ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

دندانپزشکی بدون کنکور 1403 + شرایط، هزینه و دانشگاه ها

دندانپزشکی بدون کنکور پردیس
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

برای آشنایی با روش دریافت تخفیف شهریه دندانپزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس تماس بگیرید.

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

شرایط تحصیل در رشته دندانپزشکی بدون کنکور پردیس اعلام شد. رشته دندانپزشکی یکی از رشته های محبوب در سطح جامعه به شمار می‌رود. اغلب افرادی که در رشته تجربی درس خوانده اند، علاقمند قبولی در دندانپزشکی بدون کنکور آزاد و پردیس می باشند. به علت زیاد بودن متقاضیان این رشته، قبول شدن در این رشته با کنکور، کار بسیار سختی به نظر برسد.

همین مسئله باعث شده تا برخی از افراد به دنبال تحصیل در دندانپزشکی بدون کنکور پردیس باشند. قبولی در دندانپزشکی بدون آزمون پردیس کیش، ملزم به پرداخت شهریه و دارا بودن برخی از شرایط می باشد. اگر شما هم جز افرادی هستید که می خواهید در دندانپزشکی بدون کنکور پردیس کیش قبول درس بخوانید و یا از شهریه دانشگاه آزاد دندانپزشکی بدون کنکور مطلع شوید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

علاقه‌مندان به تحصیل بدون کنکور در رشته دندانپزشکی می‌توانند از طریق ثبت نام در کالج مدیکال ایران تحصیل، ظرف کمتر از یک سال به صورت تضمینی پذیرش یکی از دانشگاه‌های کشور ترکیه یا اتحادیه اروپا را بدست آورند. با تماس با شماره 02148810144 همین امروز در کالج ثبت نام کنید تا روند پذیرش شما در یک دانشگاه معتبر اروپایی آغاز شود.

دندانپزشکی بدون کنکور پردیس خودگردان تهران

👈 قبولی در رشته دندانپزشکی برای داوطلبان تهرانی به اندازه تمامی شهرستان های دیگر حائز اهمیت می باشد. همچنین با توجه به اینکه دانشگاه های تهران تراز علمی بسیار بالاتری نسبت به سایر شهرستان ها و شهرهای دیگر دارند، به همین دلیل قبولی برای این متقاضیان از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می باشد. آیا دندانپزشکی بدون آزمون پردیس تهران امکان پذیر است؟

👈 در واقع، دانشگاه پردیس خودگردان با دریافت شهریه های نسبتا سنگین در اکثر رشته های تحصیلی علوم پزشکی و غیر علوم پزشکی دانشجو جذب می کند. داوطلبانی که مایل به شرکت در دندانپزشکی بدون آزمون پردیس کیش می باشند، حتما باید واجد شرایط خاصی باشند.

این شرایط، در دفترچه راهنمای انتخاب رشته دانشگاه ها، این رشته و کد رشته مربوطه به آن قابل مشاهده نمی باشد. همچنین توجه نمایید دندانپزشکی بدون کنکور آزاد نیز امکان پذیر نمی باشد و افراد برای تحصیل در دانشگاه آزاد در رشته دندان پزشکی نیز باید در کنکور شرکت نمایند.

برای آشنایی با ثبت نام دانشگاه بدون کنکور روی لینک کلیک کنید.

دندانپزشکی بدون کنکور پردیس خودگردان تهران

شرایط ثبت نام بدون کنکور دندانپزشکی پردیس

👈 همانطور که در بخش های پیشین مقاله بیان کردیم، داوطلبانی که مایل به ادامه تحصیل و ثبت نام دانشگاه پردیس تهران در رشته دندانپزشکی بدون آزمون هستند، باید شرایط ثبت نام را دارا باشند. برخی از مهم ترین شرایط ثبت نام در دندانپزشکی بدون کنکور پردیس کیش، شامل موارد زیر می باشند:

✅ دارا بودن حداقل معدل لازم در رشته های تجربی و ریاضی می باشد.  این معدل نسبت به نوع دیپلم می تواند متفاوت باشد. بنابراین امکان ثبت نام و پذیرش تنها برای متقاضیانی که از معدل بالایی برخوردار می باشند، وجود خواهد داشت.

✅ با توجه به اینکه دانشگاه های پردیس بین الملل یکی از دانشگاه هایی است که برای جذب دانشجویان خارج از کشور تاسیس شده است و بسیاری از دروس آنان به زبان انگلیسی می باشد، به همین دلیل برخوردار بودن سطح بالای زبان و همچنین دارا بودن مهارت از جمله شروط لازم برای این رشته محسوب می گردد.

برای مشاهده شهریه پرستاری دانشگاه آزاد روی لینک کلیک کنید.

یک گام تا رتبه شدن!

شهریه دندانپزشکی پردیس بین الملل

👈 شهریه دندانپزشکی پردیس بین الملل در سال جدید به طور رسمی از سوی این مرکز اعلام نشده است و نرخ هایی که می توانید با جستجو در اینترنت بیابید معمولا مربوط به سال های گذشته می باشد.

برای آشنای با چارت انتخاب واحد رشته دندانپزشکی کلیک کنید.

اما، با توجه به اینکه نرخ هزینه های این مرکز برای رشته دندانپزشکی هر ساله از ۱۰ تا حداکثر ۱۵ درصد افزایش پیدا می کند می توان به طور حدودی از هزینه های ثبت نام در پردیس بین الملل برای رشته دندانپزشکی مطلع شد؛ در ادامه با بررسی جدول شهریه ثبت نام در دانشگاه پردیس بین الملل برای این رشته با ما همراه  باشید:

شهریه ثابت ۲۴/۲۰۰/۰۰۰ الی ۲۵/۳۰۰/۰۰۰ تومان

 

واحد نظری ۴/۲۳۵/۰۰۰ الی ۴/۴۲۷/۰۰۰ تومان
واحد عملی ۶/۶۵۵/۰۰۰ الی ۶/۹۵۷/۰۰۰ تومان

 

واحد نظری ۵/۴۴۵/۰۰۰ الی ۵/۶۹۳/۵۰۰ تومان
واحد عملی آزمایشگاه ۹/۶۸۰/۰۰۰ الی ۱۰/۱۲۰/۰۰۰ تومان
واحد کارآموزی ۹/۶۸۰/۰۰۰ الی ۱۰/۱۲۰/۰۰۰ تومان
واحد پایان نامه ۹/۶۸۰/۰۰۰ الی ۱۰/۱۲۰/۰۰۰ تومان

 

📌 توجه داشته باشید که این دانشگاه در حال حاضر هیچ پذیرش بدون کنکوری در زیر شاخه های پزشکی ندارد و مبالغ بر اساس تعرفه های افزایش محاسبه شده است.

👈 برای آشنایی با شهریه دانشگاه پردیس خودگردان بر روی لینک کلیک کنید. 👉

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور پردیس

👈 در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در مورد مدارک مورد نیاز برای ثبت نام بدون کنکور دندانپزشکی دانشگاه پردیس خودگردان در اختیار شما قرار دهیم. برخی از مهم ترین این مدارک مورد نیاز برای دندانپزشکی بدون آزمون پردیس کیش، شامل موارد زیر می باشند:

مدارک لازم برای ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور پردیس

✔️ اسکن عکس 3*4

✔️مدارک شناسایی اعم از شناسنامه و کارت ملی

✔️سوابق تحصیلی

✔️اطلاعات درج شده در دیپلم

✔️آدرس محل سکونت

✔️اطلاعات مربوط به سهمیه و امتیاز ها

✔️اطلاعات تماس

پزشکی بدون کنکور

پزشکی بدون کنکور

نحوه ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور پردیس

👈 برای ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور پردیس کیش، شما عزیزان باید مراحلی را طی نمایید که این مراحل، شامل موارد زیر می باشند:

✔️ در گام اول باید مرورگر خود را باز کرده و نام سازمان سنجش آموزش کشور را در مرورگر خود جستجو کنید.

لازم به ذکر است بدانید بعد از انجام این کار گوگل لینک وب سایت رسمی سازمان آموزش کشور را برای شما به نمایش در می آورد و شما می توانید از طریق لینک که در تصویر زیر قابل مشاهده است وارد وب سایت سازمان سنجش شوید.

گام اول ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور پردیس

✔️ زمانی که وارد وب سایت سنجش می شوید در سمت راست چند گزینه وجود دارد که یکی از آنها گزینه سراسری است. در این قسمت از کار شما باید بر روی گزینه سراسری کلیک کنید.

بعد از کلیک کردن بر روی گزینه سراسری باید مطابق تصویر زیر بر روی گزینه ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سراسری کلیک کنید.

توجه داشته باشید این گزینه تنها برای افرادی مناسب است که قصد دارم بدون شرکت در کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پردیس به تحصیل بپردازند.

گام دوم ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور پردیس

✔️ همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید در این قسمت از کار باید تصویر خود را در سایت رسمی سازمان سنجش بارگذاری کنید. این نکته را در نظر داشته باشید برای انجام این کار تنها کافی است بر روی گزینه Choose file کلیک کنید و فایل تصویر خود را بارگذاری نمایید.

در ادامه بهتر است ذکر کنیم که می توانید تصویر عکسی که بارگذاری کرده اید را در کادر مشخص شده در تصویر زیر مشاهده نمایید. و در انتها بر روی دکمه تایید و ادامه کلیک کنید تا بتوانید وارد مرحله بعد شوید.

البته توجه داشته باشید که بارگذاری تصویر در وب سایت رسمی سازمان سنجش دارای قواعد و مقررات مهمی است که باید قبل از بارگذاری به آنها توجه کنید و از آنها مطلع باشید.

اگر اطلاعاتی نسبت به این قوانین و مقررات ندارید تنها کافی است در سمت چپ صفحه بارگذاری تصویر بخش نکات مهم را با دقت مطالعه نمایید.

گام سوم ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور پردیس

✔️ آخرین مرحله مربوط به تکمیل فرم مربوط به رشته دندانپزشکی بدون کنکور پردیس می باشد که می توانید با مشاهده تصویر زیر از آن بیشتر مطلع شوید. تکمیل کردن فرم زیر بسیار آسان می باشد چون مربوط به اطلاعات شخصی هر فرد است و گزینه پیچیده ای در آن وجود ندارد.

برای اطلاع از رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان  کلیک نمایید.

دندانپزشکی بدون کنکور آزاد

👈 این پرسش مطرح می شود که آیا امکان تحصیل در رشته دندانپزشکی به صورت بدون کنکور وجود دارد یا خیر؟ همان‌طور که اشاره شد، تعداد علاقه مندان به تحصیل در رشته دندانپزشکی هر سال افزایش می‌یابد و این می‌تواند موانعی را در راه دستیابی به این هدف ایجاد کند.

با توجه به تقاضای بالای داوطلبان، تعداد محدودی از پذیرفته شدگان رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی در مقایسه با سایر رشته‌های گروه آزمایشی علوم تجربی است.

باید بیان کرد که دندانپزشکی بدون کنکور آزاد امکان‌پذیر نیست. بنابراین، علاقه مندان تنها با شرایط ثبت نام در کنکور سراسری و کسب رتبه قبولی دندانپزشکی و یا از طریق پردیس که در بالا توضیح داده شده است، می‌توانند وارد این رشته شوند.

با توجه به این توضیحات، می‌توان گفت که تحصیل برای دندانپزشکی بدون کنکور آزاد امکان‌پذیر نیست. و برای قبولی در رشته پزشکی در دانشگاه آزاد نیز افراد باید کنکور سراسری بدهند.

اما توجه نمایید در سال های گذشته این امکان وجود داشت به همین دلیل در انتهای مقاله در خصوص شهریه دانشگاه آزاد دندانپزشکی بدون کنکور نیز مطالبی را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد، تا در صورت پذیرفتن رشته دندانپزشکی بدون کنکور آزاد در سال های آتی شما از آن اطلاع داشته باشید.

شهریه دانشگاه آزاد دندانپزشکی بدون کنکور

👈 دانشگاه آزاد به عنوان یکی از دانشگاه‌های شهریه‌پرداز محسوب می‌شود و تنها با پرداخت شهریه امکان تحصیل در این دانشگاه‌ها وجود دارد. شهریه دانشگاه آزاد دندانپزشکی بدون کنکور  با توجه به توضیحات داده شده در بخش قبلی وجود ندارد و افراد برای شرکت در رشته های مانند دندان پزشکی در دانشگاه آزاد باید در کنکور شرکت نمایند.

اما شهریه دندانپزشکی دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ – ۱۴۰۳ از دو بخش شهریه ثابت و متغیر تشکیل‌شده‌است. شهریه ثابت برای هر ورودی دانشگاه آزاد تا اتمام تحصیل در کلیه ترم‌ها یکسان بوده و تغییر نمی‌کند، اما شهریه متغیر بر اساس تعداد واحدهای اخذ‌شده‌در هر ترم تعیین‌شده‌و مشمول افزایش شهریه سالانه نیز خواهد بود.

در ادامه محدوده تقریبی جدول شهریه دندانپزشکی دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ – ۱۴۰۳ را برای شما قرار داده‌ایم.

رشته دندانپزشکی برای 18 واحد درسی شهریه ثابت 178,660,020 شهریه متغیر 2,785,860 حدود مجموع شهریه برای 18 واحد 228,805,500

 

داوطلبان محترم باید توجه داشته باشند که میزان شهریه معرفی‌شده‌تنها برای ۱۸ واحد درسی صدق می‌کند. بدین ترتیب انتخاب واحدهای درسی بیشتر، نرخ شهریه را افزایش خواهد داد.

لذا ضروری است که داوطلبان رشته دندانپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد، در نظر داشته باشند که برای تحصیل در این رشته نیاز به پرداخت شهریه در حدود ۹ تا ۱۰ میلیون تومان برای هر ترم خواهند داشت.

در سال های گذشته یکی از روش های تحصیل در دندانپزشکی بدون کنکور آزاد، ثبت نام در ظرفیت مازاد بود که البته دارای شهریه بالایی نیز بود.

ظرفیت مازاد دانشگاههای آزاد در واقع پردیس‌های خودگردان دانشگاههای آزاد محسوب می‌شوند. شهریه دندانپزشکی بدون کنکور ظرفیت مازاد دانشگاه آزاد، تقریبا معادل با شهریه دندانپزشکی بدون آزمون پردیس کیش خواهد بود.
شهریه دانشگاه آزاد دندانپزشکی بدون کنکور

برای اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد کلیک نمایید.

خلاصه مطلب

حال که به پایان مقاله تحصیل در رشته دندانپزشکی بدون کنکور پردیس رسیده ایم مطمئناً شما به رشته دندانپزشکی علاقه بسیار زیادی دارید. همانطور که در مقاله مطالعه گردید اطلاعات دقیقی نسبت به تحصیل در رشته دندانپزشکی بدون کنکور پردیس کیش در اختیار شما قرار داده ایم و مطمئنا شما به راحتی می توانید با استفاده از راهنمای تصویری ثبت نام در وب سایت رسمی سازمان سنجش ثبت نام نمایید.

این نکته مهم را در نظر داشته باشید به غیر از دانشگاه پردیس امکان تحصیل در رشته دندانپزشکی بدون کنکور آزاد  برای داوطلبان وجود ندارد. در نهایت امیدواریم موارد موجود در  مقاله دندانپزشکی بدون آزمون پردیس کیش بتواند در انتخاب مسیر برای تحصیل در رشته دندانپزشکی برای شما مفید واقع شود.

 برای دانلود pdf کلیک کنید.

3.6/5 - (20 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

برای آشنایی با روش دریافت تخفیف شهریه دندانپزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس تماس بگیرید.

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا در رابطه با آموزش، تدریس اساتید و امکانات رشته دندانپزشکی بدون کنکور و با کنکور تفاوتی وجود دارد؟

خیر. شاید حتی بتوان گفت امکانات آموزشی در دانشگاه های بدون کنکور با توجه به اخذ شهریه، بسیار بالاتر از سایر دانشگاه ها می باشد.

آیا راه میانبری برای انتخاب دندانپزشکی بدون کنکور وجود دارد؟

بله، روش های زیادی همچون تحصیل در دانشگاه ازاد یا خارج از کشور هم وجود دارد.

شهریه دندانپزشکی بدون آزمون در خارج از کشور چقدر است؟

قیمت دلار نوسانات زیادی دارد به همین دلیل امکان اعلام مبلغ وجود ندارد.

 

نظرات

64 دیدگاه دربارهٔ «دندانپزشکی بدون کنکور 1403 + شرایط، هزینه و دانشگاه ها»

 1. Avatar photo حسینی گفت:

  سلام اگه بدون کنکور نمیشه پس چیه اینجا نوشته رشته دندانپزشکی پردیس بدون کنکور من که گیج شدم میشه راهنمایی کنید

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   پذیرش رشته های پزشکی در دانشگاه های پردیس صرفا از طریق کنکور پذیرش دارد

 2. Avatar photo امید گفت:

  سلام وقت بخیر با دیپلم انسانی میتوانم در رشته دندانپزشکی پزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور در دانشگاه های پردیس خودگردان و پردیس کیش
  شرکت کنم !؟

 3. Avatar photo نیما گفت:

  با لیسانس صنایع هم میشه بدون کنکور توی پردیس دندانپزشکی خوند؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   رشته های پزشکی و پیرا پزشکی بدون کنکور پذیرش ندارند و همین طور با لیسانس صنایع تنها میتونید ازمون لیسانس به پزشکی شرکت کنید

 4. Avatar photo سعیده گفت:

  سلام .من فوق لیسانس تربیت بدنی دارم.دوست دارم دندانپزشکی بدون کنکور پردیس بخونم باید از کجا شروع کنم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   امکان تحصیل در رشته دندان پزشکی بدون شرکت در کنکور وجود ندارد.

   1. Avatar photo نفیس گفت:

    سلام چگونه در دانشگاه دندانپزشکی پردیس کیش بدون کنکور ثبت نام انجام دهیم راهنمایی میکنید؟

    1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

     سلام وقت بخیر
     این رشته بدون کنکور ارائه نشده

 5. Avatar photo ناشناسی گفت:

  سلام
  شهریه دندانپزشکی بدون کنکور دانشگاهای پردیس چقدره؟

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   اصلا دندان پزشکی بدون کنکور نداریم.

 6. Avatar photo بهار گفت:

  سلام .باتراز 4 هزار سوابق تحصیلی میشه دندون خوند توی پردیس کیش؟

  1. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

   سلام وقتتون بخیر خیر

 7. Avatar photo بهار گفت:

  سلام .باتراز 4 هزار سوابق تحصیلی میشه دندون خوند توی پردیس کیش؟

 8. Avatar photo منصور گفت:

  سلام ، برای پردیس کیش باید کنکور بدی ، اگر باید بدیم باید چه رتبه ای رو بیاریم

  1. Avatar photo مشاور بهروزی گفت:

   جهت دریافت اطلاعات با سامانه تماس حاصل فرمایید

 9. Avatar photo محمد گفت:

  سلام آیا دانشگاه پردیس رشته دندانسازی هم داره و مدرکی میده که مورد تایید امور درمان باشه و بشه باهاش مجوز کار گرفت؟

  1. Avatar photo isaei گفت:

   سلام پذیرش دندانپزشکی از طریق کنکور سراسری میباشد و مجوز هم میده

 10. Avatar photo نیکتا گفت:

  سلام.واقعا بدون کنکور می توان داندانپزشکی درایران تحصیل کرد؟

  1. Avatar photo isaei گفت:

   سلام وقتتون بخیر .خیر

  2. Avatar photo پول بده تعظیم هم میکننددوست عزیز!؟چرانشه!!؟بیچاره مریض!؟ گفت:

   پول بدی چرانشه!؟اونم درایران!؟بیچاره مریض ها!!؟

   1. Avatar photo مشاور ملکی گفت:

    سلام وقت بخیر
    امکان تحصیل دندنپزشکی بدون کنکور در ایران وجود ندارد. اگر تمایل دارید در دانشگاه دندانپزشکی بدون کنکور تحصیل کنیدبا مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید.

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور