تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور
رهگیری مرسولات پستی

رهگیری مرسولات پستی

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۰
رهگیری مرسولات پستی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

برای رهگیری مرسولات پستی روش های متنوعی وجود دارد. اگرچه در گذشته تنها راه رصد مرسولات پستی ، استفاده از وبسایت اداره پست بود ، اما امروز روش های متنوعی برای رهگیری آنلاین مرسوله پستی وجود دارد. ما در ادامه قصد داریم انواع روش ها و سامانه آنلاین رهگیری و رصد مرسوله پستی را بررسی کنیم و به تمامی سوالات شما در این زمینه پاسخ دهیم ، در ادامه همراه ما باشید.

 

 

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه رهگیری مرسولات بین المللی پستی  از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

در صورتی که برای رهگیری مرسولات پستی نیاز به راهنمایی های بیشتری داشتید ، می توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید.

 

 

انواع روش های رهگیری مرسولات پستی

همانطور که در مقدمه اشاره کوتاهی داشتیم ، در گذشته تنها راه رصد مرسولات پستی ، وبسایت رسمی پست کشور بود. به این صورت که برای رهگیری آنلاین مرسوله پستی افراد در وب سایت شده ، کد رهگیری را در کادر جستجو وارد کرده و برای رهگیری مرسوله خود اقدامات لازم را انجام می دادند. اما امروز به دلیل گسترش خدمات حوزه اینترنت ، روش های دیگری نیز برای رهگیری مرسولات وجود دارد. ما در ادامه انواع روش ها و سامانه آنلاین رهگیری و رصد مرسوله پستی را بیشتر بررسی می کنیم. به صورت کلی روش های دیگر رهگیری مرسولات پستی ، شامل پیگیری مرسوله پستی با کد ملی و رهگیری با شناسه می شود. البته امکان استفاده از ربات های تلگرام نیز وجود دارد.

 

 

رهگیری مرسولات پستی با شناسه رهگیری

از هر جایی که خرید کرده باشید برای ارسال کدی 20 رقمی را برای شما ارسال خواهند کرد که این کد همان کد یا شناسه رهگیری است. با استفاده از این کد و با مراجعه به سامانه رسمی پست کشور به راحتی می توانید مرسوله خود را رهگیری کنید. پس از وارد کردن کد در قسمت مشخص شده از سامانه ، تمامی مکان هایی که بسته از آن ها خارج و یا وارد شده است ، نشان داده می شود. از اداره پست مبدا تا اداره پست قصد و حتی نام مامور پستی که بسته شما را در دست دارد ، مشخص خواهد شد.

 

 

رهگیری مرسوله پستی از طریق پیامک

روش دیگری که می توانید از آن برای رصد مرسولات پستی خود استفاده نمایید ، رهگیری مرسوله از طریق پیامک است. برای این روش کافی است که کد رهگیری خود را به شماره 2000441 ارسال کنید تا وضعیت مرسوله به شما نشان داده شود.

اگر پس از ارسال پیامک ،جزییات مرسوله برای شما ارسال نشد ، کافی است حرف حرف R را کنار کد رهگیری خود تایپ کنید و مجددا پیامک را ارسال کنید.

 

 

سامانه آنلاین رهگیری و رصد مرسوله پستی

 

 

رهگیری مرسولات با کد ملی

برای رهگیری مرسولات پستی می توانید از پیگیری مرسوله پستی با کد ملی نیز استفاده نمایید. این روش برای مرسوله های سازمانی کاربرد خواهد داشت. یعنی اگر مرسوله شما کارت نظام وظیفه ،گواهی نامه و یا هر مرسوله سازمانی دیگر باشد ، مجاز به استفاده از این روش خواهید بود. در این روش باید سامانه مربوطه را جستجو کرده و کد ملی خود را وارد نمایید. پس از وارد کردن کد ملی لازم است نوع مرسوله خود را انتخاب کنید. براساس نوع مرسوله اطلاعات تکمیلی متفاوتی از شما خواسته خواهد شد.

 

 

 

رهگیری مرسولات با کدهای ussd

برای رهگیری آنلاین مرسوله پستی با استفاده از کدهای ussd کافی است کد دستوری #110* را شماره گیری نمایید و اولین گزینه یعنی خدمات قابل ارائه را بزنید. سپس گزینه پلیس 10+ را انتخاب کنید. حالا نوبت مشخص کردن وضعیت مدارک است که باید پس از آن با وارد کردن کد ملی ازوضعیت بسته خوب با خبر شوید.

 

 

برای ورود به سامانه سنجش آموزش و پرورش کلیک کنید.

 

 

رهگيري و پيگيري مرسولات از طريق ربات تلگرام

برای رهگیری آنلاین مرسوله پستی ، علاوه بر سامانه آنلاین رهگیری و رصد مرسوله پستی امکان استفاده از ربات تلگرام نیز وجود دارد. در این روش کافی است ، آدرس ربات https://t.me/PostTracking_bot را جستجو نموده و سپس ادامه مراحل را طبق موارد گفته شده توسط ربات طی نمایید.

 

 

انواع روش های رهگیری مرسولات تیپاکس

علاوه بر پست ، بسیاری ممکن است از خدمات تیپاکس نیز برای ارسال کالاهای خود استفاده نمایند. به همین دلیل ما در ادامه قصد داریم انواع روش های رهگیری آنلاین مرسوله پستی از طریق تیپاکس را بررسی کنیم.

انواع روش های رهگیری مرسولات شرکت تیپاکس شامل موارد زیر می شود.

  • رهگیری با شناسه
  • رهگیری با تیپاکس من
  • رهگیری با تلفن
  • رهگیری با مراجعه حضوری

 

 

 روش رهگیری آنلاین مرسوله پستی

روش رهگیری آنلاین مرسوله پستی

 

 

پیگیری تیپاکس از طریق سایت

برای رصد مرسولات پستی از طریق تیپاکس ، کافی است به سامانه https://tipaxco.com/tracking مراجعه نمایید. سپس کد رهگیری تیپاکس و شناسه بارکد خود را وارد کنید. توجه داشته باشید که کد رهگیری تیپاکس به شماره موبایل شما ارسال می شود. با وارد کردن کد مرسوله در وبسایت صفحه ای برای شما باز می شود که تمامی اطلاعات مرسوله در آن درج شده است.

 

 

برای ورود به سامانه استعلام دارایی سهام عدالت کلیک کنید.

 

 

پیگیری تیپاکس در تیپاکس من

علاوه بر سامانه آنلاین رهگیری و رصد مرسوله پستی در وبسایت ، می توانید از برنامه تیپاکس من هم استفاده کنید. برنامه تیپاکس من نام اپلیکیشنی است که باید روی گوشی تلفن همراه خود نصب نمایید.

برای رهگیری مرسولات پستی از برنامه تیپاکس من کافی است ، برنامه MyTipax را از بازار دانلود کرده و یا حتی از نسخه وب این برنامه استفاده نمایید. پس از نصب برنامه از شما شماره همراه و رمز عبور خواسته می شود. با وارد کردن این موارد می توانید گزینه ورود را بزنید. سپس صفحه ای برای شما باز می شود که امکانات بسیار زیادی دارد و از جمله امکانات آن می توان به رهگیری مرسوله های پستی اشاره کرد.

 

 

برای ورود به سامانه کارموز کلیک کنید.

 

 

پیگیری مرسولات تیپاکس با تلفن

برای رهگیری مرسولات پستی از طریق تلفن لازم است با شماره تلفن شعبه خودتان تمامس بگیرید . اگر به شماره تلفن دسترسی ندارید ، کافی است ، شماره ۸۴۵۷-۰۲۱ را گرفته و از طریق این شماره بسته را ردگیری نمایید.

پیگیری حضوری مرسولات پستی از طریق نمایندگی ها

اگر زمان کافی در اختیار دارید می توانید به صورت حضوری نیز برای پیگیری مرسولات خود مراجعه کنید.

 

 

رصد مرسولات پستی

 

 

نحوه پیگیری مرسولات پستی بین المللی

هر روز افراد بسیاری مرسوله های پستی خود را به خارج از کشور می فرستند و یا مرسوله دریافتی از خارج کشور دارند که قطعاً برای آن ها آگاهی از نحوه پیگیری مرسولات بسیار مهم است. در این قسمت ما قصد داریم نحوه رصد مرسولات پستی بین المللی را بررسی نمایید.

برای رهگیری مرسولات پستی بین المللی بسته به اینکه از کدام شرکت ارائه دهنده خدمات پستی اقدام کرده باشید ، متفاوت خواهد بود. شرکت های متعددی به صورت خصوصی به این خدمات مشغول هستند که برای رهگیری مرسولات پستی خود کافی است به وبسایت رسمی این شرکت ها مراجعه کرده و یا با شماره های آن ها تماس بگیرید. اگر هم با استفاده از خدمات رسمی پست جمهوری اسلامی بسته های خود را به خارج از کشور فرستاده باشید ، کافی است به آدرس www.post.ir

مراجعه نمایید و از طریق سرویس ها فعالی که در این سامانه وجود دارد و وارد کردن کد رهگیری خود از وضعیت مرسوله در خارج از کشور باخبر شوید.

 

 

برای ورود به سامانه درخواست تاییدیه تحصیلی کلیک کنید.

 

 

خلاصه مطلب

ما در این مطلب به بررسی نحوه رهگیری مرسولات پستی پرداختیم. از آنجایی که برای رصد مرسولات پستی روش های متفاوتی وجود دارد ما سعی کردیم تمامی روش ها را به همراه جزییات بررسی کنیم. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در رابطه با رهگیری آنلاین مرسوله پستی و نحوه ورود به سامانه آنلاین رهگیری و رصد مرسوله پستی داشتید ، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

 

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه رهگیری مرسولات داخلی پستی  از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

پیگیری مرسوله پستی با کد ملی

علت نرسیدن مرسوله پستی 

 سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال

مشاهده و استعلام سوابق بیمه تامین اجتماعی

پیگیری مرسوله پستی از طریق پیامک

پیگیری پرونده قضایی با رمز شخصی

رهگیری مرسولات پستی

 

آیا برای رهگیری مرسولات پستی می توان از کد ملی هم استفاده کرد؟

برای مرسوله های پستی سازمانی می توانید از کدملی نیز استفاده نمایید.

آیا امکان رصد مرسولات پستی از طریق تلگرام وجود دارد؟

بله با استفاده از تلگرام می توانید از طریق ربات مرسوله خود را ردگیری کنید.

برای رهگیری آنلاین مرسوله پستی به چه وبسایتی باید مراجعه کرد؟

باید به سایت پست جمهوری اسلامی مراجعه نمایید.

آیا سامانه آنلاین رهگیری و رصد مرسوله پستی بین المللی با محصولات داخلی متفاوت است؟

خیر هر دو تحت نظر پست جمهوری اسلامی هستند.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور