تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل

سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل + بخشنامه 1401

سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل کدام است؟ برای ترمیم معدل چه شرایطی باید داشته باشیم؟ بخشنامه ترمیم معدل 1401 چیست؟ فارغ‌التحصیلان کدام سال‌های تحصیلی می‌توانند از ترمیم معدل استفاده کنند؟ ترمیم معدل روی کنکور سراسری چقدر موثر است؟

سوابق تحصیلی در رتبه کنکور سراسری شما نقش به سزایی دارد. هر چه نمرات نهایی امتحانات دانش‌آموزان در دوره دوم متوسطه بهتر باشد، آنگاه آن‌ها می‌توانستند انتخاب رشته بهتری داشته باشند. حال برخی از این دانش‌آموزان نگران تاثیر سوابق تحصیلی خود بر روی کنکور سراسری هستند. زیرا آن‌ها نتوانسته‌اند نمرات خوبی را در برخی از دروس به دست بیاورند. بنابراین به دنبال راه‌حلی جهت ارتقا معدل کل خود هستند. به همین دلیل وزارت آموزش و پرورش شرایطی را برای آن‌ها فراهم کرده است تا بتوانند نمرات خود را ترمیم کنند که به آن ترمیم معدل می‌گویند. حال شما برای این که بتوانید از ترمیم معدل استفاده کنید باید بخشنامه ترمیم معدل 1401 را در نظر بگیرید و با توجه به آن‌ها بتوانید کارهای خود را انجام دهید.

 

شما جهت اطلاع از ترمیم معدل چیست؟ روی لینک کلیک کنید.

 

جهت دریافت مشاوره در مورد سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل، بخشنامه ترمیم معدل 1401، ترمیم معدل نظام جدید، امتحانات ترمیم معدل نظام جدید، جواب ترمیم معدل، ترمیم معدل چه زمانی است، ترمیم معدل چه فایده‌ای دارد، ترمیم معدل چگونه انجام می‌شود، قانون ترمیم معدل چیست، آیا ترمیم معدل خوب است، روش ترمیم معدل دیپلم، راهنمای ترمیم معدل، فرم ترمیم معدل، ترمیم معدل نظام قدیم برای کنکور، شرکت در ترمیم معدل، غیبت در ترمیم معدل، آموزش و پرورش ترمیم معدل، هزینه ترمیم معدل و مهلت ثبت‌نام ترمیم معدل با مشاوران ایران تحصیل به شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

بخشنامه ترمیم معدل 1401

بخشنامه ترمیم معدل 1401

 

شرایط ترمیم معدل دانش‌آموزان کنکوری

دانش‌آموزانی می‌توانند از ترمیم معدل استفاده کنند که شرایط خاصی داشته باشند. این دانش‌آموزان باید فارغ‌التحصیلان سال 1384 به بعد در دوره دوم متوسطه یا دبیرستان باشند. همچنین تمام دارندگان مدرک پیش دانشگاهی از سال 1391 به بعد می‌توانند از ترمیم معدل استفاده کنند. ترمیم معدل به آن‌ها اجازه می‌دهد تا در دروس نهایی که نمره خوبی نگرفتند امتحان دهند و نمره خوبی بگیرند. لذا به وسیله آن می‌توانند معدل خود را ترمیم کنند و با روحیه بهتری در کنکور سراسری شرکت کنند.

البته در صورتی که شما در امتحان ترمیم معدل نمره کمتری بگیرید، آنگاه سازمان ‌سنجش کشور نمره اول شما را در نظر می‌گیرد. هم‌چنین خوب است بدانید که ترمیم معدل تنها روی کنکور سراسری تاثیر دارد و روی نمرات مندرج شده در کارنامه شما هیچ تاثیری ندارد و نمرات کارنامه شما به هیچ وجه تغییر نمی‌کند. هم‌چنین هیچ‌گونه محدودیتی در تعداد دروسی که قصد دارید دوباره امتحان دهید وجود ندارد و شما می‌توانید به تعداد دلخواه دروسی را جهت ترمیم معدل انتخاب کنید.

 

شما جهت لیست مدارک لازم برای ترمیم معدل کنکور 1401 روی لینک کلیک کنید.

 

سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل کدام است؟

شاید برای شما سوال پیش بیاید که سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل کدام است؟ آیا برای ترمیم معدل می‌توان به صورت اینترنتی اقدام کرد؟

در رابطه با این سوال می‌توان بیان کرد که شما برای ثبت‌نام در طرح ترمیم معدل سال 1401 باید به صورت حضوری به اداره آموزش و پرورش منطقه خود مراجعه و درخواست خود را ثبت کنید تا آن‌ها شما را به مدارس بزرگسالان معرفی کنند. اما با توجه به شرایط کنونی منع تردد، وزارت آموزش و پرورش شرایط جدیدی را برای دانش آموزان در نظر گرفته است تا بر اساس آن بتوانند راحت‌تر در طرح ترمیم معدل 1401 ثبت‌نام کنند. این دانش آموزان برای این کار می‌توانند به صورت غیرحضوری به سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل مراجعه کنند تا با ثبت درخواست خود در زمان مقرر شده در آزمون ترمیم معدل شرکت کنند. حال اگر شما نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد جدیدترین بخش نام ترمیم معدل 1401 و سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل دارید می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

 

جهت برنامه امتحانات نهایی خرداد 1401 روی لینک کلیک کنید.

 

سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل چیست

سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل چیست

 

نحوه ثبت‌نام و شرکت در طرح ترمیم معدل

معمولاً داوطلبانی که قصد دارند در طرح ترمیم معدل شرکت کنند باید یک ماه قبل از امتحانات نهایی در آن ثبت‌نام کنند. این طرح در سه نوبت امتحانات نهایی خرداد، شهریور و دی برگزار می‌شود. بنابراین هر فرد تنها یک بار می‌تواند در طرح ترمیم معدل شرکت کند. ولی هیچ‌گونه محدودیتی در انتخاب تعداد و نوع دروس وجود ندارد. کسانی که قصد دارند در ترمیم معدل کتبی دیپلم یا معدل کل شرکت کنند باید به مدارس دولتی بزرگسالان مراجعه کنند. همچنین آن‌ها می‌توانند با مراجعه به سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل خود را انجام دهند تا اطلاعات جامعی را در مورد این طرح به دست بیاورند. به یاد داشته باشید که ثبت‌نام در سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل هزینه دارد که آن‌ها را جهت چاپ و تصحیح اوراق امتحانی از دانش‌آموزان می‌گیرند. تعداد و نوع دروس در میزان هزینه ثبت‌نام ترمیم معدل تاثیر دارد. لذا شما جهت دریافت آخرین هزینه ثبت‌نام ترمیم معدل می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

 

شما جهت اطلاع از تک ماده در امتحان نهایی روی لینک کلیک کنید.

 

هدف قانون ترمیم معدل نمرات امتحانات نهایی دانش‌آموزان دوره دوم متوسطه

قانون ترمیم معدل نمرات امتحانات نهایی دانش‌آموزان برای اولین بار در سال 1394 تصویب و قطعی شد. این قانون با اهداف زیر اجرا شده است:

 1. سوابق تحصیلی دانش‌آموزان تاثیر مستقیمی در آزمون ورودی دانشگاه‌ها دارد. لذا قانون ترمیم معدل روش جدیدی جهت ارتقاء آن‌ها می‌باشد.
 2. اجرای این قانون برای دانش‌آموزان و داوطلبانی که معدل پایینی دارند، بسیار مفید است. به طوری که آن‌ها با قانون ترمیم معدل می‌توانند معدل خود را افزایش داده و رتبه خوبی را در کنکور بگیرند.

 

جهت اطلاع از معدل لازم برای رشته های بدون کنکور سراسری 1401  روی لینک کلیک کنید.

 

چه کسانی می‌توانند در سایت آموزش پرورش ترمیم معدل ثبت‌نام کنند؟

تمام دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور دیپلم نظام قدیم و نظام جدید می‌توانند در سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل ثبت‌نام کنند. ولی آن‌ها باید مدرک دیپلم خود را از سال 1384 به بعد گرفته باشند. این دانش‌آموزان پس از ثبت‌نام در سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل باید در یکی از نوبت‌های خرداد، شهریور یا دی در امتحانات شرکت کرده و نمره خود را دریافت کنند. معمولاً ثبت‌نام در طرح ترمیم معدل حدود 30 الی 45 روز قبل از برگزاری آزمون نهایی می‌باشد.

 

شما جهت تاثیر 60 درصدی معدل در کنکور 1401 روی لینک کلیک کنید.

 

چه کسانی می‌توانند از سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل استفاده کنند؟

چه کسانی می‌توانند از سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل استفاده کنند؟

 

تاثیر ترمیم معدل برای قبولی در دانشگاه‌های خارج از کشور

از آنجا که در دانشگاه‌های خارج از کشور برای پذیرش دانشجویان آن‌ها را بر اساس معدل پایه‌های مختلف به خصوص معدل دیپلم و رتبه کنکور در نظر می گیرند. لذا یکی از مهم‌ترین مواردی که می‌تواند رتبه کنکور آن‌ها را بهتر کند قانون ترمیم معدل است. بنابراین هر چند که با شرکت در طرح ترمیم معدل، نمرات مندرس در کارنامه شما تغییر نمی‌کند. اما می‌تواند رتبه شما را در کنکور بهتر کند. لذا از این طریق می‌توانید در خارج به ادامه تحصیل بپردازید.

 

جهت دریافت مشاوره در مورد سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل، بخشنامه ترمیم معدل 1401، زمان ثبت‌نام ترمیم معدل، شرایط ترمیم معدل، سایت ثبت‌نام در طرح ترمیم معدل، فواید ترمیم معدل، مزایا ترمیم معدل، هزینه ثبت‌نام در ترمیم معدل، ترمیم معدل چیست، ترمیم معدل برای کنکور، ترمیم معدل برای مهاجرت، ترمیم معدل دیپلم برای خارج از کشور، ترمیم معدل دیپلم، ترمیم معدل نظام قدیم، ترمیم معدل امتحانات نهایی، ترمیم معدل برای نظام قدیم، ترمیم معدل برای رشته‌های بدون کنکور، ترمیم معدل بعد از فارغ‌التحصیلی، ترمیم معدل پیش دانشگاهی، ترمیم معدل پیش دانشگاهی برای خارج از کشور، ترمیم معدل سوابق تحصیلی و ثبت‌نام ترمیم معدل با مشاوران ایران تحصیل به شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

قوانین و بخشنامه ترمیم معدل 1401

وزارت آموزش و پرورش برای ترمیم معدل قوانین و بخشنامه‌ای را در نظر گرفته است که در زیر به آن اشاره می‌کنیم:

 • ترمیم معدل را می‌توان در نوبت امتحانات نهایی شهریور، دی و خرداد برگزار کرد.
 • کلیه دانش‌آموزان تنها یک بار می‌توانند در طرح ترمیم معدل شرکت کنند.
 • در انتخاب دروس هیچ‌گونه محدودیتی وجود ندارد و دانش‌آموزان می‌توانند تعداد دروس زیادی را انتخاب کنند.
 • برای شرکت در طرح ترمیم معدل دانش‌آموز باید به ازای هر واحد امتحانی مبلغی را پرداخت کند.
 • محل ثبت‌نام و برگزاری آزمون طرح ترمیم معدل مدارس دولتی بزرگسالان است. اما شما در صورت لزوم می‌توانید به صورت غیرحضوری در سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل نیز ثبت‌نام کنید.

 

جهت دریافت معدل کتبی دیپلم  روی لینک کلیک کنید.

 

 

بخشنامه سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل

بخشنامه سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل

 

 • زمان ثبت‌نام در طرح ترمیم معدل را می‌توانید از مدارس بزرگسالان یا سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل پیگیری کنید.
 • این قانون تنها شامل دانش‌آموزانی که مدرک دیپلم خود را از سال 84 به بعد گرفته‌اند، می‌باشد.
 • اگر دانش‌آموزی با شرکت در آزمون ترمیم معدل نمره کمتری بگیرد، آنگاه نمره قبلی آن در سوابق تحصیلی کنکور محاسبه خواهد شد.
 • تمام نمراتی که در ترمیم معدل دریافت می‌کنید در کارنامه کتبی دیپلم دانش‌آموز هیچ تاثیری ندارد. بنابراین قانون ترمیم معدل تنها روی کنکور و دریافت رتبه بهتر موثر می‌باشد.

 

موارد مذکور در بالا آخرین بخش‌نامه ترمیم معدل 1401 وزارت آموزش و پرورش هستند. لذا شما هرگونه سوالی در مورد آن‌ها و سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل داشته باشید می‌توانید آن را با کارشناسان ایران تحصیل در میان بگذارید.

 

مطالب مرتبط:

امکان ترمیم معدل دانشجویان دکتری 1401

تاثیر معدل در کنکور 1401

شرط معدل در دانشگاه علمی کاربردی

موارد ممنوعیت شرکت در کنکور 1401

برای کنکور 1401 از کجا شروع کنم؟

سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل + بخشنامه 1401

3.5/5 - (10 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

از چه نمره به پایین‌تر بهتر است در طرح ترمیم معدل شرکت کنیم؟

معمولاً به صورت کلی اگر شما نمره کمتر از 20 گرفته باشید می‌توانید در طرح ترمیم معدل شرکت کنید. ولی اگر نمره امتحانات نهایی شما کمتر از 17 نباشد بهتر است از شرکت در این آزمون خودداری کنید.

آیا می‌توان برخی از دروس را در دی ماه و برخی را نیز در شهریور ماه امتحان داد؟

خیر، شما تنها یکبار می‌توانید در طرح ترمیم معدل شرکت کنید.

آیا دانش‌آموزان مردودی می‌توانند از طرح ترمیم معدل استفاده کنند؟

معمولاً در حال حاضر وزارت آموزش و پرورش قانونی را برای آن‌ها در نظر نگرفته است. لذا شما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

حداکثر تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سراسری چگونه است؟

سوابق تحصیلی دانش آموزان در نتیجه کنکور سراسری تاثیر بالای 25 درصد و حداکثر 30 درصد دارد. به همین دلیل بهتر است شما تمرکز زیادی روی آن داشته باشید.

تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سراسری برای دارندگان دیپلم غیر مرتبط چگونه است؟

کسانی که با دیپلم غیر مرتبط در کنکور سراسری شرکت می‌کنند، میزان تاثیر سوابق تحصیلی آن‌ها با دارندگان دیپلم مرتبط متفاوت است. لذا شما جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

آیا دانش‌آموزان کاردانش و فنی حرفه‌ای نیز تحت تاثیر معدل در کنکور می‌باشند؟

تمام دانش‌آموزان رشته‌های کاردانش و فنی حرفه‌ای که قصد دارند در رشته‌های ریاضی، تجربی یا انسانی شرکت کنند نمی‌توانند از سوابق تحصیلی در کنکور استفاده کنند.

آیا بعد از شرکت در کنکور می‌توان در طرح ترمیم معدل شرکت کرد؟

در صورتی که شما بعد از برگزاری کنکور در طرح ترمیم معدل شرکت کنید، آنگاه این نمرات برای کنکور سراسری سال بعد موثر خواهند بود.

آیا داوطلبانی که در یک منطقه فارغ‌التحصیل شدند می‌توانند در منطقه دیگری در آزمون ترمیم معدل شرکت کنند؟

خیر، آن‌ها تنها می‌توانند در آزمون ترمیم معدل منطقه‌ای شرکت کنند که در آنجا فارغ‌التحصیل شده‌اند. لذا اگر شما فارغ‌التحصیل منطقه 3 باشید، آنگاه نمی‌توانید در آزمون ترمیم معدل منطقه 2 شرکت کنید.

آیا منابع امتحانی دانش‌آموزان نظام قدیم با نظام جدید یکسان است؟

خیر، معمولا سوالاتی که برای دانش‌آموزان نظام قدیم و نظام جدید مطرح می‌شود با هم متفاوت هستند.

آدرس الکترونیکی سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل کدام است؟

شما جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

 

نظرات

 1. کرمی
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۶

  سلام وقتتون بخیر باشه من برای کنکور دی ماه میخوام ثبت نام کنم ولی قبلش برای ترمیم معدل هم باید اقدام کنم خواستم بپرسم اگر دی ماه ترمیم معدل رو انجام بدم برای کنکور دی امسال لحاظ میشه نمره یا خیر؟

  • mohammadi
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

   سلام وقت به خیر
   ترمیم معدل برای کنکور قابل استفاده است و اعمال می شود.

 2. فلاح
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

  سلام وقت بخیر من دیپلم نظام قدیم تجربی دارم ولی میخام کنکور1402 شرکت کنم اگر بخام ترمیم معدل انجام بدم دی ماه میتونم معدلم رو ترمیم کنم ؟ یا تا‌ خرداد ماه باید صبر کنم ؟ بعد معدلم که دی ماه ترمیم شده در کنکور ۱۴۰۲ تاثیر داره ؟

  • abbasian
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۹

   سلام وقت بخیر ، ترمیم معدل در سه بازه ی شهریور ، دی و خرداد انجام میشه ، شرایط شما باید دقیق تر بررسی بشه . جهت کسب اطلاعات بیشتر میتونین با مشاورین ما تماس بگیرین .

   • زهرا
    ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۶

    سلام خسته نباشید من میخام دی امسال ترمیم معدل بزنم و اینکه ممکنه تاثیر داشته باشه روی دانشگاه ازاد بدون کنکور ؟

    • obeidavi obeidavi
     ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۴

     سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

  • gholizadegan
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۱

   سلام روزتان بخیر بله قطعا اگر نمره های شما بالتر شود درشرط معدل کنکورتان تاثیر میگذارد برای ترمیم معدل شما چندین درس را که نمره پایینی دارید دوباره ازمون میدهید

  • mansuri
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام وقت بخیر بله دی اقدام کنید و تاثیر کذار است

 3. ملیکا
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۶

  سلام ببخشید من سال دوم کنکورمه و رشتم تجربی بوده امسال میخوام کنکور هنر بدم بعد باید درس های تخصصی هنر رو امتحان نهایی بدم یا باید درسای تخصصی تجربی رو ترمیم معدل کنم؟

  • javadi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام روزبخیر
   هنوز برای این مورد دقیق تصمیم گیری نشده.

 4. آیناز
  ۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۶

  سلام من برای ترمیم معدل شهریور ثبتنام کردم و پولو واریز کردم ولی متاسفانه ی اتفاقی افتاده ک نمتونم سر جلسه حاظر شم و امتانو بدم ایا میتونم دوباره این درسو دی ماه ثبتنام کنم و امتان بدم؟

  • obeidavi obeidavi
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۰

   سلا وقت بخیر شما حق شرکت فقط یک بار برای ترمیم معدل را دارید.

 5. احسان
  ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۸

  سلام من شهرستان اسلامشهر زندگی میکنم. من برای ثبت نام ترمیم باید به کجا مراجعه کنم؟ به آموزش پرورش و مدرسه خودمون هم رفتم گفتن باید بری مدرسه سروش. من زدم دیدم اونجا تو تهرانه آیا باید برای ترمیم تا اونجا برم؟

  • ادمین تحول
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۸

   به جمع کنکور مجددی های فارغ‌التحصیل بپیوندید @tahavvol.sam

   • karimi
    ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۳

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 6. کوثر
  ۲۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰

  سلام، من فارغ‌التحصیل ۹۷ هستم و نظام قدیم ،برای من هم امکان ترمیم معدل هست؟ من باید سوم رو ترمیم کنم یا پیش رو ؟ باید بر اساس کتاب های نظام جدید امتحان بدم؟

  • aghazade
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام وقت بخیر
   ترمیم معدل برای فارغ التحصیلانی میباشد که کیخواهند در کنکور شرکت کنند

  • محسن
   ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۵

   متاسفانه برای دانشجویان دانشگاه امکان ترمیم معدل رو نذاشتن …اگر دانشجو هستید و پسر باشید باید کارت پایان خدمت داشته باشید

   • karimi
    ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۰

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 7. محمد
  ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۵

  سلام من سال چهارممه که میخوام کنکور بدم دانشگاه پیام نور شرکت کردم و سربازی هم نرفتم به خاطر نظام وظیفه آیا میتونم ترمیم معدل کنم؟

  • maleki
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۹

   سلام وقت بخیر بله
   جهت اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید.

 8. نرگس
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۶

  سلام ببخشید من همین امسال امتحان نهایی دادم و کنکور دارم میتونم ترمیم معدل کنم تا تاثیر داشته باشه تو کنکورم یا نمیشه

  • fathollahi
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۵

   سلام بله میتونید از طریق اموزش و پرورش اقدام به ترمیم معدل برای نوبت شهریور کنید

 9. علی
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۲

  من دیپلمم را سال ۸۰ گرفته ام و اصن امتحان نهایی نداشتم
  در حال حاضر محل کارم تهران است و منطقه اخذ دیپلم از محل زندگیم هزار کیلومتر فاصله دارد میخوام ترمیم معدل شرکت کنم میشه این قانون را و به حاطر امثال بنده اصلاح کنن

  • alizadeh
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۸

   برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات سایت مرجعه فرمایید

 10. مهدی
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۶

  سلام من می خوام دانشگاه ازاد ثبت نام کنم ودوباره کنکور بدم ایا برای دانشجویان امکان ترمیم معدل وجود داره ؟ مثلا در دی ماه

  • bagheri
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۵

   با سام 10 بار امکان ترمیم معئل براساس سایت اموزش و پرورش ترمیم معدل میشود انجام داد

 11. علی
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۹

  سلام من دوازدهمی هستم و امسال نهایی می دم می خواستم بدونم اگه نمره خوبی نیاوردم میتونم برای ترمیم نمره ۱۴۰۲ اقدام کنم ممنون

  • fattahi
   ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

   سلام وقت بخیر طبق بخشنامه آموزش و پرورش ترمیم معدل دیپلم تنها برای شرکت در کنکور سراسری امکان پذیر است و تاثیری در معدل نهایی شما ندارد .

 12. علی
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۶

  سلام من نظام جدید هستم امسال نهایی می دم می خواستم بدون که آیا می تونم برای کنکور ۱۴۰۲ ترمیم معدل بدم ممنون

  • karimi
   ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۹

   سلام بله

 13. راض
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۶

  سلام تکلیف مانظام قدیمی ها برای شرکت در ترمیم معدل چیه واسه کنکور۱۴۰۲چرا مانبایدترمیم شرکت کنیم ماادم نیستیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۷

   سلام وقت بخیر امکان ترمیم معدل برای شما وجود ندارد

   • پوریا
    ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۸

    چرا نداره؟
    چرا الکی چیزی نشده جو میسازی؟

 14. ابراهیمی
  ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۳

  اگر ترمیم معدل بدهیم در دی ماه و نمره مان بالاتر نرود میتوانیم در خرداد دوباره ترمیم معدل کنیم؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۵

   سلام وقت بخیر برای ترمیم معدل در کارنامه خود طبق اطلاعیه های اموزش و پرورش میتوانید مجدد ازمون شرکت کنید و در صورت کم بودن نمره قبولی از نمره فعلی خود نمره قبولی قبلی شما ثبت خواهد شددر صورت هرگونه سوال در این زمینه میتوانید با شماره های مرکز تماس بگیرید

   • حسین
    ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۱

    سلام من فارغ التحصیلم و دانشگاه پیام نور ثبت نام کردم و ۱۴۰۲ میخام کنمور تجربی بدم رشتم انسانی بوده میخام ببینم من باید برم ترمیم معدل انسانی یا کلا دیپلم تجربی بگیرم

    • karimi
     ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

مطالب مرتبط

ایران تحصیل
تماس با مشاور