ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

نحوه استخدام بانک ایران زمین در سال ۱۴۰۳

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۵
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۴ دی ۱۴۰۲
استخدام بانک ایران زمین
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

استخدام بانک ایران زمین هر سال با توجه به ظرفیت ‌های مورد نیاز هر کدام از واحدها و رده‌ های شغلی صورت می‌ گیرد. در همین راستا بانک ایران زمین برای جذب نیروهای مورد نیاز در سال ۱۴۰۳ آزمون استخدامی برگزار می ‌کند. بانک ایران زمین سال گذشته در آذر ماه اقدام به پذیرش نیرو از طریق سامانه خود به آدرس izbank.ir نمود. افراد برای اطلاع از شرایط استخدام پیمانی بانک ایران زمین باید به این سایت مراجعه کنند.

افرادی که علاقه مند به اشتغال در بانک ایران زمین هستند، باید ابتدا از زمان، شرایط و نحوه ثبت نام در آزمون آگاه شوند تا بتوانند شانس خود را برای استخدام شدن در رده شغلی مورد نظر امتحان کنند. لذا در ادامه به بررسی شرایط و نحوه استخدام در بانک ایران زمین خواهیم پرداخت.

استخدام بانک ایران زمین

 بانک ایران زمین هر سال برای جذب نیروهای مورد نیاز خود آزمون استخدامی برگزار می‌ کند که شرایط و زمان برگزاری آزمون در سامانه‌ این بانک به آدرس izbank.ir ارائه شده است. داوطلبان می توانند با مراجعه به این سامانه از همه اطلاعات لازم و مدارک ثبت نامی اطلاع یابند. جذب نیروی انسانی بانک ایران زمین در آبان سال ۱۴۰۳ برای متصدی امور بانکی انجام خواهد شد. از این رو داوطلبان می توانند با اطلاع از استان ‌هایی که برای ثبت نام در این بانک در نظر گرفته شده اند، وارد سامانه استخدام بانک ‌شده و بعد از تکمیل فرم‌ های ثبت نام و بارگذاری مدارک مورد نیاز خود، پروسه نام ‌نویسی را تکمیل کنند.برای استخدام متصدی امور بانکی شعب در اصفهان وارد لینک زیر شوید.

استخدام متصدی امور بانکی شعب در اصفهان  مهلت تا 28 آبان ماه ورود برای استخدام یانک ایران زمین

ثبت نام آزمون

زمان استخدام بانک ایران زمین 

 همان گونه که اشاره شد افراد داوطلب برای شرکت در آزمون بانک ایران زمین، باید ابتدا مدارک مورد نیاز خود را گردآوری کرده و بعد در زمان تعیین ‌شده از سوی مجری این آزمون در سامانه izbank.ir فرآیند ثبت نام خود را کامل نمایند.

گفتنی است آزمون بانک ایران زمین به صورت دو مرحله ‌ای صورت خواهد گرفت. متقاضیانی که در مرحله اول آزمون استخدام بانک ایران زمین بذیرفته شده اند، می توانند خود را برای شرکت در مرحله دوم آزمون استخدام بانک ایران زمین آماده سازند.

زمان برگزاری مرحله دوم یا مرحله مصاحبه آزمون بانک ایران زمین به طور معمول یک هفته تا ده روز پس ‌از اعلام نتایج اولیه خواهد بود. بر این اساس داوطلبان باید بر مبنای حروف الفبای نام خانوادگی خود، در روزهای مشخص برای انجام فرآیند مصاحبه در محل ‌های تعیین شده از سوی مرکز برگزاری آزمون مراجعه کنند.

برای آشنایی با استخدام بانک ملی روی لینک کلیک کنید.

شرایط ثبت نام داوطلبان استخدام بانک ایران زمین 

افرادی که قصد ورود به بانک ایران زمین را دارند، پس ‌از شرکت در آزمون استخدامی بانک ایران زمین، ابتدا باید شرایط عمومی و اختصاصی پذیرش نهایی این بانک را به ‌خوبی مطالعه کنند و در صورت داشتن شرایط لازم برای استخدام پیمانی بانک ایران زمین، فرایند ثبت نام را انجام دهند. در ادامه مهم‌ ترین شرایط ثبت نام آزمون استخدام بانک ایران زمین در سال ۱۴۰۳ عنوان شده است.

شرایط عمومی ثبت نام آزمون 

 • داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
 • تدین به دین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی مندرج در قانون اساسی کشور
 • عدم داشتن سوء پیشینه کیفری
 • عدم اشتهار به فساد اخلاقی
 • عدم اعتیاد به مواد مخدر، روانگردان و دخانیات
 • داشتن کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم از سربازی
 • برخورداری از سلامت جسمی و روحی متناسب با انجام امور بانکی ( با تشخیص پزشک معتمد)
 • شرط معدل: معدل دوره کارشناسی: حداقل 13، معدل دوره کارشناسی ارشد: حداقل 15

برای اطلاع بیشتر از کلیه شرایط استخدام بانک ایران زمین بر روی لینک کلیک کنید.

شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون استخدامی بانک ایران زمین 

عنوان شغلی(آقایان) حداقل سابقه كار مرتبط حداکثر سن تخصص‌های مورد نیاز
كارشناس پشتیبانی کارت و شبکه پرداخت حداقل 3 سال کارشناسی 30 سال/کارشناسی ارشد33 سال تسلط بر نحوه عملکرد سوییچ های کارت بانکی و تراکنشهای بانک و پرداخت – تسلط بر مستند فنی شتاب و مفاهیم مرتبط با آن – تسلط بر سیستم های مانیتورینگ تجهیزات بانکی – آشنایی با مفاهیم بانکداری دیجیتال و کسب و کارهای پلتفرمی مبتنی بر کارت و تجهیزات پرداخت دیجیتال – توانایی طراحی و پیاده سازی متدهای تبادل اطلاعات بانکی بر مبنای وب سرویس – توانایی تحلیل داده های آماری تراکنشهای پرداخت – آشنایی با نرم افزار کاربری سیستم کارت و دستگاههای ATM , POS , Kiosk، VTM ، CRS

رشته‌ های مورد تایید برای این آزمون فقط در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد: مهندسی کامپیوتر ( کلیه گرایش‌ ها) – مهندسی فناوری اطلاعات (کلیه گرایش‌ ها)

عنوان شغلی (آقایان) حداقل سابقه كار مرتبط حداکثر سن تخصص‌ های موردنیاز
کارشناس کنترل و مدیریت پروژه 3 سال کارشناسی 30 سال/کارشناسی ارشد33 سال  تسلط بر مفاهیم برنامه ریزی و کنترل پروژه – تسلط بر مدیریت و کنترل پروژه های نرم افزاری و IT – تسلط بر نرم افزار MSProject و مجموعه Office خصوصاً Excel و Outlook – آشنایی با سامانه مدیریت پروژه سازمانی (EPM) – آشنایی با نرم افزار SharePoint

رشته‌ های مورد تائید در هر یک از مقاطع مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد: مهندسی صنایع (کلیه گرایش ها)

عنوان شغلي (آقا و خانم) حداقل سابقه كار مرتبط حداکثر سن تخصص‌های موردنیاز
کارشناسان حوزه امور بانکداری دیجیتال 3 سال کارشناسی 30 سال/کارشناسی ارشد33 سال تسلط بر بانکداری دیجیتال – تسلط بر بازاریابی دیجیتال – تسلط بر بانکداری باز و استانداردهای مرتبط. – تسلط بر معماری نرم افزارهای بانکی – آشنایی کامل با متدولوژی های مهندسی نرم افزار ( SCRUM، RUP، . . . ) – آشنایی کامل با مدل سازی کسب و کار (BPMN2، . . . )

رشته‌ های مورد تائید فقط در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد: مهندسی کامپیوتر نرم افزار (کلیه گرایش ها)، مدیریت فناوری اطلاعات (کلیه گرایش ها)، آمار و ریاضی کاربردی (کلیه گرایش ها)، مهندسی صنایع (کلیه گرایش ها)، مدیریت بازرگانی (کلیه گرایش ها)

اطلاعیه

داوطلبان توجه داشته باشند که باید چند روز قبل از برگزاری آزمون، کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک ایران زمین را دانلود کرده و در جلسه امتحان همراه داشته باشند.

شرایط اثبات بومی بودن جهت استخدام در بانک ایران زمین 

متقاضیان شرکت در فراخوان جذب نیرو جهت استخدام بانک ایران زمین، باید بومی باشند. اما قبل از هر چیز این افراد باید بومی بودن خود را ثابت کنند. متقاضیان برای اثبات این امر می توانند به یکی از سه روش زیر اقدام کنند.ما تهران را برای مثال آورده ایم:

 •  محل تولد داوطلب یکی از شهرهای استان تهران باشد.
 •  حداقل در سه سال گذشته به طور پیوسته در یکی از شهرهای استان تهران ساکن باشد. (این امر با ارائه مدرک معتبر سند مالکیت یا اجاره نامه با کد رهگیری امکان پذیر است.)
 •  حداقل چهار سال از سنوات تحصیلی متقاضی (ابتدائی تا دانشگاه) به صورت متوالی در یکی از شهرهای استان تهران طی شده باشد.

شرایط آزمون ایران زمین

اطلاعیه

داوطلبان واجد شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، می توانند علاوه بر آزمون بانک ایران زمین سایر آزمون های استخدامی حضور یابند.

نحوه ثبت نام داوطلبان استخدام بانک ایران زمین 

افرادی که شرایط عمومی و اختصاصی لازم را برای حضور در آزمون بانک ایران زمین داشته باشند، می توانند از طریق سامانه بانک ایران زمین به آدرس izbank.ir برای ثبت نام خود اقدام نمایند. افرادی که دارای حداقل مدرک تحصیلی دیپلم باشند، در صورت احراز شرایط عمومی و اختصاصی این امکان را دارند که برای ثبت نام در آزمون بانک ایران زمین اقدام نمایند.

از آنجا که ممکن است بسیاری از افراد متقاضی از مراحل ثبت نام آزمون بانک ایران زمین به طور کامل آگاهی نداشته باشند، در ادامه مراحل ثبت نام ارائه شده است:

 •  ورود به سایت ثبت نام آزمون استخدامی بانک ایران زمین به نشانی izbank.ir از طریق مرورگر
 •    گزینه دعوت به همکاری در بانک ایران زمین را انتخاب نمایید و وارد صفحه شوید.

استخدام پیمانی ایران زمین

 • پس از ورود به صفحه جدید در پایین صفحه مطالعه راهنمای ارائه شده  را انتخاب نمایید و گزینه ثبت نام را کلیک نمایید.

مراحل استخدام

 • در این مرحله باید موارد خواسته شده مانند کد ملی، پست الکترونیک و عنوان شغلی خود را انتخاب نمایید و گزینه مرحله بعد را کلیک نمایید.

وارد کردن کد ملی برای ثبت نام داوطلبان

 • مرحله بعد مربوط به اطلاعات هویتی شما می باشد، باید تمامی آنها را با دقت وارد کرده و مدارک خواسته شده را بارگزاری نمایید.

وارد کردن اطلاعات هویتی در بانک

 • بخش بعدی مربوط به اطلاعات ارتباطی شما می باشد که باید در آن تلفن همراه و آدرس و .. را با دقت کامل پر نمایید.سپس عکس پرسنلی با پشت صفحه سفید را بارگزاری کرده و سپس عکس کارت ملی و رزومه و تمامی مدارک خواسته شده را بارگزاری نمایید و در نهایت گزینه مرحله بعد را کلیک نمایید.

اطلاعات ارتباطی برای ثبت نام

 • در مرحله آخر اطلاعات مربوط به تحصیل و سوابق کاری خود را وارد کرده و گزینه ثبت نهایی را انتخاب نمایید .پس از اتمام ثبت نام کد رهگیری در اختیار شما قرار گرفته می شود.

اطلاعیه: داوطلبان باید کد رهگیری و شماره پرونده آزمون خود را تا اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی بانک ایران زمین نزد خود نگه دارند.

