تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
پیگیری مرسولات پستی با کد ملی + راهنمای جامع

پیگیری مرسولات پستی با کد ملی + راهنمای جامع

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۱۹۷
پیگیری مرسولات پستی با کد ملی + راهنمای جامع
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

اغلب افرادی که محصولاتی را از طریق اینترنت خریداری کرده اند، به دنبال روش هایی هستند که از طریق آن ها بتوانند از وضعیت و مکان محصول خود اطلاع یابند. افراد می توانند از طریق روش های مختلفی مرسولات خود را پیگیری کنند. یکی از آسان ترین راه های پیگیری مرسولات پستی با کد ملی می باشد. افراد با کمک این روش و بدون مراجعه حضوری می توانند از وضعیت و مکان مرسولات خود اطلاع یابند. 

هر چند که در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی، استفاده از پست مانند گذشته محبوب نیست، اما همچنان نقش مهمی در ارتباطات دارد. زیرا خرید اینترنتی در روزهای اخیر بسیار فراگیر شده است. بنابراین لازم است روش پیگیری مرسوله با کد ملی را یاد بگیرید تا بتوانید به راحتی کارهای خود را انجام دهید. اگر که شما هم می خواهید که با این روش آشنا شوید و یا سایر روش های رهگیری پست را بدانید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما در ادامه مقاله هر آن چه که باید در رابطه با این موضوع بدانید را برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد. 

 

 

اطلاعیه مهم:

لازم به ذکر است که این سامانه تنها برای رهگیری مرسوله های پستی که به طور مستقیم از سوی شرکت پست جمهوری اسلامی دریافت شده اند و ارسال شده اند، مورد استفاده قرار می گیرد و از طریق سامانه tracking.post.ir امکان رهگیری مرسولات، مشاهده مراحل ارسال و … وجود دارد. 

 

 

 

منظور از کد مرسوله چیست و چند نوع مرسوله داریم؟ 

شاید برای شما سوال پیش آمده  باشد که  منظور از کد مرسوله چیست و چگونه باید آن را دریافت کنیم؟ اداره پست وقتی یک مرسوله را قبول می کند که ارسال کند، برای پیگیری آن کد 24 رقمی می دهد. این کد منحصر به فرد است و شما با وارد کردن آن در سایت اداره پست می توانید آخرین وضعیت مرسوله خود را دنبال کنید. اداره پست این کد را طی پیامکی به فرد ارسال کننده می فرستد تا بتواند در صورت نیاز از آن استفاده کند. کد مرسوله بسیار مهم است و بهتر است تا ارسال کامل مرسوله خود آن را نگهدارید. زیرا بدون این کد امکان پیگیری مرسوله وجود ندارد.

لازم به ذکر است تا بدانید که نام دیگر کد مرسوله، کد رهگیری نیز می باشد. در واقع، از طریق این کد افراد می توانند از وضعیت فعلی محصولات خود و مکانی که در آن قرار دارند مطلع شوند. افراد می توانند با کمک این کد از طریق روش های مختلفی این اطلاعات را به دست آورند. البته، به یاد داشته باشید که مرسولات مختلفی داریم که در ادامه آن ها را بیان خواهیم کرد. 

 

منظور از کد مرسوله چیست و چند نوع مرسوله داریم؟ 

منظور از کد مرسوله چیست و چند نوع مرسوله داریم؟

 

 

انواع مرسولات کدامند؟

همان طور که در قسمت پیشین بیان شد، مرسولات دارای انواع مختلفی هستند که دو نوع الی و  دو دسته کلی آن ها، شامل موارد زیر می باشند: 
 • مرسولات پستی: این مرسولات توسط شرکت ملی پست ارسال و دریافت می گردند که شما می توانید آن ها را به وسیله کد رهگیری 20 رقمی پیگیری کنید.
 • مرسولات پستی سازمانی: این مرسولات توسط سازمان های دولتی و خصوصی پست می شوند که کارت ماشین، گواهی نامه و غیره از جمله آن ها می باشند.

 

روش های مختلف پیگیری مرسولات پستی

افراد می توانند از طریق کد مرسوله، با کمک روش های مختلفی از وضعیت بسته و محصول خود اطلاعات کافی را به دست آورند. در واقع، برای این که آن ها بتوانید مرسولات پستی خود را پیگیری کنند، روش های مختلفی وجود دارند که برخی از مهم ترین و بهترین آن ها شامل موارد زیر می باشند: 

 • رهگیری با شماره مرسوله
 • رهگیری با کد ملی
 • کد USSD

در ادامه این مقاله، در مورد هر یک از این روش ها به شما توضیحات کاملی را ارائه خواهیم داد. بنابراین، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. 

 

نحوه پیگیری مرسوله پستی با شماره مرسوله

در صورتی که مایل به پیگیری مرسولات خود از طریق سامانه می باشید، به سامانه tracking.post.ir مراجعه کنید. لازم به ذکر است تا بدانید که ابتدا باید شماره مرسوله خود را دریافت نمایید. شماره مرسوله را باید از شرکت و یا سازمانی که خرید و یا سفارش خود را انجام داده اید دریافت نمایید و سپس در قسمت زیر وارد کنید. توجه داشته باشید در صورتی که شماره مرسوله را اشتباه وارد نمایید، امکان مشاهده وضعیت مرسوله خود را نخواهید داشت. پس از وارد نمودن کد مرسوله بر روی دکمه جستجو زده و یا بر روی علامت ذره بین در سایت کلیک کنید. در صورتی که اطلاعات شما درست باشد، اطلاعات مرسوله یا بسته پستی شما به صورت کامل نمایش داده می شود.

 

نحوه پیگیری مرسوله پستی با شماره مرسوله

نحوه پیگیری مرسوله پستی با شماره مرسوله

 

 

به یاد داشته باشید که چند قسمت برای اطلاع و پیگیری مرسولات پستی با کد ملی شما وجود دارد. یکی از از این قسمت ها مربوط به فیلد مرسوله سفارشی شما می باشد که در آن می توانید اطلاعاتی مانند: نوع پست، مبدا ارسال مرسوله پستی، وزن، مبلغ بیمه و غیره را مشاهده نمایید. علاوه بر این، تاریخ و ساعتی که مرسوله شما تحویل پست داده شده است، قابل مشاهده می باشد. در فیلد مربوط آخرین وضعیت مرسوله در صورتی که مرسوله شما ارسال شده باشد، می توانید مشاهده نمایید که در حال حاضر وضعیت پستی شما به چه صورتی است و در کجا قرار دارد؟ با استفاده از این مورد حتی می توانید مشاهده نمایید که چه شخصی و به چه اسمی مرسوله شما را تحویل گرفته است. در صورتی که فرد مورد نظر خود شما نمی باشید، می توانید برای پیگیری بسته های پستی با نام خانوادگی اقدام نمایید.

 

 

جهت کسب اطلاع از رهگیری مرسولات پستی، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

 

رهگیری مرسولات پستی با کد ملی

روش دیگری که با استفاده از آن می توان مرسولات پستی را رهگیری کرد استفاده از کارت ملی است. جهت پیگیری مرسوله های سازمانی می توانید به سامانه najatracking.post.ir مراجعه کنید. به یاد داشته باشید که پیگیری مرسولات پستی با کد ملی، فقط مختص نظام وظیفه و گواهینامه است. برای پیگیری مرسولات از طریق کد ملی افراد باید ابتدا وارد سایت najatracking.post.ir شده و نوع سند خود را انتخاب نمایند. نوع سند در این قسمت شامل مواردی همچون: کارت سوخت، شناسنامه خودرو، کارت خودرو، گواهینامه، اسناد موتور سیکلت، نظام وظبفه، دیوان عدالت اداری، رهگیری سیم کارت، می باشند. 

 

رهگیری مرسولات پستی با کد ملی

رهگیری مرسولات پستی با کد ملی

 

 

پس از تعیین سند، افراد باید کد ملی خود را به درستی وارد کرده و سپس اعداد مقابل کادر را وارد نمایند. سپس، بر روی گزینه جستجو کلیک کرده و اطلاعات مرسولات خود را مشاهده نمایند. 

 

 

رهگیری مرسولات پستی از طریق کد ملی

رهگیری مرسولات پستی از طریق کد ملی

 

 

نحوه ورود به سامانه رهگیری مرسولات پستی پیشتاز با کد رهگیری ussd

روش پیگیری مرسولات پستی با کد ussd تنها برای مرسوله های پستی ناجا می باشد. با استفاده از کد #10* بر روی تلفن همراه خود و پس از آن کلیک بر روی دکمه تماس، وارد سامانه مورد نظر شوید. سپس همانند تصویر، گزینه هایی را مشاهده خواهید نمود. با توجه به این که اسناد مورد نظر شما از طرف سازمان ناجا ارسال گردیده است، لذا عدد مربوط به پلیس +10 را انتخاب نمایید. پس از انتخاب و لمس کلمه ارسال، وارد مرحله بعدی خواهید شد که در این مرحله لازم است عدد مربوط به وضعیت مدارک را انتخاب و ارسال نمایید. پس از انتخاب گزینه ذکر شده، امکان پیگیری مرسوله پستی با کد ملی وجود ندارد و شما باید اطلاعات مربوط به مدرک انتخابی خود را در سامانه مورد نظر وارد نمایید. ئابتدا گزینه مربوط به نوع مدرک خود که شامل گواهینامه و گذرنامه می باشد را انتخاب نمایید. سپس، شماره مربوط به مدرک مورد نظر را وارد نموده و از وضعیت ارسال آن آگاه شوید.

 

نحوه شکایت برای پیگیری مرسولات پستی با کد پستی

در صورتی که برای ارسال مرسوله خود شکایتی دارید، می توانید این شکایت را از طریق ورود به سامانه رهگیری مرسولات پستی پیشتاز با کد رهگیری و یا سامانه eop.post.ir، پیگیری نمایید. پس از اینکه به سامانه eop.post.ir وارد شدید، بر روی قسمت ثبت شکایت کلیک کنید. 

 

 

نحوه شکایت برای پیگیری مرسولات پستی با کد پستی

نحوه شکایت برای پیگیری مرسولات پستی با کد پستی

 

 

پس از این که وارد قسمت ثبت شکایت شدید، باید بر روی گزینه مشتریان کلیک کرده و آن را انتخاب نمایید. 

 

 

شکایت برای پیگیری مرسولات پستی

شکایت برای پیگیری مرسولات پستی

 

 

در مرحله بعد، وارد صفحه زیر خواهید شد که لازم است عنوان شکایت خود را انتخاب کرده و سپس گزینه های مربوطه هر یک از عنوانی را انتخاب نمایید. 

 

شکایت پیگیری مرسولات پستی با کد پستی

شکایت پیگیری مرسولات پستی با کد پستی

 

 

در این مرحله، اطلاعات مورد نیاز برای ثبت شکایت به صورت اینترنتی شامل: نام، نام خانوادگی، تلفن همراه و همچنین کد ملی می باشد. تمام این اطلاعات باید به صورت دقیق وارد شده و مربوط به همان اطلاعاتی باشد که در اداره پست ثبت شده است.

 

 

برای اطلاع از علت نرسیدن مرسوله پستی بر روی لینک کلیک کنید. 

 

 

 

جدیدترین اخبار پیگیری مرسولات پستی با کد ملی

فعال شدن سامانه رهگیری مرسولات پستی در شهرکرد

مدیرکل پست چهارمحال و بختیاری از راه اندازی و فعال شدن سامانه رهگیری مرسولات پستی در شهرکرد خبر داد.

افتتاح سامانه رهگیری مرسولات پستی در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

سامانه‌ی رهگیری مرسولات پستی ارسالی به منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی افتتاح شد.

امکان رهگیری مرسولات پستی در نرم افزار فام موسسه اعتباری ملل

به منظور تسهیل در انجام امور مشتریان، امکان رهگیری مرسولات پستی از طریق نرم افزار فام موسسه اعتباری ملل ایجاد گردید. به منظور تسهیل در انجام امور مشتریان، امکان رهگیری مرسولات پستی از طریق نرم افزار فام موسسه اعتباری ملل ایجاد گردید.

 

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را با پیگیری مرسولات پستی با کد ملی به طور مفصل و کامل آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که اگر خرید اینترنتی انجام می دهید، حتما کد مرسوله را دریافت کنید. زیرا در غیر این صورت اطلاع از زمان و مکان و وضعیت محصولاتتان کمی دشوار خواهد بود. البته، می توانید با مراجعه حضوری به اداره چست نیز آن را دریافت کنید. اما، بهتر است که کد را از فروشنده هنگام خرید کالا و محصولات، دریافت نمایید. اگر در این زمینه سوالی دارید و یا به کمکی احتیاج دارید، با مشاوران ما در ایران تحصیل ارتباط برقرار کنید. برای برقراری ارتباط کافی است که با ما تماس بگیرید و یا برای ما کامنت بگذارید. همکاران و مشاوران ما در کم ترین زمان ممکن به شما پاسخ داده و سوالات شما را برطرف خواهند کرد. 

 

پادکست صوتی مقاله

 

 

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

 

3.7/5 - (60 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چگونه می توانیم برای پیگیری مرسولات پستی با کد ملی اقدام نماییم؟

برای پیگیری مرسولات پستی پیشتاز راه های مختلفی از جمله مراجعه به سامانه اینترنتی و همچنین پیگیری مرسولات پستی با کد ussd وجود دارد که به تناسب نوع مدرک خود می توانید از راه های پیش بینی شده استفاده نمایید.

کد ورود به سامانه رهگیری مرسولات پستی پیشتاز با کد رهگیری ussd چند است؟

این راه ورود برای افرادی است که مرسوله های آن ها مربوط به ناجا می باشد و پس از وارد نمودن کد مورد نظر، می توانند از وضعیت آن آگاه شوند.

برای شکایت در سامانه پیگیری بسته های پستی با نام خانوادگی چگونه می توانیم اقدام نماییم؟

وارد سایت شوید و راهنمای تصویری را مطالعه نمایید.

نظرات

 1. سازا
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۷

  سلام ببخشید کارت من چرا هنوز نیومده

  • mohammadi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۴

   سلام وقت به خیر
   برای پیگیری مرسولات پستی از طریق سایت اقدام نمایید.

 2. مجتبی
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۷

  پاسپورت من دوازدهم تحویل پست شده هر روز مرخصی میگیرم میرم میگن نیومده واگذار تون همون امام حسین جوابتون رو بده محموله ای که کد رهگیری خورده ولی نمیاد میگن یک گوشه افتاده یعنی چی

 3. نازی
  ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۷

  سلام گذرنامه من تو پست چرا نمی فرستنش من دوروز دیگه بلیط دارم

  • obeidavi obeidavi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۴

   سلام وقت بخیر از طریق سامانه مرسولات پستی پیگیری کنید

   • Yuny
    ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۶

    سلام ببخشید من 5 ماهه خدمتم تو ارتش تموم شده و الان حدودا یه هفته شده که تو سایت نظام وظیفه زده پایان خدمت (. به شماره رو برگه موقت پایان خدمت تماس گرفتم گفت ثبت شده حدودا 15 الی 20 روز دیگه میاد کارتتون ولی پیامکی نباید بیاد واسم) ولی نه پیامکی واسم اومده و همچنین پیگیری پستی هم کردم ولی چیزی نبود!

    • isaei
     ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۳

     سلام وقت بخیر
     جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 4. زکیه نظری
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۸

  سلام برای سفر اربعین اقدام کردم با دخترم برای پابوسی امام حسین از ۲۷ مرداد اقدام کردم و دوستانم در حال حرکت کردن به سمت مرزند، امروز تازه به من میگن بارکد گرفتی چقدر طول میکشه تا برسه به دستمون ، راهی هست اقدام کنم زودتر برسند ما از قافله عقب موندیم

  • obeidavi obeidavi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۲

   سلام وقت بخیر لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق سامانه مرسولات پستی اقدام نمایید.

 5. حسام
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۵

  سلام بزرگوار من بارکد پستی اداره گذرنامه داده حتی شماره گذرنامه هم داده ولی اداره پست که بارکد پستی دو پیگری میکنم میزنه اطلاعاتی از مرسوله در دسترس نیست …
  کمکم کنید ممنون میشم

  • obeidavi obeidavi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۸

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر به اداره کل گذرنامه مراجعه فرمایید.

 6. پاسپورت
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۷

  پیگیری پاسپورت

 7. mohammadi
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۴

  سلام وقت به خیر
  از طریق سامانه پست پیگیری نمایید.

 8. ادیب ثامریون
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۳

  با سلام
  مرسوله پستی بنده(معافیت نظام وظیفه) از شهرستان بندر ماه شهر به متطقه پستی ۱۶ تهران برگشت خورده چگونه دوباره میتوانم آنرا دریافت دارم

  • bahraii
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۵

   سلام وقت بخیر باید از طریق سایت پست پیگیری کنید برای اطلاعات بیشتر با مشاورین مجموعه ایرانتحصیل تماس بگیرید

 9. بشر
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۲

  سلام پیامک برای من اومده که مرسوله پستی پستچی آورده درب منزل ولی ما خونه نبودیم در صورتی که ما خونه بودیم کسی مراجعه نکرده تلفن ثابت هم نداریم که پیگیری کنیم الان چکار کنیم لطفاً راهنمایی بفرمایید تشکر

  • hedayati
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۸

   سلام وقت بخیر
   باید ثبت شکایت پستی انجام دهید.

 10. نام آور رشیدی
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۶

  سلام گواهینامه من چرا نمیاد.
  کد ملی ۴۸۵۹۴۷۶۵۰۶

  • rahimi
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام وقت بخیر
   معمولا بین 30 تا 60 روز طول میکشه ولی شما میتونید از طریق برنامه پلیس من کار خودتون رو پیگیری کنید

 11. مهیار
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۲۵

  باسلام
  ایا بسته رو تحویل پست داده و روی بسته(تحویل شد ) ممهور شده باشد بعد از چند ساعت کنسل کرد وبسته را پس گرفت

  • bahraii
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

   سلام وقت بخیر برای کدوم منطقه پستی هستید حضوری مراجعه کنید

 12. ایمان
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۳

  سلام خسته نباشید من پانزده روز برای تعویض گواهینامه اقدام کردم ..انجام شد ..پیامک از اداره پست برای من اومده که گواهینامه ت تحویل پست داده شده با این شماره مرسوله …..هر چی رهگیری میکنم توی هیچ جا ثبت نشده

  • hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۵

   سلام وقت بخیر
   با مرکز تماس حاصل فرمایید.

 13. محمد علی زاهدی
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۲

  سلام من حدود یک ماه قبل درخواست تعویض شناسنامه به دفتر پیشخوان داده ام ولی تا کنون شناسنامه ام نیامده چطور میتوانم پیگیری نمایم؟

 14. وحید نوروزی
  ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۱

  سلام . بسته ای ارسال شده ولی تنها رسید دستگاه pos به من داده شد و روش کد رهگیریی حک نشده
  چجوری میتونیم از این رسید بستمو پیگیری کنم>

  • bahraii
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۳

   سلام وقتتون بخیر برای برسی با کارشناسان مرکز تماس بگیرید

 15. وحید
  ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۰

  سلام . بسته ای ارسال شده ولی تنها رسید دستگاه pos به من داده شد و روش کد رهگیریی حک نشده
  چجوری میتونیم از این رسید بستمو پیگیری کنم>

  • bahraii
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۱

   سلام وقتتون بخیر با 193 تماس بگیرید

 16. جلال
  ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۶

  سلام من یک دستگاه کارت خوان از انزلی با پست فرستادم کرج الان چند ماهه شرکت میگه دست ما نرسیده من چیکار کنم پیام کد رهگیری مرسوله روهم ندارم لطفاً راهنمایی کنی بفرمائید

  • aghazade
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

   سلام وقت بخیر
   نیازه اقدام کنید در خصوص دریافت شماره مرسوله تا بعد ازآن بتوانید ثبت شکایت داشته باشید تا کارشناس براتون پیگیری رو انجام دهد

 17. Zamani
  ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۷

  سلام وقتتون بخیر پیامکی حاوی گواهينامه شما در تاريخ 1401/04/25 تحويل پست شد. اما وقتی کد بیست رقمی مرسوله رو وارد میکنم میگه چیزی یافت نشد بنده مشهد هستم آیا منظورشون پست تهران بوده و بعد تحویل پست مشهد میدن یا خیر باید به پست منطقه مراجعه کنم؟؟؟؟

  • eshghabadi
   ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

   سلام وقتتون بخیر..براتون ارسال میشه

 18. Anonymous
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۱

  سلام خسته نباشید.برای پیگیری مرسوله وارد سامانه شدم حتی شماره هم وارد کردم اما اتفاقی نیفتاد اگه میشه راهنمایی کنید چطور میتونم بفهمم بسته پستیم رو کجا بردند اصفهان هستم.

  • eshghabadi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۳

   سلام وقتتون بخیر..باگ سامانه پست است

 19. مرتضی سیری
  ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۰

  سلام میشه راهنمایی کنید منالان نزدیک یکماه ۲روزبرای شناسنامه المثنی نوبت اول پیشخوان ثبت نام کردم کدرهگیری دارم میزنم اسم مقصد مبلغ وساعت تاریخ نشان میده الان ۳۲ روزگذشته وقت همین نشون میده چقدره دیگه منتظربمانم ممنون میشم بگی چیکارکنم

  • abbasi
   ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰

   سلام و عرض ادب
   برای پیگیری مرسولات پستی تون میتونید با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 20. مرتضی سیری
  ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۳۲

  سلام برای شناسنامه المثنی نوبت اول پیشخوان ثبت نام کردم الان یکماه شده نیامده

  • alizadeh
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۶

   سلام وقت بخیر از طریق دفاتر پیشخوان پیگیری فرمایید

 21. بهزادبیات
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۹

  سلام مرسوله بنده را آقای هادی شادمانی چرا عودت داده ؟بنده شماره ملی آدرس منزل کدپستی۶۷۱۵۷۱۵۵۹۶همه را درست و دقیق توضیح داده شده .خواهشمندم رسیدگی نمایید

  • ekhlasi
   ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۸

   سلام وقت بخیر برای پیگیری مرسوله پستی خود تماس بگیرید

 22. میثم سوخته سرای
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۳

  گواهینامه دوماه المثنی صادر کردیم.دستم نرسیده‌.علتش پیه

  • ekhlasi
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰

   سلام وقت بخیر با شماره 81253573 و 81253561 تماس بگیرید

 23. حسن سوری
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۱

  سلام سه روزه مرسوله ازارومی پست شده درطی این 3روز کدرهگیری زدم ردمرسوله رابگیرم نشدحسن سوری خرم ابادمحبت کنیدرسیدگی شودبارهااین بلاسرم امد

  • ekhlasi
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۸

   با سلام وقت بخیر برای پیگیری مرسوله تماس بگیرید

 24. رضا
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۹

  سلام من دوماه خدمت تمام کردم ولی کارتم نیامده چکار بکنم

  • abbasi
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

   سلام وقت بخیر
   برای پیگیری مرسوله پستی میتوانید با مشاوران مرکز ما تماس بگیرید .

  • aghazade
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۴

   سلام
   از طریق سایت najatracking.post.ir اقدام کنید

 25. رضا هوتی
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۲۳

  سلام بنده بعداز گذشت سه سال از تحویل خودرو ام هنوز کارت پلاک ماشین بدستم نرسیده و هر سایتی که رفتم مشخصات خودرو رو که وارد میکنم در جواب میگه که کارت پلاک با این مشخصات نیست لطفاً راهنمایی بفرمایید که چکار کنم .

  • ekhlasi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۴

   با سلام وقت بخیر به تعویض پلاک یا پلیس +10 مراجعه بفرمایید

 26. مهدی
  ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۸

  سلام.من ۴ماه پیش رفتم تعویض پلاک ولی هنوز کارت ماشین به دستم نرسیده.باید از کجا پیگیری کنم؟

  • mohammadi
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۶

   سلام وقت به خیر
   برای پیگیری کارت خودرو از طریق سامانه پیگیری مرسولات سازمانی اقدام نمایید.

 27. رضا خالدی
  ۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۱

  باسلام دقیقا 1 هفتس ک بسته سفارش دادم و به دستم نرسیده لطفا پیگیری کنید 09922550134

  • mohammadi
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۲

   سلام وقت به خیر
   برای پیگیری بسته پستی از طریق سامانه رهگیری مرسولات پستی اقدام نمایید.

 28. ناصر
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۱

  سلام چرا کد مرسوله رو میزنم میگه چیزی یافت نشد
  18776047817038049359 این کد مرسوله من هست

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۳

   به ضورت حضوری به پست منطقه مراجعه کنید

 29. ثریا محمودخانی
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۱

  سلام پنجشنبه ارسال داشتم به اصفهان الان کد مرسوله رو وارد میکنم پیدا نمیکنه

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

   سلام
   کد مرسوله رو درست وارد میکنید؟

 30. اکبر فتاحی مهران
  ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

  با سلام من روز چهارشنبه برای سانسور ماشین اقدام و واریزی انجام دادم چندروز میگذرد ولی هنوز از سمت پستچیّ به دستم نرسیده ممنون میشم پیگیری کنید با تشکر

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام
   نیاز به شماره مرسوله هست

 31. عبدالرضا سالاری بردسیری
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۱

  با سلام بعد چندین مرتبه ثبت نام ایران خودرو
  کلابرداران به بهانه برنده شده اید تماس گرفتند
  تماس و شماره حساب کلابرداره
  ۶۱۰۴۳۳۷۸۶۲۱۷۸۳۲۲ شماره حساب به نام حسن مرادی
  شماره تماس و واتساپ کلابرداران ۰۹۱۱۷۴۸۱۴۸۵و۰۹۱۱۴۲۹۵۱۱۰
  خودش را معرفی کرد سهام دار کارخانه مهندس هوشنگ میرشمسی معرفی کرد با شمارهایه بالا وشماره حساب حسن مرادی گفت سهام دار کارخانه ایران خودرو است کلا گزاری به سر خانواده حمایتی بهزیستی که قبلا خودرو ثبت نام کردند
  دوبار ۲ تا ۲۸۰۰+۲۸۰۰=۵۶۰۰مبلغ ۵۶۰۰ که این خانواده حمایتی که خودرو ثبت نام کردند شیادان کلابرداری کردند

  مال باخته ۰۹۱۳۲۴۵۵۱۱۸ از کارخانه ایران خودرو وپلیس فتا درخواست دستگیریشون داریم سالاری از سیرجان

  در ضمن ملت و دولت کلیه هویت کوپی دستش است واتساپ فرستادیم
  این برنده شدن این خانواده بعد از چندین بار ثبت نام

  ملت خواهشن به هیچ کس اعتماد نکنید
  جز پیام ایران خودرو کد ملی ۳۵۸۶۷۵ ۳۰۷۰ مال باخته مریز اعصاب روان شدید

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۱

   سلام باخوده پشتیبانی ایران خودروتماس بگیرید096440

  • مهسا
   ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۰

   عزیز شرمنده ولی از سادگی خودتونه. اسمش اعتماد کردن نکردن نیست سادگیه :))))

 32. عبدالرضا سالاری بردسیری
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

  سلام درخواست پیگیری یک خودرو پژو پارس تیوفایو داریم سپاس از کارخانه ومسعولین ودولت وبهزیستی گرامی وخیرین سپاس این خانواده نیازمند حمایتی دارای همسر و سه فرزند دختر دم بخت با مستجری نیازمند این خودرو هستند برای امر معاش خانواده نیازمند حمایتی به خدا کل پول حمایتی وغیره کار می رود پولها توی جیب تاکسی تلفنی وغیره تاکسها
  کد ملی ۳۰۷۰۳۵۸۶۷
  تماس ۰۹۱۰۳۷۹۵۱۱۸ و۰۹۱۳۹۴۷۷۳۶۳و۰۹۱۳۲۴۵۵۱۱۸
  بخش نامه ۴۲۴۹ و۴۴۴۷
  کدخبری۹۷۸۳۹
  کد خودرو ۳۵۱۰۳
  هنوز پیامکش نیامده است معرفی به نمایندگی مجاز کار اموز سیرجان کد نمایندگی ۴۱۳۶
  با سپاس

 33. شاهرخ علیپور
  ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۶

  با سلام ، بعد از گذشت حدود سه ماه از تعویض پلاک،متاسفانه کارت ماشین هنوز به دستم نرسیده است. پس از پیگیری از سایت مربوطه، شماره مرسوله پستی ارایه گردید ، اما در سایت اداره پست، پس از درج شماره مرسوله ««با پیغام شماره مرسوله وجود ندارد»» مواجه گردیدم ، لطفاً راهنمایی فرمایید جهت دریافت کارت خودرو ، با توجه به مطالب فوق ، چه کاری باید انجام شود؟؟ ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

   سلام وقت به خیر
   برای پیگیری مرسولات پستی با شماره 193 تماس بگیرید.

 34. محمدرضاشریعتی
  ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۹

  سلام.درتاریخ401/1/31مفقودی مدارک خودرادرروزنامه کاروکاگرگهی کردم ووجه آنرا برای ارسال یک نسخه روزنامه به درب منزل پرداخت کردم.درصفحه شش چاپ شده.ولی روزنامه بدست من نرسیده .به هرکجاتماس گرفتم جوابی ندادند.لطفابرای راهنمایی باشماره 09023979294تماس بگیرید.چون آگهی روزنامه را برای تکمیل مدارک لازم برای گرفتن المثنی مدارک خودرو از مرکز تعویض پلاک لازم دارم.باتشکر.محمدرضاشریعتی دارای کدملی4131899728

 35. سمانه
  ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۲

  سلام ببخشید من شناسه مرسوله رو گم کردم پاک شده چطور پیگیری کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام
   با شماره 193 تماس بگیرید یا مراجعه حضوری

   • محمدرضاشریعتی
    ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۶

    درتاریخ401/1/31آگهی مفقودی مدارک خودرورادرروزنامه کاروکارگرصفحه شش ثبت کردم وجه آگهی ووجه ارسال یک نسخه روزنامه را پرداخت کردم.ولی تاکنون روزنامه بدستم نرسیده.به هرکجاهم تماس گرفتم جوابی درست نداده آمد.وفقط پایم داده آمد.شماره تماس
    09023979294. .باتشکرمحمدرضاشریعتی بام ملی
    4131899728

   • مرتضی سیری
    ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۳

    سلام خسته نباشید من دوهفته پیش دفترپیشخوان برای شناسنامه المثنی ثبت نام کردم الان شماره مرسوله آمده شنا س نامه کی پستچی میاره

    • fathollahi
     ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۱

     سلام معمولا مرسولات پستی تا 4 روز کاری به دستتون میرسد

  • مجید
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۸

   با سلام یک بسته پستی داشتم از تهران شناسه بسته گم کردم باید چکار کنم کمکم کنید ممنون

 36. کارت سوخت المثنی
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۴

  سلام رمز کارت سوختم رو فروردین ۱۴۰۰ فراموش کردم،
  بعداز حک شدن، شرکت نفت گفت که امکان حذف رمز نداریم،
  رفتم درخواست کارت المثنی دادم
  الان تقریبا ۶ ماهه که خبری نیست و بدستمون نرسیده،
  ما شهر جیرفت هستیم و جایگاه سی ان جی هم نداره و مقدار واریزی سهمیه باتوجه به دوگانه بودن ۳۰ لیتر هست که از اونم محرومم،
  لطفا راهنمایی کنید
  واقعا بلا تکلیفم
  تو رو خدا راهنمایی کنید
  😔😔😔😔😔😔😔😔😔

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۱

   با شماره 193 تماس بگیرید.

 37. Abraxica
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۷

  سلام من یه چیزی سفارش دادم گفتن که ارسال شده ولی هنوز به دستم نرسیده کد رهگیری هم ندارم. باید با کارشناسان شماره ۱۹۳ صحبت کنم کد رهگیری بگیرم یا ببینم اصلا ارسال شده
  یا راه دیگه ای هم هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

   سلام بله با شماره 193 تماس بگیرید و کد رهگیری دریافت کنید سپس برای پیگیری مرسوله با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 38. مرتضی مهری
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۹

  سلام نزدیک به 40روزه خودرو تحویل گرفتم کارت خودرو توسط پست ارسال نشده علت اون چیه که کارت نرسیده دستم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۴

   سلام وقت بخیرممکن است تا دوماه هم طول میکشد باید صبوری بفرمایید و یا به پلیس+10مراجعه کنید برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

   • شاهرخ علیپور
    ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۵

    با سلام ، بعد از گذشت حدود سه ماه از تعویض پلاک،متاسفانه کارت ماشین هنوز به دستم نرسیده است. پس از پیگیری از سایت مربوطه، شماره مرسوله پستی ارایه گردید ، اما در سایت اداره پست، پس از درج شماره مرسوله ««با پیغام شماره مرسوله وجود ندارد»» مواجه گردیدم ، لطفاً راهنمایی فرمایید جهت دریافت کارت خودرو ، با توجه به مطالب فوق ، چه کاری باید انجام شود؟؟ ممنون

    • کارشناس ارشد
     ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۰

     سلام وقت به خیر
     برای پیگیری مرسولات پستی با شماره 193 تماس بگیرید.

 39. فاطمه علا قه بندی
  ۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۱

  سلام
  کد مرسوله پستی برای پن فرستاده نشده که پیگیری کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۵

   سلام وقت بخیر با شماره 193 تماس بگیرید و کد رهگیری رو دریافت کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۳

   سلام وقت بخیر برای دریافت کد رهگیری با شماره 193 تماس بگیرید

 40. سلیمی
  ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۹

  با سلام
  این اواخر پست بسته رو به دست گیرنده نمیرسونه و میزنن تحویل شده و ما مجبوریم مراجعه کنیم
  لطفا پیگیری کنید

  • کارشناس ارشد
   ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۷

   سلام وقت بخیر دوست عزیز ممنون از اطلاعتون موفق باشید

 41. سمیرا
  ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۶

  من بسته واسه مشتریم فرستادم تقریبا یه هفته ای هس تو کد پیگیری نوشته که تحویل داده شده بهش ولی گفتن به دستم نرسیده الان من چیکار میتونم بکنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۳

   با سلام.به دفتر پستی منطقه زندگی خود مراجعه نمایید.

 42. اباذر
  ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۶

  مدارکهای ماشین من همه اومده به غیرازبرگ سبز ماشین ماشین هم ازثبت نامی یه ساله بوده که تحویل گرفتم برای گرفتن برگ سبز چه باید کرد اداره پست هم که میرم میگن کدرهگیری ولی کدرهگیری ندارم

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام
   مراجعه حضوری به تعویض پلاک

 43. اباذر
  ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۴

  سلام برگ سبز ماشین من هنوز نیومده ۲ماه پیش ماشین روتحویل گرفتم مدارک های دیگه اومده چه باید بکنم کدرهگیری ندارم

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام وقت به خیر
   برای پیگیری مرسوله ی خود با راهور ناجا در ارتباط باشید.

  • علی
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۰

   به دفتر پلیس راهور مراجعه کرده و برگ سبزتون رو نشون بدید و بگید که کارت خودروم رو میخام بگیرم بهتون کد رهگیری رو میدن

 44. سمیه اروکلی
  ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۴

  سلام من ی پست داشتم از شرکت نفیس آیا ب پست پردیس رسیده هست یا ن

 45. اسما
  ۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۷

  سلام.
  من یه بسته دارم از تهران ،وقتی که میخوان بفرستن ابتدا میبرن مرکز استان بعدش شهرستان ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۱

   سلام
   بعله همینطوره

 46. بهنام
  ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۱

  از نمایندگی موتور خریدم ولی هنوز کارت سوخت و کارت خودرو بدستم نرسیده
  برگ سبز رسیده ولی مابقی خیر
  به نمایندگی هم مراجعه میکنم میگه باید از پست پیگیری کنی توی سایت هم گشتم ولی لینکی برای پیگیری ندیدم

  • کارشناس ارشد
   ۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۵

   با سلام.باید کد مرسوله 24 رقمی را دریافت کنید.

 47. راضیه
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۴۴

  سلام . یک نفر تماس گرفت که شما بسته پستی دارید و آدرس اون مخدوش شده حالا آدرس بدین تا بیاریم ایا چنین چیری امکان داره . با موبایل تماس گرفت . ممنون . از پاسخگوی

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۸

   سلام. به سایت پیگیری مرسوله پستی مراجعه کنید و شماره مرسوله خود را وارد کنید

  • عماد
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۶

   نه اون فقط می‌خواسته از این طریق آدرس شما را گیر بیاورد و محل دقیق شما را شناسایی کند، حتما مراتب را به پلیس فنای شهر خود اعلام نمایید.

 48. مژگان
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۴

  سلام من از ۱۶ بسته ام رو‌پست کردن ولی تا الان به دستم نرسیده کد مرسوله هم دارم ولی از دوشنبه زده بارگیری مرسوله و ارسال به تهران ولی از اون موقع همینجوری مونده و هنوزم بستم به دستم نرسید خواستم بدونم باید کجا پیگیری کنم برا بسته ام

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۹

   از ظریق سامانه پست استعلام بگیرید اگر نشد به صورت حضوری به پست نزدیک به محل اقامتتون بروید یا از طریق سامانه شکایات خود را ثبت کنید

 49. هادی منصوری
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۲

  تسن

 50. احمد
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۰

  سلام کارت ملوانیم چند روزه صادر شده تحویل پست شده اما زنگ میزنم پست میگن پیش ما نیست چطور پیگیری کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۸

   سلام وقت بخیر در سازمان پست درخواست شکایت بزنید در غیر این صورت با مرکز تماس فرماید

 51. شکوفه
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۰

  تاییدیه تحصیلی من ۵ بهمن از ارومیه ارسال شده و بهش شدیدا نیاز دارم اما هنوز ب مقصدیعنی شیراز نرسیده راهنمایی کنید ب کجا مراجعه کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۴

   سلام
   شما میتوانید از سایت emt.medu.ir تاییدیه تحصیلی خود را پرینت بگیرین

 52. مرضیه
  ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۳

  سلام وقت بخیر گواهینامه من یک ماه و خورده ایه صادرشده نمیدونم پست شده یا نشده اگ شده برگشت خورده چجورمیتونم مطلع شم؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۳

   سلام
   از طریق دفاتر پلیس +10

 53. حسین صادقی
  ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۹

  من 1400/8/25 از یگانم تصویه کردم دوماه شده کارت من نیومده رفتم یگان گفتن کارتت صادر شده مشکل از پست تا الان نیومده.الان باید چیکار کنم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۶

   سلام . پیگیری مستقیم از اداره پست

 54. کیاپور
  ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۲

  سلام ۲۵ ام ی بسته پستی ارسال شده دزفول، قرارشده امروز تحویل بگیرم، ولی هنوز گیر کرده اهواز، امروز شدیدا بهش نیاز دارم، چگونه پیگیر باشم

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۰

   سلام. با شماره 193 تماس بگیرید

 55. امیدقدیمی
  ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۷

  من بسته ام هنوز به دستم نرسیده باید چکار کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۸

   سلام وقت بخیر تماس بگیرین پیگیری کنیم

 56. فوادغریبی سمیری
  ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۴

  ازاین شماره۵۰۰۰۴۰۶۲ برام پیامک اومد که بسته شما تحویل پست مرکزی شهرخرمشهر داده شد. ولی بسته رو تحویل نگرفتم رفتم اداره پست گفتن کدرهگیری گفتم فقط همین پیام اومد که بسته شما تحویل پست مرکزی خرمشهر داده شد همین باید ازکجا پیگیری کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۳

   سلام
   برای پیگیری بسته پستی میتوانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 57. حسین شاکر
  ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۱

  سلام خوبید برای من از تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۰۵از قشم بسته ارسال شده کد رهگیری ندارم هنوز نیامده میخوام بدون بسته امده نیامده چجوری بفهمم

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۰

   سلام وقت به خیر
   برای پیگیری مرسوله پستی با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 58. عقیل محمدی
  ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۲

  سلام
  بسته پستیم ۲۳دی پست شده کد رهگیری هم فرستادن ولی هنوز دستم نرسیده از کجا باید پیگیری کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۲

   سلام وقت به خیر
   برای پیگیری مرسوله پستی با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 59. فرشته
  ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۱

  دیروز پیامک اومده که گواهینامه شما تحویل پست گردید و کد مرسوله هم واسم ارسال شده اما وقتی واسه پیگیری وارد میکنم میزنه این کد مرسوله در دسترس نیست …احتمال داره بخاطر این باشه که زمان زیادی نیست تحویل پست داده شده؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۱

   سلام وقت بخیر برای پیگیری تماس بگیرین

   • فرشته
    ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۵

    با چه شماره ای باید تماس بگیرم؟؟؟

    • کارشناس ارشد
     ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۵

     سلام وقت بخیر
     9099075307

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۲

   سلام .حداکثر 1 هفته

 60. سیدجوادسیدجلیلی کوه کمر
  ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۴

  صندوق پست من وتاریخ پست ام میخواستم

  • کارشناس ارشد
   ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۹

   سلام وقت بخیر با کد رهگیری باید پیگیری کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 61. سید طاهر اطهری
  ۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۱

  حدود ۲۵روزه گواهینامه پایه یکم که تکمیل مدارک کردم هنوز به دستم نرسیده

  • کارشناس ارشد
   ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۳

   سلام وقت بخیر تماس بگیرین بررسی کنیم

 62. محمد سامی به شماره شناسنامه 4094
  ۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۶

  می خواهم جواب پست سفارشی ام بیاید تا به حال نیامده است و شماره رهگیری مرسوله 610230015500002320005121 وچرا نیامده پست سفاره شی ام می خواهم بیاید ادرس منزل تبریز -ارم -منتقه هفت -دوازده متری رضوان چهار-کوچهیازدهم پلاک چهل و شش پلاک 46 تلفن 04132315017وکد پستی ده رقمی 5147955615 میباشد

  • کارشناس ارشد
   ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۷

   سلام وقت بخیر برای بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 63. بهرام حسنوند
  ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۲۸

  کد رهگیری بسته میخواستم فراموشش کردم

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۹

   سلان باشماره 193درارتباط باشید

   • سعید موسوی
    ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۲

    یه بسته از تهران به اسلامشهر فرستادم 10روز هنوز نرسیده

    • کارشناس ارشد
     ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۹

     سلام وقت بخیر با مرکز تماس بگیرید

 64. حامد
  ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۱

  این شماره اصلا بوق نمیخوره،فکرکنم اشتباهه

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۶

   سلام وقت بخیر برای تماس با مرکز باید با شماره ثابت تماس بگیرید

 65. خرم
  ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۸

  سلام من مرسوله اى از شيراز به استراليا ارسال كردم و تنها كد موجود براى پيگيرى EV710643601IR هست هر سايت امتحان ميكنم مرسوله وجود نداره از سامانه پست مركزى ارسال كردم

  • moshaverarshad
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۵

   سلام وقت بخیر برای پیگیرری مرسوله پستی خود با مشاورین مرکز تماس بگیرید در اسرع وقت پاسخ داده خواهد شد موفق باشید

 66. زهره جمالی
  ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۲

  س من چندروزشده ب بیت رهبری پیام دادم اماهنوزجوابم نیامده

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۵

   باید منتظر جواب باشید

 67. میترا
  ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۲

  سلام ببخشید بسته ای برام ارسال شده و بدون این که به مقصد برسه باز داره برگشت میخوره چیکارکنم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۰

   سلام
   میتوانید برای ثبت شکایت با مشاوران ما تماس بگیرید

 68. زینب
  ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۲۵

  سلام من ۱۹ ابان یه بسته ی پیشتاز فرستادم برای کرج از شمال.ولی کد رهگیری برام پیامک نشده.هنوزم بسته نرسیده به مقصد.یعنی ثبت نشده؟! ارسال نکردن؟!

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۱

   سلام
   با توجه به نداشتن کد رهگیری باید حضوری به دفتر پستی ک ارسال شده مراجعه کنید

 69. حمید صحرائی
  ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۷

  با سلام و خسته نباشید
  بنده یه بسته داشتم که کسی منزل نبوده بسته تحویل بگیره و الان هم میخوام برم اداره پست تحویل بگیرم شماره مرسوله ندارم چطوری شماره مرسوله گیر بیارم

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۳

   سلام باکارشناسان تماس بگیرید

 70. حمید اردوخانی
  ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۰

  سلام من درتاریخ۱۴مهر درخواست کارت المثنی ماشین کردم.ولی هنوز کارت دستم نرسیده.از طریق مرسوله پیگیری کردم در سیستم پیام داده که کارت شما هنوز تحویل پست نشده.لطفا راهنماییم کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۳

   سلام وقتتون بخیر باید کارت سوختتون از سمت ناجا تحویل پست شود

 71. فرهاد
  ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۳

  باسلام وقتی همه چیز پستی میشودباید نظارت کافی برای رسیدن به موقع مرسولات پستی وجودداشته باشد.من یک ماه است شماره ماشین عوض کردم هنوزنرسیده ومعلو‌م نیست کجاست

 72. زهراهسته ای
  ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۷

  شش روزقبل به مقصدشهرآمل ،ازتهران بسته پست کردم،فاصله به این نزدیکی هنوزنرسیده.
  ولی به اصفهان فرستادم فرداش رسیده!!
  بهتربودباحمل ونقل بیهقی میفرستادم!!!
  ۱۸۷۴۵۰۰۲۱۹۰۰۴۴۴۰۲۰۰۴۶۱۱۴
  کدرهگیری👆👆

  • کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام وقتتون بخیر با مرکز تماس بگیرید

 73. امیر
  ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۰

  سلام میخواستم بدونم شناسنامه من تحویل پست شده یا خیر

  • کارشناس ارشد
   ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۲

   با سلام
   از سامانه باید پیگیری کنید

  • غفار
   ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۶

   سلام وقتتون بخیر
   دانشگاه برام مدرکمو پست کرده ولی کد رهگیری هم نداده زنگ زدم گفت کد رهگیری نداریم چجوری پیگیری کنم؟؟

   • کارشناس ارشد
    ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۶

    سلام وقت بخیر
    برای پیگیری مرسولات پستی با مشاورین ما تماس گیرید

 74. رنیتا
  ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۹

  سلام بسته ی من از کرج ارسال شد کد رهگیری هم دادن تا یه روز نوشت تحویل پست کرج شد اما از فرداش میزنه مرسوله از سامانه قبول خذف گردید، یعنی چی؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۳

   سلام وقت به خیر
   از طریق فرستنده و پست مبدا پیگیر این مشکل باشید.

 75. حسن خداویسی
  ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۷

  سلام.این شماره که برای پیگیری مدارک ماشین صفر گذاشتین میگه در شبکه وجود ندارد.چطور پیگیر مدارکمون باشیم

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۲

   با سلام
   از طریق سایت najatracking.post.ir پیگیری کنید

 76. فیروز ناصری
  ۱۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۳

  با سلام منتظر کارت ایثار از کرمانشاه هستم خودم ساکن ملارد هستم که ۶/۲۱ ارسال کردن شماره مرسوله ندارم چگونه بفهمم که بدستم میرسد تشکر

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۹

   سلام وقت بخیر
   از طریق پست منطقه ی محل سکونتتون پیگیری کنید

 77. مسلم
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۱

  ماشین صفرمدارک نیومده ازکجاپیگیری کنم

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۷

   سلام
   با شماره 9099075307 تماس بگیرید

 78. پرتو
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

  سلام منتظره یک سیمکارت 912 هستم،چجوری باید پیگیری کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۳

   با سلام
   لطفا با شماره های مرکز جهت پیگیری پست تماس بگیرید

 79. حسینیان
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۲

  سلام.منتظر مدارک ماشین صفر هستم.هنوز نیامده. از کجا بفهمم صادر شده ؟؟ کجاست؟ تماس هم گرفتم گفتن کد vin نیاز که ندارم.فقط پلاک ماشین رو دارم. ممنون میشم راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام وقت به خیر با مرکز ما داخلی 104 تماس بگیرید پیگیری نمایید.

 80. نصیر سعید نژاد
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

  سلام خسته نباشید در تاریخ 1400/03/04اقدام به تعویض پلاک نمودم تا حالا کارت ماشین بدستم نرسیده،کد رهگیری رو که میزنم میگه کد رهگیری اشتباه می باشد ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام
   برای پیگیری کارت خودرو با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

  • ل
   ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۸

   منمـمثل شما میگفت اشتباهه ولی مرسوله رسید دستم

   • کارشناس ارشد
    ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

    سلام وقتتون بخیر جهت پیگیری مرسولات پستی با شماره ی مرکز تماس حاصل فرمایید

 81. خانم بهمن شیری
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۵

  سلام من یک بسته از روز جمعه گذشته مشهد به خوزستان سفارش داده بود ولی تا حالا بدستم نرسیده. پیگیری که کردم موقعیتش تا روز دوشنبه بیشتر قابل مشاهده نیست دلیلش چیه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۴

   سلام وقتتون بخیر باید شکایت ثبت کنید

 82. احمدی
  ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۷

  سلام من الان 9 روزه منتظر رسیدن بسته پستیم هستم و هنوز به دستم نرسیده . تو سامانه که چک میکنم نوشته که در قسمت امانات منطقه 15 هست . شکایت رو هم تو سامانه پیگیری ثبت کردم ولی با اینکه چند روز گذشته پاسخی بهم ندادن . الان باید چی کار کنم برم منطقه 15 پستی یا باز صبر کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام وقت به خیر به صورت حضوری به ناحیه پستی خود مراجعه نمایید.

 83. امیر
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۰

  من یک بسته پستی داشتم واسه رشت الان که کد رهگیرمو تو سامانه میزنم زدن رفته خوزستان چه کاری باید انجام بدم

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۳

   سلام وقت شما به خیر از طریق سایت پیگیری مرسولات پستی به صورت آنلاین ثبت شکایت انجام بدید.

  • Alialboghbesh
   ۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۱

   سلام خسته نباشید من الان یه بسته دارم الان از روز یکشنبه گیر کرده اصفهان تا حالا نیومد کد رهگیری هم دارم الان چطوری پیگیرش باشم من خوزستان هستم بندر ماهشهر

   • کارشناس ارشد
    ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۸

    سلام وقتتون بخیر.
    شما از فرستنده بخواهید که براتون کد مرسوله ارسال کنند.

 84. عبداله امامی
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۷

  واقعا باید برای پست تو این دوره که تمام کارها با سرعت انجام بشه تاسف خورد یه بسته دارم از تهران تا کرج الان 2 روزه تو راهه بعد از کلی پیگیری تازه کارمند پست میگن فردا صبح بیا شاید بتونی بگیری. بار لاکپشت می‌کردند الانه رسیده بود.

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

   سلام وقت بخیر دوست عزیز ممنون از صبوری شما امیداریم که مرسوله شما به زودی به دست شما برسد و در صورت بروز مشکل با پشتیبانی پست تماس حاصل فرمایید موفق باشید

  • Alireza Najafi
   ۱۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۸

   سلام. واقعا…👍👍👍👍👍😂😂❤❤❤🙏🙏🙏

   • کارشناس ارشد
    ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۱

    سلام
    ممنون
    لطف دارین

 85. رعنا کردل و
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

  کد رهگیری ندارم و بسته ام یه هفته اس که از ارومیه به کرج ارسال شده ولی هنوز نرسیده

 86. فاطمه
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۳

  یعنی من ده روزه منتظرم هنوز سفارشم نرسیده این چه وضشه اخه

 87. رضا
  ۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۶

  بخدا لاکپشت زود تر میاره.
  برای اولین بار سفارشم رو دادم پست از کامیاران بیاره خرم آباد بعد چهار روز هنوز نرسیده. میدم باربری فوق فوقش دوروزه میاد

  • moshaverarshad
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۶

   سلام بخاطر تعطیلی های چندروز مرسولات پستی با تاخیر ارسال شده است

 88. علی آرائی
  ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۲۶

  سلام من در برنامه رهگیری مرسولات رفتم و شماره مرسوله که گواهینامه بود رو زدم و اسم شهرمون و تاریخ تحول به پست که دو روز پیش بود رو نوشته ،آیا من میتونم به اداره پست شهرمون برم و خودم بگیرم یا هنوز نرسیده و به محض این که برسه خودشون میارن؟

  • moshaverarshad
   ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۴

   سلام معمولا اداره پست خودداری میکنه از اینکه گیرنده خودش بیاد بگیره ولی میتونی زنگ بزنی یا حضوری بری بپرسی

 89. مهدی اکبری
  ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۴

  با سلام واقعا باید تاسف خورد برای پست که هرروز یه داستان جدید برای مردم تعریف میکنه یه روز تو پاکت یه روز به بسته یه روز به گونی خسته شدیم توی لاهیجان که به خاطر اینکه نشون بدن خیلی خوبن گیر دادن که باید حتما پیشتاز بفرستن حتما از کارتن استفاده کنن با این هزینه های گزاف این چند روزه که گفتن دیگه باگونی پست نمیبرن اگر هم ببرن فقط چای وبرنج اون هم به صورت فله ای تا وزن ده کیلو واقعا گندش رو درآوردن

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۱

   سلام سامانه اختلالش برطرف شده و میتونید وارد بشید

   • گیسو
    ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۵

    سلام بستم رسیده اما کد مرسوله ای واسه فرستنده نرفته که بهم بده جریان چیه الان چطور بسته رو دریافت کنم؟

    • کارشناس ارشد
     ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۳

     منتظر بمونید بسته براتون بیاد درب درب منزل ..اگر براتون مرسوله نیومد باید برید اداره پست

    • کارشناس ارشد
     ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۷

     سلام وقت به خیر از طریق مرکز پستی که بسته را تحویل دادید پیگیری را انجام دهید.

مطالب مرتبط

ایران تحصیل
تماس با مشاور