تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
سامانه ثبت نام کارت ایثارگران

سامانه ثبت نام کارت ایثارگران

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۱۷
سامانه ثبت نام کارت ایثارگران
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952
سامانه ثبت نام کارت ایثارگران راه اندازی گردید. پس از ورود به سیستم جدید من کارت ایثارگران می توانید برای تکمیل فرم اقدام نمایید. در صورتی که در رابطه با من کارت ایثارگران چیست؟ اطلاعاتی ندارید، حتما این مقاله را تا انتها بخوانید. ایثارگران محترم می توانند در صورت گم کردن کارت برای ثبت نام من کارت المثنی ایثارگران اقدام نمایند. ثبت نام در سایت ایثارگران تنها برای افراد واجد شرایط امکان پذیر است. برای انجام به موقع ثبت نام می توانید با کارشناسان ما که شماره های آنان در وب سایت موجود می باشد تماس حاصل نمایید.
پس از تکمیل اطلاعات در سامانه ثبت نام کارت ایثارگران می توانید به من کارت خود دسترسی داشته باشید تا از کلیه خدمات مربوط به کارت هوشمند شهروندی ایثارگران استفاده نمایید. هزینه این کارت نیز از جمله سوالاتی است که ممکن است برای شما به وجود آید که در این رابطه کارشناسان ما می توانند به شما کمک نمایند. لاز به ذکر است مه کارت های قبلی ایثارگران عزیز فاقد اعتبار بوده و تنها امکان استفاده از کارت های هوشمند برای ایثارگران محترم وجود خواهد داشت.

برای انجام ثبت نام در سامانه ثبت نام کارت ایثارگران و همچنین درخواست کارت المثنی با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

امکان درخواست من کارت در سامانه ثبت نام کارت ایثارگران برای ایثارگران سپاه، ارتش وجود خواهد داشت.

 

شرایط درخواست در سامانه ثبت نام کارت ایثارگران

ایثارگران محترمی که به مدت سه ماه رزمنده جبهه بوده اند می توانند درخواست صدور کارت هوشمند ایثارگری را بدهند. این کارت نشان دهنده حضور فرد در جبهه می باشد و در واقع برای تجلیل از سربازان هشت سال دفاع مقدس در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است که کلیه ایثارگران نمی توانند این کار را دریافت نمایید. در واقع در صورتی که مدت زمان حضور در جبهه به 30 ماه برسد، امکان دریافت کارت را خواهند داشت.

کارت ایثارگری در دو ارگان ارتش و سپاه قابل دریافت می باشد. رزمندگان عزیز در صورتی امکان دریافت کارت هوشمند ایثارگری را خواهند داشت که مجموعه عدد درصد جانبازی و همچنین مدت حضور در جبهه آنها به ۳۰ ماه برسد و این زمان مطابق با مستندات و مدارک موجود رزمندگان و ایثارگران باشد. از مزایای داشتن کارت ایثارگری در زیر به آنها اشاره خواهیم نمود.

از جمله مزایایی که می‌توان برای دارندگان آن در نظر گرفت، معافیت فرزند آنها از خدمت نظام وظیفه می باشد. دریافت حق بیمه برای کلیه دارندگان این کارت نام برد؛این است که امکان بازنشستگی برای دارنده کارت هوشمند فراهم شده است. در رابطه با زمان ارائه کارت جای نگرانی وجود نخواهد داشت زیرا تا زمانی که همه ایثارگران بتوانند این کارت را دریافت نمایند امکانات صدور نیز وجود خواهد داشت.

 

برای ورود به سیستم جامع اطلاعات یکپارچه ایثارگران بر روی لینک کلیک کنید

 

 

راهنمای سامانه ثبت نام کارت ایثارگران

برای دریافت کارت از سامانه ثبت نام کارت ایثارگران ابتدا باید اطلاعات خود را در پایگاه اطلاع رسانی آجا وارد و تکمیل نمایید. بنابراین جهت اتصال به سامانه و تکمیل اطلاعات مراحل زیر را لازم است طی نمایید.

ابتدا وارد سامانه aja.ir شوید و بر روی سامانه تکمیل اطلاعات ایثارگران آجا کلیک نمایید. در تصویر زیر به صورت واضح قسمت مورد نظر مشخص شده است.

 

سامانه ثبت نام کارت ایثارگران

 

برای اینکه بتوانید اطلاعات ایثارگری خود را در سامانه آجا ثبت نمایید، لازم است شماره کارت و شماره ملی خود را که بر روی کارت ایثار درج شده است وارد نمایید. چنانچه شماره کارت ملی که بر روی کارت ایثار شما درج شده است اشتباه باشد؛ در سامانه همان شماره اشتباه را وارد نمایید زیرا امکان ورود شما را در صورت مغایرت نخواهد داد.

ایثارگران محترمی که پس از وارد نمودن شماره کارت و شماره پیگیری موفق به ثبت نام در سایت ایثارگران نشده می توانند با شماره های 9099072952 (از سراسر کشور) و  9099072952 (تماس از استان تهران) از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

ورود به سامانه ثبت نام کارت ایثارگران

 

چنانچه اطلاعات کارت خود را به درستی وارد نمایید، وارد صفحه ای همانند تصویر زیر خواهید شد که برای ثبت اطلاعات تکمیلی ایثارگری نمایش داده خواهد شد. در قسمت اول این صفحه شما می توانید اطلاعات هویتی که شامل سریال شناسنامه و جنسیت می باشد را مشاهده و وارد نمایید. سایر اطلاعاتی که در این صفحه وجود دارد، قابل ویرایش و تکمیل نخواهد بود و صرفاً بر اساس کارت ایثارگری قرار داده شده است.

چنانچه اطلاعات هویتی وارد شده در سامانه ثبت نام کارت ایثارگران با اطلاعات هویتی اصلی مطابقت ندارد، می توانید در قسمت مربوط به اطلاعات هویتی که در سامانه کارت ملی مغایرت دارد، بررسی نموده و پس از انتخاب آن سایر مراحل را  پشت سر بگذرانید. دقت داشته باشید در صورت عدم تطابق اطلاعات کارت هوشمند لازم به اصلاح خواهد بود و همچنین در صورت مغایرت بر روی گزینه مورد نظر کلیک کنید.

 

تکمیل اطلاعات ثبت نام کارت ایثارگران

 

پس از اینکه اطلاعات هویتی خود را در ثبت نام در سایت ایثارگران تکمیل نمودید، در مرحله بعدی لازم است اطلاعات سکونت خود را در قسمت اطلاعات سکونت فعلی را وارد نمایید. دقت داشته باشید که کارت ایثارگری شما در همان محل سکونتی که وارد نموده اید با دقت و به صورت صحیح وارد کنید. چنانچه اطلاعات وارد شده درست باشد، باکس مورد نظر به رنگ سبز در خواهد آمد.

 

وارد نمودن اطلاعات محل سکونت در ثبت نام در سایت ایثارگران

 

برای ورود اطلاعات کارت ایثارگری لازم است برای بارگذاری عکس شخصی، کارت ملی و  همچنین اطلاعات شناسنامه در قسمت های تعیین شده کارگزاری مفید اقدام نموده و پس از وارد کردن کد امنیتی بر روی دکمه تایید کلیک کنید. تصویر مورد نظر باید در اندازه 4*3  و با پس زمینه سفید و فرمت jpg  بارگذاری شود. حجم تصویر مورد نظر نباید از ۱۰۰ کیلو بایت بیشتر باشد. بنابراین در صورتی که این حجم زیاد است آن را با استفاده از نرم افزارهای موجود کم کنید.

 

بارگذاری عکس در سامانه ثبت نام کارت ایثارگران

 

در صورت اطلاعات وارد شده شما به صورت کلی و سنی باشد پس از آن  برای دکمه تایید پیغام کلیک کنید.  پس از اتمام پیغامی با عنوان اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد دریافت خواهید نمود.

چنانچه به اشتباه یکی از اطلاعات را اشتباه وارد نموده باشید و تمامی گل های شما به تایید رسیده باشد حتماً برای بررسی و تصحیح اطلاعات خود اقدام نمایید.

 

برای اطلاع از سهمیه ایثارگران در کنکور  بر روی لینک کلیک کنید

 

 

نحوه دریافت کارت ایثارگری کارکنان وظیفه

کارکنان وظیفه خدمت آجا که از تاریخ  1359/06/31 الی  1367/05/27 در سامانه ثبت نام کارت ایثارگران که مدت خدمت وظیفه سربازی آنها در مدت عملیات سپری کرده اند می توانند با مراجعه به یگان خدمتی، کارت پایان خدمت وظیفه عمومی را دریافت نمایند. در زیر به مدارک مورد نیاز برای دریافت کارت ایثارگری رزمندگان کارکنان وظیفه اشاره خواهیم نمود.

از جمله مدارک مورد نیاز برای دریافت کارت ایثارگری شامل : کپی کارت پایان خدمت، کپی کارت ملی و شناسنامه، 2 قطعه عکس 3*4  می باشد. جهت ارسال آثار خود می توانید با مراجعه به اداره پست محل سکونت و تکمیل فرم مورد نظر پس از ارسال مدارک در سامانه ثبت نام کارت ایثارگران من کارت ایثارگری را دریافت نمایید.

در واقع هدف از ارائه این کارت برای کلیه رزمندگان دفاع مقدس این است که به سرعت شناسایی شده اطلاع رسانی های لازم در رابطه با رزمندگان و همچنین سازمان‌های مربوطه به سهولت انجام شده تا ایثارگران میهن عزیزمان بتوانند به راحتی از خدمات لازم و احقاق حق خود دریافت نمایید.

 

 

برای مشاهده نمونه کارنامه قبولی پزشکی ایثارگران بر روی لینک کلیک کنید

 

 

من کارت ایثارگران چیست؟

برای رزمندگانی که تا به حال جهت صدور کارت و یا ثبت اطلاعات خود در سامانه ثبت نام کارت ایثارگران  اقدام ننموده اند ممکن است این سوال مطرح شود که من کارت ایثارگران چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم من کارت یک کارت هوشمند است که  مشخصات فردی مالک کارت تماماً در حافظه آن ثبت شده است. بنابراین؛ کلیه خدماتی که برای دارندگان آن در نظر گرفته شده است در صورت دارا بودن آن این کارت قابل دریافت خواهد بود.

در واقع هدف از ارائه این کارها، یکپارچه کردن خدمات حمل و نقل در تمامی حوزه های عمومی شهری همانند: اتوبوسرانی، تاکسیرانی، قطار های شهروندی یا همان مترو، دوچرخه، خودروهای خدماتی، استفاده از مراکز فرهنگی – هنری و ورزشی و همچنین پارکینگ می باشد. کنترل ورود به محدوده طرح ترافیک از دیگر خدمات استفاده از این کارت خواهد بود.

از دیگر اهداف من کارت شخصی می‌توان به احراز هویت شهروندان در بخش‌های مختلف سازمان خدماتی و تجاری اشاره نمود. لازم به ذکر است که امکان استفاده از کارت های قدیمی برای گروه های مختلف وجود نخواهد داشت. توسعه تجارت الکترونیک و زندگی شهروندی بر اساس آخرین تکنولوژی های روز از جمله اهداف این خدمت می باشد.

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با سامانه ثبت نام کارت ایثارگران ارائه نماییم. چنانچه برای ورود به سیستم جدید من کارت ایثارگران دچار مشکلی می باشید و یا به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با من کارت ایثارگران چیست؟ هستید، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. همچنین انجام امور مربوط به ثبت نام من کارت المثنی ایثارگران و ارائه راهنمایی در رابطه با ثبت نام در سایت ایثارگران از دیگر خدمات مرکز ما خواهد بود. کارشناسان ما همه روزه حتی ایام تعطیل در ارائه خدمات به شما آماده خواهند بود.

 

 

برای دریافت راهنمای سامانه ثبت نام کارت ایثارگران اطلاع از مدارک مورد نیاز برای کلیه ارگان ها با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

مطالب مرتبط

تخمین رتبه ایثارگران

سامانه استعلام کسری خدمت ایثارگران

سهمیه ایثارگران در آزمون ept

من کارت ایثارگران چیست؟

ثبت نام من کارت المثنی ایثارگران

سامانه ثبت نام کارت ایثارگران

1/5 - (1 امتیاز)

برای ورود به سامانه ثبت نام کارت ایثارگران چه اقدامی لازم است انجام دهیم؟

قبل از ورود به سیستم جدید من کارت ایثارگران ابتدا باید در سامانه آجا نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

من کارت ایثارگران چیست؟

من کارت ایثارگری در واقع کارت هوشمندی است که شما با استفاده از آن می توانید از خدمات شهری بهره مند شوید.

من کارت ایثارگری را گم کرده ام آیا امکان دریافت مجدد آن وجود دارد؟

برای دریافت مجدد کارت خود می توانید برای ثبت نام من کارت المثنی ایثارگران اقدام نمایید.

برای ثبت نام در سایت ایثارگران چه مدارکی لازم است ارائه نماییم؟

مدارک هویتی و همچنین مدارک مربوط به ایثارگری از جمله مدارک مورد نیاز خواهد بود.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور