ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آزمون نظام مهندسی برای ۷ رشته وابسته به ساختمان سازی و شهرسازی برگزار می گردد که داوطلبان می توانند با شرکت در آن، پروانه اشتغال خود را دریافت نمایند. این آزمون دو بار در سال برگزار می گردد. بسیاری از داوطلبان با در نظر داشتن شرایط لازم و در موعد مقرر، نسبت به ثبت نام آزمون نظام مهندسی خود اقدام نموده اند و همواره به دنبال اطلاعاتی در زمینه زمان دریافت کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آن می باشند. یکی از شرایط اصلی برای حضور در جلسه آزمون، به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر یعنی “کارت ملی و یا شناسنامه” و کارت ورود به جلسه می باشد که در صورت همراه نداشتن هر یک از موارد گفته شده، داوطلب مجاز به شرکت در آزمون نخواهد بود.

آزمون نظام مهندسی

پس از پایان مهلت قانونی ثبت نام ۱۴۰۰، داوطلبانی که خود را برای ورود به حرفه مهندسان آماده کرده اند و در این ثبت نام شرکت نموده اند می بایست چند روز قبل از شروع آزمون با آماده نمودن اطلاعات لازم به سایت نظام مهندسی مراجعه کرده و کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۰ خود را دریافت نمایند.

هر ساله فارغ التحصیلان رشته های معماری، عمران، تأسیسات مكانیكی، تأسیسات برقی، شهرسازی، نقشه برداری و ترافیک این فرصت را دارند تا شانس خود را برای اشتغال به کار مرتبط با تحصیلات خود محک بزنند و در آزمون نظام مهندسی شرکت نمایند .
آزمون نظام مهندسی ۲ مرتبه در سال برگزار می شود و داوطلبان واجد شرایطی که در زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۰ موفق به ثبت نام در این آزمون شده اند می بایست چند روز قبل از زمان برگزاری آزمون به سایت نظام مهندسی مراجعه کرده و با ثبت اطلاعات خواسته شده از جمله اطلاعات شناسنامه ای و ثبت نامی کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی خود را دریافت کنند.

 

برای اطلاع از نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی و همچنین دریافت راهنمای کامل ورود به سامانه با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 نحوه ثبت نام آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۰

پیش از این نیز اشاره شده است که ناظر و مجری آزمون نظام مهندسی، معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی می باشد. ثبت نام آزمون نظام مهندسی نیز هر ساله به صورت اینترنتی از طریق سامانه این معاونت به نشانی inbr.ir انجام می شود.

مراحل ثبت نام آزمون نظام مهندسی اسفند ۱۴۰۰

۱) مراجعه به سایت معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی به نشانی inbr.ir
۲) انتخاب گزینه ” سامانه آزمون های ورود به حرفه ” از منوی سایت
۳) مطالعه راهنمای آزمون اسفند 1401
۴) انتخاب گزینه ” ثبت نام آزمون ورود به حرفه اسفند 1401 “
۵) پرداخت هزینه ثبت نام آزمون نظام مهندسی و خرید کارت اعتباری حاوی سریال ثبت نام
۶) به لینک ثبت نام و تکمیل فرم های لازم

راهنمای نحوه ثبت نام آزمون نظام مهندسی اسفند ۱۴۰۰

۱) جست و جوی عبارت ” معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی ” و یا ” inbr.ir ” در کادر میانی و یا بالایی مرورگر
۲) ورود به صفحه اصلی سایت و انتخاب گزینه ” سامانه آزمون های ورود به حرفه ” از لیست بالای سایت
۳) ورود به سامانه آزمون ها و انتخاب گزینه ” ثبت نام آزمون اسفند ۱۴۰۰ “
۴) ورود به صفحه ثبت نام آزمون و انتخاب گزینه ” خرید کارت ” به منظور ورود به درگاه بانکی الکترونیکی برای پرداخت هزینه ثبت نام و تهیه کارت اعتباری ثبت نام حاوی شماره پرونده و رمز عبور
۵) بازگشت به صفحه ثبت نام آزمون و انتخاب گزینه ” تایید و ادامه ” برای ورود به صفحه ثبت اطلاعات با استفاده از شماره پرونده و رمز کارت اعتباری و تکمیل فرآیند ثبت نام

سامانه ثبت نام آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۰

داوطلبان متقاضی آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۰ می توانند پیش از ثبت نام در این آزمون نخست دفترچه راهنمای ثبت نام این آزمون را دانلود و مطالعه کرده و سپس برای ثبت نام خود اقدام کنند .

زمان دریافت کارت آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۰

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی به طور معمول چند روز پیش از برگزاری آزمون از طریق سایت ثبت نام آزمون نظام مهندسی به نشانی inbr.ir منتشر شده و در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.
با توجه آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۰ در روزهای ۱۳ الی ۱۵ مرداد ماه برگزار می گردد، داوطلبان می توانند از روز شنبه ۹ مرداد با مراجعه به سایت مذکور نسبت به دریافت کارت خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است که متقاضیان در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در مندرجات بر روی کارت نسبت به مشخصات حقیقی خود می بایست در روز ۱۲ مرداد ماه با مراجعه به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۰ که نشانی آن ها در لینک دریافت کارت قرار داده شده است، به اصلاح اشکالات موجود بپردازند. توجه داشته باشید که همراه داشتن این کارت در جلسه آزمون الزامی بوده و در غیر این صورت، از ورود داوطلب به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۰

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی هر ساله چند روز قبل از برگزاری آزمون بر روی سایت وزارت راه و شهرسازی قرار می گیرد و داوطلبان می توانند در بازه زمانی مشخص شده، به سایت مذکور مراجعه کرده و کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند. به منظور دریافت این کارت می بایست به ترتیب زیر عمل کنید.

ابتدا وارد سایت وزارت راه و شهرسازی به نشانی inbr.ir شده و از صفحه اصلی گزینه “سامانه آزمون های ورود به حرفه” را انتخاب کنید.

مراحل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۰

● ورود به سایت معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی به نشانی inbr.ir

● انتخاب گزینه “آزمون ها ورود به حرفه”

● انتخاب گزینه “کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۰”

● ورود به سامانه با یکی از ۴ روش پیشنهاد داده شده

● دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۰

● مشاهده کارت ورود به جلسه و تهیه پرینت

چنانچه پس از خواندن این مقاله، مجددا سوال یا ابهامی در خصوص دریافت کارت ورود به جلسه برای شما عزیزان پیش آمد، می توانید پاسخ سوالات خود را از طریق مشاوره با کارشناسان مجرب ایران تحصیل دریافت نمایید.

 

برای اطلاع از نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی و همچنین دریافت راهنمای کامل ورود به سامانه با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط:

سامانه inbr.ir ثبت نام آزمون نظام مهندسی 1401-1401

هزینه ثبت نام آزمون نظام مهندسی 1401-1401

کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی

4/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور