان رشته آشپزی یا طراحی دوخت بخونیم بدون اینکه تغییر رشته بدیم آیا می تونیم کنکور انسانی شرکت کنیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۲

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای شرکت در کنکور نظری ها از جمله تجربی یا انسانی و یا ریاضی اگر دیپلم نظام جدید هستید مشکلی برای شرکت در کنکور ندارید موفق باشید

 64. ناشناس
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۴

  سلام ببخشید اگر در هنرستان در رشته آشپزی یا طراحی دوخت را بخونیم آیا می تونیم بدون اینکه تغییر رشته بدیم کنکور انسانی شرکت کنیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۸

   سلام
   در صورتی که دیپلم شما 12 ساله باشد بله

 65. نگار
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۴

  سلام خسته نباشید،من دیپلم نظام قدیم فنی حرفه ای دارم،میخواستم بدونم اگر برای دیپلم ۱۴۰۱ اقدام کنم میتونم کنکور ۱۴۰۱ رو هم بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۷

   بستگی به شرایط و سوابق تحصیلی شما دارد.برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 66. Pari
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۰

  سلام
  ببخشید با مدرک کاردانی فنی نظام قدیم میشه کنکور انسانی ۱۴۰۱ شرکت کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۴

   سلام وقت بخیر
   با داشتن مدرک فنی امکان ثبت نام در زیر گروهای نظری هست

  • اسرا مهدی پور
   ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۵

   سلام من لیسانس ارتباط تصویری دارم و متولد ۷۹ هستم
   میتونم در کنکور تجربی شرکت کنم ؟

   • heydari
    ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

    سلام وقت بخیر
    شرایط شما باید توسط مشاورین ما بررسی بشه

 67. نیما
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۸

  من رشته ی فنی هستم هنوز دیپلم نگرفتم سال دوازدهم هستم بنابه دلایلی از این رشته خوشم نمیاد دیگه ایا میشه کنکور تجربی شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۹

   سلام وقت به خیر
   برای شرکت در کنکور سراسری تجربی نیازمند مدرک دیپلم نظام 6-3-3 و یا مدرک دیپلم به همراه پیش دانشگاهی هستید.
   برای مشاوره با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 68. Pari
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۲

  سلام وقت بخیر
  ایا میشه با مدرک کاردانی رشته ی فنی نظام قدیم در کنکور انسانی ۱۴۰۱ شرکت کرد ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۰

   سلام وقت بخیر
   برای شرکت در کنکور تجربی باید پیش دانشگاهی داشته باشین

 69. یاسین
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۹

  سلام من امسال سال دوازدهم کامپیوتر هستم
  اگ کنکور تجربی بدم و اگه قبول بشم

  نیازی به پاس کردن درس های تجربی هست؟؟؟
  یا بدون پاس کردنشون میتونم برم دانشگاه؟

 70. یاسین
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۲

  سلام من امسال سال دوازدهم کامپیوتر هستم
  اگ کنکور تجربی بدم و اگه قبول بشم

  نیازی به پاس کردن درس های نظری هست؟؟؟
  یا بدون پاس کردنشون میتونم برم دانشگاه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۶

   سلام
   بستگی به نوع دیپلم شما داره (12ساله یا 11 ساله )

 71. مریم
  ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۵

  سلام کسی که رشتش فنی هستش و سال آخر هست و یک واحد افتاده داره می‌تونه ثبت نام کنه برای کنکور تجربی بدون دیپلم و واحد افتاده ش رو خرداد ماه پاس کنه؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۲

   سلام وقت بخیر
   در صورت قبولی در شهریور و نظام جدید بودن امکانش هست

   • یاسین
    ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۲

    سلام من امسال سال دوازدهم کامپیوتر هستم
    اگ کنکور تجربی بدم و اگه قبول بشم

    نیازی به پاس کردن درس های نظری هست؟؟؟
    یا بدون پاس کردنشون میتونم برم دانشگاه؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۰

     سلام وقت بخیر در صورت قبولی یسری دروس پیشنیاز باید پاس کنید تو دانشگاه برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 72. امیرمحمد
  ۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۰

  سلام وقت تون بخیر شما توی نظرات که من داشتم می خوندم به یکی از عزیزان گفتید که دیگه نمیشه با دیپلم فنی کنکور 1403 شرکت کرد اگه این قانون اجرایی بشه پس کسایی که دیپلم فنی دارند باید اون موقع چیکار کنند؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

   سلام
   اگر نظام جدید باشید میتونید در هر گروه آزمایشی شرکت کنید
   چیزی در این باره هنوز مصوب نشده است

 73. امیررضا
  ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۹

  سلام روزتون بخیر شما به بعضی ها گفتید که سوابق تحصیلی برای دارندگان دیپلم فنی یا کاردانش هم لحاظ میشه حساب میشه و مورد بررسی قرار میگیره ولی من شنیدم که این طوری نیست سوابق تحصیلی برای اون افراد مهم نیست و لحاظ نمیشه حالا روی چه حسابی شما گفتید من موندم و دوم اینکه کسی که دیپلم فنی داره دیگه نمیتونه کنکور 1403 کنکور رشته ی دیگه مثلا تجربی شرکت کنه پس تکلیف و گناه این بنده خدا چی میشه یعنی باید بره دیپلم مجدد مثلا نظام جدید تجربی رو بگیره تا بتونه کنکور تجربی 1403 شرکت کنه؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۲

   جزییات این طرح متعاقبا اعلام میشود.در حال حاظر نمیتوان اظهار نظر قطعی کرد

 74. امیر
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۲

  سلام روزتون بخیر کسی که دیپلم فنی یا کاردانش داره و در کنکور شرکت میکنه ایا سوابق تحصیلی براش لحاظ میشه یا نه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۴

   سلام وقت بخیر بله مورد بررسی قرار میگیره در کنکور

  • رضا
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۷

   با سلام
   سال 1402 میخام با فوق دیپلم فنی کنکور تجربی بدم
   آیا من که سوابق تحصیلی مربوط به رشته تجربی رو ندارم و از طرفی هم سوابق تحصیلی شده 60 درصد مثبت
   چه کار باید کنم
   یعنی از دانش آموزانی که سوابق تحصیلی رشته تجربی دارن خیلی عقب ترم

   • کارشناس ارشد
    ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۷

    به احتمال زیاد این مصوبه باطل خواهد شد.در صورت باطل نشده جزییات متعاقبا اعلام خواهد شد

 75. حانیه
  ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۴

  سلام وقت بخیر
  اگه از فنی ،کنکور تجربی بدم و نتونم قبول شم ایا میتونم پشت کنکور بمونم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۳

   سلام وقت بخیر
   منعی برای شرکت در کنکور وجود ندارد

 76. حدیث
  ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۴

  باسلام من مدرک کاردانی کامپیوتر دارم داخل کدوم کنکور سراسری میتوانم شرکت کنم؟ ریاصی یا تجربی یا انسانی؟؟
  یا فرقی ندارد هرکدام بخواهم می‌شود؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۱

   سلام وقت بخیر میتونید هر کنکوری بخواید ثبت نام کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 77. نیلوفر
  ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۴

  سلام ، من رشتم حسابداری با کد ۶۱۷۲۱.میتونم کنکور تجربی شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام وقت بخیر
   اگر دیپلم نظام جدید داشته باشید منعی برای شرکت در کنکور نیست .

 78. امیر
  ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۱۴

  سلام من سال 93 دیپلم فنی گرفتم، 94 دانشگاه غیرانتفاعی دوترم درس خوندم، چند واحد پاس کردم دیگ ادامه ندادم، الان میتونم کنکور تجربی شرکت کنم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۹

   سلام وقت بخیر بله اگر مشکل نظام وظیفه نداشته باشین

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۶

   سلام وقت بخیر برای شرکت در کنکور تجربی نیازمند دیقلم و پیش دانشگاهی و سوابق تحصیلی قابل قبول هستش برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 79. امیر
  ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۳

  سلام آیا با دیپلم فنی میشه کنکور سراسری ریاضی یا تجربی شرکت کنم در سالهای 1403و 1402 یا نه

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۷

   سلام وقت بخیر بله مشکلی نداره میشه

 80. مقصود
  ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵

  با دیپلم کاردانی از راه دور میشه در کنکور انسانی شرکت کرد؟؟
  ایا سال به سال فرق داره مثلا ۱۴۰۱ با ۱۴۰۳ فرق داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۰

   سلام . اگر نظام جدید باشید بله . بخشنامه 1402 متفاوت است

 81. امیر
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۲

  سلام میشه در کنکور سراسری ریاضی یا تجربی شرکت کنم در سال 1403

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۹

   سلام وقت بخیر موردی نداره مگر اینکه در اینده قانونی در این زمینه تصویب کنن

 82. فاطمه
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۴۱

  سلام من دیپلم حسابداری نظام قدیم دارم و الان ترم سه کاردانی هستم آیا میتونم امسال کنکور تجربی بدم

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۷

   سلام وقت بخیر برای شرکت در کنکور تجربی اگر دوره پیش دانشگاهی رو نگذروندین و اگر مدرک کاردانیتون رو بگیرید میتونید شرکت کنید منعی نداره برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 83. امیر
  ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۷

  سلام میشه با دیپلم فنی در سال 1402 تا1403 کنکور ریاضی یا تجربی شرکت کنم و در دانشگاه های دولتی تحصیل کرد

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۸

   سلام بله

   • امیر
    ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۲

    ممنون ولی شما به یک نفر گفت میشه در کنکور سراسری 1403 با دیپلم فنی شرکت کرد شما گفتید خیر حالا من موندم میشه شرکت کرد یا نه در کنکور سراسری ریاضی یا تجربی در سال 1403

    • کارشناس ارشد
     ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۸

     سلام . خیر نمیشود

 84. محمد
  ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۴

  سلام راسته که میگن سال 1403 نمیتوان با رشته فنی کنکور رشته دیگری رو داد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۷

   سلام . درسته

 85. سامان
  ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۴

  سلام من دیپلم هنرستان نظام قدیم دارم و الانم دارم دیپلم مجدد انسانی میگیرم امتحانات دی ماه رو دادم ولی یکیش نمره نیاوردم رفت واسه خرداد ایا من میتونم کنکور انسانی ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۶

   سلام. میتوانید

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۷

   سلام تا31شهریورماه بایددیپلمتون وبگیریدبله

 86. منیره
  ۱۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۷

  سلام من دیپلم فنی کامپیوتر دارم آیا میتونم کنکور تجربی شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۵

   سلام . نظام جدید باشید بله

 87. امیر
  ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۰

  سلام دیپلم فنی میشه کنکور ریاضی یا تجربی داد

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۴

   سلام وقت بخیر بله میتونین در کنکور ریاضی یا تجربی شرکت کنین

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۷

   سلام بله

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۶

   سلام اگردیپلم نظام جدید633داشته باشین میتونین

 88. حامد
  ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۵

  سلام
  ببخشید من رشتم فنی و برق قدرت بوده و هنرستانی بودم و با 31 سال سن مدرک کاردانی (فوق دیپلم) برق صنعتی دارم،
  ممکنه راهنمایی بفرمایید که آیا میتونم کنکور تجربی شرکت کنم و برای پزشکی بخونم؟
  از نظر سن و این که فنی و هنرستانی بودم مشکلی هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۶

   با سلام وقت بخیر میتونید مشکلی نداره

 89. فاطمه محمودجانلو
  ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۵

  باسلام بنده هزینه مشاوره به مبلغ 45000تومان پرداخت کردم وساعت 11تا12روز دوشنبه 13دی رابرای کارشناس تعیین کردم اما تماس نگرفتیم لطفا دراسرع وقت پیگیری کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۰

   سلام وقت بخیر پیگیری میکنیم

 90. محمد
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۹

  سلام ببخشید من رشتم فنی حرفه ای هست میخواستم بدونم میشه تو کنکور تجربی 1402شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۵

   سلام وقت به خیر
   برای شرکت در کنکور سراسری تجربی نیازمند دیپلم نظام جدید 6-3-3 و یا دیپلم نظام قدیم به همراه مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی هستید.
   برای اطلاع از شرایط میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 91. فاطمه
  ۱۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۱

  داوطلبانی که شرایط ثبت نام در کنکور سراسری 1401 را ندارند
  داوطلبانی که شرایط ثبت نام در کنکور سراسری 1401 را ندارند، عبارت اند از:

  ➕ باسلام طبق این اطلاعیه (مشمولانی كه در مقطع كاردانی فارغ التحصیل شده اند، مجاز به شركت در آزمون سراسری نمی باشند. اين افراد فقط می توانند در مقطع كارشناسی ناپيوسته (كاردانی به كارشناسی ناپيوسته) تحصيل خود را ادامه دهند.) ایابنده میتوانم با مدرک گواهی موقت کاردانی معماری که ازدانشگاه روزانه سال 95دریافت کردم درکنکور پزشکی شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام وقت به خیر
   دانشجویان دوره های روزانه هر یک از دوره ها(کاردانی ،کارشناسی پیوسته یا نا پیوسته)در صورت عدم انصراف نمیتوانند در کنکور سراسری شرکت کنند.طبق شرایط اعلام شده در دفترچه راهنمای ثبت نام در صورت فارغ التحصیلی میتوانید بدون مشکل در کنکور سراسری 1401 شرکت کنید.
   برای مشاوره بیشتر با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 92. فاطمه
  ۱۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۷

  باسلام آیا برای شرکت در کنکور تجربی با مدرک کاردانی معماری، نیازبه داشتن مدرک زبان معتبر هم هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۹

   سلام وقت بخیر
   شما برای شرکت در کنکور تجربی نیازه که مدرک نظام جدید رو داشته باشید یا مدرک کاردانی که معادل مدرک پیش دانشگاهی قرار میدهند ونیاز به مدرک زبان نیست

 93. امیر
  ۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۲

  با سلام من دیپلم فنی دارم ایا با اینکه رشته تجربی و ریاضی هاشور خورده میتونم کنکور تجربی بدم

  • کارشناس ارشد
   ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۶

   سلام وقت بخیر اگر پیش یا کاردانی داشته باشین میتونین موردی نداره

   • امیر
    ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۷

    یه کم توضیح میدید من دیپلم نظام جدید دارم

    راسته میگن در سال 1402 نمیتونی با دیپلم فنی کنکور شرکت کنی و باید آزمون دو مرحله ای بدی

    • کارشناس ارشد
     ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۷

     سلام وقت به خیر
     کنکور 1402 با اعمال تغیراتی روبرو هست.یکی از این تغییرات اعمال محدودیت رشته دیپلم است که برای شرکت در کنکور هر رشته ای نیازمند دیپلم مرتبط با آن رشته هستید.
     برای اطلاع تغییرات دیگر با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 94. امیر
  ۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۳

  سلام من دیپلم فنی دارم هدایت تحصیلی هم رشته ریاضی و تجربی رو برام حاشور زده خواستم بپرسم با این شرایط میتوانم در کنکور سال 1402 شرکت کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۲

   سلام وقت بخیر اگر دیپلم فنی نظام جدید باشه نظام 6.3.3 منعی ندارد و یا اگر دیپلم نظام قدییم هستید در صورت گذراندن دوره پیش دانشگاهی منعی ندارد برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 95. سام
  ۲۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۸

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من خرداد ۹۱ دیپلم برق فنی گرفتم
  بعدش هم دانشگاه دولتی کاردانی برق گرفتم و در ادامه
  کارشناسی مدیریت دانشگاه آزاد گرفتم،سربازی هم رفتم
  برای ۱۴۰۱ میشه کنکور تجربی بدم؟ یا باید پیش دانشگاهی بگیرم؟
  لطفا راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت بخیر بله می توانید

 96. ندا صادقی
  ۲۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۵

  با سلام
  کسی که دیپلم فنی حسابداری نظام قدیم دارد امکانش هست که کنکور تجربی بده شرایطش چیا هست
  ممنون از پاسخگویتون

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۵

   سلام وقت به خیر
   برای شرکت در کنکور تجربی نیاز به مدرک دیپلم نظام جدید 6-3-3 و یا دیپلم نظام قدیم به همراه پیش دانشگاهی هستید.در صورتی که دیپلم فنی نظام قدیم دارید باید برای تطبیق مدرک اقدام نمایید.
   برای اطلاع از شرایط تطبیق مدرک با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 97. پوریا
  ۲۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۲

  سلام من دپیلم برق صنعتی کاردانش سال 95گرفتم
  خواستم ببینم چطوری میتونم کنکور تجربی بدم

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۶

   سلام وقت به خیر
   برای شرکت در کنکور تجربی نیازمند به مدرک دیپلم نظام جدید 6-3-3 و یا دیپلم نظام قدیم به همراه پیش دانشگاهی هستید.برای شرکت در کنکور برای تطبیق مدرک و یا اخذ مدرک پیش دانشگاهی اقدام نمایید.
   برای اطلاع از شرایط تطبیق مدرک با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 98. رعنا علیزاده
  ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۵

  سلام وقت بخیر من دیپلم تربیت بدنی نظام جدید دارم.
  میتونم تو کنکور تجربی برای پرستاری شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۷

   سلام وقت به خیر
   برای شرکت در کنکور سراسری 1401 شما نیاز به مدرک دیپلم نظام جدید 6-3-3 و یا دیپلم نظام قدیم به همراه پیش دانشگاهی هستید.در این صورت محدودیتی از جهت شرکت در کنکور برای شما وجود ندارد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کنکور با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 99. حمید
  ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۵۶

  سلام من مدرک دیپلم فنی و پیش دانشگاهی تجربی رو دارم و حالا قصد دارم دیپلم تجربی رو هم بگیرم ولی مشاور آموزش پرورش میگه نمیتونی دیپلمش بگیری چون قبلا پیش دانشگاهی رو گرفتی لطفا راهنماییم کنین

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام وقت به خیر
   برای شرکت در کنکور تجربی 1401 نیازمند مدرک دیپلم نظام جدید 6-3-3 و یا مدرک نظام قدیم به همراه پیش دانشگاهی هستید.برای پیگیری این موضوع باید از طریق آموزش و پرورش اقدام نمایید.

 100. ابراهیم
  ۱۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۰

  سلام
  وقت بخیر
  استاد من سال ۹۱ دیپلم کامپیوتر گرفتم و بعدش رفتم سربازی الانم ۲۶ سالمه
  خواستم بپرسم امکانش هس کنکور تجربی بدم و اینکه باید چه مسیری رو طی کنم و از کجا شروع کنم
  ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۵

   سلام وقت بخیر برای شرکت مججد در کنکور تجربی بله امکانش هست با توجه به شرایط شما برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 101. امیر
  ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۸

  سلام من دیپلم ریاضی دارم پیش دانشگاهی هم نیمه کاره مونده معدل کتبی نهایی منم تکه و زیر 10 اگر بخوام کنکور تجربی بدم از اونجایی که میزان سوابق تحصیلی با توجه به متفاوت بودن دیپلم و کنکور کم خواهد شد من با وجود این موضوع بازم نگران هستم دیگه وقتی موضوع 60 درصد برای کنکور 1402 قراره اعمال بشه که دیگه بدتر ترسم بیشترم شده حتی به این فکر افتادم برم دیپلم فنی بگیرم که اونو برای کنکور ثبت کنم که دیگه سوابق تحصیلی برای من لحاظ نشه نمی دونم حالا اصلا چنین کاری بشه کرد یا نه اصلا حالا میخوام بدونم نظر شما چه چیزی هست من با همین دیپلم و پیش دانشگاهی ریاضی ادامه بدم و کنکور تجربی بدم یا اگه بشه برم دیپلم فنی بگیرم؟ و اینکه با وجود مدرک دیپلم ریاضی و پیش دانشگاهی فعلی و شرایط فعلی ایا شانسی برای قبولی دانشگاه دولتی روزانه مثلا پزشکی رو اصلا دارم یا ندارم به چه شکلی هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۱

   سلام وقتتون بخیر برای شرکت در کنکور سراسری باید پیش دانشگاهیتان را تمام کرده باشید تا مجاز به کنکور دادن باشید جهت مشاوره بیشتر با شماره مرکز تماس حاصل فرمایید

 102. نگین
  ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۰

  سلام استاد خسته نباشید میخواستم بگم من امسال دیپلم حسابداری دی ماه میگیرم امکانش هس کنکور1401تجربی شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۶

   سلام وقت به خیر
   دیپلمه های نظام جدید 6-3-3 محدودیتی از جهت شرکت در کنکور سراسری ندارند.برای شرکت در کنکور سراسری باید تا شهریور 1401 باید فارغ التحصیل شوید.
   برای مشاوره در زمینه کنکور سراسری با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 103. نگین
  ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۱

  سلام استاد خسته نباشید من امسال دیپلم حسابداری میگیرم ولی ماله دی ماه هستش امکانش هست من در کنکور تجربی1401شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۵

   سلام بله اگر نظام اموزشی تون جدید باشه میتونید با همین دیپلم در کنکور تجربی شرکت کنید

 104. سارا
  ۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۲۷

  سلام
  استاد من سال ۸۹ کاردانی معماری گرفتم از دانشگاه آزاد،،،میتونم سال ۱۴۰۱ کنکور تجربی بدم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام وقت بخیر برای شرکت در کنکور تجربی بله مشکلی ندارید

 105. Pejman
  ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۳

  سلام وقتتون بخیر،من دانشجوی ترم دو برق صنعتی فنی و حرفه ای هستم،میشه راهنمایم کنید،که آیا میتونم در کنکور تجربی شرکت کنم،یا باید مدرک کاردانی رو داشته باشم،بعدا

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۸

   سلام .باید کاردانی یا پیش دانشگاهی داشته باشید

 106. E
  ۱۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۳

  سلام روزتون بخیر میخواستم بدونم که میشود با دیپلم فنی حرفه ای برق ساختمان در کنکور سراسری تجربی شرکت کرد دیپلم نظام جدید

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۸

   سلام وقت به خیر
   دیپلمه های نظام جدید 6-3-3 محدودیتی از جهت شرکت در کنکور سراسری را ندارند.

 107. عماد
  ۱۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۴

  سلام روز بخیر میشود که با دیپلم فنی حرفه ای (برق ساختمان )در کنکور تجربی شرکت کرد (کنکور سراسری) خیلی ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۵

   سلام وقت به خیر
   دیپلمه های نظام جدید 6-3-3 محدودیتی از جهت شرکت در کنکور سراسری را ندارند.

 108. saeed
  ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۵

  سلام. من دیپلم هنرستان رشته ساختمان دارم سال۹۰ گرفتم، بعدش کاردانی کارهای عمومی ساختمان گرفتم سال۹۴تموم کردم. بعدش مهندسی عمران خوندم کارشناسی سال۹۶ تموم کردم، سربازی هم معافیت پزشکی دارم، برای کنکور۱۴۰۱ میتونم کنکور تجربی جهت قبولی در رشته های پزشکی بدم؟سن هم۲۸هستم.

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۷

   سلام وقتتون بخیر اگز پیش دانشگاهی داشته باشین موردی نداره و میتونین با مدرک فنی کنکور تجربی بدین

 109. M
  ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۹

  با سلام
  من رشته حسابداری هستم و دو سال دیگه دیپلم میگیرم ایا میتونم با دیپلم حسابداری کار و دانش کنکور سراسری تجربی شرکت کنم
  میزان قبولی چقدره ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۵

   سلام
   در صورتی که نظام جدید باشید بله میتوانید شرکت کنید
   و اینکه قبولی شما بستگی به میزان مطالعه شما دارد

 110. پریسا اذر
  ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۶

  سلام
  من من لیسانس کامپیوتر دارم از دانشگاه روزانه دولتی ایا میتونم در کنکور تجربی شرکت کنم و در دانشگاه دولتی ادامه بدم ؟ مثلا رشته های پزشکی در دانشگاهای دولتی ؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۳

   سلام وقت به خیر
   شرکت در کنکور سراسری تجربی بعد از اخذ مدرک لیسانس از دانشگاه دولتی در صورت نداشتن تعهدخدمت بلا مانع است.

   • پریسا اذر
    ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۳

    میتونم در دانشگاه دولتی ادامه بدم؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۰

     سلام وقت به خیر
     برای شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی نظام جدید 6-3-3 مشکلی وجود ندارد و میتوانید در صورت قبول شدن در دانشگاه دولتی به ادامه تحصیل برپردازید.

 111. یاشا
  ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۸

  سلام‌ببخشید‌
  ایابادیپلم‌فنی‌میشه‌‌کنکور‌انسانی‌داد

  • کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۱

   سلام خیرامکانش روندارید

 112. نرگس
  ۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۲

  سلام ببخشید من با فوق دیپلم طراحی صنعتی میتونم کنکور تجربی بدم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۳

   سلام برای شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی باید شرایط لازم را داشته باشید.

 113. نيلوفر
  ۳۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۷

  سلام وقتتون بخير باشه
  من تو هنرستان حسابداري خوندم ديپلم دارم در دوره ي نظام جديد
  آيا شرايطشو دارم ميتونم كنكور تجربي بدم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۱

   سلام وقتتون بخیر برای شرکت در کنکور سراسری داشتن مدرک 12 سالع نظام جدید و یا دیپلم نظام سالی واحدی +پیش دانشگاهی و یا دیپلم نظام خیلی قدیم 12 ساله باید داشته باشید

 114. حجت
  ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۶

  آیا با لیسانس فنی میتوانم کنکور تجربی شرکت کنم؟ دیپلم نظام قدیم دارم.

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۹

   سلام
   درصورتی که دارای مدرک کاردانی هستید بله میتونید شرکت کنید

 115. رضا
  ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۹

  سلام
  ببخشید من فوق دیپلم حسابداری دارم
  خواستم ببینم من اگر در کنکور پزشکی شرکت کنم آیا تفاوتی در شانس قبول شدن بین من و اون شرکت کننده ایی که تازه دیپلم تجربی گرفته و در کنکور شرکت کرده هست یا نه
  آیا درصد قبولی اونها بیشتره یا نه همگی در یک سطح رقابت میکنن

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام
   خیر.معیار قبولی شما نحوه مطالعتون در دروس رشته تجربی ست .

 116. علی
  ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۵

  سلام..خسته نباشید و وقت بخیر
  من دیپلم فنی حرفه ای نظام قدیم دارم.
  ولی بعدها رفتم پیش دانشگاهی انسانی رو هم گرفتم..الانم لیسانسم رو تموم کردم.
  میخواستم ببینم من بعداز خدمت سربازی میتونم توی کنکور تجربی شرکت کنم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۵

   سلام وقت بخیر بله بعد از پابان خدمتتون مشکلی ندارد میتونید شرکت کنید

 117. علی
  ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۸

  سلام وقت بخیر من رشته مکانیک میخونم میتونم بعد از گرفتن دیپلم فنی کنکور رشته تجربی بدم و اگه دربیام مانعی واسه دانشگاه نیست

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۸

   سلام وقتتون بخیر می توانید کنکور تجربی را شرکت کنید برای 1401 موردی برای شما وجود ندارد

 118. امیر
  ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۷

  سلام استاد گرامی وقتتون بخیر باشه
  بنده سال 1401 دیپلم کارودانش(رشته برق)رو میگیرم
  خواستم بدونم ایا میشه کنکور ۱۴۰۱ شرکت کنم؟
  ممنون از پاسگوییتون♡

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۴

   سلام وقتتون بخیر با داشتن دیپلم 12 ساله مشکلی در ثبت نام کنکور در هر رشته ای در 1401 ندارید

 119. علی
  ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۹

  سلام وقت بخیر من رشته مکانیک میخونم میتونم بعد از گرفتن دیپلم کنکور رشته تجربی بدم و اگه قبول بشم مانعی برای ورود به دانشگاه نیست

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۴

   سلام وقتتون بخیر خیر مشکلی وجود ندارد

 120. Azimi
  ۲۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۴

  با سلام خسته نباشید،
  من دیپلم نظام جدید دارم رشته فنی حرفه ای دانشجو هستم و میخام بعد دوره کاردانی کنکور تجربی رو بدم میخاستم بدونم که میتونم کنکور تجربی بدم ؟باید حتما امتحان های نهایش رو شرکت کنم دوازدهم تجربی،اگر دانشگاه تجربی قبول شم بدون دیپلم تجربی بهم اجازه ورود میدن؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۴

   سلام وقت به خیر به دلیل نظام جدید بودن مشکلی از جهت شرکت در کنکور سراسری تجربی را ندارید.

   • Azimi
    ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۸

    خیلی ممنونم از پاسخ گویتون اما میتونم بعد قبول شدن وارد دانشگاه تجربی شم با دیپلم فنی اگر دانشگاهش رو قبول شم از طریق کنکور سراسری میتونم دانشگاه ثبت نام کنم؟

    • کارشناس ارشد
     ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۴

     سلام
     بله.معیار رتبه شماست و محدودیتی در ثبت نام ندارید

 121. Mali
  ۲۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۹

  سلام ایا فرد میتونه با دیپلم نظام جدید هنرستان فنی حرفه ای رشته نرم افزار در کنکور انسانی یا تجربی شرکت کنه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۲

   سلام وقت به خیر دیپلمه های نظام 6-3-3 محدودیتی از جهت شرکت در کنکور سراسری و انتخاب رشته را ندارند.

 122. ادیب
  ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۲۶

  سلام متشکرم بابت پاسخگویی تون.
  من سال 83 با معدل 19/85مدرک دیپلم حسابداری گرفتم وتامقطع کاردانی حسابداری هم ادامه دادم. میخواستم ببینم درصورت شرکت در کنکور تجربی آیا معدل ونمرات من هم درقبولی تاثیر داره یا این فقط واسه نظام جدیده؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۱

   سلام وقت بخیر برای شرکت در کنکور تجربی بله معدلو نمرات شما لحاظ میشود

 123. ادیب
  ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۲۳

  سلام مرسی بابت پاسخگویی به سوالات
  عذر میخوام من سال 83 با معدل دیپلم 19/85دیپلم حسابداری گرفتم وبعدتا کاردانی حسابداری هم خوندم میخواستم ببینم آیانمرات من اثری در کنکور

  • کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۹

   سلام وقت بخیر.شما میتونید در کنکور تجربی با دیپلم فنی شرکت کنید.

 124. صبا
  ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۴

  سلام وقت بخیر
  عذر میخام من با دیپلم کار دانش میتونم کنکور تجربی بدم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۹

   سلام وقتتون بخیر
   اگر دیپلم نظام جدید 633 هستین بله

 125. مهران جعفری
  ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۹

  سلام. خدا قوت
  میخواستم ببینم کنکور نظام قدیم تا کی است یا کنکور 1401 حذف خواهد شد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۰

   سلام دوست عزیز
   کنکور نظام قدیم حذف شده و کنکور 1401 حذف نخواهد شد

 126. مهران جعفری
  ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۵

  سلام. خدا قوت
  من که نظام قدیم خوندم باید کنکور نظام قدیم بدم یا کلا حذف خواهند کرد. و باید کتاب های نظام جدید رو بخونم.

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰

   سلام وقت به خیر درحال حاضر تنها یک کنکور سراسری برگزار می شود و دیپلم های نظام قدیم برای شرکت در کنکور نیازمند مدرک پیش دانشگاهی یا مدرک کاردانی هستند.

 127. مهران جعفری
  ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۲

  سلام خسته خدا قوت
  بنده دیپلم فنی حرفه ای سالی واحدی و پیش دانشگاهی انسانی دارم..لیسانس حسابداری هم گرفتم. میخواستم ببینم میتونم بعد خدمت سربازی کنکور تجربی بدم؟؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام
   چون پیش دانشگاهی دارید بله میتونین شرکت کنید

 128. علی عظیمی
  ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۷

  سلام وقت بخیر خسته نباشید،
  من دیپلم فتی حرفه ای کامپیوتر دارم وسال ۱۴۰۰ فارق التحصیل شدم،
  آیا میتونم در کنکور تجربی شرکت کنم و اینکه باید حتما مدرک پیش دانشگاهی تجربی رو داشته باشم،اگر در رشته تجربی قبول بشم مانعی ندارم که برم دانشگاه،

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۸

   سلام میتونی با دیپلم نظام جدید در کنکور تجربی شرکت کنی نیازی به پیش دانشگاهی نیست

 129. زری
  ۱۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۶

  سلام
  من 3 ساله قبل توی دانشگاه برق صنعتی(الکتروتکنیک) میخوندم
  اما بعد از 2 ترم انصراف دادم
  الان میتونم کنکور تجربی بدم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۹

   سلام خیر
   در صورت نداشتن مشکل معافیت( معافیت در هر مقطع یه بار میباشد)
   و داشتن دیپلم نظام جدید 3-3-6 میتوانید در کنکور تجربی شرکت کنید.

 130. زری
  ۱۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰

  سلام
  من 3 ساله قبل توی دانشگاه برق صنعتی
  (الکتروتکنیک) میخوندم
  اما بعد از 2 ترم انصراف دادم
  الان میتونم کنکور تجربی بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۸

   سلام
   خیر فقط در صورت داشتن دیپلم نظام جدید 3-3-6 میتوان در کنکور تجربی شرکت کنین.

 131. علی
  ۱۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۸

  سلام خسته نباشد من رشتم حسابداری میخام کنکور تجربی بدم 25 درصد سهمیه جانبازی دارم منطقه یک هستم خاستم ببینم شانس دارم پزشکی یا دندان پزشکی یا قضاوت قبول بشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۸

   سلام چون سهمیه دارید از بقیه داوطلب ها جلوتر هستید ولی تلاش هم باید بکنید

 132. زهراغلامی
  ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۸

  سلام مدرک پیش دانشگاهی هنر دارم، چطوری میتونم در کنکور تجربی شرکت کنم؟

 133. علی
  ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۲۸

  سلام من امسال دیپلم برق صنعت میگیرم آیا میتونم بعد کنکور تجربی بدم

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۴

   سلام بله

 134. اسمون
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۳

  سلام برای کنکور امسال بعد دریافت دیپلم فنی ایا میشه در کنکور های تجربی ریاضی یا انسانی شرکت کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۰

   سلام بله با دیپلم نظام جدید میشه کنکور تجربی شرکت کرد

 135. Sima
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۹

  سلام من امسال دیپلم تربیت بدنی میگیرم با دیپلم تربیت بدنی میشه کنکور تجربی داد؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۶

   سلام روز بخیر با دیپلم فنی و تربیت بدنی در صورتی که نظام جدید باشه بله میتونید

   • Sima
    ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۱

    ظام جدید یعنی اینکه ششم هم خونده باشم که من خوندم پس مشکلی نیست؟اخه یه مشاور گفت برای اینکه کنکور تجربی بدی باید دوزادهم تجربی بخونی بعد کنکور بدی

    • کارشناس ارشد
     ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۵

     نظام ششم ابتدایی باشی میتونی در کنکور تجربی شرکت کنی

  • علی
   ۱۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۵۱

   خواهش میکنم کمک کنید🙏🙏

 136. فاطمه
  ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۷

  سلام وقت به خیر من دانشجوی مهندسی پلیمرهستم ورودی سال۹۵واسفندماه ۱۴۰۰ فارغ التحصیل میشم خواستم بدونم می تونم کنکورتجربی سال ۱۴۰۱ شرکت کنم؟ مدرک دیپلمم ریاضی نظام قدیم هست ایا برای شرکت در کنکورسراسری رشته تجربی باید دیپلم تجربی داشته باشم ممنون میشم ک سریع جوابم بدید.

  • کارشناس ارشد
   ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

   سلام وقتتون بخیر. شما برای شرکت در کنکور تجربی نیاز به دیپلم تجربی دارید

  • کارشناس ارشد
   ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام وقتتون بخیر بله با دیپلم نظام جدید 12 ساله و یا دیپلم + پیش دانشگاهی سالی واحدی و یا دیپلم 12 ساله نظام قدیم می توانید در کنکور تجربی 1401 نیز ثبتنتام کنید.

 137. Ali
  ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۲

  سلام من رشته فنی الکترونیک زدم به نظرتون میتونم کنکور انسانی رو بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام وقتتون بخیر اگر کنکور نظام جدید داشته باشین مانعی نیست

 138. كلثوم
  ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۳

  تورو خدا جواب سوال منو بدين.من ديپلم نظام قديم رشته ي رياضي دارم..ميتونم كنمور ١٤٠١ تجربي بدم يا بايد ديپلم تجربي بگيرم؟تورو خدا زود جواب سوالمه بدين

  • کارشناس ارشد
   ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۹

   سلام روز بخیر برای شرکت در کنکور تجربی اکر دیپلم ریاضی داریدومدرک پیش دانشگاهی دارید بله میتونید

  • ...
   ۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۷

   سلام با دیپلم رشته حسابداری میشه کنکور تجربی داد

   • کارشناس ارشد
    ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۲

    سلام بله اگر نظام جدید باشید میتونید در کنکور تجربی شرکت کنید

 139. محمد
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۶

  سلام خسته نباشی من فنی نظام قدیم هستم کاردانی و کارشناسی برق دارم میتونم در کنکور تجربی ۱۴۰۱شرکت کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۳

   سلام وقت به خیر به دلیل داشتن مدرک کاردانی مشکلی از جهت شرکت در کنکور سراسری ندارید.از نظر نظام وظیفه هم باید شرایط شما بررسی شود.

 140. دریکوند
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۴۹

  من دیپلم طراحی دوخت نظام قدیم رودارم وکاردانی حسابداری دانشگاه علمی کاربردی آیا میتونم برای پرستاری شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۸

   با سلام
   این رشته بدون کنکور ارائه نمیشود
   باید کنکور تجربی بدید

 141. زهرا
  ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۰

  سلام بنده دیپلم کار و دانش نظام قدیم دارم و پیش دانشگاهی تجربی ثبت نام کردم چندسال پیش و تمام درسهارو پاس کردم بجز فیزیک الان میگن باید دیپلم تجربی بگیری آیا درسهای که تو پیش دانشگاهی پاس کردم میتونم تطبیق بدم برای دیپلم تجربی

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۰

   سلام وقتتون بخیر.
   متاسفانه این امکان وجود ندارد.

 142. حیدری
  ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۲

  با سلام بنده دانشجوی ترم ۴ رشته مهندسی هوا فضا هستم علیهذا با توجه به اینکه رشته تحصیلی در مقطع دیپلم فنی و حرفه ای میباشد و پیش دانشگاهی انسانی دارم میتونم کنکور تجربی بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام بله امکانپذیره

 143. محمد
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۱

  سلام آیا با دیپلم کارودانش نظام جدید می توان کنکور انسانی داد

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۶

   سلام وقتتون بخیر بله میتونید

   • aisa
    ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۹

    سلام وقت بخیر
    من رشتم حسابداری فنی نظام جدید بعد از سال دوازدهم میتونم کنکور تجربی بدم؟

    • کارشناس ارشد
     ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۳

     سلام
     بله .دیپلمه های نظام جدید منعی برای شرکت در کنکور سراسری تجربی را ندارند

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۹

   سلام وقت به خیر دیپلم های نظام آموزشی 6-3-3 محدودیتی از لحاظ شرکت در کنکور سراسری ندارند،شما با هر دیپلمی میتوانید هر یک از گروه های آموزشی کنکور سراسری را ثبت نام کرده و شرکت نماید.

 144. معین
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۹

  سلام خسته نباشید من دیپلم فنی دارم و در دانشگاه کارشناسی حسابداری گرفتم ایا میتونم سال ۱۴۰۱ کنکور تجربی بدم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۵

   سلام وقت به خیر شما مشکلی از جهت شرکت در کنکور سراسری را ندارید.

 145. علی اصغر
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۰

  سلام وقت بخیر بنده قبول شدم کلاس ۱۲ هم رشته ی برق ساختمان کارودانش آیا ۱۲ هم رو تموم کردم میتونم کنکور سراسری برای پزشکی و یا پرستاری شرکت کنم ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام
   بله.دیپلمه های نظام جدید 6-3-3 مجاز به شرکت در کنکور سراسری رشته های دیگر هستند و محدودیتی ندارند.

 146. محمد.ک
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۵۲

  سلام تروخدا راهنمایی کنید ،من دیپلم کامپیوتر کاردانش هستم و سال ۹۷ گرفتم ایا میتونم کنکور تجربی برای پزشکی شرکت کنم ، اگر جواب نه هست راه حلی هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۷

   سلام وقت بخیر در صورتی که شما نظام جدید هستید و 4 ساله خوندید میتوانید شرکت کنید ولی در صورتی که 3 ساله هوندید باید پیش دانشگاهی داشته باشید و بعد اقدام به کنکور سراسری تجربی با دیپلم فنی کنید موفق باشید

 147. Mahdi60
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۳

  سلام من سال ۸۰ دیپلم صنایع شیمیایی از فنی حرفه ای گرفتم ومیخواستم بدونم جزو نظام قدیم محسوب میشم یا نظام جدید ؟
  و اینکه میخوام در رشته پزشکی کنکور ۱۴۰۱ شرکت کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۳

   سلام با مشاوران ما تماس بگیرید تا راهنمایی تون کنیم

 148. 88mohamadi20
  ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۷

  باسلام عرض احترام بنده لیسانس مددکاری اجتماعی خوندم و فوق دیپام کودکیاری خوندم آیا میتونم بدون دیپلم تجربی در کنکور تجربی سال 1401شرکت کنم یانه؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۳

   با سلام
   شما با داشتن مدرک کاردانی(فوق دیپلم) .مجاز به شرکت در کنکور تجربی سال 1401 هستید.

 149. mohamadi20
  ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۸

  باسلام عرض احترام بنده لیسانس مددکاری اجتماعی خوندم و فوق دیپام کودکیاری خوندم آیا میتونم بدون دیپلم تجربی در کنکور تجربی سال 1401شرکت کنم یانه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۶

   سلام وقت به خیر با توجه به تغییر قوانین شرکت در کنکور سراسری و با توجه به داشتن مدرک کاردانی مشکلی از جهت شرکت در کنکور سراسری تجربی ندارید.

 150. غزاله
  ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۴

  سلام من رشته تربیت بدنی خوندم فنی حرفه بودم ۲۴ سالمه و کاردانی و کارشناسی و ارشد هر سه مقطع رو روزانه قبول شدم الان ترم سه ارشد هستم و برای ترم مهرماه تازه انتخاب واحد کردم و می‌خوام کنکور تجربی بدم اگر بعد این دو ترم ارشدم تموم بشه یعنی تا پایان شهریور ۱۴۰۱ فارغ التحصیل بشم میتونم کنکور سراسری تجربی سال ۱۴۰۱ رو شرکت بکنم یا خیر؟ آیا باید انصراف بدم یا خیر ؟ اگر مشکلی برای شرکت در کنکور ندارم در صورتی که باز هم روزانه قبول بشم میتونم از تحصیل رایگان استفاده بکنم یا باید شهریه بدم؟ و فقط مجاز به شرکت در پردیس های خودگردان هستم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۵

   سلام وقت به خیر اگر قبل زمان ثبت نام کنکور سراسری تحصیلاتتان به اتمام رسیده باشد مشکلی از جهت شرکت در کنکور سراسری ندارید.برای تحصیل مجدد در دوره های روزانه مقطع کارشناسی موظف به پرداخت شهریه معادل شهریه دوره های شبانه هستید.

 151. Masoud
  ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۷

  سلام..من دیپلم فنی درسال ۸۷ گرفتم و فوق دیپلم مکانیک و بعد لیسانس عمران گرفتم آیا میتونم در کنکور تجربی شرکت کنم؟ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۳

   سلام وقت به خیر با توجه به اخذ مدرک کاردانی مشکلی از جهت شرکت در کنکور تجربی ندارید.

 152. مجید
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۹

  سلام وقت بخیر..من دارم دیپلم برق صنعتی میگیرم ..بعدش میتونم کنکور تجربی شرکت گنم؟یا پیش دانشگاهی باید بگذرونم؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام وقت شما هم به خیر دیپلم های نظام آموزشی 6-3-3 محدودیتی از این بابت ندارند و میتوانند هر یک از گروه های آموزشی را در کنکور سراسری انتخاب و در آزمون شرکت نمایند.

   • پریسا
    ۳۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۲

    سلام
    من لیسانس کامپیوتر دارم از دانشگاه دولتی
    ایا میتونم در کنکور تجربی ۱۴۰۱ شرکت کنم ؟ ایا امکان قبولی رو در دانشگاه دولتی را دارم ؟

    • کارشناس ارشد
     ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

     سلام شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی با شرایط خاصی ممکن هست.

 153. رها
  ۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۴

  سلام با دیپلم هنر نظام جدید میشه کنکور انسانی داد ؟
  ممنون میشم جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام
   بله شما با دیپلم هنر نظام جدید میتوانید در کنکور رشته انسانی شرکت کنید

 154. Sodi
  ۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۵۶

  سلام.من سال 86-87دیپلم فنی حسابداری گرفتم. بعدش کاردانی و کارشناسی رو ب اتمام رسوندم. الن میتونم کنکور تجربی شرکت کنم؟برای پزشکی

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۵

   سلام وقت به خیر با توجه به اخذ مدرک کاردانی شما میتوانید در کنکور تجربی ثبت نام کرده و شرکت نمایید.

 155. محمد
  ۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۰

  سلام وقت بخیر
  بنده دیپلم ساختمان سال ۹۰
  فوق دیپلم ساختمان سال ۹۳
  و لیسانس عمران سال ۹۵ دارم
  سربازی هم معافیت پزشکی دارم
  ایا میتونم کنکور تجربی واسه پزشکی،،پرستاری و..‌.امتحان بدم؟
  و اگه امکان ثبتنام واسه رشته فنی هست ایا شرط معدل واسه کنکور داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰

   سلام وقت به خیر به دلیل داشتن مدرک کاردانی مشکلی برای ثبت نام در کنکور تجربی ندارید.شرط معدل برای شرکت در کنکور سراسری تعیین نشده.

   • فففف
    ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۳

    سلام من دیپلم هنر هستم( 3سال هنرستان 1 سال پیش دانشگاهی سال96) میتونم کنکور تجربی1401 شرکت کنم؟

    • کارشناس ارشد
     ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۷

     سلام
     بله شما میتوانید در کنکور تجربی 1401 شرکت کنید و منعی ندارید

 156. ariya
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۹

  سلام وقت بخیر… من مدرک فوق دیپلم و سال 93گرفتم و بعدم لیسانس مهندسی مواد خوندم

  میخوام کنکور تجربی بدم واسه پرستاری
  میتونم

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

   سلام وقت به خیر با توجه به داشتن مدرک فوق دیپلم مانعی از جهت شرکت در کنکور تجربی ندارید.

 157. ariya
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۸

  سلام وقت بخیر… من مدرک فوق دیپلم و سال 93گرفتم و بعدم لیسانس مهندسی مواد خوندم

  میخوام کنکور تجربی بدم واسه پرستاری
  میتونم ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۵

   سلام بله اگه سربازی رفته باشید میتونید

 158. حسین
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۹

  سلام بنده دیپلم کامپیوتر نظام قدیم دارم الان میتونم کنکور تجربی شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

   سلام وقت به خیر برای شرکت در کنکور تجربی باید مدرک پیش دانشگاهی نظام قدیم یا مدرک کاردانی پیوسته و یا دیپلم نظام جدید را داشته باشید و مدرک دیپلم فنی حرفه ای و کاردانش نظام قدیم امکان شرکت در کنکور رشته های نظری را ندارید.

 159. داریوش
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۸

  سلام‌ کلاس‌ دهم‌ کشاورزی‌ هستم‌ میتونم‌ یه‌‌وقت‌ کنکور‌ تجربی‌ شرکت‌ کنم‌ مشکلی‌ نداره

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز بله میتوانید شرکت کنید موفق باشید

  • moshaverarshad
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۶

   سلام داریوش
   برای شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی لازمش اینک شما دیپلم نظام جدید خونده باشین یا اینک دیپلم تجربی بگیرین در صورتی که نظام قدیم باشین

 160. داریوش
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۰

  سلام‌خسته‌‌ نباشین‌
  من‌ کلاس‌‌دهم‌ رشته‌کشاورزی‌هستم
  اگه‌خواستم‌ می‌ تونم‌ کنکور‌ تجربی‌ شرکت‌ کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۴

   سلام وقت بخیر دوست عزیز بله شما میتوانیئ که در کتکور تحربی با دیپلم فنی و حرفه ای یا کاردانش نظام جدید شرکت کنیئ موفق باشید

 161. جواد
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۵

  سلام ببخشید من کلاس دهم در رشته برق هستم اگر خواستم کنکور تجربی شرکت کنم قبلش چند سال باید برا کنکور تجربی درس بخونم ؟

  • moshaverarshad
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۳

   سلام جواد
   در صورتی که با برنامه ریزی صحیح باشه یکسال قبلش خوب بخونی پذیریش میگیری

 162. شیرین
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۲۵

  سلام خسته نباشید من سال دیگه دیپلم میگیرم رشتمم کامپیوتر هست میشه با دیپلم فنی کنکور تجربی داد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۶

   با سلام
   بله دیپلمه های نظام جدید 6-3-3 میتوانند در کنکور سراسری رشته های دیگر هم شرکت کنند و محدودیتی ندارند.

  • حمید
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۶

   ببخشید من دیپلمه رشته برق دارم یه سال بخونم میتونم کنکور تجربی بدم؟

   • کارشناس ارشد
    ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۸

    سلام وقت بخیر دوست عزیز شما اگر نظام جدید باشید بعد از فارغ التحصیلی در پایه دوازدهم میتوانید که در کنکور تجربی شرکت کنید و منعی ندارد موفق باشید

 163. حسین
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۸

  سلام
  بنده کاردانی و کارشناسی حسابداری دارم
  با مدرک دیپلم فنی میشه کنکور تجربی شرکت کنم .
  به چه صورت باید اقدام کنم؟

  • moshaverarshad
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۴

   سلام نخیر نمیتونید با مدرک فنی کنکور تجربی بدین با این شرایطتون

  • mohamadi20
   ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۶

   باسلام عرض احترام بنده لیسانس مددکاری اجتماعی خوندم و فوق دیپام کودکیاری خوندم آیا میتونم بدون دیپلم تجربی در کنکور تجربی سال 1401شرکت کنم یانه؟

   • کارشناس ارشد
    ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۸

    سلام.
    اکر از لحاظ نظام وظیفه مشکلی ندارید، میتونید شرکت کنید.

 164. سلام یعنی من الان میتونم با دیپلم کامپیوتر کار دانش کنکورتجربی بدم؟
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۴

  سلام من الان میتونم با دیپلم کار دانش کامپیوتر کنکور تجربی بدم نظام جدید هستم

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۱

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای شرکت در کنکور تجربی با دبپلم فنی هیچ مشکلی وجود ندارد موفق باشید

 165. عرشیان
  ۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۹

  سلام
  من دیپلم کاردانش کامپیوتر دارم و کاردانی روزانه نرم افزار و درحال حاضر کارشناسی روزانه نرم افزار میخونم که بهمن ۱۴۰۰ یعنی ترم بعد فارغ‌التحصیل میشم. آیا میتونم سال ۱۴۰۱ تو کنکور تجربی شرکت کنم؟ و اینکه معدل برای ما تو کنکور تاثیر داره؟!

  • moshaverarshad
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۲

   سلام اره میتونی و در کنکور 20 درصد معدل تاثیر داره

 166. پدرام
  ۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۸

  سلام با تشکر از سایت خوبتون آیا با دیپلم هنرستان فنی رشته الکتروتکنیک نظام 6-3-3 میشه در کنکور هنر شرکت کرد ؟

  • moshaverarshad
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۵

   سلام بله میتونید در کنکور تجربی شرکت کنید

 167. پدرام
  ۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۴

  سلام با تشکر از سایت خوبتون آیا با دیپلم هنرستان فنی رشته الکتروتکنیک نظام 6-3-3 میشه در کنکور هنر شرکت کرد ؟

  • moshaverarshad
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۵

   سلام بله میتونید در کنکور تجربی شرکت کنید

 168. Sahar
  ۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۲

  سلام با دیپلم تربیت بدنی و کاردانی تربیت بدنی و کارشناسی مربیگری ورزشی میتونم کنکور تجربی بدم و پزشکی قبول بشم روزانه میتونم برم؟

  • moshaverarshad
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۶

   سلام اینکه بتونید کنکور شرکت کنید مانعی وجود نداره ولی اینکه پزشکی پذیرش بشید دیگه به خودتون بستگی داره

 169. A
  ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۴۱

  سلام من کارشناسی حسابداری دانشکده فنی و حرفه ای روزانه ام هستم دیپلمم فنی و حرفه ایه.۳ درس معرفی ب استاد دارم
  میخوام کنکور تجربی بدم ۱۴۰۱
  امکانش هست؟

  • moshaverarshad
   ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۳

   سلام
   در صورتی که دیپلم تجربی داشته باشین میتونین ثبت نام کنید ولی دانشگاه روزانه نمیتونید پذیریش بگیرید

  • moshaverarshad
   ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۶

   سلام کسانیکه همراه دیپلم فنی کاردانی هم داشته باشند میتونند در کنکور تجربی شرکت کنند

 170. آیلار
  ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۹

  سلام وقت بخیر من دیپلم گرافیک دارم و لیسانس ارتباط تصویری
  ایا میتونم تو کنکور کارشناسی رشته تجربی شرکت کنم؟برای رشته پرستاری

  شدنیه اصلا؟؟؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۹

   سلام ایلار
   شما با این شرایطتتون متاسفانه نمیتونید با دیپلم فنی کنکور تجربی بدین

 171. فاطی
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

  من سال دوازدهم تجربی میرم و میخام کنکور کامپیوتر بدم چطوری باید این کار رو بکنم

  • کارشناس ارشد
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۹

   سلام وقت بخیر دوست عزیز شما میتوانید که در ازمون سراسری تجربی رشته نکنید و کنکور ریاضی شرکت کنید و یا اینکه در دانشگاه ازاد بدون ازمون براسا سوابق تحصیلی شرکت کنید و رشته های مهندسی و هر رشته ای که مد نظر هست شرکت کنید موفق باشید

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۹

   سلام هم میتونی کنکور ریاضی بدی هم کنکور فنی حرفه ای.

 172. Roya
  ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۸

  سلام من دیپلم فنی دارم کاردانی غیرانتفاعی خوندم و الان کارشناسی روزانه هستم و ترم بعد یعنی بهمن ۱۴۰۰فارغ التحصیل میشم.چون دانشگاهم روزانه س باید انصراف بدم بعد کنکور۱۴۰۱ تجربی شرکت کنم؟ممنون میشم سریعا پاسخ بدید

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۲

   سلام اره میتونی کنکور تجربی بدی چون همراه با دیپلم فنی کاردانی هم داری

 173. maedehmohamadi538@gmail.com
  ۲۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۴

  سلام من دهم حسابداری فنی هستم میتونم دوسال دیگه کنکور انسانی بدم

  • کارشناس ارشد
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به اینکه شما جزو دیپلمه های نظام جدید هستید بله میتوانید در کنکور انسانی شرکت کنید موفق باشید

 174. حسین
  ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۵

  سلام من دانشجوی مقطع کاردانی ام و یک ترم دیگه مونده تا فارغ التحصیل بشم و قصد دارم تو کنکور 1401 شرکت کنم. الان باید مرخصی تحصیلی بگیرم یا با مدرک کاردانی (فارغ التحصیل شدن) هم میتونم تو یه رشته ای مثل پزشکی ادامه تحصیل بدم؟

  • moshaverarshad
   ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۳

   سلام میتونی کاردانی رو تموم کنی کنکور هم شرکت کنی

 175. محمد
  ۱۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۱

  سلام
  من سال دیگه دیپلم فنی می گیرم
  ۶ سال دبستان و ۳ سال راهنمایی و ۲ سال دبیرستان خوندم سال دیگه دیپلم بگیرم می تونم با دیپلم فنی کنکور تجربی بدم؟؟
  من نظام جدیم چون کلاس ۶ رو خوندم .

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۳

   سلام بله نظام های آموزشی 3-3-6 میتونند کنکور تجربی رو شرکت کنند

 176. محمد
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۴

  سلام مشاور
  من ۶ سال ابتدایی و ۳ سال راهنمایی و ۲ سال دبیرستان خوندم امسال کلاس ۱۲ رو تموم می کنم و دیپلم بگیرم می تونم با دیپلم فنی حرفه ای برای کنکور تجربی شرکت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
  من کلاس ۶ رو خوندم دیگه پیش دانشگاهی نباید بخونم؟؟؟؟
  می تونم با دیپلم فنی برای کنکور تجربی شرکت کنم؟؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۶

   سلام اره چون نظام جدید هستی میتونی در کنکور تجربی شرکت کنی

 177. زینا
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۰۰

  سلام وقت بخیر
  ممنون از راهنمایی های شما
  لطفا بفرمائید که با داشتن دیپلم کارودانش و فوق دیپلم کاردانی میتونم کنکور تجربی شرکت کنم؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۷

   سلام اره با داشتن کاردانی در کنکور تجربی میتونی

 178. علی رحمانی
  ۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۷

  سلام. من درست متوجه شدم؟ من الان که دیپلم فنی/کاردانش دارم و پیش دانشگاهی هم اصلا نداشتیم که پاس کنیم میتونیم تو رشته های پزشکی کنکور بدیم؟

 179. nazanin
  ۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۳

  سلام با دیپلم رشته فنی حرفه یا کاردانش میتونم توی کنکور تجربی شرکت کنم؟!

 180. محمد امیر حسن پور
  ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۶

  سلام میخواستم از رشته تجربی به رشته کامپیوتر ملحق بشم و چندین وقت است که برنامه نویسی کار میکنم .
  سال یازدهم هستم . میشه تغیر رشته بدم ؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۶

   سلام بله امکان پذیر شما فرم تغییر رشتتونو پر میکنید و یسری واحداتونو تطبیق واحد میدین و تغییر رشتتونو انجام میدین

 181. حسن
  ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۵

  با دیپلم فنی ۹۹ میشه در کنکور تجربی یا انسانی شرکت کرد ؟

  • moshaverarshad
   ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۳

   سلام حسن بله میتونین در کنکور تجربی شرکت کنید

   • هادی
    ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۳

    با دیپلم فنی نظام جدید میشه کنکور ۱۴۰۲ تجربی شرکت کرد یعنی ۱دیپلم ۴۰۲ دیپلم فنی میگیرم

    • کارشناس ارشد
     ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۹

     سلام وقت بخیر برای شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی نظام جدید مشکلی ندارد

  • پژمان
   ۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

   خیر نمی شود – شما باید تطبیق واحد درسی بدید و درسهای تجربی را پاس کنید انوقت میتوانید

   • Nima
    ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۲

    سلام خسته نباشد، من سال 11 الکترونیک رو تموم کردم و سال دیگه 12 رو تموم میکنم و دیپلم الکترونیک میگیرم (نظام جدید)
    بعد از گرفتن دیپلم، همون سال میتونم کنکور تجربی بدم؟

    • کارشناس ارشد
     ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۰

     سلام وقت بخیر برای شرکت در کنکور تحربی با دیپام فنی مشکلی وجود ندارد و میتوانید شرکت کنید موفق باشید

 182. الما
  ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۳

  سلام من سال دیگه دیپلم انسانی میگیرم ولی میخوام در کنکور تجربی شرکت کنم اگر شرکت کنم و رتبه موردنیاز برای پرستاری و رشته های پزشکی رو بیارم دانشگاه دولتی منو ثبت نام میکنه چون دیپلمم انسانی هست و کنکور تجربی شرکت کردم

  • moshaverarshad
   ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۸

   سلام الما
   با توجه به اینک شما نظام جدید دارین میخونین در کنکور تجربی شرکت کنید رتبه بیارین پذیریش میگیرین

 183. محمد فلاح
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۳۸

  یعنی دیپلم سال ۹۶ نظام جدید به حساب نمیاد

  • moshaverarshad
   ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۸

   سلام نه سال97 نظام جدید شدو با دیپلم فنی نمیتونی کنکور تجربی بدی مگهاینکه پیش دانشگاهی یاکاردانی بگیری

 184. محمد فلاح
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۲۷

  منطور ازنظام جدید چیه؟؟

  • moshaverarshad
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۱

   سلام یعنی شش سال مقطع ابتدایی سه سال دوره اول دبیرستان و سه سال دوره دوم دبیرستان که از سال 97 به بعد اومده و این دانش اموزان میتونند کنکئر تجربی هم بدن حتی با دیپلم غیرمرتبط

 185. الما
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۶

  سلام من یازدهم انسانی هستم و سال دیگه دیپلم انسانی میگیرم من میتونم با دیپلم انسانی در کنکور تجربی شرکت کنم یا باید دیپلم تجربی بگیرم

  • moshaverarshad
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۲

   سلام چون نظام اموزشی جدید هستید میتونید با دیپلم غیر مرتبط کنکور تجربی بدی ولی نیاز داری که خوب و با دقت بخونی و برنامه ریزی درستی داشته باشی

 186. محمد فلاح
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۱

  نظام جدید منظور چی هست؟؟؟

 187. محمد فلاح
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۱۱

  سلام من مدرک دیپلم صنایع شیمیایی فنی دارم سه ترم دانشگاه دولتی انقلاب اسلامی تهران خواندم و انصراف دادم می خواستم ببینم میتونم در کنکور تجربی شرکت کنم

  • moshaverarshad
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۹

   سلام اگر دیپلم نظام جدید داشته باشی اره میتونی ولی در غیراینصورت باید پیش دانشگاهی یا کاردانی داشته باشی

 188. Skr
  ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۹

  سلام، من دیپلم فنی حرفه ای دارم میخواستم بدونم میتونم از این طریق کنکور تجربی بدم؟

  • moshaverarshad
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۹

   سلام اگر نظام جدید باشید میتونیددر کنکور تجربی شرکت کنید

 189. محما
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۵

  باسلام وخسته نباشید خدمت شما من دیپلم فنی نظام جدید دارم نفشه کشی با معدل بالای ۱۶ میخواسم برای سال بعد کنور تجربی دندون پزشکی بدم ایا میتونم وباید چه چیزی ثبت نام کنم چون تاحالا کنکور ندادم ودوساله درسم تموم شده ممنونم ازتون

  • moshaverarshad
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۲

   سلام محما
   شما در صورتی میتونید در کنکور تجربی با دیپلم فنی شرکت کنید که نظام اموزشی جدید داشته باشید

 190. moshaverarshad
  ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۸

  سلام رویا
  شما جهت شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی باید مدرک پیش دانشگاهی یا فوقع دیپلم داشته باشی

 191. ...
  ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۹

  سلام من دیپلم کامپیوتر کار دانش دارم آیا میتونم کنکور تجربی بدم یا قبلش باید دیپلم تجربی هم بگیرم

  • moshaverarshad
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۴۶

   سلام شما جهت ثبت نام پزشکی ابتدا طرحتونو باید بگذرونید تا بتونید پزشکی بخونید

   • Skr
    ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۵

    سلام منم شرایطی مثل ایشون رو دارم
    دیپلم تولید محتوا از شاخه کاردانش دارم برای قبولی در رشته پزشکی حتما باید دیپلم تجربی داشته باشم؟
    منظورتون از گذروندن طرح چیه؟

    • moshaverarshad
     ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۵

     سلام اگه نظام جدید باشید میتونید در کنکور تجربی شرکت کنید

 192. محمدی
  ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۶

  سلام وقت بخیر
  من دیپلم تجربی نظام قدیم رو دارم اما واسه پیش دانشگاهی نخوندم ولی فوق دیپلمم (کاردانی) رو امسال گرفتم.
  آیا من میتونم در کنکور شرکت کنم؟

  • moshaverarshad
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۴

   سلام بله شما در کنکور تجربی میتونین ثبت نام کنید کاردانی که گرفتین معادل پیش دانشگاهی براتون محسوب میشه

 193. دلشاد عبدی
  ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۰۲

  سلام من دیپلم نظام قدیم دارم .وفوق دیپلم مدیریت من بخوام کنکور شرکت کنم باید چکار کنم ؟

  • moshaverarshad
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۰

   سلام شما باید دیپلم تجربی بگیرین ابتدا تا امکان ثبت نام کنکور تجربی داشته باشین

 194. نیکا
  ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۱

  سلام من دیپلم رشته عکاسی دارم میتونم تو کنکور تجربی شرکت کنم؟؟؟

  • مشاور ارشد
   ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۷

   سلام باید ابتدا برای دریافت مدرک پیش دانشگاهی تجربی اقدام کنید‌ و بعد در کنکور تجربی شرکت کنید.

   • پژمان
    ۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۵

    مشاور ارشد! چیزی به نام پیش دانش گاهی سه ساله نداریم . ایشون باید برن آـموزش پرورش درخواست بدن و واحد های مانده ی تجربی( نظام جدید) را پاس کنن

 195. Lili
  ۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۳

  سلام من نظام جدید هستم و امسال تازه دیپلم میگیرم هنرستان میتونم برای کنکور تجربی شرکت کنم؟

  • مشاور ارشد
   ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۰۹

   سلام
   بله شما میتونین کنکور تجربی شرکت کنید
   ولی الویت با زیرگروه تجربی هست

  • پژمان
   ۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۷

   خیر نمیتونید . باید دروس سال آخر دوازدهم تجربی را پاس کنید

 196. هژار آژند
  ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۶

  سلام و خسته نباسید.‌جناب من سال ۹۰ فارغالتحصیل شدم. در رشته کامپیوتر رشته نرم افزار کارشناسی گرفتم البته کاردانی رو سال ۸۲ گرفتم ۸۸ دوباره کنکور دادم قبول شدم ۹۰ کارشناسی الان میخوام تجربی امتحان بدم. اما دروس تخصصی تجربی رو زیر صفر هستم یعنی بی سواد در نظر بگیرید من میتونم از پروژه ۶۰۴۰ شما استفاده کنم و موفق هم بشم؟ ممنون از راهنماییتون.

 197. Yasin
  ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۷

  با سلام و عرض ادب خدمت مشاوران عزیز.
  چندتا سوال دارم امیدوارم ج بدید.
  بنده کارشناسی ناپیوسته مخابرات دارم سال91فارغ التحصیل شدم و سربازی هم تموم کردم.
  -آیا میتونم در کنکور تجربی1400شرکت کنم؟
  -آیا باید دیپلم تجربی بگیرم؟
  -آیا شرایط خاصی داره؟
  با تشکر فراوان

 198. پوریا
  ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۶

  سلام دیپلم فنی دارم با پیش انسانی میتونم کنکور تجربی شرکت کنم

  • مشاور ارشد
   ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۴۳

   سلام خیر باید پیش دانشگاهی رشته تجربی داشته باشید.

 199. رومینا
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۳۰

  از چه طریقی میتونم مدرک پیش دانشگاهی تجربی رو اخذ کنم؟؟؟

  • مشاور ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۲

   سلام و وقت بخیر
   جهت دریافت مدرک‌پیش‌دانشگاهی تجربی ثبت نام در مدارس بزرگسالان که رشته پیش دانشگاهی ارائه میکنند
   جهت اطلاع از لیست مدارس پیش دانشگاهی رشته تجربی با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 200. ارش غلامی ابی
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۳

  سلام دیپلم کاردانش دارم الان هم فوق دبپلم تربیت بدنی دارم ایا مینونم برای کنکور امسال شرکت کنم رشته تجربی

  • مشاور ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۱

   سلام جهت ثبت نام کنکور سراسری تجربی‌با توجه به وضعیتی که‌شما دارین نمیتونین باید دیپلم‌ تجربی یا پیش تجربی داشته باشین

 201. رومینا
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۴۲

  سلام
  من لیسانس فنی معماری دارم
  میتونم در کنکور تجربی امسال شرکت کنم برای پرستاری؟؟

  • مشاور ارشد
   ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۷

   سلام و درود شما برای شرکت در کنکور سراسری تجربی باید ابتدا برای اخذ مدرک پیش دانشگاهی تجربی اقدام کنید.

   • پژمان
    ۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۰

    مشاور محترم ایشون مدرک لیسانس دارن و کسی که حداقل مدرک فوق دیپلم هم داشته باشه یعنی معادل پیش دانشگاهی داره میتونه هر رشته ای که خواست را در کنکور سراسری امتحان بده.

    • moshaverarshad
     ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۷

     سلام بله نصف واحدهای کارشناسی میشه معادل کاردانی و خود کاردانی هم میشه معادل پیش دانشگاهی

 202. رها
  ۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۵۰

  دیپلم کودکیاری دارم میتونم مامای بخونم

  • مشاور ارشد
   ۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۵۳

   سلام شما باید ابتدا برای اخذ پیشدانشگاهی تجربی اقدام کنید و بعد برای کنکور سراسری و قبولی در رشته مامایی اقدام کنید.

 203. میلاد
  ۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۲

  سلام من کاردانی فنی نرم افزار کامپیوتر دارم میتونم در کنکور تجربی در رشته های پزشکی و پیرا پزشکی ثبت نام کنم؟

 204. Phoenix
  ۲۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۷

  سلام روز بخیر من لیسانس کامپیوتر دارم ۲۶ سالمه و معدلم هم تقریبا ۱۴ و خوردی هستش می‌خوام وارد رشته ی پزشکی یا پرستاری بشم امکانش هست راهنمایی کنید و اینکه ای کاش یه خط برای موبایل هم یه خط باشه لطفا ممنون

 205. احمدی
  ۱۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۵۷

  سلام.
  من دیپلم فنی را سال ۹۱ گرفته‌ام. امسال هم تطبیق نمرات گرفته ام برای اینکه دیپلم مجدد تجربی بگیرم اما چون دیر شده بود در مدرسه ثبت نامم نکردند و باید کلا سال دوازدهم را میخواندم. چون واحدها زیاد است تا دی ماه سال آینده میتوانم مدرکم را بگیرم.
  آیا با این وجود امکان شرکت در کنکور ۱۴۰۰ برایم وجود ندارد؟

  • مشاور ارشد
   ۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۸

   سلام شما باید همه ی دروس رو قبول شده باشید و یال دوازدهم را گذرانده باشید تا بتونید در کنکور شرکت نمایید.

 206. سعیدعبدی
  ۲۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۲

  سلام خسته نباشید من دیپلم فنی دارم میتونم در کنکور تجربی شرکت کنم یانه لطفا راهنمایی کنید.

  • مشاور ارشد
   ۲۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۶

   سلام برای شرکت در کنکور تجربی با مدرک فنی باید ابتدا پیش دانشگاهی رو بخونید بعد اقدام کنید برای شرکت در کنکور سراسری تجربی.

 207. زهرا میرزایی
  ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۶

  سلام من دانشجوی رشته نرم افزار هستم میتوانم در کنکور سراسری انسانی شرکت کنم؟ یا باید از دانشگاه انصراف دهم؟

 208. پیمان
  ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۲

  سلام من کاردانی رشته فنی دارم .چرا با اینکه کنکور تجربی می دهیم و پزشکی قبول میشویم باز دانشگاه وزارت اطلاعات از ورود ما به دانشگاه امتنامیکند

 209. تناور
  ۲۴ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۹

  هنرستان گرافیک خواندم بعد فوق دیپلم گرافیک گرفتم آزاد و بعد لیسانس گرافیک علمی کاربردی گرفتم.
  الان میخوام کنکور تجربی سال اینده شرکت کنم. نیاز به خواندن پیش دانشگاهی دارم؟!

 210. مهدیه
  ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۲۸

  سلام من دیپلم کاردانش کامپیوتر دارم
  و کاردانی ناقص نرم افزار رو گذروندم و ترم آخر دانشگاه درسمو نرفتم
  الان میخوام کنکور تجربی بدم آیا میتونم؟؟
  لطفا راهنماییم کنین
  خیلی تلاش دارم که تجربی قبول بشم

  • ادریس
   ۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۵

   سلام من دیپلم برق ساختمان دارم آیا میشه دبیر ادبیات شم

   • کارشناس ارشد
    ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۳

    سلام وقت بخیر اگر دیپلم نظام جدید دارید نظام 6.3.3 بله میتونید شرکت کنید

 211. hosin
  ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۳

  سلام ببخشید من دانشجویی کاردانی عمران هستم آیا میشه در کنکور تجربی 1400شرکت کنم؟

 212. لعیا
  ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۲۸

  سلام من لیسانس طراحی دوخت دوره دبیرستان دوره نظام قدیم در فنی و حرفه ای دوره کاردانی در دانشگاه ملی و دوره لیسانس در دانشگاه آزاد بوده ام خاستم ببینم امکانش هست کنکور تجربی بدهم؟ و اینکه این کد سوابق تحصیلی چیه؟لطفا جواب بدهید

  • مشاور ارشد
   ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۴۴

   سلام‌وقت‌‌بخیر کد سوابق‌تحصیلی مختص هر یک از دانشجویان است که برای ثبت نام کنکور سراسری لازم است .

 213. دانشجو
  ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۵۹

  سلام ارشد مهندسی آی تی هستم مقاطع کاردانی کارشناسی و ارشد رو گذروندم و دیپلم فنی دارم،قصد دارم وارد رشته تجربی بشم لطفا راهنمایی کنید برای گرفتن دیپلم تجربی باید چه کاری انجام بدم

 214. farshid
  ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۱

  سلام ببخشید من دیپلم کاردانش نظام جدید دارم آیا میتونم در کنکور تجربی شرکت کنم

 215. لیلاسادات نجفی
  ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۸

  سلام خسته نباشید لطفا اگر پیام من را میخوانید جواب بدهید تا با شماره ام تماس بگیرید ۰۹۹۱۳۹۴۷۳۱۴ من حسابداری فنی میخونم و امسال سال۹۹ دیپلم میگیرم و قصد دارم برای سال اینده۱۴۰۰کنکور تجربی بدهم ایا مانعی برای من وجود دارد که نتوانم در کنکور شرکت کنم

  • dr-naqizade
   ۱۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۱۲

   سلام شما بایستی دروس تخصصی تجربی پایه دوازدهم رو ازمون بدین

 216. واحد علیمحمدی
  ۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۶

  بعد از گرفتن کار دانی فنی میشه به دانشگاه فرهنگیان رفت

 217. واحد علیمحمدی
  ۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۴

  ایا میتوانیم به کاردانی فنی به رشته ی پزشکی برویم

  • dr-naqizade
   ۱۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۰

   سلام فقط از طریق کنکور سراسری می توانید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور