تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
دندانپزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس

دندانپزشکی بدون کنکور پردیس 1401 + شرایط ثبت نام | ایران تحصیل

دندانپزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

دندانپزشکی بدون کنکور پردیس یکی از راه های ورود به حرفه ی دندانپزشکی در سال های گذشته محسوب می گردید که هدف بسیاری از داوطلبان کنکور بود، امروز می توانیم جهت ثبت نام رشته دندانپزشکی بدون کنکور پردیس از طریق پذیرش بدون آزمون در دانشگاه پردیس خودگردان اقدام کنیم.

پوشیدن لباس پزشکی برای بسیاری از داوطلبانی که در کنکور تجربی شرکت می نمایند آرزوی بسیار دست نیافتنی است. با توجه به شرایط سخت قبولی در آزمون سراسری، قبولی در این رشته، برای بسیاری از داوطلبان غیر ممکن شده است.

به همین دلیل پذیرش بدون کنکور و یا بهتر بگوییم دندانپزشکی بدون کنکور تهران می تواند یکی از خبرهای بسیار مسرت بخش در این زمینه باشد.

 

 

جهت اطلاع دقیق از شرایط و ضوابط پذیرش دندانپزشکی بدون آزمون پردیس در سال های گذشته و اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور دندانپزشکی پردیس با کارشناسان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ها تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

دندانپزشکی بدون کنکور پردیس خودگردان تهران

قبولی در رشته دندانپزشکی برای داوطلبان تهرانی به اندازه تمامی شهرستان های دیگر حائز اهمیت می باشد. همچنین با توجه به اینکه دانشگاه های تهران تراز علمی بسیار بالاتری نسبت به سایر شهرستان ها و شهرهای دیگر دارند، به همین دلیل قبولی برای این متقاضیان از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می باشد.

آیا دندانپزشکی بدون آزمون پردیس تهران امکان پذیر است؟ در سال های گذشته این امکان وجود داشت.

داوطلبانی که مایل و علاقه مند به شرکت در این رشته می باشند، حتما باید واجد شرایط آن باشند. اما در دفترچه راهنمای انتخاب رشته دانشگاه ها، این رشته و کد رشته مربوطه به آن قابل مشاهده نمی باشد.

 

شرایط دندانپزشکی بدون کنکور پردیس در سال های گذشته

دندانپزشکی بدون آزمون پردیس

 

در سال های گذشته وزارت بهداشت برای ورود دانشجویان به کشور و تحصیل آن ها در رشته دندانپزشکی شرایطی را مد نظر گرفت که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت:

 • داشتن مدرک دیپلم با معدل حداقل ۱۶ در امتحانات کتبی
 • مسئله دومی که در زمان ثبت نام در رشته دندانپزشکی دانشگاه پردیس بین الملل برای وزارت بهداشت حائز اهمیت می باشد کسب معدل بالاتر از ۱۷ در مقطع پیش دانشگاهی می باشد.
 • طی کردن حداقل ۷۲ واحد درسی مرتبط در موسسه تحصیلی خارج از کشور به طور پیوسته با میانگین نمره بالای ۱۵
 • عضویت و طی شدن مدارج تحصیل در موسسه هایی که مورد تایید وزارت بهداشت هستند (در صورتی که مرکز تحصیلی شما در خارج از کشور مورد تایید وزارت بهداشت نباشد دارا بودن باقی ویژگی ها اهمیتی ندارد)

متاسفانه این شرایط برای ثبت نام به روز نیست و بسته به آخرین اطلاعیه های وزارت بهداشت که می توانید آن را در وبسایت این وزارت چک کنید متغیر می باشد، علاوه بر پیگیری شرایط از سایت وزارت بهداشت می توانید با برقراری تماس با مشاورین مرکز ایران تحصیل سوالات خود را مطرح نمایید.

 

جهت اطلاع از قبولی در رشته پزشکی در سن بالا کلیک نمایید.

 


شهریه دندانپزشکی پردیس بین الملل

شهریه دندانپزشکی پردیس بین الملل در سال جدید به طور رسمی از سوی این مرکز اعلام نشده است و نرخ هایی که می توانید با جستجو در اینترنت بیابید معمولا مربوط به سال های گذشته می باشد، اما با توجه به اینکه نرخ هزینه های این مرکز برای رشته دنداپزشکی هر ساله از ۱۰ تا حداکثر ۱۵ درصد افزایش پیدا می کند می توان به طور حدودی از هزینه های ثبت نام در پردیس بین الملل برای رشته داندانپزشکی مطلع شد؛ در ادامه با بررسی جدول شهریه ثبت نام در دانشگاه پردیس بین الملل برای این رشته با ما همراه  باشید:

شهریه ثابت ۲۴/۲۰۰/۰۰۰ الی ۲۵/۳۰۰/۰۰۰ تومان

 

دروس پایه شهریه ثبت نام
واحد نظری ۴/۲۳۵/۰۰۰ الی ۴/۴۲۷/۰۰۰ تومان
واحد عملی ۶/۶۵۵/۰۰۰ الی ۶/۹۵۷/۰۰۰ تومان

 

دروس اختصاصی شهریه
واحد نظری ۵/۴۴۵/۰۰۰ الی ۵/۶۹۳/۵۰۰ تومان
واحد عملی آزمایشگاه ۹/۶۸۰/۰۰۰ الی ۱۰/۱۲۰/۰۰۰ تومان
واحد کارآموزی ۹/۶۸۰/۰۰۰ الی ۱۰/۱۲۰/۰۰۰ تومان
واحد پایان نامه ۹/۶۸۰/۰۰۰ الی ۱۰/۱۲۰/۰۰۰ تومان

 

کلاس های جبرانی یا اختیاری شهریه
واحد نظری ۱/۸۱۵/۰۰۰ الی ۱/۸۹۷/۰۰۰ تومان
واحد عملی ۲/۴۲۰/۰۰۰ الی ۲/۵۳۰/۰۰۰ تومان

 

توجه داشته باشید که این دانشگاه در حال حاضر هیچ پذیرش بدون کنکوری در زیر شاخه های پزشکی ندارد و مبالغ بر اساس تعرفه های افزایش محاسبه شده.

 

برای اطلاع از رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد کلیک کنید.

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دندانپزشکی پردیس

 

دندانپزشکی بدون کنکور

 

داوطلبان عزیزی که مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه های پردیس می باشند توجه داشته باشند که یکی از شرایط پذیرش بدون آزمون دندانپزشکی پردیس در سال های گذشته برای تمامی داوطلبان، دارا بودن حداقل معدل لازم در رشته های تجربی و ریاضی می باشد.

این معدل نسبت به نوع دیپلم می تواند متفاوت باشد. بنابراین امکان ثبت نام و پذیرش تنها برای متقاضیانی که از معدل بالایی برخوردار می باشند، وجود خواهد داشت.

با توجه به اینکه دانشگاه های پردیس بین الملل یکی از دانشگاه هایی است که برای جذب دانشجویان خارج از کشور تاسیس شده است و بسیاری از دروس آنان به زبان انگلیسی می باشد، به همین دلیل برخوردار بودن سطح بالای زبان و همچنین دارا بودن مهارت از جمله شروط لازم برای این رشته محسوب می گردد.

چنانچه مایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط ثبت نام بدون کنکور دندانپزشکی پردیس و همچنین دندانپزشکی بدون کنکور پردیس می باشید، می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل که شماره های آنان در سایت موجود می باشد، تماس حاصل نمایید. متخصصین ایران تحصیل همه روزه، حتی در ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

 

آیا در رابطه با آموزش، تدریس اساتید و امکانات رشته دندانپزشکی بدون کنکور و با کنکور تفاوتی وجود دارد؟

خیر. شاید حتی بتوان گفت امکانات آموزشی در دانشگاه های بدون کنکور با توجه به اخذ شهریه، بسیار بالاتر از سایر دانشگاه ها می باشد. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان پذیرش در این رشته ها را بر سایر دانشگاه ها ترجیح می دهند.

 

جهت اطلاع از اینکه رشته دستیاری دندانپزشکی چیست؟ و شرایط ثبت نام یا شهریه دندانپزشکی بدون کنکور با متخصصان و کارشناسان ایران تحصیل تماس حاصل فرمائید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط

رتبه قبولی بینایی سنجی بین الملل

رتبه قبولی فیزیوتراپی پردیس بین الملل

 

3/5 - (9 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

یا امکان انتخاب رشته دندانپزشکی بدون کنکور پردیس 1400-1401 وجود دارد؟

در حال حاضر این امکان انتخاب دندانپزشکی بدون کنکور پردیس وجود ندارد.

آیا امکان تحصیل در دندانپزشکی بدون کنکور در دانشگاه آزاد موجود است؟

خیر، دندانپزشکی جزء رشته هایی نیست که بتوان بدون ازمون انتخاب کرد.

آیا راه میانبری برای انتخاب دندانپزشکی بدون کنکور پردیس وجود دارد؟

بله، راه های متفاوتی از جمله تحصیل در خارج از کشور و یا شرکت در کنکور لیسانس به پزشکی ممکن است.

شهریه دندانپزشکی بدون آزمون در خارج از کشور چقدر است؟

با توجه به نوسان قیمت ها نمیتوان قیمت ثابتی را در نظر گرفت. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Asal
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۱۴

  سلام وقتتون بخیر من سال دیگه کنکور دارم میخواستم ازتون بپرسم کدام دانشگاه ها در رشته ی دندان پزشکی بدون کنکور دانشجو قبول میکنند؟!

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

   سلام
   برای برسی رشته و دانشگاه با مرکز تماس بگیرید

 2. حج علی
  ۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۱

  با دیپلم ریاضی میشه رفت دندان پزشکی ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

   سلام وقت بخیر باید کنکور تجربی شرکت کنید و می توانید کنکور تجربی را شرکت کنید

 3. helen
  ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۸

  سلام وقتتون بخیر
  توی متن بالا نوشته شده بدون کنکور و با شرط معدل دیپلم و پیش دانشگاهی ثبت نام رشته دندانپزشکی بدون کنکور پردیس وجود داره حتی پیج هم در این رابطه ست و گفته چون برای خارجی‌ها احداث شده مهارت زبان خیلی مهمه چطور طوری پاسخ ها گفتین فقط از طریق کنکور ارائه‌ میشه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۳

   سلام وقت بخیر برای دندان پزشکی بدون کنکور بستگی به جذب دانشگاه ها داره که نیاز به بررسی داره برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

   • سوسن
    ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۶

    سلام، کسانی که در سال 1401 رشته پزشکی در خارج از کشور رو شروع کنن، آیا بعد از 2 سال می‌توانند به کشور برگردند و ادامه تحصیل دهند؟ چون یه قانونی وزارت بهداشت برای رشته ی پزشکی گزاشتن که دانشجویان بعد از سال 97 که رفتن پزشکی در خارج از کشور امکان انتقال به ایران رو ندارن.

    • کارشناس ارشد
     ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۵

     سلام . این قانون در حال حاضر به حالت تعلیق درآمده است . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید

 4. فاطمه فردوسی
  ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۷

  سلام .عذرخواهی میکنم میتونم از مشاورین محترم که چرا تمام پیام های من بدون جواب حذف شده مدارکی که خدمتتون عرض نمودم هنوز به سازمان سنجش نرسیده چون یکی از مشاورین فرمودند تا مرداد صبرنمایید حتی اگر میشد از طریق وات میفرستادم ولی خیلی زیادهست لطفاخواهش میکنم تجدید نظر بفرمایید.باتشکر فراوان

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۵

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به درخواست شما نسبت به بررسی مدارک ارسالی به سازمان سنجش با مشاوزان مجموعه تماس فرمایید تا اقدامات شما پیگیری شود موفق باشید

   • سوسن
    ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۸

    سلام، کسانی که در سال 1401 رشته پزشکی در خارج از کشور رو شروع کنن، آیا بعد از 2 سال می‌توانند به کشور برگردند و ادامه تحصیل دهند؟ چون یه قانونی وزارت بهداشت برای رشته ی پزشکی گزاشتن که دانشجویان بعد از سال 97 که رفتن پزشکی در خارج از کشور امکان انتقال به ایران رو ندارن.

    • کارشناس ارشد
     ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

     سلام وقت بخیر با توجه به قوانین وزارت بهداشت برای دانشجویان خارج از کشور امکان نقل و انتقال برای هر رشته ای لغو شده و امکانپذیر نیست موفق باشید

   • یاسمین
    ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۱

    سلام خسته نباشید ببخشید امسال بدون آزمون کنکور امکان ثبت نام در رشته ی دندانپزشکی وجود داره یاخیر؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

     سلام
     نیازه سایت اصلی رو چک کنید

 5. فاطمه فردوسی
  ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۷

  ببخشید من اشتباه کردم امروز روزاخرثبت نام است خواهش می کنم درتسریع پاسخ من لطف بفرمایید .الله یاورتان باد

  • کارشناس ارشد
   ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۲

   سلام جهت دریافت مشاوره در خصوص رشته دندانپزشکی با مشاوران مرکز تماس بگیرید

 6. فاطمه فردوسی
  ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۴

  سلام ببخشید لطف می فرمایید سوال منو جواب دهید .ایا من میتوانم دررشته دندانپزشگی پردیس خودگردان بدون کنکور با پرداخت شهریه ای که دانشگاه پردیس تعیین می نماید درترم بهمن ثبت نام نمایم دردانشگاه پردیس شیراز .خواهش میکنم درتسریع جواب اگر جسارت نیست پاسخم را بدهید من واقفم که درسه رشته پایه عیرممکن است ولی منطور من پردیس خودگران که شهریه اش را خودم بپردازم ثبت نام نمایم بازهم خواهش میکنم چون امروز روزاخر ثبت نام است لطف خوبش را شامل حال اینجانب بفر مایید .لطفنان مستدام درصمن من دسترسی به تلفن ثابت فعلا ندارم هرگونهصلاح میدونید جواب مرا بدهید.

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۲

   سلام . وقت بخیر دوست عزیز ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور در حال حاضر در هیچ دانشگاهی حتی در پردیس خودگردان ها وجود ندارد

 7. الهام
  ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۱

  برا ورودی امسال هم داره پذیرش بدون کنکور؟

  • کارشناس ارشد
   ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۰

   سلام وقت به خیر دانشگاه های پردیس رشته های دندانپزشکی و پزشکی را بدون کنکور ارائه نمیکنند.مگر اینکه پس از گذراندن 2 یا 3 سال از سنوات تحصیلی در دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در خارج کشور به واحد های پردیس بین الملل انتقالی بگیرید.

 8. ملینا
  ۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۴

  سلام ببخشید یعنی بدون نیاز به کنکور و فقط با سوابق تحصیلی می تونیم دندانپزشکی ثبت نام کنیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۸

   با سلام
   رشته دندانپزشکی بدون کنکور در دانشگاه های سراسری.ازاد و پردیس ارایه داده نمیشود و پذیرش این رشته صرفا بر اساس کنکور سراسری است.

 9. هیچ راهی جز تماس با خط ثابت نیست؟
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۳

  کاش راه ارتباطی دیگه ای جز تماس با خط ثابت بود..

 10. نجمه میرکوسری
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۴

  رشته دندانپزشکیروتوپردیس باچه رتبه ای میتونم بیارم

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۰

   سلام وقتتون بخیر.
   رتبه های پردیس های خودگردان تفاوت آنچنانی با دانشگاه های سراسری نداره و تقریبا در یک بازه عددی هستند.

ایران تحصیل
تماس با مشاور