دندانپزشکی بدون کنکو پردیس

توجه توجه : به اطلاع تمامی داوطلبان عزیز می رسانیم سازمان سنجش آموزش کشور در سال 1399 هیچگونه اطلاعیه ای در مورد جذب دانشجو در رشته دندانپزشکی بدون کنکور اعلام نکرده و جذب دانشجوی پزشکی به هیچ عنوان به صورت بدون کنکور انجام نمی گیرد و اطلاعیه ارائه شده در زیر در خصوص دفترچه سال 94 ، 96 و 97 بوده است که به سال 99 مربوط نمی شود.

 

دندانپزشکی بدون کنکور پردیس یکی از راه های ورود به حرفه ی دندانپزشکی در سال های گذشته محسوب می گردید که هدف بسیاری از داوطلبان کنکور و همین طور داوطلبانی است که پشت کنکور هستند بود ، امروز می توانیم جهت ثبت نام رشته دندانپزشکی بدون کنکور از طریق پذیرش بدون آزمون در دانشگاه پردیس خودگردان اقدام کنیم.

 

پوشیدن لباس پزشکی برای بسیاری از داوطلبانی که در کنکور تجربی شرکت می نمایند آرزوی بسیار دست نیافتنی است. با توجه به شرایط سخت قبولی در آزمون سراسری ، قبولی در این رشته را برای بسیاری از داوطلبان غیر ممکن نموده است. به همین دلیل پذیرش بدون کنکور و یا بهتر بگوییم؛ دندانپزشکی بدون کنکو تهران می تواند یکی از خبرهای بسیار مسرت بخش در این زمینه باشد. در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم تا در رابطه با دندانپزشکی بدون کنکور پردیس و شرایط ثبت نام بدون کنکور دندانپزشکی اطلاعات کاملی را به شما عزیزان ارائه نماییم.

 

مراحل پذیرش دندانپزشکی بدون کنکور پردیس خودگردان چیست؟

شرایط ثبت نام در رشته های بدون کنکور پزشکی 98 چیست؟

شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه های پردیس بین الملل چیست؟

شهریه رشته دندانپزشکی بدون کنکور پردیس خودگردان به چه میزان است؟

 

جهت اطلاع دقیق از شرایط و ضوابط پذیرش دندانپزشکی بدون آزمون پردیس در سال های گذشته و اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور دندانپزشکی پردیس با کارشناسان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ها تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

دندانپزشکی بدون کنکور پردیس تهران

قبولی در رشته دندانپزشکی برای داوطلبان تهرانی به اندازه تمامی شهرستان های دیگر حائز اهمیت می باشد. همچنین با توجه به اینکه دانشگاه های تهران تراز علمی بسیار بالاتری نسبت به سایر شهرستان ها و شهرهای دیگر دارند، به همین دلیل قبولی برای این متقاضیان از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می باشد.

 

آیا دندانپزشکی بدون آزمون پردیس تهران  امکان پذیر است؟ بریا سال های گذشته پاسخ مثبت می باشد. این امکان حتما وجود داشت. اما با توجه به شرایط ثبت نام بدون کنکور دندانپزشکی پردیس آن این امکان وجود داشت. لذا آن دسته از داوطلبانی که مایل و علاقه مند به شرکت در این رشته می باشند، حتما باید واجد شرایط آن باشند. اما در دفترچه راهنمای انتخاب رشته دانشگاه ها ، این رشته و کد رشته مربوطه به آن قابل مشاهده نمی باشد.

 

در ادامه در رابطه با دندانپزشکی پردیس و قبولی در رشته پزشکی صحبت خواهیم نمود. با ادامه با ما همراه باشید تا در رابطه با شرایط ثبت نام بدون کنکور دندانپزشکی پردیس  توضیحات بیشتری را ارائه نماییم . هر گونه سوالی که در این رابطه دارید، می توانید با 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

دندانپزشکی بدون کنکور پردیس با توجه سوابق تحصیلی و همچنین اخذ شهریه داوطلبان را در رشته دندانپزشکی بدون کنکور پذیرفته شوند.

 

 

 

شرایط دندانپزشکی بدون کنکور پردیس در سال های گذشته

 

شرایط دندانپزشکی بدون کنکو پردیس تهران
شرایط دندانپزشکی بدون کنکو پردیس تهران

 

شرایط دندانپزشکی با سوابق تحصیلی پردیس بین الملل تهران در سال های گذشته دچار تغییراتی شده است . قوانین موجود در گذشته در رابطه با قبولی در رشته دندانپزشکی خارج از کشور به شرح زیر می باشد.

 

آن دسته از داوطلبانی که فارغ التحصیل دیپلم های ریاضی و علوم تجربی می باشند، اجازه ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور پردیس را خواهند داشت. امکان ثبت نام برای سایر داوطلبان شرکت کننده رشته های دیگر در این دانشگاه وجود نخواهد شد.

 

شرایط معدلی لازم برای فارغ التحصیلان بدین شرح است : حداقل معدل لازم برای فارغ التحصیلان دیپلم 16 و یالاتر از 16 و حداقل معدل لازم برای فارغ التحصیلان پیش دانشگاهی ، بالاتر از 17 می باشد.

 

 

جهت اطلاع از قبولی در رشته پزشکی در سن بالا کلیک نمایید.

 

هر یک از متقاضیان حتما باید در یکی از دانشگاه های معتبر و مورد تائید وزارت علوم در خارج از کشور به میزان 72 واحد درسی در رشته دندانپزشکی در ایران تحصیل نموده باشند. معدل لازم برای داوطلبانی که در رشته دندانپزشکی این 72 ساعت را گذرانده اند، باید حداقل معدل 15 را کسب نموده باشند.

 

یکی از موارد بسیار مهمی که کلیه داوطلبان باید بدان توجه نمایند، مربوط به تحصیل در دانشگاه های مورد تائید وزارت علوم خواهد بود. در سال های اخیر متاسفانه شاهد این مسئله بوده ایم که برخی از دانشگاه ها بنا به برخی از سیاست ها و … از لیست دانشگاه های معتبر وزارت علوم خارج شده اند و به همین دلیل حتما قبل از اقدام به دندانپزشکی بدون کنکو پردیس لازم است قبل از ثبت نام از این مورد اطمینان لازم و کافی را کسب نمایید.

 

 

برای ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی کلیک کنید.

 

شهریه دندانپزشکی پردیس بین الملل

شهریه دندانپزشکی بدون آزمون دانشگاه پردیس خودگردان نسبت به سایر دانشگاه ها بالاتر می باشد. همچنین شهریه هایی که در هر یک از رشته های دانشگاه پردیس اعلام انتشار می دهند، مربوط به سال جاری می باشد. بنابراین چنانچه تمایل به محاسبه شهریه این دانشگاه می باشید، بهتر است میزان افزایش چند درصدی در هر دانشگاه را مد نظر قرار دهید.

 

آن دسته از داوطلبانی که واجد شرایط ثبت نام بدون کنکور دندانپزشکی پردیس می باشند در رابطه با شهریه این دانشگاه به صورت حدودی می توانیم بگوییم که برای هر ترم شهریه دانشگاه پردیس حدودا 20 تا 25 میلیون تومان می باشد که میزان شهریه بدون در نظر گرفتن امکانات رفاهی برای این دانشگاه ها خواهد بود.

 

 

برای اطلاع از رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد کلیک کنید.

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دندانپزشکی پردیس

 

 شرایط ثبت نام بدون کنکور دندانپزشکی پردیس

 

داوطلبان عزیزی که مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه های پردیس می باشند توجه داشته باشند که یکی از شرایط پذیرش بدون آزمون دندانپزشکی پردیس در سال های گذشته در نظر گرفته شده برای تمامی داوطلبان ، دارا بودن حداقل معدل لازم در رشته های تجربی و ریاضی می باشد. که این معدل نسبت به نوع دیپلم می تواند متفاوت باشد. بنابراین امکان ثبت نام و پذیرش تنها برای متقاضیانی که از معدل بالایی برخوردار می باشند، وجود خواهد داشت.

 

با توجه به اینکه دانشگاه های پردیس بین الملل یکی از دانشگاه هایی است که برای جذب دانشجویان خارج از کشور تاسیس شده است و بسیاری از دروس آنان به زبان انگلیسی می باشد، به همین دلیل برخوردار بودن سطح بالای زبان و همچنین دارا بودن مهارت از جمله شروط لازم برای این رشته محسوب می گردد.

 

چنانچه مایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط ثبت نام بدون کنکور دندانپزشکی پردیس و همچنین دندانپزشکی بدون کنکور پردیس می باشید، می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل که شماره های آنان در سایت موجود می باشد، تماس حاصل نمایید متخصصین ایران تحصیل همه روزه ، حتی در ایام تعطیل ، آناده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

 

 

سوالات پرتکرار در مورد دندانپزشکی بدون آزمون پردیس بین الملل

آیا در رابطه با آموزش ، تدریس اساتید و امکانات رشته دندانپزشکی بدون کنکور و با کنکور تفاوتی وجود دارد؟

خیر. شاید حتی بتوان گفت امکانات آموزشی در دانشگاه های بدون کنکور با توجه به اخذ شهریه، بسیار بالاتر از سایر دانشگاه ها می باشد. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان پذیرش در این رشته ها را بر سایر دانشگاه ها ترجیح می دهند.

 

رشته دستیاری دندانپزشکی چیست؟

تفاوت شهریه دانشگاه های آزاد و دانشگاه پردیس چقدر است؟

آیا با توجه به شرایط ترمیم معدل می توان برای تغییر معدل جهت پذیرش در دانشگاه های پردیس بین الملل اقدام نمود؟

آیا مدرک دانشگاه های پردیس بین الملل معتبر است؟

ظرفیت پذیرش در رشته دندانپزشکی بدون آزمون پردیس خودگردان برای امسال چند نفر است؟

آیا می توان با مدرک علوم آزمایشگاهی برای دانشگاه های بدون کنکور پزشکی ثبت نام نمود؟

 

برای دریافت پاسخ سوالات و همچنین دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر، با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط

رتبه قبولی بینایی سنجی بین الملل

رتبه قبولی فیزیوتراپی پردیس بین الملل

شرایط ثبت نام بدون کنکور دندانپزشکی پردیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب