دریافت رمز عبور در سامانه همگام

دریافت رمز عبور در سامانه همگام فراهم شد دانش آموزان و اولیا گرامی می توانند جهت دریافت رمز عبور به منظور ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد و دیگر امور دانش آموزی سامانه همگام رمز عبور خود را بازیابی و یا دریافت نمایند ، لذا راهنمای نحوه بازیابی رمز عبور در سایت همگامو همچنین دریافت رمز عبور از سایت همگام ، رمز همگام را فراموش کردم ، دریافت گذرواژه از سایت همگام را در اختیار شما قرارخواهیم داد.

 

جهت دریافت رمز عبور در سامانه همگام – بازیابی رمز عبور در سایت همگام ، متصل شدن به سامانه همگام با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 سراسر کشور و 9099072952 ( استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و پیش شماره پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 1 شب

 

ورود مستقیم به سامانه دریافت رمز عبور همگام مدارس

 

 

نحوه دریافت رمز عبور در سامانه همگام مدارس تیزهوشان

 

دانش آموزان عزیزی که مایل به شرکت درسامانه ثبت‌نام آزمون تیزهوشان می باشند ، لازم است قبل از ثبت‌نام ، نسبت به دریافت رمز عبور در سامانه اقدام نمایند. دریافت این کد برای تمامی داوطلبان عزیزی که مایل به ثبت‌نام در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی می باشند الزامی است. سامانه همگام امکان دریافت رمز را برای دانش آموزان و مدیران محترم مدارس فراهم نموده است.

برای دریافت رمز عبور در سامانه همگام ابتدا لازم است به سامانه همگام به نشانی hamgam.medu.ir مراجعه نمایید. پس از آن داوطلبان عزیز می‌توانند رمز خود را دریافت نمایند. دانش آموزان عزیز و مدیران و معلمان محترم می‌توانند برای دریافت رمز عبور در این سامانه عضویت خود را ثبت نمانید. ثبت‌نام تنها با استفاده از اطلاعات هویتی همچون شماره ملی امکان‌پذیر خواهد بود.

نام کاربری داوطلبان در سامانه پرتال همگام همان شماره ملی می‌باشد. پس از ورود به سامانه، لازم است نسبت به ارائه کد مورد نظر اقدام نمایید. سپس می‌توانید با استفاده از همین سامانه رمز عبور خود را تغییر دهید و یا رمز عبور خود را وارد نمایید. جهت دریافت رمز عبور در سامانه همگام می‌توانید با شماره‌های 9099072952 سراسر کشور و 9099072952 ( استان تهران) تماس حاصل نمایید.

 

 

 

راهنمای تصویری دریافت رمز همگام

 

نحوه دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان
نحوه دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان

 

دانش آموزانی که مایل به شرکت در سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان می باشند، ابتدا با مراجعه به سامانه azmoon.medu.ir نسبت به انجام مراحل ثبت نام اقدام نمایند. دریافت گذرواژه و انجام مراحل آن برای کلیه والدین و دانش آموزان گرامی به صورت الکترونیک و با استفاده از مراجعه حضوری صورت خواهد پذیرفت. لذا نیازی به مراجعه حضوری به هیچ یک از مراکز و مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نخواهد بود.

 

شایان ذکر است که ثبت نام آزمون تیزهوشان به صورت الکترونیکی می باشد و دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان به صورت حضوری صورت خواهد پذیرفت. نکته قابل توجه برای کلیه دانش آموزان عزیز این است که پس از دریافت رمز ورود همگام مدارس تیزهوشان ، در حفظ و نگهداری آن کوشا باشند تا بتوانند در زمان مقرر این رمز را وارد نمایند.

 

 

 

 

جهت دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان در مرحله اولیه باید به مدرسه فعلی خود مراجعه نمایید.

 

 

 

 

دریافت گذرواژه جدید از سایت همگام – بازیابی گذرواژه

 

برخی از دانش آموزان پس از دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان ممکن است رمز عبور ورود همگام خود را فراموش و یا به هر دلیلی از دست دهند. در این شرایط آیا می توان دوباره نسبت به دریافت گذرواژه از سایت همگام استفاده نمود؟ خوشبختانه بله . این امکان برای کلیه دانش آموزان و یا اولیای محترمی که اقدام به ثبت نام دانش آموزان خود نموده اند وجود دارد.

 

با استفاده از مراجعه به سامانه همگام و کلیک بر روی لینک “رمز عبور خود را فراموش نموده ام ” می توانید نسبت به دریافت گذرواژه از سایت همگام اقدام نمایید. چنانچه در این سامانه مجددا اقدام به دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان نمایید، شماره شناسنامه را به عنوان رمز عبور در نظر خواهند گرفت. اطلاعات مورد نیاز برای ورود داوطلب به سامانه نیز، شماره ملی وی خواهد بود.

 

چنانچه در دریافت رمز عبور در سایت همگام دچار مشکل شدید و یا به هر دلیلی نمی توانید مجددا نسبت به دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان از سامانه hamgam.medu.ir اقدام نمایید، می توانید با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید

 

تغییر رمز عبور در سامانه همگام چگونه است؟

گاهی اوقات دانش آموزان عزیز ممکن است بنا به دلایلی تصمیم به تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان نمایند اما با نحوه آن آشنا نباشند لذا کلیه دانش آموزان و اولیا گرامی جهت دریافت رمز جدید همگام می توانند از سامانه hamgam.medu.ir از امروز اقدام نمایند.

دانش آموزان و اولیا گرامی در صورتی که رمز ورود همگام خود را فراموش کرده اید و یا قصد تغییر رمز عبور همگام خود را دارید می توانید از امروز جهت انجام امور اقدام نمایید.

 

 

جهت تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان – درخواست رمز عبور جدید همگام و ثبت نام آزمون تیزهوشان با مرکز مشاوره و ثبت نام ایران تحصیل تماس حاصل نمایید

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

نحوه تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان

وارد نمودن رمز همگام به هنگام ثبت نام آزمون تیزهوشان برای کلیه دانش آموزان پایه های ششم و نهم ضروری می باشد. همچنین به هنگام دریافت کارنامه تیزهوشان نیز، یکی از فیلدهای مورد نیاز برای دریافت کارنامه ، مربوط به وارد نمودن رمز همگام می باشد. اما برخی از داوطلبان ممکن است مایل به درخواست رمز عبور جدید همگام باشند که با مراجعه به سامانه مربوطه می توانند اقدامات لازم را به انجام برسانند.

لازم به ذکر است آن دسته از داوطلبانی می توانند اقدام به تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان نمایند که نسبت به دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان اقدام نموده باشند. پس از مراجعه به سامانه مورد نظر به آدرس azmoon.medu.ir بر روی تغییر رمز عبور همگام کلیک نمایید. در مرحله بعدی از شما درخواست می شود که علاوه بر وارد نمودن رمز قدیمی ، رمز جدید را وارد نمایید.

دانش آموزانی که به رمز عبور همگام در سامانه همگام دسترسی ندارند، نمی توانند در سامانه مورد نظر اقدام به تغییر رمز عبور نمایند. علت وارد نمودن رمز عبور قبلی این است که با توجه به وارد نمودن آن، هویت شما مشخص می گردد پس از آن لازم است در قسمت تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان رمز جدید را وارد نمایید. توجه داشته باشید که رمز عبوری را انتخاب نمایید که حتما بتوانید آن را به خاطر داشته باشید.

چنانچه پس از تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان ، نمی توانید به سامانه مورد نظر وارد شوید، یا مایل به درخواست رمز عبور جدید همگام می باشید، با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

 

تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان به صورت الکترونیک و بدون نیاز به مراجعه حضوری امکان پذیر می باشد

 

 

رمز عبور همگام را فراموش کردم

 

رمز عبور همگام را فراموش کردم
رمز عبور همگام را فراموش کردم

 

برخی از دانش آموزان عزیز به هر دلیلی ممکن است رمز عبور همگام را فراموش کرده باشند لذا برای دریافت مجدد رمز عبور شما دو گزینه خواهید داشت.

یکی از گزینه های شما مراجعه حضوری به مدرسه خود می باشد. همانند مرحله اولیه می توانید از مدیر خود پسورد مورد نظر را دریافت نمایید تا بتوانید به انجام مراحل ثبت نام بپردازید و یا در زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان کارنامه خود را مشاهده نمایید.

راه دوم برای دریافت مجدد رمز عبور همگام ، استفاده از همان سامانه ای است که شما با استفاده از آن می توانید تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان را داشته باشید. به همین دلیل بدون نیاز به مراجعه حضوری می توانید اقدام به دریافت مجدد رمز عبور نمایید. تفاوتی که با مرحله تغییر رمز عبور وجود دارد، در نوع لینک آن می باشد. برای دریافت مجدد رمز عبور لازم است بر روی لینک رمز عبور را فراموش نموده ام کلیک نمایید.

 

برای ثبت نام دبیرستان البرز پایه هفتم کلیک نمایید.

 

دریافت گذرواژه از سایت همگام چنانچه تمایل به شرکت در مدارس نمونه دولتی می باشید، بسیار ضروری خواهد بود. لذا هر یک از دانش آموزان عزیز قبل از ثبت نام می توانند اقدام به دریافت این شناسه و رمز عبور نمایند. دریافت رمز عبور در سامانه همگام بدون نیاز به مراجعه حضوری برای تمامی دانش آموزان عزیز فراهم گردیده است.

 

دریافت رمز عبور در سایت همگام

 

با توجه به اینکه برخی از دانش آموزان و یا اولیای محترم آنان جهت ثبت نام در سامانه همگام در مراکز کافی نت ها اقدام به ثبت نام نموده اند، ممکن است این مراکز بدون اطلاع در رابطه با رمز عبور وارد شده و بدون مشورت با اولیای گرامی ، اقدام به وارد نمودن رمز و ارائه آن نمایند و همین مسئله موجب شود تا دانش آموزان دچار مشکلاتی برای دریافت رمز عبور در سامانه همگام شوند.

 

برای اطلاع از هزینه ثبت نام در مدارس شاهد کلیک کنید

 

خوشبختانه برای این دسته از افراد که به رمز عبور خود دسترسی ندارند، و یا توان به خاطر سپاری رمز عبور خود را ندارند ، یا اینکه مایل به تغییر آن می باشند، می توانند در سامانه همگام نسبت به تغییر رمز عبور اقدام نمایند. برای این منظور لازم است رمز عبور فعلی را وارد نموده و دوبار رمز مورد نظر خود را برای تائید نهایی وارد نمایند.

 

چگونه در مدارس تیزهوشان پذیرفته شویم؟

 

بازیابی رمز عبور همگام

 

مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی را می توان از جمله مدارس با سطح بسیار بالا برای دانش آموزان عزیزی که مایل به ادامه تحصیل و پیشرفت می باشند دانست. یکی از توصیه هایی که ما به دانش آموزان عزیز در رابطه با قبولی در آزمون تیزهوشان داریم ، مطالعه دقیق نمونه سوالات آزمون تیزهوشانسال های گذشته می باشد که با استفاده از آن می توانید نسبت به نحوه و سطح سوالات آزمون اطلاع دقیقی را حاصل نمایید.

با توجه به اینکه آزمون تیزهوشان در پایه های مختلف تحصیلی صورت می پذیرد، لذا دانش آموزان عزیز می توانند با استفاده ازبرنامه ریزی قبولی در مدارس نمونه دولتی نهم در کلیه برنامه های خود به نحو احسنت به اصول صحیح پی ببرند. دانش آموزان عزیزی که داوطلب آزمون ورودی ششم به هفتم می باشند نیز، می توانند از برنامه ریزی قبولی در آزمون تیزهشوان ششم به هفتم استفاده نمایند.

از دیگر مواردی که می تواند نام شما را از جمله اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان قرار دهد، اطلاع از درصدهای لازم برای قبولی در آزمون تیزهوشان می باشد. شما با اطلاع از این درصدها خواهید توانست نسبت به فاصله خود با افراد و پذیرفته شدگان اطلاعات بیشتری به دست آورید. بنابراین پس از دریافت رمز عبور در سامانه همگام آنچه بسیار مهم است اطلاع از این موارد می باشد که شما را به ادامه تحصیل در این مدارس سوق خواهد داد.

 

بازیابی رمز عبور در سایت همگام

 

جهت دریافت رمز جدید یا بازیابی رمز عبور در سایت همگام می توانید با استفاده از سامانه مورد نظر اقدام به ثبت نام نموده و عضویت خود را تائید نمایید. پس از آن سایر مراحل را برای دریافت رمز عبور در سامانه همگام پشت سر بگذارید. با توجه به مسائلی که در سال های اخیر مبنی بر وجود مشکلاتی برای والدین و دانش آموزان عزیز مبنی بر دریافت رمز عبور در سامانه همگام مشاهده گردیده است، توصیه می نماییم جهت راهنمایی با مشاورین ایران تحصیل در تماس باشید.

 

برای تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان روی عبارت کلیک نمایید

 

 

 

کلیه دانش آموزان و والدین محترم آنان می توانند با استفاده از برقراری ارتباط با شماره های مندرج در سایت، بدون نیاز به مراجعه حضوری به کافی نت و… نسبت به بازیابی رمز عبور در سایت همگام اقدام نمایند. متخصصین ایران تحصیل همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

 

 

سوالات متداول دریافت رمز عبور همگام و ثبت نام آزمون تیزهوشان

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از پاسخ سوالات مطرح شده می توانید با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

آیا بدون رمز ورود همگام دانش آموزان می توان در ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان شرکت نمود؟

ثبت نام در مدارس تیزهوشان منوط به دارا بودن رمز همگام می باشد. در واقع رمز همگام در حکم معرفی شما به عنوان یک دانش آموز خواهد بود. بنابراین در وهله اول چنانچه این مرز عبور را به همراه نداشته باشید، نخواهید توانست در سامانه مورد نظر ثبت نام نمایید.

 

حداقل تراز لازم برای قبولی در آزمون تیزهوشان چند است؟

این موضوع بستگی به رقبای شما در آزمون خواهد داشت و همچنین عامل دیگری که می تواند در این زمینه تاثیر گذار باشد، موضوع ظرفیت مدرسه ای است که شما در آن اقدام به ثبت نام می نمایید.

 

آیا امکان قبولی در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی تنها یکبار وجود دارد؟

مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان تنها در دو مقطع تحصیلی و در پایه های های تحصیلی دبیرستان متوسطه اول و متوسطه دوم امکان ورود به دانش آموزانی که در آزمون پذیرفته می شوند را می دهد. اما برخی از مدارس نیز ممکن است از طریق تکمیل ظرفیت، داوطلبانی که موفق به کسب نمره لازم در آزمون تیزهوشان و نمونه دولت شده اند را در مرحله دوم پذیرش نمایند.

گزینش مدارس نمونه دولتی به چه صورتی است؟

مدارس نمونه دولتی به صورت بومی و استانی داوطلبان را پذیرش می نمایند. بنابراین آن دسته از داوطلبانی که موفق به کسب نمره لازم برای قبولی شده اند در صورت بالاتر بودن این نمره از داوطلبان استان خود خواهند توانست در این آزمون پذیرفته شوند.

زمان اعلام نتایج آزمون نیزهوشان و نمونه دولتی چه زمانی می باشد؟

مدارک مورد نیاز برای دریافت رمز عبور در سامانه همگام چیست؟

مهلت بازیابی رمز همگام چند روز می باشد؟

درصورت عدم اقدام به موقع برای بازیابی رمز عبور در سایت همگام آیا امکان بازیابی وجود خواهد داشت؟

حداقل درصدهای لازم برای قبولی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در هر استان چه درصدهایی می باشد؟

 

 

برای دریافت پاسخ کلیه سوالات خود کی توانید با شماره های شماره‌های 9099072952 سراسر کشور و 9099072952 ( استان تهران) تماس حاصل نمایید.

 

 

کانال دریافت رمز عبور در سامانه همگام
کانال سامانه همگام

 

مطالب مرتبط

دریافت رمز عبور همگام از چه طریقی امکان پذیر است؟

جهت دریافت رمز عبور همگام می توانید وارد سایت شده و با ورود کد ملی رمز را بازیابی کنید

جهت دریافت گذرواژه سایت همگام چه مدارکی را نیاز داریم؟

جهت دریافت و بازیابی رمز ورود باید کد ملی یا شماره دانش آموزی را همراه داشته باشید.

آیا به جز سایت روش دیگری برای دریافت رمز عبور همگام وجود دارد؟

بله در صورتی که از سایت موفق به دریافت رمز عبور نشدید با سامانه ایران تحصیل تماس بگیرید.

برای انجام چه اموری نیاز به همراه داشتن رمز ورود همگام خواهیم داشت؟

برای ثبت نام هر گونه آزمون های ورودی مدارس ، آزمون های سنجش و هدایت تحصیلی و دیگر امور آموزشی.

25 نظر برای «دریافت رمز عبور در سامانه همگام مدارس»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *