تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
دریافت شماره پرونده کنکور

دریافت شماره پرونده کنکور

دریافت شماره پرونده کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

تمامی متقاضیان و داوطلبان کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی برای دریافت و مشاهده کارنامه و نتایج آزمون خود به اطلاع از شماره پرونده کنکور خود احتیاج دارند. ولی در صورت عدم دسترسی داوطلب به این کد و حتی مفقود شدن آن تکلیف چیست و وی چگونه می تواند برای دریافت شماره پرونده کنکور اقدامات لازم را انحام دهد.

 

با توجه به این که شماری از داوطلبان کنکور سراسری با این مشکلات که شماره پرونده کنکور را گم کرده ام و یا شماره پرونده کنکور را فراموش کرده ام مواجه می شوند در این متن سعی داریم شما را با نحوه بازیابی شماره پرونده کنکور آشنا می کنیم. مورد دیگر این که، در صورتی که تمایل به یافتن پاسخ به این پرسش که شماره پرونده کنکور چند رقمی است هستید خواندن نوشته پیش رو می تواند کمک بسیاری به متقاضیان و داوطلبان می کند.

 

 

جهت دریافت مشاوره کنکور برای دوران جمع بندی و نحوه انحام این کار از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

بازیابی شماره پرونده کنکور

 

 

آیا می توانم برای دریافت شماره پرونده کنکور اقدام کنم؟

شماره پرونده کنکور را گم کرده ام و شماره پرونده کنکور را فراموش کرده ام حال باید چکار کنم؟ این سؤال همواره ذهن متقاضیان و داوطلبان انواع گروه های آزمایشی از جمله گروه انسانی، ریاضی، زبان و غیره را درگیر خود کرده است.

اگر به دنبال پاسخ قطعی برای آن هستید باید خدمت شما دوستان کنکوری بگوییم که این امکان برای شما دوستان وجود دارد و شما پس از طی فرآیندهای لازم می توانید این کار مهم را به آسانی انجام دهید.

در نتیجه، اگر داوطلبی اظهار می کند که شماره پرونده کنکور را فراموش کرده ام و یا شماره پرونده کنکور را گم کرده ام باید خدمت شما بگوییم که به هیچ وجه استرس و نگرانی به دلتان راه ندهید.

زیرا برای بازیابی شماره پرونده کنکور راهی پیش پای شما دوستان عزیز گذاشته شده است. در ادامه این نوشته قصد داریم شما را با شیوه بازیابی دریافت شماره پرونده کنکور آشنا کنیم.

 

 

در صورت گم یا فراموش کردن شماره پرونده کنکور نگران نباشید. امکان بازیابی مجدد آن برای شما وجود دارد

 

 

 چگونه می توان برای دریافت شماره پرونده کنکور اقدام کرد؟

کلیه داوطلبانی که عرض می کنند که شماره پرونده کنکور را فراموش کرده ان و یا شماره پرونده کنکور را گم کرده ام حال برای دریافت شماره پرونده کنکور باید چه کاری انجام دهم؟

در این بخش، سعی داریم به شما نحوه دریافت شماره پرونده کنکور و مراحل پیشنهادی برای دریافت و اخذ آن را معرفی کنیم.

. در نخستین روش، هر داوطلب می تواند از طریق ارتباط با بخش روابط عمومی سازمان سنجش اقدام به بازیابی و دریافت شماره پرونده کنکور کند.

. در دومین روش، هر فرد باید درخواست خود مبنی بر بازیابی شماره پرونده کنکور را از طریق این آدرس اینترنتی یعنی sanjesh.org ثبت کند.

بعد از تایپ این آدرس در مرورگر و وارد شدن به صفحه اصلی سایت نوبت به کلیک بر روی گزینه ارسال درخواست می رسد.

توجه داشته باشید که اگر قبلاً عضو سایت سازمان سنجش شده اید برای ثبت درخواستتان فقط کافیست که گزینه ورود به سیستم را انتخاب کنید.

ولی اگر هرگز اقدامی جهت ثبت نام در سایت سنجش انجام نداده اید ابتدا دست به کار شوید و ثبت نام خود را در این سایت شناخته شده تکمیل کنید.

حال چگونه؟ در ابتدا گزینه ای تحت عنوان عضویت در سایت را انتخاب کنید و در صفحه باز شده به تمامی سؤالات موجود در صفحه پاسخ دقیق و کامل بدهید.

بعد از این که این مرحله را طی کردید یک رمز عبور و یک نام کاربری را از طریق ایمیلتان دریافت می کنید. این دو مورد یعنی نام کاربری و رمز عبور را جهت ورود مجدد به اولین صفحه از سایت نیاز دارید.

با ورود مجدد به صفحه اول سایت سنجش نوبت به انتخاب گزینه درخواست جدید می رسد. در صفحه به نمایش درآمده باید تاریخ برگزاری کنکور و البته گروه آزمایشی که در آن شرکت کرده اید را تعیین بفرمایید.

پس از این کار باید اقدام به انتخاب کلید سبز رنگی به نام گزینه جستجو کنید. حال می توانید درخواست خود مبنی بر دریافت شماره پرونده را در سایت درج بفرمایید.

 

 

شماره پرونده کنکور را فراموش کرده ام

زمان پاسخ به درخواست متقاضی جهت دریافت شماره پرونده

عزیزان توجه کنید که بعد از طی کلیه فرآیندها و مراحل ضروری جهت دریافت شماره پرونده کنکور شماره مورد نظرتان را به وسیله سایت سنجش ارسال می کنند.

این کد را می توانید برای اطلاع از جواب درخواست خود مورد استفاده قرار دهید. خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که حداقل 24 ساعت و حداکثر 72 ساعت پس از ثبت درخواست می توانید جواب آن را دریافت کنید.

علاوه بر این، شما دوستان عزیز می توانید جواب درخواست خود را با درج نام کاربری و رمز عبور دریافت کنید.

 

 

آیا هزینه ای را برای دریافت شماره پرونده باید پرداخت کنم؟

شاید شما داوطلب عزیز کنکور می گویید شماره پرونده کنکور را گم کرده ام و یا شماره پرونده پرونده کنکور را فراموش کرده ام. و یا این سؤال در ذهنتان باشد که آیا باید برای دریافت شماره پرونده کنکور مبلغی را پرداخت کنیم؟

برای اطلاع از پاسخ این پرسش مهم یعنی پرداخت یا عدم پرداخت مبلغی برای دستیابی دوباره به این شماره با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

 

جهت آشنایی با لیست رشته ها و دانشگاه های معتبر ایران از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

شماره داوطلبی کنکور

رنکینگ دانشگاه های ایران 99

رتبه قبولی در رشته اتاق عمل

رتبه قبولی در رشته هوشبری

سامانه استعلام اینترنتی کد سخا

دریافت شماره پرونده کنکور

من شماره پرونده کنکور را گم کرده ام آیا می توانم برای بازیابی شماره پرونده کنکور اقدام کنم؟ 

بله. این امکان از طرف سایت سازمان سنجش در اختیار شما گذاشته شده است.

من شماره پرونده کنکور را فراموش کرده ام آیا امکان دریافت شماره پرونده کنکور را به صورت مجدد دارم؟ 

بله. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از چگونگی دریافت با مشاوران یاران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

شماره پرونده کنکور چند رقمی است؟ 

شماره پرونده کنکور یک شماره 7 رقمی است.

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور