ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل

سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل + بخشنامه 1401

سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل کدام است؟ برای ترمیم معدل چه شرایطی باید داشته باشیم؟ بخشنامه ترمیم معدل 1401 چیست؟ فارغ‌التحصیلان کدام سال‌های تحصیلی می‌توانند از ترمیم معدل استفاده کنند؟ ترمیم معدل روی کنکور سراسری چقدر موثر است؟

سوابق تحصیلی در رتبه کنکور سراسری شما نقش به سزایی دارد. هر چه نمرات نهایی امتحانات دانش‌آموزان در دوره دوم متوسطه بهتر باشد، آنگاه آن‌ها می‌توانستند انتخاب رشته بهتری داشته باشند. حال برخی از این دانش‌آموزان نگران تاثیر سوابق تحصیلی خود بر روی کنکور سراسری هستند. زیرا آن‌ها نتوانسته‌اند نمرات خوبی را در برخی از دروس به دست بیاورند. بنابراین به دنبال راه‌حلی جهت ارتقا معدل کل خود هستند. به همین دلیل وزارت آموزش و پرورش شرایطی را برای آن‌ها فراهم کرده است تا بتوانند نمرات خود را ترمیم کنند که به آن ترمیم معدل می‌گویند. حال شما برای این که بتوانید از ترمیم معدل استفاده کنید باید بخشنامه ترمیم معدل 1401 را در نظر بگیرید و با توجه به آن‌ها بتوانید کارهای خود را انجام دهید.

 

شما جهت اطلاع از ترمیم معدل چیست؟ روی لینک کلیک کنید.

 

جهت دریافت مشاوره در مورد سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل، بخشنامه ترمیم معدل 1401، ترمیم معدل نظام جدید، امتحانات ترمیم معدل نظام جدید، جواب ترمیم معدل، ترمیم معدل چه زمانی است، ترمیم معدل چه فایده‌ای دارد، ترمیم معدل چگونه انجام می‌شود، قانون ترمیم معدل چیست، آیا ترمیم معدل خوب است، روش ترمیم معدل دیپلم، راهنمای ترمیم معدل، فرم ترمیم معدل، ترمیم معدل نظام قدیم برای کنکور، شرکت در ترمیم معدل، غیبت در ترمیم معدل، آموزش و پرورش ترمیم معدل، هزینه ترمیم معدل و مهلت ثبت‌نام ترمیم معدل با مشاوران ایران تحصیل به شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

بخشنامه ترمیم معدل 1401

بخشنامه ترمیم معدل 1401

 

شرایط ترمیم معدل دانش‌آموزان کنکوری

دانش‌آموزانی می‌توانند از ترمیم معدل استفاده کنند که شرایط خاصی داشته باشند. این دانش‌آموزان باید فارغ‌التحصیلان سال 1384 به بعد در دوره دوم متوسطه یا دبیرستان باشند. همچنین تمام دارندگان مدرک پیش دانشگاهی از سال 1391 به بعد می‌توانند از ترمیم معدل استفاده کنند. ترمیم معدل به آن‌ها اجازه می‌دهد تا در دروس نهایی که نمره خوبی نگرفتند امتحان دهند و نمره خوبی بگیرند. لذا به وسیله آن می‌توانند معدل خود را ترمیم کنند و با روحیه بهتری در کنکور سراسری شرکت کنند.

البته در صورتی که شما در امتحان ترمیم معدل نمره کمتری بگیرید، آنگاه سازمان ‌سنجش کشور نمره اول شما را در نظر می‌گیرد. هم‌چنین خوب است بدانید که ترمیم معدل تنها روی کنکور سراسری تاثیر دارد و روی نمرات مندرج شده در کارنامه شما هیچ تاثیری ندارد و نمرات کارنامه شما به هیچ وجه تغییر نمی‌کند. هم‌چنین هیچ‌گونه محدودیتی در تعداد دروسی که قصد دارید دوباره امتحان دهید وجود ندارد و شما می‌توانید به تعداد دلخواه دروسی را جهت ترمیم معدل انتخاب کنید.

 

شما جهت لیست مدارک لازم برای ترمیم معدل کنکور 1401 روی لینک کلیک کنید.

 

سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل کدام است؟

شاید برای شما سوال پیش بیاید که سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل کدام است؟ آیا برای ترمیم معدل می‌توان به صورت اینترنتی اقدام کرد؟

در رابطه با این سوال می‌توان بیان کرد که شما برای ثبت‌نام در طرح ترمیم معدل سال 1401 باید به صورت حضوری به اداره آموزش و پرورش منطقه خود مراجعه و درخواست خود را ثبت کنید تا آن‌ها شما را به مدارس بزرگسالان معرفی کنند. اما با توجه به شرایط کنونی منع تردد، وزارت آموزش و پرورش شرایط جدیدی را برای دانش آموزان در نظر گرفته است تا بر اساس آن بتوانند راحت‌تر در طرح ترمیم معدل 1401 ثبت‌نام کنند. این دانش آموزان برای این کار می‌توانند به صورت غیرحضوری به سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل مراجعه کنند تا با ثبت درخواست خود در زمان مقرر شده در آزمون ترمیم معدل شرکت کنند. حال اگر شما نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد جدیدترین بخش نام ترمیم معدل 1401 و سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل دارید می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

 

جهت برنامه امتحانات نهایی خرداد 1401 روی لینک کلیک کنید.

 

سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل چیست

سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل چیست

 

نحوه ثبت‌نام و شرکت در طرح ترمیم معدل

معمولاً داوطلبانی که قصد دارند در طرح ترمیم معدل شرکت کنند باید یک ماه قبل از امتحانات نهایی در آن ثبت‌نام کنند. این طرح در سه نوبت امتحانات نهایی خرداد، شهریور و دی برگزار می‌شود. بنابراین هر فرد تنها یک بار می‌تواند در طرح ترمیم معدل شرکت کند. ولی هیچ‌گونه محدودیتی در انتخاب تعداد و نوع دروس وجود ندارد. کسانی که قصد دارند در ترمیم معدل کتبی دیپلم یا معدل کل شرکت کنند باید به مدارس دولتی بزرگسالان مراجعه کنند. همچنین آن‌ها می‌توانند با مراجعه به سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل خود را انجام دهند تا اطلاعات جامعی را در مورد این طرح به دست بیاورند. به یاد داشته باشید که ثبت‌نام در سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل هزینه دارد که آن‌ها را جهت چاپ و تصحیح اوراق امتحانی از دانش‌آموزان می‌گیرند. تعداد و نوع دروس در میزان هزینه ثبت‌نام ترمیم معدل تاثیر دارد. لذا شما جهت دریافت آخرین هزینه ثبت‌نام ترمیم معدل می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

 

شما جهت اطلاع از تک ماده در امتحان نهایی روی لینک کلیک کنید.

 

هدف قانون ترمیم معدل نمرات امتحانات نهایی دانش‌آموزان دوره دوم متوسطه

قانون ترمیم معدل نمرات امتحانات نهایی دانش‌آموزان برای اولین بار در سال 1394 تصویب و قطعی شد. این قانون با اهداف زیر اجرا شده است:

 1. سوابق تحصیلی دانش‌آموزان تاثیر مستقیمی در آزمون ورودی دانشگاه‌ها دارد. لذا قانون ترمیم معدل روش جدیدی جهت ارتقاء آن‌ها می‌باشد.
 2. اجرای این قانون برای دانش‌آموزان و داوطلبانی که معدل پایینی دارند، بسیار مفید است. به طوری که آن‌ها با قانون ترمیم معدل می‌توانند معدل خود را افزایش داده و رتبه خوبی را در کنکور بگیرند.

 

جهت اطلاع از معدل لازم برای رشته های بدون کنکور سراسری 1401  روی لینک کلیک کنید.

 

چه کسانی می‌توانند در سایت آموزش پرورش ترمیم معدل ثبت‌نام کنند؟

تمام دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور دیپلم نظام قدیم و نظام جدید می‌توانند در سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل ثبت‌نام کنند. ولی آن‌ها باید مدرک دیپلم خود را از سال 1384 به بعد گرفته باشند. این دانش‌آموزان پس از ثبت‌نام در سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل باید در یکی از نوبت‌های خرداد، شهریور یا دی در امتحانات شرکت کرده و نمره خود را دریافت کنند. معمولاً ثبت‌نام در طرح ترمیم معدل حدود 30 الی 45 روز قبل از برگزاری آزمون نهایی می‌باشد.

 

شما جهت تاثیر 60 درصدی معدل در کنکور 1401 روی لینک کلیک کنید.

 

چه کسانی می‌توانند از سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل استفاده کنند؟

چه کسانی می‌توانند از سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل استفاده کنند؟

 

تاثیر ترمیم معدل برای قبولی در دانشگاه‌های خارج از کشور

از آنجا که در دانشگاه‌های خارج از کشور برای پذیرش دانشجویان آن‌ها را بر اساس معدل پایه‌های مختلف به خصوص معدل دیپلم و رتبه کنکور در نظر می گیرند. لذا یکی از مهم‌ترین مواردی که می‌تواند رتبه کنکور آن‌ها را بهتر کند قانون ترمیم معدل است. بنابراین هر چند که با شرکت در طرح ترمیم معدل، نمرات مندرس در کارنامه شما تغییر نمی‌کند. اما می‌تواند رتبه شما را در کنکور بهتر کند. لذا از این طریق می‌توانید در خارج به ادامه تحصیل بپردازید.

 

جهت دریافت مشاوره در مورد سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل، بخشنامه ترمیم معدل 1401، زمان ثبت‌نام ترمیم معدل، شرایط ترمیم معدل، سایت ثبت‌نام در طرح ترمیم معدل، فواید ترمیم معدل، مزایا ترمیم معدل، هزینه ثبت‌نام در ترمیم معدل، ترمیم معدل چیست، ترمیم معدل برای کنکور، ترمیم معدل برای مهاجرت، ترمیم معدل دیپلم برای خارج از کشور، ترمیم معدل دیپلم، ترمیم معدل نظام قدیم، ترمیم معدل امتحانات نهایی، ترمیم معدل برای نظام قدیم، ترمیم معدل برای رشته‌های بدون کنکور، ترمیم معدل بعد از فارغ‌التحصیلی، ترمیم معدل پیش دانشگاهی، ترمیم معدل پیش دانشگاهی برای خارج از کشور، ترمیم معدل سوابق تحصیلی و ثبت‌نام ترمیم معدل با مشاوران ایران تحصیل به شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

قوانین و بخشنامه ترمیم معدل 1401

وزارت آموزش و پرورش برای ترمیم معدل قوانین و بخشنامه‌ای را در نظر گرفته است که در زیر به آن اشاره می‌کنیم:

 • ترمیم معدل را می‌توان در نوبت امتحانات نهایی شهریور، دی و خرداد برگزار کرد.
 • کلیه دانش‌آموزان تنها یک بار می‌توانند در طرح ترمیم معدل شرکت کنند.
 • در انتخاب دروس هیچ‌گونه محدودیتی وجود ندارد و دانش‌آموزان می‌توانند تعداد دروس زیادی را انتخاب کنند.
 • برای شرکت در طرح ترمیم معدل دانش‌آموز باید به ازای هر واحد امتحانی مبلغی را پرداخت کند.
 • محل ثبت‌نام و برگزاری آزمون طرح ترمیم معدل مدارس دولتی بزرگسالان است. اما شما در صورت لزوم می‌توانید به صورت غیرحضوری در سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل نیز ثبت‌نام کنید.

 

جهت دریافت معدل کتبی دیپلم  روی لینک کلیک کنید.

 

 

بخشنامه سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل

بخشنامه سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل

 

 • زمان ثبت‌نام در طرح ترمیم معدل را می‌توانید از مدارس بزرگسالان یا سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل پیگیری کنید.
 • این قانون تنها شامل دانش‌آموزانی که مدرک دیپلم خود را از سال 84 به بعد گرفته‌اند، می‌باشد.
 • اگر دانش‌آموزی با شرکت در آزمون ترمیم معدل نمره کمتری بگیرد، آنگاه نمره قبلی آن در سوابق تحصیلی کنکور محاسبه خواهد شد.
 • تمام نمراتی که در ترمیم معدل دریافت می‌کنید در کارنامه کتبی دیپلم دانش‌آموز هیچ تاثیری ندارد. بنابراین قانون ترمیم معدل تنها روی کنکور و دریافت رتبه بهتر موثر می‌باشد.

 

موارد مذکور در بالا آخرین بخش‌نامه ترمیم معدل 1401 وزارت آموزش و پرورش هستند. لذا شما هرگونه سوالی در مورد آن‌ها و سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل داشته باشید می‌توانید آن را با کارشناسان ایران تحصیل در میان بگذارید.

 

مطالب مرتبط:

امکان ترمیم معدل دانشجویان دکتری 1401

تاثیر معدل در کنکور 1401

شرط معدل در دانشگاه علمی کاربردی

موارد ممنوعیت شرکت در کنکور 1401

برای کنکور 1401 از کجا شروع کنم؟

سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل + بخشنامه 1401

3.1/5 - (16 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

از چه نمره به پایین‌تر بهتر است در طرح ترمیم معدل شرکت کنیم؟

معمولاً به صورت کلی اگر شما نمره کمتر از 20 گرفته باشید می‌توانید در طرح ترمیم معدل شرکت کنید. ولی اگر نمره امتحانات نهایی شما کمتر از 17 نباشد بهتر است از شرکت در این آزمون خودداری کنید.

آیا می‌توان برخی از دروس را در دی ماه و برخی را نیز در شهریور ماه امتحان داد؟

خیر، شما تنها یکبار می‌توانید در طرح ترمیم معدل شرکت کنید.

آیا دانش‌آموزان مردودی می‌توانند از طرح ترمیم معدل استفاده کنند؟

معمولاً در حال حاضر وزارت آموزش و پرورش قانونی را برای آن‌ها در نظر نگرفته است. لذا شما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

حداکثر تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سراسری چگونه است؟

سوابق تحصیلی دانش آموزان در نتیجه کنکور سراسری تاثیر بالای 25 درصد و حداکثر 30 درصد دارد. به همین دلیل بهتر است شما تمرکز زیادی روی آن داشته باشید.

تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سراسری برای دارندگان دیپلم غیر مرتبط چگونه است؟

کسانی که با دیپلم غیر مرتبط در کنکور سراسری شرکت می‌کنند، میزان تاثیر سوابق تحصیلی آن‌ها با دارندگان دیپلم مرتبط متفاوت است. لذا شما جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

آیا دانش‌آموزان کاردانش و فنی حرفه‌ای نیز تحت تاثیر معدل در کنکور می‌باشند؟

تمام دانش‌آموزان رشته‌های کاردانش و فنی حرفه‌ای که قصد دارند در رشته‌های ریاضی، تجربی یا انسانی شرکت کنند نمی‌توانند از سوابق تحصیلی در کنکور استفاده کنند.

آیا بعد از شرکت در کنکور می‌توان در طرح ترمیم معدل شرکت کرد؟

در صورتی که شما بعد از برگزاری کنکور در طرح ترمیم معدل شرکت کنید، آنگاه این نمرات برای کنکور سراسری سال بعد موثر خواهند بود.

آیا داوطلبانی که در یک منطقه فارغ‌التحصیل شدند می‌توانند در منطقه دیگری در آزمون ترمیم معدل شرکت کنند؟

خیر، آن‌ها تنها می‌توانند در آزمون ترمیم معدل منطقه‌ای شرکت کنند که در آنجا فارغ‌التحصیل شده‌اند. لذا اگر شما فارغ‌التحصیل منطقه 3 باشید، آنگاه نمی‌توانید در آزمون ترمیم معدل منطقه 2 شرکت کنید.

آیا منابع امتحانی دانش‌آموزان نظام قدیم با نظام جدید یکسان است؟

خیر، معمولا سوالاتی که برای دانش‌آموزان نظام قدیم و نظام جدید مطرح می‌شود با هم متفاوت هستند.

آدرس الکترونیکی سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل کدام است؟

شما جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

 

نظرات

 1. محسن
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۳

  سلام من دیپلم ریاضی نظام قدیمم میخوام کنکور تجربی بدم باید دیپلم بگیرم الان باید برم اسم بنویسم یانه بعد

  • مشاور محمدی
   ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

   سلام وقت به خیر
   برای اعمال سوابق تحصیلی نیاز به شرکت در دروس سال دوازدهم رشته تجربی دارید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 2. نازنین
  ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۵

  برای ترمیم معدل خرداد باید چ زمانی ثبت نام کنیم؟باید برای ثبت نام بریم مدرسه بزرگسال؟

  • مشاور ملکی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۱

   سلام وقت بخیر
   از اموزش و پرورش محل سکونت خود یک ماه قبل اقدام کنید.

  • tahmasebi
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۴

   سلام دوست عزیز برای خرداد ماه باید در اوایل اردیبهشت اقدام کنید و از طریق آموزش پرورش منطقه ای که دیپلم تون رو اخذ کردید اقدام نمایید.

 3. Lune
  ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۳

  سلام
  خسته نباشید
  ببخشید نمرات ترمیم معدل دی ماه کی میاد؟
  و ما نتایج رو از کجا و چ سایتی باید بگیریم؟

  • rahdar
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۴

   سلام وقت بخیر نتایج کمی دیگر آماده خواهد شد و از طریق مدرسه ای که ثبت نام داشتید میتوانید پیگیری بفرمایید.

 4. هومن
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۶

  سلام. من در سال 1377 در نظام آموزشی (5+3+4 ) دیپلم تجربی گرفتم. میخواهم در کنکور تجربی در تیرماه1402شرکت کنم. برای ترمیم یا ایجاد سابقه تحصیلی باید چه کار کنم؟

  • مشاور عیسائی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۹

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما باید دقیق تر بررسی شود جهت بررسی با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 5. محمد
  ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۳

  سلام ببخشید من فارغ‌التحصیل ۱۴۰۱ هستم اما نمرات یه سری دروس نهاییم باتوجه به تاثیرش تو کنکور خوب نشده میخواستم بدونم میشه فقط همون تعداد درس رو ترمیم کنم؟ یا وقتی ثبت نام ترمیم معدل کنم باید همه دروس نهایی رو دوباره امتحان بدم؟

  • tahmasebi
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۳

   سلام دوست عزیز، شما برای هر درسی که زیر 20 شده باشید میتوانید درخواست ترمیم بدهید.

 6. منصوری
  ۲۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۶

  سلام ببخشید من دانش آموز پایه دوازدهم هستم
  ولی بخاطر اینکه ازدواج کردم در مدرسه بزرگسالان ثبت نام کردم
  الان چند امتحان خرداد رو با کسانی که ترمیم معدل کردن دادم
  من چه زمانی میتونم امتحان ترمیم معدل بدم؟؟؟؟

  • مشاور محمدی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۱

   سلام وقت بخیر .
   هر زمان که دیپلم خود را گرفتید میتوانید بعد از آن برای ترمیم معدل اقدام کنید.

 7. محمد
  ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۸

  سلام وقت بخیر، من شهریور تمام دروس رو ترمیم زدم ولی چن تاشون به اندازه کافی خوب نشد، میتونم برای خرداد دوباره اون دروس رو ترمیم بزنم؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۵

   سلام وقت بخیر
   خیر ، در یک سال تحصیلی فقط اجازه ی یک بار ترمیم معدل برای هر درس را خواهید داشت .

 8. ..
  ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰

  سلام اگر درسی رو دی ماه ثبت نام کرده باشیم ولی شرکت نکنیم میتونیم موکول کنیم به خرداد ؟ اگر آره میشه لطفاً بگید چطور؟ یا اینکه میتونم برم مدرسه ای که امتحان میدم و بهشون اطلاع بدم ؟

  • مشاور عیسائی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۶

   سلام وقت بخیر
   بله امکان پذیر میباشد و مجدد در دوره بعدی میتوانید اقدام نمایید.جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 9. ..
  ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۷

  سلام اگر درسی رو دی ماه ثبت نام کرده باشیم ولی شرکت نکنیم میتونیم موکول کنیم به خرداد ؟ اگر آره میشه لطفاً بگید چطور؟

  • مشاور عیسائی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۶

   سلام وقت بخیر
   بله امکان پذیر میباشد و مجدد در دوره بعدی میتوانید اقدام نمایید.جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 10. Mahla
  ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۵

  سلام اگه برای ترمیم معدل دی یه درس اقدام کنیم ولی تو ازمون شرکت نداریم میونیم خرداد همون درسو اقدام کنیم؟

  • مشاور جوادی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۵

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی باید برین و از آموزش و پرورش استعلام بگیرین.

 11. علیرضا
  ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

  سلام من شهریور 1401ترمیم معدل شرکت کردم طبق بخشنامه جدید
  که گفتن اونایی که قبلاً ترمیم معدل انجام دادن میتونن مجدد شرکت کنن من هم میتونم شرکت کنم برا اساس تبصره 1 این بخشنامه

  • مشاور رضایی
   ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۹

   باسلام ترمیم معدل سالی یکبار برای دیپلم امکان پذیر میباشد

  • rahdar
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۵

   سلام وقت بخیر.
   بله چون قبل از بخشنامه فقط یکبار ترمیم معدل شرکت کردید امکان شرکت مجدد در ترمیم معدل را دارید.

 12. F
  ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۱

  برای پایه دهم ترمیم معدل نداریم؟

  • rahdar
   ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

   سلام وقت بخیر .
   خیر امکان ترمیم معدل برای پایه دهم وجود ندارد و ازمون ترمیم معدل مختص به دروس نهایی است

 13. نرگس
  ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۶

  سلام
  من برای ترمیم چندتا درس شرکت کردم ولی قراره یکیشو امتحان ندم وخرداد شرکت‌کنم آیا باید سر جلسه غیبت کنم یا برم اداره آموزش و پرورش یا مدرسه بزرگسالانی که ثبت نام کردم موکولش کنم به خرداد ؟

  • مشاور رضایی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام وقت بخیر باید موافقت مدرسه بزرگسال خود را دریافت کنید

 14. ))
  ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۷

  سلام با توجه به امکان حذف دروس اضافه شده اگه توی درسی ثبت نام نکنیم میشه خرداد شرکت کرد؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۵

   سلام وقت بخیر
   در یک سال تحصیلی و در سه نوبت می توانید برای ترمیم معدل شرکت کنید اما به شرطی که دروس هر نوبت تکراری نباشد .

 15. امیر
  ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۰

  سلام
  دانش اموزان مردودی میتوانند در ترمیم معدل شرکت کنند؟

  • مشاور محمدی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۵

   سلام وقت به خیر
   دانش آموزان مردودی با اجازه آموزش و پرورش در امتحانات ترمیم معدل شرکت کنند.

 16. امیر
  ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۴

  سلام وقت بخیر
  ایا دانش اموزای مردودی میتوانند ترمیم کنند؟

  • مشاور محمدی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۵

   سلام وقت به خیر
   دانش آموزان مردودی با اجازه آموزش و پرورش در امتحانات ترمیم معدل شرکت کنند.

 17. محمد
  ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

  اگه برای توجیه غیبت سر جلسه آزمون ترمیم
  گواهی پزشکی ببریم میتونیم برای خرداد همون درس رو ثبت نام کنیم؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۰

   سلام وقت بخیر
   احتمال کمی دارد .

 18. محمد
  ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۰

  سلام من یکی از درسامو برای ترمیم نوشتم اما خوب نخوندمش اگه امتحانش رو ندم میتونم خرداد بدم؟!

  • rahdar
   ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۱

   سلام وقت بخیر
   خیر امکان یکبار ترمیم معدل را فقط دارید و اگر شرکت نکنید دیگر نمیتوانید در ازمون ترمیم معدل شرکت کنید.

 19. Ida
  ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۲

  سلام..از من در یکی از امتحانات تقلب گرفتن و به همین دلیل از باقی امتحاناتی که برای ترمیم معدل ثبت نام کردم محروم شدم الان میتونم برم مدرسه بزرگسالان و بگم که اسم من رو از لیست حذف کنه! تا بتونم دروسی که برای دی نوشتم تا ترمیم معدل کنم و بخاطر این مشکل نمیتونم در اونها شرکت کنم رو به خرداد موکول کنم..یا نه دیگه نمیشه این دروس ثبت نامی رو دوباره برای خرداد ثبت نام کنم

  • tahmasebi
   ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۳

   سلام دوست عزیز، خیر برای امتحان در خرداد ماه شما باید مجدد ثبت نام کنید.

 20. Ghsm
  ۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵

  سلام خسته نباشید
  من متاسفانه نتونستم سر امتحانات دروس دینی و ریاضی حضور
  داشته باشم (ترمیم معدل)
  آیا میتونم همین دروس رو مجددا خرداد ماه برای ترمیم معدل ثبت نام کنم؟

  • rahdar
   ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۹

   سلام وقت بخیر
   امکان شرکت ندارید چون ثبت نام کرده بودید.

 21. Ghsm
  ۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۳۰

  سلام
  آیا درسته که میگن بخشنامه اومده که
  کسانی که در امتحان ترمیم معدل دی ماه غیبت کنن نمیتوانن
  در خرداد ماه همون دروس رو ثبت نام کنن؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۲

   سلام باید به آموزش و پرورش مراجعه کنید ولی احتمالا هر درس را یکبار دیگر فرصت داشته باشید

 22. علی محمدی
  ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۹

  سلام ببخشید طبق بخشنامه ترمیم معدل اگه در آزمون غیبت کنیم با مراجعه به مدرسه بزرگسالان میتونیم اون درس رو حذف کنیم و در نوبت بعد دوباره امتحان بدیم میشه؟

  • مشاور حمامی
   ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۲

   سلام وقتتون بخیر بستگی به مدرسه دارد که غیبت شما را موجه یا غیر موجه لحاظ کند بنابراین از مدرسه مربوطه پیگیری بفرمایید

 23. Sara
  ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۰

  سلام ببخشید میشه فردا رفت برای ترمیم معدل دی ماه ثبت نام کرد یا خیر؟

  • tahmasebi
   ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۵

   سلام دوست عزیز مهلت ثبت نام در ترمیم معدل تا 27 آذر ماه بود و شما برای ترمیم در خرداد ماه باید از اواخر فروردین اقدام کنید.

  • rahdar
   ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۰

   سلام وقت بخیر.
   خیر مهلت ثبت نام برای ترمیم معدل دی ماه به پایان رسیده است و باید یک ماه قبل از شروع امتخانات ترمیم معدل اقدام به ثبت نام کنید

 24. شهرزاد
  ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۳

  محل برگذاری ازمون های ترمیمم معدل ، همان جایی هست که ثبت نام کردیم ؟

  • مشاور براتی
   ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۵

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز در رابطه با محل وزمان برگزاری ازمون ترمیم معدل خود اموزش وپرورش تعیین میکند وبه صورت قطعی نمیشود محل را تعیین کرد

 25. محمد
  ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۶

  سلام دانش اموزی چن تا درسو برای دی ثبت نام کرده باشه اما الان نخواد همه ی اون هارو امتحان بده و فقط چن تاشو بده و بقیرو موکول کنه به خرداد ،ممکنه؟

  • tahmasebi
   ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۸

   سلام دوست عزیز، بله شما تا یکبار مجاز به انجام اینکار هستید و حتما باید خرداد دروس امتحان نداده رو امتحان بدید.

 26. سبحان
  ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰

  سلام آیا برای رشته های بدون کنکور هم میشه ترمیم معدل انجام داد؟

  • مشاور محمدی
   ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹

   سلام وقت به خیر
   ترمیم معدل برای سوابق تحصیلی و کنکور امکان پذیر است.

 27. م
  ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۹

  سلام،من تماس گرفتم با اداره آموزش پرورش و گفتن که میشه تعدادی از درسهارو دی امتحان داد و تعداد دیگه رو خرداد.
  ولی شما نوشتید نمیشه.متوجه نمیشم!

  • مشاور حمامی
   ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۴

   سلام وقتتون بخیر طبق قوانین اموزش و پرورش عمل بفرمایید

 28. سیروس
  ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۱

  سلام خسته نباشید ، بنده میخواستم ثبت نام کنم اما ثبت نامم نکردند ، حتی اینو نمی‌گفتند که مهلت تموم شده فقط میگفتن ثبت نام نمیشی اصلأ این‌جوری ممکنه ؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۱

   سلام زمان ثبت نام در ترمیم معدل را فقط آموزش و پرورش اعلام میکند

 29. محمد
  ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۷

  سلام خسته نباشید من ترمیم معدل دی چندتا کتاب رو ثبت نام کردم الان میشه چندتاشو دی بدم چندتای دیگه رو خرداد؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

   سلام
   برای ترمیم معدل فقط یک بار می تونین اقدام کنین

 30. زهرا
  ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۷

  سلام
  من در شهرستان دیپلم گرفتم میخواستم ببینم میشه در شهری ک الان سکونت دارم ترمیم انجام بدم؟

  • مشاور براتی
   ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۸

   سلام وقتتون بخیر
   نیازی نیست شما در شهر محل سکونت حال حاضرتون هم میتوانید ترمیم معدل بزنید

   • محمد
    ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۶

    سلام خسته نباشید من ترمیم معدل دی چندتا کتاب رو ثبت نام کردم الان میشه چندتاشو دی بدم چندتای دیگه رو خرداد؟

    • مشاور بهروزی
     ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰

     سلام روزتون بخیر باد با اموزش پرورش هماهنگ کنید براتون غیبت رد نکنند

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۹

   سلام
   بله مشکلی ندارد
   برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

  • مشاور بهروزی
   ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۵

   سلام روزتون بخیر با توجه به مقاله شما شرایط ترمیم معدل را دارا هستین

 31. فاطمه
  ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۵

  سلام خسته نباشید ببخشید اگر بخشنامه مورد نظر برای ترمیم نمره نظام قدیمی ها دیر بیاد و شامل امتحانات دی نشود اونوقت تکلیف چیه؟باید خرداد ترمیم شه درسته؟ و اینکه اگر خرداد ترمیم کنیم برای کنکور تیر موثر واقع نمیشه چون از قبل ثبت نام کردیم و نمرات قبلی ثبت شده ……آیا حرفایی ک گفتم درسته ؟ترمیم کنیم برای خرداد برای دی سال دیگه موثر بعد باید دوباره ترمیم نمره کنیم برای یازدهم …واقعا این یعنییییی چی؟چرا درست تصمیم نمیگیرند

  • مشاور حمامی
   ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۶

   سلام وقتتون بخیر برای ترمیم باید شرایط بررسی شود با ما تماس بفرمایید

  • دانش اموز
   ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۸

   سلام مهلت ثبت نام تموم شده ؟ من دیگه نمیتونم برای ترمیم معدل دی ماه ثبت نام کنم ؟

   • مشاور جوادی
    ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۱

    سلام وقت بخیر
    دوست گرامی جهت بررسی به آموزش و پرورش مراجعه کنید
    ممکنه هنوز مهلت باشه.

 32. مهدیس
  ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

  سلام وقت بخیر
  من موفق نشدم حضوری ثبت نام کنم برای ترمیم معدل
  میتونم اینترنتی و بدون حضور ثبت نام کنم؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام
   باید حضوری هم تشریف ببرید

   • سامان
    ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۹

    سلام من ساکن یکی از شهرستان های کرمانشاه هستم اما فقط امتحانات نهایی رو ایلام پاس کردم الان برای ترمیم باید برم ایلام نمیشه شهر خودم امتحان داد

    • مشاور صادقی
     ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۷

     سلام
     با آموزش پرورش شهرتون رای زنی کنید

 33. ابوالفضل
  ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۷

  سلام
  یه سوال داشتم
  من کد رهگیری و شماره پرونده ام رو که برای کنکور دی ثبت نام کردم رو ندارم
  میتونم بازیابی اش کنم ؟؟
  مرسی از پاسخ‌گویی تان

  • tahmasebi
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۸

   سلام دوست عزیز،شما میتونید برای سازمان سنجش در خواست بازیابی کد رهگیری و شماره پرونده بدید، اگر در این مورد به مشکل خوردید میتونید برای گرفتن راهنمایی با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 34. هما
  ۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۳

  سلام لینک ثبت نان سایت ترمیم معدل میشه بگید

  • مشاور جوادی
   ۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۰

   سلاک وقت بخیر
   دوست گرامی باید از طریق مراجعه حضوری به آموزش و پرورش اقدام کنید.

 35. دریا
  ۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۰

  سلام ببخشید من برای ترمیم معدل دی ماه ثبت نام کردم ولی آیا میشه درسارو نصفشو دی بدم نصف دیگشو خرداد؟یا مثلا بعضی درسا رو غیبت کنم و خرداد امتحانشونو بدم؟

  • مشاور عیسائی
   ۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۱

   سلام وقت بخیر
   بر اساس آخرین بخشنامه آموزش و پرورش این امر امکان پذیر میباشد.جهت اطلاع از شرایط با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 36. مبینا
  ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۸

  سلام هزینه هر درس برای ترمیم معدل چقدر هست؟ رشتم علوم تجربی ناحیه ۲ اصفهان

  • مشاور عیسائی
   ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۷

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاع از هزینه ترمیم معدل با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 37. نازگل
  ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۶

  سلام وقت بخیر ، من برای ترمیم معدل دی ماه ثبت نام کردم اما یکی از درس هارو نتونستم جوری بخونم که ۲۰ بشم ، میشه امتحان این درس رو در دی ماه غیبت کنم و دوباره خردادماه این درس رو برای ترمیم ثبت نام کنم ، امکانش هست ؟
  توروخدا زود جواب بدید دارم از ناراحتی دق میکنم

  • مشاور فتح اللهی
   ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۷

   سلام وقت بخیر باید با آموزش و پرورش هماهنگ کنید که در صورت غیبت در امتحان به شما نمره صفر داده نشود و برای بازه زمانی خرداد ماه در امتحان همان درس شرکت کنید

 38. سارا
  ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۲

  سلام من امروز برای ثبت نام ترمیم معدل دی رفتم ولی گفتن وقت تموم شده برای ثبت نام امتحانش هست دوباره تمدید بشه؟

  • مشاور براتی
   ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام وقتتون بخیر
   تمدید دوباره ثبت نام برای ترمیم معدل بستگی به شرایط اموزش وپرورش دارد

 39. سارینا
  ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۷

  سلام لطفا جواب بدین … ایا میشه یه سری درسا رو دی ترمیم کرد یه سری رو خرداد؟

  • مشاور جوادی
   ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۱

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی طبق بخشنامه جدید دو بار میتونید انتخاب رشته کنید.

  • بنیا
   ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

   سلام من این کار رو تو شهریور کردم الان میگن نمیتونی تو دی ثبت نام کنی
   هر چند درسی ک میخوای و میتونی رو همین دی ثبت نام کن
   اگه نه وایسا برا خرداد و اونموقع ترمیم کن

   • مشاور عیسائی
    ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۳

    سلام وقت بخیر
    طبق آخرین بخشنامه ترمیم معدل را در 2 نوبت میتوانید انجام دهید.جهت اطلاع از شرایط با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 40. رویا
  ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۵۰

  توروخدا پیاممو دیدید جوابمو زودتربدین ک میشه یان برااونایی ک تجدید پاس کردن

  • مشاور بهروزی
   ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۸

   سرکار خانوم سوالتون را میفرمایید؟

 41. رویا
  ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۴۸

  سلام توروخدا میشه بگین منی ک سال۹۸تجدید شدم دروسو بخاطر غیبتام ومشکلاتم ک یهو پیش اومد و بعد ازاون تا س باربعدش هی رفتم دی و خرداد و شهریور پاسشون کردم الان میتونم ترمیم معدل کنم؟؟؟دارم ازاسترس میمیرم(تجدید اوردم ولی پاسشون کردم اما ترمیم تاحالا نرفتم)

  • مشاور حمامی
   ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۱

   سلام وقتتون بخیر بله میتوانید انجام دهید

 42. H
  ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

  سلام عذر می خوام من اومدم به مدرسه بزرگسالان با اینکه اخبار گویای این هست که یک نوبت در دی می تونیم تعدادی از درسها و امتحان بدیم و یک نوبت در خرداد
  ولی مدیر مدرسه می گن بخشنامه نیومده

  • مشاور منصوری
   ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام جهت استعلام دقیق به اموزش پرورش محل سکونتتان مراجعه بفرمایید

 43. الناز
  ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۱

  سلام برا بچه هایی که سال دیپلمشون از سال ۸۴ به پایین بود بخشنامه ای نیومده اجازه بدن ترمیم معدل شرکت کنن گفتن بخشنامه جدید اینجور بچه هایی می تونن ترمیم معدل شرکت کنن؟

  • مشاور جوادی
   ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۱

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی ترمیم معدل برای 91 به بعد هست.

 44. مریم
  ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۶

  سلام
  من فارغ التحصیل خرداد ۴۰۱ هستم در ترمیم نمره شهریور شرکت کردم ولی برای یکی از دروس بیمار شدم و نتونستم شرکت کنم الان هیچ راهی برای ترمیم اون درس ندارم؟ با توجه به دستورالعمل جدید

  • tahmasebi
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام، شما میتونید برای درس جامانده از امتحانتون مجدد در دی ماه اقدام کنید.

  • مشاور حمامی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰

   سلام وقتتون بخیر یکبار دیگر میتوانید درخواست بدهید

 45. سحر
  ۲۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۴۴

  سلام وقتتون بخیر
  نمره های جدیدی که از ترمیم معدل کسب میکنیم فقط برای کنکور همون سال تاثیر داده میشه ؟
  میتونیم اگه از نتیجه کنکور راضی نبودیم و دوباره کنکور دادیم برای کنکور بعدی هم که شرکت میکنیم تاثیر داده بشه ؟

  • مشاور منصوری
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۱

   سلام برای سال بعد هم تاثیر دارد

 46. امیر
  ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۵

  فقط برای ترمیم معدل باید مدرسه بزرگسالان دولتی باشه؟ ینی غیر دولتی نمیشه رفت؟!

  • tahmasebi
   ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۹

   سلام، شما از طرف آموزش و پرورش به مدرسه بزرگسالان معرفی خواهید شد، و سیاست به این شکل است که نزدیکترین مدرسه بزرگسال به محل سکونت فعلیتون برای شما در نظر گرفته میشه.

 47. محمد
  ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۰

  سلام من یک بار برای ترمیم معدل شهریور ثبت نام کردم ونرفتم امتحاناتو شرکت کنم به آموزش پرورش شهرستان هم مراجعه کردم گفت فقط یک بار می تونی برای ترمیم معدل ثبت نام کردآیا این خبری که اومده کسای که قبلا ترمیم معدل کردن می تونن مجدد ترمیم کنن راسته؟؟؟

  • مشاور جوادی
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۸

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی فعلا مهلت شرکت در ترمیم معدل یکبار هست.

 48. حسین
  ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۹

  سلام وقت بخیر
  اخرش من نفهمیدم جواب این سوال چی شد. لطفا یه جواب محکم و درست بدین.
  اینکه اگه دی ماه امسال کنکور بدم ولی خرداد سال بعد ترمیم معدل کنم، ایا نمرات ترمیم معدل خرداد روی نتیجه کنکور دی ماه امسال تاثیر داره؟

  • مشاور جوادی
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۱

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی روی دی ماه خیر رو تیر ماه اثر داره.

 49. لیلا
  ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۲

  سلام من برای شهریور امسال برای ترمیم معدل ثبت نام کردم ولی هیچ کدوم از امتحاناتو شرکت نکردم آیا میتونم مجدد برای ترمیم معدل ثبت نام کنم؟؟

  • مشاور ملکی
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۳

   سلام وقت بخیر
   بله. تنها یک بار می توانید ترمیم معدل را برای هردرس استفاده کنید.

 50. لیلا
  ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵

  سلام من برای ترمیم معدل شهریور امسال ثبت نام کردم ولی هیچ کدوم از امتحاناتو شرکت نکردم. آیا می تونم دوباره برای ترمیم معدل ثبت نام کنم؟؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۳

   سلام وقت بخیر تعداد دفعات مجاز برای ترمیم معدل فقط یکبار میباشد و باید از آموزش و پرورش شهرتون اقدام کنید

 51. محدثه
  ۱۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۴

  سلام ، می خواستم بپرسم که اگر با دیپلم تجربی نظام جدید ، بخوایم کنکور ریاضی بدیم ، باید چه دروسی رو ترمیم کنیم تا نمراتش بهتر بشه ؟ درسته که میگن اگر در کنکور رشته ی دیگری شرکت کنی ، تاثیر معدل ۲۶ درصدِ و بقیه سهم کنکورِ ؟؟؟

  • behrozi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

   سلام روزتون بخیر جهت دریافت اطلاعات و مشاوره تماس حاصل فرمایید

 52. مرتضی
  ۱۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۸

  سلام من دیپلم تجربی رو سال ۸۷ و پیش دانشگاهی رو سال ۹۰ گرفتم.با توجه به اینکه دروس دیپلم ۳۰ و دروس پیش دانشگاهی ۱۰ درصد تاثیر دارن .اگر برای ترمیم معدل دروس دیپلم, دروس سال دوازدهم نظام جدید رو امتحان بدم و معدل برای دروس دیپلم تطبیق پیدا کنه .پس تکلیف ترمیم دروس پیش دانشگاهی چی میشه؟مگه دروس پیش دانشگاهی ترمیم ندارن؟

  • مشاور صادقی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۱

   سلام
   دیپلم های جدید بعد از سال دورازدهم داده میشه
   و کل تاثیر 40 درصد برای معدل کتبی دیپلم لحاظ میشه

 53. پژمان
  ۱۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۲

  سلام.ببخشید من میتونم دی ماه کنکور بدم و خرداد سال دیگه ترمیم معدل کنم و کنکور تیر ندم؟

  • مشاور صادقی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۳

   سلام بله ولی بهتره کنکوره تیر ماه رو هم بدید

 54. مرضیه
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۵

  سلام.من دیپلم تجربی دارم ،امسال میخوام کنکور انسانی شرکت کنم.لازمه ترمیم معدل کنم؟برای درسایی از انسلنی که نداشتم و امتحان ندادم؟

  • مشاور عیسائی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام وقت بخیر
   شرکت در امتحانات ترمیم معدل اختیاری میباشد. جهت اطلاع از تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سراسری با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 55. مهراسا
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۸

  سلام‌وقت بخیر.الان هم خودمون میتونیم از طریق سایت اموزش و‌ پرورش ثبت نام کنیم و ب مدارس بزرگسال مراجعه نکنیم؟
  درصورت ثبت نام از طریق سایت اموزش و‌پرورش ،کارت ورود ب جلسه مون رو از کجا باید دریافت کنیم ؟
  ……

 56. مهراسا
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۷

  سلام‌وقت بخیر.الان هم خودمون میتونیم از طریق سایت اموزش و‌ پرورش ثبت نام کنیم و ب مدارس بزرگسال مراجعه نکنیم؟
  درصورت ثبت نام از طریق سایت اموزش و‌پرورش ،کارت ورود ب جلسه مون رو از کجا باید دریافت کنیم ؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۲

   سلام برای ثبت نام بزرگسالان باید به آموزش و پرورش شهرتون مراجعه کنید .

 57. مهسا
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۳

  سلام برای ترمیم معدل دی ماه کتاب ها را باید کامل بخوانیم یا نصف آن را؟

  • مشاور کریمی
   ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۶

   سلام کلشوبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 58. .....
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۰

  سلام اگه من دی ترمیم کنم و اخر دی هم کنکور بدم روی کنکور دی تاثیر میزاره یا خیر؟

  • مشاور کریمی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام احتمالش کمه برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 59. Hadis
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۱

  سلام
  ببخشید ، میشه دروس رو برای ترمیم معدل تقسیم کرد
  یعنی یک مقدارش رو دی و باقی رو خرداد داد ؟

  • مشاور کریمی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۴

   سلام شانس شوداریدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 60. اکبری
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

  سلام خسته نباشید
  من کنکوری 1402هستم بعد میتونم شهریور 1402ترمیم معدل کنم (بعد کنکور) وبرای اینکه جواب ترمیمم بیاد میتونم نیم سال دوم وارد دانشگاه بشم؟ یا میوفته سال بعد؟!

  • مشاور کریمی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰

   سلام بعدش انجام بدین لحاظ نمیشه که برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 61. رانیا
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۷

  سلام وقت بخیر اگر فقط کنکور دی رو شرکت کنم و خرداد ترمیم معدل کنم معدل جدید روی نتیجه ی کنکور دی ماه تاثیر دارد؟

  • JAVADI
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۰

   سلام وقت بخیر
   خیر روی کنکور دی ماه اثر نداره.

   • رضوام
    ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۴

    به ما گفتن برای دی فقط درصد و تراز اعلام میشه و رتبه تیر ماه همراه با بقیه اعلام میشه ، یعنی ما دی کنکور بدیم ولی خرداد ترمیم معدل کنیم موقه محاسبه رتبه برای ما معدل جدید لحاظ نمیشه؟؟

    • مشاور کریمی
     ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۷

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • پژمان
    ۱۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۸

    من رفتم از مدرسه بزرگسالان پرسیدم میگه اره

    • JAVADI
     ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۴

     پس میتونید اقدام کنید.

    • یاسی
     ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۴

     سلام ..یعنی اگه فقط کنکور دی روشرکت کنم وخرداد ترمیم معدل انجام بدم نمرات برای کنکور دی حساب میشه؟خواهش میکنم هر کی میدونه جواب بده

     • مشاور صادقی
      ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۶

      سلام روز بخیر بله
      ولی کنکور تیر ماه رو حتما بدید

 62. ساحل
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۹

  سلام نمرات ترمیم معدل در کدوم سامانه ثبت میشه؟

  • behrouzi
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

   سلام روزتون بخیر جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید

 63. پارسا
  ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۶

  سلام برای ثبت نام ترمیم معدل خرداد کی باید اقدام کنیم؟

  • مشاور جوادی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۷

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی معمولا قبل از امتحانات دی ماه باید اقدام کنید

 64. مریم
  ۲۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲

  سلام خسته نباشید برای دروس ریاضی و جغرافیا وجامعه ترمیم معدل کردم حالامیتونم برای بقیه دروس با ج ومی ترمیم معدل کنم ؟ و امتحان تاریخ رو نرسیدم برم سر جلسه برای ترمیم معدل

  • abbasi
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۱

   سلام وقت بخیر . باید از اموزش پرورش پیگیری کنید

 65. K
  ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۴

  سلام ببخشید من میخوام دی ماه ترمیم معدل کنم
  تاریخ ثبت‌نامش کِیه؟

  • karimi
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۰

   سلام حضوری برین اموزش پرورش برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 66. پریناز
  ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۸

  سلام من دیپلم ریاضی سال ۸۴ گرفتم و پیش دانشگاهی ۸۵الان برای کنکور ۱۴۰۲ تجربی فقط۳۰درصد دیپلم محاسبه میشه و برای ترمیم باید مجدد امتحانات رشته ریاضی رو ترمیم کنم یا تجربی؟مثلا مجدد باید علاوه بر ریاضی جبر و هندسه رو هم بدم یا نه؟ ممنون

  • karimi
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۲

   سلام کمتربرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 67. عاطفه
  ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۸

  سلام وقت بخیر
  من میخوام دی ماه ترمیم معدل انجام بدم و بعد برا بهمن‌ماه انتخاب رشته با سوابق انجام بدم تاثیر گذاره؟؟؟ینی پذیرش من بر اساس سوابق تحصیلیم نمرات جدیده؟؟؟؟؟

  • mohammadi
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۱

   سلام وقت به خیر
   ترمیم معدل و نمره جدید تنها برای کنکور قابل استفاده است.

 68. محراب
  ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۳

  سلام من یک بار ترمیم معدل شرکت کردم خوب نبود حالا که تاثیر معدل قطعی شده می توانم بار دوم شرکت کنم

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۰

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما،خیر امکان پذیر نمیباشد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 69. ناشناس
  ۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۷

  سلام
  نتایج ترمیم معدل رو از کجا باید گرفت؟

  • mohammadi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۷

   سلام وقت به خیر
   از طریق اموزش و پرورش ناحیه ی محل سکونت پیگیری نمایید.

 70. کرمی
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۶

  سلام وقتتون بخیر باشه من برای کنکور دی ماه میخوام ثبت نام کنم ولی قبلش برای ترمیم معدل هم باید اقدام کنم خواستم بپرسم اگر دی ماه ترمیم معدل رو انجام بدم برای کنکور دی امسال لحاظ میشه نمره یا خیر؟

  • mohammadi
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

   سلام وقت به خیر
   ترمیم معدل برای کنکور قابل استفاده است و اعمال می شود.

 71. فلاح
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

  سلام وقت بخیر من دیپلم نظام قدیم تجربی دارم ولی میخام کنکور1402 شرکت کنم اگر بخام ترمیم معدل انجام بدم دی ماه میتونم معدلم رو ترمیم کنم ؟ یا تا‌ خرداد ماه باید صبر کنم ؟ بعد معدلم که دی ماه ترمیم شده در کنکور ۱۴۰۲ تاثیر داره ؟

  • abbasian
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۹

   سلام وقت بخیر ، ترمیم معدل در سه بازه ی شهریور ، دی و خرداد انجام میشه ، شرایط شما باید دقیق تر بررسی بشه . جهت کسب اطلاعات بیشتر میتونین با مشاورین ما تماس بگیرین .

   • زهرا
    ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۶

    سلام خسته نباشید من میخام دی امسال ترمیم معدل بزنم و اینکه ممکنه تاثیر داشته باشه روی دانشگاه ازاد بدون کنکور ؟

    • obeidavi obeidavi
     ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۴

     سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

  • gholizadegan
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۱

   سلام روزتان بخیر بله قطعا اگر نمره های شما بالتر شود درشرط معدل کنکورتان تاثیر میگذارد برای ترمیم معدل شما چندین درس را که نمره پایینی دارید دوباره ازمون میدهید

  • mansuri
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام وقت بخیر بله دی اقدام کنید و تاثیر کذار است

 72. ملیکا
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۶

  سلام ببخشید من سال دوم کنکورمه و رشتم تجربی بوده امسال میخوام کنکور هنر بدم بعد باید درس های تخصصی هنر رو امتحان نهایی بدم یا باید درسای تخصصی تجربی رو ترمیم معدل کنم؟

  • javadi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام روزبخیر
   هنوز برای این مورد دقیق تصمیم گیری نشده.

 73. آیناز
  ۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۶

  سلام من برای ترمیم معدل شهریور ثبتنام کردم و پولو واریز کردم ولی متاسفانه ی اتفاقی افتاده ک نمتونم سر جلسه حاظر شم و امتانو بدم ایا میتونم دوباره این درسو دی ماه ثبتنام کنم و امتان بدم؟

  • obeidavi obeidavi
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۰

   سلا وقت بخیر شما حق شرکت فقط یک بار برای ترمیم معدل را دارید.

 74. احسان
  ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۸

  سلام من شهرستان اسلامشهر زندگی میکنم. من برای ثبت نام ترمیم باید به کجا مراجعه کنم؟ به آموزش پرورش و مدرسه خودمون هم رفتم گفتن باید بری مدرسه سروش. من زدم دیدم اونجا تو تهرانه آیا باید برای ترمیم تا اونجا برم؟

  • ادمین تحول
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۸

   به جمع کنکور مجددی های فارغ‌التحصیل بپیوندید @tahavvol.sam

   • karimi
    ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۳

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 75. کوثر
  ۲۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰

  سلام، من فارغ‌التحصیل ۹۷ هستم و نظام قدیم ،برای من هم امکان ترمیم معدل هست؟ من باید سوم رو ترمیم کنم یا پیش رو ؟ باید بر اساس کتاب های نظام جدید امتحان بدم؟

  • aghazade
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام وقت بخیر
   ترمیم معدل برای فارغ التحصیلانی میباشد که کیخواهند در کنکور شرکت کنند

  • محسن
   ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۵

   متاسفانه برای دانشجویان دانشگاه امکان ترمیم معدل رو نذاشتن …اگر دانشجو هستید و پسر باشید باید کارت پایان خدمت داشته باشید

   • karimi
    ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۰

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 76. محمد
  ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۵

  سلام من سال چهارممه که میخوام کنکور بدم دانشگاه پیام نور شرکت کردم و سربازی هم نرفتم به خاطر نظام وظیفه آیا میتونم ترمیم معدل کنم؟

  • maleki
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۹

   سلام وقت بخیر بله
   جهت اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید.

 77. نرگس
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۶

  سلام ببخشید من همین امسال امتحان نهایی دادم و کنکور دارم میتونم ترمیم معدل کنم تا تاثیر داشته باشه تو کنکورم یا نمیشه

  • fathollahi
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۵

   سلام بله میتونید از طریق اموزش و پرورش اقدام به ترمیم معدل برای نوبت شهریور کنید

 78. علی
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۲

  من دیپلمم را سال ۸۰ گرفته ام و اصن امتحان نهایی نداشتم
  در حال حاضر محل کارم تهران است و منطقه اخذ دیپلم از محل زندگیم هزار کیلومتر فاصله دارد میخوام ترمیم معدل شرکت کنم میشه این قانون را و به حاطر امثال بنده اصلاح کنن

  • alizadeh
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۸

   برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات سایت مرجعه فرمایید

 79. مهدی
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۶

  سلام من می خوام دانشگاه ازاد ثبت نام کنم ودوباره کنکور بدم ایا برای دانشجویان امکان ترمیم معدل وجود داره ؟ مثلا در دی ماه

  • bagheri
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۵

   با سام 10 بار امکان ترمیم معئل براساس سایت اموزش و پرورش ترمیم معدل میشود انجام داد

 80. علی
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۹

  سلام من دوازدهمی هستم و امسال نهایی می دم می خواستم بدونم اگه نمره خوبی نیاوردم میتونم برای ترمیم نمره ۱۴۰۲ اقدام کنم ممنون

  • fattahi
   ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

   سلام وقت بخیر طبق بخشنامه آموزش و پرورش ترمیم معدل دیپلم تنها برای شرکت در کنکور سراسری امکان پذیر است و تاثیری در معدل نهایی شما ندارد .

 81. علی
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۶

  سلام من نظام جدید هستم امسال نهایی می دم می خواستم بدون که آیا می تونم برای کنکور ۱۴۰۲ ترمیم معدل بدم ممنون

  • karimi
   ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۹

   سلام بله

 82. راض
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۶

  سلام تکلیف مانظام قدیمی ها برای شرکت در ترمیم معدل چیه واسه کنکور۱۴۰۲چرا مانبایدترمیم شرکت کنیم ماادم نیستیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۷

   سلام وقت بخیر امکان ترمیم معدل برای شما وجود ندارد

   • پوریا
    ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۸

    چرا نداره؟
    چرا الکی چیزی نشده جو میسازی؟

 83. ابراهیمی
  ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۳

  اگر ترمیم معدل بدهیم در دی ماه و نمره مان بالاتر نرود میتوانیم در خرداد دوباره ترمیم معدل کنیم؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۵

   سلام وقت بخیر برای ترمیم معدل در کارنامه خود طبق اطلاعیه های اموزش و پرورش میتوانید مجدد ازمون شرکت کنید و در صورت کم بودن نمره قبولی از نمره فعلی خود نمره قبولی قبلی شما ثبت خواهد شددر صورت هرگونه سوال در این زمینه میتوانید با شماره های مرکز تماس بگیرید

   • حسین
    ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۱

    سلام من فارغ التحصیلم و دانشگاه پیام نور ثبت نام کردم و ۱۴۰۲ میخام کنمور تجربی بدم رشتم انسانی بوده میخام ببینم من باید برم ترمیم معدل انسانی یا کلا دیپلم تجربی بگیرم

    • karimi
     ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

     • سعید
      ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۳

      سلام دانشجوی روزانه میتونه در ترمیم معدل دوازدهم شرکت کنه

     • JAVADI
      ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۵

      سلام وقت بخیر
      دوست گرامی برای ترمیم معدل بعد از فارغ التحصیلی میتونید اقدام کنید.

مطالب مرتبط

تماس با مشاور