تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور
سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی

سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی – dipcode.medu.ir

سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

سایت dipcode.medu.ir چیست و کاربرد آن چه می‌باشد؟ چگونه دانش‌آموزان کد سوابق تحصیلی خود را دریافت کنند؟ نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی چگونه است؟

دانش‌آموزانی که قصد دارند کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی خود را دریافت کنند باید به سایت dipcode.medu.ir مراجعه کنند تا بتوانند مراحل ثبت‌نام خود را تکمیل کنند. حال ممکن است برخی از دانش آموزان سوالاتی را در این مورد داشته باشند و ندانند که چگونه کد سوابق تحصیلی خود را از سامانه dipcode.medu.ir دریافت کنند.

از آنجا که عدم آگاهی در مورد سایت dipcode.medu.ir و کاربردهای آن می‌تواند دردسرهای زیادی را ایجاد کند. به همین لازم است به جزییات بیشتری در مورد آن اشاره کنیم.خوب است بدانید که در حال حاضر کلیه دانش‌آموزانی که مدرک دیپلم خود را از سال 84 به بعد و مدرک پیش دانشگاهی خود را از سال 91 به بعد گرفتند باید برای ثبت نام در کنکور کد سوابق تحصیلی داشته باشند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد dipcode.medu.ir، اخذ کد سوابق تحصیلی دیپلم، اخذ کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی،سایت دیپ کد، دریافت کد دانش آموزی،  ویرایش اطلاعات کنکور سراسری و مشاهده سوابق تحصیلی دانش آموزان از سایت سنجش از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت پاسخگویی 8 صبح الی 24 شب حتی ایام تعطیل

9099072952 (تماس از سراسر کشور)

9099072952 ( تماس فقط از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

اطلاعیه سامانه کد و سوابق تحصیلی آموزش و پرورش – dipcode.medu.ir

سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی به نشانی اینترنتی dipcode.medu.ir جهت تسهیل در امور ثبت نام و اطلاعات هویتی و تحصیلی دانش آموزان در خدمت متقاضیان محترم می باشد.

 

تاثیر کد سوابق تحصیلی در کنکور

تاثیر کد سوابق تحصیلی در کنکور

 

داوطلبان لازم است از طریق سامانه dipcod.medu.ir بدون صرف وقت و هزینه جهت مراجعه حضوری به مراکز آموزش و پرورش و مدارس از سوابق تحصیلی مربوط به دیپلم و پیش دانشگاهی خود مطلع گردید می توانید به صورت اینترنتی به آدرس سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی مراجعه نموده و کد های مربوطه را اخذ نمایید. شاید برای شام سوال پیش بیاید که کد سوابق تحصیلی چه تاثیری روی کنکور دارد؟

خوب است بدانید که طبق گزارش‌های وزارت آموزش و پرورش کد سوابق تحصیلی ۳۰درصد روی کنکور تاثیر مثبت دارد. لذا اگر نمرات نهایی شما در کد سوابق تحصیلی خوب باشد، آنگاه می‌توانید با رتبه عالی در کنکور قبول شوید.

ضمنا در صورتی که با نحوه دریافت کد از سامانه کد سوابق تحصیلی اطلاع ندارید می توانید از سراسر کشور با شماره های مرکز تماس بگیرید تا کارشناسان مربوطه با گرفتن اطلاعات شما کد دیپلم و پیش دانشگاهی شما را اعلام نمایند.

 

جهت دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور روی لینک کلیک کنید.

 

کد سوابق تحصیلی چه کسانی در سامانه dipcode.medu.ir موجود است؟

کاربران گرامی توجه داشته باشند کد سوابق تحصیلی دیپلم های مربوط به شاخه های نظری یعنی یکی از شاخه های ریاضی – تجربی یا انسانی در سامانه موجود است و نکته مهم تر اینکه فقط دیپلم هایی که از سال هشتاد و چهار به بعد اخذ گردیده اند در سیستم ثبت شده اند.

اطلاعات دیپلم هایی که مربوط به قبل از سال 84 می باشند در سیستم موجود نیست. نظر به این که بسیاری از داوطلبان دیپلم خود را قبل از موعد مذکور اخذ نموده اند زمانی که اطلاعات خود را وارد سامانه dipcode.medu.ir می کنند با خطا مواجه می شوند.

لذا این دسته از کاربران به نکته مذکور توجه داشته باشند. در مورد کد های سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی که در سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی dipcode.medu.ir وجود دارند.

لازم به ذکر است فقط کد سوابق تحصیلی داوطلبانی که مدارک پیش دانشگاهی خود را بعد از سال نود و یک دریافت کرده باشند در سامانه موجود است.

ضمنا به اطلاع متقاضیان محترمی که دارای مدرک دیپلم کاردانش – هنرستان و فنی حرفه ای می باشند می رسانیم کد سوابق تحصیلی این دسته از داوطلبان در سامانه موجود نمی باشد.

ضمناً متقاضیان محترمی که دارای مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم هستند نیز از این قاعده مستثنی نخواهند بود.

 

جهت دریافت کد منطقه برای سوابق تحصیلی روی لینک کلیک کنید.

 

dipcode.medu.ir – راهنمای دریافت کد سوابق دیپلم و پیش دانشگاهی

کاربران گرامی قبل از اینکه جهت دریافت کد اقدام نمایید راهنمای اخذ کد سوابق تحصیلی را مطالعه نمایید.

متقاضیان محترم بعد از این که وارد سامانه اخذ کد سوابق تحصیلی داوطلبان کنکور سراسری قسمتی را که در تصویر نشان داده شده ( مشاهده سوابق و دریافت کد سوابق تحصیلی اینجا کلیک کنید) انتخاب نموده و ادامه دهید.

 

 

 

دریافت کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی

دریافت کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی

 

 

پس از انتخاب گزینه بالا باید اطلاعات درخواستی سامانه شامل کد دانش آموزی ، کد منطقه ، تاریخ تولد و… را وارد نمایید سپس با انتخاب گزینه ورود اطلاعات شما و نمرات امتحانات نهایی (دیپلم) یا به عبارتی دیگر کد سوابق دیپلم شما نمایش داده خواهد شد.

 

 

دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم

دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم

 

 

ضمنا هر داوطلب می بایست یکبار دیگر با ورود به سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی dipcode.medu.ir و انتخاب مقطع پیش دانشگاهی کد سوابق پیش دانشگاهی خود را دریافت نماید.

 

جهت ثبت نام دانشگاه با سوابق تحصیلی رو لینک کلیک کنید.

 

دریافت کد دانش آموزی – dipcode.medu.ir

طبق توضیحاتی که داده شد یکی از الزامات دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی داوطلبان وارد کردن کد دانش آموزی آن ها خواهد بود.

به عبارتی کد دانش آموزی شناسنامه هر داوطلب یا دانش آموز در آموزش و پرورش می باشد که در کارنامه آن ها درج می شود ، محل نمایش مشخصات لازم برای دریافت کد سوابق تحصیلی را نشان داده ایم.

 

مدارک لازم جهت ورود به سامانه dipcode.medu.ir

دانش آموزان و اولیا گرامی توجه داشته باشید اخذ کد از سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی منوط به ورود برخی اطلاعات و همراه داشتن مدارک تحصیلی زیر خواهد بود لذا قبل از ورود به سامانه حتما مدارک زیر را آماده نمایید :

 • یکی از مدارک شناسایی متقاضی اعم از کارت ملی یا شناسنامه
 • یکی از کارنامه های دریافتی از مقطع مورد نظر
 • کد منطقه شهرداری مدرسه ای که در آن مقطع تحصیل کردید

 

جهت اطلاع از ثبت نام تکمیل ظرفیت سوابق تحصیلی روی لینک کلیک کنید.

 

 

مدارک لازم جهت ورود به سامانه سوابق تحصیلی

مدارک لازم جهت ورود به سامانه سوابق تحصیلی

 

تعریف کد منطقه در سامانه dipcode.medu.ir

برای استعلام کد سوابق تحصیلی از سامانه dipcode.medu.ir نیاز به کد منطقه دارید که کد منطقه دیپلم همان کد منطقه ای است که پایه های دهم و یازدهم را در آن منطقه تحصیل کرده اید و کد منطقه پیش دانشگاهی نیز بیانگر کد منطقه ای می باشد که پیش دانشگاهی خود را در آن منطقه تحصیل کرده اید.

دسترسی به کدهای مذکور فقط از سایت سازمان سنجش امکان پذیر خواهد بود در صورتی که نتوانستید کد منطقه خود را بیابید با شماره های  9099072952 (تماس از سراسر کشور)  9099072952 ( استان تهران)تماس بگیرید.

 

آخرین اطلاعیه های سامانه dipcode.medu.ir

 • کلیه دانش آموزانی که سوابق تحصیلی ایشان در سامانه موجود است باید تا قبل از دهم بهمن ماه نسبت به تأیید و دریافت کد سوابق تحصیلی خود اقدام نمایند. شایان ذکر است پس از موعد مذکور تمامی سوابق موجود به سامانه سنجش آموزش کشور منتقل خواهد گردید.
 • کد سوابق تحصیلی و ریز نمرات دانش آموزان دوره نظام جدید آموزشی و همچنین نظام قدیم تا دهم بهمن ماه سال جاری قابل مشاهده و ویرایش خواهد بود.
 • ریز نمرات و سوابق تحصیلی دانش آموزانی که فی الحال مشغول به تحصیل می باشند از تیر ماه در سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی قابل مشاهده خواهد بود.
 • متقاضیان محترم حتما توجه داشته باشید سوابق تحصیلی و نمرات شما مطابق نمرات مندرج در کارنامه مقطع مورد نظر باشد و در صورت عدم تطابق باید حتما جهت پیگیری و اصلاح اقدام نمایید. شایان ذکر است در صورتی که در موعد مقرر نسبت به اصلاح نمرات اقدام ننمایید سامانه dipcode.medu.ir هیچ مسئولیتی در قبال اعمال همان نمرات در سوابق تحصیلی شما نخواهد داشت.

نکته مهم : دانش آموزان محترم دقت کنید اگر در مقطع دیپلم یا پیش دانشگاهی در حال تحصیل می باشید با نظر به اینکه هنوز مدرک تحصیلی برایتان صادر نشده پس هنوز کد سوابق تحصیلی شما در سامانه dipcode.medu.ir ثبت نشده است.

 

جهت اطلاع از کد مناطق تحصیلی استان تهران روی لینک کلیک کنید.

 

سوالات پرتکرار در سامانه dipcode.medu.ir 

بنده سال گذشته در کنکور پذیرفته نشده ام کد مربوط به نظام وظیفه من در سامانه dipcode.medu.ir  چه عددی است؟

در صورتی که شما خرداد ماه مدرک دیپلم خود را دریافت نموده اید کد مربوط به شما 6 می باشد.

نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی مربوط به اتباع خارجی را چگونه می توان دریافت نمود؟

به دو صورت می توانید در سامانه دیپ کد و یا مدرسه محل تحصیل خود دریافت نمایید.

 

کد سوابق تحصیلی کنکور

کد سوابق تحصیلی کنکور

 

آیا کد سوابق تحصیلی دیپلم برای رشته های دانشگاه آزاد لازم است؟

با توجه به اینکه ثبت نام دانشگاه های سراسری و آزاد در سال های اخیر ادغام شده است بله مورد نیاز می باشد.

در صورتی که اطلاعات خود را در سامانه dipcode.medu.ir اشتباه وارد نماییم آیا زمان ویرایش وجود دارد؟

در سایت دریافت کد سوابق تحصیلی بسیاری از اطلاعات داوطلبان ارسال شده است و امکان اشتباه به حداقل رسیده است. در این مورد می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

 

زمان دریافت کد سوابق تحصیلی در سایت دیپ کد

از آنجا که کد سوابق تحصیلی برای شرکت در کنکور و ثبت نام در آن مورد استفاده قرار می گیرد. لذا هم زمان با شروع ثبت نام کنکور سراسری تمام دانش آموزان برای تکمیل فرم ثبت‌نام خود به این سامانه مراجعه کنند. حال اگر آن ها هر گونه مشکلی در مورد زمان انتشار کد سوابق تحصیلی داشته باشند می‌توانند آن را با کارشناسان ایران تحصیلدر میان بگذارند.

 

اگر در جستجوی اطلاع از سایت dipcode.medu.ir، نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم، سوالات پرتکرار کد سوابق تحصیلی، سایت دیپ کد، نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی، کد منطقه در کد سوابق تحصیلی، مدارک لازم جهت دریافت کد سوابق تحصیلی، دریافت کد سوابق تحصیلی و سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی هستید از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور 

9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با نحوه دریافت کد سوابق پیش دانشگاهی برای داوطلبان نظام قدیم و نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم برای داوطلبان نظام جدید مطالب را ارائه نماییم. هرگونه سوال را می توانید با شماره های پشتیبانی ایران تحصیل مطرح نمایید.

 

نحوه ورود به سامانه dipcode.medu.ir

نحوه ورود به سامانه dipcode.medu.ir

 

جهت دانلود این مقاله کلیک کنید.

 

پادکست صوتی مقاله

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی از طریق چه سایتی انجام می شود؟ 

برای دریافت مد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی باید به سایت dipcode.medu.ir مراجعه نمایید.

آیا دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم نیاز به تهیه مدارکی دارد؟ 

بله. از جمله این مدارک می توان شناسنامه و کد منطقه شهرداری محل تحصیل دانش آموز اشاره کرد.

آیا همه دانش آموزان مشمول دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم هستند؟

خیر. شماری از افراد از جمله فارغ التحصیلان قبل از 84 و فارغ التحصیلان رشته های کارودانش و فنی حرفه ای از دریافت این کد مستثنی هستند.

کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی مربوط به هنرستان از سامانه دیپکد قابل دسترسی است؟

خیر تنها افرادی که مدرک خود را از سال 1384 به بعد گرفته باشند به این کد نیاز دارند که با مراجعه به سایت این کد را دریافت کنند.

 

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. یحیی
  ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۸

  با سلام من سال ۷۴دیپلم فنی حرفه ای گرفتم، متوسطه چهارساله ولی هر چقدر استعلام میزنم سابقه ای موحود نیست. میگن قبل سال ۸۰در سامانه نیست، پس ما برای استعلام مدرک دیپلم چکار کنیم. دانشگاه هم تا استعلام نبریم مدرک جدید نمیده. سه ماه من گرفتار شدم تو را به خدا من را راهنمایی کنید ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۶

   سلام وقت بخیر
   برای استعلام مدرک تحصیلی تون با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 2. مبین علیزاده
  ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

  سلام بنده امسال دیپلم خودم رو از رشته فنی حرفه ای شاخه سینما میگیرم بعد اخرین بار چن ماه پیش از اموزش پرورش پرس و جو کردم که ایا میشه با دیپلم فنی حرفه ای کنکور تجربی شرکت کنم گفتند که بله میتونین .
  ولی خیلی از دوستان و اشنایان میگن که این کار انجام شدنی نیست .
  خواهش دارم از شما مسئولان محترم سایت ایران تحصیل اینکه به من یه جواب کامل بدین که ایا ۱۰۰٪این کار انجام شدنیه یا نه چون من الان چندین ماه کارو زندگیمو گذاشتم پای خوندن دروس تجربی لطفا اگر ممکن است مشکلی پیش بیاید به من بگین تا به نوعی حل کنم .و اینکه کد سوابق تحصیلی در شاخه فنی حرفه ای نیست ظاهرا اطلاعات ما را در سایت زده نشده .
  لطفا یه توضیحی کوچیکی در مورد چگونگی اینکار بدین واقعا لنگ موندم خیلی خیلی ممنون میشم اگر زود جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام وقت بخیر بله می توانید در کنکور تجربی شرکت کنید

 3. درسا
  ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۸

  سلام وقت بخیر
  من سال 98 فارق التحصیل شدم و دانشگاه رفتم الان چطور میتونم معدل دیپلمم رو ببینم؟توی سوابق تحصیلی سایت سازمان سنجش هم فقط نمرات امتحان نهایی ام هست

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۱

   سلام
   باید از مدرسه ای که فارغ التحصیل شدید پیگیری کنید

 4. امیر
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۷

  سلام من توی سایت رفتم همه اطلاعات درست بود فقط جلوی معدل کتبی ومعدل کل صفر نوشته بود نمرات وارد شده هم درست بود من تایید زدم وکد اعتبار سنجی بهم داد آیا مشکلی پیش میاد لطفا جواب ردید

  • مشاور ارشد
   ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۶

   سلام دوباره وارد سامانه dipcode.medu.ir بشید و معدل رو بررسی کنید.

 5. نیوشا
  ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۴

  با عرض سلام و خسته نباشید.من وارد همین سایت شدم ولی بدلیل اینکه معدل کل و کتبی هنوز حساب نشده صفر لحاظ شده بودن، ولی برای من بالای اطلاعاتم نوشته بود شما صحت اطلاعات خود را تایید کرده اید ولی برای بقیه نوشته بود بعد از مطابقت نمرات گزینه تایید یا عدم تایید رو بزنید، حالا اگه بخوام کارنامه ام رو بصورت حضوری بگیرم به خاطر اینکه اطلاعاتم رو تایید کردم معدل کل و کتبی ام صفر لحاظ میشن؟

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۶

   سلام خیر چون معمولا برای کسی در سامانه معدل ثبت نشده است

 6. ابراهیم
  ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۶

  با عرض سلام و خسته نباشید بنده که وارد سایت Dipcode.medu.ir شدم ولی جلوی معدل کتبی و کل 0 درج شده بود آیا مشکلی دارد یا خیر.بعد من این کد سوابق تحصیلی را که دریافت کردم کجا باید وارد کنم؟ متشگرم

  • moshaverarshad
   ۲۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۴

   سلام نه برای همه معدل ثبت نشده شما این کدرو باید سنجش وارد کنید تا اگر مغایرت داشته باشه اصلاح شود

 7. M
  ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۲

  سلام وقتتون بخیر من وقتی وارد سایت دیپکد میشم و همه چی رو وارد میکنم صفحه ای که برام باز میکنه همه ی اطلاعاتش درسته ولی جلوی معدل کتبی و معدل کل نوشته ۰ و وقتی روش کلیک میکنم قابل تغییر نیس ولی کل نمرات نهاییمو درست وارد شده .مشکلی نیس ؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۶

   سلام خیر مشکلی نداره

   • M
    ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۵

    خیلی خیلی متشکرم🌷

    • moshaverarshad
     ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۹

     موفق باشید

 8. QR180
  ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۱

  سلام من میخواستم معدل کل دیپلم فنی و حرفه ای ام رو ببینم وارد سایت که گفتید شدم و اطلاعات خواسته شده رو وارد کردم معدل کل رو نوشته صفر مشکل از کجاست

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۴

   سلام برای همه این مشکل وجود داره و سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی اختلالش رفع شده

 9. مهرداد
  ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۲

  میشه بگید کد منطقه از کجا باید بدونیم…

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۶

   سلام از دفترچه راهنمای ثبت نام

 10. حسین
  ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۵

  یعنی چی که کد هنرستانی ها موجود نیست پس ما الان چطوری برای کنکور ثبت نام کنیم ؟

  • moshaverarshad
   ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۶

   سلام حسین
   شما کی دیپلمتونو گرفتین؟

 11. روزبه
  ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۹

  سلام خسته نباشید،
  من سال ۸۵ دیپلم کاردانش گرفتم و الان کاردانی رشته گرافیک از دانشگاه علمی کاربردی دارم،آیا الان میتونم برای کنکور تجربی شرکت کنم؟اگه آره چیکار باید بکنم؟

  • مشاور ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۰

   سلام برای شرکت در کنکور تجربی ابتدا اقدام به اخذ مدرک پیش دانشگاهی تجربی نمایید.

 12. نیما
  ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۲

  سلام خسته نباشید
  کد سوابق تحصیلی برای من ظاهر نمیشه
  ممنون میشم کمک کنید

  • مشاور ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۶

   سلام نیما جان کد سوابق رو در ابتدا باید از مدرسه دریافت کنی .

 13. میلاد
  ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۳

  سلام . ببخشید من برا دریافت کد مراجعه میکنم و اطلاعات رو وارد میکنم اما با خطا مواجه میشم و سایت میگه که ورود شما با مشکل برخورد کرده است مشکل از سایته ایا؟

  • مشاور ارشد
   ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۴

   سلام اگه کد رو به صورت صحیح در سامانه dipcod.medu.ir وارد کنید‌ اشتباه‌نمیزنه.

 14. سلام
  ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۱

  سلام این سایت خراب هستش dipcode.medu.ir یکی کدش رو اینجا بزاره

 15. رضا
  ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۶

  سلام . چند ساعته که سایت از دسترس خارج شده . میخواستم ببینم برای همه همینطوره ؟؟
  چیکار باید کرد؟

  • مشاور ارشد
   ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۵۳

   سلام بله سامانه dipcode.medu.ir با مشکل مواجع شده است چند ساعت بعد دوباره اقدام کنید.

 16. وحدت
  ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۳

  سایتش چرا باز نمیشه با هر مرورگری میرم ارور 404 میده

  • مشاور ارشد
   ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۵۵

   سلام به دلیل حجم زیاد بازدید از سامانه dipcode.medu.ir سامانه با اختلال رو به رو شده است.

 17. مینا
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۳

  سلام . من در حال حاضر دانشجوی ارشد دوره روزانه هستم ترم آخرو تا 30 شهریور 1400دفاع میکنم. میتونم ثبت نام کنم ؟

  • مشاور ارشد
   ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۵

   سلام و درود بله می تونید برای ثبت نام کنکور سراسری اقدام کنید.

 18. علی رضا
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۲۰

  سلام قسمت کارنامه من هنوز سفید فقط مشخصات خودم رو زده خبر از کد سوابق تحصیلی نیس

  • مشاور ارشد
   ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۸

   سلام برای اطلاع از نحوه ی دریافت کد سوابق تحصیلی با مشاوران ایران تحصیل در ارتباط باشید.

 19. فاطمه
  ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۳

  من سال نود و نه کنکور دادم و کد داوطلبی و شماره پرونده و کد سوابق تحصیلی مو گم کردم از کجا میتونم پیگیری کنم

  • مشاور ارشد
   ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۲۲

   سلام و درود شما وارد سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی شوید و با وارد نمودن اطلاعات شخصی کد داوطلبی رو دریافت نمایید.

 20. ندااشی زاده شبلو
  ۱۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۵۶

  عالی

 21. Elio
  ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۸

  کد سوابق تحصیلی همینی ک توکارنامت سوابق تحصیلی زده میشه؟؟(کددانش اموز)🙄🤔

  • dr-naqizade
   ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۱

   تو کارنامه کد دانش آموزی ثبت میشه
   کد سوابق تحصیلی باید از سامانه dipcode.medu.ir دریافت کنید

 22. رامین
  ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۶

  سلام، قسمت کارنامه تحصیلی من سفیده و هیچ اطلاعاتی توش نیست.
  فقط اسم و بقیه مشخصات خودم توی صفحه هست و خبری از سوابق نیست.
  دلیلش چیه؟؟

  • drnaqizade
   ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۱

   سلام
   بخاطر اینک هنوز درج نشده رو سایت

 23. محمد قنبری
  ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۱

  با سلام و احترام
  مدرک پیش دانشگاهی بنده در سال 1377 هست . برای گرفتن دریافت اطلاعات سوابق تحصیلی ام چکار باید بکنم؟ممنون میشم راهنمایی کنید.متشکرم

  • drnaqizade
   ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۳

   کد سوابق تحصیلی برای نظام قدیم تعریف نشده
   بدون سوابق تحصیلی مراحلتونو برین جلو

 24. ندا
  ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۵

  سلام من سال ۹۸ کنکور دادم ولی به دانشگا نرفتم. ایا برای شرکت در کنکور ۹۹ همان کد سوابق تحصیلی که برای ۹۸ زدم رو باید بزنم؟

  • dr-naqizade
   ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۹

   سلام و وقت بخیر
   شما لازم نیست به سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی وارد بشین و مجدد بگیرین ، گد سوایق تحصیلی سال پیش استفاده کنید

 25. ایران تحصیل
  ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۷

  با سلام جهت دریافت اطلاعات سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی از طریق سامانه dipcode.medu.ir مراجعه نمایید

ایران تحصیل
تماس با مشاور