ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

پیگیری مرسولات پستی با کد ملی

پیگیری مرسولات پستی با کد ملی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

اغلب افرادی که محصولاتی را از طریق اینترنت خریداری کرده‌اند، به دنبال روش‌هایی هستند که از طریق آن‌ها بتوانند از وضعیت و مکان محصول خود اطلاع یابند و به راحتی بتوانند پیگیری مرسوله پستی را انجام دهند. افراد می‌توانند از طریق روش‌های مختلفی مرسولات خود را پیگیری کنند. یکی از آسان‌ترین راه‌های پیگیری مرسولات پستی با کد ملی می‌باشد. افراد با کمک این روش و بدون مراجعه حضوری می‌توانند از وضعیت و مکان مرسولات خود اطلاع یابند. هر چند که در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی، استفاده از پست مانند گذشته محبوب نیست، اما همچنان نقش مهمی در ارتباطات دارد. زیرا خرید اینترنتی در روزهای اخیر بسیار فراگیر شده است.

بنابراین لازم است روش‌های رهگیری مرسولات پستی را یاد بگیرید تا بتوانید به راحتی کارهای خود را انجام دهید. ما در ادامه مقاله نحوه دریافت کد رهگیری پست را نیز شرح خواهیم داد. اگر که شما هم می‌خواهید که با این روش آشنا شوید و یا سایر روش‌های رهگیری پست مانند پیگیری مرسولات پستی پیشتاز را بدانید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما در ادامه پیگیری مرسوله پستی از طریق کد رهگیری و هر آن چه که باید در رابطه با این موضوع بدانید را برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد.همچنین در صورت که امکان پیگیری مرسولات پستی خود را ندارید می توانید با برقراری تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ ضمن کسب اطلاع دقیق، رهگیری مرسولات پستی خود را به مشاورین ایران تحصیل بسپارید.

 

📢اطلاعیه مهم📢

لازم به ذکر است که این سامانه تنها برای رهگیری مرسوله های پستی که به طور مستقیم از سوی شرکت پست جمهوری اسلامی دریافت شده اند و ارسال شده اند، مورد استفاده قرار می گیرد و از طریق سامانه tracking.post.ir امکان رهگیری مرسولات، مشاهده مراحل ارسال و … وجود دارد.  

 

روش‌های رهگیری مرسولات پستی به صورت غیرحضوری

روش‌های رهگیری مرسولات پستی به صورت غیرحضوری

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که منتظر دریافت مرسوله‌ای پستی بوده‌اید و می‌خواستید بدانید که مرسوله در چه مرحله‌ای از ارسال است. هنگامی که فرد یا سازمانی بسته‌ای پستی به شما ارسال می‌کند، این بسته از مراحل مختلف اداری و ارسالی عبور می‌کند تا به دست شما برسد. امکان هم دارد که رسیدن مرسوله به دست شما، مدت زمان بیشتری از آن‌چه گفته شده زمان ببرد. چنین مواقعی رهگیری مرسولات پستی می‌تواند شما در جریان روند و موقعیت مرسوله‌تان بگذارد.

در گذشته رهگیری مرسولات پستی فقط از طریق وبسایت رسمی پست امکان‌پذیر بود. متقاضیان می‌بایست وارد سایت اداره پست شده و با درج اطلاعات، موقعیت بسته پستی را جویا می‌شدند. اما با پیشرفت فناوری‌های اینترنتی و سرعت گرفتن کارها، امروزه روش‌های مختلفی برای پیگیری مرسولات پستی به صورت غیرحضوری وجود دارد.

لازم است اضافه شود که به صورت کلی دو نوع مرسوله پستی وجود دارد؛ یکی مرسولات پستی معمولی است و دیگری مرسولات پستی سازمانی. مرسولات پستی ساده شامل تمامی مواردی هستند که یک شهروند از طریق پست از مکانی به مکان دیگر ارسال می‌کند. مرسولات سازمانی هم آن‌هایی هستند که توسط اداره‌جات و سازمان‌ها به افراد ارسال می‌شوند، مثل گواهینامه و یا کارت پایان خدمت.

برای پیگیری مرسولات پستی ساده دو روش وجود دارد:

✔️ رهگیری از طریق سامانه رهگیری مرسولات tracking.post.ir

✔️ رهگیری از طریق پیامک به شماره 2000441

برای رهگیری مرسولات پستی سازمانی هم دو روش اصلی وجود دارد:

✔️ پیگیری از طریق کدملی فرد گیرنده

✔️ پیگیری از طریق کد USSD

مشاوره پیگیری 24 ساعته کد پیگیری مرسوله

مشاوره پیگیری 24 ساعته کد پیگیری مرسوله

منظور از کد مرسوله چیست و چند نوع مرسوله داریم؟ 

شاید برای شما سوال پیش آمده  باشد که  منظور از کد مرسوله چیست و چگونه باید آن را دریافت کنیم؟ اداره پست وقتی یک مرسوله را قبول می کند که ارسال کند، برای پیگیری آن کد 24 رقمی می دهد. این کد منحصر به فرد است و شما با وارد کردن آن در سایت اداره پست می توانید آخرین وضعیت مرسوله خود را دنبال کنید. اداره پست این کد را طی پیامکی به فرد ارسال کننده می فرستد تا بتواند در صورت نیاز از آن استفاده کند. کد مرسوله بسیار مهم است و بهتر است تا ارسال کامل مرسوله خود آن را نگهدارید. زیرا بدون این کد امکان پیگیری مرسوله وجود ندارد.

لازم به ذکر است تا بدانید که نام دیگر کد مرسوله، کد رهگیری نیز می باشد. در واقع، از طریق این کد افراد می توانند از وضعیت فعلی محصولات خود و مکانی که در آن قرار دارند مطلع شوند. افراد می توانند با کمک این کد از طریق روش های مختلفی این اطلاعات را به دست آورند. البته، به یاد داشته باشید که مرسولات مختلفی داریم که در ادامه آن ها را بیان خواهیم کرد. 

منظور از کد مرسوله چیست و چند نوع مرسوله داریم؟ 

انواع مرسولات پستی کدامند؟

همان طور که در قسمت پیشین بیان شد، مرسولات دارای انواع مختلفی هستند که دو نوع الی و  دو دسته کلی آن ها، شامل موارد زیر می باشند: 

مرسولات پستی 

این مرسولات توسط شرکت ملی پست ارسال و دریافت می گردند که شما می توانید آن ها را به وسیله کد رهگیری 20 رقمی پیگیری کنید.

مرسولات پستی سازمانی 

این مرسولات توسط سازمان های دولتی و خصوصی پست می شوند که کارت ماشین، گواهی نامه و غیره از جمله آن ها می باشند.

برای کسب اطلاع از نحوه پیگیری پاسپورت از پست با ما در ایران تحصیل همراه باشید.

روش های مختلف پیگیری مرسولات پستی

افراد می توانند از طریق کد مرسوله، با کمک روش های مختلفی از وضعیت بسته و محصول خود اطلاعات کافی را به دست آورند. در واقع، برای این که آن ها بتوانید مرسولات پستی خود را پیگیری کنند، روش های مختلفی وجود دارند که برخی از مهم ترین و بهترین آن ها شامل موارد زیر می باشند: 

روش های مختلف پیگیری مرسولات پستی
پیگیری مرسوله پستی از طریق کد رهگیری
پیگیری مرسولات پستی با کد ملی
پیگیری مرسولات پستی با کد ussd
پیگیری مرسولات پستی پیشتاز

 

در ادامه این مقاله، در مورد هر یک از این روش ها به شما توضیحات کاملی را ارائه خواهیم داد. 

 

نحوه پیگیری مرسوله پستی از طریق کد رهگیری با سامانه مرسولات

در صورتی که مایل به پیگیری مرسوله پستی از طریق کد رهگیری و به کمک سامانه مرسولات می باشید کافی است به  سامانه tracking.post.ir مراجعه کنید. لازم به ذکر است تا بدانید که ابتدا باید شماره مرسوله خود را دریافت نمایید. شماره مرسوله را باید از شرکت و یا سازمانی که خرید و یا سفارش خود را انجام داده اید دریافت نمایید و سپس در قسمت زیر وارد کنید. توجه داشته باشید در صورتی که شماره مرسوله را اشتباه وارد نمایید، امکان مشاهده وضعیت مرسوله خود را نخواهید داشت. پس از وارد نمودن کد مرسوله بر روی دکمه جستجو زده و یا بر روی علامت ذره بین در سایت کلیک کنید. در صورتی که اطلاعات شما درست باشد، اطلاعات مرسوله یا بسته پستی شما به صورت کامل نمایش داده می شود.

 

نحوه پیگیری مرسوله پستی از طریق کد رهگیری با سامانه مرسولات

 

 

به یاد داشته باشید که چند قسمت برای اطلاع و پیگیری مرسولات پستی با کد ملی شما وجود دارد. یکی از از این قسمت ها مربوط به فیلد مرسوله سفارشی شما می باشد که در آن می توانید اطلاعاتی مانند: نوع پست، مبدا ارسال مرسوله پستی، وزن، مبلغ بیمه و غیره را مشاهده نمایید. علاوه بر این، تاریخ و ساعتی که مرسوله شما تحویل پست داده شده است، قابل مشاهده می باشد. در فیلد مربوط آخرین وضعیت مرسوله در صورتی که مرسوله شما ارسال شده باشد، می توانید مشاهده نمایید که در حال حاضر وضعیت پستی شما به چه صورتی است و در کجا قرار دارد؟ با استفاده از این مورد حتی می توانید مشاهده نمایید که چه شخصی و به چه اسمی مرسوله شما را تحویل گرفته است. در صورتی که فرد مورد نظر خود شما نمی باشید، می توانید برای پیگیری بسته های پستی با نام خانوادگی اقدام نمایید.

📌 جهت کسب اطلاع از رهگیری مرسولات پستی، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

رهگیری مرسولات پستی با کد ملی

روش دیگری که با استفاده از آن می توان مرسولات پستی را رهگیری کرد استفاده از روش پیگیری مرسولات پستی با کد ملی است. جهت پیگیری مرسوله های سازمانی می توانید به سامانه najatracking.post.ir مراجعه کنید. به یاد داشته باشید که پیگیری مرسولات پستی با کد ملی، فقط مختص نظام وظیفه و گواهینامه است. برای پیگیری مرسولات از طریق کد ملی افراد باید ابتدا وارد سایت najatracking.post.ir شده و نوع سند خود را انتخاب نمایند. نوع سند در پیگیری مرسولات پستی با کد ملی  شامل مواردی همچون: کارت سوخت، شناسنامه خودرو، کارت خودرو، گواهینامه، اسناد موتور سیکلت، نظام وظبفه، دیوان عدالت اداری، رهگیری سیم کارت، می باشند. 

 

رهگیری مرسولات پستی با کد ملی

 

پس از تعیین سند، افراد باید کد ملی خود را به درستی وارد کرده و سپس اعداد مقابل کادر را وارد نمایند. سپس، بر روی گزینه جستجو کلیک کرده و اطلاعات مرسولات خود را در پیگیری مرسولات پستی با کد ملی مشاهده نمایند. 

پیگیری مرسولات پستی پیشتاز

علاوه بر روش پیگیری مرسولات پستی با کد ملی که توضیح داده شد ، پیگیری مرسولات پستی پیشتاز نیز وجود دارد که دارای روش خاص خودش می باشد .برای پیگیری مرسولات پستی پیشتاز به شماره پیامک زیر ،کد رهگیری مرسوله پستی را فرستاده و از بسته خود با خبر شوید.

  پیامک به شماره ۲۰۰۰۴۴۱

 

پیگیری مرسولات پستی با کد ussd

روش پیگیری مرسولات پستی با کد ussd تنها برای مرسوله های پستی ناجا می باشد. با استفاده از کد #10* بر روی تلفن همراه خود و پس از آن کلیک بر روی دکمه تماس، وارد سامانه مورد نظر شوید

سپس مراحل زیر را انجام دهید:

گزینه خدمات در دست اقدام را انتخاب نمایند.

در این مرحله گزینه پلیس 10+ را انتخاب نمایند.

سپس در این قسمت گزینه مدارک مورد نیاز را می بایست انتخاب نمایند.

 

نکته :در صورت نتیجه نگرفتن در پیگیری مرسوله خود و تاخیر در تحویل آن، می توانند با کد رهگیری مرسوله خویش، اقدام به ثبت شکایت در سامانه ثبت و پیگیری شکایات پست Eop.post.ir نمایندبرای اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه شکایت می توانید از مشاورین ایران تحصیل با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷  تماس گرفته و مشاوره و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

برای کسب اطلاع از نحوه دریافت کد پستی با شماره تلفن روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

نحوه شکایت برای پیگیری مرسولات پستی با کد پستی

تا اینجا روش های پیگیری مرسوله پستی با کد ملی و سایر موارد توضیح داده شد اکنون در صورتی که برای ارسال مرسوله خود شکایتی دارید، می توانید این شکایت را از طریق ورود به سامانه رهگیری مرسولات پستی پیشتاز با کد رهگیری و یا سامانه eop.post.ir، پیگیری نمایید.

ابتدا وارد سامانه شده  و بر روی قسمت ثبت شکایت کلیک کنید. 

 

پس از این که وارد قسمت ثبت شکایت شدید، باید بر روی گزینه مشتریان کلیک کرده و آن را انتخاب نمایید. 

 

در مرحله بعد، وارد صفحه زیر خواهید شد که لازم است عنوان شکایت خود را انتخاب کرده و سپس گزینه های مربوطه هر یک از عنوانی را انتخاب نمایید. 

 

نحوه شکایت برای پیگیری مرسولات پستی با کد پستی

 

 

در این مرحله، اطلاعات مورد نیاز برای ثبت شکایت به صورت اینترنتی شامل: نام، نام خانوادگی، تلفن همراه و همچنین کد ملی می باشد. تمام این اطلاعات باید به صورت دقیق وارد شده و مربوط به همان اطلاعاتی باشد که در اداره پست ثبت شده است.

📌 برای اطلاع از علت نرسیدن مرسوله پستی بر روی لینک کلیک کنید. 

پیگیری مرسوله پستی از طریق کد رهگیری با پیامک

پیگیری مرسوله پستی با پیامک فرصت مناسبی برای افرادی می باشد که دسترسی به اینترنت ندارند و یا سرعت اینترنت افراد پایین است و برای ورود به سامانه مشکل دارند.

برای پیگیری مرسوله پستی با پیامک مراحل زیر را طی نمایید.

ابتدا حرف R  سپس کد رهگیری 20 یا 24 رقمی ⬅️ ارسال به  شماره 2000441

پیگیری مرسوله پستی بین المللی

برای پیگیری مرسوله پستی بین المللی روش کار با محصولات داخل کشور مشابه به هم می باشد یعنی باید وارد سامانه شده و کد رهگیری را وارد نمایید.

تفاوت کد رهگیری بین المللی با داخل کشور

        🔗 کد بین المللی 13 زقمی می باشد و مد رهگیری داخل ایران 20 تا 24 رقمی است

        🔗 کد رهگیری بین المللی ترکیبی از اعداد و حروف لاتین است.

 

جدیدترین اخبار پیگیری مرسولات پستی با کد ملی

فعال شدن سامانه رهگیری مرسولات پستی در شهرکرد

مدیرکل پست چهارمحال و بختیاری از راه اندازی و فعال شدن سامانه رهگیری مرسولات پستی در شهرکرد خبر داد.

افتتاح سامانه رهگیری مرسولات پستی در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

سامانه‌ی رهگیری مرسولات پستی ارسالی به منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی افتتاح شد.

امکان رهگیری مرسولات پستی در نرم افزار فام موسسه اعتباری ملل

به منظور تسهیل در انجام امور مشتریان، امکان رهگیری مرسولات پستی از طریق نرم افزار فام موسسه اعتباری ملل ایجاد گردید. به منظور تسهیل در انجام امور مشتریان، امکان رهگیری مرسولات پستی از طریق نرم افزار فام موسسه اعتباری ملل ایجاد گردید.

راهنمایی لازم داری؟ خرجش فقط یک زنگه

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را با پیگیری مرسولات پستی با کد ملی به طور مفصل و کامل آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که اگر خرید اینترنتی انجام می دهید، حتما کد مرسوله را دریافت کنید. زیرا در غیر این صورت اطلاع از زمان و مکان و وضعیت محصولاتتان کمی دشوار خواهد بود. البته، می توانید با مراجعه حضوری به اداره چست نیز آن را دریافت کنید. اما، بهتر است که کد را از فروشنده هنگام خرید کالا و محصولات، دریافت نمایید. اگر در این زمینه سوالی دارید و یا به کمکی احتیاج دارید، با مشاوران ما در ایران تحصیل ارتباط برقرار کنید. برای برقراری ارتباط کافی است که با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷  تماس بگیرید و یا برای ما کامنت بگذارید. همکاران و مشاوران ما در کم ترین زمان ممکن به شما پاسخ داده و سوالات شما را برطرف خواهند کرد. 

 

🎧 پادکست صوتی 🎧

 

 

برای دانلود پی دی اف مقاله پیگیری مرسولات پستی با کد ملی کلیک کنید. 

 

3.5/5 - (84 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چگونه می توانیم برای پیگیری مرسولات پستی با کد ملی اقدام نماییم؟

برای پیگیری مرسولات پستی پیشتاز راه های مختلفی از جمله مراجعه به سامانه اینترنتی و همچنین پیگیری مرسولات پستی با کد ussd وجود دارد که به تناسب نوع مدرک خود می توانید از راه های پیش بینی شده استفاده نمایید.

کد ورود به سامانه رهگیری مرسولات پستی پیشتاز با کد رهگیری ussd چند است؟

این راه ورود برای افرادی است که مرسوله های آن ها مربوط به ناجا می باشد و پس از وارد نمودن کد مورد نظر، می توانند از وضعیت آن آگاه شوند.

برای شکایت در سامانه پیگیری بسته های پستی با نام خانوادگی چگونه می توانیم اقدام نماییم؟

وارد سایت شوید و راهنمای تصویری را مطالعه نمایید.

نظرات

 1. آسیه محتشم
  ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۴

  سلام خسته نباشید مرسوله پستی داشتم ولی کد رهگیری رو گم کردم چیکار کنم

  • مشاور اقازاده
   ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۵

   وقت بخیر
   درصورت نبود کد امکان پیگیری وجود ندارد باید صبر کنید تا بسته به دست شما برسد

 2. بهار
  ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۱۲

  بخداهرسری یه بسته برای من ارسال میشه اسمش پست پیشتازه ولی کم کمش دوسه هفته طول میکشه مگ بسته ماازخارج ازکشورمیادبعدم تحویل نامه رسان ک میشه اونم ک کلاس میادوبدون زنگ درحیات روبزنه میذاره میره حتی من شماره تلفنم روی تمام بسته هانوشته شده حالانمیکنه ک یه زنگ بزنه بخداپول شارژشم میدم اگ زنگ بزنه یکاری میکنه ک من پاشم برم پست اونجاتحویل بگیرم الانم یه بسته ام هرکاری میکنم سایت بازنمیشه پیگیری کنم

  • مشاور محمدی
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۲

   سلام وقت به خیر
   با شماره 193 تماس بگیرید.

  • عمران
   ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۲:۱۲

   سلام مرسوله پستی برام پیامک نده چطور می توانم پیگیری کنم؟

   • tahmasebi
    ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۲۴

    سلام با شماره 193 تماس بگیرید.

 3. محمدحسن لنجابی
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۲

  3روز اصلا مشخص نبود و راک مونده بود الان تحویل نامه رسان شده نه شماره نامه رسان داریم نه ایشون تماس میگیره

  • rahdar
   ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۲۹

   سلام وقت بخیر.
   نامه رسان نهایتا باید تا 24 ساعت تحویل شما شود.

 4. علیرضا‌عبداله‌زاده
  ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۴

  سلام.من‌مدجویان‌کمیته‌امداد‌منطقه2تبریز‌هستم.ومن‌نهضت‌ملی‌مسکن
  حمایتی ثبت‌نام کردم.نیاز‌به‌کمک‌دارم؟واز‌من‌مرحله‌اول۴۵میلیون‌گرفتن؟
  ومحل‌دوم۴۰میلیون‌گرفتن؟ومحل‌ثبت‌تبر‌یز‌شهر‌جدید‌سهند‌فاز۳وکد‌ملی‌من
  1382362102می‌باشد؟و.رسیدگی‌کنید.با‌تشکر‌از‌شما؟؟؟

  • tahmasebi
   ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۴

   سلام دوست عزیز این مورد رو باید از طریق بنیاد مسکن شهرتون پیگیری کنید.

 5. علیرضا‌عبداله‌زاده
  ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۶

  سلام.من‌مدجویان‌کمیته‌امداد‌‌منطقه‌2تبریز‌هستم.و‌من‌نهضت‌ملی‌مسکن
  حمایتی ثبت‌نام کردم.واز

 6. کبدانی
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۰۴

  سلام علیکم مرسوله پستی داشتم که تاحالا نرسیده به کد رهگیری
  189160203000265540098111
  تاریخ 1402/02/01به مرکز پست زاهدان رسیده

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۵۰

   سلام
   برای پیگیری مرسوله تماس بگیرید

 7. محمدجنادله
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۵۷

  با سلام خدمت ریاست جمهور محترم من جوان بیست شش سالم فوق دیپلم دارم دوست دارم در نظام خدمت کنم امید من وعشق من فقد یک نظام باشم استخدام در سپاه عشق من سپاهیم
  کدملی۱۷۴۱۸۰۷۹۰۵
  شماره تلفن ۰۹۳۳۴۶۴۳۴۳۹

  • مشاور محمدی
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۰۶

   سلام وقت به خیر
   از طریق مراکز گزینش اقدام نمایید.

 8. ساناز
  ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۲۵

  ۲۷ فروردین از فروشگاه وان نیل سفارش دادم پولا پرداخت کردم فقط ی کدسفارش برام فرستادن و نوشتن ثبت شده با اون کد چجوری پیگیری کنم بستم چی شده

  • rezai
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۷

   سلام وقت بخیر . میبایست کد مرسوله را دریافت بفرمایید تا بتوانید پیگیری کنید

 9. رز
  ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۳

  سلام. ۲۹ اسفند بسته من به پست تحویل داده شده. تا امروز نرسیده. کد رهگیری زدم تو مرحله قبول مرسوله مونده. پریروز از طریق تماس با همکاران شما تونستم ثبت شکایت کنم که تا الان هم نتیجه نگرفتم و هیچ تماسی با من گرفته نشده. خواهش میکنم راهنمایی کنید چکار کنم من

  • مشاور محمدی
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۲۸

   سلام وقت به خیر
   با کد پیگیری و کد ملی نسبت به پیگیری شکایت خود اقدام نمایید.

 10. محمد سهرابی
  ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۹

  سلام بسته 27اسفند فرستادن به شماره ملی3933877245نرسیده

  • مشاور محمدی
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام وقت به خیر
   پیگیری مرسولات پستی تنها از راه شماره مرسوله امکان پذیر است.

 11. عرفان علی پور
  ۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۷

  سلام بنده اقدام به گرفتن المثنی گواهینامه ام کردم . بعد از گذشت یک هفته کد مرسوله و پیام پست برای بنده ارسال شد .
  کد مرسوله و تلفن همراه و ادرس رو پاکت درست است اما پاکتی که گواهی نامه داخلش هست به اسم خانوم سمیه سیرلانی است .
  من حاظرم بیام اونجا کار کنم فقط از همونی که اون بنده خدا میزنه به منم بدین .

  • مشاور محمدی
   ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۴

   سلام وقت به خیر
   از طریق پست و راهورناجا پیگیری نمایید.

 12. یوسف
  ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۱

  سلام وقت بخیر یک بسته خریداری کردم به مقصد استان یزد شهرستان اردکان ولی کد رهگیری که واسم اومده نوشته مقصد استان فارس شهرستان اردکان، اول فکر کردم اشکال از فروشنده بوده ولی ایشون هم ادرس درست پست کردن میشه اشکال از باگ سایت رهگیری پستی باشه؟

  • مشاور صادقی
   ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۶

   سلام
   برای ثبت شکایت با مرکز تماس بگیرید داخلی 105

 13. امیرحسین مقاجی
  ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۱

  من یکشنبه خرید کردم ک با پست از اهواز ب ارومیه ارسال بشه ک هنوز ب دستم نرسیده ۵روز هس لطفا راهنمایی کنید

  • مشاور ملکی
   ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۵

   سلام وقت بخیر
   لطفا با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید تا وضعیت مرسوله شما مورد بررسی قرار گیرد.

 14. بی نام
  ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰

  سلام من یک نامه از چین داشتم الان نزدیک چهار ماهه به دستم نرسیده و فردی که برام نامه فرستاده گفته کد رهگیری ندارن اونجا
  من الان چطوری پیگیری کنم

  • tahmasebi
   ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۵

   سلام دوست عزیز از پست منطقه ی زندگیتون بصورت حضوری پیگیری کنید.

 15. شبنم
  ۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۶

  با سلام من بسته ای برام ارسال شده که الان مرکز اداره پست بروجرد هست من فراموش کردم کد مستی و شماره کوچرو در ادرس ثبت کنم هرچی با اداره پست بروجرد تماس میگیرم پاسخ نمیدن خودم تهران هستم کدپیگیری 028670134100720650000147
  لطفا ی کمکی بکنین ممنون

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۸

   سلام وقت بخیر
   با شماره ی 193 تماس حاصل فرمایید .

 16. پریسا
  ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۳

  ببخشید کارت بانک اینده بنده باید با پست میومد برام اما نیومده از بانک پیگیری کردیم گفتن ما فرستادیم اما هنوزنیومده میرم پست میگه اینجا نمیاد حالا باید چیکار کنم

  • مشاور اقازاده
   ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۷

   سلام وقت بخیر
   شما باید پیگیری وثبت درخواست انجام دهید هم به صورت اینترنتی هم تماس تلفنی اقدام کنید

 17. غلامرضا غلامی
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۷

  سلام
  وقت شما بخیر
  حدود دو ماه پیش پسرم گواهینامه رانندگی قبول شده یک پیش گواه نامه اش از تحویل داده شده برا یزد ولی هر بار میریم اداره پست یزد جواب سربالا میدن میگن تو پست نیست .
  اینم کد پیگیری
  18776008917011353542
  خواهش میکنم راهنمایی بفرمائید.

  • مشاور رضایی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۳

   سلام وقت بخیر وارد سایت naja.traking.post.ir شوید و مرسوله خود را پیگیری بفرمایید

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۳

   سلام وقت بخیر
   ممکن است در باجه ی معطله باشد . با شماره ی 193 تماس بگیرید و یا به پلیس به اضافه 10 مراجعه کنید .

 18. مختار دلپزیر
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۴

  سلام خسته نباشید من درخواست کارت دادم وصادر و به اداره پست ارسال شده ولی الان 6روزه در اداره پست هستش وار طریق سایت پیگیری مرسوله نگاه کردم به صورت پیشتاز ،چرا هنوز به دستم نرسیده ودلیل چیه هیچ نظری ندارم ،انتظار دیگری دارم از شما عزیزان

  • مشاور عیسائی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۸

   سلام وقت بخیر جهت پیگیری با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 19. وحید نجف زاده
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۱

  باشماره که دادین نمیشه تماس گرفت همه اش اشغاله،نمیشه درباره اینگه وقتی رهگیری رو میزنم میگه مرسوله از سامانه قبول حذف گردیده یعنی چی؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۳

   سلام وقت بخیر
   باید با تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید .
   مرسوله ی شما به احتمال زیاد به مبدا برگشت خورده است . با پشتیبانی پست (193) تماس حاصل فرمایید .

 20. Moma
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۱

  مطلبی که گذاشتین فقط برای پیگیری بسته پستی با کد ملی برای پیشتاز هستش ؟ من نمی‌دونم بسته ای که برایم فرستادن از چه روشی بوده شایدم پیشتاز بوده باشه

 21. Arash
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۶

  سلام . شناسنامه و کارت ملی ی من گم شده المثناش داره میاد حالا می‌خوام ببینم الان بخوام رهگیری بسته پستی با شماره ملی رو انجام بدم بعدا نیاز به خود کارت ملیم نمیشه ؟ واقعا گیج شدم چیکار کنم

 22. Samin7478
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۷

  فروشگاه را ثبت کردم

 23. محمدجوادنیازی
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۴

  شما از مشتری شماره تلفن می گیرید که جهت تحویل مرسوله به فرد مورد نظر اطلاع رسانی کنید اما دریغ از یک تماس، لطفا درمورد این تخلف پست چی ها پیگیری کنید، اگر خواستید مدرک ارائه میکنم

  • مشاور رضایی
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۸

   سلام وقت بخیر برای پیگیری مرسوله خود و شکایت از سایت eop.post.ir اقدام بفرمایید

 24. زهرا
  ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۵

  با سلام دوروز پیش بسته پستی خریدم . شرکت پست ی لینک برام فرستاده گفته ثبت شده و از طریق لینک جویای بسته پستیم باشم ولی هرکار میکنم میزنم رو لینک باز نمیشه میشه کمکم کنید

  • rahdar
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۵

   سلام وقت بخیر.
   از فروشنده کد رهگیری دریافت کنید که بتوانید بسته را پیگیری کنید.

 25. بهاره اکبری
  ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۶

  باسلام. برای پیگیری سیم کارت رایتل که چندماه پیش موعد تحویلش بود و متاسفانه مسافرت بودم و نتونستم بگیرم. الان چطور میتونم درخواست بدم که بفرستند برام درب منزل؟ هزینه اش رو میدونم که باید مجدد خودم پرداخت کنم و مشکلی نیست. منطقه 16 پستی آخرین اطلاعیه که دارم ازش و به نام خودم هست

  • tahmasebi
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۱

   سلام دوست عزیز برای تحویل مرسوله ی پستی که یکبار براتون ارسال شده ولی تحویل نگرفته اید باید به باجه ی معطله همان منطقه ی پستی مراجعه کنید.

 26. ابوالفضل جوانمهر
  ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۶

  بابت پیگیری نامه به رئیس جمهور بابت نامه وام بانک مهرایران باکدملی ۴۴۳۲۸۴۳۵۳۵

  • مشاور عیسائی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۶

   سلام وقت بخیر
   جهت پیگیری با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 27. زینب پیران
  ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۳

  سلام وقت بخیر دو روز پیش بسته سفارشی من از اصفهان آماده ارسال به تهران شده ولی دیگه بعد از اون اطلاعاتی ازش نیست و طبق چیزی که تو سایت نوشته شده هنوز به تهران نرسیده در صورتی که پست پیشتاز هم بوده چطور پیگیری کنم؟

  • مشاور اقازاده
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۷

   سلام وقت بخیر
   نیازه شما ثبت شکایت انجام دهید کاشناس رسیدگی میکند

   • محمدحسین
    ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

    سلام لطف میکنیدمن جزپرسنل رسمی سازمان زندانهاواقدامات تامینی وتربیتی کشورهستم دررسته مددکاری با۲۵سال درخواست بازنشستگی کرده ام مدت ۶ماه هست که هم بیمه وحقوق منوقطع کردن ومریضی سختی دارم ازناحیه کلیه هایم دیالیزمیشم ونه حقوقی بااین اوضاع اقصادی وچندسرعایله وهمسرو۳فرزندومنبع درآمددیگری ندارم خواهشن ازشماثقاضامندم به مسولین سازملن ندانهابگیدزودتربازنشسگی منواعلام کنن به اداره کل زندانهای استلن خراسان رضوی خواهش میکنم من درخواست دیگری ازشماندارم لطف میکنیددرحق من بدبخت سپاسگزارم ازشمامسولین دلسوزنظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهشن بدادمن برسین ممنون/

    • مشاور رضایی
     ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۶

     سلام وقت بخیر برای ارجاع شرایط خود جهت بازنشستگی به صورت حضورا با ارگان مربوطه ارتباط برقرار بفرمایید

     • مرضیه برومند
      ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۲۹

      سلام فروشنده ای که بار برام ارسال کرده کد پیگری نداره ک بستم ۱۰ روز هست که ارسال کرده الان کد ندارم بسته هم دستم نمیرسه

     • مشاور صادقی
      ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۹

      سلام برای پیگیری حتما باید کد رهگیری داشته باشید
      ولی بسته تون اگر سازمانی باشه میتونید با مجموعه تماس بگیرید

 28. مریم حکیمی
  ۲۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۵

  سلام شهریور ماه کارت سوخت المثنی ثبت‌نام کردم هنوز هیچ خبری ازش نیست
  اگر لطف فرمایید راهنمایی کنید ممنون میشم

  • مشاور اقازاده
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام وقت بخیر
   ازطریق مراجعه حضوری به پلیس +10 باید اقدام کنید

 29. فاطمه
  ۲۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۰

  بسته من تو سامانه میزنه بارگیری برای زاهدان و مونده تو این قسمت و شکایتم ثبت کردم میگ کدرهگیری نیست تو سامانه🥲

  • مشاور اقازاده
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

   سلام وقت بخیر
   ازطریق مراجعه حضوری پیگیری کنید

 30. امیرعلی حسنی
  ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۹

  سلام وقت بخیر یه بسته سفارش دادم از تهران به کرمان میخواستم ببینم کی بدستم میرسه

  • مشاور صادقی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۴

   سلام
   میتونید با ما تماس بگیرید براتون استعلام بگیریم

 31. حمید
  ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۶

  سلام روز بخیر بنده پیگیری مرسوله پستی از طریق کد رهگیری را انجام دادم و متوجه شدم بارم به شهرم رسیده اما دیگه اطلاعاتی ازش نیست. ممکنه گم شده باشه و باید چکار کنم

  • rahdar
   ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۶

   سلام وقت بخیر .
   میتوانید در سامانه پست ثبت شکایت خود را ثبت کنید تا بررسی شود.

 32. علی
  ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۸

  سلام خسته نباشید من از دیجی‌کالا بسته سفارش دادم
  این بسته‌هم تا قسمت. بارگیری ‌برای زاهدان هسته

  ولی بعدش نیس

  یعنی هرچی نگاه میکنم بعد اون‌ط سامانه نمیاد

  • مشاور رضایی
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۰

   باسلام و احترام مرسوله پستی شما هنوز به مقصد نرسیده

  • حسین
   ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۸

   چطور میتونم متوجه بشم کد رهگیری که به من داده اند به آدرس من هست؟؟ فرستنده یه کد رهگیری به من داده که بسته اومده تهران و میگه که در محل حضور نداشته ام، در صورتیکه همیشه یکنفر خانه هست، حالا چطور میتونم بفهمم این کد رهگیری که به من داده ان به نام و آدرس من بوده است؟؟؟؟

   • tahmasebi
    ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۹

    سلام دوست عزیز کد رهگیری مرسولات پستی به آدرس شما ارتباطی ندارد اگر در دریافت مرسوله خودتون به مشکل برخوردید با داخلی 108 تماس بگیرید.

 33. محسن
  ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۱

  سلام
  من خرید اینترنتی کردم، فروشنده میگه مرسوله رو تحویل پست داده ولی کد مرسوله بهم نداده، راهی هست که بتونم کد مرسوله رو دریافت کنم یا مطمئن شم که فروشنده بسته رو به پست تحویل داده یا نه؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۴

   سلام وقت بخیر
   اداره پست پس از دریافت بسته از مبدا ، نهایتا تا 72 ساعت کاری شماره ی مرسوله را برای فرستنده و گیرنده ارسال می نماید . اگر از تاریخ مذکور گذشته است از فرستنده یا پشتیبانی اداره ی پست پیگیری نمایید .

 34. مجتبی
  ۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۹

  در ضمن برا هر ۳ نفرمون پیام کد رهگیری نیومده

  • مشاور رضایی
   ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۳

   باسلام و احترام مراجعه حضوری داشته باشد به اداره پست محل زندگی

 35. مجتبی
  ۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۵

  سلام من گواهینامم قراره این هفته برسه چند نفر باهم قبول شدیم اونا گواهینامه هاشون رسید ولی من نه پیگیری مرسولات با کد ملی زدم میگه مرسوله ای هنوز فرستاده نشده

  • rahdar
   ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۱

   سلام وقت بخیر
   میتوانید از طریق پلیس +10 اقدام به پیگیری کنید

 36. مسعودآذرمهری
  ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۴

  بسته پستی من از زاهدان بیست و چهارم آذرماه ارسال شده ولی پیگیری که انجام میشه متن بسته پستی شما از مبدا جهت ارسال تحویل داده نشده رو باهش مواجه میشم

  • tahmasebi
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۲

   سلام دوست عزیز، مرسوله شما در تاریخ مذکور وارد منطقه پستی زاهدان شده و این به معنی ارسال نیست.

 37. پرهام موسوی کازرونی
  ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۴

  سامانه شکایت پست چند ساعت بتوانم‌شکایت من ثبت کنه؟؟؟
  اگر شکایت بار اول ارسال کنیم چند ساعت بعدش دوباره ارسال کنم؟؟

  • مشاور بهروزی
   ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۰

   سلام روزتون بخیر منع ساعتی ندارید

 38. گلی
  ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۵

  سلام.بسته پستی من از شیراز برگشت خورده به مبدا.میخواستم ببینم اونجا باید برن اداره پست تحویل بگیرن و از خود اداره پست پیگیری کنن یا میره در خونه فرستنده؟میشه راهنماییم کنین؟؟؟مدارک مهمی توش دارم.دیروز از شیراز برگشت خورده به تهران.

  • مشاور محمدی
   ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

   سلام وقت به خیر
   از طریق کدرهگیری صادر شده وضعیت مرسوله را پیگیری نمایید.

 39. ملکی
  ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۰

  سلام الان نزدیک به یکسال هست کارت ماشین جدید که تعویض پلاک کردم نیومده به پست مراجعه میکنم میگه اصلا دست ما نرسیده به مرکز تعویض پلاک میگم میگن ارسال شده متاسفانه بعضی از کارمنداشونم اصلا نمیشه سوال ازشون پرسید اینقد با تندی و عصبانیت جواب میدن. واقعاا از نحوه پاسخگویی هر دو مرکز بشدت نازاضی ام معلومم نیس کی راست میگه کی دروغ

  • مشاور حمامی
   ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۱

   سلام وقتتون بخیر برای راهنمایی و پیگیری با ما تماس بفرمایید

 40. راحله.آقاجانی
  ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۷

  سلام..وقت بخیر..چند روز پیش برای یکی از دوستان لینکی ارسال شد که گوشی سامسون گلکسی8 با قیمت ۵۸۰،۰۰۰۰تومن ایشون بامن هماهنگ کردن و من از روی لینک آدرس فرستادم حتی کد پستی هم ندادم و امروز بسته دستم رسید مامور اداره پست مشخصات رو داد و من کارت کشیدم و مامور پست رفت و من به محض رفتن مامور پست سریع در کارتن رو باز کردم اما گوشی سامسونگ نبود گوشی جی ال ایکس ایرانی بود..حالا من میخوام اینو برگردونم و پولم رو پس بگیرم به چا طریق میتونم اون مامور رو پیدا کنم و کارمو پیگیری کنم..لطفا منو راهنمایی کنید..ممنون

  • مشاور کریمی
   ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۳

   سلام بایدتماس بگیریدتامشاهده کنیم مرسوله تونوبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 41. ایمان عبدی
  ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۶

  سلام وقت بخیر با من تماس گرفته شد در مورد برنده جایزه و گفتن سه تا پنج روز میرسه اداره پست الان شش روز شده خواستم پیگیری کنم از چه روش میتونم دیگری کنم

  • مشاور جوادی
   ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی باید از فرستنده کد رهگیری پستی را گرفته و رهگیری لازم را انجام دهید.

 42. رضا
  ۱۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۲

  ماشین صفر گرفتم الان دوماهه کارت سوختش فقط نیومده کجا پیگیری کنم؟-

  • maleki
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۱

   سلام وقت بخیر
   از طریق سامانه پست مراجعه کنید.

 43. حسینی
  ۱۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۷

  سلام من ۴ماهه مدارک ماشینم هنوز نیومده،،خونمون ازون محل عوض کردیم ولی هرچی اینترنتی پیگیری میکنم میزنه به دست پست داده نشده،،یعنی چی؟ مدارک ماشینو الان از کجا پیدا کنم وقتی کد رهگیری هم نداده

  • behrozi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

   سلام روزتون بخیر جهت دریافت اطلاعات و مشاوره تماس حاصل فرمایید

 44. رضایی
  ۱۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۱

  پیگیری کارت سوخت از طریق گوشی باید چکار کنم

  • JAVADI
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۴

   سلام وقت بخیر
   باید به پلیس+10 مراجعه کنید.

 45. رضایی
  ۱۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۰

  سلام چجوری باید کارت سوخت مو پیگیری کنم شش ماه پیش اقدام کردم

  • مشاور محمدی
   ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰

   سلام وقت به خیر
   برای پیگیری کارت سوخت از طریق راهورناجا پیگیری نمایید.

 46. تیموری
  ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۷

  ببخشین الان ۱۶ روزه گزرنامه ما هنوز به پست تهران تحویل داده نشده باید چکار کنیم

  • behrouzi
   ۲۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۷

   سلام روزتون بخیر جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید

 47. ابراهیم
  ۱۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۶

  باسلام بنده یک ترازودیجیتالی ازمشهدسفارش دادم خریداینترنتی کردم ولی نه کدپیگیری دارم ونه چیزی که بشه فهمید مرسوله پست شده یانه ؟؟چطوری پیگیری کنم ببینم مرسوله پست شده یانه؟باتشکر

  • isaei
   ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۱

   سلام وقتتون بخیر
   اینترنتی بدون کد رهگیری امکان ندارد
   حضوری از طریق پست محل خودتون پیگیری کنید .

 48. حمیدصباحی پشت سری
  ۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۴

  سلام مایک عددسیم کارت سفارش دادی خبرینشد

  • JAVADI
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۴

   سلام روزبخیر
   دوست عزیز باید از امور مشترکین پیگیری کنید.

 49. سازا
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۷

  سلام ببخشید کارت من چرا هنوز نیومده

  • mohammadi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۴

   سلام وقت به خیر
   برای پیگیری مرسولات پستی از طریق سایت اقدام نمایید.

  • حمیدصباحی پشت سری
   ۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

   سلام مایک عددسیم کارت سفارش دادی خبرینشد

   • mohammadi
    ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۸

    سلام وقت به خیر
    برای پیگیری مرسولات پستی از طریق سامانه پست یا شماره 193 اقدام نمایید.

 50. مجتبی
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۷

  پاسپورت من دوازدهم تحویل پست شده هر روز مرخصی میگیرم میرم میگن نیومده واگذار تون همون امام حسین جوابتون رو بده محموله ای که کد رهگیری خورده ولی نمیاد میگن یک گوشه افتاده یعنی چی

 51. نازی
  ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۷

  سلام گذرنامه من تو پست چرا نمی فرستنش من دوروز دیگه بلیط دارم

  • obeidavi obeidavi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۴

   سلام وقت بخیر از طریق سامانه مرسولات پستی پیگیری کنید

   • Yuny
    ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۶

    سلام ببخشید من 5 ماهه خدمتم تو ارتش تموم شده و الان حدودا یه هفته شده که تو سایت نظام وظیفه زده پایان خدمت (. به شماره رو برگه موقت پایان خدمت تماس گرفتم گفت ثبت شده حدودا 15 الی 20 روز دیگه میاد کارتتون ولی پیامکی نباید بیاد واسم) ولی نه پیامکی واسم اومده و همچنین پیگیری پستی هم کردم ولی چیزی نبود!

    • isaei
     ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۳

     سلام وقت بخیر
     جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 52. زکیه نظری
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۸

  سلام برای سفر اربعین اقدام کردم با دخترم برای پابوسی امام حسین از ۲۷ مرداد اقدام کردم و دوستانم در حال حرکت کردن به سمت مرزند، امروز تازه به من میگن بارکد گرفتی چقدر طول میکشه تا برسه به دستمون ، راهی هست اقدام کنم زودتر برسند ما از قافله عقب موندیم

  • obeidavi obeidavi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۲

   سلام وقت بخیر لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق سامانه مرسولات پستی اقدام نمایید.

 53. حسام
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۵

  سلام بزرگوار من بارکد پستی اداره گذرنامه داده حتی شماره گذرنامه هم داده ولی اداره پست که بارکد پستی دو پیگری میکنم میزنه اطلاعاتی از مرسوله در دسترس نیست …
  کمکم کنید ممنون میشم

  • obeidavi obeidavi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۸

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر به اداره کل گذرنامه مراجعه فرمایید.

 54. پاسپورت
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۷

  پیگیری پاسپورت

 55. mohammadi
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۴

  سلام وقت به خیر
  از طریق سامانه پست پیگیری نمایید.

 56. ادیب ثامریون
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۳

  با سلام
  مرسوله پستی بنده(معافیت نظام وظیفه) از شهرستان بندر ماه شهر به متطقه پستی ۱۶ تهران برگشت خورده چگونه دوباره میتوانم آنرا دریافت دارم

  • bahraii
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۵

   سلام وقت بخیر باید از طریق سایت پست پیگیری کنید برای اطلاعات بیشتر با مشاورین مجموعه ایرانتحصیل تماس بگیرید

 57. بشر
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۲

  سلام پیامک برای من اومده که مرسوله پستی پستچی آورده درب منزل ولی ما خونه نبودیم در صورتی که ما خونه بودیم کسی مراجعه نکرده تلفن ثابت هم نداریم که پیگیری کنیم الان چکار کنیم لطفاً راهنمایی بفرمایید تشکر

  • hedayati
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۸

   سلام وقت بخیر
   باید ثبت شکایت پستی انجام دهید.

 58. نام آور رشیدی
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۶

  سلام گواهینامه من چرا نمیاد.
  کد ملی ۴۸۵۹۴۷۶۵۰۶

  • rahimi
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام وقت بخیر
   معمولا بین 30 تا 60 روز طول میکشه ولی شما میتونید از طریق برنامه پلیس من کار خودتون رو پیگیری کنید

 59. مهیار
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۲۵

  باسلام
  ایا بسته رو تحویل پست داده و روی بسته(تحویل شد ) ممهور شده باشد بعد از چند ساعت کنسل کرد وبسته را پس گرفت

  • bahraii
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

   سلام وقت بخیر برای کدوم منطقه پستی هستید حضوری مراجعه کنید

 60. ایمان
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۳

  سلام خسته نباشید من پانزده روز برای تعویض گواهینامه اقدام کردم ..انجام شد ..پیامک از اداره پست برای من اومده که گواهینامه ت تحویل پست داده شده با این شماره مرسوله …..هر چی رهگیری میکنم توی هیچ جا ثبت نشده

  • hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۵

   سلام وقت بخیر
   با مرکز تماس حاصل فرمایید.

 61. محمد علی زاهدی
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۲

  سلام من حدود یک ماه قبل درخواست تعویض شناسنامه به دفتر پیشخوان داده ام ولی تا کنون شناسنامه ام نیامده چطور میتوانم پیگیری نمایم؟

 62. وحید نوروزی
  ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۱

  سلام . بسته ای ارسال شده ولی تنها رسید دستگاه pos به من داده شد و روش کد رهگیریی حک نشده
  چجوری میتونیم از این رسید بستمو پیگیری کنم>

  • bahraii
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۳

   سلام وقتتون بخیر برای برسی با کارشناسان مرکز تماس بگیرید

 63. وحید
  ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۰

  سلام . بسته ای ارسال شده ولی تنها رسید دستگاه pos به من داده شد و روش کد رهگیریی حک نشده
  چجوری میتونیم از این رسید بستمو پیگیری کنم>

  • bahraii
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۱

   سلام وقتتون بخیر با 193 تماس بگیرید

 64. جلال
  ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۶

  سلام من یک دستگاه کارت خوان از انزلی با پست فرستادم کرج الان چند ماهه شرکت میگه دست ما نرسیده من چیکار کنم پیام کد رهگیری مرسوله روهم ندارم لطفاً راهنمایی کنی بفرمائید

  • aghazade
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

   سلام وقت بخیر
   نیازه اقدام کنید در خصوص دریافت شماره مرسوله تا بعد ازآن بتوانید ثبت شکایت داشته باشید تا کارشناس براتون پیگیری رو انجام دهد

 65. Zamani
  ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۷

  سلام وقتتون بخیر پیامکی حاوی گواهينامه شما در تاريخ 1401/04/25 تحويل پست شد. اما وقتی کد بیست رقمی مرسوله رو وارد میکنم میگه چیزی یافت نشد بنده مشهد هستم آیا منظورشون پست تهران بوده و بعد تحویل پست مشهد میدن یا خیر باید به پست منطقه مراجعه کنم؟؟؟؟

  • eshghabadi
   ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

   سلام وقتتون بخیر..براتون ارسال میشه

 66. Anonymous
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۱

  سلام خسته نباشید.برای پیگیری مرسوله وارد سامانه شدم حتی شماره هم وارد کردم اما اتفاقی نیفتاد اگه میشه راهنمایی کنید چطور میتونم بفهمم بسته پستیم رو کجا بردند اصفهان هستم.

  • eshghabadi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۳

   سلام وقتتون بخیر..باگ سامانه پست است

 67. مرتضی سیری
  ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۰

  سلام میشه راهنمایی کنید منالان نزدیک یکماه ۲روزبرای شناسنامه المثنی نوبت اول پیشخوان ثبت نام کردم کدرهگیری دارم میزنم اسم مقصد مبلغ وساعت تاریخ نشان میده الان ۳۲ روزگذشته وقت همین نشون میده چقدره دیگه منتظربمانم ممنون میشم بگی چیکارکنم

  • abbasi
   ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰

   سلام و عرض ادب
   برای پیگیری مرسولات پستی تون میتونید با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 68. مرتضی سیری
  ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۳۲

  سلام برای شناسنامه المثنی نوبت اول پیشخوان ثبت نام کردم الان یکماه شده نیامده

  • alizadeh
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۶

   سلام وقت بخیر از طریق دفاتر پیشخوان پیگیری فرمایید

 69. بهزادبیات
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۹

  سلام مرسوله بنده را آقای هادی شادمانی چرا عودت داده ؟بنده شماره ملی آدرس منزل کدپستی۶۷۱۵۷۱۵۵۹۶همه را درست و دقیق توضیح داده شده .خواهشمندم رسیدگی نمایید

  • ekhlasi
   ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۸

   سلام وقت بخیر برای پیگیری مرسوله پستی خود تماس بگیرید

 70. میثم سوخته سرای
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۳

  گواهینامه دوماه المثنی صادر کردیم.دستم نرسیده‌.علتش پیه

  • ekhlasi
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰

   سلام وقت بخیر با شماره 81253573 و 81253561 تماس بگیرید

 71. حسن سوری
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۱

  سلام سه روزه مرسوله ازارومی پست شده درطی این 3روز کدرهگیری زدم ردمرسوله رابگیرم نشدحسن سوری خرم ابادمحبت کنیدرسیدگی شودبارهااین بلاسرم امد

  • ekhlasi
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۸

   با سلام وقت بخیر برای پیگیری مرسوله تماس بگیرید

 72. رضا
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۹

  سلام من دوماه خدمت تمام کردم ولی کارتم نیامده چکار بکنم

  • abbasi
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

   سلام وقت بخیر
   برای پیگیری مرسوله پستی میتوانید با مشاوران مرکز ما تماس بگیرید .

  • aghazade
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۴

   سلام
   از طریق سایت najatracking.post.ir اقدام کنید

 73. رضا هوتی
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۲۳

  سلام بنده بعداز گذشت سه سال از تحویل خودرو ام هنوز کارت پلاک ماشین بدستم نرسیده و هر سایتی که رفتم مشخصات خودرو رو که وارد میکنم در جواب میگه که کارت پلاک با این مشخصات نیست لطفاً راهنمایی بفرمایید که چکار کنم .

  • ekhlasi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۴

   با سلام وقت بخیر به تعویض پلاک یا پلیس +10 مراجعه بفرمایید

 74. مهدی
  ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۸

  سلام.من ۴ماه پیش رفتم تعویض پلاک ولی هنوز کارت ماشین به دستم نرسیده.باید از کجا پیگیری کنم؟

  • mohammadi
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۶

   سلام وقت به خیر
   برای پیگیری کارت خودرو از طریق سامانه پیگیری مرسولات سازمانی اقدام نمایید.

 75. رضا خالدی
  ۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۱

  باسلام دقیقا 1 هفتس ک بسته سفارش دادم و به دستم نرسیده لطفا پیگیری کنید 09922550134

  • mohammadi
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۲

   سلام وقت به خیر
   برای پیگیری بسته پستی از طریق سامانه رهگیری مرسولات پستی اقدام نمایید.

 76. ناصر
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۱

  سلام چرا کد مرسوله رو میزنم میگه چیزی یافت نشد
  18776047817038049359 این کد مرسوله من هست

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۳

   به ضورت حضوری به پست منطقه مراجعه کنید

 77. ثریا محمودخانی
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۱

  سلام پنجشنبه ارسال داشتم به اصفهان الان کد مرسوله رو وارد میکنم پیدا نمیکنه

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

   سلام
   کد مرسوله رو درست وارد میکنید؟

 78. اکبر فتاحی مهران
  ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

  با سلام من روز چهارشنبه برای سانسور ماشین اقدام و واریزی انجام دادم چندروز میگذرد ولی هنوز از سمت پستچیّ به دستم نرسیده ممنون میشم پیگیری کنید با تشکر

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام
   نیاز به شماره مرسوله هست

 79. عبدالرضا سالاری بردسیری
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۱

  با سلام بعد چندین مرتبه ثبت نام ایران خودرو
  کلابرداران به بهانه برنده شده اید تماس گرفتند
  تماس و شماره حساب کلابرداره
  ۶۱۰۴۳۳۷۸۶۲۱۷۸۳۲۲ شماره حساب به نام حسن مرادی
  شماره تماس و واتساپ کلابرداران ۰۹۱۱۷۴۸۱۴۸۵و۰۹۱۱۴۲۹۵۱۱۰
  خودش را معرفی کرد سهام دار کارخانه مهندس هوشنگ میرشمسی معرفی کرد با شمارهایه بالا وشماره حساب حسن مرادی گفت سهام دار کارخانه ایران خودرو است کلا گزاری به سر خانواده حمایتی بهزیستی که قبلا خودرو ثبت نام کردند
  دوبار ۲ تا ۲۸۰۰+۲۸۰۰=۵۶۰۰مبلغ ۵۶۰۰ که این خانواده حمایتی که خودرو ثبت نام کردند شیادان کلابرداری کردند

  مال باخته ۰۹۱۳۲۴۵۵۱۱۸ از کارخانه ایران خودرو وپلیس فتا درخواست دستگیریشون داریم سالاری از سیرجان

  در ضمن ملت و دولت کلیه هویت کوپی دستش است واتساپ فرستادیم
  این برنده شدن این خانواده بعد از چندین بار ثبت نام

  ملت خواهشن به هیچ کس اعتماد نکنید
  جز پیام ایران خودرو کد ملی ۳۵۸۶۷۵ ۳۰۷۰ مال باخته مریز اعصاب روان شدید

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۱

   سلام باخوده پشتیبانی ایران خودروتماس بگیرید096440

  • مهسا
   ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۰

   عزیز شرمنده ولی از سادگی خودتونه. اسمش اعتماد کردن نکردن نیست سادگیه :))))

 80. عبدالرضا سالاری بردسیری
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

  سلام درخواست پیگیری یک خودرو پژو پارس تیوفایو داریم سپاس از کارخانه ومسعولین ودولت وبهزیستی گرامی وخیرین سپاس این خانواده نیازمند حمایتی دارای همسر و سه فرزند دختر دم بخت با مستجری نیازمند این خودرو هستند برای امر معاش خانواده نیازمند حمایتی به خدا کل پول حمایتی وغیره کار می رود پولها توی جیب تاکسی تلفنی وغیره تاکسها
  کد ملی ۳۰۷۰۳۵۸۶۷
  تماس ۰۹۱۰۳۷۹۵۱۱۸ و۰۹۱۳۹۴۷۷۳۶۳و۰۹۱۳۲۴۵۵۱۱۸
  بخش نامه ۴۲۴۹ و۴۴۴۷
  کدخبری۹۷۸۳۹
  کد خودرو ۳۵۱۰۳
  هنوز پیامکش نیامده است معرفی به نمایندگی مجاز کار اموز سیرجان کد نمایندگی ۴۱۳۶
  با سپاس

 81. شاهرخ علیپور
  ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۶

  با سلام ، بعد از گذشت حدود سه ماه از تعویض پلاک،متاسفانه کارت ماشین هنوز به دستم نرسیده است. پس از پیگیری از سایت مربوطه، شماره مرسوله پستی ارایه گردید ، اما در سایت اداره پست، پس از درج شماره مرسوله ««با پیغام شماره مرسوله وجود ندارد»» مواجه گردیدم ، لطفاً راهنمایی فرمایید جهت دریافت کارت خودرو ، با توجه به مطالب فوق ، چه کاری باید انجام شود؟؟ ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

   سلام وقت به خیر
   برای پیگیری مرسولات پستی با شماره 193 تماس بگیرید.

 82. محمدرضاشریعتی
  ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۹

  سلام.درتاریخ401/1/31مفقودی مدارک خودرادرروزنامه کاروکاگرگهی کردم ووجه آنرا برای ارسال یک نسخه روزنامه به درب منزل پرداخت کردم.درصفحه شش چاپ شده.ولی روزنامه بدست من نرسیده .به هرکجاتماس گرفتم جوابی ندادند.لطفابرای راهنمایی باشماره 09023979294تماس بگیرید.چون آگهی روزنامه را برای تکمیل مدارک لازم برای گرفتن المثنی مدارک خودرو از مرکز تعویض پلاک لازم دارم.باتشکر.محمدرضاشریعتی دارای کدملی4131899728

 83. سمانه
  ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۲

  سلام ببخشید من شناسه مرسوله رو گم کردم پاک شده چطور پیگیری کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام
   با شماره 193 تماس بگیرید یا مراجعه حضوری

   • محمدرضاشریعتی
    ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۶

    درتاریخ401/1/31آگهی مفقودی مدارک خودرورادرروزنامه کاروکارگرصفحه شش ثبت کردم وجه آگهی ووجه ارسال یک نسخه روزنامه را پرداخت کردم.ولی تاکنون روزنامه بدستم نرسیده.به هرکجاهم تماس گرفتم جوابی درست نداده آمد.وفقط پایم داده آمد.شماره تماس
    09023979294. .باتشکرمحمدرضاشریعتی بام ملی
    4131899728

   • مرتضی سیری
    ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۳

    سلام خسته نباشید من دوهفته پیش دفترپیشخوان برای شناسنامه المثنی ثبت نام کردم الان شماره مرسوله آمده شنا س نامه کی پستچی میاره

    • fathollahi
     ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۱

     سلام معمولا مرسولات پستی تا 4 روز کاری به دستتون میرسد

  • مجید
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۸

   با سلام یک بسته پستی داشتم از تهران شناسه بسته گم کردم باید چکار کنم کمکم کنید ممنون

  • عباس چنانی
   ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰

   سلام،من از برنامه ترب دوتا سفارش دارم،یکی با کد رهگیری
   4759487 و دیگری با کد رهگیری 1648715689،اما نمیتونم رهگیری کنم

   • مشاور رضایی
    ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۸

    با سلام و احترام کد رهگیری عددی 20 رقمی الی 24 رقمی میباشد شما باید با شماره بارکد مرسوله خود اقدام بفرمایید

 84. کارت سوخت المثنی
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۴

  سلام رمز کارت سوختم رو فروردین ۱۴۰۰ فراموش کردم،
  بعداز حک شدن، شرکت نفت گفت که امکان حذف رمز نداریم،
  رفتم درخواست کارت المثنی دادم
  الان تقریبا ۶ ماهه که خبری نیست و بدستمون نرسیده،
  ما شهر جیرفت هستیم و جایگاه سی ان جی هم نداره و مقدار واریزی سهمیه باتوجه به دوگانه بودن ۳۰ لیتر هست که از اونم محرومم،
  لطفا راهنمایی کنید
  واقعا بلا تکلیفم
  تو رو خدا راهنمایی کنید
  😔😔😔😔😔😔😔😔😔

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۱

   با شماره 193 تماس بگیرید.

 85. Abraxica
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۷

  سلام من یه چیزی سفارش دادم گفتن که ارسال شده ولی هنوز به دستم نرسیده کد رهگیری هم ندارم. باید با کارشناسان شماره ۱۹۳ صحبت کنم کد رهگیری بگیرم یا ببینم اصلا ارسال شده
  یا راه دیگه ای هم هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

   سلام بله با شماره 193 تماس بگیرید و کد رهگیری دریافت کنید سپس برای پیگیری مرسوله با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 86. مرتضی مهری
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۹

  سلام نزدیک به 40روزه خودرو تحویل گرفتم کارت خودرو توسط پست ارسال نشده علت اون چیه که کارت نرسیده دستم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۴

   سلام وقت بخیرممکن است تا دوماه هم طول میکشد باید صبوری بفرمایید و یا به پلیس+10مراجعه کنید برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

   • شاهرخ علیپور
    ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۵

    با سلام ، بعد از گذشت حدود سه ماه از تعویض پلاک،متاسفانه کارت ماشین هنوز به دستم نرسیده است. پس از پیگیری از سایت مربوطه، شماره مرسوله پستی ارایه گردید ، اما در سایت اداره پست، پس از درج شماره مرسوله ««با پیغام شماره مرسوله وجود ندارد»» مواجه گردیدم ، لطفاً راهنمایی فرمایید جهت دریافت کارت خودرو ، با توجه به مطالب فوق ، چه کاری باید انجام شود؟؟ ممنون

    • کارشناس ارشد
     ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۰

     سلام وقت به خیر
     برای پیگیری مرسولات پستی با شماره 193 تماس بگیرید.

 87. فاطمه علا قه بندی
  ۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۱

  سلام
  کد مرسوله پستی برای پن فرستاده نشده که پیگیری کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۵

   سلام وقت بخیر با شماره 193 تماس بگیرید و کد رهگیری رو دریافت کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۳

   سلام وقت بخیر برای دریافت کد رهگیری با شماره 193 تماس بگیرید

 88. سلیمی
  ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۹

  با سلام
  این اواخر پست بسته رو به دست گیرنده نمیرسونه و میزنن تحویل شده و ما مجبوریم مراجعه کنیم
  لطفا پیگیری کنید

  • کارشناس ارشد
   ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۷

   سلام وقت بخیر دوست عزیز ممنون از اطلاعتون موفق باشید

 89. سمیرا
  ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۶

  من بسته واسه مشتریم فرستادم تقریبا یه هفته ای هس تو کد پیگیری نوشته که تحویل داده شده بهش ولی گفتن به دستم نرسیده الان من چیکار میتونم بکنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۳

   با سلام.به دفتر پستی منطقه زندگی خود مراجعه نمایید.

 90. اباذر
  ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۶

  مدارکهای ماشین من همه اومده به غیرازبرگ سبز ماشین ماشین هم ازثبت نامی یه ساله بوده که تحویل گرفتم برای گرفتن برگ سبز چه باید کرد اداره پست هم که میرم میگن کدرهگیری ولی کدرهگیری ندارم

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام
   مراجعه حضوری به تعویض پلاک

 91. اباذر
  ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۴

  سلام برگ سبز ماشین من هنوز نیومده ۲ماه پیش ماشین روتحویل گرفتم مدارک های دیگه اومده چه باید بکنم کدرهگیری ندارم

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام وقت به خیر
   برای پیگیری مرسوله ی خود با راهور ناجا در ارتباط باشید.

  • علی
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۰

   به دفتر پلیس راهور مراجعه کرده و برگ سبزتون رو نشون بدید و بگید که کارت خودروم رو میخام بگیرم بهتون کد رهگیری رو میدن

 92. سمیه اروکلی
  ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۴

  سلام من ی پست داشتم از شرکت نفیس آیا ب پست پردیس رسیده هست یا ن

 93. اسما
  ۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۷

  سلام.
  من یه بسته دارم از تهران ،وقتی که میخوان بفرستن ابتدا میبرن مرکز استان بعدش شهرستان ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۱

   سلام
   بعله همینطوره

 94. بهنام
  ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۱

  از نمایندگی موتور خریدم ولی هنوز کارت سوخت و کارت خودرو بدستم نرسیده
  برگ سبز رسیده ولی مابقی خیر
  به نمایندگی هم مراجعه میکنم میگه باید از پست پیگیری کنی توی سایت هم گشتم ولی لینکی برای پیگیری ندیدم

  • کارشناس ارشد
   ۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۵

   با سلام.باید کد مرسوله 24 رقمی را دریافت کنید.

 95. راضیه
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۴۴

  سلام . یک نفر تماس گرفت که شما بسته پستی دارید و آدرس اون مخدوش شده حالا آدرس بدین تا بیاریم ایا چنین چیری امکان داره . با موبایل تماس گرفت . ممنون . از پاسخگوی

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۸

   سلام. به سایت پیگیری مرسوله پستی مراجعه کنید و شماره مرسوله خود را وارد کنید

  • عماد
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۶

   نه اون فقط می‌خواسته از این طریق آدرس شما را گیر بیاورد و محل دقیق شما را شناسایی کند، حتما مراتب را به پلیس فنای شهر خود اعلام نمایید.

 96. مژگان
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۴

  سلام من از ۱۶ بسته ام رو‌پست کردن ولی تا الان به دستم نرسیده کد مرسوله هم دارم ولی از دوشنبه زده بارگیری مرسوله و ارسال به تهران ولی از اون موقع همینجوری مونده و هنوزم بستم به دستم نرسید خواستم بدونم باید کجا پیگیری کنم برا بسته ام

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۹

   از ظریق سامانه پست استعلام بگیرید اگر نشد به صورت حضوری به پست نزدیک به محل اقامتتون بروید یا از طریق سامانه شکایات خود را ثبت کنید

 97. هادی منصوری
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۲

  تسن

 98. احمد
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۰

  سلام کارت ملوانیم چند روزه صادر شده تحویل پست شده اما زنگ میزنم پست میگن پیش ما نیست چطور پیگیری کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۸

   سلام وقت بخیر در سازمان پست درخواست شکایت بزنید در غیر این صورت با مرکز تماس فرماید

 99. شکوفه
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۰

  تاییدیه تحصیلی من ۵ بهمن از ارومیه ارسال شده و بهش شدیدا نیاز دارم اما هنوز ب مقصدیعنی شیراز نرسیده راهنمایی کنید ب کجا مراجعه کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۴

   سلام
   شما میتوانید از سایت emt.medu.ir تاییدیه تحصیلی خود را پرینت بگیرین

 100. مرضیه
  ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۳

  سلام وقت بخیر گواهینامه من یک ماه و خورده ایه صادرشده نمیدونم پست شده یا نشده اگ شده برگشت خورده چجورمیتونم مطلع شم؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۳

   سلام
   از طریق دفاتر پلیس +10

 101. حسین صادقی
  ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۹

  من 1400/8/25 از یگانم تصویه کردم دوماه شده کارت من نیومده رفتم یگان گفتن کارتت صادر شده مشکل از پست تا الان نیومده.الان باید چیکار کنم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۶

   سلام . پیگیری مستقیم از اداره پست

 102. کیاپور
  ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۲

  سلام ۲۵ ام ی بسته پستی ارسال شده دزفول، قرارشده امروز تحویل بگیرم، ولی هنوز گیر کرده اهواز، امروز شدیدا بهش نیاز دارم، چگونه پیگیر باشم

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۰

   سلام. با شماره 193 تماس بگیرید

 103. امیدقدیمی
  ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۷

  من بسته ام هنوز به دستم نرسیده باید چکار کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۸

   سلام وقت بخیر تماس بگیرین پیگیری کنیم

 104. فوادغریبی سمیری
  ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۴

  ازاین شماره۵۰۰۰۴۰۶۲ برام پیامک اومد که بسته شما تحویل پست مرکزی شهرخرمشهر داده شد. ولی بسته رو تحویل نگرفتم رفتم اداره پست گفتن کدرهگیری گفتم فقط همین پیام اومد که بسته شما تحویل پست مرکزی خرمشهر داده شد همین باید ازکجا پیگیری کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۳

   سلام
   برای پیگیری بسته پستی میتوانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 105. حسین شاکر
  ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۱

  سلام خوبید برای من از تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۰۵از قشم بسته ارسال شده کد رهگیری ندارم هنوز نیامده میخوام بدون بسته امده نیامده چجوری بفهمم

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۰

   سلام وقت به خیر
   برای پیگیری مرسوله پستی با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 106. عقیل محمدی
  ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۲

  سلام
  بسته پستیم ۲۳دی پست شده کد رهگیری هم فرستادن ولی هنوز دستم نرسیده از کجا باید پیگیری کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۲

   سلام وقت به خیر
   برای پیگیری مرسوله پستی با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 107. فرشته
  ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۱

  دیروز پیامک اومده که گواهینامه شما تحویل پست گردید و کد مرسوله هم واسم ارسال شده اما وقتی واسه پیگیری وارد میکنم میزنه این کد مرسوله در دسترس نیست …احتمال داره بخاطر این باشه که زمان زیادی نیست تحویل پست داده شده؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۱

   سلام وقت بخیر برای پیگیری تماس بگیرین

   • فرشته
    ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۵

    با چه شماره ای باید تماس بگیرم؟؟؟

    • کارشناس ارشد
     ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۵

     سلام وقت بخیر
     9099075307

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۲

   سلام .حداکثر 1 هفته

 108. سیدجوادسیدجلیلی کوه کمر
  ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۴

  صندوق پست من وتاریخ پست ام میخواستم

  • کارشناس ارشد
   ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۹

   سلام وقت بخیر با کد رهگیری باید پیگیری کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 109. سید طاهر اطهری
  ۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۱

  حدود ۲۵روزه گواهینامه پایه یکم که تکمیل مدارک کردم هنوز به دستم نرسیده

  • کارشناس ارشد
   ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۳

   سلام وقت بخیر تماس بگیرین بررسی کنیم

 110. محمد سامی به شماره شناسنامه 4094
  ۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۶

  می خواهم جواب پست سفارشی ام بیاید تا به حال نیامده است و شماره رهگیری مرسوله 610230015500002320005121 وچرا نیامده پست سفاره شی ام می خواهم بیاید ادرس منزل تبریز -ارم -منتقه هفت -دوازده متری رضوان چهار-کوچهیازدهم پلاک چهل و شش پلاک 46 تلفن 04132315017وکد پستی ده رقمی 5147955615 میباشد

  • کارشناس ارشد
   ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۷

   سلام وقت بخیر برای بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 111. بهرام حسنوند
  ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۲۸

  کد رهگیری بسته میخواستم فراموشش کردم

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۹

   سلان باشماره 193درارتباط باشید

   • سعید موسوی
    ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۲

    یه بسته از تهران به اسلامشهر فرستادم 10روز هنوز نرسیده

    • کارشناس ارشد
     ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۹

     سلام وقت بخیر با مرکز تماس بگیرید

 112. حامد
  ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۱

  این شماره اصلا بوق نمیخوره،فکرکنم اشتباهه

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۶

   سلام وقت بخیر برای تماس با مرکز باید با شماره ثابت تماس بگیرید

 113. خرم
  ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۸

  سلام من مرسوله اى از شيراز به استراليا ارسال كردم و تنها كد موجود براى پيگيرى EV710643601IR هست هر سايت امتحان ميكنم مرسوله وجود نداره از سامانه پست مركزى ارسال كردم

  • moshaverarshad
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۵

   سلام وقت بخیر برای پیگیرری مرسوله پستی خود با مشاورین مرکز تماس بگیرید در اسرع وقت پاسخ داده خواهد شد موفق باشید

 114. زهره جمالی
  ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۲

  س من چندروزشده ب بیت رهبری پیام دادم اماهنوزجوابم نیامده

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۵

   باید منتظر جواب باشید

 115. میترا
  ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۲

  سلام ببخشید بسته ای برام ارسال شده و بدون این که به مقصد برسه باز داره برگشت میخوره چیکارکنم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۰

   سلام
   میتوانید برای ثبت شکایت با مشاوران ما تماس بگیرید

 116. زینب
  ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۲۵

  سلام من ۱۹ ابان یه بسته ی پیشتاز فرستادم برای کرج از شمال.ولی کد رهگیری برام پیامک نشده.هنوزم بسته نرسیده به مقصد.یعنی ثبت نشده؟! ارسال نکردن؟!

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۱

   سلام
   با توجه به نداشتن کد رهگیری باید حضوری به دفتر پستی ک ارسال شده مراجعه کنید

 117. حمید صحرائی
  ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۷

  با سلام و خسته نباشید
  بنده یه بسته داشتم که کسی منزل نبوده بسته تحویل بگیره و الان هم میخوام برم اداره پست تحویل بگیرم شماره مرسوله ندارم چطوری شماره مرسوله گیر بیارم

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۳

   سلام باکارشناسان تماس بگیرید

 118. حمید اردوخانی
  ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۰

  سلام من درتاریخ۱۴مهر درخواست کارت المثنی ماشین کردم.ولی هنوز کارت دستم نرسیده.از طریق مرسوله پیگیری کردم در سیستم پیام داده که کارت شما هنوز تحویل پست نشده.لطفا راهنماییم کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۳

   سلام وقتتون بخیر باید کارت سوختتون از سمت ناجا تحویل پست شود

 119. فرهاد
  ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۳

  باسلام وقتی همه چیز پستی میشودباید نظارت کافی برای رسیدن به موقع مرسولات پستی وجودداشته باشد.من یک ماه است شماره ماشین عوض کردم هنوزنرسیده ومعلو‌م نیست کجاست

 120. زهراهسته ای
  ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۷

  شش روزقبل به مقصدشهرآمل ،ازتهران بسته پست کردم،فاصله به این نزدیکی هنوزنرسیده.
  ولی به اصفهان فرستادم فرداش رسیده!!
  بهتربودباحمل ونقل بیهقی میفرستادم!!!
  ۱۸۷۴۵۰۰۲۱۹۰۰۴۴۴۰۲۰۰۴۶۱۱۴
  کدرهگیری👆👆

  • کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام وقتتون بخیر با مرکز تماس بگیرید

 121. امیر
  ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۰

  سلام میخواستم بدونم شناسنامه من تحویل پست شده یا خیر

  • کارشناس ارشد
   ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۲

   با سلام
   از سامانه باید پیگیری کنید

  • غفار
   ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۶

   سلام وقتتون بخیر
   دانشگاه برام مدرکمو پست کرده ولی کد رهگیری هم نداده زنگ زدم گفت کد رهگیری نداریم چجوری پیگیری کنم؟؟

   • کارشناس ارشد
    ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۶

    سلام وقت بخیر
    برای پیگیری مرسولات پستی با مشاورین ما تماس گیرید

 122. رنیتا
  ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۹

  سلام بسته ی من از کرج ارسال شد کد رهگیری هم دادن تا یه روز نوشت تحویل پست کرج شد اما از فرداش میزنه مرسوله از سامانه قبول خذف گردید، یعنی چی؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۳

   سلام وقت به خیر
   از طریق فرستنده و پست مبدا پیگیر این مشکل باشید.

 123. حسن خداویسی
  ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۷

  سلام.این شماره که برای پیگیری مدارک ماشین صفر گذاشتین میگه در شبکه وجود ندارد.چطور پیگیر مدارکمون باشیم

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۲

   با سلام
   از طریق سایت najatracking.post.ir پیگیری کنید

 124. فیروز ناصری
  ۱۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۳

  با سلام منتظر کارت ایثار از کرمانشاه هستم خودم ساکن ملارد هستم که ۶/۲۱ ارسال کردن شماره مرسوله ندارم چگونه بفهمم که بدستم میرسد تشکر

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۹

   سلام وقت بخیر
   از طریق پست منطقه ی محل سکونتتون پیگیری کنید

 125. مسلم
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۱

  ماشین صفرمدارک نیومده ازکجاپیگیری کنم

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۷

   سلام
   با شماره 9099075307 تماس بگیرید

 126. پرتو
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

  سلام منتظره یک سیمکارت 912 هستم،چجوری باید پیگیری کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۳

   با سلام
   لطفا با شماره های مرکز جهت پیگیری پست تماس بگیرید

 127. حسینیان
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۲

  سلام.منتظر مدارک ماشین صفر هستم.هنوز نیامده. از کجا بفهمم صادر شده ؟؟ کجاست؟ تماس هم گرفتم گفتن کد vin نیاز که ندارم.فقط پلاک ماشین رو دارم. ممنون میشم راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام وقت به خیر با مرکز ما داخلی 104 تماس بگیرید پیگیری نمایید.

 128. نصیر سعید نژاد
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

  سلام خسته نباشید در تاریخ 1400/03/04اقدام به تعویض پلاک نمودم تا حالا کارت ماشین بدستم نرسیده،کد رهگیری رو که میزنم میگه کد رهگیری اشتباه می باشد ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام
   برای پیگیری کارت خودرو با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

  • ل
   ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۸

   منمـمثل شما میگفت اشتباهه ولی مرسوله رسید دستم

   • کارشناس ارشد
    ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

    سلام وقتتون بخیر جهت پیگیری مرسولات پستی با شماره ی مرکز تماس حاصل فرمایید

 129. خانم بهمن شیری
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۵

  سلام من یک بسته از روز جمعه گذشته مشهد به خوزستان سفارش داده بود ولی تا حالا بدستم نرسیده. پیگیری که کردم موقعیتش تا روز دوشنبه بیشتر قابل مشاهده نیست دلیلش چیه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۴

   سلام وقتتون بخیر باید شکایت ثبت کنید

 130. احمدی
  ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۷

  سلام من الان 9 روزه منتظر رسیدن بسته پستیم هستم و هنوز به دستم نرسیده . تو سامانه که چک میکنم نوشته که در قسمت امانات منطقه 15 هست . شکایت رو هم تو سامانه پیگیری ثبت کردم ولی با اینکه چند روز گذشته پاسخی بهم ندادن . الان باید چی کار کنم برم منطقه 15 پستی یا باز صبر کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام وقت به خیر به صورت حضوری به ناحیه پستی خود مراجعه نمایید.

 131. امیر
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۰

  من یک بسته پستی داشتم واسه رشت الان که کد رهگیرمو تو سامانه میزنم زدن رفته خوزستان چه کاری باید انجام بدم

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۳

   سلام وقت شما به خیر از طریق سایت پیگیری مرسولات پستی به صورت آنلاین ثبت شکایت انجام بدید.

  • Alialboghbesh
   ۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۱

   سلام خسته نباشید من الان یه بسته دارم الان از روز یکشنبه گیر کرده اصفهان تا حالا نیومد کد رهگیری هم دارم الان چطوری پیگیرش باشم من خوزستان هستم بندر ماهشهر

   • کارشناس ارشد
    ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۸

    سلام وقتتون بخیر.
    شما از فرستنده بخواهید که براتون کد مرسوله ارسال کنند.

 132. عبداله امامی
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۷

  واقعا باید برای پست تو این دوره که تمام کارها با سرعت انجام بشه تاسف خورد یه بسته دارم از تهران تا کرج الان 2 روزه تو راهه بعد از کلی پیگیری تازه کارمند پست میگن فردا صبح بیا شاید بتونی بگیری. بار لاکپشت می‌کردند الانه رسیده بود.

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

   سلام وقت بخیر دوست عزیز ممنون از صبوری شما امیداریم که مرسوله شما به زودی به دست شما برسد و در صورت بروز مشکل با پشتیبانی پست تماس حاصل فرمایید موفق باشید

  • Alireza Najafi
   ۱۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۸

   سلام. واقعا…👍👍👍👍👍😂😂❤❤❤🙏🙏🙏

   • کارشناس ارشد
    ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۱

    سلام
    ممنون
    لطف دارین

 133. رعنا کردل و
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

  کد رهگیری ندارم و بسته ام یه هفته اس که از ارومیه به کرج ارسال شده ولی هنوز نرسیده

 134. فاطمه
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۳

  یعنی من ده روزه منتظرم هنوز سفارشم نرسیده این چه وضشه اخه

 135. رضا
  ۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۶

  بخدا لاکپشت زود تر میاره.
  برای اولین بار سفارشم رو دادم پست از کامیاران بیاره خرم آباد بعد چهار روز هنوز نرسیده. میدم باربری فوق فوقش دوروزه میاد

  • moshaverarshad
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۶

   سلام بخاطر تعطیلی های چندروز مرسولات پستی با تاخیر ارسال شده است

 136. علی آرائی
  ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۲۶

  سلام من در برنامه رهگیری مرسولات رفتم و شماره مرسوله که گواهینامه بود رو زدم و اسم شهرمون و تاریخ تحول به پست که دو روز پیش بود رو نوشته ،آیا من میتونم به اداره پست شهرمون برم و خودم بگیرم یا هنوز نرسیده و به محض این که برسه خودشون میارن؟

  • moshaverarshad
   ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۴

   سلام معمولا اداره پست خودداری میکنه از اینکه گیرنده خودش بیاد بگیره ولی میتونی زنگ بزنی یا حضوری بری بپرسی

 137. مهدی اکبری
  ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۴

  با سلام واقعا باید تاسف خورد برای پست که هرروز یه داستان جدید برای مردم تعریف میکنه یه روز تو پاکت یه روز به بسته یه روز به گونی خسته شدیم توی لاهیجان که به خاطر اینکه نشون بدن خیلی خوبن گیر دادن که باید حتما پیشتاز بفرستن حتما از کارتن استفاده کنن با این هزینه های گزاف این چند روزه که گفتن دیگه باگونی پست نمیبرن اگر هم ببرن فقط چای وبرنج اون هم به صورت فله ای تا وزن ده کیلو واقعا گندش رو درآوردن

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۱

   سلام سامانه اختلالش برطرف شده و میتونید وارد بشید

   • گیسو
    ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۵

    سلام بستم رسیده اما کد مرسوله ای واسه فرستنده نرفته که بهم بده جریان چیه الان چطور بسته رو دریافت کنم؟

    • کارشناس ارشد
     ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۳

     منتظر بمونید بسته براتون بیاد درب درب منزل ..اگر براتون مرسوله نیومد باید برید اداره پست

    • کارشناس ارشد
     ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۷

     سلام وقت به خیر از طریق مرکز پستی که بسته را تحویل دادید پیگیری را انجام دهید.

     • غلامرضاغلامی
      ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۲

      سلام من یه نامه نوشتم دردورسفر آقای ریسی به خراسان جنوبی هنوز هیچ خبری نشده چیشد جواب نامه من خواهشن پیگیری بفرماید

     • مشاور صادقی
      ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۴

      سلام
      جناب اینجا مرکز مشاوره است

مطالب مرتبط

تماس با مشاور