شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 98

شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور
شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور

اطلاعیه شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور

بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می رساینم که ، شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور اعلام شد. پیرو اطلاعیه‌ای که در سایت سازمان سنجش و آموزش کشور منتشر گردید، شرایط شرکت در آزمون ارشد فراگیر ، مشخص شده است. بنابراین تنها آن دسته از داوطلبانی که طبق مفاد دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 98، واجد شرایط محسوب می‌گردند ، می‌توانند در ثبت نام آزمون ارشد فراگیر پیام نور و انتخاب رشته ارشد فراگیر  شرکت نمایند.

شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور به صورت شرایط عمومی و شرایط اختصاصی می‌باشد . کلیه متقاضیان لازم است واجد هر دو شرایط باشند. ثبت نام همانند سال‌های گذشته به صورت الکترونیک خواهد بود و نیازی به مراجعه فیزیکی در هنگام ثبت نام وجود ندارد. خرید کارت اعتباری ثبت نام در تمامی رشته‌ها الزامی است و پرداخت نیز ، تنها از طریق کلیه کارت‌های عضو شبکه شتاب ، امکان پذیر می‌باشد.

جهت جلوگیری از هرگونه خطا، لازم است ابتدا شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور مندرج در دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته ارشد فراگیر پیام نور را به خوبی مطالعه نموده و همچنین از شرایط شرکت در آزمون فراگیر ، به درستی مطلع باشید. چنانچه داوطلبی پس از خرید کارت اعتباری متوجه واجد شرایط نبودن خود گردد ، امکان برگرداندن مجدد این هزینه وجود نخواهد داشت.

 

جهت اطلاع از شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور و شرایط شرکت در آزمون ارشد فراگیر ، منابع معتبر در تمامی رشته ها ، انجام ثبت نام ، مشاوره قبولی در آزمون فراگیر از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

 

شرایط شرکت در آزمون ارشد فراگیر 98

 

شرایط شرکت در آزمون ارشد فراگیر
شرایط شرکت در آزمون ارشد فراگیر

با توجه به سختی‌ پذیرش در دانشگاه‌های سراسری و همچنین بالا بودن هزینه شهریه در دانشگاه آزاد ، در سال‌های اخیر استقبال فراوانی برای شرکت در فراگیر پیام نور وجود داشته است. به همین دلیل از جمله سوالاتی که متقاضیان فراگیر پیام نور دارند ، مربوط به شرایط شرکت در آزمون ارشد فراگیر می‌باشد. در رشته‌های مختلف شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور ممکن است تفاوت‌هایی با یکدیگر داشته باشد.

هم‌زمان با آغاز ثبت نام ، شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور نیز منتشر می‌گردد. با توجه به موارد مذکور، بسیاری از داوطلبان مایلند قبل از فرارسیدن این زمان ، در رابطه با شرایط شرکت در آزمون ارشد فراگیر اطلاعات لازم را کسب نمایند. کلیه واجدین شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور ،می توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

با توجه به ابهامات و سوالاتی که داوطلبان در رابطه با شرایط شرکت در آزمون ارشد فراگیر دارند ، مشاورین ایران تحصیل آماده ارائه خدمات به این دسته از داوطلبان می‌باشند. لذا متقاضیان گرامی می‌توانند با برقراری ارتباط با مشاورین ایران تحصیل ، از شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور آگاهی یابند و همچنین در رابطه با انتخاب رشته از مشاوره های لازم برخوردار شوند.

 

 

شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور در حکم فیلتری برای پذیرش و یا عدم پذیرش داوطلب در این دانشگاه محسوب می گردد.

 

 

مفاد شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 98

 

مفاد شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور
مفاد شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور
  1. مطالعه دقیق و کامل و همچنین رفع تمامی ابهامات در رابطه با ثبت نام ، قبل از پر کردن فرم اینترنتی ثبت نام و همچنین ارسال آن ، لازم و ضروری می باشد. با توجه به ذکر تمامی موارد لازم در دفترچه ثبت نام ، هیچ گونه حقی مبنی بر انجام خطا برای داوطلبان وجود نخواهد داشت.
  2. داوطلبان در هنگام انتخاب رشته می توانند بر حسب علاقه خود و بدون نیاز به رعایت مرتبط بودن مقطع کارشناسی با رشته انتخابی مورد نظر ، نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند. در واقع تنها دانشگاهی که حق انتخاب رشته غیر مرتبط  در مقطع ارشد به کلیه داوطلبان می دهد، فراگیر پیام نور می باشد.
  3. اسکن فایل مدارک دانشگاهی به همراه مدارک هویتی از الزامات ثبت نام برای کلیه داوطلبان است. چرا که یکی از مواردی که داوطلب بر حسب آن گزینش می گردد ، همین مدارک می باشد.
  4. ثبت نام تنها از طریق سامانه سنجش صورت می پذیرد و لذا متقاضیانی که شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور را دارا می باشند ، می توانند در زمان مقرر شده جهت ثبت نام ، با مراجعه به سایت مذکور اقدامات لازم  را انجام دهند.
  5. از جمله شرایط شرکت در آزمون ارشد فراگیر ، وارد نمودن اطلاعات به صورت درست می باشد. چنانچه داولبی در این موارد دچار خطا گردد ، هیچ گونه مسئولیتی بر عهده سازمان سنجش نخواهد بود.
  6. با توجه به اشتباهاتی که در سال های اخیر نسبت به انجام ثبت نام توسط مراکز کافی نت ها صورت پذیرفته است و ما شاهد آن می باشیم ، توصیه اکید ما ، به انجام ثبت نام در مراکز معتبر می باشد.
  7. دریافت کد رهگیری به منزله اتمام ثبت نام است. لذا در صورت دریافت این کد ، می توانید نسبت به انجام ثبت نام به صورت صحیح و همچنین اتمام آن ، اطمینان لازم را کسب نمایید. همچنین لازم است این کد را تا زمان اعلام نتایج قبولی آزمون ارشد فراگیر پیام نور به همراه داشته باشید.
  8. جهت شرکت در آزمون فراگیر ، حتما قبل از آن لازم است نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون فراگیر ، اقدام نمایند. کلیه شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور در دفترچه ، قابل مشاهده خواهد بود.

 

سامانه اطلاع رسانی ارشد فراگیر ایران تحصیل

سایت ایران تحصیل تنها به درج اطلاعیه های مربوط به شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور و یا شرایط شرکت در آزمون ارشد فراگیر پیام نور نمی پردازد. درج اطلاعیه های این چنینی ؛ تنها یکی از هزاران کاری است که این سایت و مجموعه بزرگ آن ، در حال انجام می باشند. تیم تخصصی ما در حوزه های مختلفی که شامل متخصصین بخش های وب سایت و مشاورین در رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور مختلف می باشد ، تشکیل شده است.

ما به داوطلبانی که قصد اطلاع از شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور را دارند، کمک خواهیم نمود که اطلاعات جامع و کاملی را در این زمینه به دست آورند. همچنین با توجه به این موارد در رابطه با شرایط در آزمون ارشد فراگیر اطلاع لازم را به دست آورند. و بر اساس همین اطلاعات ، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند تا در آینده دچار خطا و یا اشتباهی در این زمینه نگردند.

مشاورین ایران تحصیل همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که شما مایل باشید ، آماده ارائه خدمات به متقاضیان محترم خواهند بود. با شماره های مندرج در جدول زیر تماس حاصل نمایید و پاسخ کلیه سوالات خود را در زمینه شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور به دست آورید.

 

جهت اطلاع از شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور و شرایط شرکت در آزمون ارشد فراگیر ، منابع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 ، معتبر در تمامی رشته ها ، انجام ثبت نام ، مشاوره قبولی در آزمون فراگیر از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

کانال شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 98
کانال شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 98

 

بیشتر بدانید

قبولی در آزمون فراگیرپیام نور

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 98

زمان آزمون فراگیر پیام نور ۹۷

دفترچه ثبت نام آزمون فراگیر پیام نور 98

منابع مهم آزمون ارشد پیام نور

شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

شرایط ثبت نام ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور

شرایط دکتری بدون آزمون

شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور

شرایط شرکت در آزمون ارشد فراگیر