تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
دندانپزشکی بدون کنکور پردیس

ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور پردیس

دندانپزشکی بدون کنکور پردیس
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

دندانپزشکی بدون کنکور پردیس یکی از راه های ورود به حرفه ی دندانپزشکی در سال های گذشته محسوب می گردید که هدف بسیاری از داوطلبان کنکور بود، امروز می توانیم جهت ثبت نام رشته دندانپزشکی بدون کنکور پردیس از طریق پذیرش بدون آزمون در دانشگاه پردیس خودگردان اقدام کنیم.

پوشیدن لباس پزشکی برای بسیاری از داوطلبانی که در کنکور تجربی شرکت می نمایند آرزوی بسیار دست نیافتنی است. با توجه به شرایط سخت قبولی در آزمون سراسری، قبولی در این رشته، برای بسیاری از داوطلبان غیر ممکن شده است.

به همین دلیل پذیرش بدون کنکور و یا بهتر بگوییم دندانپزشکی بدون کنکور تهران می تواند یکی از خبرهای بسیار مسرت بخش در این زمینه باشد.

در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم تا در رابطه با دندانپزشکی بدون کنکور پردیس و شرایط ثبت نام بدون کنکور دندانپزشکی اطلاعات کاملی را به شما عزیزان ارائه نماییم.

 

جهت اطلاع دقیق از شرایط و ضوابط پذیرش دندانپزشکی بدون آزمون پردیس در سال های گذشته و اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور دندانپزشکی پردیس با کارشناسان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ها تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

دندانپزشکی بدون کنکور پردیس تهران

قبولی در رشته دندانپزشکی برای داوطلبان تهرانی به اندازه تمامی شهرستان های دیگر حائز اهمیت می باشد. همچنین با توجه به اینکه دانشگاه های تهران تراز علمی بسیار بالاتری نسبت به سایر شهرستان ها و شهرهای دیگر دارند، به همین دلیل قبولی برای این متقاضیان از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می باشد.

آیا دندانپزشکی بدون آزمون پردیس تهران امکان پذیر است؟ در سال های گذشته این امکان وجود داشت.

داوطلبانی که مایل و علاقه مند به شرکت در این رشته می باشند، حتما باید واجد شرایط آن باشند. اما در دفترچه راهنمای انتخاب رشته دانشگاه ها، این رشته و کد رشته مربوطه به آن قابل مشاهده نمی باشد.

در ادامه در رابطه با دندانپزشکی پردیس و قبولی در رشته پزشکی صحبت خواهیم نمود در ادامه با ما همراه باشید تا در رابطه با شرایط ثبت نام بدون کنکور دندانپزشکی پردیس توضیحات بیشتری را ارائه نماییم.

 

شرایط دندانپزشکی بدون کنکور پردیس در سال های گذشته

 

رشته دندانپزشکی بدون کنکور

 

شرایط دندانپزشکی با سوابق تحصیلی پردیس بین الملل تهران در سال های گذشته دچار تغییراتی شده است. 

آن دسته از داوطلبانی که فارغ التحصیل دیپلم های ریاضی و علوم تجربی می باشند، اجازه ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور پردیس را خواهند داشت. امکان ثبت نام برای سایر داوطلبان شرکت کننده رشته های دیگر در این دانشگاه وجود نخواهد شد.

شرایط معدلی لازم برای فارغ التحصیلان بدین شرح است: حداقل معدل لازم برای فارغ التحصیلان دیپلم 16 و حداقل معدل لازم برای فارغ التحصیلان پیش دانشگاهی، بالاتر از 17 می باشد.

 

جهت اطلاع از قبولی در رشته پزشکی در سن بالا کلیک نمایید.

 

هر یک از متقاضیان حتما باید در یکی از دانشگاه های معتبر و مورد تائید وزارت علوم در خارج از کشور به میزان 72 واحد درسی در رشته دندانپزشکی در ایران تحصیل نموده باشند. معدل لازم برای داوطلبانی که در رشته دندانپزشکی این 72 ساعت را گذرانده اند، باید حداقل معدل 15 را کسب نموده باشند.

یکی از موارد بسیار مهمی که کلیه داوطلبان باید بدان توجه نمایند، مربوط به تحصیل در دانشگاه های مورد تائید وزارت علوم خواهد بود. در سال های اخیر متاسفانه شاهد این مسئله بوده ایم که برخی از دانشگاه ها بنا به برخی از سیاست ها و … از لیست دانشگاه های معتبر وزارت علوم خارج شده اند و به همین دلیل حتما قبل از اقدام به دندانپزشکی بدون کنکو پردیس لازم است قبل از ثبت نام از این مورد اطمینان لازم و کافی را کسب نمایید.

 

برای ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی کلیک کنید.

 

شهریه دندانپزشکی پردیس بین الملل

شهریه دندانپزشکی بدون آزمون دانشگاه پردیس خودگردان نسبت به سایر دانشگاه ها بالاتر می باشد. همچنین شهریه هایی که در هر یک از رشته های دانشگاه پردیس اعلام انتشار می دهند، مربوط به سال جاری می باشد. بنابراین چنانچه تمایل به محاسبه شهریه این دانشگاه می باشید، بهتر است میزان افزایش چند درصدی در هر دانشگاه را مد نظر قرار دهید.

آن دسته از داوطلبانی که واجد شرایط ثبت نام بدون کنکور دندانپزشکی پردیس می باشند در رابطه با شهریه این دانشگاه به صورت حدودی می توانیم بگوییم که برای هر ترم شهریه دانشگاه پردیس حدودا 20 تا 25 میلیون تومان می باشد که میزان شهریه بدون در نظر گرفتن امکانات رفاهی برای این دانشگاه ها خواهد بود.

 

برای اطلاع از رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد کلیک کنید.

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دندانپزشکی پردیس

 

دندانپزشکی بدون کنکور

 

داوطلبان عزیزی که مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه های پردیس می باشند توجه داشته باشند که یکی از شرایط پذیرش بدون آزمون دندانپزشکی پردیس در سال های گذشته برای تمامی داوطلبان، دارا بودن حداقل معدل لازم در رشته های تجربی و ریاضی می باشد.

این معدل نسبت به نوع دیپلم می تواند متفاوت باشد. بنابراین امکان ثبت نام و پذیرش تنها برای متقاضیانی که از معدل بالایی برخوردار می باشند، وجود خواهد داشت.

با توجه به اینکه دانشگاه های پردیس بین الملل یکی از دانشگاه هایی است که برای جذب دانشجویان خارج از کشور تاسیس شده است و بسیاری از دروس آنان به زبان انگلیسی می باشد، به همین دلیل برخوردار بودن سطح بالای زبان و همچنین دارا بودن مهارت از جمله شروط لازم برای این رشته محسوب می گردد.

چنانچه مایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط ثبت نام بدون کنکور دندانپزشکی پردیس و همچنین دندانپزشکی بدون کنکور پردیس می باشید، می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل که شماره های آنان در سایت موجود می باشد، تماس حاصل نمایید. متخصصین ایران تحصیل همه روزه، حتی در ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

 

برای اطلاع از تقویم آموزشی دانشگاه امام رضا 1400-1401 بر روی لینک کلیک کنید.

 

آیا در رابطه با آموزش، تدریس اساتید و امکانات رشته دندانپزشکی بدون کنکور و با کنکور تفاوتی وجود دارد؟

خیر. شاید حتی بتوان گفت امکانات آموزشی در دانشگاه های بدون کنکور با توجه به اخذ شهریه، بسیار بالاتر از سایر دانشگاه ها می باشد. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان پذیرش در این رشته ها را بر سایر دانشگاه ها ترجیح می دهند.

 

جهت اطلاع از اینکه رشته دستیاری دندانپزشکی چیست؟ و شرایط ثبت نام یا شهریه دندانپزشکی بدون کنکور با متخصصان و کارشناسان ایران تحصیل تماس حاصل فرمائید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط

رتبه قبولی بینایی سنجی بین الملل

رتبه قبولی فیزیوتراپی پردیس بین الملل

دندانپزشکی بدون کنکور پردیس

2.7/5 - (8 امتیاز)

یا امکان انتخاب رشته دندانپزشکی بدون کنکور پردیس 1400-1401 وجود دارد؟

در حال حاضر این امکان انتخاب دندانپزشکی بدون کنکور پردیس وجود ندارد.

آیا امکان تحصیل در دندانپزشکی بدون کنکور در دانشگاه آزاد موجود است؟

خیر، دندانپزشکی جزء رشته هایی نیست که بتوان بدون ازمون انتخاب کرد.

آیا راه میانبری برای انتخاب دندانپزشکی بدون کنکور پردیس وجود دارد؟

بله، راه های متفاوتی از جمله تحصیل در خارج از کشور و یا شرکت در کنکور لیسانس به پزشکی ممکن است.

شهریه دندانپزشکی بدون آزمون در خارج از کشور چقدر است؟

با توجه به نوسان قیمت ها نمیتوان قیمت ثابتی را در نظر گرفت. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. BAHAR
  ۱۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۴

  رشته مهندسی کامپیوتر کاردانی بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی نداره؟

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام مهندسی رشته کارشناسی پیوسیته هست ولی توو علمی کاربردی فناوری اطلاعات داره

 2. فاطمه
  ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۱

  سلام من سال۹۹دیپلم گرفتم بامعدل سال۱۶/۸۷ چقدراحتمال داره بااین معدل رشته مدیریت براساس سوابق تحصیلی دانشگاه روزانه قبول شم ؟

  • moshaverarshad
   ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۷

   سلام اصولا بر اساس سوابق تحصیلی فقط دانشگاه های شهریه پرداز دارند…

 3. زینب
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۴

  سلام من دیپلم ریاضی دارم برای سال 9۰.۹۱ایا میشه ادامه تحصیل بدم تو دانشگاه در رشته باستان شناسی.حسابداری.یا عمران

  • moshaverarshad
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۱

   سلام اره معدل بالایی داری . میتونی براساس سوابق تحصیلی ثبت نام کنی

 4. پریسا
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۹

  سلام می خواستم بدونم من کە دیپلم تجربی دارم میتونم زیرگروە ریاضی مهندسی مکانیک را انتخب کنم؟

  • moshaverarshad
   ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۲

   سلام پریسا
   بله شما میتونین در رشته بدون کنکور زیرگروه رشته ریاضی مهندسی مکانیک انتخاب رشته کنید

ایران تحصیل
تماس با مشاور