ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

دندانپزشکی بدون کنکور پردیس ۱۴۰۲

دندانپزشکی بدون کنکور پردیس
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

رشته دندانپزشکی یکی از رشته های محبوب در سطح جامعه به شمار می رود. اغلب افرادی که در رشته تجربی درس خوانده اند، علاقمند قبولی در رشته دندانپزشکی می باشند. به علت زیاد بودن متقاضیان این رشته، قبول شدن در این رشته با کنکور، کار بسیار سختی به نظر برسد. همین مسئله باعث شده تا برخی از افراد به دنبال تحصیل در دندانپزشکی بدون کنکور پردیس باشند. قبولی در دندانپزشکی بدون آزمون پردیس کیش، ملزم به پرداخت شهریه و دارا بودن برخی از شرایط می باشد. اگر شما هم جز افرادی هستید که می خواهید در دندانپزشکی بدون کنکور پردیس کیش قبول درس بخوانید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. 

علاقه‌مندان به تحصیل بدون کنکور در رشته دندانپزشکی می‌توانند از طریق ثبت نام در کالج مدیکال ایران تحصیل، ظرف کمتر از یک سال به صورت تضمینی پذیرش یکی از دانشگاه‌های کشور ترکیه یا اتحادیه اروپا را بدست آورند. با تماس با شماره 02148810144 همین امروز در کالج ثبت نام کنید تا روند پذیرش شما در یک دانشگاه معتبر اروپایی آغاز شود.

همچنین در صورت داشتن سوال و نیاز به راهنمایی درباره پذیرش دندانپزشکی در دانشگاه‌های اروپا، با کلیک روی عکس پایین به پایگاه اینترنتی کالج ایران تحصیل منتقل خواهید شد.

 

 

با پر کردن فرم زیر ، ما با شما تماس میگیریم

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پزشکی بدون کنکور

در حال حاضر امکان ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور در هیچ کدام از دانشگاه های سراسر کشور وجود ندارد و مطالب و ظرایط ذکر شده تماما مربوط به سال های گذشته می باشد.

دندانپزشکی بدون کنکور پردیس خودگردان تهران

قبولی در رشته دندانپزشکی برای داوطلبان تهرانی به اندازه تمامی شهرستان های دیگر حائز اهمیت می باشد. همچنین با توجه به اینکه دانشگاه های تهران تراز علمی بسیار بالاتری نسبت به سایر شهرستان ها و شهرهای دیگر دارند، به همین دلیل قبولی برای این متقاضیان از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می باشد. آیا دندانپزشکی بدون آزمون پردیس تهران امکان پذیر است؟

در سال های گذشته این امکان وجود داشت. در واقع، دانشگاه پردیس خودگردان با دریافت شهریه های نسبتا سنگین در اکثر رشته های تحصیلی علوم پزشکی و غیر علوم پزشکی دانشجو جذب می کند. داوطلبانی که مایل و علاقه مند به شرکت در دندانپزشکی بدون آزمون پردیس کیش می باشند، حتما باید واجد شرایط خاصی باشند. این شرایط، در دفترچه راهنمای انتخاب رشته دانشگاه ها، این رشته و کد رشته مربوطه به آن قابل مشاهده نمی باشد.

👈 برای آشنایی با نحوه ثبت نام دانشگاه پردیس تهران، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 👉

شرایط ثبت نام بدون کنکور دندانپزشکی پردیس

همان طور که در بخش های پیشین مقاله بیان کردیم، داوطلبان عزیزی که مایل به ادامه تحصیل در دندانپزشکی بدون آزمون پردیس کیش هستند، باید شرایط ثبت نام را دارا باشند. برخی از مهم ترین شرایط ثبت نام در دندانپزشکی بدون کنکور پردیس کیش، شامل موارد زیر می باشند:

 دارا بودن حداقل معدل لازم در رشته های تجربی و ریاضی می باشد.  این معدل نسبت به نوع دیپلم می تواند متفاوت باشد. بنابراین امکان ثبت نام و پذیرش تنها برای متقاضیانی که از معدل بالایی برخوردار می باشند، وجود خواهد داشت.

با توجه به اینکه دانشگاه های پردیس بین الملل یکی از دانشگاه هایی است که برای جذب دانشجویان خارج از کشور تاسیس شده است و بسیاری از دروس آنان به زبان انگلیسی می باشد، به همین دلیل برخوردار بودن سطح بالای زبان و همچنین دارا بودن مهارت از جمله شروط لازم برای این رشته محسوب می گردد.

📌 چنانچه مایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط ثبت نام بدون کنکور دندانپزشکی پردیس و همچنین دندانپزشکی بدون کنکور پردیس می باشید، می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل که شماره های آنان در سایت موجود می باشد، تماس حاصل نمایید. متخصصین ایران تحصیل همه روزه، حتی در ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

پزشکی بدون کنکور

شرایط دندانپزشکی بدون کنکور پردیس در سال های گذشته

در سال های گذشته وزارت بهداشت برای ورود دانشجویان به کشور و تحصیل آن ها در رشته دندانپزشکی شرایطی را مد نظر گرفت که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت:

داشتن مدرک دیپلم با معدل حداقل ۱۶ در امتحانات کتبی

مسئله دومی که در زمان ثبت نام در رشته دندانپزشکی دانشگاه پردیس بین الملل برای وزارت بهداشت حائز اهمیت می باشد کسب معدل بالاتر از ۱۷ در مقطع پیش دانشگاهی می باشد.

طی کردن حداقل ۷۲ واحد درسی مرتبط در موسسه تحصیلی خارج از کشور به طور پیوسته با میانگین نمره بالای ۱۵

عضویت و طی شدن مدارج تحصیل در موسسه هایی که مورد تایید وزارت بهداشت هستند (در صورتی که مرکز تحصیلی شما در خارج از کشور مورد تایید وزارت بهداشت نباشد دارا بودن باقی ویژگی ها اهمیتی ندارد)

علاقه‌مندان به تحصیل د رشته دندانپزشکی در دانشگاه‌های سراسری راهی جز کسب نتیجه در کنکور سراسری ندارند. اما کسب نتیجه از کنکور آنقدرها هم مشکل نیست، با کسب مشاوره و تهیه منابع درست قادر خواهید بود نتیجه لازم را در کنکور کسب کنید. با ثبت نام در آکادمی ایران تحصیل قادر خواهید بود آموزش‌های لازم جهت کسب نتیجه قابل قبول در کنکور را کسب کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی و یا داشتن سوال، با کلیک روی عکس زیر به پایگاه اینترنتی آکادمی ایران تحصیل منتقل خواهید شد.

آکادمی ایران تحصیل

شهریه دندانپزشکی پردیس بین الملل

شهریه دندانپزشکی پردیس بین الملل در سال جدید به طور رسمی از سوی این مرکز اعلام نشده است و نرخ هایی که می توانید با جستجو در اینترنت بیابید معمولا مربوط به سال های گذشته می باشد. اما، با توجه به اینکه نرخ هزینه های این مرکز برای رشته دندانپزشکی هر ساله از ۱۰ تا حداکثر ۱۵ درصد افزایش پیدا می کند می توان به طور حدودی از هزینه های ثبت نام در پردیس بین الملل برای رشته دندانپزشکی مطلع شد؛ در ادامه با بررسی جدول شهریه ثبت نام در دانشگاه پردیس بین الملل برای این رشته با ما همراه  باشید:

 

شهریه ثابت ۲۴/۲۰۰/۰۰۰ الی ۲۵/۳۰۰/۰۰۰ تومان
واحد نظری ۴/۲۳۵/۰۰۰ الی ۴/۴۲۷/۰۰۰ تومان
واحد عملی ۶/۶۵۵/۰۰۰ الی ۶/۹۵۷/۰۰۰ تومان
واحد نظری ۵/۴۴۵/۰۰۰ الی ۵/۶۹۳/۵۰۰ تومان
واحد عملی آزمایشگاه ۹/۶۸۰/۰۰۰ الی ۱۰/۱۲۰/۰۰۰ تومان
واحد کارآموزی ۹/۶۸۰/۰۰۰ الی ۱۰/۱۲۰/۰۰۰ تومان
واحد پایان نامه ۹/۶۸۰/۰۰۰ الی ۱۰/۱۲۰/۰۰۰ تومان

 

📌 توجه داشته باشید که این دانشگاه در حال حاضر هیچ پذیرش بدون کنکوری در زیر شاخه های پزشکی ندارد و مبالغ بر اساس تعرفه های افزایش محاسبه شده است.

 

👈 برای آشنایی با شهریه دانشگاه پردیس خودگردان بر روی لینک کلیک کنید. 👉

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور پردیس

در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در مورد مدارک مورد نیاز برای ثبت نام بدون کنکور دندانپزشکی دانشگاه پردیس خودگردان در اختیار شما قرار دهیم. برخی از مهم ترین این مدارک مورد نیاز برای دندانپزشکی بدون آزمون پردیس کیش، شامل موارد زیر می باشند:

✔️ اسکن عکس 3*4

✔️مدارک شناسایی اعم از شناسنامه و کارت ملی 

✔️سوابق تحصیلی

✔️اطلاعات درج شده در دیپلم

✔️آدرس محل سکونت

✔️اطلاعات مربوط به سهمیه و امتیاز ها

✔️اطلاعات تماس 

پزشکی بدون کنکور

نحوه ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور پردیس

برای ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور پردیس کیش، شما عزیزان باید مراحلی را طی نمایید که این مراحل، شامل موارد زیر می باشند: 

✔️ در گام اول باید مرورگر خود را باز کرده و نام سازمان سنجش آموزش کشور را در مرورگر خود جستجو کنید. لازم به ذکر است بدانید بعد از انجام این کار گوگل لینک وب سایت رسمی سازمان آموزش کشور را برای شما به نمایش در می آورد و شما می توانید از طریق لینک که در تصویر زیر قابل مشاهده است وارد وب سایت سازمان سنجش شوید.

 

مراحل تصویری ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور پردیس

✔️ زمانی که وارد وب سایت سنجش می شوید در سمت راست چند گزینه وجود دارد که یکی از آنها گزینه سراسری است. در این قسمت از کار شما باید بر روی گزینه سراسری کلیک کنید. بعد از کلیک کردن بر روی گزینه سراسری باید مطابق تصویر زیر بر روی گزینه ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سراسری کلیک کنید. توجه داشته باشید این گزینه تنها برای افرادی مناسب است که قصد دارم بدون شرکت در کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پردیس به تحصیل بپردازند.

 

مرحله دوم ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور پردیس

 

✔️ همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید در این قسمت از کار باید تصویر خود را در سایت رسمی سازمان سنجش بارگذاری کنید. این نکته را در نظر داشته باشید برای انجام این کار تنها کافی است بر روی گزینه Choose file کلیک کنید و فایل تصویر خود را بارگذاری نمایید. در ادامه بهتر است ذکر کنیم که می توانید تصویر عکسی که بارگذاری کرده اید را در کادر مشخص شده در تصویر زیر مشاهده نمایید. و در انتها بر روی دکمه تایید و ادامه کلیک کنید تا بتوانید وارد مرحله بعد شوید. البته توجه داشته باشید که بارگذاری تصویر در وب سایت رسمی سازمان سنجش دارای قواعد و مقررات مهمی است که باید قبل از بارگذاری به آنها توجه کنید و از آنها مطلع باشید. اگر اطلاعاتی نسبت به این قوانین و مقررات ندارید تنها کافی است در سمت چپ صفحه بارگذاری تصویر بخش نکات مهم را با دقت مطالعه نمایید.

 

آموزش آپلود تصویر در سایت سازمان سنجش

 

✔️ آخرین مرحله مربوط به تکمیل فرم مربوط به رشته دندانپزشکی بدون کنکور پردیس می باشد که می توانید با مشاهده تصویر زیر از آن بیشتر مطلع شوید. تکمیل کردن فرم زیر بسیار آسان می باشد چون مربوط به اطلاعات شخصی هر فرد است و گزینه پیچیده ای در آن وجود ندارد.

📜 خلاصه مطلب 📜

حال که به پایان مقاله تحصیل در رشته دندانپزشکی بدون کنکور پردیس رسیده ایم مطمئناً شما به رشته دندانپزشکی علاقه بسیار زیادی دارید. همانطور که در مقاله مطالعه گردید اطلاعات دقیقی نسبت به تحصیل در رشته دندانپزشکی بدون کنکور پردیس کیش در اختیار شما قرار داده ایم و مطمئنا شما به راحتی می توانید با استفاده از راهنمای تصویری ثبت نام در وب سایت رسمی سازمان سنجش ثبت نام نمایید. این نکته مهم را در نظر داشته باشید به غیر از دانشگاه پردیس امکان تحصیل در رشته دندانپزشکی در دانشگاه آزاد هم برای داوطلبان وجود دارد. در نهایت امیدواریم موارد موجود در این مقاله بتواند در انتخاب مسیر برای تحصیل در رشته دندانپزشکی برای شما مفید واقع شود.

علاقه‌مندان به تحصیل در رشته دندانپزشکی به صروت بدون کنکور می‌توانند با ثبت نام در کالج مدیکال ایران تحصیل، ظرف کمتر از یک سال به صورت تضمینی در یک دانشگاه معتبر اروپایی در رشته دندانپزشکی پذیرش شوند. با شماره 02148810144 تماس بگیرید تا همکاران ما از دانشگاه‌های پذیرنده مطلع‌تان کرده و ثبت نام‌تان در کالج را آغاز کنند.

📥 برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 📥

3.5/5 - (15 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا در رابطه با آموزش، تدریس اساتید و امکانات رشته دندانپزشکی بدون کنکور و با کنکور تفاوتی وجود دارد؟

خیر. شاید حتی بتوان گفت امکانات آموزشی در دانشگاه های بدون کنکور با توجه به اخذ شهریه، بسیار بالاتر از سایر دانشگاه ها می باشد. 

آیا راه میانبری برای انتخاب دندانپزشکی بدون کنکور وجود دارد؟

بله، روش های زیادی همچون تحصیل در دانشگاه ازاد یا خارج از کشور هم وجود دارد.

شهریه دندانپزشکی بدون آزمون در خارج از کشور چقدر است؟

قیمت دلار نوسانات زیادی دارد به همین دلیل امکان اعلام مبلغ وجود ندارد.

نظرات

 1. منصور
  ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۲

  سلام ، برای پردیس کیش باید کنکور بدی ، اگر باید بدیم باید چه رتبه ای رو بیاریم

  • مشاور بهروزی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۸

   جهت دریافت اطلاعات با سامانه تماس حاصل فرمایید

 2. محمد
  ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۰

  سلام آیا دانشگاه پردیس رشته دندانسازی هم داره و مدرکی میده که مورد تایید امور درمان باشه و بشه باهاش مجوز کار گرفت؟

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۲

   سلام پذیرش دندانپزشکی از طریق کنکور سراسری میباشد و مجوز هم میده

 3. نیکتا
  ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۶

  سلام.واقعا بدون کنکور می توان داندانپزشکی درایران تحصیل کرد؟

  • isaei
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۸

   سلام وقتتون بخیر .خیر

  • پول بده تعظیم هم میکننددوست عزیز!؟چرانشه!!؟بیچاره مریض!؟
   ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۸

   پول بدی چرانشه!؟اونم درایران!؟بیچاره مریض ها!!؟

   • مشاور ملکی
    ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۲

    سلام وقت بخیر
    امکان تحصیل دندنپزشکی بدون کنکور در ایران وجود ندارد. اگر تمایل دارید در دانشگاه دندانپزشکی بدون کنکور تحصیل کنیدبا مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید.

 4. Maryam
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۰

  سلام . یه سوال اگر تو دانشگاه ملبورن ، مدرک لیسانس زیست (bachelor of biology) رو بگیریم که مدت تحصیلش ۳ ساله و این دانشگاه هم مورد تایید وزارت بهداشت هست ، بعدش ایران اگه برگردیم میشه دندانپزشکی پردیس بین الملل بدون کنکور رفت؟ (این لیسانس زیست توی تود استرالیا هم پیش نیاز دندون هست و باید قبل ورود به دندون حتما این لیسانس رو داشت) البته با داشتن آیلتس ۷

  • obeidavi obeidavi
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 5. جلالی از فارس
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۰

  دندانپزشکی بدون کنکور چه شهرهایی میشه خوند؟ اگرنمیشه پس علت اینکه عنوان زدید دندانپزشکی بدون کنکور چیه؟ در دفترچه سازمان سنجش هیچ خبری از رشته پزشکی نیست!!!!

  • rahimi
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

   سلام وقت بخیر
   در حال حاضر رشته های پزشکی بدون کنکور وجود ندارند و شما باید تراز بالای 10000 بیارید تا شانس قبولی در این رشته رو به دست بیارید و برای اطلاعات بیشتر میتونید با مجموعه تماس بگیرید

 6. محمدرضا
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۳

  سلام شهریه دندان در سال تحصیلی 1401-1402 رو میشه بفرمایید چقدره؟

  • gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

   سلام از 24 میلیون به بالا برای دانشگاه پردیس

 7. بی نام
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۸

  برای 1401 هم میشه بدون آزمون دندونپزشکی رفت؟ چه شهرهایی این امکان رو داره؟

  • fathollahi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۳

   سلام برای رشته های مثل دانپزشکی پذیرش بدون کنکور نداریم و دانشگاهی پذیرش بدون کنکور ندارد

 8. رامتین
  ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

  سلام با چه شماره ای باید تماس بگیرم؟

  • aghazade
   ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۷

   سلام
   9099075307

 9. Asal
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۱۴

  سلام وقتتون بخیر من سال دیگه کنکور دارم میخواستم ازتون بپرسم کدام دانشگاه ها در رشته ی دندان پزشکی بدون کنکور دانشجو قبول میکنند؟!

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

   سلام
   برای برسی رشته و دانشگاه با مرکز تماس بگیرید

 10. حج علی
  ۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۱

  با دیپلم ریاضی میشه رفت دندان پزشکی ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

   سلام وقت بخیر باید کنکور تجربی شرکت کنید و می توانید کنکور تجربی را شرکت کنید

 11. helen
  ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۸

  سلام وقتتون بخیر
  توی متن بالا نوشته شده بدون کنکور و با شرط معدل دیپلم و پیش دانشگاهی ثبت نام رشته دندانپزشکی بدون کنکور پردیس وجود داره حتی پیج هم در این رابطه ست و گفته چون برای خارجی‌ها احداث شده مهارت زبان خیلی مهمه چطور طوری پاسخ ها گفتین فقط از طریق کنکور ارائه‌ میشه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۳

   سلام وقت بخیر برای دندان پزشکی بدون کنکور بستگی به جذب دانشگاه ها داره که نیاز به بررسی داره برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

   • سوسن
    ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۶

    سلام، کسانی که در سال 1401 رشته پزشکی در خارج از کشور رو شروع کنن، آیا بعد از 2 سال می‌توانند به کشور برگردند و ادامه تحصیل دهند؟ چون یه قانونی وزارت بهداشت برای رشته ی پزشکی گزاشتن که دانشجویان بعد از سال 97 که رفتن پزشکی در خارج از کشور امکان انتقال به ایران رو ندارن.

    • کارشناس ارشد
     ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۵

     سلام . این قانون در حال حاضر به حالت تعلیق درآمده است . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید

 12. فاطمه فردوسی
  ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۷

  سلام .عذرخواهی میکنم میتونم از مشاورین محترم که چرا تمام پیام های من بدون جواب حذف شده مدارکی که خدمتتون عرض نمودم هنوز به سازمان سنجش نرسیده چون یکی از مشاورین فرمودند تا مرداد صبرنمایید حتی اگر میشد از طریق وات میفرستادم ولی خیلی زیادهست لطفاخواهش میکنم تجدید نظر بفرمایید.باتشکر فراوان

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۵

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به درخواست شما نسبت به بررسی مدارک ارسالی به سازمان سنجش با مشاوزان مجموعه تماس فرمایید تا اقدامات شما پیگیری شود موفق باشید

   • سوسن
    ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۸

    سلام، کسانی که در سال 1401 رشته پزشکی در خارج از کشور رو شروع کنن، آیا بعد از 2 سال می‌توانند به کشور برگردند و ادامه تحصیل دهند؟ چون یه قانونی وزارت بهداشت برای رشته ی پزشکی گزاشتن که دانشجویان بعد از سال 97 که رفتن پزشکی در خارج از کشور امکان انتقال به ایران رو ندارن.

    • کارشناس ارشد
     ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

     سلام وقت بخیر با توجه به قوانین وزارت بهداشت برای دانشجویان خارج از کشور امکان نقل و انتقال برای هر رشته ای لغو شده و امکانپذیر نیست موفق باشید

   • یاسمین
    ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۱

    سلام خسته نباشید ببخشید امسال بدون آزمون کنکور امکان ثبت نام در رشته ی دندانپزشکی وجود داره یاخیر؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

     سلام
     نیازه سایت اصلی رو چک کنید

    • فاطمه
     ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۶

     سلام یاسمین

     • karimi
      ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۴

      سلام

 13. فاطمه فردوسی
  ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۷

  ببخشید من اشتباه کردم امروز روزاخرثبت نام است خواهش می کنم درتسریع پاسخ من لطف بفرمایید .الله یاورتان باد

  • کارشناس ارشد
   ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۲

   سلام جهت دریافت مشاوره در خصوص رشته دندانپزشکی با مشاوران مرکز تماس بگیرید

 14. فاطمه فردوسی
  ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۴

  سلام ببخشید لطف می فرمایید سوال منو جواب دهید .ایا من میتوانم دررشته دندانپزشگی پردیس خودگردان بدون کنکور با پرداخت شهریه ای که دانشگاه پردیس تعیین می نماید درترم بهمن ثبت نام نمایم دردانشگاه پردیس شیراز .خواهش میکنم درتسریع جواب اگر جسارت نیست پاسخم را بدهید من واقفم که درسه رشته پایه عیرممکن است ولی منطور من پردیس خودگران که شهریه اش را خودم بپردازم ثبت نام نمایم بازهم خواهش میکنم چون امروز روزاخر ثبت نام است لطف خوبش را شامل حال اینجانب بفر مایید .لطفنان مستدام درصمن من دسترسی به تلفن ثابت فعلا ندارم هرگونهصلاح میدونید جواب مرا بدهید.

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۲

   سلام . وقت بخیر دوست عزیز ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور در حال حاضر در هیچ دانشگاهی حتی در پردیس خودگردان ها وجود ندارد

 15. الهام
  ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۱

  برا ورودی امسال هم داره پذیرش بدون کنکور؟

  • کارشناس ارشد
   ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۰

   سلام وقت به خیر دانشگاه های پردیس رشته های دندانپزشکی و پزشکی را بدون کنکور ارائه نمیکنند.مگر اینکه پس از گذراندن 2 یا 3 سال از سنوات تحصیلی در دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در خارج کشور به واحد های پردیس بین الملل انتقالی بگیرید.

 16. ملینا
  ۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۴

  سلام ببخشید یعنی بدون نیاز به کنکور و فقط با سوابق تحصیلی می تونیم دندانپزشکی ثبت نام کنیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۸

   با سلام
   رشته دندانپزشکی بدون کنکور در دانشگاه های سراسری.ازاد و پردیس ارایه داده نمیشود و پذیرش این رشته صرفا بر اساس کنکور سراسری است.

   • ....
    ۱۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

    خیلی جالبه تو پاسخ نظرات گفتید حتی بر اساس سوابق تحصیلی هم رشته دندان دانشگاه خودگردان امکان پذیر نیست اما تو مقاله تون زدید که بر اساس سوابق تحصیلی امکان پذیره …. اگر واقعا امکان پذیر نیست مقاله تونو آمدیت کنید که شک و شبه برای بچه ها پیش نیاد و دچار سر درگمی نشن

 17. هیچ راهی جز تماس با خط ثابت نیست؟
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۳

  کاش راه ارتباطی دیگه ای جز تماس با خط ثابت بود..

 18. نجمه میرکوسری
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۴

  رشته دندانپزشکیروتوپردیس باچه رتبه ای میتونم بیارم

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۰

   سلام وقتتون بخیر.
   رتبه های پردیس های خودگردان تفاوت آنچنانی با دانشگاه های سراسری نداره و تقریبا در یک بازه عددی هستند.

   • بهار عظیمی
    ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۰

    سلام..آیا رشته پرستاری بدون کنکور در دانشگاه پردیس خودگردان یا هردانشگاه دیگه ای وجود داره؟؟؟؟؟.؟؟؟؟؟؟

    • karimi
     ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۹

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

    • isaei
     ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۰

     سلام وقتتون بخیر
     جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید .

    • javadi
     ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۴

     سلام روزبخیر
     خیر متاسفانه پرستاری بدون کنکور نداریم.

مطالب مرتبط

تماس با مشاور