ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

دریافت کارت ایثارگری

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۲۰۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
دریافت کارت ایثارگری
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا می دانید اقدامات و مدارک لازم جهت اخذ کارت ایثار چیست؟ در این مقاله با نحوه گرفتن و راهنمای دریافت کارت ایثارگری سپاه ، ارتش ، ناجا ، ایثار ، و ژاندامری و همین طور با نحوه دریافت کارت ایثارگری رزمندگان بسیجی آشنا می شویم، و خواهیم دید که هر کدام از ارگان ها چه شرایطی را جهت صدور این کارت به ایثارگران عزیز دارند. چنانچه در هر کدام از مراحل اخذ کارت ایثار دچار مشکل یا ابهامی شدید، می توانید سوالات خود را با کارشناسان ایران تحصیل در میان بگذارید.

کارت ایثارگری به عنوان مدرکی شناخته می شود که یک فرد در طول سال های دفاع مقدس، در جبهه حق علیه باطل حضور داشته است و در حفظ حریم کشور تلاش کرده است. در واقع کارت ایثارگری نشان دهنده حضوری هر فرد در جبهه و کمک به حفظ کیان کشور می باشد. همان طور که می‌دانید در 8 سال دفاع مقدس، بسیاری از هم وطنان در قالب گروه های مختلف، به جبهه اعزام شده اند و در برابر دشمن ایستادگی کرده اند. همین حرکت جهادی باعث شد تا حتی یک وجب از خاک کشور ما هم طی این هجوم وحشیانه جدا نشود.

به طور کلی اکنون بعد از گذشت چندین دهه از به اتمام رسیدن دفاع مقدس، کارتی با عنوان کارت ایثارگری که مختص رزمندگان می باشد، ارائه می گردد. این کارت ها علاوه بر ارزش معنوی بالایی که دارد، نقش مهمی نیز در یکپارچه سازی اطلاعات ایثارگران کشور بر عهده دارد. چرا که پیش از این سیسنم مناسب و یکپارچه ای به منظور جمع آوری اطلاعات این افراد وجود نداشت.

در همین راستا اکنون کارت ایثارگری رزمندگان بسیجی، سپاه، ارتش و سایر ارگان ها به صورت جداگانه به افراد داده می شود.

لزوم دریافت راهنمای دریافت کارت ایثارگری

در کشور ما که یک جنگ هشت ساله را پشت سر گذاشته است، تکریم و احترام به همه افرادی که در جبهه ها به طرق مختلف از حریم کشور دفاع کردند یک اصل مهم است.

از این رو اقدامات متفاوتی صورت گرفته و سازمان های مختلفی برای رسیدگی به همه گروه های  شرکت کننده در دفاع مقدس هم چون شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران به وجود آمده است. در این بین، اقدامات لازم جهت دریافت کارت ایثارگری ارتش ، سپاه ، ناجا ، و ژاندارمری یک امر نسبتا مبهم بوده است.

البته، شناسایی همه رزمندگان کار چندان آسانی هم نبوده و هنوز برخی از این عزیزان نتوانسته اند کارت ایثار خود را دریافت نمایند. با این حال، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشور اعلام کرده است که 6 میلیون رزمنده حائز شرایط، کارت ایثار را اخذ خواهند نمود. بسیاری از ایثارگران عزیز اطلاعی ندارند که برای دریافت کارت ایثارگری به کجا مراجعه کنیم و یا مدارک لازم چیست.

به همین دلیل، بر آن شدیم تا با ارائه راهنمای دریافت کارت ایثارگری به بسیاری از سوالات در این زمینه پاسخ دهیم. همچنین برای پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی می‌توانید به سامانه ایثارگری مراجعه نمایید.

برای آشنایی با تاثیر سهمیه ایثارگران در کنکور به لینک مربوطه مراجعه کنید.

چه افرادی مشمول دریافت کارت ایثارگری خواهند شد؟

دریافت کارت ایثارگری، صرفا به افرادی تعلق خواهد گرفت که در دوران دفاع مقدس و جنگ تحمیلی، در مناطق عملیاتی حضور داشته اند. اما جانباز محسوب نمی شود. ایثارگران باید با مراجعه به اداره ارتباطات و مراجعات بنیاد شهید و امور ایثارگران محل دارای پرونده و یا پایگاه اطلاع رسانی بنیاد شهید و ایثارگران با دریافت نام کاربری و رمز عبور در سامانه خدمات الکترونیک ایثار، درخواست دریافت کارت ایثارگری ارتش، سپاه، بسیجی و… را ثبت کنند.

به طور کلی سه گروه زیر جزو مشمولین دریات کارت ایثارگری رزمندگان می شوند:

 • گروه اول شامل رزمندگان پایور (شاغل و باز نشسته)؛ نیرو های انتظامی (مستخدمین کمیته انقلاب اسلامی، شهربانی، ژاندارمی و پلیس قضایی) حاضر در مناطق جنگی، عملیاتی و یا امنیتی
 • گروه دوم شامل کارکنان وظیفه (کمیته انقلاب اسلامی، شهربانی و ژاندارمری)
 • گروه سوم شامل پاسداران افتخاری، جوانمردان و نیرو های مردمی رزمنده تحت اختیار نیرو های انتظامی وقت در 8 سال دفاع مقدس که داوطلبانه در این منطاق حضور داشته اند.

برای اطلاع از آخرین اخبار ایثارگری کلیک کنید.

راهنمای دریافت کارت ایثارگری با ذکر سه روش

هر چند که ممکن است اختلاف های کوچک و بزرگی دیده می شود، اما به طور کلی می توان گفت که دریافت کارت ایثارگری ناجا یا هر کدام از یگان های دیگر، به سه طریق قابل انجام است.

شیوه اول:  

در روش اول فرد می تواند با مراجعه حضوری به محل یگانی که در آن خدمت کرده است، برای دریافت کارت ایثارگری ارتش یا هر ارگان دیگری درخواست دهد. ضمنا به همراه داشتن مدارک لازم جهت اخذ کارت ایثار و هم چنین پرداخت دو فقره فیش بانکی نیز لازم می باشد. البته توضیحات لازم در مورد این پرداخت را کارکنان مربوطه در اختیار متقاضی قرار می دهند. سپس، کارت ایثار در حدود دو تا چهار ماه بعد برای وی صادر می گردد

 

شیوه دوم:  

در این روش، لازم که برای انجام امور مربوط به ارسال درخواست، به یکی از دفاتر پستی مراجعه شود. البته باید گفت که اداره پست تنها مدارک مراجعه کننده را به یگان مربوطه انتقال می دهد و بیشتر برای افرادی کاربردپذیر است که از یگان های خدمتی دور هستند و یا امکان تحویل شخصی ندارند. نکته مهم این است که ایثارگر باید حتما آدرس و نشانی یگان را در اختیار باجه پستی قرار دارد، چرا که به طور معمول این دفاتر آدرس دقیق را ندارند.

 

شیوه سوم:  

ایثارگر می توانند پس از مراجعه به اداره ارتباطات و مراجعات (هاتف) بنیاد شهید و امور ایثارگران که در آن پرونده دارد، طبق راهنمای دریافت کارت ایثارگری وارد سامانه isaarit.isaar.ir شده و مدارک مربوطه بارگذاری نماید.

 

 

به منظور تحلیل کارنامه کنکور سهمیه ایثارگران توسط کارشناسان بر روی سایت مربوطه کلیک کنید.

شرایط دریافت کارت ایثارگری

تا چندی پیش دریافت کارت ایثارگری سپاه امکان پذیر نبود و ستاد کل نیرو های مسلح اعلام کرده بود که به رزمندگان سپاه و ناجا، این کارت تعلق نمی گیرد. اما اخیرا اخبار حاکی از صدور کارت ایثارگری رزمندگان در سال جدید از سوی سپاه پاسداران منتشر شد.

آموزش نحوه دریافت کارت ایثارگری

بر این اساس همه افرادی که در این ارگان پرونده داشته و از شرایط لازم برخوردارند، می توانند اقدامات لازم جهت دریافت کارت ایثارگری را انجام دهند. البته توجه داشته باشید که این کارت تنها یکبار و فقط برای کسانی که مدارک و اطلاعات آن ها در سامانه ایثار بارگذاری شده باشد، تعلق می گیرد. بنابراین، توصیه می شود که در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید، چرا که المثنی نخواهد داشت.

 

 • تمامی رزمندگانی که در دوران 8 سال دفاع مقدس ازسوی سپاه پاسداران، به عنوان رزمنده رسمی، بسیجی یا وظیفه اعزام یا حضور داشتند، می توانند به سپاه پاسداران محل سکونت خود مراجعه و برای اخذ کارت ایثارگرانی درخواست دهند.
 • هر کدام از رزمندگان که سابقه حضورشان در جبهه 45 روز یا بیش از آن بوده است، مجاز به اخذ این کار می باشند.
 • برای خانواده متوفی رزمنده نیز لوح ایثار صادر می گردد.

مدارک لازم جهت اخذ کارت ایثار چیست؟

وجود برخی اطلاعات هم چون، مدارک معتبر مربوط به حضور در جبهه اعم از امریه ها، اعزام، ورود و خروج، حکم پایان ماموریت، تسویه حساب بایگانی، گواهی مدت حضور در جبهه ( به صورت تاریخ دقیق، مدت روز، ماه و سال حضور در جبهه) نام مناطق جنگی و عملیاتی، و … از مدارک لازم جهت اخذ کارت ایثار همه ارگان های کشور می باشد.

این اسناد از طریق پررسی پرونده رزمنده قابل استخراج است، به همین دلیل به هنگام داشتن سایر مدارک زیر الزامی است.

 • کپی تمامی صفحات شناسنامه و اصل آن
 • کپی کارت ملی و اصل آن
 • دو قطعه عکس 3*4 با زمینه سفید
 • همه مدارک نشان دهنده حضور فرد در جبهه
 • تکمیل و امضای دو برگ درخواست کارت و تایید حضور در جبهه ارائه شده از سوی کارشناسان مربوطه

برای اطلاع از نحوه تخمین رتبه ایثارگران بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

مزایای دریافت کارت ایثارگران چیست؟

 • برخورداری از کسر خدمت
 • اختصاص سهمیه کنکور به خود شخص، همسر یا فرزندان وی
 • داشتن اولویت در دریافت وام های اشتغالزایی
 • اختصاص بیمه مختص به ایثارگران
 • اختصاص دو سال خدمت جزء بیمه و یا پرداخت حق بیمه از سوی برخی از سازمان ها
 • اهدای مدال شجاعت
 • اعطای حق امتیاز معافیت از سربازی فرزند برای دارندگان کارت ایثار که در مجموع 30 ماه در جبهه حضور داشته اند.
 • تسهیل در اعطای وام مسکن
 • برخورداری از تخفیف برای مواردی همچون ورود به اماکن تفریحی و رفاهی

برای اطلاع از جزئیات لازم در رابطه با کسری خدمت ایثارگران بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

نحوه دریافت کارت ایثارگری ناجا

مشکلی که نیروی انتظامی همانند آن چه که در راهنمای دریافت کارت ایثارگری گفته شد، با آن رو به رو بود، نداشتن اطلاع دقیق از آمار و تعداد افراد واجد شرایط دریافت کارت ایثارگری ناجا است. به این ترتیب، در فروردین 99 دستور العملی صادر شد که طی آن، شناسایی ایثارگران راحت تر شد. البته به دلیل وجود پرونده های پایوران انجام این مورد سهل الوصول تر گشت.

پس از این که رزمندگان بر اساس راهنمای دریافت کارت ایثارگری ، اطلاعات لازم را به آخرین یگان محل خدمت خود ارائه نمودند، سازمان مربوطه، آن ها را به شکل الکترونیکی به بیرخانه شورای هماهنگی امور رزمندگان ستاد کل نیروهای مسلح ارسال می کند تا در صورت تایید، کارت صادر گردد.

علاوه بر این، برای اعضای خانواده این عزیزان نیز امکان استفاده از کارت ایثار وجود دارد و لازم است که جهت دریافت کارت ایثارگری ناجا به معاونت نیروی انسانی انتظامی فرماندهی انتظامی استان خود مراجعه نمایند.

به منظور دریافت راهنمای اخذ کد پیگیری ایثارگری ارتش به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

راهنمای دریافت کارت ایثارگری ارتش

آن دسته از رزمندگان یگان ارتش که بیش از سه ماه در جبهه حضور داشته اند، می توانند برای دریافت کارت ایثارگری ارتش اقدام نمایند. برای این منظور می توان به آخرین یگانی که در ان خدمت صورت گرفته است، مراجعه و اقدامات لازم جهت دریافت کارت ایثارگری که در بالا توضیح داده شد را انجام دهند.

هم چنین، اگر صدور کارت با تاخیر همراه بود، ایثارگران می توانند از چند طریق آن را پیگیری نمایند. برای مثال:

به آخرین یگان خدمتی خود سر بزنند

درخواست خود مبنی بر دریافت کارت ایثارگری ارتش را به یگان تحویل و سوابق مربوطه را جمع آوری کند.

مدارک را به صورت سی دی یا لوح فشرده برای ستاد نیروهای مسلح ارسال نماید.

برای اطلاع از نحوه اعمال سهمیه ایثارگران در آزمون زبان ept بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

مدارک لازم برای تشکیل پرونده و نحوه دریافت کارت ایثارگری رزمندگان بسیجی

نحوه دریافت کارت ایثارگری رزمندگان بسیجی به شرح زیر می باشد و شما نیاز به مدارک درج شده در این بخش از مطلب دارید:

 • اصل شناسنامه و کپی صفحات اول و دوم
 • اصل و کپی کارت ملی
 • دو قطعه عکس رزمنده در ابعاد 3×2 با پشت نویسی
 • فیش تلفن یا برق که در آن کد پستی مشخص شده باشد.
 • اصل و کپی مدرک مربوط به گروه خونی فرد (گواهی نامه یا کارت جبهه)
 • مدرک فوتی رزمنده متوفی
 • حضور شخص رزمنده برای امضا و اثر انگشت فرم واسط ضروری می باشد.
 • کپی صفحه اول شناسنامه و کارت ملی همسر و فرزندان تحت تکلف
 • کپی و اصل مدارک مربوط به جانبازی

برای کسب اطلاع از شرایط دریافت وام با کارت ایثارگری روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

مدارک و اقدامات لازم جهت دریافت کارت ایثارگری سپاه

همان طور که در راهنمای دریافت کارت ایثارگری گفته شد، داشتن مدارک مبنی بر حضور در جبهه برای اخذ این کارت ضروری است. از این رو، رزمندگان سپاهی بایستی در هنگام مراجعه به بسیج بایگاه ها این مدارک را به خود به همراه داشته باشند.

 

 • ارائه اصلی و رونوشت همه صفحات شناسنامه رزمنده، همسر و فرزندان وی
 • ارائه اصل و رونوشت پشت و روی کارت ملی رزمنده، همسر و فرزندان او
 • ارائه اصل و رونوشت کارت پایان خدمت رزمنده
 • ارائه رونوشت آخرین مدرک تحصیلی رزمنده
 • تحویل دو قطعه عکس پرسنلی رزمنده، ترجیحا با با زمینه سفید

جهت مشاهده نمونه کارنامه قبولی پزشکی ایثارگران بر این لینک کلیک کنید.

راهنمای تصویری دریافت کارت ایثارگری

روش پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی

چنان چه پس از ارائه اقدامات لازم جهت دریافت کارت ایثارگری و ثبت نام، هنوز به دستتان نرسیده است، می توان از طریق کد ملی از آخرین وضعیت آن مطلع شوید.

برای این کار دو روش کد ملی و اقدام از طریق پست وجود دارد. اگر مایل به پیگیر از طریق کد ملی هستید باید بگوییم که رزمندان ارتش، سامانه ایی مجزا از رزمندان سپاه و ناجا دارند. برای مثال، به منظور پیگیری دریافت کارت ایثارگری ارتش می بایست به سایت آجا به آدرس aja.ir مراجعه شود.

پس از ورود به صفحه اصلی، با انتخاب منوی ” سامانه تکمیل اطلاعات ایثارگری آجا” واقع شده در سمت راست، وارد پنجره ایی خواهید شد که باید فیلدهای آن را پر نمایید. توجه داشته باشید که اگر نتوانستید با شماره کارت ایثار و شماره ملی قید شده بر روی کارت، موفق به ورود نشدید، با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید تا راهنمای دریافت کارت ایثارگری را ارائه دهند.

ایثارگران سپاه نیز لازم از به سایت isaarit.isaar.ir مراجعه کنند. این عزیزان بایستی ابتدا گزینه ” خدمات پرکاربرد” را از سمت چپ انتخاب و سپس منوی ” درخواست صدور کارت” را انتخاب کنند. چنانچه نام کاربری نداشتید نیز می توانید به نزدیک ترین دفتر بنیاد محل سکونت خود مراجعه نمایید.

برای دانلود پی دی اف این مطلب کلیک کنید.

خلاصه مطالب

در این مقاله سعی کردیم با ارائه راهنمای دریافت کارت ایثارگری ناجا، سپاه و ارتش، توضیح دهیم که مدارک و اقدامات لازم جهت اخذ این کارت چیست.

اگر در مسیر دریافت کارت ایثارگران، استفاده از مزایای آن، اخذ کد ایثارگری برای شرکت در کنکور و یا هر جنبه دیگر به مشکل یا ابهامی مواجه شدید، می توانید از کارشناسان ایران تحصیل یاری جویید. همکاران ما از طریق شماره تلفن هایی که در زیر می بینید، در همه روز های هفته از ساعت 8 صبح الی 1 شب در خدمت شما عزیزان خواهند بود.

4.1/5 - (12 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برای دریافت کارت ایثارگری سپاه به کجا باید مراجعه کرد؟

توضیحات لازم در این باره در مقاله داده شده است.

جهت اخذ کارت ایثارگری ارتش چه مدارکی لازم است؟

مشمولان عزیز می بایست اصل و کپی کارت ملی، شناسنامه،عکس و همه مدارک نشان دهنده حضورشان در جبهه را همراه داشته باشند.

آیا می توان کارت ایثارگری ناجا و ژاندارمری را به صورت غیر حضوری دریافت نمود؟

برای دریافت راهنمایی های لازم در این مورد می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

نظرات

200 دیدگاه دربارهٔ «دریافت کارت ایثارگری»

 1. Avatar photo توفیق فیصی نزاد گفت:

  سلام توفیق فیصی نزاد هستم از برج ۶ سال ۶۸ تا برج ۶ سال ۷۰ در مناطق ایلام صالح اباد خدمت سربازی بودم ایا کارت ایثار تعلق میگیرد

  1. Avatar photo کارشناس 2 گفت:

   سلام وقت به خیر
   به طور کلی ایثارگری به افرادی که در بازه زمانی جنگ یعنی از 59 تا 67 در مناطق عملیاتی حضور داشتند تعلق میگیرد.اما بعضی از پادگان تحت شرایطی بعد از این تاریخ هم شامل ایثارگری میشوند.
   مشاور مربوطه در این زمینه سرکار خانم مرادیان داخلی 112 از ساعت 9 الی 17 روزهای شنبه تا پنجشنبه از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش کد و صفر با شماره 9099075307 پاسخگوی شما می باشد.

 2. Avatar photo حمید گفت:

  سلام وخسته نباشید من پدرم ۴۳روز درجهبه حضور داشته بسیجی وداوطلب به جهبه از طریق سپاه رفته بهش کارت ایثارگری میدن

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقت بخیر
   سالی که پدر شما خدمت کرده اند هم ملاک میباشد که برسی شود کارت ایثار به ایشان تعلق میگیرد یا خیر به منظور برسی تخصصی تر با توجه به شرایط ویژه شما این امکان را دارید با کارشناس ارشد در این بخش خانم رنجبر داخلی ۱۱۰ در ساعات ۸.۳۰ الی ۱۷.۳۰ روزهای شنبه تا پنج شنبه با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ بدون پیش شماره از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات را در اختیارتان قرار دهند.

 3. Avatar photo پیام فلکی مقدم گفت:

  سلام وقت به خیر پدرم تاریخ 1362/3/18 اعزام شد به گردان مرزی درجه 1طایبات بعد از دوره اموزشی تقسیم شدند به نوار مرزی ایران افغانستان پاسگاه چشمه نمک بعد از 18 ماه رفتند به ارتش گردان قدس 15_19 اعزام شدنند به پادگان مراغه بعد از 1ماه دوره اموزشی اعزام شدند به کردستان مهاباد بعد از چند هفته اعزام شدند به سردشت شهرک روت منطقه جنگی عملیاتی بعد از اتمام خدمت رفتند به یگان مربوطه پادگان مراغه کارت پایان خدمتش را گرفت وبه مدت 6ماه در منطقه جنگی عملیاتی بودند ایا کارت ایثارگری به پدرم تعلق میگیرد ؟؟؟ در شهر رامسر هستیم گفتند که باید به نوشهر اقدام کنید چگونه پیگیری کنیم؟؟؟

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقت بخیر بله با توجه به زمان حضور امکان دریافت هست اما مناطقی کارت ایثار تعلق میگیرد مناطق خاصی هستند جهت راهنمایی به منظور برسی تخصصی تر با توجه به شرایط ویژه شما این امکان را دارید با کارشناس ارشد در این بخش خانم رنجبر داخلی ۱۱۰ در ساعات ۸.۳۰ الی ۱۷.۳۰ روزهای شنبه تا پنج شنبه با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ بدون پیش شماره از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات را در اختیارتان قرار دهند

 4. Avatar photo رحمت اله توکلی گفت:

  دو سال پیش مدارک ایثارگری جهت دریافت کارت ایثار را تحویل نیذوی انتظامی و سپاه دادم ولی هنوز کارتم به دستم نرسید کجا باید پیگیری کنم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   شما این امکان را دارید تشریف ببرید همان ارگانی که درخواست دادید حضوری پیگیریفرمایید

 5. Avatar photo نسیمه گفت:

  با سلام، پدرم از سال ۶۲ تا ۶۷ ب صورت اقماری در جزیره نفتی ب عنوان کارگر فصلی حضور داشته، ک با توجه ب اهمیت مناطق نفت خیز و حفاظت از سکوهای نفتی از طرف بسیج مستضعفان و یک طرح پدرم ب عنوان رزمنده با مدت ۳۵ ماه و ۱۳ روز مدت حضور در جبهه رو اعلام کردند و برادرم معاف شدند ولی کارت ایثارگری دریافت نکردیم، ب کجا باید مراجعه کنیم، خودشون از زمان قبل از جنگ معافیت ژاندارمری دوران ب واسطه انقلاب دارند

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   باید به بنیاد مراجعه کنید

 6. Avatar photo جواد رستم نژاد علیشاهی گفت:

  سلام من از ۱۳۷۴/۱۰ تا ۱۳۷۶/۶ در ( سپاه ) پادگان هفت تیر سنندج
  خدمت کردم آیا به من کارت ایثارگری تعلق میگیره؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   به طور کلی کارت ایثارگری به افرادی که در بازه زمانی جنگ یعنی از سال 59 تا 67 در مناطق عملیاتی خدمت کردند تعلق میگیرد.

 7. Avatar photo مهدی میرزاآقایی گفت:

  سلام من از سال 64تا66خدمت سربازی بودم دران زمان بارها دچار حمله قلبی میشدم که طبق کمیسیون پزشکی3نفر از پزشکان بیمارستان ژاندارمری آن زمان من را معاف کردن یک نسخه از این مدرک را دارم و در اداره نظام وظیفه جهت معافیت پزشکی موجود است و همینطور زمان بمب بارانی که50متری پادگان شد گوش چپم آسیب دید که در رکن یکم هنگ پرونده داشتم حالاب من کارت ایثارگری تعلق می‌گیرد

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   به بنیاد مراجعه کنید

 8. Avatar photo رضا پرکاری گفت:

  سلام
  برای دریافت کارت ایثارگری جهاد و سازندگی به کجا باید مراجعه نمود
  ممنون

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. به آخرین محل خدمت باید مراجعه کنید.

 9. Avatar photo سید محسن گفت:

  باسلام ،بنده از سال ۶۸تا ۷۰ بعد از قطعنامه سرباز بودم در مناطق درگیر عنلیاتی غرب مهاباد و بیجار به من کارت ایثار گری تعلق میگیره ؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بلله تعلق میگرد

 10. Avatar photo .محمود گفت:

  برای من پیامی به این مضمون آمده؛ رزمنده گرامی پرونده کارت ایثار شما به شماره ++++++ به تایید اداره ایثارگران رسید. حالا من این کارت را از کجا باید دریافت کنم ؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   یا به اداره پست منطقه مراجعه نمایید یا صبوری کنید تا پست به محل زندگی تان ارسال کند

 11. Avatar photo مجید محرمی گفت:

  با سلام ، من از فروردین سال 68در منطقه جنگی شهرستان سردشت بودم ، لشگر 23نوحد ، گردان 154درست لب مرز خدمت کردم و تا مهر سال 69اونجا بودم ، به من کارت ایثار گری تعلق میگیره ؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله تعلق میگیرد

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • ثبت نام حوزه علمیه خواهران

  ثبت نام پذیرش حوزه علمیه خواهران 1403 – زمان، شرایط whc.ir

  افراد علاقه‌مند در رشته‌های معارف و حوزوی می‌توانند برای ثبت نام حوزه علمیه خواهران در سال جاری اقدام نمایند. حوزه علمیه خواهران برای سه مقطع عمومی (کارشناسی)، عالی (کارشناسی ارشد) و تخصصی (دکتری) دانشجو می‌پذیرد. بنابراین داوطلبان می‌توانند بعد از...
 • اعلام نتایج آزمون عملی فنی حرفه ای

  اعلام نتایج آزمون عملی فنی حرفه ای 1403 + جواب portaltvto

  اعلام نتایج آزمون عملی فنی حرفه ای حدود 20 الی 30 روز بعد از تاریخ آزمون است. داوطلبانی که در آزمون ادواری هر کدام از مهارت‌های فنی حرفه ای شرکت نموده‌اند، در زمان اعلام نتایج آزمون عملی فنی با مراجعه...
 • کارت ورود به جلسه آزمون ادواری فنی حرفه ای

  کارت ورود به جلسه آزمون ادواری فنی حرفه ای ۱۴۰۳

  زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ادواری فنی حرفه ای برای متقاضیان این آزمون اعلام شد، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون آنلاین فنی حرفه ای از طریق سامانه Portaltvto امکان پذیر است. متقاضیان از طریق این سامانه می‌توانند...
 • شرایط استخدام آموزش و پرورش

  شرایط استخدام آموزش و پرورش + بخشنامه جدید 1403

  امروزه بسیاری از فارغ التحصیلان در رشته های مختلف به دنبال اطلاع از شرایط استخدام آموزش و پرورش هستند، چرا که فرهنگیان آموزش و پرورش و معلمان ساعات کمتری نسبت به کارمندان مشغول کار دارند و همچنین از حقوق بازنشستگی...
تماس با مشاور