تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
inbr.ir

سامانه inbr.ir ثبت نام آزمون نظام مهندسی 1400-1401

inbr.ir
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون نظام مهندسی را دارند می توانند در 7 رشته مختلف شرکت کنند. متقاضیان گرامی می توانند ثبت نام خود را از طریق سامانه inbr.ir به صورت اینترنتی انجام دهند.

همچنین نحوه ی دریافت کارت ورود به جلسه یا اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی نیز از طریق همین سامانه به اطلاع داوطلبان گرامی می رسد.

هر ساله سازمان نظام مهندسی در دو نوبت این آزمون را برگزار کرده و به پذیرفته شدگان این آزمون، پروانه پایه 3 اشتغال به کار را می دهد.

در رشته های عمران، تاسیسات برقی، معماری، شهرسازی، تاسیسات مکانیکی، ترافیک و نقشه برداری داوطلبان می توانند جهت دریافت پروانه نظام مهندسی ثبت نام کنند.

 

inbr.ir

 

جهت اطلاع از جزئیات بیشتر مربوط به نحوه ثبت نام آزمون نظام مهندسی از سامانه inbr.ir – اطلاع از زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی 1400 و دریافت نمونه سوالات و منابع آزمون نظام مهندسی 1400-1401 با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 تماس از سراسر کشور – 9099072952 تماس از استان تهران

پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب

 

سامانه ثبت نام آزمون نظام مهندسی inbr.ir

آزمون نظام مهندسی 1400-1401 مهم ترین رویداد سال 1400-1401 برای مهندسین و دانشجویان رشته های فنی مهندسی می باشد که پیرو اطلاعیه سایت ثبت نام آزمون نظام مهندسی inbr.ir جزئیات مهمی از این آزمون مطرح خواهیم کرد.

inbr.ir سامانه ثبت نام در آزمون نظام مهندسی است که از جانب سازمان نظام مهندسی کشور در اختیار تمامی متقاضیان ثبت نام آزمون نظام مهندسی ساختمان قرار گرفته است.

مراحل اولیه ثبت نام در آزمون نظام مهندسی ساختمان چند سالی است صرفا به صورت اینترنتی از درگاه معرفی شده سازمان نظام مهندسی کشور به نشانی inbr.ir انجام می پذیرد. لذا هر گونه مراجعه حضوری متقاضیان محترم به این سازمان بی پاسخ خواهد بود.

 

ثبت نام آزمون نظام مهندسی

 

inbr.ir تنها مرجع دریافت اطلاعات صحیح و موثق جهت ثبت نام و شرایط ثبت نام در آزمون نظام مهندسی 1400-1401 خواهد بود لذا متقاضیان محترم حتما جهت به روز بودن اطلاعات خود در زمینه آزمون نظام مهندسی و جزئیات آن، اخبار را از سامانه ثبت نام آزمون نظام مهندسی 1400-1401 inbr.ir دنبال نمایند.

شایان ذکر است کلیه متقاضیان محترم جهت اطلاع از آخرین جزئیات شرایط ثبت نام در آزمون های نظام مهندسی – دریافت نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی – اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی و غیره از سراسر کشور با سامانه مشاوره تلفنی نظام مهندسی ایران تحصیل تماس بگیرند.

 

تمامی شرایط و ضوابط جدید شرکت در آزمون نظام مهندسی در سامانه inbr.ir سازمان نظام مهندسی کشور موجود می باشد.

 

زیر گروه های آزمون نظام مهندسی

به اطلاع تمامی متقاضیان شرکت در آرمون نظام مهندسی 1400-1401 می رسانیم مطابق روال گذشته و اعلامات سایت ثبت نام آزمون نظام مهندسی inbr.ir آزمون نظام مهندسی در هفت شاخه اصلی عمران – معماری – نقشه برداری – شهر سازی – ترافیک – تاسیسات برقی و تاسیسات مکانیکی برگزار خواهد شد.

پیرو اطلاعیه های مندرج در سامانه inbr.ir هر یک از متقاضیان جهت شرکت در آزمون می بایست شرایط شرکت در آزمون شاخه مربوطه را داشته باشند در غیر این صورت پذیرش وی حتی در صورت قبولی در آزمون ملغی تلقی خواهد شد.

لذا داوطلبان شرکت در آزمون حتما قبل از اقدام جهت ثبت نام قوانین و شرایط شرکت در آزمون نظام مهندسی را از سایت ثبت نام آزمون نظام مهندسی www.inbr.ir مطالعه نمایند و یا از طریق مشاوره تلفنی آزمون نظام مهندسی با شماره های مذکور تماس حاصل نمایند.

شایان ذکر است مهندسین گرامی تا در آزمون نظام مهندسی حد نصاب قبولی را کسب ننمایند نمی توانند به صورت رسمی در حرفه مهندسی مشغول به کار شوند.

از سوی دیگر آزمون نظام مهندسی سالانه دو نوبت برگزار می گردد و با توجه به خیل عظیم دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های فنی مهندسی رقابت در قبولی در این آزمون بسیار سخت و سنگین خواهد بود.

 

برای اطلاع از منابع آزمون نظان مهندسی معماری بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

شرایط شرکت در آزمون نظام مهندسی به تفکیک رشته در سامانه inbr.ir

شرکت در آزمون نظام مهندسی مستلزم رعایت تمامی قوانین و ضوابط مندرج در سایت ثبت نام آزمون نظام مهندسی می باشد که به برخی شرایط و ضوابط شرکت در آزمون در این اطلاعیه اشاره می کنیم:

 

شرایط شرکت در آزمون نظام مهندسی

 

آزمون نظام مهندسی عمران

شرکت در آزمون نظام مهندسی عمران مستلزم داشتن شرایط عمومی شرکت در آزمون های رسمی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

اگر داوطلب قصد شرکت در آزمون نظام مهندسی عمران را با مدرک کارشناسی داشته باشد می بایست حداقل پس از اخذ مدرک کارشناسی خود سه سال به صورت حرفه ای در یکی از شاخه های مرتبط با آزمون و مدرک تحصیلی خود سابقه کار داشته باشد.

از جمله رشته هایی که دانش آموختگان این رشته های حق شرکت در آزمون نظام مهندسی عمران را خواهند داشت رشته های مهندسی عمران زیر گروه آب، زیر گروه خط و ابنیه، زیر گروه راهسازی، زیر گروه عمران روستایی، زیر گروه ساختمان سازی و عمران می باشد که در سامانه inbr.ir ثبت گردیده است.

 

مطابق اعلام inbr.ir حداقل سابقه کاری مورد نیاز جهت آزمون نظام مهندسی برای دارندگان مدرک ارشد و دکتری به ترتیب 2 و 1 سال است.

 

آزمون نظام مهندسی شهرسازی 

داوطبانی که قصد اخذ پروانه شهرسازی دارند نیز می بایست دارای شرایط عمومی شرکت در آزمون های سراسری کشوری باشند.

همچنین دانش آموخته یکی از رشته های شهرسازی، کارشناسی ارشد محیط زیست یا برنامه ریزی ریزی محیط، مهندسی محیط شهرسازی، طراحی فضای سبز و محوطه سازی و همچنین رشته شهرسازی زیر گروه طراحی شهری باشند.

 

آزمون نظام مهندسی معماری

یکی دیگر از زیر گروه هایی که سازمان نظام مهندسی در راستای ارائه مجوز قانونی به تحصیل کردگان این گروه آزمون برگزار می نماید گروه معماری است.

شرایط شرکت در آزمون معماری سازمان نظام مهندسی همانند دیگر آزمون های سراسری کشور می باشد با این تفاوت که تمامی داوطلبانی که قصد شرکت در این زیر گروه را دارند می بایست در یکی از رشته های دانشگاهی معماری سنتی، مهندسی معماری، دبیری معماری و معماری زیر گروه مرمت بناهای تاریخی باشد.

 

آزمون نظام مهندسی تاسیسات مکانیکی

از دیگر زیر گروه های پرطرفدار آزمون نظام مهندسی که در امور عمران و ساختمان سازی نیز کاربرد فراوان دارد زیر گروه مکانیک یا تاسیسات مکانیکی است.

شرکت در آزمون نظام مهندسی مکانیک نیز مستلزم دانش آموخته بودن در یکی از رشته های مهندسی مکانیک، مهندسی مکانیک طراحی و جامدات، مهندسی مکانیک حرارت و سیالات، مدرک معادل لیسانس مکانیک حرارت و سیالات یا مدرک دبیری فنی مکانیک حرارت و سیالات علاوه بر داشتن شرایط عمومی شرکت در آزمون های سراسری کشور خواهد بود.

 

آزمون نظام مهندسی

 

آزمون نظام مهندسی برق یا تاسیسات برقی

آزمون نظام مهندسی در زیر گروه برق یا تاسیسات برقی نیز بسیار متقاضی دارد و درآمد مهندسان این زیر گروه نیز قابل توجه است.

شرکت در آزمون نظام مهندسی برق مستلزم رعایت شرایط شرکت در آزمون های سراسری می باشد. از دیگر شروط شرکت در آزمون این زیر گروه، داشتن مدرک کارشناسی مهندسی برق، مهندسی برق ابزار دقیق، مهندسی برق مخابرات، مهندسی برق کنترل، دبیری فنی برق قدرت یا مدرک معادل لیسانس برق قدرت خواهد بود.

 

آزمون نظام مهندسی ترافیک و نقشه برداری

اخذ مدرک معتبر فعالیت در زمینه ترافیک و نقشه برداری تنها از راه شرکت در آزمون نظام مهندسی این رشته ها می باشد.

متقاضیان شرکت در آزمون نظام مهندسی این زیر گروه ها مستلزم اخذ مدرک کارشناسی مهندسی نقشه برداری یا معادل آن برای آزمون نقشه برداری و مدرک معادل لیسانس مهندسی ترافیک یا مدرک راه و ترابری برای آزمون نظام مهندسی ترافیک خواهد بود.

شایان ذکر است شرکت در آزمون تمامی زیر گروه های نظام مهندسی مطابق اعلامات سامانه inbr.ir مستلزم داشتن شرایط شرکت در آزمون های سراسری کشور می باشد.

 

نکته مهم: شرکت در آزمون نظام مهندسی پیرو اطلاعیه سامانه inbr.ir مستلزم داشتن مدرک نظام وظیفه برای متقاضیان آقا نخواهد بود.

 

پادکست صوتی مقاله

 

جهت اطلاع از جزئیات بیشتر مربوط به نحوه ثبت نام آزمون نظام مهندسی از سامانه inbr.ir – اطلاع از زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی 1400-1401 و دریافت نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی عمران با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 تماس از سراسر کشور – 9099072952 تماس از استان تهران

پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی سامانه ثبت نام آزمون نظام مهندسی 98

کانال اطلاع رسانی سامانه ثبت نام آزمون نظام مهندسی 1400-1401

 

مطالب مرتبط

روش تست زنی آزمون نظام مهندسی

چگونه در آزمون نظام مهندسی قبول شویم

پذیرش ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد

نرخ شهریه دانشگاه آزاد

بهترین منابع آزمون نظام مهندسی برق

کلید سوالات نظام مهندسی

منابع آزمون نظام مهندسی معماری

هزینه ثبت نام آزمون نظام مهندسی

رشته های ارشد بدون کنکور

منابع مکانیک نظام مهندسی

سایت ثبت نام آزمون نظام مهندسی

inbr.ir

ثبت نام آزمون نظام مهندسی 1400-1401 به چه صورت است؟

ثبت نام آزمون نظام مهندسی بصورت اینترنتی است.

ثبت نام آزمون نظام مهندسی 1400-1401 در چه سایتی صورت میگیرد؟

ثبت نام آزمون نظام مهندسی 1400-1401 در سایت inbr.ir صورت میگیرد.

ثبت نام آزمون نظام مهندسی 1400-1401 چه زمانی است؟

زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی 1400-1401 احتمالا اواسط اسفند ماه باشد.

آزمون نظام مهندسی 1400-1401 چه زمانی برگزار میشود؟

زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی در دو نوبت است که هر نوبت در یک نیمه از سال است برای اطلاعات بشتر به مطالعه مقاله بپردازید.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور