تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
رشته های بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

توجه توجه : به اطلاع تمامی داوطلبان محترم می رساند که سازمان سنجش آموزش کشور در سال 1400 هیچ نوع اطلاعیه ای در رابطه با جذب دانشجو در رشته پیراپزشکی اعلام ننموده است و جذب دانشجوی پپراپزشکی به هیچ عنوان به صورت بدون کنکور قابل انجام نمی باشد و اطلاعیه ارائه شده در زیر در خصوص دفترچه سال 94 ، 96 و 97 بوده است که به سال 1400 مربوط نمی شود.

 

 

پذیرش رشته های بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد در سال های گذشته چگونه بوده ؟

رشته های بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد در سال های گذشته به شرح زیر می باشد. همزمان با انتشار لیست رشته‌ های پیراپزشکی بدون آزمون دانشگاه آزاد کلیه داوطلبان می‌توانند با توجه به قرار گرفتن اطلاعیه زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور برای شرکت در رشته‌ های بدون آزمون آزاد ترم مهر و ترم بهمن دانشگاه آزاد که از طرف مرکز سنجش و آموزش دانشگاه آزاد در سال های گذشته بر روی سایت ایران تحصیل قرار می‌گیرد، نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته  پیراپزشکی بدون کنکور اقدام نمایند.

پذیرش در رشته های بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد در واحدهای مختلف دانشگاه آزاد وجود داشت و بسته به دانشگاه انتخابی داوطلبان، می توانستند در این دانشگاه پدیرفته شوند و در لیست رشته‌ های پیراپزشکی بدون آزمون آزاد اقدام به انتخا رشته نمایند. با توجه به این انتخاب، کمی تفاوت دارد. داوطلبان در هر سال، دوبار در دو نوبت نیمسال اول و نیمسال دوم امکان ورود به دانشگاه بدون کنکور آزاد را خواهند داشت.

 

رشته های بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد

 

جهت اطلاع از رشته های بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد در سال های گذشته و لیست رشته های پیراپزشکی بدون آزمون آزاد و نحوه پذیرش در این رشته ها می توانید از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

رشته های بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد اسلامی در رشته های بدون کنکور پیراپزشکی هر سال، با توجه به تقاضای داوطلبان برای ورود بدون آزمون دانشگاه آزاد تعداد پذیرش و تنوع رشته ها را افزایش می‌دهد. بنابراین داوطلبان برای تحقق به خواسته خود، در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ، راحت تر می‌توانند به دانشگاه مورد نظر خود راه یابند و در رشته مورد علاقه خود پذیرفته شوند.

رشته های پیراپزشکی بدون آزمون دانشگاه آزاد خوشبختانه همان‌طور که ذکر شد، با تنوع بیشتر و همچنین تعداد پذیرش بیشتر همراه می‌باشد. علاقه‌مندان به رشته های بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد می‌توانند در ترم مهر و ترم بهمن جهت ثبت نام و انتخاب رشته محل‌های خود، اقدام نمایند. معیار و ملاک پذیرش و گزینش داوطلبان جهت قبولی در دانشگاه آزاد شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور خواهد بود.

متقاضیان برای اطلاع از رشته های بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد و همچنین لیست رشته های پیراپزشکی بدون آزمون دانشگاه آزاد ، می‌توانند با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایند . مشاورین ما با توجه به واحد دانشگاه مورد انتخاب شما ، این لیست را در اختیارتان قرار دهند و همچنین تعداد پذیرش همان سال را به داوطلبان معرفی نمایند.

 

لیست رشته های پیراپزشکی بدون آزمون آزاد

لیست رشته های پیراپزشکی بدون آزمون آزاد

لیست رشته های پیراپزشکی بدون آزمون آزاد

لیست رشته های پیراپزشکی بدون آزمون در رشته های مختلفی همانند علوم آزمایشگاهی و همچنین مامایی و … می‌باشد. به صورت کامل هر ساله به هنگام ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد و داوطلبان می‌توانند هم‌زمان با ثبت نام ، رشته های مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

رشته های بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد خبر خوبی برای آن دسته از داوطلبانی است که در رشته های با آزمون دانشگاه آزاد موفق به کسب رتبه مجاز نشده‌اند و همچنین آن دسته از داوطلبانی که مایل و علاقه مند به رشته های پیراپزشکی می‌باشند اما در کنکور سراسری ثبت نام ننموده‌اند، می‌توانند در لیست رشته های پیراپزشکی بدون آزمون آزاد شرکت نمایند.

رشته های بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد متخص به داوطلبینی می‌باشد که شرایط ثبت نام و همچنین انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد را دارا می‌باشند. آن دسته از داوطلبانی که شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه ثبت نام را دار می‌باشند، می‌توانند در لیست رشته های پیراپزشکی بدون آزمون آزاد ثبت نام و انتخاب رشته نمایند.

 

ثبت نام در رشته های بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد صرفا با تاثیر سوابق تحصیلی دانشجویان امکان پذیر خواهد بود

 

 

 

نحوه ثبت نام در رشته های بدون کنکور پیراپزشکی در سال های گذشته

کلیه داوطلبان گروه علوم تجربی که واجد شرایط عمومی و اختصاصی می‌باشند، می‌توانند در رشته های بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد شرکت نمایند. ثبت نام برای داوطلبان نیمسال اول، در زمان مرداد ماه آغاز می‌گردد و داوطلبان در این زمان می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

آن دسته از داوطلبانی که متقاضی ورود به ترم بهمن دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشند، می‌توانستند در بهمن ماه، با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد اسلامی، جهت ثبت نام اقدام نمایند. رشته های بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد در ترم مهر و ترم بهمن ممکن است قدری با یکدیگر متفاوت باشد. اما شرایط برای ثبت نام در ترم مهر و ترم بهمن، هیچ تفاوتی با یکدیگر نخواهد داشت.

نحوه ثبت نام برای کلیه داوطلبان متقاضی ورود به لیست رشته های پیراپزشکی بدون آزمون آزاد ، به صورت الکترونیک می‌باشد و داوطلبان تنها از طریق مراجعه به سایت دانشگاه آزاد می‌توانند ثبت نام و انتخاب رشته خود را انجام دهند. ثبت نام در هیچ یک از دوره‌های نیمسال اول و نیمسال دوم به صورت حضوری در هیچ یک از واحدهای دانشگاه آزاد صورت نخواهد پذیرفت.

 

جهت اطلاع از رشته های بدون آزمون پیراپزشکی و پرستاری بدون کنکورمامایی بدون کنکور کلیک کنید

 

ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور از سامانه ایران تحصیل

سایت ایران تحصیل برای داوطلبانی که در راه موفقیت کوشا و امیدوارند، راه‌اندازی گردید. داوطلبانی که متقاضی ورود به دانشگاه در رشته های مختلف دانشگاهی می‌باشند اما در رابطه با نحوه مطالعه، منابع معتبر و … اطلاعاتی ندارند، می‌توانند از اخبار و اطلاعاتی که در سایت ایران تحصیل قرار می‌گیرد، استفاده نمایند. همانند همین مقاله که در رابطه با پیراپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور می باشد و اطلاعاتی را در اختیار داوطلبان عزیز قرار دادیم.

اما همواره داوطلبان پس از خواندن مطالب، سؤالات جدیدی به ذهنشان خطور می‌نماید و همواره در پی کسب اطلاعات بیشتری در رابطه با مطلب خوانده شده هستند. واقعیت این است که پرسیدن سؤال در بخش دیدگاه‌های پایان هر مقاله، نمی‌تواند به صورت کامل شما را از مطلبی که می‌خواهید آگاه نمایند. بنابراین ما به فکر راه حلی برای این موضوع بوده‌ایم.

تیم مشاوران و متخصصین ایران تحصیل به صوت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل، می‌توانند در ارائه بهترین خدمات به شما داوطلبان عزیز خدماتی را ارائه نمایند. شماره‌های مندرج در وب سایت در اختیار کلیه داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با رشته های بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد و همچنین لیست رشته های پیراپزشکی بدون آزمون آزاد قرارگرفته است.

 

جهت اطلاع از رشته های بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد و لیست رشته های پیراپزشکی بدون آزمون آزاد و نحوه پذیرش در این رشته ها می توانید از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی رشته های پیراپزشکی بدون کنکور آزاد

کانال اطلاع رسانی رشته های پیراپزشکی بدون کنکور آزاد

 

بیشتر بدانید

شهریه رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام رشته فیزیوتراپی بدون آزمون

مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد

رتبه لازم برای قبولی در رشته فیزیوتراپی

گرایش های کارشناسی ارشد مامایی

شرایط دکتری بدون آزمون

رشته های بدون کنکور پزشکی

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام استعداد درخشان دانشگاه آزاد

ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

پیراپزشکی بدون کنکور

رشته های بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد

 

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب مرتبط

نظرات

 1. ساناز
  ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۹

  سلام ممكنه بفرمايين الان پذيرش دانشجو براي ارشد مهندسي بهداشت حرفه اي هست ؟ كدوم دانشگاه ها دارن ؟

 2. یوسف
  ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۳۰

  باسلام
  الان سه ساله که دنبال رشته بهداشت حرفه ای هستم . دوساله که کنکور سراسری شرکت میکنم ولی خب فقط مجاز میشم به خودگردان پردیس ، اما همونم قبول نمیشم متاسفانه.
  پیگیر دانشگاهی هستم که بدون کنکور پذیرش داشته باشه ولی موفق نمیشم
  مدرک تحصیلی خودم کارشناسی ایمنی صنعتی هست
  لطفا اگه جایی رو میشناسید که پذیرش داره بدون کنکور در رشته بهداشت حرفه ای که مورد قبول مرکز بهداشت هست معرفی کنید، دانشگاههای جامع علمی کاربردی نمیخوام چون مرکز بهداشت تاییدیه نمیده ممنونم

 3. حمیدرضا
  ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۴

  سلام، من فوق دیپلم ایمنی فرودگاهی هستم، برای کارشناسی ایمنی بهداشت بدون کنکور دانشگاه جامع مشهدم هست؟؟آدرس…

  • dr-naqizade
   ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۱

   سلام حمیدرضا جهت اطلاع از رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 4. سجادغروبی
  ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۲

  سلام .من هر چقدر سرچ میکنم که بفهمم تو کدوم دانشگاه آزاد(بدون کنکور) تهران میتونم رشته کارشناسی ایمنی صنعتی در محیط یا بهداشت حرفه ای ثبت نام کنم موفق نمیشم
  لطفا کمکم کنید

  • drnaqizade
   ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۷

   سلام
   رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی ن دانشگاه آزاد

ایران تحصیل
تماس با مشاور