راهنمای دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور

با توجه افزایش تاثیر سوابق تحصیلی بر کنکور سراسری و تراز نمره ، کلیه داوطلبان لازم است کد سوابق تحصیلی خود را برای شرکت در کنکور دریافت نمایند. قوانینی که در رابطه با تأثیر سوابق تحصیلی وجود دارد ما را بر آن داشت که در رابطه با راهنمای دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور مطالبی را به شما عزیزان ارائه نماییم.

راهنمای دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور به شما کمک می‌نماید تا با نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی آشنا شوید و همچنین بتوانید در رابطه با شرط معدل در دانشگاه علمی کاربردی و شرط معدل دانشگاه آزاد آشنا شوید و با دید باز، بتوانید نسبت به دانشگاه مورد نظر خود اقدام به ثبت نام و یا انتخاب رشته نمایند.

راهنمای دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور که در ادامه شما ارائه خواهیم داد، در واقع قوانینی است که در وزارت آموزش و پروش تعیین نموده است و تمامی داوطلبان ملزم به اطاعت از این قوانین هستند. با توجه به تغییراتی که درکنکور سراسری 98نسبت به کنکور 97 و سال‌های گذشته شاهد هستیم، داوطلبان بسیاری در رابطه با تأثیر معدل و همچنین نحوه محاسبه سوابق تحصیلی سؤالات مختلفی دارند که در ادامه به شرح آن می‌پردازیم.

 

جهت اطلاع از راهنمای دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور و کد منطقه برای دریافت سوابق تحصیلی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

کد منطقه برای دریافت سوابق تحصیلی کنکور

 

کد منطقه برای دریافت سوابق تحصیلی
کد منطقه برای دریافت سوابق تحصیلی

 

کد منطقه برای دریافت سوابق تحصیلی همان کدی را شامل می‌گردد که داوطلبان ، سال‌های تحصیلی خود را در آن می‌گذرانند. در واقع می توان گفت لازمه دریافت سوابق تحصیلی ، دارا بودن این کد است. کد منطقه شامل کد متوسطه و کد پیش دانشگاهی می‌باشد. کد منطقه دیپلم ، کد منطقه‌ای است که دو سال اول دوره متوسطه را در آنجا گذرانده‌اید.

نوع دوم کد منطقه برای دریافت سوابق تحصیلی مربوط به کد پیش دانشگاهی می‌باشد که با توجه به منطقه پیش دانشگاهی که فرد آن را گذرانده است تعیین می‌گردد. لازم به ذکر است که کد هر منطقه در هر استان و ناحیه با سایر نواحی و مناطق دیگر متفاوت می‌باشد. جدول کامل کد منطقه برای تمامی استان‌ها موجود می‌باشد و با استخراج از این جدول کد منطقه قابل دریافت خواهد بود.

برای دریافت راهنمای دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور به صورت کامل و همچنین کد منطقه برای دریافت سوابق تحصیلی می‌توانید با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین و متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما داوطلبان گرامی می‌باشند. کافی است با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

 

راهنمای دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور شامل قوانین مربوط به کد سوابق تحصیلی و همچنین دریافت این کد می باشد.

 

 

سامانه مشاهده دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور

 

سامانه مشاهده دریافت کد سوابق تحصیلی
سامانه مشاهده دریافت کد سوابق تحصیلی

 

همانطور که ذکر گردید ، راهنمای دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور برای آن دسته از داوطلبانی می باشد که مدرک فارغ التحصیلی دوره متوسطه را دارند و همچنین برای دارندگان مدرک پیش دانشگاهی نیز، می توانند با مراجعه به سامانه ( dipcode.medu.ir )، سوابق تحصیلی خود را دریافت نمایند.

  • کلیه فراغ التحصیلانی که قبل از سال 84 دیپلم خود را دریافت نموده اند، شامل حال سوابق تحصیلی نمی گردند.
  • کلیه فارغ التحصیلان رشته های کاردانش و فارغ التحصیلان رشته های غیر نظری مشمول سوابق تحصیلی نمی گردند.
  • دارندگان دیپلم نظام قدیم نیز که فارغ التحصیل نظام ترمی واحدی می باشند، مشمول این طرح نمی گردند و نیازی به کد منطقه برای دریافت سوابق تحصیلی نخواهند داشت.
  • داوطلباین که اتباع خارجی بوده و دارای دیپلم تطبیقی می باشند نیز سوابق تحصیلی برای آن ها تاثیری نخواهد داشت.
  • فارغ التحصیلانی که مدرک خود را قبل از سال 91 دریافت نموده اند.

پس از وارد شدن داوطلبان به سامانه مذکور تمامی اطلاعات خود را به صورات دقیق وارد نمایید. راهنمای دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور تاکید می نماید که پس از وارد شدن به سامانه مذکور ، نسبت به تایید کد دیپلم خود اقدام نمایید و نمرات امتحانات نهایی را تائید نموده و پس از آن در صورتی که مقطع پیش دانشگاهی را نیز پشت سر گذاشته اید، باید نمرات این مقطع را نیز تائید نمایید.

با توجه به تغییرات مقطع تحصیلی که برای داوطلبان فعلی به وجود آمده است، کلیه داوطلبان لازم است راهنمای دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور را دریافت نمایند.سوالات مختلفی داوطلبان در رابطه با کد منطقه برای دریافت سوابق تحصیلی و ثبت نام مجدد کنکور سراسری 98دارند که تلاش ما بر پاسخگویی به تمامی این سوالات می باشد.

 

راهنمای دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور

 

مشاورین و متخصصین ایران تحصیل آماده ارائه خدمات به شما داوطلبان گرامی در رابطه با سامانه مشاهده و دریافت کد سوابق تحصیلی می باشند. کد منطقه برای دریافت سوابق تحصیلی به صورت جدول در تمامی مناطق و استان ها موجود می باشد. با توجه به الزام در مشاهده و دریافت کد سوابق تحصیلی برای شرکت در کنکور سراسری ، همه شرکت کنندگان لازم است نسبت به دریافت این کد اقدام نمایند.

چنانچه برخی از داوطلبان در رابطه با دریافت کد منطقه برای دریافت سوابق تحصیلی دچار مشکل می باشند و یا اینکه نمی توانند کد سوابق تحصیلی خود را ملاحظه نمایند، می توانند با برقراری ارتباط با مشاورین ایران تحصیل جهت کسب اطلاعات کامل و کافی اقدام نمایند. متخصصین ما مشاوره تضمینی کنکور 98را به شما ارائه می نمایند که با توجه به آن، می توانید به راحتی به به حل مشکل مورد نظر مبادرت نمایید.

همچنین آن دسته از داوطلبان و دانش آموزانی که در رابطه با تاثیر معدل و سوابق تحصیلی بر کنکور نیازمند راهنمایی و کمک می باشند، می توانند از قسمت مشاوره راهنمای دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور کمک بگیرید. تاثیر سوابق تحصیلی نسبت به سال های گذشته تغییر یافته است و به همین دلیل در رابطه با نحوه تاثیر مثبت و یا منفی این معدل لازم است اطلاعات جامعی به دست آورید.

متخصصین تحصیلی ما در بخش مشاوره راهنمای دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور ، برنامه ریزی کنکور 98ومشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور 98 آماده می باشند که به شما داوطلبان و دانش آموزان عزیز کمک نمایند. کد منطقه برای دریافت سوابق تحصیلی با استفاده از سامانه ایران تحصیل قابل انجام خواهد بود. همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز می توانید با متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید تا به صورت کامل شما را راهنمایی نمایند.

 

جهت اطلاع از راهنمای دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور و کد منطقه برای دریافت سوابق تحصیلی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی راهنمای دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور
کانال اطلاع رسانی راهنمای دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور

بیشتر بدانید

مشاوره تحصیلی تلفنی

تاثیر معدل بر کنکور سراسری 98

مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری 98

روش صحیح درس خواندن کنکور

رشته اتاق عمل بدون کنکور

کد منطقه برای دریافت سوابق تحصیلی

راهنمای دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *