ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

سامانه وام دانشجویی صندوق رفاه 1403 + درخواست bp.swf.ir

سامانه وام دانشجویی صندوق رفاه
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

شرایط و مدارک وام دانشجویی با یک تماس در اختیار شماست.

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سامانه وام دانشجویی صندوق رفاه به آدرس refah.swf.ir برای استفاده از تسهیلات رفاهی و مالی برای دانشجویان تمامی مقاطع دانشگاهی زیر نظر وزارت علوم راه اندازی شده است. اگر به هر دلیلی مانند ازدواج، تحصیل، مسکن و… نیاز به کمک هزینه دارید می‌توانید روی کمک دانشگاه حساب باز کنید.

افرادی که قصد دریافت وام‌های دانشجویی را دارند، باید به سامانه refah.swf.ir صندوق رفاه دانشجویان مراجعه نمایند. پس از ورود به پورتال صندوق رفاه دانشجویی، ابتدا درخواست داوطلبان ثبت شده و سپس این افراد می توانند برای دریافت تسهیلات در نوبت قرار بگیرند. از جمله امکانات دیگر این سامانه مواردی همچون نظارت بر امور تغذیه و خوابگاه‌های دانشجویی نیز می باشد.

برای ورود مستقیم به سامانه وام دانشجویی صندوق رفاه وارد سایت refah.swf.ir شوید.

refah.swf.ir صندوق رفاه دانشجویان

از آنجایی که شهریه دانشگاه ها افزایش پیدا کرده و هر ساله نیز درصدی به آن افزوده می‌شود، بسیاری از دانشجویان برای پرداخت آن با مشکل مواجه می‌گردندا. یکی از راه حل‌هایی که برای این موضوع اندیشیده شده است، پرداخت کمک هزینه‌های تحصیلی از منبع صندوق رفاه است. در گذشته دانشجویان برای استفاده از این کمک هزینه‌ها باید به محل دانشگاه خود مراجعه می‌‍کردند و معاونت مربوطه مبلغ تعیین شده‌ای را به آن‎‌ها پرداخت می‌کرد. البته پرداخت وام دانشجویی از منبع بانک منجر به بروز مشکلات بسیاری شده بود.

به همین دلیل در سال تحصیلی، امکان دریافت وام دانشجویی از طریق سامانه وام دانشجویی صندوق رفاه به صورت یکپارچه فراهم گردید. در حال حاضر تمامی دانشجویان در حال تحصیلی که واجد شرایط دریافت وام تحصیلی از دانشگاه خود باشند، می‌توانند در مرحله اول به این سامانه مراجعه کرده و با ثبت درخواست خود، وام بگیرند.

با استفاده از رابط کاربری کارآمد سایت وام دانشجویی، متقاضیان می‌توانند پس از ورود به پورتال سامانه دانشجویی صندوق رفاه به راحتی مدارک مورد نیاز را آپلود کرده و درخواست خود را ارسال کنند.

برای دسترسی به سایت وام دانشجویی، کافی است متقاضیان به وب سایت صندوق رفاه دانشجویی swf.ir مراجعه نموده و به بخش میز خدمت رجوع کنند. یکی از وب سایت‌های این بخش به refah.swf.ir است که تمام اقدامات مربوط به دریافت وام دانشجویی از طریق این سامانه قابل انجام است.

کال تو اکشن تماس

نحوه ثبت نام در پرتال صندوق رفاه دانشجویی refah.swf.ir

دانشجویان برای ثبت نام در refah.swf.ir صندوق رفاه دانشجویان باید اطلاعات شخصی خود را در این سامانه ثبت کنند تا در ورود به پورتال صندوق رفاه دانشجویی با مشکل مواجه نشوند. افراد برای اینکه بتوانند نام نویسی کنند لازم است آدرس اینترنتی swf.ir در مرورگر گوگل سرچ کرده و وارد صفحه اصلی سایت صندوق رفاه دانشجویی شوند.

برای اطلاع از مراحل ثبت نام صندوق رفاه دانشجویی، مراحل زیر را طی کنید:

◀ آدرس refah.swf.ir صندوق رفاه دانشجویان را در مرورگر گول جستجو کرده و وارد صفحه سامانه شوید.

◀ سپس گزینه “سامانه یکپارچه صندوق رفاه دانشجویان” را از بین گزینه‌های موجود انتخاب نمایید.

ورود به سامانه رفاه

◀ در صفحه باز شده لازم است کد ملی، رمز عبور و کد امنیتی را در جایگاه مورد نظر وارد کنید.

مراحل ثبت نام رد صندوق رفاه

◀ کد احراز هویت به شماره تماس شما ارسال خواهد شد. لطفا کد را در بخش زیر وارد کرده و بر روی کلید ورود کلیک کنید.

مراحل ثبت نام رد صندوق رفاه

◀ فرم نام نویسی اولیه را تکمیل کنید و گزینه «ثبت نام» را انتخاب کنید.

درج مشخصات شخصی برای ثبت نام در صندوق رفاه

◀ در این مرحله پس از ثبت اطلاعات، به صفحه اصلی سامانه منتقل خواهید شد. پس از وارد کردن کد ملی و رمز عبور، مجددا به پورتال وارد‌ شوید.

ورود به پورتال صندوق رفاه دانشجویی

◀ پس از پر کردن اطلاعات مورد نیاز، صحت آن‌ها بررسی خواهد شد و در صورت صحیح بودن اطلاعات، تایید خواهند شد.

ورود به پرتال صندوق رفاه دانشجویی refah.swf.ir

برای استفاده از خدمات صندوق رفاه دانشجویی، شما نیاز به ورود به پورتال صندوق رفاه دانشجویی دارید. این پورتال یکی از امکانات سایت صندوق رفاه دانشجویی swf.ir به نام refah.swf.ir صندوق رفاه دانشجویان یا سامانه یکپارچه صندوق رفاه دانشجویان است. برای استفاده از این سرویس، شما باید در ابتدا ثبت نام کرده و اطلاعات مورد نیاز خود را جهت ورود به پورتال صندوق رفاه دانشجویی تکمیل کنید.

ورود به پرتال صندوق زفاه دانشجویی

در ادامه راهنمای تصویری ورود به پورتال صندوق رفاه دانشجویی ارائه شده است.

◀ کد ملی و رمز عبور خود را وارد نمایید. سپس بعد از وارد کردن کد امنیتی بر روی گزینه ورود کلیک کنید.

ورود به سامانه رفاه

◀ کد احراز هویت به شماره تماس شما ارسال خواهد شد. لطفا کد را در بخش زیر وارد کرده و بر روی کلید ورود کلیک کنید.

مراحل ثبت نام رد صندوق رفاه

◀ در این مرحله در صورتی که اطلاعات خود را ثبت کرده باشید، به صفحه اصلی سامانه منتقل خواهید شد. پس از وارد کردن کد ملی و رمز عبور، مجددا به پورتال وارد‌ می‌گردید.

ورود به پورتال صندوق رفاه دانشجویی

◀ پس از ورود به پورتال می‌توانید وام مورد نظر خود را از صفحه اصلی سامانه صندوق رفاه دانشجویان انتخاب و تایید کنید.

نحوه درخواست وام صندوق رفاه دانشجویی

بعد از ورود به پورتال صندوق رفاه دانشجویی و قبل از بررسی روال اداری درخواست وام دانشجویی، نیاز است بدانید که دو عامل تاثیرگذار در اخذ انواع وام دانشجویی میزان اعتبارات صندوق رفاه دانشجویی و تعداد متقاضیان وام می باشند.

جهت تقاضای وام‌ دانشجویی، نیاز است متقاضیان ابتدا به امور دانشجویان محل تحصیل خود مراجعه کرده و شرایط دریافت وام را به خوبی مطالعه کنند. سپس از معاونت تقاضا کنند که شرایط آن‌ها را بررسی کرده و صلاحیت یا عدم صلاحیت آن‌ها را اعلام نماید.

در صورت داشتن صلاحیت، این افراد می‌توانند به سامانه وام دانشجویی صندوق رفاه به آدرس اعلام شده مراجعه کرده و اقدام به تشکیل پرونده نمایند. پس از اعلام شماره حساب به نام دانشجو یک سری مدارک باید تحویل دهید که شامل کارت ملی، کارت ملی ضامن ها و… می‌شود.

دقت کنید که بعد از ورود به سامانه صندوق رفاه دانشجویی برای اولین بار، باید رمز عبور خودتان که کد ملی شما است را تغییر دهید. در صورتی که این کار را انجام ندهید، امکان استفاده از خدمات سامانه برای شما وجود ندارد.

نکته: پس از ثبت درخواست برای دریافت وام دانشجویی در سایت صندوق رفاه دانشجویی، دانشگاه محل تحصیل باید شما را به عنوان یک دانشجو در دانشگاه تایید کند. در واقع تایید دانشگاه است که مشخص می کند امکان دریافت وام دانشجویی از طریق این سامانه برای شما وجود دارد یا خیر. اطلاع از شرایط ثبت نام وام ازدواج دانشجویی برای متاهلین ضروری است.

بنر کال تو اکشن

شرایط دریافت وام صندوق رفاه دانشجویی

برای دریافت وام در صندوق رفاه دانشجویی شرایط متفاوتی تعیین شده که هر کدام به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این شرایط می‌توان به شرایط مالی دانشجویان، متاهل یا مجرد بودن اشاره داشت. لازم است تمامی داوطلبان دریافت وام پیش از ثبت نام با شرایط دریافت وام صندوق رفاه دانشجویی آشنا باشند. در ادامه می‌‎‌توانید این موارد را مطالعه کنید.

✅ تدین به دین اسلام

✅ اولویت بالای مالی

✅ عدم استفاده از سایر وام ها

✅ عدم شاغل بودن

✅ دانشجوی تمام وقت

✅ دارای صلاحیت اخلاقی

✅ ارائه تعهد محضری با ضامن معتبر

این شرایط را می‌توانید بعد از ورود به پورتال صندوق رفاه دانشجویی مشاهده نمایید. چنانچه سوالی درباره شرایط وام صندوق رفاه دانشجویی داشتید، با مشاورین ما در ایران تحصیل با شماره تلفن ثابت 9099075307 تماس حاصل نمایید.

شرایط دریافت وام صندوق رفاه دانشجویی

مدارک لازم برای ثبت نام در سامانه وام دانشجویی

مدارک لازم برای ثبت نام در سامانه refah.swf.ir صندوق رفاه دانشجویان به شرح زیر است:

✅ ارائه کارت ملی

✅ ارائه شناسنامه

✅ ارائه اصل سند تعهد محضری

ارائه کپی کارت دانشجویی

✅ تکمیل و ارائه فرم درخواست وام

✅ ارائه فاکتور خرید کالا برای دریافت وام (در موارد ضروری)

✅ مدارک همسر برای متقاضیان متأهل، شامل کپی شناسنامه، تصویر سند ازدواج، کپی و اصل سند ازدواج

برای وام‌های خاص در سامانه refah.swf.ir صندوق رفاه دانشجویان، مدارک اضافی زیر ممکن است مورد نیاز باشد:

✅ ارائه اجاره نامه برای دریافت وام مسکن

✅ ارائه اجاره نامه رسمی با کد رهگیری برای دریافت وام ودیعه مسکن متاهلی

✅ ارائه تصویر سند تاهل برای دریافت وام ودیعه مسکن متاهلی

✅ مستندات مربوط به نمونه بودن دانشجو برای دریافت وام استعداد درخشان

وام تحصیلی به دانشجویان مجرد تنها با ارائه سند تعهدنامه دانشجویی و ارائه مدارک و مستندات مربوط به دانشجویان خاص درج شده در آیین‌نامه‌ها اختصاص می‌یابد. وام‌های ضروری نیز بر اساس انواع رویدادها دسته‌بندی می‌شوند و اعطای این وام‌ها با ارائه سند تعهدنامه دانشجویی و مدارک مربوط به هر رویداد ازدواج، تولد فرزند، تصادف و… امکان‌پذیر است و در سامانه refah.swf.ir صندوق رفاه دانشجویان قابل پیگیری و بازپرداخت است.

مدارک لازم برای ثبت نام در سامانه وام دانشجویی

دریافت کدسنجی در سامانه وام دانشجویی صندوق رفاه

گرفتن کد تایید صندوق رفاه دانشجویی یکی از مراحل مربوط به ثبت نام وام دانشجویی در سامانه وام دانشجویی صندوق رفاه، وارد کردن کد تاییدیه است که به شماره تلفن همراهتان ارسال می‌شود.

مرحله دریافت کد تایید صندوق رفاه دانشجویی، مرحله ثبت نام و تغییر رمز عبور در سامانه وام دانشجویی صندوق رفاه است. بعد از وارد کردن شماره تلفن همراهتان و کلیک بر روی گزینه دریافت کد تایید، این کد به شماره تلفنتان ارسال می‌شود.

تنها نکته مهمی که برای دریافت کد تایید در سامانه وام دانشجویی صندوق رفاه  باید به خاطر داشته باشید، این است که شماره تلفن همراهتان را در سایت صندوق رفاه دانشجویان وارد کنید که سیم کارت آن به نام شما باشد؛ چرا که در آخرین قانون مربوط به سایت صندوق رفاه دانشجویی، ذکر‌ شده‌ است که دانشجویان باید حتما شماره تلفن همراه خود را در سامانه وارد کنند.

نحوه پرداخت اقساط صندوق رفاه دانشجویی

افرادی که تمایل به دریافت تسهیلات از صندوق رفاه دانشجویی دارند، باید حداکثر تا 9 ماه پس از اتمام دوره تحصیلی مربوطه و فارغ التحصیلی، نسبت به پرداخت 10 درصد از مانده بدهی و اجاره خوابگاه اقدام نمایند.

دانشجویان برای پرداخت بدهی، ابتدا باید دفترچه اقساط تهیه کنند. این دفترچه تنها در صورتی صادر می‌شود که دانشجو 10 درصد از بدهی خود را پرداخت کرده باشد.

برای پرداخت بدهی، دانشجوان ملزم به ورود به پورتال صندوق رفاه دانشجویی بوده و با وارد کردن نام کاربری یا کد ملی و رمز عبور، به حساب شخصی خود در سامانه وارد ‌شوند. سپس باید با کلیک بر روی گزینه “پرداخت دفترچه اقساط” وارد درگاه بانکی شده و پرداخت خود را تکمیل ‌کنند. در ادامه راهنمای گام به گام پرداخت قسطی وام ادانشجویی را ارائه کرده ایم.

◀ ابتدا باید وارد سامانه وام صندوق رفاه به آدرس refah.swf.ir صندوق رفاه دانشجویان شوید. سپس از منوی میز خدمت، گزینه «سامانه یکپارچه صندوق رفاه دانشجویان» را انتخاب کنید.

گام اول پرداخت اقساط صندوق رفاه دانشجویی

 ◀ در مرحله بعد باید نام کاربری و رمز عبور را ثبت کرده و گزینه «ورود» را انتخاب کنید.

گام دوم پرداخت اقساط صندوق رفاه دانشجویی

◀ هنگامی که وارد پورتال شخصی خود شدید، از منوی سمت راست گزینه «پرداخت بدهی» را انتخاب کنید.

گام سوم پرداخت اقساط صندوق رفاه دانشجویی

◀ در ادامه شماره دانشجویی خود را انتخاب کرده و از قسمت روش پرداخت، گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

گام چهارم پرداخت اقساط صندوق رفاه دانشجویی

◀ در پایان با کلیک بر روی گزینه «واریز اقساط» می توانید اقدام به پرداخت اقساط خود نمایید.

گام پنجم پرداخت اقساط صندوق رفاه دانشجویی

متقاضیان برای پرداخت بدهی وام دانشجویی باید این روند را ماهانه اجرا کرده و به هر قسط مربوطه از وام دانشجویی پرداخت کنند. حتما باید به یکسان بودن میزان بدهی و پرداختی در زمان پرداخت بدهی توجه کنند. در صورتی که میزان بدهی و پرداختی برابر نباشد، باید پرداخت بدهی را لغو کنند.

✅ مدت زمان پرداخت بدهی بر اساس نوع دوره تحصیلی متفاوت است.

✅ دوره کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد ناپیوسته پس از 4 نیمسال تحصیلی به اتمام می‌رسد.

✅ پرداخت وام مقطع کارشناسی پیوسته و دکتری تخصصی ناپیوسته دارای 8 نیمسال می‌باشد.

✅ پرداخت نمودن وام دوره کارشناسی ارشد پیوسته و دکتری حرفه‌ای پس از 12 نیمسال به اتمام می‌رسد.

✅ وام دانشجویی دوره دکتری پیوسته پس از 6 نیمسال به پایان می رسد.

✅ به همین جهت دانشجویان باید 9 ماه پس از اتمام دوره تحصیلی خود نسبت به پرداخت 10 درصد از بدهی خود اقدام کنند.

امکانات سامانه وام دانشجویی صندوق رفاه

سامانه وام دانشجویی صندوق رفاه در آدرس refah.swf.ir صندوق رفاه دانشجویان قرار دارد و افرادی که نیاز به تسهیلات دارند می توانند وارد این سامانه شده و از خدمات آن بهره‌مند شوند.

✅ سایت صندوق رفاه دانشجویی www.swf.ir به منظور خدمات غیرحضوری و آنلاین راه اندازی شده و دانشجویان می‌توانند از طریق آن اقساط وام های خود را نیز پرداخت نمایند.

✅ یکی از مشکلات رایج بسیاری از دانشجویان پرداخت هزینه‌های تحصیل است و به همین دلیل در سامانه صندوق رفاه این امکان برای دانشجویان وجود دارد که بتوانند از خدمات وام استفاده کنند.

✅ به علاوه در این سامانه امکان مطالعه آخرین اخبار مربوط به صندوق رفاه دانشجویی، ثبت نام وام دانشجویی، ثبت نام خوابگاه های دانشجویی و… نیز ممکن است. برای تمامی دانشجویان مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری امکان استفاده از خدمات این سامانه وجود دارد.

✅ همچنین می‌توانید بخشنامه‌های مربوط به صندوق رفاه دانشجویان را نیز دریافت کنید. این بخشنامه‌ها بر اساس سال منتشر شدن دسته‌بندی شده‌اند و شما می‌توانید هر سال مورد نظر خود را انتخاب کرده و مبلغ وام دانشجویی را مشاهده کنید.

✅ همچنین برای آشنایی با روند دریافت وام‌های دانشجویی از صندوق رفاه دانشجویان، می‌توانید از راهنمای تسهیلات استفاده کنید. در این راهنما، تمامی فایل‌های آموزشی دریافت وام و دیگر اطلاعات مربوطه را می‌توانید دریافت کنید.

✅ برای دریافت تسهیلات از صندوق رفاه دانشجویان، می‌توانید به سامانه وام دانشجویی صندوق رفاه refah.swf.ir مراجعه کنید و مراحل ثبت نام و دریافت وام را انجام دهید.

مشاوره تسهیلات صندوق رفاه دانشجویی

در خصوص استفاده از خدمات تسهیلات صندوق رفاه دانشجویی یک سری نکات وجود دارد که باید آن‌ها را بدانید. به طور مثال این که هر متقاضی می‌تواند در دوران تحصیل خود حداکثر 4 نوبت وام برای پرداخت هزینه خوابگاه دانشجویی، 3 نوبت به صورت وام عادی، 2 نوبت وام ضروری و یک نوبت از سایر وام‌‌ها استفاده نماید.

◀ برای دانشجویان دانشگاه آزاد نیز تسهیلات ویژه ای در نظر گرفته شده است و به آن ها پرداخت می‌شود.

◀ توجه داشته باشید که امکان دریافت دو وام به صورت همزمان وجود ندارد. زیرا سامانه وام دانشجویی صندوق رفاه، وام دوم را در صورتی پرداخت خواهد کرد که قسط های وام اول به پایان رسیده باشد.

◀ برای دریافت اطلاعات در ارتباط با ورود به سامانه صندوق رفاه دانشجویی و پرداخت وام دانشجویی از طریق شماره پرونده می توانید با مشاوران آکادمی ایران تحصیل در تماس باشید.

مشاوره تسهیلات صندوق رفاه دانشجویی

خلاصه مقاله سامانه وام دانشجویی صندوق رفاه

در این مطلب سعی کردیم به بررسی نحوه استفاده از سامانه وام دانشجویی صندوق رفاه بپردازیم و به شما کمک کنیم تا بتوانید پاسخ تمامی سوالات خود را در این رابطه بگیرید. به علاوه تمامی امکانات وبسایت صندوق رفاه به همراه نحوه ورود به پورتال صندوق رفاه دانشجویی نیز بررسی شد.

در صورتی که پس از مطالعه این مطلب نیاز به اطلاعات و یا راهنمایی بیشتر در ارتباط با نحوه ورود به سامانه refah.swf.ir صندوق رفاه دانشجویان داشتید، می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

برای دانلود pdf مقاله کلیک کنید.

4.2/5 - (5 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

شرایط و مدارک وام دانشجویی با یک تماس در اختیار شماست.

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

امکان دریافت وام دانشجویی و انجام مراحل آن به صورت حضوری وجود دارد؟

خیر مراحل به صورت اینترنتی و غیرحضوری از طریق سامانه refah.swf.ir انجام می‌شود.

شرایط دریافت وام دانشجویی از چه طریقی اعلام می‌شود؟

معاونت دانشجویی محل تحصیل دانشجو وظیفه اعلام شرایط دریافت وام دانشجویی را دارند.

امکان دریافت دو وام به صورت هم زمان وجود دارد؟

خیر، زیرا وام دوم پس از پرداخت اقساط وام اول داده می‌شود.

نظرات

6 دیدگاه دربارهٔ «سامانه وام دانشجویی صندوق رفاه 1403 + درخواست bp.swf.ir»

 1. Avatar photo مسلمان گفت:

  برای پرداخت قسط وام دانشگاهی هم میشه از این سایت استفاده کرد یا باید برم دفتر رفاه دانشجویی؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر از سایت میتونید پرداخت کنید

 2. Avatar photo ندا گفت:

  سلام
  من از سامانه وام دانشجویی صندوق رفاه درخواست زدم حالا باید از خود صندوق رفاه دانشگتاه هم پیگیری کنم؟

  1. Avatar photo مشاور ملکی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله به بخش اموزش دانشگاه به صورت حضوری مراجعه کنید.

 3. Avatar photo زهرا گفت:

  سلام خسته نباشین این سایت وام دانشجویی صندوق رفاه همونیه که تو دانشگاه هم شعبه دارن ؟

  1. Avatar photo مشاور ملکی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله به بخش اموزش دانشگاه به صورت حضوری مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • نقش کلاس آمادگی تیزهوشان در افزایش شانس قبولی آزمون

    یکی از وظایف مهم کادر آموزشی مدارس، ارزیابی دانش‌آموزان ازنظر علمی و گزینش آن تعدادی است که جزو دانش‌آموز تیزهوش و مستعد شناخته می‌شوند. این دانش‌آموزان به دلیل توانایی ذهنی بالا و قدرت یادگیری قوی که دارند، می‌توانند با...
 • بهترین آموزشگاه کنکور در کشور

  کنکور یکی از مهم‌ترین مراحل زندگی هر دانش آموزی است؛ بنابراین باتوجه‌به رقابت زیاد بین داوطلبان و اهمیت این آزمون در آینده شغلی آن‌ها، پیشنهاد ما شرکت در دوره‌های آموزشی بهترین آموزشگاه کنکور کشور (آکادمی مسگرینو) است که توسط مهندس...
 • قوانین اعتراض به نمره دانشگاه

  نحوه اعتراض به نمره دانشگاه ۱۴۰۳ + تغییر بعد ثبت نهایی

  توجه به قوانین اعتراض به نمره دانشگاه می تواند تاثیر مثبتی در دیدگاه و نظر اساتید به درخواست دانشجویان داشته باشد. در گذشته از نوشتن نامه های رسمی و اداری کاغذی در این خصوص استفاده می شد اما امروزه با...
 • انتخاب واحد سامانه گلستان

  انتخاب واحد سامانه گلستان 1403 + زمان – راهنما kut.ac.ir

  دانشجویان دانشگاه سراسری، پیام نور و فرهنگیان برای انتخاب واحد سامانه گلستان می‌بایست وارد آدرس اینترنتی دانشگاه golestan.kut.ac.ir شوند. این سامانه در حال حاضر در اختیار کلیه دانشجویان نام برده شده قرار گرفته تا از این طریق بتوانند برای انتخاب...
تماس با مشاور