تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور
پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی

پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۹
پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

امکان پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی برای افراد و داوطلبان کنکوری فراهم شد. کلیه افراد مشمول استفاده از سهمیه ایثاگران کنکور برای پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی و یا پیگیری کارت ایثارگری از طریق پست اقدامات لازم را انجام دهند. فقط توجه داشته باشید که کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی و همین طور پیگیری کارت ایثارگری از طریق پست برای تمامی افراد و داوطلبان کنکور امری الزامی و مهم است.

 

از آن جایی که کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی و یا پیگیری کارت ایثارگری از طریق پست برای هر یک از داوطلبان و متقاضیان کنکوری مشمول الزامی و مهم به نظر می رسد از این رو یاری خواستن از مشاوری کاردان و خبره در این رابطه مهم و الزامی به نظر می رسد. برای سهولت کسب اطلاعاتی در زمینه پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی و یا پیگیری کارت ایثارگری از طریق پست می توانید با تیم مشاوره حرفه ای و کاردانی در این رابطه تماس حاصل کنید.

 

 

جهت اطلاع از نحوه رهگیری کارت ایثارگری به وسیله کد ملی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

برای رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی باید به صورت اینترنتی اقدام فرمایید

 

 

اهمیت پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی چیست؟

حتماً‌ از این موضوع مطلع هستید که سهمیه های مختلفی برای داوطلبان کنکوری در نظر گرفته شده که هر فرد با توجه به شرایط خود امکان استفاده از آن ها را دارد.

یکی از مهم ترین سهمیه های اختصاص داده شده به داوطلبان سهمیه ایثارگری است که افراد واجد شرایط می توانند برای کسب رتبه بهتر و راه یابی به بهترین دانشگاه ها از آن استفاده کنند.

اما توجه داشته باشید که برخی از داوطلبان مایل به استفاده از سهمیه ایثارگری الزاماً‌ باید برای رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی نیز اقدام کنند.

در واقع، پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی در زمان ثبت نام در کنکور سراسری دانشگاه ها برای شماری از افراد متقاضی و واجد شرایط استفاده از سهمیه ایثارگران الزامی است.

 

 

برای اطلاع از نحوه تخمین رتبه ایثارگران بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

چه کسانی باید برای پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی اقدام کنند؟

همان طور که در جریان هستید سهمیه ایثارگران به دو صورت سهمیه 25 و همین طور 5 درصدی خدمت داوطلبان و متقاضیان شرکت کننده در کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها ارائه می شود.

اما شاید این سؤال در ذهن شما دوستان عزیز مطرح شود که آیا هر دوی این دسته الزاماً باید برای استعلام و رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی اقدام کنند یا این که این امر تنها شامل یکی از آن ها می شود؟

در جواب به این سؤال مهم باید خدمت شما عرض کنیم که رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی تنها برای افراد مشمول استفاده از سهمیه پنج درصدی میسر است.

در واقع، داوطلبان مشمول استفاده از سهمیه بیست و پنج درصدی برای استفاده از سهمیه ایثارگران هیچ نیازی به رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی ندارند.

به عبارت دیگر، این افراد در زمان ثبت نام تنها موظف به گذاشتن تیکی در مقابل سهمیه ایثارگران در سامانه هستند.

 

 

چگونه می توان برای پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی اقدام کرد؟

در رابطه با نحوه رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی باید خدمت شما عرض کنیم که این امر به صورت اینترنتی و با مراجعه به سامانه در نظر گرفته شده برای فرد داوطلب انجام می گیرد.

اما آیا با نحوه دقیق و کامل رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی آشنایی دارید؟ در صورت عدم اطلاع از این موضوع مهم در ادامه با ذکر راهنمای تصویری رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی برای ارتش و سپاه پاسداران در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل هستیم.

 

 

راهنمای تصویری پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی برای سپاه

در رابطه با نحوه استعلام و رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی برای سپاه پاسداران باید خدمتتان عرض کنیم که برای این امر الزاما باید به سامانه مورد نظر مراجعه کرده و مراحل لازم را در آن طی کنید.

در ادامه به ذکر راهنمای تصویری استعلام و رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی برای سپاه در خدمتتان هستیم.

. در قدم اول برای استعلام و رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی برای سپاه پاسداران الزاماً‌ باید آدرس سامانه در نظر گرفته شده برای این کار یعنی issar.ir را در مرورگر گوگل خود درج کنید.

. در قدم بعدی و بعد از باز شدن اولین صفحه از سایت می توانید فیلدی را مشاهده کنید که الزاماً باید در آن کد ملی خود را با دقت درج کنید.

. در قدم سوم موظف به کلیک بر روی بخش خدمات الکترونیک ایثارگران واقع در سمت چپ سامانه هستید.

. قدم بعدی انتخاب گزینه استعلام ایثارگر یا وابسته در سایت ثبت نام است.

 

 

کد رهگیری سپاه

 

 

. در آخرین قدم برای استعلام و رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی باید بر روی گزینه استعلام کلیک بفرمایید تا بدین ترتیب از وضعیت ایثارگری خود اطلاع حاصل کنید.

پس از کلیک بر روی گزینه سبز رنگ استعلام کد دوازده رقمی برای شما از طریق سامانه ارسال می شود که نگهداری از آن تا اتمام مراحل ثبت نام، برگزاری و انتخاب رشته کنکور سال آینده الزامی و مهم است.

 اما گاهی ممکن است به جای کد پیغامی با محتوای تقاضای شما در حال بررسی است را دریافت کنید.

اینجاست که چاره ای جز صبر به مدت پانزده روز ندارید. در صورتی که در طول این مدت با ورود به سامانه مدام با پیغام تفاضای شما در حال بررسی است مواجه شدید الزاماً باید به بنیاد شهید محل زندگی خود مراجعه برای پیگیری امور مراجعه بفرمایید.

 

 

برای اطلاع از جزئیات لازم در رابطه با کسری خدمت ایثارگران بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

راهنمای تصویری پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی برای ارتش

در این بخش از نوشته حاضر با ذکر راهنمای تصویری رهگیری کارت ایثارگری با کد ملی برای ارتش در خدمت شما هستیم.

. در قدم اول برای پیگیری کارت ایثارگری ارتش با کد ملی الزاماً باید از طریق مرورگر گوگل خود وارد سایت aja.ir شوید.

 

 

پیگیری کارت ایثارگری از طریق پست

 

 

. پس از باز شدن اولین صفحه سایت کلیک بر روی گزینه شهداء و ایثارگران از منوی موجود در سمت چپ الزامی است.

 

 

کد رهگیری ایثارگران پایور ارتش

 

. با کلیک بر روی گزینه شهداء و ایثارگران از میان گزینه های به نمایش درآمده باید برای انتخاب گزینه کد رهگیری ایثارگران اقدام کنید.

. با انتخاب گزینه کد رهگیری ایثارگران دو گزینه پیش روی شماست که الزاماً باید یکی از آن ها یعنی یا کد رهگیری پایوران و یا کد رهگیری نظام وظیفه را انتخاب بفرمایید.

 

 

کارت ایثارگران ارتش

 

 

. در صورت انتخاب گزینه کد رهگیری پایوران برای استعلام و پیگیری کارت ایثارگری ارتش الزاماً باید فرمی را با دقت پر بفرمایید.

در واقع، در این فرم به نمایش درآمده باید سه مورد شماره کارگزینی، شماره کارت و همین طور کد ملی تان را با دقت در فیلدهای موجود در صفحه درج بفرمایید.

 

 

کد رهگیری ایثارگران

 

 

اما در صورت انتخاب گزینه کد رهگیری نظام وظیفه تنها باید کد ملی تان را در فیلد مشخص شده وارد بفرمایید.

 

 

آیا امکان پیگیری کارت ایثارگری از طریق پست نیز وجود دارد؟

شاید این پرسش مهم برای شما نیز مطرح شود که آیا امکان پیگیری کارت ایثارگری از طریق پست نیز برای افراد مشمول استفاده از این سهمیه وجود دارد یا خیر؟

برای کسب اطلاعاتی بیشتر در این رابطه می توانید از کمک تیم مشاوره ای کاردان در این رابطه استفاده کنید.

 

 

برای آشنایی با سامانه پیگیری کارت ایثارگری به وسیله کد ملی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

سامانه ثبت نام کارت ایثارگران

نمونه کارنامه قبولی پزشکی ایثارگران

کد 12 رقمی ایثارگری

شرایط اخذ کارت ایثار

کد پیگیری ایثارگری ارتش

استعلام کسری خدمت ایثارگران

پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

چگونه می توان برای پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی اقدام کرد؟

برای پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی الزاماً باید از طریق سایت aja.ir اقدام فرمایید.

آیا می توان برای پیگیری کارت ایثارگری از طریق پست اقدام کرد؟

برای اطلاع از این موضوع می توانید با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

چه افرادی باید برای دریافت کد ایثارگری با کد ملی اقدام کنند؟ 

افراد دارای سهمیه پنج درصدی ایثارگران الزاماً‌ باید برای دریافت کد ایثارگری با کد ملی اقدام کنند.

آیا افراد دارای سهمیه بیست و پنج درصدی ایثارگران نیز باید برای دریافت کد ایثارگری اقدام کنند؟

خیر. دریافت این کد برای افراد دارای سهمیه 25 درصدی لازم نیست.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. عباس
  ۲۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۸

  سلام
  تا همین آبان ماه سایت اجا برای رزمندگان با حداقل شش ماه جبهه کد رهگیری صادر میکرد و سال قبل و سال های ماضی امکان رهگیری کارت بود اما به تازگی بخشنامه جدید تنها به رزمندگان هشت ماه جبهه که سه چهارم ان شش ماه داوطلبانه میشه کد رهگیری میده.یعنی اونجایی که شش یا هفت ماه جبهه داشتند رو دیگه نمیده زیرا سه چهارم اون میشه داوطلبانه کمتر از شش ماه و این شایسته نیست. این تبعیض اصلا شایسته این نهاد نیست.سران ارتش همگی اذعان کرده اند همه ی حضور جبهه سربازی داوطلبانه بوده و کسی را در جنگ بزور به جبهه نبرده اند. چرا از حق سربازان خود دفاع نمیکنند و تبعیض بین آنها را برای چند روز اختلاف جدیدا رقم زده اند؟!!!!
  ایثارگری محدودیت زمانی ندارد. چهل و سه سال گذشته هنوز قوانین قدیمی در قانون جامع ایثارگران مد نظر است.

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰

   سلام. به پشتیبانی سایت اجا پیام ارسال کنید

 2. eses
  ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۱

  سلام کمک کنید بدونم منو امثال من که درحود شش ماه داوطلبانه جنگ پارتیزانی درغرب درحین خدمتت یکی ازانگشت دستم زخمی شدم وبهدلیل عدم امنیت تردد جاده به اورژانس نرفتیم وتوهمون پایگاه پانسمان شد وهمزمان با این جراحت مرخصی من تایید شد هبود وتوشهر خوداختار به درمان ادامه دادم تا اینکه نظردکتر به قطع انگشت وتمام هیزینه هارو پدرم متقبل شد ایا من به این دلیل ازجنگ برگشتم ورفتم سربارسپاه شدم سوالم اینه که چرا مسولبن بین ما و کسانه دیگه تبعیض قایل شوند نه کمک معشبتی نه کارت ایثار نه شغل نه بیمه ونه جانبازی به ماتعلق بگیره به نظر شما این مساواته

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۳

   سلام وقت بخیر.شما میتونید پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی انجام بدید.

 3. فیروز ناصری
  ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۵

  باعرض سلام مدت ۲۵ ماه جبهه دارم یک سال پیش مدارکم را به تیپ ۲۸۱ شهید نیکخاه دادم هنوز کارتم بدستم نرسید زنگ زدم به پادگان بیستون گفتن۶/۲۱ فرستادم به تهران رفتم تهران نبود رفتم به پست محلمون ملارد گفتن نیومده هیچ شماره پیگریم ندارم یک هاهه به پادگان زنگ میزنم شماره پیگیرو بگیرم گوشو برنمیدارن خواهشن کمکم کنید کمکم کنید احتیاج دارم به کارت ایثارگرم لطفان کمکم کنید تشکر

  • کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۳

   سلام وقتتون بخیر با شماره ی 193 تماس حاصل فرمایید

 4. سید مجید حسینی
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۱

  سلام مدت یکسال سابقه جبهه سربازی در ژاندارمری دارم مدت یکسال هست که برای دریافت کارت ایثار به نیروی انتظامی فارس مراجعه و مدارک مربوطه را تکمیل و تحویل داده ام و متاسفانه تاکنون هیچگونه اقدامی نشده است لطفا مشخص نمایید پاسخگوی امثال بنده چه کسانی هستند و وبه کجا مراجعه کنم در شیراز که می گویند هنوز کارت صادر نشده است اگر شد به آدرس منزل ارسال می‌شود برای صدور یک کارت یکسال زمان کمی است

 5. عبدالله شيخ اسدی
  ۲۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۶

  چطور پیگیر کارت ایثارگری بنیاد شهید و امور ایثارگران باشم

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۲

   سلام با مراجعه به نزدیکترین دفتر بنیاد میتونید از میز پیشخوان هاتف انجام دهید

ایران تحصیل
تماس با مشاور