تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
دریافت رمز عبور در سامانه همگام

دریافت رمز عبور در سامانه همگام مدارس

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۲۵
دریافت رمز عبور در سامانه همگام
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

سایت همگام مدارس برای این که دانش آموزان بتوانند بسیاری از کارهای تحصیلی خود را انجام دهند یک پورتال شخصی طراحی کرده است که دریافت رمز عبور سامانه همگام ، ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی، ثبت نام در المپیادهای علمی، آزمون های مدارس تیزهوشان و غیره از جمله خدمات این سامانه است.

دانش آموزان و اولیا گرامی می توانند جهت دریافت رمز عبور به منظور ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد و دیگر امور دانش آموزی با استفاده از سامانه همگام رمز عبور خود را بازیابی و یا دریافت نمایند.

هر دانش آموزی یک صفحه شخصی دارد که جهت ورود به سایت باید رمز عبور آن را داشته باشد، این رمز توسط مدیر مدرسه در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد. از آن جایی که دانش آموزان بغیر از چند بار در سال نیازی به این رمز عبور ندارند ممکن است که آن را فراموش کنند.

یا اینکه چون رمز عبور ترکیبی از اعداد و حروف انگلیسی است شاید یک سری از دانش آموزان برای اینکه بتوانند آن را بخاطر بسپارند بخواهند رمز عبور خود را تغییر دهند.

در این نوشته، راهنمای نحوه بازیابی رمز عبور در سایت همگام و دریافت رمز عبور از سایت همگام را در اختیار شما قرارخواهیم داد.

 

جهت دریافت رمز عبور در سامانه همگام – بازیابی رمز عبور در سایت همگام، متصل شدن به سامانه همگام با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 سراسر کشور و  9099072952 ( استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و پیش شماره پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 1 شب

 

ورود مستقیم به سامانه دریافت رمز عبور همگام مدارس

 

نحوه دریافت رمز عبور در سامانه همگام مدارس تیزهوشان

دانش آموزان عزیزی که مایل به شرکت در سامانه ثبت‌نام آزمون تیزهوشان می باشند لازم است قبل از ثبت‌نام، نسبت به دریافت رمز عبور در سامانه اقدام نمایند.

دریافت این کد برای تمامی داوطلبان عزیزی که مایل به ثبت‌نام در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی می باشند الزامی است. 

برای دریافت رمز عبور در سامانه همگام ابتدا لازم است به سامانه همگام به نشانی hamgam.medu.ir مراجعه نمایید. پس از آن داوطلبان عزیز می‌توانند رمز خود را دریافت نمایند.

دانش آموزان عزیز و مدیران و معلمان محترم  می‌توانند برای دریافت رمز عبور در این سامانه عضویت خود را ثبت نمایند. ثبت‌نام تنها با استفاده از اطلاعات هویتی همچون شماره ملی امکان‌پذیر خواهد بود.

نام کاربری داوطلبان در سامانه پرتال همگام همان شماره ملی می‌باشد. پس از ورود به سامانه، لازم است نسبت به ارائه کد مورد نظر اقدام نمایید.

سپس می‌توانید با استفاده از همین سامانه رمز عبور خود را تغییر دهید و یا رمز عبور خود را وارد نمایید. جهت دریافت رمز عبور در سامانه همگام می‌توانید با شماره‌های 9099072952 سراسر کشور و  9099072952 ( استان تهران) تماس حاصل نمایید.

 

راهنمای تصویری دریافت رمز همگام

 

نحوه دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان

 

ثبت نام آزمون تیزهوشان به صورت الکترونیکی می باشد و دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان به صورت حضوری صورت خواهد پذیرفت. نکته قابل توجه برای کلیه دانش آموزان عزیز این است که پس از دریافت رمز ورود همگام مدارس تیزهوشان، در حفظ و نگهداری آن کوشا باشند تا بتوانند در زمان مقرر این رمز را وارد نمایند.

 

جهت دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان در مرحله اولیه باید به مدرسه فعلی خود مراجعه نمایید.

 

دریافت گذرواژه جدید از سایت همگام – بازیابی گذرواژه

برخی از دانش آموزان پس از دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان ممکن است رمز عبور ورود به سایت همگام خود را فراموش و یا به هر دلیلی از دست دهند. در این شرایط آیا می توان دوباره نسبت به دریافت گذرواژه از سایت همگام استفاده نمود؟ خوشبختانه بله. این امکان برای کلیه دانش آموزان و یا اولیای محترمی که اقدام به ثبت نام دانش آموزان خود نموده اند وجود دارد.

 

با استفاده از مراجعه به سامانه همگام و کلیک بر روی لینک “رمز عبور خود را فراموش نموده ام” می توانید نسبت به دریافت گذرواژه از سایت همگام اقدام نمایید.

چنانچه در این سامانه مجددا اقدام به دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان نمایید، شماره شناسنامه را به عنوان رمز عبور در نظر خواهند گرفت. اطلاعات مورد نیاز برای ورود داوطلب به سامانه نیز، شماره ملی وی خواهد بود.

 

چنانچه در دریافت رمز عبور در سایت همگام دچار مشکل شدید و یا به هر دلیلی نمی توانید مجددا نسبت به دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان از سامانه hamgam.medu.ir اقدام نمایید، می توانید با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید. 

 

تغییر رمز عبور در سامانه همگام چگونه است؟

گاهی اوقات دانش آموزان عزیز ممکن است بنا به دلایلی تصمیم به تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان نمایند اما با نحوه آن آشنا نباشند لذا کلیه دانش آموزان و اولیا گرامی جهت دریافت رمز جدید همگام می توانند از سامانه hamgam.medu.ir از امروز اقدام نمایند.

دانش آموزان و اولیا گرامی در صورتی که رمز ورود همگام خود را فراموش کرده اید و یا قصد تغییر رمز عبور همگام خود را دارید می توانید از امروز جهت انجام امور اقدام نمایید.

 

 

جهت تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان – درخواست رمز عبور جدید همگام و ثبت نام آزمون تیزهوشان با مرکز مشاوره و ثبت نام ایران تحصیل تماس حاصل نمایید

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

نحوه تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان

وارد نمودن رمز همگام به هنگام ثبت نام آزمون تیزهوشان برای کلیه دانش آموزان پایه های ششم و نهم ضروری می باشد.

به هنگام دریافت کارنامه تیزهوشان نیز، یکی از فیلدهای مورد نیاز برای دریافت کارنامه، وارد نمودن رمز همگام است.

اما برخی از داوطلبان ممکن است مایل به درخواست رمز عبور جدید همگام باشند که با مراجعه به سامانه مربوطه می توانند اقدامات لازم را به انجام برسانند.

لازم به ذکر است آن دسته از داوطلبانی می توانند اقدام به تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان نمایند که، نسبت به دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان اقدام نموده باشند.

پس از مراجعه به سامانه مورد نظر به آدرس azmoon.medu.ir بر روی تغییر رمز عبور همگام کلیک نمایید. در مرحله بعدی از شما درخواست می شود که علاوه بر وارد نمودن رمز قدیمی، رمز جدید را وارد کنید.

دانش آموزانی که به رمز عبور همگام در سامانه همگام دسترسی ندارند، نمی توانند در سامانه مورد نظر اقدام به تغییر رمز عبور نمایند.

علت وارد نمودن رمز عبور قبلی این است که با توجه به وارد نمودن آن، هویت شما مشخص می گردد. پس از آن لازم است در قسمت تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان رمز جدید را وارد نمایید. توجه داشته باشید که رمز عبوری را انتخاب نمایید که حتما بتوانید آن را به خاطر داشته باشید.

چنانچه پس از تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان، نمی توانید به سامانه مورد نظر وارد شوید، یا مایل به درخواست رمز عبور جدید همگام می باشید، با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان به صورت الکترونیک و بدون نیاز به مراجعه حضوری امکان پذیر می باشد.

 

رمز عبور همگام را فراموش کردم

 

رمز عبور همگام را فراموش کردم

 

 برخی از دانش آموزان عزیز به هر دلیلی ممکن است رمز عبور همگام را فراموش کرده باشند لذا برای دریافت مجدد رمز عبور شما دو گزینه خواهید داشت.

یکی از گزینه های شما مراجعه حضوری به مدرسه خود می باشد. همانند مرحله اولیه می توانید از مدیر خود پسورد مورد نظر را دریافت نمایید تا بتوانید به انجام مراحل ثبت نام بپردازید و یا در زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان کارنامه خود را مشاهده نمایید.

راه دوم برای دریافت مجدد رمز عبور همگام، همان سامانه ای است که با استفاده از آن می توانید تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان را داشته باشید. به همین دلیل بدون نیاز به مراجعه حضوری می توانید اقدام به دریافت مجدد رمز عبور نمایید. تفاوتی که با مرحله تغییر رمز عبور وجود دارد، در نوع لینک آن می باشد. برای دریافت مجدد رمز عبور لازم است بر روی لینک رمز عبور را فراموش نموده ام کلیک نمایید.

 

برای ثبت نام دبیرستان البرز پایه هفتم کلیک نمایید.

 

چنانچه تمایل به شرکت در مدارس نمونه دولتی دارید دریافت گذرواژه از سایت همگام، بسیار ضروری خواهد بود. لذا هر یک از دانش آموزان عزیز قبل از ثبت نام می توانند اقدام به دریافت این شناسه و رمز عبور نمایند. دریافت رمز عبور در سامانه همگام بدون نیاز به مراجعه حضوری برای تمامی دانش آموزان عزیز فراهم گردیده است.

 

دریافت رمز عبور در سایت همگام

با توجه به اینکه برخی از دانش آموزان و یا اولیای محترم آنان جهت ثبت نام در سامانه همگام در مراکز کافی نت ها اقدام به ثبت نام نموده اند، ممکن است این مراکز بدون اطلاع در رابطه با رمز عبور وارد شده و بدون مشورت با اولیای گرامی، اقدام به وارد نمودن رمز و ارائه آن نمایند و همین مسئله موجب شود تا دانش آموزان دچار مشکلاتی برای دریافت رمز عبور در سامانه همگام شوند.

 

برای اطلاع از هزینه ثبت نام در مدارس شاهد کلیک کنید.

 

خوشبختانه برای این دسته از افراد که به رمز عبور خود دسترسی ندارند، و یا توان به خاطر سپاری رمز عبور خود را ندارند، یا اینکه مایل به تغییر آن می باشند، می توانند در سامانه همگام نسبت به تغییر رمز عبور اقدام نمایند. برای این منظور لازم است رمز عبور فعلی را وارد نموده و دوبار رمز مورد نظر خود را برای تائید نهایی وارد نمایند.

 

چگونه در مدارس تیزهوشان پذیرفته شویم؟

 

بازیابی رمز عبور همگام

 

مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی را می توان از جمله مدارس سطح بالا برای دانش آموزان عزیزی دانست که تمایل بسیار زیادی به ادامه تحصیل و پیشرفت دارند.

یکی از توصیه هایی که ما به دانش آموزان عزیز در رابطه با قبولی در آزمون تیزهوشان داریم، مطالعه دقیق نمونه سوالات آزمون تیزهوشان سال های گذشته می باشد که با استفاده از آن می توانید نسبت به نحوه و سطح سوالات آزمون، اطلاع دقیقی را حاصل نمایید.