مدارک مورد نیاز برای استخدام بانک ایران زمین 

 • فایل اسکن شده عکس تمام رخ پرسنلی ۳ * ۴
 • فایل اسکن شده کارت ملی
 • فایل اسکن شده صفحات اول، دوم و سوم شناسنامه
 • فایل اسکن شده آخرین مدرک تحصیلی (در صورت داشتن مدرک فوق لیسانس، ارسال فایل اسکن شده مدرک لیسانس نیز الزامی است.)
 • فایل اسکن شده کارت نظام وظیفه و یا برگه معافیت
 • فایل اسکن شده آخرین حکم کارگزینی
 • فایل مربوط به رزومه شخصی

توجه بفرمایید برای اراسل مدارک، حداکثر حجم قابل قبول 400 کیلو بایت می باشد که داوطلب علاقه مند به آزمون باید قایل ها را در قالب jpg ,gif و رزومه pdf ذخیره و ارسال نماید.

زمان استخدام بانک ایران زمین

برای آشنایی با استخدام بانک ملت روی لینک کلیک کنید.

اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک ایران زمین 

گزینش افراد متقاضی در آزمون استخدامی بانک ایران زمین در چند مرحله شامل آزمون کتبی، روان ‌شناختی، مصاحبه عمومی و تخصصی و معاینات پزشکی صورت خواهد گرفت.

در مرحله اول که مرحله آزمون کتبی است، پذیرفته ‌شدگان برای مرحله دوم مجاز خواهند شد. بنابراین نتایج این آزمون در دو مرحله اولیه و نهایی اعلام می‌ شود. نتایج اولیه آزمون بانک ایران زمین معمولاً مدتی بعد از برگزاری آزمون کتبی اعلام خواهد شد. با توجه به زمان برگزاری آزمون در سال ‌های گذشته، پیش‌ بینی می‌ شود که تغییراتی در زمان اعلام نتایج صورت خواهد گرفت.

نتایج نهایی آزمون این آزمون مانند نتایج اولیه این آزمون مدتی پس ‌از گذشتن زمان مصاحبه و معاینات پزشکی اعلام خواهد شد. احتمالاً نتایج نهایی آزمون استخدامی سال ۱۴۰۳ پس ‌از اتمام آزمون ‌های شفاهی اعلام خواهد بود.

داوطلبان برای اطلاع از تاریخ دقیق اعلام نتایج اولیه و نهایی آزمون بانک ایران زمین می توانند به آدرس اینترنتی این سایت به نشانه izbank.ir مراجعه نمایند.

 نحوه اعلام نتایج آزمون استخدام بانک ایران زمین در سال 

سازمان سنجش آموزش کشور به ‌عنوان مجری ثبت نام آزمون بانک ایران زمین است. بنابراین وظیفه بررسی و آزمون داوطلبان را هم تعاونی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور بر عهده خواهد داشت.

با توجه به اطلاعیه انتشار یافته در خصوص نتایج آزمون بانک ایران زمین، نتایج اولیه و نهایی از طریق سامانه اصلی این بانک اعلام خواهد شد. مراحل مشاهده نتایج این آزمون به‌ صورت زیر می باشد.

 1. ورود به سایت بانک ایران زمین به نشانی izbank.ir
 2.  انتخاب گزینه کارنامه یا “استعلام وضعیت داوطلبان آزمون استخدامی بانک ایران زمین”
 3.  انتخاب گزینه “مشاهده وضعیت آزمون”
 4.  وارد نمودن اطلاعات شخصی، کد ملی 
 5.  مشاهد نتایج و کارنامه اولیه یا نهایی

اطلاعیه

داوطلبان می توانند در صورت عدم قبولی در آزمون استخدامی بانک ایران زمین، در آزمون ‌های دیگر بخش خصوصی شرکت نمایند.

مراحل ثبت نام  استخدام  متصدی امور بانکی ایران زمین 

ثبت نام برای استخدام در متصدی امور بانکی ایران زمین با طی مراحلی برای هر یک از افراد متقاضی انجام می گیرد.

در ادامه با ارائه توضیحاتی مفصل در رابطه با مراحل لازم برای ثبت نام جهت گزینش افراد در بانک ایران زمین در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

دقت داشته باشید که برای جذب نیرو در بانک ایران زمین در پست مدیریتی باید فرم ثبت نامی را در سایت جذب نیرو بانک ایران زمین تکمیل بفرمایید.

شرایط احراز برای شغل متصدی امور بانکی در ایران زمین به شرح زیر است:

شراطی سنی برای خانم ها تا متولد 1374 و برای آقایان تا متولد 1374 قابل قبول می باشد.

برای پذیرش در این شغل مدرک لیسانس و یا فوق للسانس قابل قبول است.

رشته های مورد پذیرش شغل متصدی امور بانکی 
حسابداری
اقتصاد
مهندسی کامپیوتر
مهندسیIT

چگونگی استخدام ایران زمین

برای اطلاع از سایت و زمان استخدام بانک شهر بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

نکات ثبت نام آزمون بانک ایران زمین 

در این بخش نکات مورد توجه در زمان ثبت نام برای جذب نیرو در ایران زمین در استخدام پیمانی بانک ایران زمین و همین طور قراردادی ذکر خواهیم کرد. نکاتی که در صورت بی توجهی به آن ها ممکن است در زمان ثبت نام بانک ایران زمین با مشکلاتی روبرو شوید.

اولین مورد مهم این که از داشتن شرایط لازم برای خود جهت به کارگیری نیرو در بانک ایران زمین مطمئن شوید و سپس برای ثبت نام اقدام کنید، زیرا در صورتی که بانک متوجه نداشتن شرایط لازم در شما برای ثبت نام شود از ادامه روند ثبت نام و پذیرش شما جلوگیری به عمل می آید.

مورد دوم این که الزاماً از صحت اطلاعات درج شده در سایت بانک ایران زمین از جمله اطلاعات شناسنامه ای اطمینان حاصل فرمایید تا موردی به اشتباه وارد نشود.

برای اطلاع از حداقل معدل و شرایط استخدام بانک شهر بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

آیا استخدام در پست مدیریتی ایران زمین با برگزاری مصاحبه همراه است؟

شاید این پرسش مهم برای شما هم مطرح شود که آیا جذب و پذیرش در پست مدیریتی بانک ایران زمین نیز با برگزاری مصاحبه همراه است یا خیر؟

در پاسخ به این سؤال مهم باید عرض کنیم که بله برای جذب در یکی از پست های مدیریتی بانک ایران زمین باید در مصاحبه هم شرکت کرد.

البته دقت داشته باشید که زمان مصاحبه بانک ایران زمین برای احراز پست مدیریتی از قبل و به صورت تلفنی به اطلاع افراد پذیرفته شده در مرحله اول می رسد.

اما آیا اطلاعاتی در رابطه با سؤالات پرسیده شده در مرحله مصاحبه اطلاعاتی دارید؟ آیا می دانید معمولاً از چه مباحثی از شما سؤال پرسیده می شود؟

اگر به دنبال کسب اطلاعات لازم در رابطه با سؤالات و در مجموع نحوه برگزاری مصاحبه پست مدیریت در بانک ایران زمین هستید می توانید در این رابطه از کمک مشاوری خبره استفاده کنید.

شرایط عمومی بانک

اطلاعیه

قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام جهت پذیرش قراردادی و پیمانی در بانک ایران زمین از نحوه و زمان ثبت نام مطلع شوید.

اخبار پیرامون بانک ایران زمین

زمان استخدام پیمانی بانک ایران زمین در سال ۱۴۰۳ 

 ثبت نام برای استخدام پیمانی بانک ایران زمین بنا به اعلام نیاز واحد ها در محدوده های زمانی متفاوتی انجام می شود اما تاکنون زمان این آزمون مشخص نشده است.

دعوت به همکاری در بانک ایران زمین

متقاضیان می توانند از تاریخ ۲۱ آبان ماه لغایت ۲۸ آبان ماه به سایت بانک ایران زمین مراجعه کنند و پس از مطالعه دقیق شرایط و ضوابط استخدام، نسبت به تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی اقدام کنند.

خلاصه مطالب

افرادی که مایل به اشتغال در بانک ایران زمین هستند، می توانند با ثبت نام در آزمون استخدام بانک ایران زمین در سال ۱۴۰۳ شانس خود را برای ورود به این بانک در تصدی مورد نظر امتحان کنند. افراد علاقه ‌مند به استخدام پیمانی بانک ایران زمین قبل ‌از اقدام به ثبت نام، ابتدا باید شرایط و زمان ثبت نام و مهلت اعلام‌ شده را بررسی کنند.

چنانچه شما داوطلبان عزیز در خصوص نحوه ثبت نام دچار ابهام و سوال هستید، می‌ توانید با کارشناسان مجرب ایران تحصیل در هر ساعت از شبانه‌ روز در ارتباط باشید.

 برای دانلود پی‌ دی ‌اف مقاله کلیک کنید.

4/5 - (4 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چه زمانی باید برای ثبت نام جهت استخدام بانک ایران زمین اقدام کرد؟  

هنوز در سال جاری تاریخ استخدام بانک ایران زمین در سایت  اعلام نشده است.

شرایط استخدام پیمانی بانک ایران زمین و استخدام قراردادی بانک ایران زمین چیست؟ 

برای آشنایی با شرایط استخدام قراردادی و پیمانی بانک ایران زمین در زمان استخدام بانک ایران زمین با تیم ایران تحصیل در تماس باشید.

سامانه استخدام بانک زمین چه سامانه ای است؟ 

سایت استخدام بانک ایران زمین سامانه خود این بانک به نشانی izbank.ir است.

نظرات

5 دیدگاه دربارهٔ «نحوه استخدام بانک ایران زمین در سال ۱۴۰۳»

 1. Avatar photo ستاره گفت:

  سلام ایا زمان استخدام بانک ایران زمین که نوشتید ۲۸ تمدید شده؟؟

  1. Avatar photo مشاور بهروزی گفت:

   جهت اطلاعاز زمان استخدام مطالب داخل مقاله را مطالعه کنید

 2. Avatar photo محسن محمدی گفت:

  سلام شب بخیر زمان ثبت نام استخدام بانک ایان زمین آیا سوالات تخصصی هم پرسیده میشه؟؟

  1. Avatar photo مشاور جوادی گفت:

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

  2. Avatar photo مشاور بهروزی گفت:

   سلام روزتون بخیر باتوجه به مقاله بله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • شرایط استخدام آموزش و پرورش

  شرایط استخدام آموزش و پرورش + بخشنامه جدید 1403

  امروزه بسیاری از فارغ التحصیلان در رشته های مختلف به دنبال اطلاع از شرایط استخدام آموزش و پرورش هستند، چرا که فرهنگیان آموزش و پرورش و معلمان ساعات کمتری نسبت به کارمندان مشغول کار دارند و همچنین از حقوق بازنشستگی...
 • شرایط اخذ پروانه وکالت بدون آزمون

  شرایط اخذ پروانه وکالت بدون آزمون + قوانین 1403 | ایران تحصیل

  شرایط اخذ پروانه وکالت بدون آزمون اعلام شد. کلیه داوطلبان واجد شرایط می‌توانند بعد از کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط و ضوابط اخذ پروانه وکالت، اقدامات لازم را برای دریافت آن انجام دهند. دقت داشته باشید در صورت نداشتن...
 • دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری وکالت

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری وکالت سال 1403

  داوطلبان رشته حقوق برای دریافت پروانه وکالت ابتدا باید جز واجدین شرایط باشند تا بعد برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت اقدام نمایند. دریافت کارت، به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه دریافت کارت ورود به جلسه...
 • ثبت نام آزمون وکالت

  ثبت نام آزمون وکالت 1403 + زمان، شرایط و مدارک

  ثبت نام آزمون وکالت توسط دو نهاد قوه قضاییه و دادگستری به صورت مجزا بر گزار می‌گردد و افرادی که قصد گرفتن پروانه وکالت دارند باید در این آزمون‌ها شرکت نمایند. طبق اطلاعیه جدید، متقاضیان ثبت نام در آزمون وکالت...
تماس با مشاور