ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

  • دسته بندی:
  • دیدگاه ها: ۰
  • تاریخ بروزرسانی: ۱۳ تیر ۱۴۰۰
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید
دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

جهت اطلاع از دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 98 – 97 و دانلود دفترچه کاردانی به کارشناسی بدون کنکور از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 98 – 97

طبق اطلاعیه مرکز سنجش دانشگاه آزاد، دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 98 – 97 همزمان با شروع ثبت نام ، بر روی سایت دانشگاه آزاد قرار می‌گیرد. کلیه داوطلبانی که متقاضی ثبت نام در دانشگاه ترم مهر و ترم بهمن می‌باشند، می‌توانند با توجه به دوره انتخابی خود، در زمان مقرر شده جهت ثبت نام در رشته‌های کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی شرکت نمایند. دانلود دفترچه کاردانی به کارشناسی بدون کنکور 97 – 98 همزمان با آغاز ثبت نام در رشته‌های پذیرش بدون کنکور، بر روی سایت دانشگاه آزاد قرار می‌گیرد. لیست کامل رشته‌های کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد در دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 98 – 97 قرار گرفته است. بدیهی است داوطلبان برای انتخاب رشته بر اساس دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 98 – 97 انتخاب می‌نمایند و بر اساس کد رشته محل‌هایی که پس از دانلود دفترچه کاردانی به کارشناسی بدون کنکور 97- 98  تعداد کد رشته محل‌های مجاز را که منطبق با سوابق تحصیلی آنان می‌باشد، انتخاب نمایند. داوطلبان گرامی می‌توانند جهت اطلاع از قوانین و ضوابط دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 98 – 97  و همچنین نحوه محاسبه سوابق تحصیلی جهت پذیرش بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد و همچنین کاردانی به کارشناسی دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی می‌توانند با مرکز انتخاب رشته مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد ایران تحصیل با شماره‌های 9099075307 و 9099075307 ( استان تهران) تماس حاصل نمایند. مشاورین ایران تحصیل با توجه به استعداد یابی شغلی و تحصیلی از بین رشته‌های موجود در دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 98 – 97 بهترین رشته را به شما معرفی خواهند نمود. لازم به ذکر است که کلیه امور مربوط به ثبت نام دانشگاه آزاد و انتخاب رشته، توسط مشاورین ایران تحصیل امکان پذیر می‌باشد.

شرایط ثبت نام در کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

طبق اطلاعیه مندرج در دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 98 – 97 ، کلیه داوطلبانی که دارای مدرک کاردانی می‌باشند، می‌توانند در رشته های بدون کنکور مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد شرکت نمایند. ثبت نام در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد منطبق با دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 98 – 97 باشد و داوطلبانی که از شرایط معدل برای شرکت در این دانشگاه برخوردار می‌باشند، می‌توانند نسبت به ثبت نام خود ادامه نمایند. ثبت نام در نوبت های مختلف متفاوت می‌باشد و داوطلبان لازم است با توجه به زمان بندی دانشگاه آزاد جهت ثبت نام اقدام نمایند. با توجه به اینکه ثبت نام برای دوره های ترم مهر در نیمه مرداد ماه آغاز می‌گردد و همزمان داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد بر روی دانلود دفترچه کاردانی به کارشناسی بدون کنکور 97 – 98 کلیک کرده و راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته را مطالعه نمایند. انتخاب رشته با توجه به سوابق تحصیلی داوطلبان قابل انجام می‌باشد. فرایند انتخاب رشته کنکور برای کلیه داوطلبان امری مهم محسوب می‌گردد. در انتخاب رشته کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد ابتدا دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 98 – 97 را به صورت کامل مطالعه نمایید تا از قوانین و شرایط پذیرش و همچنین رشته های مندرج در دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 98 – 97 آگاهی یابید. پس از آن، بر اساس علاقه خود، رشته محل‌های مورد نظر و همچنین واحدهای مورد نظر خود را انتخاب می‌نمایند.

کانال اطلاع رسانی دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

کانال اطلاع رسانی دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

انتخاب رشته کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

در انتخاب رشته کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد توجه به رشته انتخابی و انطباق آن با استعداد و علایق هر داوطلب، از امور لازم و ضروری می‌باشد. بنابراین با توجه به این موارد انجام مشاوره‌های انتخاب رشته دانشگاه آزاد بسیار لازم می‌باشد. مشاورین با استفاده از آزمون‌های استعداد و رغبت موجب می‌شوند داوطلبان از سردرگمی که برای انتخاب رشته دارند، به ثبات و تصمیم گیری مناسب و اصولی دست یابند. انتخاب واحد دانشگاه مورد نظر خود جهت ادامه تحصیل، درست به همان نسبت انتخاب رشته از ضروریات می‌باشد. با توجه به اینکه داوطلبان پس از پذیرش در رشته محل‌های انتخابی خود، امکان تغییر محل رشته خود را ندارند، بنابراین ضروری به نظر می‌رسد که با توجه به شرایط و علاقه خود جهت ادامه تحصیل در واحدهای خاص دانشگاه آزاد نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. با وجود اینکه دانشگاه آزاد امکان انتقال و مهمانی را برای دانشجویان خود قرار داده است، اما با توجه به محدودیت های نقل و انتقال و همچنین ضوابط و گاها عدم امکان موافقت با مهمانی و یا انتقالی دانشگاه آزاد، لازم است کلیه داوطلبان از همان ابتدا و با توجه به دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون دانشگاه آزاد ، در انتخاب رشته دقت نمایند.

لیست رشته های کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد در رشته های فنی و مهندسی، علوم انسانی، علوم تجربی و… با گرایش های مختلف و در واحدهای متفاوت دانشجویان خود را جذب می نماید. داوطلبان توجه داشته باشند که دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 98 – 97 لیست کامل رشته ها را در اختیار شما قرار می دهد و باتوجه به تغییرات در تعداد پذیرش دانشگاه ها تغییراتی را هر ساله شاهد می باشیم. میزان خطا در سال های گذشته با توجه به انجام انتخاب رشته توسط داوطلبان و همچنین میزان مراجعات فراوان به کافی نت ها در زمان ثبت نام، بنابراین توصیه می نماییم که با تماس با مشاورین مرکز ایران تحصیل جهت انتخاب رشته و انجام امور به ثبت نام، نسبت به ثبت رشته های مورد علاقه خود و همچنین راه یافتن و ادامه تحصیل منطبق با استعداد و علایقتان اقدام نمایید. مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمات در زمینه دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 98 – 97 به شما داوطلبان محترم می باشند. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا زا این خدمات بهره مند گردید.

جهت اطلاع از دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 98 – 97 و دانلود دفترچه کاردانی ناپیوسته بدون آزمون آزاد از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

مطالب مرتبط :  

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ 

دوره های پاره وقت و تمام وقت دانشگاه آزاد

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی

دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

ثبت نام بدون کنکور رشته پرستاری

ثبت نام استعداد درخشان دانشگاه آزاد

دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 98 – 97

دانلود دفترچه کاردانی به کارشناسی بدون کنکور 97 – 98

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور