ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

رتبه قبولی پزشکی در اصفهان 1401-1403

رتبه قبولی پزشکی در اصفهان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

علاقمندان به تحصیل در رشته پزشکی می‌توانند برای کسب نتیجه دلخواه از آخرین رتبه قبولی پزشکی در اصفهان وضعیت کارنامه خود را مورد بررسی قرار دهند تا براساس آن بتوانند برنامه‌ریزی مناسب برای تکمیل فرم انتخاب رشته خود داشته باشند. همانطور که می‌دانید رشته پزشکی یکی از پرطرفدارترین رشته‌ها در آزمون سراسری است و افراد بسیاری تلاش می‌کنند تا با قبولی در کنکور تجربی بتوانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. 

 دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سال قبل ۲۸۰ دانشجو را در نیمسال اول و نیمسال دوم تحصیلی پذیرش کرد. علاوه بر این آخرین رتبه دندانپزشکی اصفهان نیز هر ساله در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد و افراد می‌توانند با استفاده از جدول رتبه‌بندی پذیرفته شدگان سال قبل از رقبای خود پیشی گرفته و بهترین فرایند انتخاب رشته را داشته باشند. به دلیل اهمیت اطلاع از آخرین رتبه لازم جهت قبولی رشته پزشکی در اصفهان در ادامه مقاله توضیحاتی در این خصوص ارائه خواهیم کرد.

ضرورت اطلاع از آخرین رتبه قبولی پزشکی در اصفهان

 افرادی که در کنکور تجربی شرکت می‌کنند، مایلند در رشته پرطرفدار پزشکی ادامه تحصیل دهند. داوطلبان زیادی هستند که تلاش می‌کنند با موفقیت در آزمون سراسری در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان قبول شده و در این رشته ادامه تحصیل دهند. همزمان با اعلام نتایج کنکور از طریق سایت سنجش به آدرس sanjesh.org کارنامه داوطلبان در اختیار آنها قرار خواهد گرفت و افرادی که نمره حد نصاب را کسب کرده باشند می‌توانند وارد فرایند انتخاب رشته شوند. مرحله انتخاب رشته بسیار حساس می‌باشد و افراد باید با آگاهی مناسب نسبت به اولویت‌بندی‌های خود فرم انتخاب رشته خود را تکمیل کنند. از این رو افرادی که نسبت به آخرین رتبه قبولی پزشکی در اصفهان آشنایی داشته باشند، راحت‌تر می‌توانند مسیر انتخاب رشته را طی کنند، چراکه از رتبه و تراز افراد پذیرفته شده آگاهی لازم را کسب کرده و می‌توانند اولویت‌های خود را به صورت منطقی و درست گزینش کنند.

 آخرین رتبه قبولی پزشکی در اصفهان براساس مناطق سه گانه کنکور سراسری ارائه می‌شود. به دلیل اهمیت این موضوع در ادامه رتبه لازم برای قبولی در رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در مناطق سه گانه را ارائه خواهیم کرد.

جهت اطلاع از منابع کنکور تجربی وارد لینک شوید. 

ضرورت اطلاع از آخرین رتبه قبولی پزشکی در اصفهان

رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد چقدر است؟ برای اطلاع کافیست تا روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

آخرین رتبه قبولی پزشکی در اصفهان منطقه ۱ سراسری

افرادی که مایل به اخذ پذیرش در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان هستند، می‌توانند پس از اخذ نمره حد نصاب فرایند انتخاب رشته خود را انجام دهند. برای داشتن انتخاب رشته اصولی افراد لازم است که از آخرین رتبه قبولی پزشکی در این دانشگاه اطلاعات لازم را داشته باشند. از این رو در ادامه آخرین رتبه قبولی پزشکی در اصفهان در منطقه ۱ دوره روزانه ارائه شده است. افراد باید دقت داشته باشند که این رتبه‌ها به صورت تقریبی بوده است و براساس تغییر ظرفیت پذیرش پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می‌توانند رتبه‌های قبولی را به صورت خوشبینانه در نظر بگیرند.

بنر انتخاب رشته کنکور

آخرین رتبه قبولی پزشکی اصفهان در منطقه 1
زمین شناسی 81/69 0 0 0 0
ریاضیات 73/4 65/59 63/4 51/2 50
زیست شناسی 61/4 64/69 53/4 70 64/69
فیزیک 74/5 65/59 82/3 67/8 74/5
شیمی 62 58/09 72/4 47/7 64/8
رتبه در منطقه 1 114 514 624 662 684
رتبه کشوری 289 1485 1825 1949 2014
 محل سکونت شهر اصفهان شهر اصفهان شهر اصفهان شهر اصفهان شهر اصفهان

آخرین رتبه قبولی پزشکی در اصفهان منطقه ۱ سراسری

آخرین رتبه قبولی پزشکی در اصفهان در منطقه ۲

همانطور که می‌دانید رتبه در سهمیه مهمترین ملاک پذیرش افراد می‌باشد. افرادی که دارای سهمیه منطقه ۲ هستند، با افرادی که در همین سهمیه رقابت می‌کنند مورد سنجش واقع می‌شوند. در ادامه آخرین رتبه قبولی پزشکی در اصفهان در منطقه ۲ دوره روزانه برای سهولت دسترسی شما عزیزان داوطلب ارائه شده است.

آخرین رتبه قبولی پزشکی اصفهان در منطقه 2
زمین شناسی 68/4 0 0 0
ریاضیات 67/8 75/59 43/4 77/8
زیست شناسی 55/4 59/4 53/4 50/7
فیزیک 76/69 68/9 74/5 46/7
شیمی 63/9 50/5 43/9 32/4
رتبه در منطقه 2 368 907 2546 3293
رتبه کشوری 866 2076 5701 7450
محل سکونت شهر اصفهان شهر اصفهان شهر اصفهان شهر اصفهان

 

جهت آشنایی با ویرایش انتخاب رشته دانشگاه سراسری بر روی لینک کلیک کنید. 

 

آخرین رتبه قبولی پزشکی در اصفهان در منطقه ۳ دوره روزانه

 منطقه ۳ که به عنوان منطقه محروم شناخته می‌شود، مهم‌ترین سهمیه کنکور می‌باشد و بیشترین میزان افراد در این سهمیه رقابت می‌پردازند. افرادی که مایل به انتخاب رشته پزشکی اصفهان هستند، با اطلاع از آخرین رتبه قبولی پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در منطقه ۳ می‌توانند بهتر عمل کنند. از این رو در ادامه کارنامه قبولی پزشکی روزانه اصفهان در منطقه ۳ ارائه شده است.

آخرین رتبه قبولی پزشکی اصفهان در منطقه 3
زمین شناسی 60 0 25
ریاضیات 78/9 58/9 61/2
زیست شناسی 67/4 74/69 58/7
فیزیک 58/9 55/59 75/59
شیمی 61 46/7 56/2
رتبه در منطقه 3 237 429 1085
رتبه کشوری 1040 1934 4493
محل سکونت شهر اصفهان شهر اصفهان شهر اصفهان

 

 آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی اصفهان

 برخی از داوطلبان کنکور تجربی نیز مایل به ادامه تحصیل در رشته دندانپزشکی بدون کنکور آزاد یا بقیه دانشگاه ها هستند. در سال قبل دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بیش از ۱۵۰۰ داوطلب در این رشته را پذیرش کرد. از آنجا که اطلاع از رتبه قبولی دندانپزشکی اصفهان بسیار مهم است، در ادامه رتبه در سهمیه مناطق سه گانه کنکور سراسری را ارائه کرده‌ایم.

 آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی اصفهان در منطقه ۱

بسیاری از افراد داوطلب کنکور تجربی در ارتباط با آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی اصفهان در منطقه ۱ سؤال دارند. از این رو در ادامه جدول رتبه در سهمیه این منطقه ارائه شده است. از آنجا که اطلاعات مربوط به رتبه سال ۱۴۰۱ وجود ندارد، در این مقاله جدول رتبه و تراز سال ۱۴۰۰ ارائه شده است.

1400 73 منطقه 1 زن رشته دندانپزشکی- مقطع دکتری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دوره روزانه
1400 332 منطقه 1 زن رشته دندانپزشکی- مقطع دکتری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دوره روزانه

 آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی اصفهان

آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی اصفهان در منطقه ۲

داوطلبانی که در منطقه ۲ به رقابت می‌پردازند، می‌توانند از آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی اصفهان در این منطقه مطلع شوند. برای سهولت دسترسی در جدول زیر رتبه لازم برای قبولی در این رشته ارائه شده است.

 

آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی اصفهان در منطقه 2
زمین شناسی 0
ریاضیات 70
زیست شناسی 61/4
فیزیک 75/59
شیمی 59/09
رتبه در منطقه 2 774
رتبه کشوری 1774
محل سکونت شهر اصفهان

بنر انتخاب رشته

آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی اصفهان در منطقه ۳

افرادی که سهمیه مناطق محروم یا سهمیه منطقه ۳ را دارند، می‌توانند با اطلاع از آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بهترین فرایند انتخاب رشته را داشته باشند. در حال حاضر اطلاعاتی از کارنامه آخرین رتبه پذیرفته شدگان رشته دندانپزشکی سال ۱۴۰۱ منطقه ۳ اصفهان در دست نیست. به محض انتشار کارنامه پذیرفته شدگان این منطقه این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

برای اطلاع از نحوه اعتراض به نتایج کنکور سراسری وارد لینک شوید. 

 

 مشاوره قبولی آخرین رتبه پزشکی در اصفهان

 در بخش قبل اطلاعات کاملی در ارتباط با آخرین رتبه قبولی پزشکی در اصفهان ارائه شد. همانطور که می‌دانید رتبه در سهمیه ملاک قبولی افراد در مسیر انتخاب رشته می‌باشد. افرادی که از رتبه‌های لازم برای قبولی در رشته پزشکی آگاهی کسب می‌کنند، می‌توانند شانس بیشتری برای پذیرش در کد رشته محل‌ها داشته باشند، چراکه برنامه‌ریزی دقیق‌تری برای آن خواهند داشت. برای اینکه بتوانید انتخاب رشته موفقی داشته باشید، بهتر است اولویت‌های خود را براساس اولویت‌های خوشبینانه، منطقی و بدبینانه قرار دهید. دسته اول که انتخاب‌های خوشبینانه هستند، مربوط به رشته‌هایی می‌باشد که شانس قبولی شما در آنها کمتر است. انتخاب‌های منطقی شانس بیشتری نسبت به انتخاب‌های دسته اول دارند و انتخاب‌های بدبینانه رشته‌هایی هستند که قبولی شما در آنها تضمین شده می‌باشد.

از آنجا که فرایند انتخاب رشته حساسیت بالایی دارد، پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز با مشاوران مجرب در این زمینه مشورت کنید تا اطلاعات لازم را در ارتباط با نحوه انتخاب رشته و تکمیل فرم گزینش کد رشته محل‌ها در اختیار شما قرار دهند. به این منظور می‌توانید با مشاوران آکادمی ایران تحصیل با داشتن سال‌ها سابقه در امر مشاوره تحصیلی کنکور در ارتباط باشید تا اطلاعات مفیدی را در ارتباط با چگونگی انجام مرحله انتخاب رشته در اختیار شما قرار دهند.

 مشاوره قبولی آخرین رتبه پزشکی در اصفهان

جدیدترین اخبار رشته پزشکی اصفهان

 نخستین دوره توانمندسازی مدیران بیمارستان‌های قطب کشور

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان عنوان کرد: دوره توانمندسازی مدیران بیمارستان‌های قطب ۷ کشور برگزار شده که تقریباً ۴۰ تن از مدیران بیمارستان‌ها از استان‌های اصفهان، یزد چهارمحال بختیاری و کاشان در این دوره حضور دارند.

تحویل ۲۰۰ طرح درمانی ویژه به دانشگاه‌های علوم پزشکی اصفهان

معاون توسعه مدیریت، برنامه‌ریزی معاون وزارت بهداشت پزشکی در اصفهان گفت: 50 هزار تخت بیمارستان در حال ساخت می‌باشد که از میان آنها 15 هزار تخت علوم پزشکی کشور تحویل داده شده است. وی افزود دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مهم‌ترین دانشگاه حوزه سلامت کشور می‌باشد و ۲۰۰ طرح بهداشت و درمان در این استان اجرا شده است که این پروژه‌ها پیشرفت ۵۰ تا ۷۵ درصدی داشته‌اند.

برای آشنایی با نحوه اعمال سهمیه مناطق در کنکور وارد لینک مربوطه شوید. 

خلاصه مطلب

 در این مقاله در ارتباط با آخرین رتبه قبولی پزشکی در اصفهان در مناطق سه گانه کنکور سراسری اشاره کردیم. همانطور که می‌دانید اطلاع از آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی اصفهان و رشته پزشکی این استان بسیار می‌تواند در گزینش دقیق رشته‌ها به داوطلبان کمک کند. از آنجا که در کنکور ۱۴۰۳ تغییرات اساسی صورت گرفته است، شما حتماً باید آخرین رتبه پذیرفته شدن سال‌های قبل را بررسی نمایید تا در هنگام ثبت کد رشته‌ها دچار مشکل نشوید.

 چنانچه در مسیر تکمیل فرم انتخاب رشته خود نیاز به کسب مشاور و راهنمایی دارید، کافی است با شماره‌های مندرج در صفحه اصلی آکادمی ایران تحصیل تماس بگیرید تا همکاران ما پاسخگوی سؤالات شما عزیزان بوده و در این مسیر به بهترین شکل شما را همراهی نمایند.

 

 جهت دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید.

 

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

اهمیت اطلاع از آخرین رتبه قبولی پزشکی در اصفهان چیست؟

با اطلاع از اطلاع از رتبه قبولی پزشکی در اصفهان می توانید انتخاب رشته مناسبی داشته باشید. 

آخرین رتبه قبولی پزشکی در اصفهان در منطقه 2 چیست؟

در این مطلب به آخرین رتبه قبولی پزشکی در اصفهان در این منطقه اشاره شد. 

برای دریافت مشاوره انتخاب رشته پزشکی اصفهان چه باید کرد؟

به این منظور شما می توانید با مشاوران خبره آکادمی ایران تحصیل در تماس باشید. 

نظرات

6 دیدگاه دربارهٔ «رتبه قبولی پزشکی در اصفهان 1401-1403»

 1. Avatar photo پزشک آینده گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  میشه با رتبه ۲۰۰۰ منطقه ۳ پزشکی دانشگاه های خوب مانند شیراز،اصفهان و..‌ آورد؟! یا بنظرتون به چه دانشگاهایی فکر کنم که ممکنه قبول شم؟!
  ممنون میشم پاسخ برین

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   احتمال قبولی شما در این شهر ها پایین میباشد معمولا مناطق محروم بتونید قبول شید

 2. Avatar photo یاسر گفت:

  مفید بود ممنونم

  1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   خواهش میکنیم

 3. Avatar photo اناهیتا گفت:

  سلام من با رتبه 3800 کشوری میتونم پزشکی اصفهانو بیارم؟

  1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   سلام شانس دارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • انتخاب رشته بدون کنکور

  راهنما انتخاب رشته بدون کنکور با سوابق تحصیلی 1403 + نکات قبولی

  فرآیند انتخاب رشته‌ بدون کنکور در دوره‌های روزانه، نوبت دوم، دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی و همچنین پردیس خودگردان دو بار در سال انجام می‌شود. مهلت انتخاب رشته بدون کنکور ورودی بهمن از 3 تا 8 بهمن ماه بوده و...
 • رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین

  رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین 1403 + شرایط پذیرش

  دانشگاه علوم انتظامی امین تنها دانشگاه افسری در ایران است که داوطلبان واجد شرایط می توانند از میان یکی از رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین رشته دلخواه خود را انتخاب کرده، مشغول به تحصیل شده و فارغ التحصیل شوند....
 • آزمون های مشاوره ای هدایت تحصیلی

  ثبت نام آزمون مشاوره ای هدایت تحصیلی 1403 + ورود my.medu.ir

  شاید تا به حال نام آزمون هدایت تحصیلی را شنیده باشید اما ندانید که چیست و چه کاربردی دارد. آزمون های مشاوره ای هدایت تحصیلی، برای دانش آموزان پایه نهم برگزار می شوند. در واقع، این آزمون ها به دانش...
 • رشته‌های قطبی کنکور

  رشته‌های قطبی کنکور ۱۴۰۳ + دانشگاه ها و شرایط پذیرش

  لیست رشته‌های قطبی کنکور ۱۴۰۳ اعلام شد. داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت نموده و مجاز به انتخاب رشته می‌باشند، بایستی توجه داشته باشند که اگر رشته مورد نظر آن‌ها به صورت گزینش بومی قطبی است، برای افزایش احتمال قبولی...
تماس با مشاور