ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

علت نرسیدن مرسوله پستی

علت نرسیدن مرسوله پستی

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۲۵۷
علت نرسیدن مرسوله پستی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا تا به حال به دنبال یافتن علت نرسیدن مرسوله پستی بوده اید؟ اگر شما هم برای دریافت بسته های خود از طریق شرکت پست اقدام کرده اید، ممکن است این تجربه را داشته باشید که بسته پستی به موقع به دستتان نرسیده باشد. البته دیر رسیدن مرسوله پستی مختص به کشور ایران نیست و در بسیاری از کشورهای دنیا، شکایات بسیاری مبنی بر اینکه مرسوله پستی به دستم نرسید مطرح می شود و به طور کلی امر شکایت تاخیر پست در همه جای جهان امری عادی است. به همین دلیل قصد داریم در این مقاله به علت تاخیر مرسوله و دلایل مختلف آن بپردازیم.

در ادامه بهتر است ذکر کنیم که در این مقاله شما با روش های پیگیری بسته مرسوله از طریق اداره پست و تیپاکس آشنا خواهید شد. لازم به ذکر است بدانید نحوه ثبت شکایت راغ هم به شما معرفی خواهیم کرد. این دو مسئله بسیار حیاتی است و بسیاری از افراد به دنبال آن هستند.

از سوی دیگر آخرین اخبار پیرامون علت نرسیدن مرسوله پستی را هم مورد بررسی قرار خواهیم داد. در نهایت اگر سوالاتی  همچون چرا مرسوله پستی به دستم نرسید و یا دلیل دیر رسیدن مرسوله پستی چیست تا پایان این مقاله با ما در وب سایت ایران تحصیل همراه باشید.

 

اطلاعیه 

برای پیگیری مرسوله پستی میتوانید از کد ملی استفاده کنید، برای این کار بر روی لینک پیگیری مرسوله پستی با کد ملی کلیک کنید.

 

 علت نرسیدن مرسوله پستی چیست؟

همه ما در زندگی خود تجربه ارسال یا دریافت کالا، مدرک و یا انواع بسته های را از طریق پست داشته ایم. این اداره با خدمات بسیار زیادی که ارائه می دهد، در تسهیل و تسریع انتقال این بسته ها نقش بسزایی دارد.

با وجود نظم و دقتی که در انجام این کار وجود دارد، گاهی مرسوله مورد نظر به دست گیرنده نمی رسد و همین امر موجب ایجاد شکایاتی شده است. علت نرسیدن مرسوله پستی را نمی توان تنها به یک دو دلیل نسبت داد و ممکن است چندین مورد باعث بروز چنین تاخیری شود.

به همین دلیل گزارش ها و شکایاتی که در این زمینه می شود، متنوع می باشد. از این رو بهتر است که اطلاعات بیشتری را درباره دلایل دیر رسیدن مرسوله پستی داشته باشیم تا متناسب با آن اقدامات لازم را انجام دهیم. 

 

 علت نرسیدن مرسوله پستی چیست؟

علت نرسیدن مرسوله پستی چیست؟

 

به منظور آشنایی با روش های پیگیری پستی کارت پایان خدمت لینک مربوطه را انتخاب نمایید

 

گم شدن و علت نرسیدن مرسوله پستی

شاید شما هم این تجربه را داشته اید که وقتی علت تاخیر مرسوله پستی را جویا می شوید، پس از بررسی های لازم مشخص می شود که بسته شما گم شده است. متاسفانه این حقیقت تلخ وجود دارد که در برخی مواقع مامورین توزیع به دلایل مختلفی مرسوله ها را گم می کنند.

در چنین مواردی می توانید از طریق شکایت تاخیر پست اقدام کنید. اما به طور کلی اداره پست موظف که برای بسته های مفقودی غرامت پرداخت کند. به همین ترتیب، برای بسته هایی با ارزش مالی بیشتر، ارزش واقعی سنجیده می شود و مبلغی را به تناسب برای بیمه تعیین می کنند که بایستی توسط شخص پرداخته شود. بنابراین، اگر گم شدن صورت بگیرد، برابر با ارزش واقعی به او غرامت داده می شود.

 

گم شدن علت نرسیدن مرسوله پستی

گم شدن علت نرسیدن مرسوله پستی

 

اطلاعیه

برای پیگیری مرسوله خود در اداره پست و پست پیشتاز میتوانید از طریق وب سایت tracking.post.ir اقدام کنید.

 

رعایت پروتکل های بهداشتی

با شیوع بیماری کرونا و محدودیت رفت و آمد در مجامع عمومی، فعالیت اداره پست بیش از پیش شد. افراد جامعه مجبور شدند بسیاری از خریدهای خود را به صورت غیر حضوری و اینترنتی انجام دهند و کار تحویل آن بر عهده شرکت پست بود.

طبق آماری که مدیر کل دفتر مدیریت کیفیت شرکت ملی پست اعلام کرد، در سال جاری افزایش 150 درصدی در محموله های پستی داشته ایم. این امر خود به یک علت نرسیدن مرسوله پستی تبدیل شد، چرا که تعداد بسیار بالای نقل و انتقال های زمینی و هوایی و ترافیک های به وجود آمده، باعث ایجاد تاخیرهایی شد.

از سوی دیگر، این شرکت موظف شد تا مرسولات و کامیون ها را دو تا سه بار در روز ضدعفونی و گندزدایی نمایند.به همین دلیل دور از انتظار نبود که شکایاتی از جمله اینکه مرسوله پستی به دستم نرسید مطرح می شد.

 

رعایت پروتکل های بهداشتی

رعایت پروتکل های بهداشتی

 

جهت کسب راهنمای انجام مراحل رهگیری مرسولات پستی لینک مشخص شده را کلیک کنید.

 

عدم مسئولیت پذیری برخی از کارکنان

با وجود آنکه شرکت پست دارای کارمندان و کارکنان بسیار مسئولیت پذیر و امانتداری است، اما گزارش هایی نیز حاکی از عدم تحویل به موقع بسته به مقصد توسط برخی کارکنان است.

برای مثال، تعدادی از کاربران گزارش مبنی بر رسیدن مرسوله خود به اداره پست مقصد را دریافت کرده، اما آن را حتی پس از چند روز تحویل نگرفته اند. پس از بررسی های انجام شده، مشخص شد که قصور از سوی کارمند یا متصدی این بخش بوده است.

همچنین، برخی از بسته ها به همین دلیل چند روز در شهر مقصد باقی می مانند و علت نرسیدن مرسوله پستی در زمان موعد می شوند.

 

جهت دریافت راهنمای پیگیری مرسوله پستی از طریق پیامک یک بار بر روی لینک کلیک کنید.

 

پیشگیری از دیر رسیدن مرسوله پستی

از آنجا که بخشی از دلیل و علت نرسیدن مرسوله پستی به خود فرد فرستنده بر می گردد، توصیه می شود که برای پیشگیری از این امر چند نکته را مد نظر داشته باشید. نخست اینکه در درج نشانی دقت کافی را داشته باشید. برای مثال از لفاف های استانداردی که در دفاتر پستی به فروش می رسد، استفاده و در همان مکان مشخص شده الصاق کنید. برای مرسولاتی که قرار است به کشورهای خارجی ارسال شود نیز باید نام کشور و یا نشانی به زبان مقصد نوشته شود.

گفتنی است که برخی از مرسولات ممکن است زمان بیشتری برای تحویل ببرند و به همین دلیل بایستی با توجه به مدت مقرر انتظار دریافت داشت و شتاب نداشت. در برخی از موارد نیز منشا این جمله که مرسوله پستی به دستم نرسید، تغییر آدرس، در منزل نبودن و یا فوت گیرنده است.

یک نکته مهم دیگر برای پیشگیری از دیر رسیدن مرسوله پستی ، بیمه کردن بسته پستی می باشد. این کار سبب می شود که حتی در صورت گم شدن مرسوله ها، پول خود را پس خواهید گرفت. البته شرکت پست برای همه بسته ها یک بیمه عمومی در نظر می گیرد، اما بهتر است که برای کالاهای گران قیمت تر بیمه خصوصی نیز انجام شود چرا که نوع عمومی سقف دارد.

پیشگیری از دیر رسیدن مرسوله پستی

پیشگیری از دیر رسیدن مرسوله پستی

 

مرسوله پستی به دستم نرسید ، چگونه پیگیری کنم؟

در این قسمت از مقاله قصد داریم نحوه پیگیری مرسولات ارسال شده را مورد بررسی قرار دهیم. توجه داشته باشید فرقی نمی‌کند شما با استفاده از کدام پست مرسوله خود را ارسال می‌کنید. زیرا تمامی پست ها اعم از (پست پیشتاز، اداره پست، پست تیپاکس و غیره) شرایط را برای پیگیری مرسوله به گونه ای فراهم کرده اند تا شما به راحتی بتوانید مسیر حرکت و حتی رسیدن مرسوله را پیگیری کنید.

در قسمت زیر قصد داریم نحوه پیگیری پست پیشتاز اداره پست و تیپاکس را بررسی کنیم پس پیشنهاد می‌کنیم پاراگراف مربوط به هر یک را با دقت بالا مطالعه نمایید. حال اگر به هر دلیلی مایل به استفاده از اینترنت نبودید یا به آن دسترسی نداشتید، می توانید از طریق ارسال پیامک اقدام کنید. در این روش حرف R را با به همراه کد 10 یا 20 رقمی تایپ کرده و آن را به شماره 2000441 ارسال نمایید. برای پیگیری گواهینامه، کارت پایان خدمت، گذرنامه و … نیز استفاده از کد * 110# ممکن می باشد. 

 

پیگیری نرسیدن مرسوله پستی و پست پیشتاز

آیا به دنبال پیگیری مرسوله پستی هستید؟ توجه داشته باشید که اداره پست دارای یک وب سایت به نام tracking.post.ir می باشد. لازم به ذکر است بدانید شما به راحتی می توانید با استفاده از کد مرسوله که در هنگام ارسال بسته در اختیار شما قرار داده می شود در این سامانه از وضعیت بسته پستی خود اطلاع پیدا کنید.

این نکته را هم در نظر داشته باشید برای درج شکایت از اداره پست میتوانید وارد وب سایت eop.post.ir شوید. البته ثبت شکایت تنها بر اساس کد رهگیری که اداره پست در اختیار شما قرار داده است قابل درج می‌باشد. در نتیجه اگر مرسوله پستی نداشته باشید امکان ثبت شکایت هم نخواهد داشت. در انتها بهتر است ذکر کنیم که در همین سامانه امکان پیگیری شکایت هم وجود دارد.

 

پیگیری نرسیدن تیپاکس

شرکت تیپاکس سرعت بسیار بالایی در ارسال مرسوله دارد به همین دلیل تا به حال از این شرکت دیده نشده کاربری اضعان کند بسته مرسوله پستی به دستم نرسید. شرکت خصوصی تیپاکس این روزها وضعیت بسیار خوبی را سپری می‌کند. زیرا این شرکت با ارائه خدمات منحصر به فرد توانسته نظر بسیاری از افراد را به خود جذب کند. لازم به ذکر است بدانید در هنگام ارسال بسته، کد رهگیری در اختیار شما قرار داده می‌شود که شما به راحتی می‌توانید وب سایت تیپاکس شوید و با استفاده از آن کد از وضعیت ارسال محصول اطلاع پیدا کنید.

 

شکات تاخیر پست

شکایت تاخیر پست

 

آخرین اخبار پیرامون علت نرسیدن مرسوله پستی

بر اساس اعلام مدیرعامل شرکت ملی پست ایران در آینده ای نزدیک اپراتورهای سامانه برای پیگیری مرسولات پستی افزایش پیدا میکنند که این مسئله باعث کاهش دیر رسیدن یا نرسیدن مرسوله پستی می گردد. 

طبق اعلام مدیر عامل کل پست استان قزوین میزان خطا های پستی به شدت کاهش پیدا کرده است. همین مسئله موجب شده تا شکایات مردمی هم به زیر یک درصد برسد.

اداره پست استان خوزستان در ایام کرونا در سال ۱۴۰۰ حدود به 7 میلیون و ۸۰۰ هزار بسته را پوشش داد که این نوع خدمات‌دهی بسیار منحصر به فرد تلقی می شود.

مطابق با سخنان مدیر عامل کل شرکت ملی پست ایران، ارسال بعضی از موارد توسط پست ممنوع است که حیوانات زنده، مواد مخدر، مشروبات الکلی و غیره در این دسته از محصولات قرار دارند.

 

اطلاعیه

برای پیگیری بسته مرسوله در تیپاکس می توانید از وب سایت tipaxco.com اقدام کنید. 

 

خلاصه مطالب

در مقاله علت نرسیدن مرسوله پستی تلاش کردیم تا علت نرسیدن و شکایت تاخیر پست را بررسی کنیم و راهکارهای موجود جهت پیگیری و پیشگیری را ارائه دهیم. تا شما بتوانید مرسوله ها خود را پیگیری کنید. در نهایت امیدواریم محتویات موجود در این مقاله بتواند در هنگام پیگیری بسته مرسوله شما را به بهترین نحو ممکن یاری کند.

 

برای دانلود فایل PDF علت نرسیدن مرسوله پستی بر روی لینک قرمز کلیک کنید.

 

3.3/5 - (7 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

علت نرسیدن مرسوله پستی چیست؟

عدم مسئولیت پذیری برخی از کارکنان، گم شدن مرسوله پستی، رعایت پروتکل های بهداشتی (زمان کرونا) و غیره

آیا در صورت گم شدن مرسوله پستی می توان شکایت کرد؟

بله. برای این کار روش های مختلفی وجود دارد، برای ثبت شکایت در شرکت ملی ایران باید از طریق سایت ذکر شده اقدام کنید.

آیا ممکن است که مرسوله پستی برگشت بخورد؟

بله. چنانچه نشانی محل سکونت تغییر کند و یا گیرنده در منزل نباشد، بسته به اداره پست برگردانده می شود. 

نظرات

 1. سارا
  ۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۳

  سلام من ۱ بسته دارم کد رهگیری مینویسه مرسوله از سوی مبدا تحویل پست نگردیده ،ببخشید پس چجور کد پیگیری ثبت شده وقتی که بسته رو پست نگرفته؟؟؟

  • مشاور منصوری
   ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام جهت کسب اطلاعات دقیق تماس بگیرید و یا به اداره پست منطقه سکونت مراجعه کنید

 2. فلاح
  ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۹

  سلام من کالایی سفارش دادم رسیده به استانم کد مرسوله رو میزنم نوشته تحویل گیرنده شده. ولی به دستم نرسیده چیکار باید کرد!؟

  • مشاور منصوری
   ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام مراجعه حضوری بفرمایید به اداره پست منطقه سکونتتان

  • مشاور براتی
   ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام وقتتون بخیر
   لطفا به اداره پست مراجعه بفرمایید

 3. زهرا فلاح
  ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۱

  سلام من بسته ای سفارش دادم. کد مرسوله رو میزنم نوشته تحویل گیرنده شده ولی به دست من نرسیده چیکار باید کنم؟

  • tahmasebi
   ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۶

   سلام دوست عزیز شما میتونید با مرکز پستی مربوطه ارتباط تلفنی بگیرید و یا برای پیگیری بیشتر ثبت شکایت کنید.

 4. کریمی
  ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

  سلام وقت بخیر من امروز یه بسته پست کردم ولی مخاطب میگه پیامش نیومده برام میشه بگید علتش چیه چرا کد رهگیری براشون ارسال نشده

  • مشاور محمدی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۷

   سلام وقت به خیر
   از طریق باجه پستی پیگیری نمایید.

 5. کریمی
  ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

  سلام وقت بخیر من امروز یه بسته پست کردم ولی مخاطب میگه پیامش برای من نیومده علتش چیه

  • مشاور محمدی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۷

   سلام وقت به خیر
   از طریق باجه پستی پیگیری نمایید.

 6. محمد
  ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۶

  سلام وقت بخیر
  پیامکی حاوی اینکه گواهینامه من تحویل پست گردیده با مرسوله ارسال شده،ولی سایت پست مینویسه توسط مبدا زیربط تحویل داده نشده
  ؟

  • tahmasebi
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۱

   سلام این مسله میتونه بدلیل آپدیت نبودن سایت اداره پست باشه. شما برای پیگیری وضعیت مرسولتون بایدبا کدرهگیری 24 رقمی به سایت پست مراجعه کنید. در صورت راهنمایی بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 7. mobi
  ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۰

  سلام مرسوله 4 روز پیش به استانم رهسپار شده ولی هنوز وارد استان نشده مشکل چیه؟
  توی کد رهگیری چک کردم نوشته به استان(خودم) رهسپار شده

  • مشاور محمدی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۳

   سلام وقت به خیر
   برای پیگیری مرسوله پستی از طریق سامانه رهگیری و یا شماره 193 اقدام نمایید.

 8. ....
  ۱۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۱۹

  سلام چقدر طول میکشه تا مرسوله ثبت نهایی بشه؟؟

  • karimi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

   سلام بایدبررسی کنیم کده مرسولتونوتماس بگیریدراهنماییتون میکنیم

 9. مسعود
  ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۴

  سلام کارت ماشین من 13 روز که وارد پست قزوین شده اما هنوز بدستم نریسیده چیکار کنم

  • مشاور بهروزی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۵

   سلام روزتون بخیر جهت دریافت اطلاعات تماس حاصل فرمایید

 10. بهنام
  ۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۰

  من نزدیک ۴۰ روزه بسته ام از مشهد به مقصد کره جنوبی در تهران منتظر ارسال است.اما جواب درستی نمی دهند .میگن باید صبر کنید پرواز لوفتانزا نداریم.در حالیکه یک روز در میان پرواز لوفتانزا از تهران برقرار است.

  • JAVADI
   ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۸

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی باید به شرکت پست مراجعه کنید.

 11. بیرانوند
  ۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۷

  سلام.من یه بسته برام فرستاده شده بعدش کد مرسوله که میزنم می‌نویسه مرسوله از سوی مبدا ذیربط تحویل پست نگردیده..این یعنی چی بسته رو نفرستادن برام خرید اینترنتی کردم؟؟؟

  • isaei
   ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۰

   سلام احتمالا مرسوله پستی هنوز ثبت نهایی نشده است

   • ....
    ۱۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۱۷

    سلام چقدر طول میکشه تا مرسوله ثبت نهایی بشه؟؟

    • karimi
     ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۴

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • فاطمه
    ۱۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۸

    سلام من هم همین مشکل را دارم والان ۴ روزه از ثبت گذشته و میزنه از سوی مبدا زیربط تحویل پست نگردیده این یعنی چی؟
    ممکنه کلا بستمو پیدا نکنم ؟

    • مشاور بهروزی
     ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

     سلام وقتتون بخیر برای پیگیری مرسوله با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل بفرمایید

  • سلام داداش چی شد دیگه مال منم اینطوره
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام چی شد

   • مشاور بهروزی
    ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۳

    سلام سوالتون رو میفرمایید؟؟

 12. عبید الله جماعت بلوچ
  ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۵

  من سیم کارت های وب ثپت نام کردم کد مرسوله اومده برام میگه من بسته ب تحویل پست گردیده من استعلام میگیرم میگن اومده فعلان پست من رفتم پست میگن نیومده الان باید چ کار کنم

  • JAVADI
   ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۵

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی چند روز گذشته؟

 13. سحر
  ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۵

  سلام من یه بسته داشتم هنوز به دستم نرسیده باید چیکار کنم؟

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۶

   سلام وقت بخیر
   جهت پیگیری مرسولات پستی با شماره 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

 14. حسین
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۹

  سلام چرا شرکت شیانویی دقیقا د دقیق به مشگلات رسیدگی نمیکند .وقتی امروز فردا تا دهقیقی دیگر .چرا نه جواب پیام نه جواب تلفن میدهند .بعد چند روز دیگر تماس میگریم .هنوز این چند روز نیامد .ولی چندین ما گذشت .همین موردها باعث بعد نامی شرکت میشود.علت های دیگر هم دارد .که جایش اینجا نیست مطرح شود با تشکر حسین منشاء

  • JAVADI
   ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی شما باید برای شرکت پست درخواست ثبت کنید.

 15. حسن
  ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

  سلام من و خانمم ۴سال قبل برای کارت ملی ثبت نام کردیم و از ما نفری ۲۵۰۰۰ گرفتن بابت آوردن به دم خونه حالا که کارت اومده بعد این همه سال پیام دادن برین به اون آدرسی که اونا اونجا فرستادن پس اون پولی که از این همه گرفتن چی بود بعد ش یه آدرس خیلی دوری دادن که آدم باید یه کل روز و وقت بذاره بره از اونجا بگیره.

  • javadi
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۴

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی شما باید در شرکت پست درخواست ثبت کنید.

 16. رضا
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۰

  کارت ایثار من دوم شهریور تحویل پست داده شده ولی هنوز بدستم نرسیده

  • isaei
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۰

   سلام وقتتون بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید .

 17. Aysan
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۰

  بسته ی من به دستم نرسیده در صورتی که در سایت زده تحویل داده شده

  • mansuri
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۳

   سلام وقت بخیر مراجعه حضوری به اداره پست محل زندگی خود داشته باشید

 18. آذین
  ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۱

  سلام من ۳روز برای گذرنامم کد مرسوله از پلیس +۱۰گرفتم‌ولی وقتی کد مرسوله رو میزنم میگه گذرنامه به پست داده نشده ولی پلیس+۱۰میگه تحویل داده شده شما میدونید داستان چیه ؟

  • javadi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۴

   سلام روزبخیر
   باید بررسی بشه که آدرس درست بوده یا نه
   جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

 19. احمد
  ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۵

  بدقت , مطالب این بخش و کامنت ها رو مطالعه کردم ,,, تنها و تنها به یک واقعیت مسلم رسیدم :
  اگر بسته پستی شما رسید که خب رسید , تمام ! ….. اگر هم دیر رسید , بهرحال باز هم رسیده , کاری به 10 روز یک ماه نداشته باش ! رسیده !
  اگر اصلا نرسید ,,,, اینجا باید ببینی زورت به اداره پست و کارمندانش میرسه یا نه ؟ اگر میرسه و توان داری که یه خسارتی , چیزی ازشون میگیری , تمام ….. ! ولی اگر حس میکنی زورت نمیرسه , بیخیال ماجرا شو که اوضاع مملکت فعلا همینه … خودت رو فشار نده چون مریض بشی صد برابر اون مرسوله باید ضرر بدی !!!

  همین الان بسته پستی من 15 روزه از شهرستان نرسیده و احتمالا هرگز هم نرسه , فرستنده میگه فرستادم , این هم رسید پست ,,,,,
  پست هم میگه : برو منطقه اینجا نیست !!!
  منطقه هم میگه : برو دفتر پستی گواهی عدم دریافت بگیر , و …. و ….. و…….

  • isaei
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۸

   سلام وقتتون خیر با 195 تماس بگیرید و شکایت کنید.

 20. Honi
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

  بسته من ارسال شده اما حدود چهار روزه تو مرکز پستی استان مونده از طریق سایت کد مرسوله رو وارد کردم و دیدم چهار روزه فقط وارد استادن شده و به شهر مورد نظر من نرسیده مشکل چیه؟(بقیه بسته هایی که هم زمان سفارش داده بودم رسیده جز این)

  • haghipor
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۵

   سلام وقت بخیر
   شما میتوانید از همان دفتر پستی که مرسوله شما آنجاست دلیل ارسال نشدن بسته را پیگیری کنید

 21. علی
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۰

  گذرنامه من ۲روزرسیده از تهران به مشهد ولی به دستم نرسیده.

  • gholizadegan
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۶

   سلام روز بخیر حضوری باید بروید پلیس به اضافه ده

 22. Msm
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۵

  سلام قرار بود گذرنامه های من و خونوادم بیاد امروز برای همه اومده مال من نیومده رفتم سایت زده تحویل گیرنده داده شد در صورتی که برام نیومده زنگ زدم ۱۹۳ هم میگه برای شما اومده تحویل گرفتین اگه به کسی دیگه داده باشن چی الان من چیکار کنم توروخدا راهنمایی کنید

  • gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۳

   سلام روزتون بخیر بروید پلیس به اضافه ده و پیگیر شوید

 23. محدثه
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۳

  سلام وقت شما بخیر من 9 مرداد بسته م رو از طریق پیشخوان فرستادم هنوز به دست گیرنده نرسیده… رهگیری هم میزنم میزنه تو پست مقصد … چرا تحویل نمیدن؟!

  • isaei
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام وقت بخیر
   شما میتونید برای کسب اطلاعات به مجموعه تماس بگیرید

 24. ناشناس
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۸

  سلام من ۵ مرداد یه بسته از مازندران سفارش دادم به زنجان الان یک هفته اس هنوز به دستم نرسیده تحمیل زده شده بود تا امروز باید ب دستم میرسید😫 با کد پیگیری ،پیگیری کردم ۲ روزه میگه به زنجان رسیده بسته ولی ب دستم نرسیده😭

  • mohammadi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۰

   سلام وقت به خیر
   از طریق شماره 193 پیگیری کنید.

 25. zahranamdarian500@gmail.com
  ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۷

  سلام من حدود دوماه پیش خرید اینترنتی کردم هر دفعه هم که کد رهگیری میزدم میگفت اداره پست کازرون هست بعد چند هفته رفتم اداره پست کازرون اونجا گفتند بسته شما اینجا نیست و ارسال شده به نودان و گرگدون حالا یک ماه گذشته از وقتی رفتم اداره پست کازرون ولی هنوز بسته پستی به دستم نرسیده باید چیکارکنم به شماره شما هم که زنگ میزنم میگه در شبکه موجود نمیباشد

  • obeidavi obeidavi
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۱

   سبللام وقت بخیر به پست منطقه تان مراجعه فرمایید.

  • بانو
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

   یه بسته پست کردم تو رهگیری نوشته تحویل گیرنده داده شده ولی بسته به گیرنده داده نشده بسته کجا رفته باید کجا پیگیرش شیم

   • karimi
    ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • naser
    ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۵

    سلام

    برام روز شنبه گوشی پست کردن هنوز وارد شهر نشده اخرین اپدیت نوشته بارگیری جهت ارسال الان ۵ روز میگذره ولی چیز جدیدی نسون داده نمیشه

    • behrouzi
     ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۷

     برید اداره پست از انجا پیگیری کنید یا تماس بگیرید ما میتونیم براتون پیگیری کنیم

    • مری
     ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۹

     سلام من دقیقا همین مشکل رو دارم
     شما به دستتون رسید یا شکایت کردید

 26. علی
  ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

  من امروز صبح یه بسته از اصفهان به مشهد فرستادم و کد رهگیری برام پیامک شد
  اما الان کد رو که میزنم برای رهگیری ، میزنه هیچ اطلاعاتی از این کد وجود نداره
  میخواستم ببینم باید چکار کنم ؟

  • bagheri
   ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام وقت بخیر مجددا سایت رو چک کنید.

   • علی
    ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۴

    الان هم چک کردم و چیزی نبود
    صبح ساعت ۱۱ تحویل دادم و هنوز خبری ازش نیست

    • gholizadegan
     ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۹

     سلام وقت بخیر . با شماره 193 تماس بگیرید و مورد شکایت خود را مطرح کنید

 27. Niki
  ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۸

  سلام وقت بخیر برای گواهینامه کد رهگیری مرسوله رو 21 تیر برام فرستادن جهت پیگیری، با کد رهگیری که زدم 5 مرحله برام اومد که 26 تیر زده بود آماده سازی و بارگیری 28 تیر هم زد ورود مرسوله و آماده سازی به دفتر پستی ناحیه 4 مشهد که بنده حضوری رفتم گفتن مرسوله ای نداشتم باز 29 تیر زده قبول مرسوله از تهران
  این یعنی چی وقتی میگه بارگیری شده و تحویل ناحیه 4 شده باز تو رهگیری شماره 5 بزنه قبول مرسوله از تهران که وقتی باز کردم تازه مبدا و مقصد رو زده الان بنده چکار کنم نمیدونم واقعا ارسال شده یا نه

  • mohammadi
   ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام وقت به خیر
   از طریق شماره 193 نسبت به ثبت شکایت اقدام نمایید.

 28. shirin
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۰۶

  سلام من پنج روزه از تهران خرید اینترنتی داشتم ولی فروشنده کد پیگیری رو بهم نمیده، چطوری پیگیری کنم؟

  • fathollahi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۲

   سلام باید تماس بگیرید تا درخواست ارسال سریع را از همان دفتر پستی بدهیم

 29. مهدیه
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۳

  سلام وقتتون بخیر حدود ۱۸ روز پیش سفارشم برام ارسال شد و هنوز به دستم نرسیده و ۴ روز پیش با کد مرسوله ای که پیگیری کردم زده بود مرسوله تحویل گیرنده داده شده است الانم ۴ روز گذشت اما هنوز به دستم نرسیده ادرسو همچیزم چک کردم درست بوده الان تکلیف چیه؟🙏🏼

  • alizadeh
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۰

   سلام وقت بخیر حضورا از طریق مراکز پستی پیگیری کنید .

  • نازنین
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۸

   برای منم دقیقا همین اتفاق افتاده باید شکایتتو ثبت کنی یا حضوری بری

   • bagheri
    ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۴

    با سلام علت نرسیدن مرسوله پستی از طریق سامانه اقدام کنید

 30. محمد
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۹

  سلام روزخوش الان بیشتر۱۰روزکه توی پیگیری میگه بستم به پست بانک شهرمون رسیده رفتم اونجا میگه نیس من چکارکنم نمی‌دونم الان بستم دقیقاکجاس

  • ranjbar
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۲

   سلام وقت بخیر
   برای رهگیری مرسوله باید شماره مرسوله را از فرستنده دریافت بفرمایید .
   برای اگاهی از اقدامات بعدی در این خصوص مقاله سایت را مطالعه بفرمایید .

 31. رضوان
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۸

  سلام من محصولی رو سفارش دادم از 27 اسفند تحویل اداره پست ‌شده و تا بعد از تعطیلات توی سایت هیچ مشخصاتی ازش نبود بالاخره 14 ام ارسال شد بعد از اون توی سایت اطلاعات اومد که مرسوله تحویل نامه رسان شده، حتی نوشته مرسوله به گیرنده تحویل داده شد ولی بسته به دست من نرسیده من چطوری باید پیگیری کنم
  مگه اصلا میشه همیچین چیزی

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام وقت به خیر
   از طریق شماره 193 ثبت شکایت انجام دهید.

 32. منصور
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

  سلام روز ۲۱ فروردین برام یه پیامک از ناجا اومد که گفت گواهینامه شما در تاریخ ۲۲ فروردین تحویل اداره پست داده شده است و یه شماره مرسوله داده که هر چی تو سایت برا پیگیری میزنم میگه همچین کدی وجود نداره
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۸

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی شرایط پیش اومده با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید مشاوران مزبوطه شمارو راهنمایی می کنند.

 33. همتا
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۱

  سلام وقت به خیربسته من ار9فروردین ارسال شده میگه صندوق شخصی پست تحویل داده شدیعنی چی من نمیدونم چیه بایدچه کارکنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۷

   سلام وقت به خیر
   مرسولات پستی را از شماره 193 پیگیری نمایید.

 34. بیتا
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

  سلام؛بسته پستی ای که سفارش دادم از تهران رسیده به بندرعباس.حتی برام تو سامانه میزنه که تاریخ دوشنبه ۸صبح به مامور پست تحویل داده شده.ولی نیومده هنوز؛میخاستم بدونم راهی هست که من با پستچیه بتونم ارتباطی برقرار کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۵

   سلام
   شماره پست چی رو نمیزارنو اما میتونید برای پیگیری 193 تماس بگیرید

 35. فریده
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۸

  سلام من از ۱۱ فروردین به پست شهرمون بسته تحویل دادم که به شهری که فقط ۴ ساعت راهه بینمون تحویل بدن
  امروز ۱۸ هست و تا الان هیچ کد رهگیری مرسوله برای من نیامده.هرچقدرم ک پیام میدم بهش اصلا جواب نمیده زنگ میزنم میگه هروقت بسته رسید کد میاد برات😑😑😑بگین چیکار کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۱

   سلام
   با شماره 193 تماس بگیرید

   • فریده
    ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۶

    من با شماره ۱۹۳ تماس گرفتم ولی میگن ک باید پست کد رهگیری بده خوو وقتی نمیده من چیکارش کنم
    هیچ راه دیگه ای نیست که من کد رهگیری بگیرم ت رو خدا بگینن😢😢😢

    • کارشناس ارشد
     ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۶

     حضوری تاشریف ببرین

 36. لیلی
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۹

  سلام بسته من در تاریخ ۱۰ فروردین توی منطقه ۱۵ پستی تهران قبول شده اما تا امروز برام ارسال نشده و توی همون منطقه پستیه. من یه شهر دیگم الان از کجا پیگیری کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۱

   سلام
   با شماره 193 تماس بگیرید یا ثبت شکایت انجام دهید در سامانه

 37. علی
  ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۴

  سلام بسته من چندروزه توی منطقه پستی 15 تهران مونده و بعد از چند روز حتی ارسال نکردن توی سایت هم فقط نوشته قبول مرسوله و بعد از اون هیچ اقدامی نشده، حالا من چکار کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۳

   سلام وقت بخیر با در دست داشتن کارت ملی برو از منطقه پستی بگیرش

 38. ناهید
  ۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۵

  سلام
  یک مرسوله پستی ۲۵ اسفند واسم از مبدا فرستادن اما فقط تا ۲۷ اسفند رو نشون میده که در حال بارگیری به سمت مقصد !! تا این تاریخ که ۷ فروردین هستش هیچ چیز دیگه ای در سامانه رهگیری ننوشتن!!! الان دقیقا ۱۲ روز هستش که مرسولم که فقط یک کاغذ هست بهم نرسیده!!!! دلیلش واقعا چی میتونه باشه !!! از کجا پیگیری کنم؟؟؟!! مثلا پست پیشتاز هستش که سه روزه باید برسه دو هفتس الاف شدم کارو زندگیم شده رفتن به پست و ثبت شکایت و اینکارا ؛ کارم لنگ همین نامه است که باید به دستم برسه ای کاش دست اتوبوسا می دادن زودتر بهم می رسید

 39. احسان
  ۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۵

  سلام وقت بخیر
  من الان دو هفتس یک سفارشی دارم فروشنده همون روز اول بسته منو ارسال کرده ولی هنوز به دستم نرسیده و کد پیگیری ندارم. این دوهفته تاخیر به نظرتون عادی هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۷

   سلام با شماره 193 تماس بگیرید کد رهگیری بهتون میدن
   بخاطر شلوغ بودن اخر سال بله طبیعیه نگران نباشید به دستتون میرسه

 40. فاطمه‌
  ۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۱

  سلام من یه سری کتاب سفارش دادم و با توجه به کد مرسوله پستی این مرسوله، روز 29 اسفند تحویل اداره پست یاسوج شد،،، و تا الان بدستم نرسید و امکان مراجعه به اداره پست ندارم چیکار کنم/:… کتابام میخوام باید تست بزنممممم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۲

   سلام وقت بخیر
   برای پیگیری بسته پسنی با مرکز تماس بگیرید .

 41. بهار
  ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۲

  با سلام
  ایا اداره پست در روزهای تعطیلی از جمله فردا29اسفند هم بازه و پاسخگو؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۰

   سلام وقت به خیر
   برای پیگیری مرسوله از طریق سایت پست و یا شماره 193 پیگیری نمایید.

 42. مستأجری
  ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۵

  من یه بسته داشتم از بندر ترکمن کد رهگیری را میزنم شنبه ارسال شده چند روزه که نگاه میکنم همان پست بندر ترکمن رو نشون میده یعنی چه باید چه کار کنم از کجا پیگیر بشم

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۶

   سلام . با سامانه پشتیبان پست تماس بگیرید { شماره 193 } و بسته خود را پیگیری کنید

 43. زهراامدادی
  ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۶

  سلام بسته من پنجشنبه 19 اسفند تحویل پست صادقیه شده که بیاد فردیس کرج هنو نیومده کد رهگیری ام میزنم همون پنحشنبه 19رو نشون میده مرحله اول چیکارکنم ازکجابدونم بستم کجاست

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۹

   از طریق سامانه POST.IR استفاده کنید

   • مانیا محمدپور
    ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۱

    استفاده کردم. همون رو نشون میده بسته حرکت نداشته

    • راحی
     ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۵

     منم این مشکل رو دارم اما ۱۹۳ اصلا تماس نمیگیره نمیشه باهاش تماس گرفت

     • کارشناس ارشد
      ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۸

      سلام وقت بخیر دوست عزیز در صورت نگرفتن بسته پستی خود با مشاورین مربوطه تماس بگیرید تا بسته مورد نظر شما بررسی شود موفق باشید

 44. بانو
  ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۶

  سلام خسته نباشید..ببخشید من ی بسته از قزوین سفارش دادم یک هفتس میزنه درحال بارگیری..زنگ میزنم ب پست قزوین میگه ارسال شده ..زنگ میزنم ب پست مشهد میگ نیومده..دقیقا چیکار کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۵

   سلام وقت بخیر
   برای پیگیری مرسوله پستی تون میتوانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 45. ارین
  ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۲

  سلام خسته نباشین من یه بسته از آذربایجان سفارش دادم وقتی رهگیری میکنم حدودا دو روزه روی مرحله 4 همش میزنه بارگیری جهت ارسال به خوزستان اهواز نقطه مبادله انجام شد. یعنی چی ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۱

   با سلام.به دفاتر اداره پست مراجعه نمایید.

  • .
   ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۱

   منم همین طوریه بستم

 46. md
  ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۰

  سلام وقت بخیر
  بسته پستی من ۵ روز هست که تحویل داده شده به نامه رسان ولی هنوز به دستم نرسیده باید چیکار کنم؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۳

   با سلام.به اداره پست مراجعه کنید.

 47. زهرا
  ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۵

  سلام چندروزه فرستنده بسته منا تحویل پست ارومیه داده و هنوز بسته من همونجامونده از طریق کدمرسوله دیدم.
  چیکار کنم؟ تاعید وقت زیادی نمونده

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۴

   با سلام.به اداره پست منطقه زندگیتان مراجعه کنید.

 48. raha
  ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۲

  سلام من ۱۷ اسفند ی مرسوله از گرگان برام ثبت شد ولی هنوز به دستم نرسیده

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۷

   با سلام.به اداره پست منطقه زندگی خود مراجعه کنید.

 49. رئوف
  ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۷

  سلام . اصولا ارسال بسته پستی از خود تهران به تهران چقدر زمان میبره
  چون الآن چند روزه به من میگن ارسال شده ولی خبری نیست واقعا بنظرم معقول نیست چنین چیزی

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۵

   سلام وقت به خیر
   با داشتن شماره مرسوله میتوانید پیگیر بسته ارسالی خود باشید.

 50. نسیم
  ۲۰ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۶

  سلام من حدود ۱۰ روزه بستم تحویل پست داده شده و ب دستم نرسیده ، و قبل از عید لازمش دارم لطفا یکم در قبال بسته ها مسئولیت پذیر باشید باید چیکار کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۰

   سلام وقت بخیر علت نرسیدن مرسوله پستی تون بعلت شلوغ بودت و تعداد بالای مرسولات پستی نزدیک به سال نو هست صبوری بفرمایید به دستتون میرسه برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 51. بهروز
  ۲۰ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۳

  سلام خسته نباشین من حدود 3 روز پیش یه انگشتر سفارش دادم و تا دیروز که پیگیری کردم نوشته بود در حال بارگیری به خوزستان آلان نوشته آماده سازی) به خاطر اینکه جمعه س نیاوردنش ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۵

   سلام وقت بخیربدلیل شلوغ بودن مرسولات پستی در اخر سال یه مقدار با تاخیر انجام میشود صبوری بفرمایید به دستتون میرسه با توجه به اینکه پنجشنبه و جمعه هم تایم کاری نیست برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 52. فائقه
  ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۴

  سلام من یه بسته داشتم برای قم ۵ وزه مرکز تجزیه و مبادلات تهران مونده چکار کنم دوبار هم شکایت کردم ۱ هفتس گذشته

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۰

   سلام وقت بخیر علت نرسیدن مرسوله پستی شلوغ بودن نزدیک سال نو هستش به دستتون میرسه طی روزهای اتی برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 53. parisa
  ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۶

  سلام
  من یک بسته داشتم که شنبه از شیراز ارسال شده ولی همچنان امروز سه شنبه است و توی سامانه رهگیری مرسولات پستی میبینم که در مرکز مبادلات استان فارس مونده
  پیامک هم میزنم کد رهگیری رو جواب نمیگیرم
  دقیقا مشکل از کجاست چرا بسته ها در استان فارس مونده و ارسال نشده؟ من دسترسی به تلفن ثابت ندارم چطور بفهمم چرا ارسال نشده!

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۵

   با سلام.در روزهای اینده برای شما ارسال خواهد شد.

 54. parisa
  ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۲

  سلام
  تا چند روز ممکنه یک بسته در بخش اداره کل تجذیه و مبادلات بین استان تهران و فارس بمونه؟؟؟
  من شنبه برام بسته ارسال شده از شیراز هنوز همنجا مونده
  بین پیامها هم خوندم بیشترین انتقاد از پست استان فارس هست
  مشکل چیه؟

 55. Shila
  ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۵

  ببخشید فقط از طریق تلفن ثابت میشه تماس گرفت چرا
  با گوشی نمیشه انگار میگه در دسترس نیست شماره تماس دیگه ای ندارید اینجا بفرستید

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

   سلام
   بعله نیازه با تلفن ثابت شما تماس بگیرید

  • :)(
   ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۲

   من دوتا بسته داشتم ک هر دو هم چند روزه ب شهر مقصد رسیده ولی فقط یدونش رو پست چی اورده باید چیکار کنم؟

   • کارشناس ارشد
    ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۳

    سلام وقت بخیر با داشتن کد رهگیری مرسوله میتونید پیگیری کنید در غیر این صورت باید به پست مراجعه کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 56. Shila
  ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۳

  سلام وقت بخیر
  بستمو چهارشنبه فرستادن و کد پیگیری هم دارم اما از اون موقع تا الان هیچ وضعیتی ثبت نشده مشکل چیه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۶

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی بسته تون و علت نرسیدن مرسوله پستی تون میتوانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 57. گلبهار فارسی
  ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۹

  با سلام به مدت یک ماه هست بسته پستی برای خارج داشتم هنوز نرسید، از اداره پست سوال می شه می گن می سه، مگه چند روز باید طول بکشد؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۴

   سلام وقت بخیر
   برای پیگیری بسته و بررسی علت نرسیدن مرسوله پستی تون با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 58. 💌
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۲

  سلام یک پست از تهران ب شیراز فرستادن ولی الان ۸ روز هست که به دست من نرسیده کد هم ندارم
  واقعا نمیدونم باید چیکار کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۵

   سلام وقت بخیر
   اگر کد رهگیری دارین تماس بگیرین پیگیری کنیم

 59. M
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۳۴

  سلام
  من بستم از استان یزد به استان فارس تقریبا یه هفته هست ک به دستم نرسیده در سامانه ثبت شکایت کردم
  کد مرسوله رو که میزنم تو سایت میگه مرسوله در نقطه تجزیه و توزیع استان فارس هست و الان سه روز راکد مونده دلیلش چی میتونه باشه
  آیا ممکنه مرسوله تحویل پست مقصد شده ولی در سایت ثبت نشده باشه

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۶

   سلام وقت بخیر علت نرسیدن مرسوله پستیتون میتونه تعویق در ارسال بین شهری باشه که باید از طریق پست منطقه پیگیری کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 60. Marzieh
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۲۳

  سلام
  من یه بسته داشتم از استان یزد به استان فارس کد رهگیری ک میزنم بسته محل آماده سازی و توزیع در استان فارس مونده در سامانه ثبت شکایت کردم
  دلیل اینکه بسته یه جا راکد میمونه چیه
  امکانش هست به پست مقصد تحویل داده باشن ولی در سایت ثبت نشده باشه

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام وقت بخیر بله امکانش هست برای بررسی بیشتر وضعیتتون با مشاوران ما تماس بگیرین

 61. Masoud
  ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۸

  سلام من ۲ ماه هست که کارت خودروم به دستم نرسیده میخواستم علتش روبدونم

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۰

   سلام وقت بخیر برای بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 62. Mary
  ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۷

  من دو هفته‌ هست ک سفارشی ک دادم نرسیده ب دستم چیکار کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۹

   سلام وقت بخیر جهت پیگیری با مرکز تماس بگیرید

 63. عاطفه
  ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۱

  بسته من از 20اذر تهران هست هنوز ارسال نشده به سمت مقصد من کد رهگیری هم دارم اما میگه تهران مونده چیکار کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۸

   سلام باید تماس بگیرید تا براتون درخواست ثبت کنیم

 64. نیلوفر
  ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۲

  با سلام
  من کرج زندگی میکنم واصلا از پست کرج وکارمندا رضایت ندارم 10روز پیش از مشهد سفارش محصول دادم با کد رهگیری که دارم پیگیری میکنم نوشته آدرس پیدا نشد دوباره پیگیر شدم نوشته بودن اومده در خونه خونه نبودی در صورتی من کلا خونه هستم این یه دروغ بزرگ واینکه دوباره پیگیر شدم از طریق کد رهگیری نوشته 7صبح تحویل گیرنده داده شد. 7صبح نمیدونم به کی تحویل دادن خواهشا بفرمایید چگونه پیگیری کنم
  با تشکر

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۱

   سلام وقتتون بخیر جهت پیگیری مرسولات پستی با شماره مرکز تماس حاصل فرمایید

 65. بدوره
  ۲۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۲

  ۹ آبان کتاب درسی سفارش دادم و کد رهگیری هم دارم ۱۰ آبان تحویل پست شده ولی متاسفانه ارسال نشده و در پست مونده چیکار کنم ؟از تهران به مقصد اهر (آ-شرقی)

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۰

   سلام وقت به خیر
   برای پیگیری مرسوله خود با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید.

 66. ...
  ۲۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۹

  سلام من کرج زندگی میکنم و از قشم بسته ای برام پست شده و الان ۱۵ روزه که به دست من نرسیده و کد پیگیری هم ندارم چیکار کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۴

   سلام وقت بخیر بدون داشتن کد مرسوله پستی امکان پیگیری وجود ندارد موفق باشید

  • کارشناس ارشد
   ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۹

   سلام تقاضامجدددهید

 67. سید امید دقیقه مومنی
  ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۷

  سلام..بنده شنبه صبح از طهران سفارش مو ارسال کردن… باید 3روزه برسه به دستم….
  بنده مشهدم…..ولی هنوز نرسیده….

  کد رهگیری هم ندارم

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۲

   سلام
   احتمالا رسیده مشهد ولی پستچی هنوز نیاورده

   • سید امید دقیقه مومنی
    ۲۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۵

    اوکی….از شرکت پست مشهد سوال بپرسم…

    • کارشناس ارشد
     ۲۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۴

     سلام وقت بخیر باید از پست پیگیری کنید

 68. پاداشی
  ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۴

  من دوهفته پیش ی بسته ای و خرید کردم وقتی رسید اینجا پستچی ب دلیل اختلال در ادرس اونو نیاورد ولی تو سایت زدن تحویل داده شد هرچی پیگیری میکنم کسی جواب گو نیست چیکار کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام وقتتون بخیر جهت پیگیری با مرکز تماس بگیرید

   • ماره مرکز را بدید لطفا
    ۱۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۶

    شماره مرکز را بدید لطفا

 69. صحرایی
  ۱۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۴

  دهم مهر یک بسته از فرانسه به تهران ارسال کردند و گفتند ده روزه میرسه الان ۱۴ ابانه هنوز نرسیده و کد پیگیری هم هیچی نشون نمیده چکار کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام وقت به خیر
   از طریق سامانه پیگیری پست اقدام نمایید.

 70. تهرانی
  ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۴

  بسته من بعد 11 روز رسیده پست مشهد
  الان کد رهگیری میزنم نوشته مامور پست اومده در محل حاضر نبودید!!!! در صورتی که من کلا منزل هستم. حالا باید چکار کرد؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۹

   سلام حضوری بره

  • Hamid
   ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۲

   سلام بسته من ۲۵ ابان از بوشهر به چابهار ارسال شده هنوز نرسیده دستم ، رفتم پست چابهار سوال گفتن بسته شما هنوز نرسیده ، فرستنده بسته رفتن پست بوشهر سوال کردن گفتن ک بسته ارسال شده . کد رهگیری رو میزنی مینویسه مرسوله جهت مقصد بعدی رهسپار گردید همون ۲۵ ابان این اطلاعات رو زده ، چکار کنم

   • کارشناس ارشد
    ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۶

    سلام .با اداره پست تماس بگیرید

 71. اشراقی
  ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۸

  سلام خسته نباشید من 9مهر ی بسته خریداری کردم پیگیری هم کردم به مقصد رسیده اما به دستم نرسیده از اداره پست مقصد هم پرسیدم گفتن چیزی نیومده باید چیکار کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۵

   سلام وقت بخیر.علت نرسیدن مرسوله پستی رو میتونید از طریق مشاورین ما پیگیری کنید.

 72. ایدا افشار
  ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۹

  بسته ی من ۳ / ۸ از شیراز پست شده و هنوز به دستم نرسیده در حالی که از پیرانشهر و مشهد بسته داشتم ۳ روزه به دستم رسید. لطفا رسیدگی کنید.

  • کارشناس ارشد
   ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۴

   با سلام
   از طریق سایت https://tracking.post.ir/ پیگیری کنید و ثبت شکایت بزنید.

  • مریم جعفری مرادلو
   ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۱۷

   بسته ی من از ۲۲مهر از یزد به تهران هنوز نرسیده . لطفا رسیدگی کنید

   • کارشناس ارشد
    ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۵

    سلام وقتتون بخیر جهت پیگیری با شماره ی 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

 73. فلاح زاده
  ۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۹

  سلام .من بسته پستیم ۳ روز پیش رسیده اداره پست محل سکونتمون.ولی هنوز دستم نرسیده

  • کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۵

   با سلام
   از طریق سایت post.ir پیگیری کنید

 74. یسنا
  ۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۲۹

  سلام من کتاب از سایت سفارش دادم و پلاک مون اشتباه نوشتم ولی نوشتم ک درب دوم کوچه سه پلاک فلان ، ب نظرتون درست میارن درب منزل؟ و اینکه هنوز کد مرسوله واسم پیامک نشده ، چیکار کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۹

   سلام بایدصبرکندبیاد

 75. N
  ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۱

  برای من نوشته تحویل داده شده در حالی ک تحویل ندادن

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۵

   سلام وقت بخیر برای نرسیدن مرسوله پستیتون باید در بایت اداره پست درخ.است پیگیری بزنید

 76. زهرا
  ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۵۷

  سلام من خرید اینترنتی از تهران داشتم برام کد مرسوله نفرستادن الان هم 21روزه که از سفارشم میگذره هنوز به دستم نرسیده باید چیکار کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۱

   سلام جهت مشاوره باکارشناسان مرکزتماس بگیرید

 77. khadij441
  ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۳

  سلام بسته من ۱۰ مهر تحویل پست ارومیه شده و قرار بوده سه یا چهار روزه برسه. الان ده روز شده نرسیده. تو پیگیری مرسوله کد شو زدم. این اومد ارسال مرسوله به نقطه پستی مقصد.
  اینم کد مرسوله028830019600006070009111

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۰

   سلام
   برای پیگیری مرسوله پستی با شماره 9099075307 تماس بگیرید

 78. 😍♥️
  ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۳

  سلام من هنوز محصول پستیم به دستم نرسیده قرار بود ۴روزه بیا
  اینم کد رهگیریش
  504080019800011270648114

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۸

   با سلام
   از طریق سامانه post.ir پیگیری کنید

 79. محسن
  ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۵۸

  سلام مرسوله من از ۱۵مهر تحویل پست کرمان شده هنوز به دست من نرسیده.الانم ۱۹ هست

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۲

   سلام
   وارد سایت post.ir شوید و ثبت شکایت کنید

 80. سحر
  ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۵۱

  سلام بسته من رهگیریش زده تحویل گیرنده گردیده است ولی به دست من نرسیده و حتی با شمارم تماس هم نگرفتن

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۸

   با سلام
   از طریق سامانه post.ir ثبت شکایت کنید

   • پیری
    ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۴

    سلام
    مرسوله پستی من هنوز به دستم نرسیده کد رهگیریش۴۶۵۴۶۰۰۲۰۳۰۰۰۴۷۰۲۰۰۳۷۱۱۴

    • کارشناس ارشد
     ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۰

     با سلام
     از سامانه post.ir پیگیری کنید

 81. شکوفه حکیمی
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۰

  سلام مرسوله پستی من هنوز به دستم نرسیده 030190019700399870003111 این هم کد رهگیریش

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۷

   سلام 18 مهر تحویل نامه رسان شده است

 82. محدثه
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۵

  سلام.بسته من الان دقیقا یک هفته است که توسط فرستنده ارسال شده اما هر چی کد رهگیری را داخل سامانه میزنم میگه هنوز در داره پست اذربایجان غربی.الان باید چیکار کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

   سلام وقت به خیر از طریق سایت پست ثبت شکایت انجام دهید.

 83. فرشته حمیدی
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۱

  بسته پستی من دوشنبه ۱۲مهرماه رسیده پست چابهار هنوز پست چی نیاورده به دستم برسونه این بی نظمی پست چابهار رو چطوری به گوش مسئولین برسونیم مثلا کلی هزینه بیشتر میگیرن که سریع تر برسونن

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام وقت به خیر در سایت پست ثبت شکایت انجام دهید.

 84. Fatemeh
  ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۹

  سلام
  بسته رو روستا هم میارن یا اینکه خودم باید تحویل بگیرم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰

   سلام
   خیر ارسال میکنن به روستاها

 85. امیر
  ۱۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۷

  سلام بسته ی من 7/11از تهران به بوشهر فرستاده شده بعد 14ام به منطقه مبادله پستی بوشهر رسیده بعد زده نقطه پستی فرستنده: منطقه پستی مرکز مبادله استان بوشهر.
  و نقطه پستی گیرنده هم همین رو زده و بعد تو رویداد نوشته ارسال مرسوله به نقطه پستی مقصد و الان که 16ام هست هنوز نرسیده میشه بگید مفهوم این یعنی چی؟؟؟ یعنی باید برای تحویل به مرکز پستی بوشهر بریم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۸

   سلام
   شما باید منتظر باشید تا بسته به دستتون برسه

 86. فاطمه
  ۱۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۱

  سلام دوتا بسته منم هنوز نرسیده یکی ۵ روز پیش رسیده دست نانه رسان اما هنوز بدت من نرسیده اون یکی بستمم همینطوری هیچکدوم دست من نرسیده میزنم تو سامانه میگ تحویل گیرنده گردید چیکار کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۶

   سلام
   حضورا به مرکز پستی محل زندگی خودتون مراجعه کنید

 87. A
  ۱۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۶

  سلام
  ۵ روزه بسته ی من هنوز نرسیده، و فقط نوشته به سمت ایلام رهسپار گردید. باید تا الان می‌رسید ولی نرسیده و نمیدونم چیکار کنم. کاش ازین به بعد روز رسیدن مرسوله رو حداقل بنویسید توی سایت

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۸

   سلام
   حضورا به دفاتر پست مراجعه کنید

 88. پروین سبحانی
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۴

  بسته ی من با کد 203820018205800720079111 هنوز نرسیده دستم اما میگن تحویل گیرنده داده شده

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۵

   سلام
   برای پیگیری بستتون با شماره 9099075307 تماس بگیرید

 89. شکوه
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۷

  سلام
  برای من بسته ای از دانشگاه گیلان به شهرستان رودبار در تاریخ ۲۰ شهریور ارسال شده اما هنوز نرسیده در حالت عادی بسته ها دو روزه میرسن ولی الان نمیدونم چی شده و حتی دانشگاه به من کد رهگیری نداده و بدون اون دستم به جایی بند نیست.. میدونید چطور میتونم بدون کد پیگیری کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۵

   سلام وقت بخیر برای پیگیری مرسوله خود حتما داشتن کد رهگیری لازم است موفق باشید

 90. فاطمه
  ۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۶

  سلام بسته ی من دو روزه تحویل نامه رسان شده اما پستچی بسته ام رو نیاورده هرچی نگاه میکنم تو سامانه زده تحویل نامه رسان شده. چیکار باید بکنم لطفا راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۰

   سلام
   برای پیگیری مرسوله با شماره 9099075307 تماس بگیرید

 91. Mahdie
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۱

  سلام من دوتابسته داشتم که بایدازتهران به کرمان وازکرمان به سیرجان میرسیدالان سه روزه کرمانه نمیارن سیرجان تماس هم میگیریم جواب نمیدن بستم پیاززعفرانه که الان دیگه بعداز۷روزخراب شده بایدچکارکنم

  • کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۸

   با سلام وقتتون بخیر لطفا با شماره ی 9099075307 با خط ثابت تماس حاصل فرمایید تا پیگیری پستی شما با شماره ی مرسوله انجام شود و در صورت لازم ثبت شکایت انجام ئشود که بسته پستی شما سریعا بدستتان برسد.

 92. مهدیع
  ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۱

  سلام من دوتا بسته باهم داشتم اما یکی به من تحویل داده شد ولی یکی دیگه اش نه باید چیکار کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۹

   سلام وقت بخیر باید دیپلم رشته نظری بگیرید بهتر است

 93. حمیدرضاپیری
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۳

  ۶/۱۷کالاتحویل پست شده از تهران ب زاهدان هنوزنرسید چگونه پگیری کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۹

   از طریق سایت trackingpost.ir

 94. حمیدرضاپیری
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۶

  الن ۹روز هست یه بسته ازتحویل پست تهران شده هنوز نرسید چگونه پگیری کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۲

   با سلام
   لطفا با شماره های مرکز برای پیگیری پست تماس بگیرید

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۵

   در سامانه tracing.ir کد مرسوله خود را وارد کنید توضیحات و علت نرسیدن بسته موجود هست.

 95. زهره
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۸

  اگه ادرس اشتباه باشه تو قسمت رهگیری چی میزنه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام وقت بخیر.
   چیر خاصی نخواهد نوشت.

 96. زهره
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۵

  اگه خونه نباشیم امکانش هست بسته رو تحویل همسایه بدن یا نه چیکار باید بکنیم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۱

   سلام وقت بخیر.
   بستگی به نوع بسته خواهد داشت.

 97. راحله غفاری
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۹

  در تاریخ ۲۱ /۶ بسته پست ویژه از شیراز به اصفهان داشتم گفتن نصف روز میرسه الان دو روز گذشته و هنوز نرسیده کجا باید شکایت کرد

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۹

   سلام وقت به خیر داخل سامانه رهگیری مرسولات پستی میتوانید ثبت شکایت انجام بدید.

 98. علی اصغر نوین نژاد
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۴

  مرسوله من ساعت 6 صبح از مرکز تجزیه تهران به مقصد شهریار ارسال شده ولی تا ساعت 15 هنوز به شهریار نرسیده است یعنی 11ساعت زمان از تهران ه شهریار نباید مرسوله به مقصد برسد ،، علت چیست؟ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام باید برای پیگیری مرسوله ثبت بزنید که برای اینکار میتوانید با مشاوران مجموعه تماس بگیرید

 99. طاهره
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۱

  بسته ی من از گیلان اومده تا یاسوج بعد دیگه زده گیرنده از گرفتن مرسوله خودداری نمود
  با اینگه من بسته ای به دستم نرسیده

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۶

   سلام وقتتون بخیر.
   میتونید با شماره 193 جهت ثبت شکایت تماس بگیرید.

 100. طاهره بهادران
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۸

  من اصلا محسولی به دستم نرسیده و باهام هم تماسی گرفته نشده بعد از 15روز کد پیگیری ره که زدم نوشته بود که گیرنده از گرفتن مرسوله خودداری نمود

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۰

   سلام وقتتون بخیر.
   میتونید با شماره 193 جهت ثبت شکایت تماس بگیرید.

  • فاطمه
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام بسته به دستم نرسیده ولی نوشته تحویل داده شده

   • کارشناس ارشد
    ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۷

    سلام وقت بخیر برای پیگیری بسته خود در صورت عدم دریافت با پست منطقه مورد نظر دریافتی مو یا پشتیبانی سامانه پست پیگیری کنید ممنون موفق باشید

 101. زهرا زینی
  ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۸

  سلام امروز باید بسته من میومد توی سامانه پیگیری نوشته شده تحویل گیرنده شده ولی بسته ای به دست من نرسیده توروخدا یکی کمکم کنه چیکار باید بکنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۰

   سلام وقتتون بخیر.
   میتونید با شماره 193 جهت ثبت شکایت تماس بگیرید.

 102. فهیمه جلیلوند
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۸

  سلام وقت بخیر
  مامور اداره پست بسته رو ب ادرس مورد نظر اورده اما صبر نکرده ک بیام تحویل بگیرم.
  الان چی کا باید بکنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۰

   سلام وقتتون بخیر.
   با اداره پست تماس بگیرید.

 103. راضیه
  ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۱

  ببخشید من دو تا بسته از دتا فروشگاه مختلف تو قشم سفارش دادم کد رهگیری اومده از ۲ و سوم ارسال شده وارد مرکز معبادله بندر عباس شده و از اونجا چند بار زده ارسال جهت مقصد بعدی بسته من برای مشهد بوده و هنوز خبری ازش نیست و رهگیری ک میزنم همون ارسال از هرمزگان مونده و چیز دیگه ای نیست همون فروشگاه همون روز ک من سغارش داشتم برا مشهد ارسال کرده و امروز رسیده ولی بسته های من خیر چیکار کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۱

   سلام وقت به خیر لطفا از طریق سامانه پیگیری پست ثبت شکایت انجام دهید.

 104. پریسا
  ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۶

  سلام خسته نباشین یه سفارش داستم تو قسمت پیگیری میزنم الان چندروز هنوز نرسیده شیراز کجا باید پیگیرش شم

  • کارشناس ارشد
   ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۱

   سلام وقت به خیر از طریق سایت ثبت شکایت انجام دهید.

 105. سمیرامتمدن
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۵

  بسته پستی من از روزشنبه پیامکش واسم اومده باکدرهگیریش اماتاحالا بدستم نرسیده پیگیری هم ک کردم زده ارسال بسته پستی ب خراسان رضوی کماکان همینو میزنه و تاالانم بدستم نرسیده

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۳

   سلام وقتتون بخیر.
   با این شرایطی که شما فرمودید، حتما با پست تماس بگیرید و یا از طریق تماس با ما، شکایت پستیتون رو ثبت کنید.

 106. سید رحیم علوی نژاد
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۷

  من یه معلوم توانایی راه رفتن ندارم و دسترسی به اینترنت ندارم از بس رفتم پست و خبری از بسته من نشد خدا خوشش میاد ، ظلم نکنید خدا خوشش میاد،یکی جواب بده
  09901988600

 107. نجمه لاجوردی
  ۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۷

  یه شماره تماس هم بدید برای موبایل،من الان شدیدا نیاز به مشاوره دارم ،اما با موبیام نمیتونم شماره گیری کنم

  • مشاور ارشد
   ۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۹

   سلام و درود امکان پاسخ گویی با شماره موبایل فعلا نیست باید با تلفن ثابت تماس بگیرید.

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۲

   تنها راه ارتباطی ما همین شماره ها هستند که تنها از راه تلفن ثابت میتونین تماس بگیرین.
   با سپاس

 108. ولی
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۴

  سلام
  من یه بسته از فروشگاه اینترنتی از بانه خریدم وپولشم پرداخت کردم اینترنتی. با فروشگاه تماس گرفتم گوشی رو گرفتند وگفتند کد رهگیری ارسال میشه به شماره همارهتون. کدرهگیری ارسال شد من هم رفتم کد رو تو قسمت رهگیری مرسوله اداره پست رهگیری کردم. تو قسمت مبدا وفرستنده هیچ مشکلی نداره ولی تو قسمت نام گیرنده و مقصد بجای اینکه استان مازندران واسم خودم باشه اسم کسی دیگه هست واستان خراسان رضوی مشهد رو اشتباه قید کردن من باید چه کار کنم. ممنونم از راهنمایی شما.

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۱

   سلام جهت ثبت شکایت باید وارد رهگیری مرسولات شده و از انجا گزینه ثبت و پیگیری را انتخاب کنید و یا با مرکز تماس بگیرید

 109. Hadis
  ۳۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۰

  سلام مرسوله پستی من به دست کسی ديگرداده شده چیکار کنم؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام از رهگیری مرسولات پستی ثبت و پیگیری را بزنید و درخواست خود را ثبت کنید

 110. Narges
  ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۲

  سلام
  چند روزه بستم ارسال شده ولی همش میزنه درحال ارسال به بوشهر واصلا تغییرنمیکنه
  پسته شهرمون رفتم بازم گفتن نرسیده واصلا نمیدونم کجاست

  • مشاور ارشد
   ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۲

   سلام شماره مرسوله پستی تون رو در سامانه درج کنید مشخص میشه کدوم قسمت است.

 111. فردوس فردی پور
  ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۶

  هر دفعه که بسته برام ارسال شده پست شهید کردونی اهوازدفتر پست منطقه ما به شدت احمال و تاخیر داشته در رسوندن بسته الان چند روزه که بسته من اونجاست و پستچی تحویل نمیده

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۲

   سلام باید از طریق رهگیری مرسولات پستی ثبت در سامانه را انجام دهید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور