ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی

پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۴۳
پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

امکان پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی برای تمامی رزمندگان ارتش و سپاه و خانواده‌های این افراد فراهم شده است، افراد می‌توانند با مراجعه به سامانه بنیاد شهید و امورایثارگران نسبت به بررسی و پیگیری کارت و میزان سوابق خود اقدام کنند. از این رو این مسئله برای داوطلبین کنکور هم امری کاملا مهم است که برای قبولی در دانشگاه و شهر موردنظر آن‌ها کمک می‌کند.

کلیه افراد مشمول استفاده از سهمیه ایثاگران کنکور برای پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی و یا پیگیری کارت ایثارگری از طریق این سامانه اقدامات لازم را انجام دهند. فقط توجه داشته باشید که کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی و همین طور پیگیری کارت ایثارگری برای تمامی افراد و داوطلبان کنکور امری الزامی و مهم است.

در ادامه این مقاله قصد داریم به صورت راهنمای تصویری به شما در انجام و پیگیری کارت ایثارگری با کدملی کمک کنیم، در صورتی که در این فرآیند با مشکل روبرو شدید می‌توانید با همکاران ما در سایت ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

برای رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی باید به صورت اینترنتی اقدام فرمایید

 

 

اهمیت پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی چیست؟

حتماً‌ از این موضوع مطلع هستید که سهمیه های مختلفی برای داوطلبان کنکوری در نظر گرفته شده که هر فرد با توجه به شرایط خود امکان استفاده از آن ها را دارد.

یکی از مهم ترین سهمیه های اختصاص داده شده به داوطلبان سهمیه ایثارگری است که افراد واجد شرایط می توانند برای کسب رتبه بهتر و راه یابی به بهترین دانشگاه ها از آن استفاده کنند.

اما توجه داشته باشید که برخی از داوطلبان مایل به استفاده از سهمیه ایثارگری الزاماً‌ باید برای رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی نیز اقدام کنند.

در واقع، پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی در زمان ثبت نام در کنکور سراسری دانشگاه ها برای شماری از افراد متقاضی و واجد شرایط استفاده از سهمیه ایثارگران الزامی است.

 

 

برای اطلاع از نحوه تخمین رتبه ایثارگران بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

چه کسانی باید برای پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی اقدام کنند؟

همان طور که در جریان هستید سهمیه ایثارگران به دو صورت سهمیه 25 و همین طور 5 درصدی خدمت داوطلبان و متقاضیان شرکت کننده در کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها ارائه می شود.

اما شاید این سؤال در ذهن شما دوستان عزیز مطرح شود که آیا هر دوی این دسته الزاماً باید برای استعلام و رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی اقدام کنند یا این که این امر تنها شامل یکی از آن ها می شود؟

در جواب به این سؤال مهم باید خدمت شما عرض کنیم که رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی تنها برای افراد مشمول استفاده از سهمیه پنج درصدی میسر است.

در واقع، داوطلبان مشمول استفاده از سهمیه بیست و پنج درصدی برای استفاده از سهمیه ایثارگران هیچ نیازی به رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی ندارند.

به عبارت دیگر، این افراد در زمان ثبت نام تنها موظف به گذاشتن تیکی در مقابل سهمیه ایثارگران در سامانه هستند.

 

 

چگونه می توان برای پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی اقدام کرد؟

در رابطه با نحوه رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی باید خدمت شما عرض کنیم که این امر به صورت اینترنتی و با مراجعه به سامانه در نظر گرفته شده برای فرد داوطلب انجام می گیرد.

اما آیا با نحوه دقیق و کامل رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی آشنایی دارید؟ در صورت عدم اطلاع از این موضوع مهم در ادامه با ذکر راهنمای تصویری رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی برای ارتش و سپاه پاسداران در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل هستیم.

 

نحوه پیگیری کارت ایثارگری سپاه با کد ملی 

 

سپاه جمهوری اسلامی ایران برای کلیه رزمندگان 8 سال دفاع مقدس و خانواده های ایشان سامانه‌ایی به آدرس اینترنتی isaarit.isaar.ir را راه اندازی کرده‌اندککه بتوانند با مراجعه به آن به کلیه امور خود رسیدگی کنند و افراد بتوانند برای استعلام کارت ایثارگری خود و حتی درخواست صدور این کارت به صورت اینترنتی اقدام کنند.

 

مراحل تکمیل فرم جهت دریافت کارت ایثار سپاه

 • به سایت ایثار به نشانی isaar.ir مراجعه کنید.
 • از منوی سمت چپ انتخاب گزینه خدمات پرکاربرد 
 • از ستون وسط انتخاب درخواست صدور کارت
 • در صورت نداشتن نام کاربری مراجعه به نزدیک ترین دفتر بنیاد به محل سکونت خود
 • وارد کردن نام کاربری و رمز عبور
 • تکمیل اطلاعات خواسته شده  

 

 

راهنمای تصویری پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی برای سپاه

در رابطه با نحوه استعلام و رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی برای سپاه پاسداران باید خدمتتان عرض کنیم که برای این امر الزاما باید به سامانه مورد نظر مراجعه کرده و مراحل لازم را در آن طی کنید.

در ادامه به ذکر راهنمای تصویری استعلام و رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی برای سپاه در خدمتتان هستیم.

. در قدم اول برای استعلام و رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی برای سپاه پاسداران الزاماً‌ باید آدرس سامانه در نظر گرفته شده برای این کار یعنی issar.ir را در مرورگر گوگل خود درج کنید.

 داوطلب پس از مراجعه به سایت ایثار isaar.ir از منوی سمت چپ تصویر گزینه خدمات پر کاربرد را مانند تصویر زیر انتخاب نماید.

راهنمای تصویری پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی برای سپاه

 

در مرحله بعد ، مطابق تصویر از ستون دوم روی گزینه ” صدور کارت ایثار ” کلیک نمایند.

صدور کارت ایثارگری در سامانه خدمات الکترونیک ایثار

در این بخش دوطلب باید مطابق تصویر زیر نام کاربری و رمز عبور خود را در کادرهای مشخص شده، وارد کرده و سایر مراحل درخواست صدور کارت ایثار را اجرا کند.

 

نام کاربری و رمز عبور

 

در صورتی که فرد نام کاربری و رمز عبور ندارد و یا آن را فراموش کرده است می بایست برای دریافت این نام مراحل گفته شده در تصویر را اجرا نماید.

 

ثبت نام خدمات برخط سامانه ایثار

 

 

. در آخرین قدم برای استعلام و رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی باید بر روی گزینه استعلام کلیک بفرمایید تا بدین ترتیب از وضعیت ایثارگری خود اطلاع حاصل کنید.

پس از کلیک بر روی گزینه سبز رنگ استعلام کد دوازده رقمی برای شما از طریق سامانه ارسال می شود که نگهداری از آن تا اتمام مراحل ثبت نام، برگزاری و انتخاب رشته کنکور سال آینده الزامی و مهم است.

 اما گاهی ممکن است به جای کد پیغامی با محتوای تقاضای شما در حال بررسی است را دریافت کنید.

اینجاست که چاره ای جز صبر به مدت پانزده روز ندارید. در صورتی که در طول این مدت با ورود به سامانه مدام با پیغام تفاضای شما در حال بررسی است مواجه شدید الزاماً باید به بنیاد شهید محل زندگی خود مراجعه برای پیگیری امور مراجعه بفرمایید.

 

 

برای اطلاع از جزئیات لازم در رابطه با کسری خدمت ایثارگران بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

مراحل تکمیل فرم جهت دریافت کارت ایثار ارتش

 • ورود به سایت آجا به نشانی aja.ir
 • از منوی سمت راست انتخاب گزینه سامانه تکمیل اطلاعات ایثارگری آجا 
 • وارد کردن اطلاعات خواسته شده ( کدملی و شماره کارت ایثار )
 • تکمیل اطلاعات خواسته شده
 • دریافت پیغام “اطلاعات با موفقیت ثبت شد”

 

راهنمای تصویری پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی برای ارتش

در این بخش از نوشته حاضر با ذکر راهنمای تصویری رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی برای ارتش در خدمت شما هستیم.

. در قدم اول برای پیگیری کارت ایثارگری ارتش با کد ملی الزاماً باید از طریق مرورگر گوگل خود وارد سایت aja.ir شوید.

 

 

پیگیری کارت ایثارگری از طریق پست

 

 

 

. پس از باز شدن اولین صفحه سایت کلیک بر روی گزینه شهداء و ایثارگران از منوی موجود در سمت چپ الزامی است.

 

 

کد رهگیری ایثارگران پایور ارتش

 

. با کلیک بر روی گزینه شهداء و ایثارگران از میان گزینه های به نمایش درآمده باید برای انتخاب گزینه کد رهگیری ایثارگران اقدام کنید.

. با انتخاب گزینه کد رهگیری ایثارگران دو گزینه پیش روی شماست که الزاماً باید یکی از آن ها یعنی یا کد رهگیری پایوران و یا کد رهگیری نظام وظیفه را انتخاب بفرمایید.

کارت ایثارگران ارتش

 

 

. در صورت انتخاب گزینه کد رهگیری پایوران برای استعلام و پیگیری کارت ایثارگری ارتش الزاماً باید فرمی را با دقت پر بفرمایید.

در واقع، در این فرم به نمایش درآمده باید سه مورد شماره کارگزینی، شماره کارت و همین طور کد ملی تان را با دقت در فیلدهای موجود در صفحه درج بفرمایید.

 

 

کد رهگیری ایثارگران

 

 

اما در صورت انتخاب گزینه کد رهگیری نظام وظیفه تنها باید کد ملی تان را در فیلد مشخص شده وارد بفرمایید.

 

 

آیا امکان پیگیری کارت ایثارگری از طریق پست نیز وجود دارد؟

شاید این پرسش مهم برای شما نیز مطرح شود که آیا امکان پیگیری کارت ایثارگری از طریق پست نیز برای افراد مشمول استفاده از این سهمیه وجود دارد یا خیر؟

برای کسب اطلاعاتی بیشتر در این رابطه می توانید از کمک تیم مشاوره ای کاردان در این رابطه استفاده کنید.

 

اخبار پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی 

 • صدور کارت ملی ایثار برای رزمندگان کشور

معاون اجرایی دبیرخانه شورای هماهنگی امور رزمندگان کشور، سرهنگ حسن اسماعیلی از صدور ۷۰ هزار کارت ملی ایثار در کشور خبر داد و گفت: «بخش اعظم زیرساخت های تولید و توزیع و بهره برداری از کارت های ایثار رزمندگان فراهم شده و همه رزمندگان دوران دفاع مقدس می توانند از مزایای این کارت برخوردار شوند.»

 • ایثارگران برای دریافت کارت ایثار نیازی به حضور در تهران ندارند

معاون نیروی انسانی نیروی زمینی ارتش، امیر سرتیپ دوم یدالله فرهادی‌فر اظهار کرد: «در راستای تکریم ایثارگران عزیز و به دلیل شرایط کرونایی حاکم بر کشور، تمامی ایثارگران و رزمندگان و متقضیان خدمت این نیرو که در بازه زمانی ۱۳۵۹/۰۶/۳۱ تا ۱۳۶۷/۰۵/۲۷ در جبهه‌های حق علیه باطل حضور داشته از این پس برای دریافت کارت ایثار دیگر نیازی به حضور در تهران ندارند.»

 • برنامه زمانبندی اهدای کارت ایثار به رزمندگان جهادکشاورزی اعلام شد

محمودی گفت:« کارت شناسایی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس که از ستاد پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی استان کرمان به جبهه ها اعزام شدند؛ به عنوان یک سند ملی به افرادی که برابر ضوابط رزمنده شناخته می شوند به جزءکسانی که درصد جانبازی دارند؛ اعطا می شود.»

 

کاربران گرامی برای دانلود پی دی اف این صفحه کلیک کنید.

 

خلاصه مطلب

کلیه رزمند رزمندگانی که در 8 سال دفاع مقدس مدتی را در جبهه های حق علیه باطل حضور داشتند و قصد دریافت کارت ایثارگری را دارند می‌توانند به ارگان محلی اعزامی خود مراجعه کنند. 

صدور کارت ایثارگری به منظور جمع آوری، یکپارچه سازی و ثبت اطلاعات مربوط به رزمندگان، جانبازان،‌ آزادگان 8 سال دفاع مقدس است، کلیه داوطلبین کنکور که قصد دارند از سهمیه ایثارگری استفاده کنند با مراجعه به این سامانه و بررسی میزان سهمیه می‌توانند در آزمون شرکت کنند.

در مطالب بالا به صورت کامل و جامع به بررسی مبحث پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی برای رزمندگان سپاه و ارتش پرداختیم، در صورت هرگونه ابهام یا مشکلی می‌توانید با همکاران ما در سایت ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

3.8/5 - (25 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چگونه می توان برای پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی اقدام کرد؟

برای پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی الزاماً باید از طریق سایت aja.ir اقدام فرمایید.

آیا می توان برای پیگیری کارت ایثارگری از طریق پست اقدام کرد؟

برای اطلاع از این موضوع می توانید با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

چه افرادی باید برای دریافت کد ایثارگری با کد ملی اقدام کنند؟ 

افراد دارای سهمیه پنج درصدی ایثارگران الزاماً‌ باید برای دریافت کد ایثارگری با کد ملی اقدام کنند.

آیا افراد دارای سهمیه بیست و پنج درصدی ایثارگران نیز باید برای دریافت کد ایثارگری اقدام کنند؟

خیر. دریافت این کد برای افراد دارای سهمیه 25 درصدی لازم نیست.

نظرات

 1. حامد
  ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۴

  سلام، پدر بنده از مورخ ۲۱/۱۲/۱۳۶۰ لغایت ۲۱/۶/۱۳۶۲ در نیروی زمینی ارتش قزوین خدمت کردن و بعد این تاریخ از مورخ ۲۱/۶/۱۳۶۲ لغایت ۲۱/۱۲/۶۲ داوطلبانه یا همان دوره احتیاط ب مناطق جنوبی اهواز برای جنگ رفتن، تو رشت رفتیم دنبال کارت ایثار هم از طریق بنیاد شهید و هم نیروی دریایی ارتش ک گفتن باید بریم لویزان تهران.
  آیا این ۱۸۱ روز حضور در جبهه بهشون کارت ایثارگری ۶ ماهه تعلق میگیره؟ممنون میشم راهنماییم کنی چون واقعا برام مهمه

  • مشاور حمامی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام وقتتون بخیر . همراه با مدارک حضورشون در جبهه و مناطق جنگی به سازمان بنیاد شهید و ایثارگران مراجهه بفرمایید

 2. طاهری
  ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۴

  سلام پدر من ۳ماه و ۲۰ روز در جبهه بود آیا کارت ایثارگری بهش تعلق میگیره؟برادر شهید هم هست

  • مشاور کریمی
   ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۵

   سلام احتمالش خیلی کمه برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 3. رضا میقانی
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۶

  بایلام وادب وخسته نباشید
  سال ۶۳ ب مدت سه ماه به جبه رفتم از طریق بسیج
  بعد از برگشتن بدلیل وظیفه بودن به خمت سپاه دراومدم وبعنوان توپچی درردان ۳۸ ذوالفقار مشغول خدمت شدم همزمان برادرم از بسیج بعنوان پزشک درجبهه بود وبه درجه جانبازی ۷۵ درصدی نائل شد نامه ای برای ستاد گردان من اومد که باید تسویه کنم وبعد ازمدت ۱۶ ماه تسویه کردن با ما وکارت نعافیت برایم صادر کردند حالا این مدت که درجبهه بودم ایا بعنوان سابقه محسوب میشود وکجا باید پیگیر شوم چون هرجا مراجعه کردم جواب درست ندادند سپاه میگه چون از ژاندارمری اعزام شدی بعد فرستادن به سپاه باید بری ژاندارمدی اونا میگن اصلا بما ربط نداره چون وظیفه سپاه بودی بعدشم چون فرستادن گردان ۳۸ ذوالفقار که جمعی لشکر کرمان هست باید بری اول کرمان رفتم ولی سپاه کرمان گفت بشما پرونده نمیدیم باید از سپاه اراک بخوان ازما حالا دیگه نمیدونم به کی وکجا راید دنبال پرونده بروم ممنون میشم اگر بخاطر خدا کمک کنزد تا مشکلم حل بشه یا علی 09189562180

  • obeidavi obeidavi
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۹

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 4. عزیزاله شاهمرادی
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۸

  سلام نزدیک 5ماه است برای کارت ایثارگری پرونده تشکیل شده متاسفانه خبری از صدور کارت نیست لطفا اطلاع رسانی فرمائید

  • javadi
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۹

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی باید از پلیس +10 پیگیری کنید.
   جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

 5. صمد
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۵

  خیلی وقت پیش تو اخبار سراسری ایران اعلام کردین که کسانی که شش ماه جبهه دارم مستمری میگیرن اینو خودتون گفتین چرا به حرفتون پایبند نیستید ………..خیلی حرف هست ….در ضمن بیست و پنج ماه جبهه دارم . افت شنوایی دارم اعصاب و روانم خرابه مدارک بالینه دارم ولی کیه که اهمیت بدهد

  • mohammadi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۵

   سلام وقت به خیر
   از طریق بنیاد امورایثارگران شهر محل سکونتتان پیگیری نمایید.

 6. صمد
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۲

  خیلی وقت پیش تو اخبار سراسری ایران اعلام کردین که کسانی که شش ماه جبهه دارم مستمری میگیرن اینو خودتون گفتین چرا به حرفتون پایبند نیستید ………..خیلی حرف هست

  • mohammadi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۵

   سلام وقت به خیر
   از طریق بنیاد امورایثارگران شهر محل سکونتتان پیگیری نمایید.

 7. Zahra
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۵

  آیا امکان خطا در محاسبه سابقه ایثارگری وجود دارد؟

  • hedayati
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۳

   سلام وقت بخیر
   سابقه ایثارگری طبق سوابق موجود محاسبه می شود

 8. Zahra
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۵

  پدر من سابقه حضور یک سال در جبهه در مناطق جنگی رو دارن ولی کارت ایثارگریشون فقط ۳ماه سابقه زدن
  آیا میشه اعتراض کنیم و سابقشو بیشتر کرد

  • mohammadi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

   سلام وقت به خیر
   از طریق بیناد امور ایثارگران اقدام نمایید.

 9. احمد
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۵

  سلام.در مهر ماه سال ۱۳۶۵ کلاس اول دبیرستان بودم وبا مراجعه مسولیت سپاه به مدرسه وسپاه ودعوت به رفتن به جبهه.بدون احازه والدین مدت ۱۶۰روز به جبهه رفتم .الان مدتیه هرجا مراجعه میکنم برای کارت رزمندگی وایثار .میگن اصلا ونین ادمی واسمی نیست ونیوده.هیچجاه.
  چکارکنم.راهنمایی کنید

  • behrouzi
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۷

   به شما کارت ایثار تعلق نمیگیره چون باید بالای 6 ماه باشه تا ایثارگر حساب شید

 10. علی جوهری
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۷

  دوسال است مدارک جهت صدور کارت ایثار ملی به پادگان سقز تویل داده ام هنوز کارت بدستم نرسید

 11. اکبر زارعی
  ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۲

  سلام یک ساله پاسدار وظیفه بودم در فرماندهی منطقه یکم نیروی دریایی سپاه بندرعباس تکمیل پرونده کرده ام ساکن نی ریز فارس هستم آدرس دقیق داده ام چرا کارت ایثارگری مرا ارسال نمی کنند ممنون

  • isaei
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۷

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

   • حسی
    ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۹

    من سه ماه هست که کل مدارک را در نیروی انسانی فرماندهی تبریز کامل کردم هنوز خبری نیست

    • mohammadi
     ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۰

     سلام وقت به خیر
     برای پیگیری کارت ایثارگری از طریق یکی از پادگان ها اقدام نمایید.

 12. سعید فخرایی
  ۲۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۲

  سلام حدود شش ماه مدارک برای کارت ایثارگری تحویل داده ام کارت بدستم نرسیده شماره کارت ملی ۰۰۴۶۶۳۳۶۶۹

  • mohammadi
   ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۱

   سلام وقت به خیر
   از طریق بنیاد امور ایثارگران پیگیری نمایید.

 13. محمدی
  ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۸

  هشت نه ماهه تمام کارها رو انجام دادم ولی هنوز کارتم نیامده شما فکر نمیکنید سر کاری باشه

  • haghipor
   ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵

   سلام وقت بخیر
   پیگیری ارسال کارت ایثار خود را میتوانید از بنیاد امورایثارگران انجام دهید

 14. کارشناس ارشد
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۲

  سلام وقت بخیر
  از طریق مراجعه حضوری امکان پذیر میباشد

  • زهرا
   ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۴

   سلام وقتتون بخیر. پدر من عراقی هست و سابقه حضور یکساله در جبهه دفاع مقدس رو داره. و جانباز هم شدن. الان می‌خوام کارت جانبازی براشون درست کنم. راهنماییم می‌کنید؟

   • bagheri
    ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۱

    با سلام به افرادایرانی کارت ایثار داده میشو.د

 15. فریبا
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۱

  سلام . پدر من سابقه یه سال در جهبه رو داره. مدارکاشو. چهار ماهه تحویل داده ولی هنوز خبری از صدور کارت نیست برای کد رهگیری وارد سایت اجا که میشم کد ملی رو که میزنم مینویسه. این شماره ملی ایثاگر نمیباشد خواهشن راهنماییم کنید یه ماه دیگه ازمون دارم تو رو خدا جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۱

   سلام وقت بخیر برای کارت ایثارگری حضوری مراجعه کنید

  • علیرضا
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۲

   دوست عزیز کد ایثارگری یا کارت رو طی چه مدت بهتون دادن
   ؟

   • maleki
    ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۰

    سلام وقت بخیر
    جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید

 16. عباس
  ۲۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۸

  سلام
  تا همین آبان ماه سایت اجا برای رزمندگان با حداقل شش ماه جبهه کد رهگیری صادر میکرد و سال قبل و سال های ماضی امکان رهگیری کارت بود اما به تازگی بخشنامه جدید تنها به رزمندگان هشت ماه جبهه که سه چهارم ان شش ماه داوطلبانه میشه کد رهگیری میده.یعنی اونجایی که شش یا هفت ماه جبهه داشتند رو دیگه نمیده زیرا سه چهارم اون میشه داوطلبانه کمتر از شش ماه و این شایسته نیست. این تبعیض اصلا شایسته این نهاد نیست.سران ارتش همگی اذعان کرده اند همه ی حضور جبهه سربازی داوطلبانه بوده و کسی را در جنگ بزور به جبهه نبرده اند. چرا از حق سربازان خود دفاع نمیکنند و تبعیض بین آنها را برای چند روز اختلاف جدیدا رقم زده اند؟!!!!
  ایثارگری محدودیت زمانی ندارد. چهل و سه سال گذشته هنوز قوانین قدیمی در قانون جامع ایثارگران مد نظر است.

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰

   سلام. به پشتیبانی سایت اجا پیام ارسال کنید

 17. eses
  ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۱

  سلام کمک کنید بدونم منو امثال من که درحود شش ماه داوطلبانه جنگ پارتیزانی درغرب درحین خدمتت یکی ازانگشت دستم زخمی شدم وبهدلیل عدم امنیت تردد جاده به اورژانس نرفتیم وتوهمون پایگاه پانسمان شد وهمزمان با این جراحت مرخصی من تایید شد هبود وتوشهر خوداختار به درمان ادامه دادم تا اینکه نظردکتر به قطع انگشت وتمام هیزینه هارو پدرم متقبل شد ایا من به این دلیل ازجنگ برگشتم ورفتم سربارسپاه شدم سوالم اینه که چرا مسولبن بین ما و کسانه دیگه تبعیض قایل شوند نه کمک معشبتی نه کارت ایثار نه شغل نه بیمه ونه جانبازی به ماتعلق بگیره به نظر شما این مساواته

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۳

   سلام وقت بخیر.شما میتونید پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی انجام بدید.

 18. فیروز ناصری
  ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۵

  باعرض سلام مدت ۲۵ ماه جبهه دارم یک سال پیش مدارکم را به تیپ ۲۸۱ شهید نیکخاه دادم هنوز کارتم بدستم نرسید زنگ زدم به پادگان بیستون گفتن۶/۲۱ فرستادم به تهران رفتم تهران نبود رفتم به پست محلمون ملارد گفتن نیومده هیچ شماره پیگریم ندارم یک هاهه به پادگان زنگ میزنم شماره پیگیرو بگیرم گوشو برنمیدارن خواهشن کمکم کنید کمکم کنید احتیاج دارم به کارت ایثارگرم لطفان کمکم کنید تشکر

  • کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۳

   سلام وقتتون بخیر با شماره ی 193 تماس حاصل فرمایید

 19. سید مجید حسینی
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۱

  سلام مدت یکسال سابقه جبهه سربازی در ژاندارمری دارم مدت یکسال هست که برای دریافت کارت ایثار به نیروی انتظامی فارس مراجعه و مدارک مربوطه را تکمیل و تحویل داده ام و متاسفانه تاکنون هیچگونه اقدامی نشده است لطفا مشخص نمایید پاسخگوی امثال بنده چه کسانی هستند و وبه کجا مراجعه کنم در شیراز که می گویند هنوز کارت صادر نشده است اگر شد به آدرس منزل ارسال می‌شود برای صدور یک کارت یکسال زمان کمی است

 20. عبدالله شيخ اسدی
  ۲۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۶

  چطور پیگیر کارت ایثارگری بنیاد شهید و امور ایثارگران باشم

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۲

   سلام با مراجعه به نزدیکترین دفتر بنیاد میتونید از میز پیشخوان هاتف انجام دهید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور