ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

شرایط استخدام وزارت بهداشت

شرایط استخدام وزارت بهداشت 1401 + راهنمای جامع | ایران تحصیل

شرایط استخدام وزارت بهداشت
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

شرایط استخدام وزارت بهداشت 1401 خدمت تمامی افراد متقاضی و داوطلب اعلام شد. کلیه افراد باید با اطلاع از شرایط شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت اقدامات لازم را برای ثبت نام و استخدام در رشته های استخدامی وزارت بهداشت انجام دهند.

دقت داشته باشید که شرایط ثبت نام در آزمون استخدام وزارت بهداشت را می توانید در دفترچه استخدام وزارت بهداشت پیدا کنید. از آن جایی که کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط استخدام وزارت بهداشت برای هر فرد داوطلب و متقاضی الزامی است در نتیجه کمک گرفتن از مشاوری آگاه و خبره در این رابطه می تواند اهمیت بسیاری داشته باشد.

مشاوران حاضر در مرکز مشاوره استخدام وزارت بهداشت می توانند اطلاعاتی دقیق و موثق را در رابطه با شرایط استخدام وزارت بهداشت در اختیار شما قرار دهند.

 

 

شرایط شرکت در آزمون استخدام بهداشت

شرایط شرکت در آزمون استخدام بهداشت

 

 

جهت اطلاع از شرایط استخدام وزارت بهداشت، شرایط عمومی استخدام سازمان بهداشت، شرایط اختصاصی استخدام سازمان بهداشت، شرایط سنی استخدام سازمان بهداشت، اصول مهم استخدامی، شرایط ثبت‌نام در استخدامی پزشکی، شرایط ثبت نام در پیراپزشکی، سمهیه داران در استخدامی سازمان بهداشت و زمان ثبت نام در استخدامی وزارت بهداشت از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور

9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

اهمیت اطلاع از شرایط استخدام وزارت بهداشت چیست؟

شرکت در آزمون استخدام وزارت بهداشت در گرو داشتن شرایط لازم در این رابطه است.

اهمیت برخورداری از این شرایط به اندازه ای است که در صورت نداشتن آن ها به هیچ وجه نمی توانید قدمی برای ثبت نام جهت استخدام بردارید.

از این رو قبل از هر اقدامی برای ثبت نام جهت استخدام از این شرایط مهم مطمئن شوید و در ادامه اقدامات لازم را برای ثبت نام انجام دهید.

 

 

برای اطلاع از آمادگی آزمون استخدامی بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید.

 

 

بهترین راه کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط استخدام وزارت بهداشت چیست؟

شاید این پرسش مهم و کلیدی برای شما هم مطرح شود که خب مطمئن ترین و بهترین راه برای کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت چیست؟

در پاسخ به این سؤال مهم باید عرض کنیم که بهترین و مطمئن ترین راه برای کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط ثبت نام در آزمون استخدام وزارت بهداشت، درمان و پزشکی کمک گرفتن از مشاوری آگاه و کاردان است.

فردی که با داشتن تجربیات لازم در این زمینه می تواند بسیار برایتان کمک کننده و مؤثر باشد و تمامی اطلاعات مورد نیاز را در اختیارتان قرار دهد.

لزوم استفاده از مشاور در این زمان را می توان به امکان ایجاد تغییراتی احتمالی در شرایط شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت نسبت داد که در صورت عدم اطلاع داوطلب از این موضوع می تواند مشکلاتی را برای وی ایجاد کند.

 

 

برای نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت و درمان

 

در رابطه با شرایط استخدام وزارت بهداشت چه می دانید؟

در مورد شرایط شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت باید خدمت شما عرض کنیم که این شرایط لازم در دو گروه شرایط عمومی و همین طور اختصاصی دسته بندی می شوند.

در ادامه این نوشته با ذکر توضیحاتی مفصل در رابطه با شرایط ثبت نام در آزمون استخدام وزارت بهداشت در قالب شرایط عمومی و اختصاصی در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل هستیم.

 

 

برای اطلاع از نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

شرایط عمومی ثبت نام در آزمون استخدام وزارت بهداشت چیست؟

اگر قصد شرکت در آزمون استخدام وزارت بهداشت را داشته باشید باید دقت داشته باشید که برخورداری از شرایط عمومی ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت برای شما کاملاً مهم و الزامی به نظر می رسد.

از میان مهم ترین شرایط ثبت نام در آزمون استخدام وزارت بهداشت می توان به چند مورد زیر اشاره کرد:

 • به دین اسلام یا سایر ادیان تصریح شده در قانون اساسی معتقد باشد.
 • تابع ایران باشد.
 • به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران متعهد باشد.
 • توسط مراجع قضایی و ذیصلاح از هر گونه ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی منع نشده باشد.
 • داوطلبان مرد باید کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم داشته باشند.
 • سابقه محکومیت جزایی موثر نداشته باشند.
 • به دخانیات و مواد مخدر اعتیاد نداشته باشند.
 • سلامت جسمانی و روانی و توانایی لازم برای انجام کار مورد تقاضا را داشته باشند.
 • داوطلبان نباید جزء نیروهای استخدام بازخرید خدمت و یا بازنشسته دستگاه های اجرایی باشند.

 

 

برای دانلود دفترچه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

شرایط عمومی ثبت نام در آزمون استخدامی بهداشت

 

 

شرایط اختصاصی ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت چیست؟

شرایط استخدام وزارت بهداشت به جز شرایط عمومی در قالب شرایط اختصاصی نیز مطرح می شوند که از قضا بسیار هم مهم به نظر می رسد.

از بین مهم ترین شرایط شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت می توان به شرایط سنی اشاره کرد. به این معنا که اگر با داشتن مدرک تحصیلی دکتری قصد ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی وزرات بهداشت را دارید الزاماً نباید سنتان از چهل و پنج سال کمتر باشد.

از طرف دیگر، در صورت تمایل به شرکت در این آزمون با مدرک کارشناسی ارشد در رشته های مورد نیاز وزارت بهداشت به هیچ وجه نباید سنتان کمتر از چهل سال باشد.

اما اگر مدرک تحصیلی شما کارشناسی و یا کاردانی در رشته های مورد درخواست است الزاماً نباید به ترتیب کمتر از بیست و سی سال سن داشته باشید. البته اگر سن داوطلبان جزو فرزندان شهدا، آزادگان، جانبازان، فرزندان جانبازان 25 درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر  باشند، آنگاه از محدودیت سنی معاف خواهند بود. ولی تمام داوطلبانی که مشمول سهمیه 25 درصد و 5 درصد ایثارگران هستند باید حداکثر سن‌های لازم را برای ثبت‌نام  در وزارت بهداشت رعایت کنند.

هم چنین افرادی کهبه صورت شرکتی و غیر مستقیم از طریق شرکت‌های پیمانکاری طرف قرار داد با موسسه در این وزارت استخدام شده باشند در این صورت 15 سال به حداکثر سن آن‌ها افزوده میشود. کارمندان تمام وقت دولتی باید حداکثر میزان 5 سالخدمت داشته باشند.

اما اگر قصد استخدام در شغل بهیاری را دارید قضیه کاملاً متفاوت است و سن شما برای پذیرش در این حرفه الزاماً نباید از هجده سال پایین تر باشد. البته دقت داشته باشید که شرایط ورود به هر یک از مشاغل و رشته های وزارت بهداشت با یکدیگر تفاوت دارند.

 

 

برای دانلود دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

 

شرایط استخدام وزارت بهداشت در رشته های مختلف چگونه است؟

همان گونه که بالاتر خدمت شما دوستان و همراهان عزیز عرض کردیم شرایط ثبت نام در آزمون پذیرش در وزارت بهداشت برای مشاغل مختلف تحت پوشش این وزارت خانه ممکن است متفاوت باشند.

به طور مثال اگر قصد ارائه درخواست برای پذیرش در شغل فوریت های پزشکی را دارید الزاماً باید از مهارت های بدنی خوب و عالی برخوردار باشید و بتوانید هر چه سریع تر خدمات درمان را به بیمار و یا مصدوم ارائه دهید.

مورد بسیار مهم دیگر این که قد شما به هیچ وجه نباید از یک متر و شصت و پنج سانت کمتر باشد و باید به این موضوع توجه لازم را مبذول دارید.

البته دقت داشته باشید که بدون داشتن گواهینامه رانندگی مخصوص آمبولانس به هیچ وجه نمی توانید برای ثبت نام جهت استخدام در رشته فوریت های پزشکی اقدام فرمایید.

 

 

برای اطلاع از ثبت نام برای استخدام دستگاه های اجرایی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

شرایط استخدام در سازمان بهداشت و درمان

 

 

آیا شرط سنی استخدام وزارت بهداشت شامل حال همه افراد می شود؟

شاید این پرسش برای شما هم مطرح شود که آیا شرط سنی استخدام وزارت بهداشت شامل حال همه افراد شرکت کننده می شود و یا استثنایی در این رابطه وجود دارد؟

در پاسخ باید خدمت شما عرض کنیم که شماری از افراد از این شرایط سنی برای استخدام و پذیرش در رشته ها و مشاغل مختلف وزارت بهداشت معاف هستند.

در واقع، اگر شما هم فرزند آزاده هستید و یا پدر شما دارای درصد جانبازی بیست و پنج درصد و یا حتی بیشتر است می توانید بدون توجه به شرط سنی برای ثبت نام جهت استخدام وزارت بهداشت اقدامات لازم را انجام دهید و مشکلی هم در این رابطه ندارید.

البته به جز موارد مذکور فرزندان عزیز شهداء هم می توانند از این امتیاز مهم استفاده کرده و برای ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت بدون توجه به شرط سنی اقدام فرمایند.

 

 

برای دانلود منابع آزمون استخدامی دستگاه های دولتی بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

 

اطلاع از منابع و نحوه ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت را فراموش نکنید

به جز اطلاع از شرایط عمومی و همین طور اختصاصی لازم برای شرکت و ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت کسب اطلاعاتی در رابطه با منابع مورد نیاز برای مطالعه جهت قبولی صددرصد در این آزمون مهم ضروری به نظر می رسد.

منابعی که بتوانند قبولی شما را در آزمون استخدامی وزارت بهداشت تا حد زیادی ضمانت کنند تا دیگر نگرانی از این بابت نداشته باشید.

اما به جز منابع و کتب کمک درسی مورد نیاز برای قبولی در آزمون استخدامی وزارت بهداشت کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه ثبت نام نیز بسیار مهم است.

به این معنا که شما باید از تمامی مراحل و فرآیندهای لازم برای ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت مطلع باشید تا اشتباهی در این زمینه صورت نگیرد.

از تمامی موارد مذکور در بالا می توانید از طریق مشاوری آگاه مطلع شوید. مشاوری که با دادن اطلاعات مورد نیازتان در این رابطه در خدمت شما هستند و شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی می کنند.

 

 

 جهت دریافت منابع آزمون استخدامی وزارت بهداشت روی لینک کلیک کنید.

 

 

شرایط استخدام و پذیرش مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان

تمام افرادی که قبلا در طرح‌های اجباری رشته‌های مختلف وزارت بهداشت مشغول به کار باشند باید برای  استخدام شدن در وزارت بهداشت باید دارای معافیت یا گواهی پایان انجام طرح خدمت مربوطه باشند. اما اگر طرح آنها جزو طرح‌های اختیاری باشد در این گواهی انصراف خود را ارائه دهند.حال اگر شما هر گونه سوالی در این مورد داشته باشید می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

 

 

شرایط استخدامی پزشکی و پیراپزشکی

 

شرایط استخدام و پذیرش مشاغل فوریت های پزشکی

تمام داوطلبانی که قصد دارند در این  گروه از مشاغل وزارت بهداشت استخدام شوند  باید علاوه بر موارد ذکر شده در بالا شرایط خاص زیر را داشته باشند:

 • قد 165 سانتی متر و بالاتر
 • شاخص توده بدنی (BMI) بین 19 تا  باشد. حال در صورتی که توده بدنی داوطلب در محدوده مشخض شده نباشد، آنگاه مطابق با دستورالعمل مربوطه میتواند تست بیوالکتریک امپدانس بدهد  تا در صورت تایید در استخدامی شرکت کند.
 • آمادگی جسمانی و مهارت های بدنی برای امدادرسانی سریع و صحیح  داشته باشند.
 • گواهینامه رانندگی با آمبولانس (ب 2 یا پایه دوم) داشته باشند. اما در صورتی که گواهی نامه نداشته باشند باید تعهد محضری  دهند تا حداکثر یک سال بعد از برگزاری آزمون گواهی نامه خود را دریافت کنند. ولی از آنجا که گواهی نامه ب 2 به افراد زیر 24 داده نمی‌شود. در این صورت اگر داوطلب سنی کمتر از 24 داشته باشد، آنگاه حق استخدام را نخواهد داشت.

 

 

برای دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

چه افرادی نمیتوانند در آزمون استخدامی وزارت بهداشت شرکت کنند؟

شرایط عمومی و خصوصی کلیه افراد داوطلب در آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 را ذکر کردیم. لذا اگر آن‌ها مشمولین شرایط زیر باشند، آنگاه نمی‌توانند در استخدامی بهداشت ثبت‌نام کنند.

 • انفصال دائم از خدمت
 • قبلا توسط واحدهای تابع وزارت بهداشت اخراج شده باشند.
 •  در صورتی که بازنشستگی و بازخریدی خدمت دستگاه های اجرایی دیگر باشند.
 • از خدمات دولتی به موجب آراء مراجع قضایی و ذیصلاح منع شده باشند.
 • تعهد انجام کار به سایر موسسات و یا دستگاه های اجرایی داشته باشند.
 • در دستگاه‌های اجرایی استخدام رسمی و پیمانی باشند.
 • مدرک تحصیلی معادل در رشته های تحصیلی مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون را نداشته باشند.
 • مدرک تحصیلی مرتبط بالاتر از مقاطع اعلام شده در دفترچه مربوطه داشته باشند.البته این افراد در مرحله اولیه ثبت‌نام  خود  امضا یک تعهد نامه  محضری مبنی بر عدم درخواست اعمال تحصیلی مربوطه  بعد از صدور حکم استخدام می‌توانند در آزمون شرکت کنند.

بنابراین داوطلبان قبل از نام‌نویسی در آزمون بهداشت 1401 بهتر است شرایط خود را با شرایط آزمون مطابقت داده و با آگاهی بیشتری اقدام کنند. حالا اگر شما هر گونه سوالی در این مورد داشته باشید می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

 

ثبت نام استخدامی سازمان بهداشت کشور

 

 

 

پادکست صوتی مقاله

 

 

جهت اطلاع از شرایط استخدام وزارت بهداشت، شرایط عمومی استخدام سازمان بهداشت، شرایط اختصاصی استخدام سازمان بهداشت، شرایط سنی استخدام سازمان بهداشت، اصول مهم استخدامی، شرایط ثبت‌نام در استخدامی پزشکی، شرایط ثبت نام در پیراپزشکی، شرایط استخدامی در فوریت‌های پزشکی، سمهیه داران در استخدامی سازمان بهداشت و زمان ثبت نام در استخدامی وزارت بهداشت از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور

9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

 

خلاصه مطلب

باتوجه به این که سالانه افراد زیادی داوطلب شرکت در استخدامی‌های وزارت بهداشت هستند. به همین دلیل آگاهی در مورد شرایط عمومی و اختصاصی آن می تواند گام بلندی برای انتخاب مسیر درست باشد. به همین دلیل در بالا به صورت مفصل در مورد  شرایط عمومی و اختصاصی گروه‌های مختلف استخدامی وزارت بهداشت اشاره کردیم. لذا شما هر گونه سوالی در مورد  مباحث مطرح شده  داشته باشید می‌توانید در 24 ساعت شبانه روز با کارشناسان ایران تحصیل در تماس باشید.

 

 

 

جهت دانلود این مقاله کلیک کنید.

 

 

 

 

1/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

شرایط استخدام وزارت بهداشت چیست؟ 

برای کسب اطلاعات دقیق در رابطه با شرایط استخدام وزارت بهداشت با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

شرایط شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت شامل چه مواردی می شود؟ 

از میان مهم ترین شرایط شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت می توان به سن داوطلب اشاره کرد که برای هر یک از مقاطع تحصیلی باید سن خاصی باشد.

چگونه می توان از شرایط ثبت نام در آزمون استخدام وزارت بهداشت مطلع شد؟ 

از طریق مطالعه آخرین دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت می توان از این شرایط مهم اطلاع پیدا کرد.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  محمد
  ۲۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۳

  سلام آیا نیروی پیمانی میتونه تو استخدامی وزارت بهداشت شرکت کنه؟

  • Avatar photo
   abbasi
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۳

   سلام فقط برای قسمت پیمانی می توانید استخدام شوید

 2. Avatar photo
  شیرین
  ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵

  سلام وقتتون بخیر با لیسانس مهندسی پزشکی چه رشته هایی میتونم آزمون وزارت بهداشت ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام وقت به خیر
   شرایط احراز تحصیلی هر رشته در جدول تدوین شده دفترچه راهنمای ثبت نام قید شده.

 3. Avatar photo
  Milad Barzegar
  ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۳

  سلام من رشته فنی درس خوندم بعد می خواستم بدونم که ایا میشه تغییر رشته بدم و ازمون شرکت کنم واسه فوریتهای پزشکی؟
  و اینکه ازاد این رشته رو داره؟
  و میخواستم بدونم چه درس هایی رو نیازه واسه این رشته خوانده شه
  اگر بشه شرکت کنم تو ازمون؟؟

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۲

   سلام وقت بخیر . برای هرمقطعی تغییر رشته مجاز است . معمولا دانشگاه علمی کاربردی این رشته را ارایه میدهد برای کسب اطلاعات بیشتر ، مقالات سایت را مطالعه فرمایید

 4. Avatar photo
  Kosar
  ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۴

  من لیسانس روان شناسی دارم…امکان شرکت دارم؟دفترچه ازمون کی پخش میشه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۴

   سلام فقط روانشناسی بالینی وزارت بهداشت داره

 5. Avatar photo
  راحله
  ۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۴

  زمان ثبت نام آزمون استخدام وزارت بهداشت در سال ۱۴۰۱ کی هست؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام هنوز مشخص نیست

 6. Avatar photo
  محمد
  ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۴

  شنیدم گفتن سربازا-پیام اور-هم میتونن در آزمون استخدامی شرکت کنن. ایا درست است؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام
   نیازه مدرک تحصیلی شما بررسی شود

 7. Avatar photo
  جعفری
  ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۵

  سلام وقت بخیر وزارت بهداشت دیماه آزمون داشت
  میخوام بدونم دوباره تواین نزدیکا آزمون داره یانه؟
  بامدرک دیپلم هم میشه شرکت کرد؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۷

   باسلام
   با مدرک دیپلم ثبت نام در آزمون وزارت بهداشت ممکن نیست
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در تماس باشید.

 8. Avatar photo
  غدیر
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۶

  سلام ، وقتتون بخیر و شادی
  آیا رشته میکروبیولوژی هم شامل این استخدامی از طرف وزارت بهداشت میشه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۸

   باسلام و عرض ادب
   باتوجه به آزمون استخدامی آموزشو پرورش اگر رشه شما در شرایط احراز تحصیلی رشته مورد نظر باشد و دارای اشرایط اصلی باشد میتوانید ثبت نام کنید
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در ارتباط باشید

 9. Avatar photo
  فاطمه
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۹

  سلام وقت بخیر خواستم بدونم زمان ازمون و ثبت نام بهورزی کی هست و اینکه برای کسی ک دیپلم چه کتاب هایی رو باید بخون؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۹

   سلام . زمان ثبتنام آزمون وزارت بهداشت هنوز اعلام نشده است . اطلاع رسانی خواهد شد

 10. Avatar photo
  فاطمه
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۶

  سلام خسته نباشید،آزمون استخدامی بهداشت۱۴۰۰شروع شده؟کی شروع میشه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۳

   سلام وقت بخیر ازمون استخدامی اموزش پرورش و سایر مراکز دولتی و برخی بانکها شروع شده برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 11. Avatar photo
  نجمه
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۹

  سلام، می خواستم بدونم که آیا اگر حتی یکی از شرایط اختصاصی رو هم دارا نباشیم شرایط استخدام وزارت بهداشت برای ما فراهم نخواهد بود؟

  • Avatar photo
   irani
   ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۴

   سلام، بستگی به شرایط داره، ترجیح و اولویت با کسانی هست که تمامی شرایط استخدام وزارت بهداشت را داشته باشند.

 12. Avatar photo
  نورا
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۳

  سلا، بنده پدرم سابقه کیفری دارد می خواستم بدونم که این موضوع با توجه به شرایط استخدام وزارت بهداشت می تواند منجر به عدم ورود و استخدام بنده به این وزارت شود؟

  • Avatar photo
   irani
   ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام، چیزی که از سوی این نهاد برای شرایط استخدام وزارت بهداشت ذکر شده مبتی بر نداشتن سابقه کیفری برای خود فرد هست و سوابق خانوادگی پیگیری نمی شود؟

 13. Avatar photo
  عرشیا
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۰

  سلام، من تابعیت ایرانی ندارم، می خواستم بدونم شرایط استخدام وزارت بهداشت به شکلی هست که من هم بتونم استخدام بشم یا صرفا باید تابع ایران بود؟

  • Avatar photo
   irani
   ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۲

   سلام، متاسفانه یکی از اصلی ترین شرایط استخدام وزارت بهداشت داشتن تابعیت ایران می باشد، اینکه شما متعلق به چه کشوری هستید گرچه اهمیت چندانی نداره ولی شخص خود شما باید دارای شناسنامه ایرانی باشد.

تماس با مشاور