ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

نحوه دریافت شماره تلفن نامه رسان پست

شماره تلفن نامه رسان پست
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

امروزه به دلیل خریدهای اینترنتی متعدد ارسال و دریافت بسته‌های پستی بسیار زیاد شده است، در این بیبن مشکلاتی هم رخ می‌دهد که نیاز است به اطلاعات فرد نامه‌رسان اعم از شماره تلفن نامه‌ رسان پست دسترسی داشته باشیم. در این صورت اداره پست هر استان، شهر و منطقه هنگام ثبت بسته پستی به واسطه فرستنده به ایشان یک کد رهگیری 10 یا 20 رقمی به صورت رسید تحویل خواهد داد که برای پیگیری بسته توسط گیرنده لازم می‌شود. در این صورت به راحتی می‌توان به اطلاعات بسته و موقعیت قرارگیری آن دست پیدا کرد.

با استفاده از این کد رهگیری به راحتی می‌توانید با روش‌های متعددی که در این مقاله به آن می‌پردازیم بسته پستی خود را پیگیری کنید. برخی از بسته‌های پستی سازمانی هستند و برای فرد گیرنده از اهمیت بسیار زیادی برخوردارند به همین سبب با روش‌های مختلف پیگیری بسته‌های پستی می‌توانید با خیال راحت در انتظار بسته خود باشید. 

اطلاعیه: برای دسترسی به اطلاعات و موقعیت مرسوله پستی می‌توانید به سامانه رهگیری مرسولات شرکت ملی پست مراجعه کنید.

نحوه دریافت شماره تلفن نامه رسان پست

در بسیاری از مواقع به دلایل متعددی همچون دیر رسیدن، نرسیدن، مفقود شدن بسته پستی لازم است تا به شماره نامه رسان پست دسترسی داشته باشیم تا از وضعیت بسته خود مطلع شویم. 

این مسئله ممکن است برای هر فردی رخ دهد و نیاز به این اطلاعات داشته باشد، اداره پست در سامانه‌ایی که ایجاد کرده است به صورت دقیق و واضح شماره نامه رسان را درج نکرده است اما می‌توان پس از طی کردن مراحلی که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم به آن رسید و از وضعیت بسته خود مطلع شد.

برای کسب اطلاع از پیگیری مرسولات پستی با کد ملی با ما در ایرانتحصیل همراه باشید.

پیگیری مشخصات نامه رسان از طریق سامانه پست

در ابتدا پس از بروز هرگونه مشکل برای مرسوله پستی باید به رسیدی که اداره پست مبدا به فرستنده تحویل داده است مراجعه کرد و با استفاده از کد رهگیری درج شده روی آن به اطلاعاتی که سامانه ملی پست در اختیارمان قرار می‌دهد دست یافت.

در این صورت با وارد کردن این کد رهگیری در سامانه رهگیری مرسولات شرکت ملی پست ایران می‌توانید از وضعیت بسته با خبر شوید.

در یکی از بخش‌های صفحه پیگیری مرسوله پستی می‌توانید روی گزینه “مشاهده اطلاعات نامه رسان” کلیک کنید تا کشویی برایتان باز شود و نام شخص نامه رسان و آخرین منطقه پستی را مشاهده کنید.

در ادامه صورت تصویری به شما کمک می‌کنیم تا با وارد کردن کد رهگیری در سامانه مذکور به اطلاعات موردنیاز خود دست یابید.

اگر شما گیرنده بسته پستی هستید از فرد فرستنده بخواهید تا کد رهگیری محصول را برایتان ارسال کند تا به راحتی آن را پیگیری کنید.

 

سامانه رهگیری مرسولات شرکت ملی پست

سامانه رهگیری مرسولات شرکت ملی پست

 

صفحه‌ایی مطابق تصویر زیر برای شما ظاهر می‌شود که متشکل از اطلاعات و شماره تلفن نامه رسان پست، موقعیت مکانی بسته پستی است.

 

پیگیری بسته پستی در سایت اداره پست

در صورتی که قصد داشتید جزییات این صفحه را مشاهده کنید می‌توانید روی گزینه “مشاهده جزییات بیشتر” کلیک کنید که در تصویر فوق مشخص شده است.

برای پیگیری مرسوله پستی می‌توانید به مقاله رهگیری مرسوله پستی مراجعه کنید و از اطلاعات قرار داده شده در آن استفاده کنید.

اطلاعات ظاهر شده در زمان دریافت اطلاعت نامه رسان

برای پیگیری مرسوله پستی با شماره موبایل می‌بایست مشخصات اولیه مرسوله و اطلاعات نامه رسان را مشاهده کنید که عبارت است از:

 • نام مامور پست (نامه‌رسان)
 • آخرین منطقه پستی
 • نوع سرویس
 • مبدا و مقصد
 • تاریخ و ساعت آخرین مکان مرسوله که ثبت شده است
 • دفتر پستی مبدا
 • وزن و هزینه پست
 • نقطه پستی
 • نام گیرنده و نام فرستنده
 • کدپستی گیرنده و فرستنده
 • تاریخ و ساعت تحویل مرسوله به پست
 • رویداد یا وضعیت فعلی مرسوله
 • تصویر مامور پست
 • امضا و نام گیرنده مرسوله

نحوه تماس با مرکز پست و دریافت شماره نامه رسان

نحوه تماس با مرکز پست و دریافت شماره نامه رسان

بعد از اینکه طبق مراحل بالا پیش رفتید و نام فرد نامه رسان و منطقه پستی را یافتید حال باید از گوگل کمک گرفته و منطقه پستی مدنظر را در آن جستجو کنند تا شماره اصلی اداره پست منطقه مذکور را بدست آورید.

پس از اینکه شماره را پیدا کردید، باید با شماره اداره پست تماس بگیرید و آن‌ها را در جریان مشکل خود قرار دهید در این صورت فرد مسئول از شما کد رهگیری را طلب می‌کند تا شما را از مرحله‌ایی که بسته پستی در آن قرار دارد مطلع کند در صورتی که بسته مدنظر شما به فرد نامه رسان تحویل داده شده باشد فرد مسئول قطعا این موضوع را با شما در میان می‌گذارد اکنون باید نام فرد نامه رسان را به مسئول پست بگویید و در صورت لزوم خواهان شماره ایشان باشید تا بتوانید با تماس با نامه رسان از وضعیت مرسوله پستی باخبر شوید.

در جهت پیگیری کارت سوخت می‌توانید به مقاله‌ایی که در این رابطه در سایت ایران تحصیل تهیه شده است مراجعه کنید تا با روش‌های پیگیری کارت سوخت آشنا شوید.

نرسیدن یا دیر رسیدن مرسوله پستی

تحویل اشتباه مرسوله پستی

یکی از مشکلاتی که به احتمال کم پیش آید، تحویل اشتباه مرسوله پستی است که به واسطه فرد نامه‌رسان صورت می‌گیرد.

در این صورت تنها راهی که برای پیگیری وجود دارد این است که فرد به اداره پست محل زندگی خود مراجعه کند و به کمک اداره پست با استفاده از روش‌های مختلفی که در ابتدا به آن اشاره شده است از وضعیت بسته خود مطلع شود و یا فرد نامه رسان را بیابد و از وی بخواهد تا بسته‌هایی را که توزیع کرده است را بررسی کند و از بسته خود مطلع شود.

کدرهگیری 10 یا 20 رقمی درج شده روی بسته پستی برای پیگیری مرسوله پستی و بدست آوردن اطلاعات نامه‌رسان، موقعیت بسته و غیره استفاده می‌شود.

اخبار پیرامون شرکت پست

 • اجرای آزمایشی قانون اساسنامه شرکت ملی پست تمدید شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در روز چهارشنبه تاریخ 6 بهمن ۱۴۰۳ به بررسی لایحه یک فوریتی تمدید مهلت اجرای قانون اساسنامه شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران پرداختند که در نهایت در مجموع 217 نماینده‌ایی که در این رای گیری شرکت داشتند این لایحه با 186 رای موافق، 3 رای مخالف و 6 رای ممتنع موافقت شد.

 •  نشست مجمع عمومی شرکت ملی پست برگزار شد

در تاریخ 4 بهمن ۱۴۰۳ نشست مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ملی پست به ریاست اصغر انصاری معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیرعامل شرکت ملی پست آقای رمضانعلی سبحانی‌فر و همچنین سایر اعضای مجمع در محل وزارت ارتباطات برگزار شد که به اقدامات یکساله این شرکت، طرح‌های آتی و تقویت زیرساخت‌های شبکه پستی کشور پرداخته شد.

کاربران گرامی برای دریافت فایل پی دی اف این مقاله کلیک کنید.

 

خلاصه مطلب

ارسال بسته‌های پستی به واسطه اداره پست امروزه روشی برای جابجایی محصولات و ملزومات افراد تبدیل شده است، معمولا افراد با ارسال بسته‌های پستی کار خود را آسان کرده و نیازی به حمل و نقل اضافه نیست. در این صورت مشکلاتی هم از ابتدا وجود داشت که سبب مفقود شدن مرسوله پستی، ارسال به آدرس اشتباه و غیره بود که این موارد سبب می‌شد تا فرستند و گیرنده از بسته خود اطلاعی نداشته باشند، اما اداره پست جمهوری اسلامی با ایجاد سامانه پیگیری مرسولات پستی و درج کدرهگیری روی بسته پستی به فرستنده و گیرنده این قابلیت را فراهم کرد تا با مراجعه به این سایت از موقعیت مرسوله پستی، اطلاعات نامه‌رسان همچون شماره تلفن نامه رسان پست، وزن و هزینه پستی و غیره مطلع شوند.

2.7/5 - (62 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ساعات کاری باجه‌های پستی و پستچی چگونه است؟

در روزهای کاری باجه‌های پستی معمولا از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح تا 14/30 و در روزها پنجشنبه از ساعت 8 صبح تا 13/30 ظهر در اداره پست منطقه حضور دارند. اگر چه برخی از اداره‌های پست شهر تهران در عصر نیز فعالیت دارند.

پستچی قادر است از ساعت 8 صبح تا توزیع آخرین بسته پستی در در روزهای عادی و غیرتعطیل به توزیع بسته‌ها بپردازد. برخی از بسته‌ها که از سرویس ویژه برخوردارند در روزهای تعطیل به نشانی فرد گیرنده تحویل داده خواهد شد.

مرسوله پستی چه وقت برگشت می‌خورد؟

با توجه به مواردی که شرکت پست به آن اشاره داشته است، بسته‌های پستی به دلایل متعددی همچون نقص در نشانی گیرنده، عدم حضور گیرنده در زمان تحویل بسته پستی، تغییر مکان گیرنده، مشخص نشده هویت گیرنده و یا فوت گیرنده سبب می‌شود تا بسته توزیع نشده و به فرستنده عودت داده شود.

در صورت مفقود شدن مرسوله چه باید کرد؟

شخص فرستنده بسته قادر است به اداره پست مبدا مراجعه کرده و از موقعیت و سرنوشت بسته خود مطلع شود، در صورت مفقودی و یا آسیب دیدن بسته می‌تواند با توجه به مقررات به اداره پست درخواست جبران خسارت کند.

نظرات

234 دیدگاه دربارهٔ «نحوه دریافت شماره تلفن نامه رسان پست»

 1. Avatar photo ... گفت:

  من یه بسته داشتم که به دست نامه رسان رسبده و توی استعلام زده تحویل داده شد ولی هیچی به دست من نرسیده اداره هم رفتم گفتن تحویل دادیم

  1. Avatar photo کارشناس 2 گفت:

   سلام وقت به خیر
   در چنین مواردی باید از طریق سامانه نسبت به ثبت شکایت اقدام نمایید.در اکثر موارد دریافت شماره تلفن نامه رسان امکان پذیر نمی باشد.
   مشاور مربوطه در این زمینه سرکارخانم همامی داخلی 102 از ساعت 12 الی 20 روزهای شنبه تا پنجشنبه از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش کد و صفر با شماره 9099075307 پاسخگوی شما می باشد.

 2. Avatar photo محمود مومنی گفت:

  سلام در تاریخ ۱۷ تیر از طریق کد رهگیری زده بسته به گیرنده تحویل داده شد ولی هیچ بسته ای بدست من نرسیده آیا اشتباهی به کسی دیگه تحویل داده شده چگونه پیگیری کنم لطفا اگه میشه بگید چگونه شماره تلفن نامه رسان را پیدا کنم

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقت بخیر
   با با شماره ۱۹۳ تماس بگیرید ویا امکان درخواست هم دارید جهت اطلاع از نحوه درخواست به منظور برسی تخصصی تر با توجه به شرایط ویژه شما این امکان را دارید با کارشناس ارشد در این بخش اقای رضایی داخلی ۱۰۹در ساعات ۱۷ الی ۲۳ روزهای شنبه تا پنج شنبه با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ بدون پیش شماره از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات را در اختیارتان قرار دهند

 3. Avatar photo سمیرا گفت:

  سلام با موبایل چطوری با اون شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ تماس بگیریم

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقت بخیر
   از طریق تلفن ثابت باید تناس حاصل فرمایید از طریق شماره موبایل امکان پذیر نیست

 4. Avatar photo مهدی گفت:

  سلام بخشید بند یک بسته داشتم دست پست و این پیام رسان پست دو با آمده دمه خانه من ولی زنگ خانه من خراب بود این که من هر بار به شرکت پست زنگ میزنم کسی پاسخگو نیست و میکن که شما برو به آیفون خانه خودتون برگ چسپ بزنید و ابن که آلان من باید چه کار کنم و دو روز که دارم هرچه رهگیری میکنم شرکت پست نوشته که پیام رسان آمده شما در خانه نبودین و این که سوال من را جواب بدین

  1. Avatar photo کارشناس 2 گفت:

   سلام وقت به خیر
   طبق قوانین پست تا دو مرتبه پستچی باید به آدرس ثبت شده مراجعه نمایند.در صورتی که بعد از مرتبه دوم بسته را تحویل نگیرید بسته شما به باجه پستی تحویل داده میشود.برای دریافت شماره تلفن نامه رسان پست با باجه پستی محدوده در ارتباط باشید.
   مشاور مربوطه در این زمینه سرکارخانم همامی داخلی 102 از ساعت 12 الی 20 روزهای شنبه تا پنجشنبه از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش کد و صفر با شماره 9099075307 پاسخگوی شما هستند.

 5. Avatar photo شیوا گفت:

  بسته من که از منطقه ۱۸ پستی ارسال شده از تاریخ ۵ تیرماه در پستخانه منطقه ۱۹ مونده. ۱۹۳ تماس گرفتم فقط گفت ثبت شکایت میکنم. بازم خبری نشد. از کجا میتونم شماره پستچی رو پیدا کنم که اقلا اون برام پیدا کنه. اسمشو میدونم ولی شماره اش رو پیدا نکردم

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   استعلام مرسوله پستی در کامنت قابل امکان پذیر نیست برای استعلام مرسوله خود و دریافت بسته زیر 24 ساعت می توانید با کارشناس پست خانم مرادیان با داخلی 112 از ساعت 8/30 صبح الی 17/30 از طریق شماره 9099075307 بدون گرفتن کد با تلفن ثابت از سراسر کشور ارتباط برقرار کنید

 6. Avatar photo نیکو گفت:

  در تاریخ ۲۰ خرداد نامه رسان از طریق کد رهگیری نوشته تحویل گیرنده شد اما بسته ای بدستم نرسیده متاسفانه
  پیگیری هم کردم کسی پاسخگو نبوده😔
  شماره نامه رسان رو از چه طریق پیدا کنم

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   جهت استعلام و پیگیری مرسوله خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید
   راه ارتباط:9099075307

   1. Avatar photo سمیرا گفت:

    سلام با موبایل چطوری با اون شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ تماس بگیریم

    1. Avatar photo ranjbar گفت:

     سلام وقت بخیر
     تنها راه ارتباط با ما از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره و کد میباشد

 7. Avatar photo مهدیه گفت:

  سلام وقت بخیر من بسته من ب دست نامه رسان رسید اما برگشت خورده میگن گیرنده مشخص نشد یعنی چی چرا اینجوری میکنن

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   جهت استعلام و پیگیری بسته خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید
   راه ارتباط:9099075307

   1. Avatar photo موسوی گفت:

    واقعا چرا هیچ شماره‌ای نمی‌ذارید که مردم تماس بگیره لااقل شماره خود اون نامه رسانو بزارید یا نامه رسان باید زنگ بزنه آقایی که بسته من دستشه مهدی سعید نیا هستش که گفتن من رفتم در محل حضور نداشتن با اینکه من همش منتظرشم ولی نیومده

    1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

     سلام وقت بخیر
     جهت استعلام و پیگیری مرسوله خود با شماره های 9099075307 تماس بگیرید

   2. Avatar photo کامران گفت:

    سلام این شماره نمیگیره بسته من دروزه بدست نامه رسان رسید هنوز تحویل پست نداد لطفاً پیگیری کنید نامه رسان فهرج حامد گمشادزهی

    1. Avatar photo ranjbar گفت:

     سلام وقت بخسر
     با ۱۹۳ تماس بگیرید

 8. Avatar photo سرور گفت:

  شناسنامه من که قرار بوده دیروز اول خرداد ۴۳ ساعت از ۱۳ به بعد بیاورند واسم نامه رسان داود قاسمی است نیامده من چه وقت باید در منزل منتظر باشم

  1. Avatar photo مشاور ارشد ذوالنورنیا گفت:

   سلام باید با همان دفتر پستی ارتباط بگیریدو جویا شوید

 9. Avatar photo حسن نیازی گفت:

  سلام وقتتون بخیر ،من کارت بانکی درخواست دادم قرار شد چند روزه برسه ولی نرسید به هرکسی زنگ میزنم یا در شبکه موجود نیست یا اشغاله

  1. Avatar photo مشاور ارشد ذوالنورنیا گفت:

   سلام با شماره مرسوله پستی میتونید رهگیری کنید که ببینید تحویل کدام دفتر پستی شده است

   1. Avatar photo مهران کشاورز پریها گفت:

    سلام ببخشید مزاحم شدم بسته ای برام ارسال شده کد رهگیری دارم وقتی میزنم میگه نامه رسان دیروز تحویل من داده اسم نامه رسان رو میدونم ولی شعبه به تماس ها جواب نمیده

    1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

     سلام دوست عزیز
     درخواست شگایت پستی ثبت کنید.

     1. Avatar photo شقایق داودی گفت:

      بسته به دستم نرسیده ولی تو سایت نوشته شده بسته به گیرنده تحویل داده شده

     2. Avatar photo کارشناس 2 گفت:

      سلام وقت به خیر
      در چنین شرایطی از طریق سامانه پست نسبت به ثبت شکایت اقدام نمایید.برای دریافت شماره تلفن نامه رسان از طریق باجه پستی محدوده خود اقدام نمایید.
      مشاور مربوطه در این زمینه سرکارخانم همامی داخلی 102 از ساعت 12 الی 20 روزهای شنبه تا پنجشنبه از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش کد و صفر با شماره 9099075307 پاسخگوی شما هستند.

 10. Avatar photo محمد حسین شریفی گفت:

  با درود وخسته نباشید شریفی هستم از بندر انزلی با پیگیری مرسوله پستی متوجه شدم که بسته پستی که گیرنده آن خودم هستم تحویل پستچی داده شده اما من برای تحویل بسته در آدرس ‌گیرنده مرسوله حظور نداشم. با اداره پست تماس گرفتم و مشخصات پستچی را گفتم و شماره تماس پستچی را خواستم تا درخواست کنم مرسوله را به شخصی که همسایه من است تحویل بدهند اما اداره پست از دادن شماره تماس پستچی امتنا کرد. چرا دستوری یا قانونی برای وضعیت ضروری دریافت مرسوله پستی در دستورات کاری اداره پست وجود نداره و هیچگونه همکاری جهت دریافت مرسوله پستی از اداره پست صورت نمیگیره؟

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام دوست عزیز بریا این مورد با شماره ی 193 در تماس باشید.

   1. Avatar photo مهدی اسحاقی گفت:

    سلام اسحاقی هستم از قم ،من یک کارت سوخت درخواست داده بودم ۱۰ اردیبهشت تحویل پست دادند ولی نامه رسان به اشتباه معلوم نیست به چه کسی تحویل داده تکلیف بنده چیست کلی هم پیگیری کردم؟!!!

    1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

     سلام وقت بخیر
     جهت پیگیری و استعلام بسته خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید
     راه ارتباط:9099075307

 11. Avatar photo Sahar Khajiyan گفت:

  من ی بسته سفارش دادم باید می اومد آستان مازندران شرق مازندران یعنی گلوگاه ولی رفته زهدان باید چیکار کنم

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   شما هم میتونیددر خواست شکایت ثبت کنید در سامانه پست ویا با 193 تماس بگیرید

  2. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   جهت پیگیری وضعیت مرسوله خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید
   راه ارتباط:9099075307

 12. Avatar photo متقاضی گفت:

  سلام.من برای احراز سکونت در خواست داده بودم،زنگ منزل مون خراب بود،مامور پست اعلام کرده،عدم حضور متقاضی من چه کار باید بکنم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   مجدد احراز نشانی کنید

 13. Avatar photo مرضیه دوستی گفت:

  سلام من هربار از پست بسته میخام تحویل بگیرم باید یک ماه دنبالش بدوم چون متاسفانه نامه رسان نالایقی برای منطقه ماست هربار بسته رو برگشت میزنه میزنه نبودن درمحل درصورتی ک من هربار خونه بودم ولی ایشون اصلا بسته رو دمه خونه ی ما نمیارن امروزم ساعت۱۱شب زدن درمحل نبود برگشت خورده!یک ماه پیش بعد از کلی پیگیری و ارسال مجدد بسته اورده بودن ب همسایه روبرویی تحویل داده بودن ک اونم من باز باکلی رفت و امد و چک کردن دوربینا پیداکردم لطفا این خیلی موضوع ازار دهنده ای هست لطفاپیگیری کنید

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر از پست پیگیری فرمایید

   1. Avatar photo محمدجوادسیفی گفت:

    سلام
    مرسوله من اماده تحویل بنده هست ولی من چند روز دیگر به ادرسم برمیگردم.
    چکارکنم؟

    1. Avatar photo مشاور ارشد ذوالنورنیا گفت:

     سلام با دفتر پستی منطقه تون تماس بگیرید

 14. Avatar photo مائده گفت:

  سلام وقتتون بخیر.متاسفانه من بعد از ارسال بسته متوجه شدم مرسوله را به ادرس اشتباه ارسال کردم.اکنون وضعیت بسته من در سامانه را زده تحویل گیرنده داده شده.چگونه باید به شماره پستچی دسترسی پیداکنم؟راه پیشنهادی چیست؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   با شماره ۱۹۳ تماس بگیرید

 15. Avatar photo لیلا بی درنگ گفت:

  سلام وقتتون بخیر من ۱۰روز قبل عید ی بسته ارسال کردم و از چندروز قبل عید بسته دسته نامه رسان و تحویل نداده به پارچه فروشی اسمشون مهرداد ایرانی چطوری میتونم شمارشونو پیدا کنم

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   جهت استعلام و پیگیری بسته خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید
   راه ارتباط:9099075307

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • قوانین اعتراض به نمره دانشگاه

  نحوه اعتراض به نمره دانشگاه ۱۴۰۳ + تغییر بعد ثبت نهایی

  توجه به قوانین اعتراض به نمره دانشگاه می تواند تاثیر مثبتی در دیدگاه و نظر اساتید به درخواست دانشجویان داشته باشد. در گذشته از نوشتن نامه های رسمی و اداری کاغذی در این خصوص استفاده می شد اما امروزه با...
 • انتخاب واحد سامانه گلستان

  انتخاب واحد سامانه گلستان 1403 + زمان – راهنما kut.ac.ir

  دانشجویان دانشگاه سراسری، پیام نور و فرهنگیان برای انتخاب واحد سامانه گلستان می‌بایست وارد آدرس اینترنتی دانشگاه golestan.kut.ac.ir شوند. این سامانه در حال حاضر در اختیار کلیه دانشجویان نام برده شده قرار گرفته تا از این طریق بتوانند برای انتخاب...
 • راهنما اولویت بندی انتخاب رشته نهم 1403 + الف و ب چیست؟

  اولویت بندی انتخاب رشته از مراحل فرآبند هدایت تحصیلی می باشد. آموزش و پرورش چند سالی است که اقدام به راه اندازی سیستم هدایت تحصیلی برای دانش آموزان سال نهم نموده است تا دانش آموزان با توجه به علاقه مندی...
 • سامانه مای مدیو my.medu.ir

  سامانه مای مدیو my.medu.ir + ورود خدمات آموزش و پرورش

  my medu.ir سامانه اصلی خدمات الکترونیک آموزش و پرورش یا همان سایت مای مدیو است که برای استفاده ساده‌تر و یکپارچه سازی کلیه خدمات مجازی متمرکز وزارت آموزش و پرورش راه‌اندازی گردیده و در دسترس عموم قرار گرفته است. در...
تماس با مشاور