ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

رشته های بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد + لیست رشته ها

رشته های بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

رشته های بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد همواره مورد توجه دانشجویان علاقه مند به این حوزه بوده و هست چرا که حجم متقاضیان رشته تجربی در کنکور سراسری از باقی رشته ها بسیار بیشتر می باشد و بسیارند افرادی که در مسیر رسیدن به رشته مورد نظر خود ناموفق هستند.

ما در این مقاله برای راحتی دو چندان شما رشته های موجود در این دانشگاه، نحوه ثبت نام و شرایط ثبت نام را به طور کامل برای شما عزیزان شرح داده ایم، با همراهی ما تا انتهای این مقاله می توانید به تمامی اطلاعاتی که نیاز دارید پی ببرید.

رشته های بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد اسلامی در رشته های بدون کنکور پیراپزشکی هر سال، با توجه به تقاضای داوطلبان برای ورود بدون آزمون دانشگاه آزاد تعداد پذیرش و تنوع رشته ها را افزایش می‌دهد. بنابراین داوطلبان برای تحقق به خواسته خود، در رشته های بدون کنکور در دانشگاه آزاد، راحت تر می‌توانند به دانشگاه مورد نظر خود راه یابند و در رشته مورد علاقه خود پذیرفته شوند.

رشته های پیراپزشکی بدون آزمون دانشگاه آزاد خوشبختانه همان‌طور که ذکر شد، با تنوع بیشتر و همچنین تعداد پذیرش بیشتر همراه می‌باشد. علاقه‌مندان به رشته های بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد می‌توانند در ترم مهر و ترم بهمن جهت ثبت نام و انتخاب رشته محل‌های خود، اقدام نمایند. معیار و ملاک پذیرش و گزینش داوطلبان جهت قبولی در دانشگاه آزاد شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور خواهد بود.

متقاضیان برای اطلاع از رشته های بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد و همچنین لیست رشته های پیراپزشکی بدون آزمون دانشگاه آزاد ، می‌توانند با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایند . مشاورین ما با توجه به واحد دانشگاه مورد انتخاب شما ، این لیست را در اختیارتان قرار دهند و همچنین تعداد پذیرش همان سال را به داوطلبان معرفی نمایند.

 

 

رشته های بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد

 

جهت اطلاع از رشته های بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد در سال های گذشته و لیست رشته های پیراپزشکی بدون آزمون آزاد و نحوه پذیرش در این رشته ها می توانید از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

نحوه ثبت نام در رشته های بدون کنکور پیراپزشکی

کلیه داوطلبانی  که واجد شرایط عمومی و اختصاصی می‌باشند، می‌توانند در رشته های بدون آزمون پیراپزشکی دانشگاه آزاد شرکت نمایند. ثبت نام برای داوطلبان نیمسال اول، در زمان مرداد ماه آغاز می‌گردد و داوطلبان در این زمان می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

آن دسته از داوطلبانی که متقاضی ورود به ترم بهمن دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشند، می‌توانستند در بهمن ماه، با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد اسلامی، جهت ثبت نام اقدام نمایند. رشته های بدون آزمون پیراپزشکی دانشگاه آزاد در ترم مهر و ترم بهمن ممکن است قدری با یکدیگر متفاوت باشد. اما شرایط برای ثبت نام در ترم مهر و ترم بهمن، هیچ تفاوتی با یکدیگر نخواهد داشت.

در صورتی که قصد بررسی دقیق رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد را دارید کلیک کنید.

ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور 

در دهه ۸۰ با تصمیم وزارت بهداشت پذیرش دانشجو پزشکی بدون کنکور آغاز گشت و هر سال با شرایط و قوانین مختلفی دانشجویان می توانستند در رشته مورد علاقه خود تحصیل نمایند.

اما رفته رفته وزارت بهداشت ورود بدون آزمون به برخی از رشته ها را محدود نمود؛ اما در حال حاضر ورود به رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور امکان پذیر نمی باشد و تنها راه برای علاقه مندان به رشته ها تحصیل در دانشگاه های آزاد خارج از کشور می باشد.

علاوه بر این برای کسب اطلاعات روز در مورد این موضوع هم می توانید از مشاورین ایران تحصیل کمک بگیرید.

 

خلاصه مطلب

هر آنچه که برای ادامه تحصیل در رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد لازم بود بدانید در این مقاله برای شما شرح داده شده است، در ادامه نگاهی گذرا به کلیت این مقاله خواهیم انداخت:

  • زمان ثبت نام در این رشته ها در نیم سال اول و معمولا در مرداد ماه می باشد.
  • فرایند ثبت نام تماما به صورت اینترنتی می باشد.
  • هر دانشجویی که واجد شرایط باشد می تواند در ثبت نام این رشته ها در این دانشگاه شرکت کند.
  • علاوه بر این در صورتی که سوالی برای شما باقی مانده است می توانید با تماس با مرکز مشاوره ایران تحصیل سوال خود را مطرح نمایید.

جهت اطلاع از رشته های بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد و لیست رشته های پیراپزشکی بدون آزمون آزاد و نحوه پذیرش در این رشته ها می توانید از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی رشته های پیراپزشکی بدون کنکور آزاد

 

بیشتر بدانید

ثبت نام رشته فیزیوتراپی بدون آزمون

گرایش های کارشناسی ارشد مامایی

شرایط دکتری بدون آزمون

رشته های بدون کنکور پزشکی

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام استعداد درخشان دانشگاه آزاد

ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 

 

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور