ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

دندانپزشکی بدون کنکور پردیس ۱۴۰۲ + شهریه و شرایط

دندانپزشکی بدون کنکور پردیس
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

برای آشنایی با روش دریافت تخفیف شهریه دندانپزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس تماس بگیرید.

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

شرایط تحصیل در رشته دندانپزشکی بدون کنکور پردیس اعلام شد. رشته دندانپزشکی یکی از رشته های محبوب در سطح جامعه به شمار می رود. اغلب افرادی که در رشته تجربی درس خوانده اند، علاقمند قبولی در رشته دندانپزشکی می باشند. به علت زیاد بودن متقاضیان این رشته، قبول شدن در این رشته با کنکور، کار بسیار سختی به نظر برسد. همین مسئله باعث شده تا برخی از افراد به دنبال تحصیل در دندانپزشکی بدون کنکور پردیس باشند. قبولی در دندانپزشکی بدون آزمون پردیس کیش، ملزم به پرداخت شهریه و دارا بودن برخی از شرایط می باشد. اگر شما هم جز افرادی هستید که می خواهید در دندانپزشکی بدون کنکور پردیس کیش قبول درس بخوانید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. 

علاقه‌مندان به تحصیل بدون کنکور در رشته دندانپزشکی می‌توانند از طریق ثبت نام در کالج مدیکال ایران تحصیل، ظرف کمتر از یک سال به صورت تضمینی پذیرش یکی از دانشگاه‌های کشور ترکیه یا اتحادیه اروپا را بدست آورند. با تماس با شماره 02148810144 همین امروز در کالج ثبت نام کنید تا روند پذیرش شما در یک دانشگاه معتبر اروپایی آغاز شود.

همچنین در صورت داشتن سوال و نیاز به راهنمایی درباره پذیرش دندانپزشکی در دانشگاه‌های اروپا، با کلیک روی عکس پایین به پایگاه اینترنتی کالج ایران تحصیل منتقل خواهید شد.

 

 

با پر کردن فرم زیر ، ما با شما تماس میگیریم

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پزشکی بدون کنکور

اطلاعیه

در حال حاضر امکان ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور در هیچ کدام از دانشگاه های سراسر کشور وجود ندارد و مطالب و شرایط ذکر شده تماما مربوط به سال های گذشته می باشد.

دندانپزشکی بدون کنکور پردیس خودگردان تهران

👈قبولی در رشته دندانپزشکی برای داوطلبان تهرانی به اندازه تمامی شهرستان های دیگر حائز اهمیت می باشد. همچنین با توجه به اینکه دانشگاه های تهران تراز علمی بسیار بالاتری نسبت به سایر شهرستان ها و شهرهای دیگر دارند، به همین دلیل قبولی برای این متقاضیان از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می باشد. آیا دندانپزشکی بدون آزمون پردیس تهران امکان پذیر است؟

👈در سال های گذشته این امکان وجود داشت. در واقع، دانشگاه پردیس خودگردان با دریافت شهریه های نسبتا سنگین در اکثر رشته های تحصیلی علوم پزشکی و غیر علوم پزشکی دانشجو جذب می کند. داوطلبانی که مایل و علاقه مند به شرکت در دندانپزشکی بدون آزمون پردیس کیش می باشند، حتما باید واجد شرایط خاصی باشند. این شرایط، در دفترچه راهنمای انتخاب رشته دانشگاه ها، این رشته و کد رشته مربوطه به آن قابل مشاهده نمی باشد.

دندانپزشکی بدون کنکور پردیس خودگردان تهران

👈 برای آشنایی با نحوه ثبت نام دانشگاه پردیس تهران، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 👉

شرایط ثبت نام بدون کنکور دندانپزشکی پردیس

👈همان طور که در بخش های پیشین مقاله بیان کردیم، داوطلبان عزیزی که مایل به ادامه تحصیل در دندانپزشکی بدون آزمون پردیس کیش هستند، باید شرایط ثبت نام را دارا باشند. برخی از مهم ترین شرایط ثبت نام در دندانپزشکی بدون کنکور پردیس کیش، شامل موارد زیر می باشند:

 دارا بودن حداقل معدل لازم در رشته های تجربی و ریاضی می باشد.  این معدل نسبت به نوع دیپلم می تواند متفاوت باشد. بنابراین امکان ثبت نام و پذیرش تنها برای متقاضیانی که از معدل بالایی برخوردار می باشند، وجود خواهد داشت.

با توجه به اینکه دانشگاه های پردیس بین الملل یکی از دانشگاه هایی است که برای جذب دانشجویان خارج از کشور تاسیس شده است و بسیاری از دروس آنان به زبان انگلیسی می باشد، به همین دلیل برخوردار بودن سطح بالای زبان و همچنین دارا بودن مهارت از جمله شروط لازم برای این رشته محسوب می گردد.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دندانپزشکی پردیس

📌 چنانچه مایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط ثبت نام بدون کنکور دندانپزشکی پردیس و همچنین دندانپزشکی بدون کنکور پردیس می باشید، می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل که شماره های آنان در سایت موجود می باشد، تماس حاصل نمایید. متخصصین ایران تحصیل همه روزه، حتی در ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

برای مشاهده شهریه پرستاری دانشگاه آزاد روی لینک کلیک کنید.

شرایط دندانپزشکی بدون کنکور پردیس در سال های گذشته

👈در سال های گذشته وزارت بهداشت برای ورود دانشجویان به کشور و تحصیل آن ها در رشته دندانپزشکی شرایطی را مد نظر گرفت که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت:

داشتن مدرک دیپلم با معدل حداقل ۱۶ در امتحانات کتبی

مسئله دومی که در زمان ثبت نام در رشته دندانپزشکی دانشگاه پردیس بین الملل برای وزارت بهداشت حائز اهمیت می باشد کسب معدل بالاتر از ۱۷ در مقطع پیش دانشگاهی می باشد.

طی کردن حداقل ۷۲ واحد درسی مرتبط در موسسه تحصیلی خارج از کشور به طور پیوسته با میانگین نمره بالای ۱۵

عضویت و طی شدن مدارج تحصیل در موسسه هایی که مورد تایید وزارت بهداشت هستند (در صورتی که مرکز تحصیلی شما در خارج از کشور مورد تایید وزارت بهداشت نباشد دارا بودن باقی ویژگی ها اهمیتی ندارد)

علاقه‌مندان به تحصیل د رشته دندانپزشکی در دانشگاه‌های سراسری راهی جز کسب نتیجه در کنکور سراسری ندارند. اما کسب نتیجه از کنکور آنقدرها هم مشکل نیست، با کسب مشاوره و تهیه منابع درست قادر خواهید بود نتیجه لازم را در کنکور کسب کنید. با ثبت نام در آکادمی ایران تحصیل قادر خواهید بود آموزش‌های لازم جهت کسب نتیجه قابل قبول در کنکور را کسب کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی و یا داشتن سوال، با کلیک روی عکس زیر به پایگاه اینترنتی آکادمی ایران تحصیل منتقل خواهید شد.

آکادمی ایران تحصیل

شهریه دندانپزشکی پردیس بین الملل

شهریه دندانپزشکی پردیس بین الملل در سال جدید به طور رسمی از سوی این مرکز اعلام نشده است و نرخ هایی که می توانید با جستجو در اینترنت بیابید معمولا مربوط به سال های گذشته می باشد. اما، با توجه به اینکه نرخ هزینه های این مرکز برای رشته دندانپزشکی هر ساله از ۱۰ تا حداکثر ۱۵ درصد افزایش پیدا می کند می توان به طور حدودی از هزینه های ثبت نام در پردیس بین الملل برای رشته دندانپزشکی مطلع شد؛ در ادامه با بررسی جدول شهریه ثبت نام در دانشگاه پردیس بین الملل برای این رشته با ما همراه  باشید:

 

شهریه ثابت ۲۴/۲۰۰/۰۰۰ الی ۲۵/۳۰۰/۰۰۰ تومان
واحد نظری ۴/۲۳۵/۰۰۰ الی ۴/۴۲۷/۰۰۰ تومان
واحد عملی ۶/۶۵۵/۰۰۰ الی ۶/۹۵۷/۰۰۰ تومان
واحد نظری ۵/۴۴۵/۰۰۰ الی ۵/۶۹۳/۵۰۰ تومان
واحد عملی آزمایشگاه ۹/۶۸۰/۰۰۰ الی ۱۰/۱۲۰/۰۰۰ تومان
واحد کارآموزی ۹/۶۸۰/۰۰۰ الی ۱۰/۱۲۰/۰۰۰ تومان
واحد پایان نامه ۹/۶۸۰/۰۰۰ الی ۱۰/۱۲۰/۰۰۰ تومان

 

📌 توجه داشته باشید که این دانشگاه در حال حاضر هیچ پذیرش بدون کنکوری در زیر شاخه های پزشکی ندارد و مبالغ بر اساس تعرفه های افزایش محاسبه شده است.

👈 برای آشنایی با شهریه دانشگاه پردیس خودگردان بر روی لینک کلیک کنید. 👉

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور پردیس

در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در مورد مدارک مورد نیاز برای ثبت نام بدون کنکور دندانپزشکی دانشگاه پردیس خودگردان در اختیار شما قرار دهیم. برخی از مهم ترین این مدارک مورد نیاز برای دندانپزشکی بدون آزمون پردیس کیش، شامل موارد زیر می باشند:

مدارک لازم برای ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور پردیس

✔️ اسکن عکس 3*4

✔️مدارک شناسایی اعم از شناسنامه و کارت ملی 

✔️سوابق تحصیلی

✔️اطلاعات درج شده در دیپلم

✔️آدرس محل سکونت

✔️اطلاعات مربوط به سهمیه و امتیاز ها

✔️اطلاعات تماس 

پزشکی بدون کنکور

نحوه ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور پردیس

برای ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور پردیس کیش، شما عزیزان باید مراحلی را طی نمایید که این مراحل، شامل موارد زیر می باشند: 

✔️ در گام اول باید مرورگر خود را باز کرده و نام سازمان سنجش آموزش کشور را در مرورگر خود جستجو کنید. لازم به ذکر است بدانید بعد از انجام این کار گوگل لینک وب سایت رسمی سازمان آموزش کشور را برای شما به نمایش در می آورد و شما می توانید از طریق لینک که در تصویر زیر قابل مشاهده است وارد وب سایت سازمان سنجش شوید.

ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور پردیس

✔️ زمانی که وارد وب سایت سنجش می شوید در سمت راست چند گزینه وجود دارد که یکی از آنها گزینه سراسری است. در این قسمت از کار شما باید بر روی گزینه سراسری کلیک کنید. بعد از کلیک کردن بر روی گزینه سراسری باید مطابق تصویر زیر بر روی گزینه ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سراسری کلیک کنید. توجه داشته باشید این گزینه تنها برای افرادی مناسب است که قصد دارم بدون شرکت در کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پردیس به تحصیل بپردازند.

گام دوم ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور پردیس

✔️ همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید در این قسمت از کار باید تصویر خود را در سایت رسمی سازمان سنجش بارگذاری کنید. این نکته را در نظر داشته باشید برای انجام این کار تنها کافی است بر روی گزینه Choose file کلیک کنید و فایل تصویر خود را بارگذاری نمایید. در ادامه بهتر است ذکر کنیم که می توانید تصویر عکسی که بارگذاری کرده اید را در کادر مشخص شده در تصویر زیر مشاهده نمایید. و در انتها بر روی دکمه تایید و ادامه کلیک کنید تا بتوانید وارد مرحله بعد شوید. البته توجه داشته باشید که بارگذاری تصویر در وب سایت رسمی سازمان سنجش دارای قواعد و مقررات مهمی است که باید قبل از بارگذاری به آنها توجه کنید و از آنها مطلع باشید. اگر اطلاعاتی نسبت به این قوانین و مقررات ندارید تنها کافی است در سمت چپ صفحه بارگذاری تصویر بخش نکات مهم را با دقت مطالعه نمایید.

گام سوم ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور پردیس

 

✔️ آخرین مرحله مربوط به تکمیل فرم مربوط به رشته دندانپزشکی بدون کنکور پردیس می باشد که می توانید با مشاهده تصویر زیر از آن بیشتر مطلع شوید. تکمیل کردن فرم زیر بسیار آسان می باشد چون مربوط به اطلاعات شخصی هر فرد است و گزینه پیچیده ای در آن وجود ندارد.

📜 خلاصه مطلب 📜

حال که به پایان مقاله تحصیل در رشته دندانپزشکی بدون کنکور پردیس رسیده ایم مطمئناً شما به رشته دندانپزشکی علاقه بسیار زیادی دارید. همانطور که در مقاله مطالعه گردید اطلاعات دقیقی نسبت به تحصیل در رشته دندانپزشکی بدون کنکور پردیس کیش در اختیار شما قرار داده ایم و مطمئنا شما به راحتی می توانید با استفاده از راهنمای تصویری ثبت نام در وب سایت رسمی سازمان سنجش ثبت نام نمایید. این نکته مهم را در نظر داشته باشید به غیر از دانشگاه پردیس امکان تحصیل در رشته دندانپزشکی در دانشگاه آزاد هم برای داوطلبان وجود دارد. در نهایت امیدواریم موارد موجود در این مقاله بتواند در انتخاب مسیر برای تحصیل در رشته دندانپزشکی برای شما مفید واقع شود.

 

📥 برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 📥

 

3.5/5 - (16 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

برای آشنایی با روش دریافت تخفیف شهریه دندانپزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس تماس بگیرید.

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا در رابطه با آموزش، تدریس اساتید و امکانات رشته دندانپزشکی بدون کنکور و با کنکور تفاوتی وجود دارد؟

خیر. شاید حتی بتوان گفت امکانات آموزشی در دانشگاه های بدون کنکور با توجه به اخذ شهریه، بسیار بالاتر از سایر دانشگاه ها می باشد. 

آیا راه میانبری برای انتخاب دندانپزشکی بدون کنکور وجود دارد؟

بله، روش های زیادی همچون تحصیل در دانشگاه ازاد یا خارج از کشور هم وجود دارد.

شهریه دندانپزشکی بدون آزمون در خارج از کشور چقدر است؟

قیمت دلار نوسانات زیادی دارد به همین دلیل امکان اعلام مبلغ وجود ندارد.

نظرات

55 دیدگاه دربارهٔ «دندانپزشکی بدون کنکور پردیس ۱۴۰۲ + شهریه و شرایط»

 1. Avatar photo ناشناسی گفت:

  سلام
  شهریه دندانپزشکی بدون کنکور دانشگاهای پردیس چقدره؟

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   اصلا دندان پزشکی بدون کنکور نداریم.

 2. Avatar photo بهار گفت:

  سلام .باتراز 4 هزار سوابق تحصیلی میشه دندون خوند توی پردیس کیش؟

  1. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

   سلام وقتتون بخیر خیر

 3. Avatar photo بهار گفت:

  سلام .باتراز 4 هزار سوابق تحصیلی میشه دندون خوند توی پردیس کیش؟

 4. Avatar photo منصور گفت:

  سلام ، برای پردیس کیش باید کنکور بدی ، اگر باید بدیم باید چه رتبه ای رو بیاریم

  1. Avatar photo مشاور بهروزی گفت:

   جهت دریافت اطلاعات با سامانه تماس حاصل فرمایید

 5. Avatar photo محمد گفت:

  سلام آیا دانشگاه پردیس رشته دندانسازی هم داره و مدرکی میده که مورد تایید امور درمان باشه و بشه باهاش مجوز کار گرفت؟

  1. Avatar photo isaei گفت:

   سلام پذیرش دندانپزشکی از طریق کنکور سراسری میباشد و مجوز هم میده

 6. Avatar photo نیکتا گفت:

  سلام.واقعا بدون کنکور می توان داندانپزشکی درایران تحصیل کرد؟

  1. Avatar photo isaei گفت:

   سلام وقتتون بخیر .خیر

  2. Avatar photo پول بده تعظیم هم میکننددوست عزیز!؟چرانشه!!؟بیچاره مریض!؟ گفت:

   پول بدی چرانشه!؟اونم درایران!؟بیچاره مریض ها!!؟

   1. Avatar photo مشاور ملکی گفت:

    سلام وقت بخیر
    امکان تحصیل دندنپزشکی بدون کنکور در ایران وجود ندارد. اگر تمایل دارید در دانشگاه دندانپزشکی بدون کنکور تحصیل کنیدبا مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید.

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • دفترچه ثبت نام بدون کنکور سراسری

  دفترچه ثبت نام بدون کنکور سراسری ۱۴۰۲ + دانلود | ایران تحصیل

  دفترچه ثبت نام بدون کنکور سراسری برای کلیه داوطلبان و متقاضیان ثبت نام بدون آزمون منتشر شد. هر فرد در صورت داشتن شرایط ضروری می‌تواند پس از دانلود دفترچه انتخاب رشته با سوابق تحصیلی سراسری اقدام به ثبت‌نام در این...
 • ارزانترین کشور برای تحصیل در رشته پزشکی بدون کنکور

  ارزانترین کشور برای تحصیل در رشته پزشکی بدون کنکور 2024 | irantahsil

  با گسترش جهانی شدن و افزایش تقاضا برای تحصیل در رشته پزشکی، بسیاری از دانشجویان به دنبال راه‌هایی برای کاهش هزینه‌های تحصیل و یافتن کشورهایی با شرایط مالی مناسب هستند. یافتن ارزانترین کشور برای تحصیل در رشته پزشکی بدون کنکور...
 • اعلام نتایج انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی

  اعلام نتایج انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی ۱۴۰۲

  زمان اعلام نتایج انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی ۱۴۰۲ براساس اعلامیه سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد. کلیه داوطلبان لزوماً باید در موعد مقرر جهت اطلاع از نتایج پذیرش براساس سوابق تحصیلی سراسری اقدامات لازم را انجام دهند. هر فرد...
 • ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور

  ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور ۱۴۰۲ {رشته محل ها}

  ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور آغاز شد. داوطلبین هنرستان که قصد شرکت در کنکور کاردانی را ندارند، می‌توانند با مطالعه به سایت ثبت نام دانشگاه فنی حرفه‌ای مراجعه کرده و پس از تکمیل فرم، درخواست خود را...
تماس با مشاور