پیگیری مرسولات پستی با کد ملی

امروزه بسیاری از خرید های افراد به صورت اینترنتی صورت می پذیرد و شاید پیگیری مرسولات پستی با کد ملی تنها مختص به اسناد نمی باشد. با ورود به سامانه رهگیری مرسولات پستی پیشتاز با کد رهگیری ussd می توانید به راحتی از وضعیت مرسوله خود آگاه شوید. راه های پیش بینی شده شامل : پیگیری بسته های پستی با نام خانوادگی پیگیری مرسوله ها ، پیگیری مرسولات پستی با کدپستی ، کد ussd انواع پست پیشتاز و … می باشد.

 

 

برای پیگیری مرسولات پستی با کد ملی ، انجام شکایت و همچنین دریافت راهنمایی بیشتر از سراسر کشور با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

نحوه پیگیری مرسولات پستی با کد ملی

در صورتی که مایل به پیگیری از طریق سامانه می باشید، ابتدا به سامانه newtracking.post.ir وارد شوید . همانطور که در تصویر زیر مشاهده می نمایید ابتدا باید شماره مرسوله خود را دریافت نمایید. شماره مرسوله را باید از شرکت و یا سازمانی که خرید و یا سفارش خود را انجام داده اید دریافت نمایید و سپس در قسمت زیر وارد نمایید. توجه داشته باشید در صورتی که شماره مرسوله را اشتباه وارد نمایید، امکان دریافت وضعیت را نخواهید داشت.

 

پیگیری مرسولات پستی با کد ملی
پیگیری مرسولات پستی با کد ملی

 

پس از وارد نمودن کد مرسوله بر روی دکمه اینتر بر روی کیبورد را لمس کنید و یا اینکه بر روی علامت ذره بین در سایت کلیک کنید. در صورتی که اطلاعات شما درست باشد، می توانید به صورت زیر به همه اطلاعات خود دسترسی داشته باشید.

 

 

نحوه پیگیری مرسولات پستی با کد ملی
نحوه پیگیری مرسولات پستی با کد ملی

 

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می نمایید، چند قسمت برای اطلاع و پیگیری مرسولات پستی با کد ملی شما وجود دارد. یکی از از این قسمت ها مربوط به فیلد مرسوله سفارشی شما می باشد که در آن نوع پست شما، مبدا ارسال مرسوله پستی و همچنین وزن و مبلغ بیمه را می توانید مشاهده نمایید. همانطور که مشاهده می نمایید، تاریخ و ساعتی که مرسوله شما تحویل پست داده شده است ، قابل مشاهده می باشد.

در فیلد مربوط آخرین وضعیت مرسوله در صورتی که مرسوله شما ارسال شده باشد، می توانید مشاهده نمایید که در حال حاضر وضعیت پستی شما به چه صورتی است و در کجا قرار دارد؟ با استفاده از این مورد حتی می توانید مشاهده نمایید که چه فردی مرسوله شما را تحویل گرفته است و به چه اسمی است این فرد؟ در صورتی که فرد مورد نظر خود شما نمی باشید، می توانید برای پیگیری بسته های پستی با نام خانوادگی اقدام نمایید.

 

نحوه شکایت برای پیگیری مرسولات پستی با کدپستی

در صورتی که برای ارسال مرسوله خود شکایتی دارید، می توانید این شکایت را از طریق ورود به سامانه رهگیری مرسولات پستی پیشتاز با کد رهگیری ussd و یا سامانه مورد نظر، پیگیری نمایید. پس از اینکه به سامانه یگیری مرسولات پستی با کد ملی وارد شدید، در صورتی که بر روی اینجا کلیک نمایید، وارد صفحه زیر خواهید شد که لازم است اطلاعات زیر را در آن وارد نمایید.

 

 

نحوه شکایت برای پیگیری مرسولات پستی با کدپستی
نحوه شکایت برای پیگیری مرسولات پستی با کدپستی

 

همانطور که مشاهده می نمایید، اطلاعات مورد نیاز برای ثبت شکایت به صورت اینترنتی شامل : نام ؛ نام خانوادگی، تلفن همراه و همچنین کد ملی می باشد. تمام این اطلاعات باید به صورت دقیق وارد شده و مربوط به همان اطلاعاتی باشد که شما در پست ثبت شده است. تمامی هم میهنان عزیزمان می توانند با استفاده از شماره های 9099072952 (از سراسر کشور) و 9099072952 ( از استان تهران) برای پیگیری مرسولات پستی و همچنین ثبت شکایت همه روزه، حتی ابام تعطیل تماس حاصل نمایند.

 

 

جهت استعلام سوابق بیمه تامین اجتماعی آنلاین با کد ملی و شماره بیمه روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

نحوه ورود به سامانه رهگیری مرسولات پستی پیشتاز با کد رهگیری ussd

روش پیگیری مرسولات پستی با کد ussd تنها برای مرسوله های پستی ناجا می باشد. با استفاده از کد #10* بر روی تلفن همراه خود و پس از آن کلیک بر روی دکمه تماس، وارد سامانه مورد نظر شوید. سپس همانند تصویر، گزینه هایی را مشاهده خواهید نمود.

 

ورود به سامانه رهگیری مرسولات پستی پیشتاز با کد رهگیری ussd
ورود به سامانه رهگیری مرسولات پستی پیشتاز با کد رهگیری ussd

 

با توجه به اینکه اسناد مورد نظر شما از طرف سازمان ناجا ارسال گردیده است، لذا عدد مروبوط به پلیس +10 را انتخاب نمایید. پس از انتخاب و لمس کلمه ارسال ، وارد مرحله بعدی همانند تصویر زیر خواهید شد که در این مرحله لازم است عدد مربوط به وضعیت مدارک را انتخاب و ارسال نمایید.

 

پیگیری مرسولات پستی با کد ussd
پیگیری مرسولات پستی با کد ussd

 

پس از انتخاب گزینه ذکر شده، امکان پیگیری مرسولات پستی با کد ملی وجود ندارد و شما باید اطلاعات مربوط به مدرک انتخابی خود را در سامانه مورد نظر وارد نمایید. ابتدا گزینه مربوط به نوع مدرک خود که شامل : گواهینامه و گذرنامه می باشد را انتخاب نمایید، سپس، شماره مربوط به مدرک مورد نظر را وارد نموده و از وضعیت ارسال آن آگاه شوید.

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با پیگیری مرسولات پستی با کد ملی و همچنین نحوه ورود به سامانه رهگیری مرسولات پستی پیشتاز با کد رهگیری ussd اطلاعاتی را به شما کاربران گرامی ارائه نماییم. اما ممکن است باتوجه به مشکلاتی که برای افراد مختلف به وجود می آیدف شما نیز برای پیگیری مرسولات پستی با کدپستی یا با نام خانوادگی ، دچار مشکلاتی شده باشید، که در این صورت می توانید با شماره های پشتیبانی وب سایت ما تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط

مراحل اخذ معافیت کفالت پدر بیمار

 

چگونه می توانیم برای پیگیری مرسولات پستی با کد ملی اقدام نماییم؟

برای پیگیری مرسولات پستی پیشتاز راه های مختلفی از جمله مراجعه به سامانه اینترنتی و همچنین پیگیری مرسولات پستی با کد ussd وجود دارد که به تناسب نوع مدرک خود می توانید از راه های پیش بینی شده استفاده نمایید.

 

کد ورود به سامانه رهگیری مرسولات پستی پیشتاز با کد رهگیری ussd چند است؟

این راه ورود برای افرادی است که مرسوله های آن ها مربوط به ناجا می باشد و پس از وارد نمودن کد مورد نظر، می توانند از وضعیت آن آگاه شوند.

 

برای شکایت در سامانه پیگیری بسته های پستی با نام خانوادگی چگونه می توانیم اقدام نماییم؟

وارد سایت شوید و راهنمای تصوری را مطالعه نمایید.