ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

شرایط و معدل لازم برای استخدام بانک ایران زمین در سال ۱۴۰۳

شرایط استخدام بانک ایران زمین
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

همانطور که می دانید بسیاری از بانک ها نیروی مورد نیاز خود را از طریق انتشار فراخوان دعوت به همکاری و یا به وسیله برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش جذب می کنند. بانک ایران زمین نیز یکی از این بانک ها می باشد که در سال ۱۴۰۳ اقدام به جذب نیرو برای شعب خود می نماید. اما برای استخدام در این بانک شرایطی وجود دارد و کلیه افراد باید در زمان ثبت نام از شرایط استخدام بانک ایران زمین اطلاع پیدا کنند تا در مراحل پس از ثبت نام دچار مشکل نشوند. یکی از این شرایط داشتن حداقل معدل لازم برای استخدام در بانک ایران زمین است که در مقاله به آن می پردازیم. علاوه بر این دارا بودن مدرک تحصیلی لازم برای استخدام در بانک ایران زمین نیز یکی از شروط اصلی به حساب می آید.

از آن جا که کسب اطلاعات درباره این شرایط الزامی و مهم به نظر می رسد پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید و در صورت داشتن هر گونه سوال و یا نیاز به دریافت راهنمایی های بیشتر و کسب اطلاعاتی در رابطه با تمامی شرایط استخدام بانک ایران زمین از مشاوران حاضر در تیم مشاوره ایران تحصیل کمک بگیرید. فراموش نکنید کمک خواستن از مشاوری آگاه و خبره می تواند در این زمان بسیار راهگشا و موثر باشد. 

شرایط استخدام بانک ایران زمین

استخدام بانک و تمامی سازمان های دولتی و غیردولتی نیازمند داشتن شرایط عمومی و اختصاصی می باشد. بنابراین در این قسمت قصد داریم به معرفی شرایط استخدام بانک ایران زمین در سال ۱۴۰۳ بپردازیم.

شرایط عمومی

 • داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
 • معتقد بودن به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور طبق قانون اساسی
 • نداشتن فساد اخلاقی و سوء شهرت
 • نداشتن سوء پیشینه کیفری و پرونده قضایی
 • اعتیاد نداشتن به مواد مخدر، دخانیات و قرص های روان گردان
 • دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه یا معافیت دائم از سربازی 
 • برخورداری از توانایی جسمی و روحی لازم

شرایط عمومی برای جذب بانک ایران زمین

شرایط اختصاصی

برای استخدام در هریک از عناوین شغلی این بانک نیاز به شرایط خاصی می باشد که در جداول زیر آن ها را برای مشاهده شما عزیزان قرار داده ایم.

عنوان شغلی (مخصوص آقایان)  حداقل سابقه كار مرتبط حداکثر سن رشته های مورد نیاز  تخصص‌ های مورد نیاز
كارشناس پشتیبانی کارت و شبکه پرداخت حداقل 3 سال کارشناسی 30 سال و کارشناسی ارشد 33 سال کلیه گرایش‌ های مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
توانایی طراحی و پیاده سازی متدهای تبادل اطلاعات بانکی بر مبنای وب سرویس، تسلط بر مستند فنی شتاب و مفاهیم مرتبط با آن، تسلط بر سیستم های مانیتورینگ تجهیزات بانکی، آشنایی با مفاهیم بانک داری دیجیتال و کسب و کارهای پلتفرمی مبتنی بر کارت و تجهیزات پرداخت دیجیتال، تسلط بر نحوه عملکرد سوییچ های کارت بانکی و تراکنش های بانک و پرداخت، توانایی تحلیل داده های آماری تراکنش های پرداختی، آشنایی با نرم افزارهای کاربری سیستم کارت و دستگاه های ATM , POS , Kiosk، VTM ، CRS

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه کارمند بانک شویم؟ کلیک کنید.

عنوان شغلی (مخصوص آقایان)  حداقل سابقه كار مرتبط حداکثر سن رشته های مورد نیاز  تخصص‌ های مورد نیاز
کارشناس کنترل و مدیریت پروژه 3 سال کارشناسی 30 سال و کارشناسی ارشد33 سال کلیه گرایش‌ های مهندسی صنایع  تسلط بر مفاهیم برنامه ریزی و کنترل پروژه، تسلط بر مدیریت و کنترل پروژه های نرم افزاری و IT ، تسلط بر نرم افزار MSProject و مجموعه Office خصوصاً Excel و Outlook، آشنایی با سامانه مدیریت پروژه سازمانی (EPM)، آشنایی با نرم افزار SharePoint
عنوان شغلي (بدون محدودیت در جنسیت) حداقل سابقه كار مرتبط حداکثر سن رشته های مورد نیاز  تخصص‌ های مورد نیاز
کارشناسان حوزه امور بانکداری دیجیتال 3 سال کارشناسی 30 سال و کارشناسی ارشد33 سال کلیه گرایش‌ های مدیریت فناوری اطلاعات، مهندسی کامپیوتر، مهندسی صنایع، آمار و ریاضی کاربردی و مدیریت بازرگانی تسلط بر بانکداری دیجیتال، تسلط بر بازاریابی دیجیتال، تسلط بر بانکداری باز و استانداردهای مرتبط، تسلط بر معماری نرم افزارهای بانکی، آشنایی کامل با متدولوژی های مهندسی نرم افزار ( SCRUM، RUP، . . . )، آشنایی کامل با مدل سازی کسب و کار (BPMN2، . . . )

برای آشنایی با استخدام بانک ملی روی لینک کلیک کنید.

شرایط جذب نیرو مدیریتی در بانک ایران زمین 

شرایط جذب نیرو در پست مدیریت بانک ایران زمین به شرح زیر می باشد:

. افرادی با داشتن سن کمتر از شصت سال به هیچ وجه امکان ثبت نام جهت استخدام در پست مدیریت بانک ایران زمین را ندارند.

. کسانی که به تازگی بازنشسته شده باشند به هیچ وجه نمی توانند برای ثبت نام اقدام کنند و این امر تنها برای کسانی مقدور است که حداقل دو سال از زمان بازنشستگی آن ها سپری شده باشد.

. حداقل مدرک تحصیلی لازم برای استخدام و احراز پست مدیریتی در بانک ایران زمین لیسانس است.  

. اگر قصد استخدام در انواع پست های مدیریتی در بانک ایران زمین را دارید به هیچ وجه نباید در مؤسسه دولتی و یا بانک دیگری مشغول به کار باشید.

. داشتن سلامت کامل جسمی و روحی برای داوطلبان و متقاضیان ثبت نام الزامی و مهم است.

شرایط جذب نیرو در پست مدیریت بانک ایران زمین

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد استخدام بانک ایران زمین کلیک کنید.

چرا باید از شرایط استخدام بانک ایران زمین مطلع باشم؟

آیا تاکنون فکر کرده اید که چرا باید اطلاعاتی در مورد شرایط جذب نیرو در بانک ایران زمین بدانید؟ یا دانستن حداقل معدل لازم برای استخدام در بانک ایران زمین و همین طور مدرک تحصیلی مورد نیاز برای این استخدام چه اهمیتی دارد؟

در جواب باید عرض کنیم که این شرایط و داشتن آن ها به اندازه ای مهم است که در صورت عدم برخورداری از هر یک از آن ها به هیچ وجه نمی توانید برای انجام ثبت نام اقدام بفرمایید.

همچنین باید توجه داشته باشید در صورتی که در میانه راه ثبت نام و استخدام بانک ایران زمین، مسئولین این بانک متوجه نداشتن شرایط لازم توسط شما شوند ثبت نامتان کلا کان لم یکن تلقی می شود.

برای آشنایی با استخدام بانک ملت روی لینک کلیک کنید.

بهترین روش پیشنهادی برای اطلاع از شرایط استخدام بانک ایران زمین چیست؟

شاید این پرسش مهم در ذهن شما هم مطرح شود که بهترین روش برای دانستن شرایط جذب نیرو در بانک ایران زمین چیست؟

در واقع، شما مسلماً به دنبال روشی هستید که به کمک آن بتوانید بهترین و موثق ترین اطلاعات را در رابطه با حداقل معدل لازم برای استخدام در بانک ایران زمین بدست آورید و از صحت و سقم آن ها نیز مطمئن باشید. 

بنابراین باید عرض کنیم که بهترین شیوه پیشنهادی برای اطلاع یافتن از این شرایط و همچنین مدرک تحصیلی لازم برای استخدام در بانک ایران زمین کمک خواستن از مشاوری آگاه و کاردان است. کسی که بتواند اطلاعات خوب و درستی را در این رابطه در اختیارتان قرار دهد و راهنمای شما باشد. پس برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل ارتباط برقرار نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد شرایط استخدام بانک ها کلیک کنید.

آیین نامه استخدام در بانک ایران زمین

بندهای آیین نامه استخدام در بانک ایران زمین شامل موارد زیر می باشد:

 • به تقاضای داوطلبانی که دارای کارت یا برگه معافیت موقت باشند (تحت هر عنوانی) به هیچ وجه ترتیب اثر داده نمی شود.
 • کلیه داوطلبان پذیرفته شده هنگام تشکیل پرونده ملزم به ارائه اصل کارت پایان خدمت و مدرک تحصیلی ( یا گواهینامه موقت معتبر) می باشند و در صورت عدم ارائه مدارک، استخدام آنان منتفی خواهد شد.
 • توانایی کامل جسمی، روحی و اخلاقی برای انجام فعالیت های شغلی بانکی باید توسط پزشک معتمد تایید شود.
 • به موجب آراء مراجع قضائی ذیصلاح، فرد نباید منع استخدامی داشته باشد.
 • برای دارندگان کارت معافیت پزشکی در صورت قبولی در مراحل سنجش، تائید پزشک معتمد بانک در مورد توانائی انجام کار الزامی است.
 • در صورت اعلام شرایط بومی در اطلاعیه استخدام، متقاضیان باید حتما شرط بومی بودن را داشته باشند.
 • برای استخدام در بانک داشتن شرایط عمومی و اختصاصی و قبولی درمصاحبه ها، معاینات پزشکی و تایید گزینش بانک لازم و ضروری است.
 • ثبت نام، ارائه مدارک و شرکت در گزینش، مصاحبه و معاینات پزشکی هیچ گونه تعهدی را برای بانک جهت استخدام افراد ایجاد نمی کند و از بین افراد دارای صلاحیت تنها تعدادی از آن ها استخدام می شوند.
 • مسئولیت هرگونه اشتباه در اطلاعات ارسالی یا تفسیر اشتباه نسبت به شرایط اعلام شده در آگهی به عهده فرد متقاضی است و بانک هیچ گونه مسئولیتی در این قبال نخواهد داشت.

اطلاعیه
اگر در مورد هر داوطلب محرز شود که او خلاف هریک از شرایط اشاره شده در آگهی استخدام عمل کرده است، از استخدام وی جلوگیری می گردد. همچنین اگر فردی جذب بانک شده باشد و پس از آن مشخص شود خلافی در مورد هریک از شرایط اشاره شده در آگهی استخدام داشته است؛ اقدامات لازم برای قطع اشتغال و برخورد قانونی با او انجام می شوند.

بررسی رزومه متقاضیان استخدام بانک ایران زمین

بررسی حداقل معدل لازم برای استخدام در بانک ایران زمین

معمولا برای استخدام در هریک از بانک های خصوصی یا دولتی شرط معدل نیز مطرح می شود و از استخدام متقاضیانی که معدل لازم را نداشته باشند جلوگیری به عمل می آید. البته شواهد نشان می دهند که شرط معدل بر اساس نیاز بانک برای عناوین شغلی خاص، متفاوت است. اما آیا می دانید حداقل معدل لازم برای استخدام در بانک ایران زمین چقدر است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم حداقل معدل لازم برای استخدام در بانک ایران زمین در مقطع کارشناسی ۱۳ تمام و در مقطع کارشناسی ارشد ۱۵ تمام است. بنابراین افرادی که معدلی کمتر از معدل ذکر شده داشته باشند قادر نیستند برای ثبت نام و استخدام در این بانک اقدام کنند.

البته تبصره ای هم در این مورد وجود دارد. این تبصره شامل جانبازان، آزادگان، شهدا و خانواده های محترم آن هاست. بنابراین لازم است بگوییم حداقل معدل برای استخدام این افراد در برخی از بانک ها در نظر گرفته نمی شود. اما برای این کار جانبازان می بایست حداقل ۲۵ درصد جانبازی داشته باشند و آزادگان حداقل یک سال را در اسارت گذرانده باشند.

افزون بر این، آن دسته از فرزندان شاهد، جانبازان و آزادگان از کار افتاده کلی که هم شرط ۲۵ درصدِ ایثارگران را داشته باشند و هم حد نصاب نمره قبولی را بدست آورند؛ می توانند مثل سایر فرزندان شاهد، جانبازان و آزادگان از شرط معافیت حداقل معدل بهره مند شوند و شرط حداکثر سن برای آن ها نیز در نظر گرفته نمی شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد رشته های مورد نیاز استخدامی بانک ها کلیک کنید.

مدرک تحصیلی مورد نیاز برای جذب در بانک ایران زمین

مدرک تحصیلی لازم برای استخدام در بانک ایران زمین حداقل لیسانس می باشد که می بایست از دانشگاه‌ ها یا مراکز آموزش عالی معتبر و مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری دریافت شده باشد.
داشتن مدرک تحصیلی متناسب با عنوان شغلی مورد تقاضا توسط بانک نیز یک شرط اساسی به حساب می آید و ممکن است حداقل مدرک تحصیلی در عناوین شغلی مختلف یک بانک با هم تفاوت داشته باشند. 
به عنوان مثال ممکن است حداقل مدرک لازم برای عنوان شغلی تحویلدار و متصدی امور بانکی، لیسانس باشد در حالی که حداقل مدرک لازم برای استخدام در بانک ایران زمین برای عنوان شغلی دیگر فوق لیسانس در نظر گرفته شده باشد. بنابراین توجه به عنوان شغلی و مدرک مورد نیاز آن برای استخدام حائز اهمیت است.

حداقل مدرک تحصیلی برای جذب در بانک

فوت و فن قبولی و استخدام در بانک ها چیست؟

استخدام در بانک های مختلف از جمله بانک ایران زمین جزء آرزوهای بسیاری از افراد علاقمند به کار در محیط بانکی است. اما سؤالی که در اینجا مطرح می شود این است که چگونه می توان به قبولی در این بانک و کسب درآمد عالی از طریق اشتغال در آن رسید؟

برای پاسخ به این پرسش مهم باید عرض کنیم که برای قبولی در این بانک ابتدا باید از داشتن شرایط لازم برای پذیرش یعنی مدرک تحصیلی لازم برای استخدام در بانک ایران زمین و همین طور حداقل معدل برای این کار مطلع شوید و در ادامه برای ثبت نام اقدام بفرمایید.

البته با توجه به نیاز شما به کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه برگزاری مصاحبه و سؤالات مطرح شده در این زمان الزاماً‌ باید در رابطه با این موارد هم اطلاعاتی را بدست آوردید تا بدین ترتیب بتوانید موفق تر عمل کنید.

آیا آزمون بانک سخت است؟برای دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد کلیک کنید.

اخبار پیرامون شرایط استخدام بانک ایران زمین

دعوت به همکاری و استخدام نیرو در اصفهان 

بانک ایران زمین برای تامین نیروی انسانی خود در شعب شهرستان اصفهان قصد دارد برای عنوان شغلی متصدی امور بانکی از بین واجدین شرایط افرادی را استخدام نماید.
لازم به ذکر است جذب نیرو در این بانک طبق مقررات و آیین نامه های استخدامی بانک ها صورت می گیرد و متقاضیان نیازی به شرکت در آزمون نخواهند داشت بلکه استخدام بعد از موفقیت در مصاحبه عمومی و تخصصی، گزینش و معاینات پزشکی از بین افراد دارای صلاحیت انجام می شود. 
در مورد مزایای این استخدام نیز باید بگوییم که شامل انعقاد قرارداد کار معین، بیمه درمان و بازنشستگی تامین اجتماعی می باشد. 

اطلاعیه 

مهلت ثبت نام در این آزمون تا 28 آبان ماه ۱۴۰۳ است.

خلاصه مطلب 

آنچه که در این مقاله مورد بررسی قرار دادیم شرایط استخدام بانک ایران زمین به صورت کامل بود و بیان کردیم چرا دانستن این شرایط اهمیت دارند.
علاوه بر این آیین نامه شرایط استخدام بانک ایران زمین را نیز برای اطلاع شما عزیزان ذکر کردیم.
با توجه به اینکه در ذهن بسیاری از افراد در خصوص حداقل معدل لازم برای استخدام در بانک ایران زمین و یا مدرک تحصیلی مورد نیاز برای این کار سوالاتی وجود دارد این موارد را نیز شرح دادیم.
امیدواریم مطالعه این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد اما شما عزیزان در صورتی که نیاز داشته باشید راهنمایی‌ های بیشتری را دریافت کنید می توانید با مشاوران ما در ایران تحصیل ارتباط برقرار نمایید. افزون بر این چنانچه سوال خود را به صورت کامنت در انتهای این مقاله برای ما بنویسید مشاوران مجرب ایران تحصیل در کوتاه ترین زمان ممکن به شما پاسخ می دهند.

برای دانلود فایل pdf مقاله شرایط استخدام بانک ایران زمین کلیک کنید.

 

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

حداقل معدل برای استخدام در بانک ایران زمین چقدر است؟ 

حداقل معدل لازم برای استخدام در بانک ایران زمین در مقطع کارشناسی ۱۳ تمام و در مقطع کارشناسی ارشد ۱۵ تمام است.

مدرک تحصیلی لازم برای استخدام در پست مدیریت بانک ایران زمین چیست؟ 

مدرک تحصیلی لازم برای استخدام در بانک ایران زمین برای پست مدیریت حداقل کارشناسی است.

آیا افرادی که معافیت موقت دارند می توانند در استخدام بانک ایران زمین شرکت کنند؟

خیر به تقاضای داوطلبانی که دارای کارت یا برگه معافیت موقت باشند (تحت هر عنوانی) به هیچ وجه ترتیب اثر داده نمی شود.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • قوانین اعتراض به نمره دانشگاه

  نحوه اعتراض به نمره دانشگاه ۱۴۰۳ + تغییر بعد ثبت نهایی

  توجه به قوانین اعتراض به نمره دانشگاه می تواند تاثیر مثبتی در دیدگاه و نظر اساتید به درخواست دانشجویان داشته باشد. در گذشته از نوشتن نامه های رسمی و اداری کاغذی در این خصوص استفاده می شد اما امروزه با...
 • انتخاب واحد سامانه گلستان

  انتخاب واحد سامانه گلستان 1403 + زمان – راهنما kut.ac.ir

  دانشجویان دانشگاه سراسری، پیام نور و فرهنگیان برای انتخاب واحد سامانه گلستان می‌بایست وارد آدرس اینترنتی دانشگاه golestan.kut.ac.ir شوند. این سامانه در حال حاضر در اختیار کلیه دانشجویان نام برده شده قرار گرفته تا از این طریق بتوانند برای انتخاب...
 • راهنما اولویت بندی انتخاب رشته نهم 1403 + الف و ب چیست؟

  اولویت بندی انتخاب رشته از مراحل فرآبند هدایت تحصیلی می باشد. آموزش و پرورش چند سالی است که اقدام به راه اندازی سیستم هدایت تحصیلی برای دانش آموزان سال نهم نموده است تا دانش آموزان با توجه به علاقه مندی...
 • سامانه مای مدیو my.medu.ir

  سامانه مای مدیو my.medu.ir + ورود خدمات آموزش و پرورش

  my medu.ir سامانه اصلی خدمات الکترونیک آموزش و پرورش یا همان سایت مای مدیو است که برای استفاده ساده‌تر و یکپارچه سازی کلیه خدمات مجازی متمرکز وزارت آموزش و پرورش راه‌اندازی گردیده و در دسترس عموم قرار گرفته است. در...
تماس با مشاور