با توجه به اینکه آزمون تیزهوشان در پایه های مختلف تحصیلی صورت می پذیرد، لذا دانش آموزان عزیز می توانند با استفاده از برنامه ریزی قبولی در مدارس نمونه دولتی نهم در کلیه برنامه های خود به نحو احسن به اصول صحیح پی ببرند.

دانش آموزان عزیزی که داوطلب آزمون ورودی ششم به هفتم می باشند نیز، می توانند از برنامه ریزی قبولی در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم استفاده نمایند.

از دیگر مواردی که می تواند نام شما را از جمله اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان قرار دهد، اطلاع از درصدهای لازم برای قبولی در آزمون تیزهوشان می باشد.

شما با اطلاع از این درصدها خواهید توانست نسبت به فاصله خود با افراد و پذیرفته شدگان اطلاعات بیشتری به دست آورید. بنابراین پس از دریافت رمز عبور در سامانه همگام، آنچه بسیار مهم است اطلاع از این موارد می باشد که شما را به ادامه تحصیل در این مدارس سوق خواهد داد.

 

بازیابی رمز عبور در سایت همگام

جهت دریافت رمز جدید یا بازیابی رمز عبور در سایت همگام می توانید با استفاده از سامانه مورد نظر اقدام به ثبت نام نموده و عضویت خود را تائید نمایید.

پس از آن سایر مراحل را برای دریافت رمز عبور در سامانه همگام پشت سر بگذارید. با توجه به مسائلی که در سال های اخیر مبنی بر وجود مشکلاتی برای والدین و دانش آموزان عزیز مبنی بر دریافت رمز عبور در سامانه همگام مشاهده گردیده است، توصیه می نماییم جهت راهنمایی با مشاورین ایران تحصیل در تماس باشید.

 

برای تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان روی عبارت کلیک نمایید.

 

کلیه دانش آموزان و والدین محترم آنان می توانند با استفاده از برقراری ارتباط با شماره های مندرج در سایت، بدون نیاز به مراجعه حضوری به کافی نت و غیره نسبت به بازیابی رمز عبور در سایت همگام اقدام نمایند. متخصصین ایران تحصیل همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

 

سوالات متداول دریافت رمز عبور همگام و ثبت نام آزمون تیزهوشان

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از پاسخ سوالات مطرح شده می توانید با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

آیا بدون رمز ورود همگام دانش آموزان می توان در ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان شرکت نمود؟

ثبت نام در مدارس تیزهوشان منوط به داشتن رمز همگام می باشد. در واقع رمز همگام در حکم معرفی شما به عنوان یک دانش آموز خواهد بود. بنابراین در وهله اول چنانچه این رمز عبور را به همراه نداشته باشید، نخواهید توانست در سامانه مورد نظر ثبت نام نمایید.

 

حداقل تراز لازم برای قبولی در آزمون تیزهوشان چند است؟

این موضوع بستگی به رقبای شما در آزمون خواهد داشت و همچنین عامل دیگری که می تواند در این زمینه تاثیر گذار باشد، موضوع ظرفیت مدرسه ای است که شما در آن اقدام به ثبت نام می نمایید.

 

آیا امکان قبولی در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی تنها یکبار وجود دارد؟

مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان تنها در دو مقطع تحصیلی و در پایه های های تحصیلی دبیرستان متوسطه اول و متوسطه دوم امکان ورود به دانش آموزانی که در آزمون پذیرفته می شوند را می دهد.

اما برخی از مدارس نیز ممکن است از طریق تکمیل ظرفیت، داوطلبانی که موفق به کسب نمره لازم در آزمون تیزهوشان و نمونه دولت شده اند را در مرحله دوم پذیرش نمایند.

گزینش مدارس نمونه دولتی به چه صورتی است؟

مدارس نمونه دولتی به صورت بومی و استانی داوطلبان را پذیرش می نمایند. بنابراین آن دسته از داوطلبانی که موفق به کسب نمره لازم برای قبولی شده اند در صورت بالاتر بودن این نمره از داوطلبان استان خود خواهند توانست در این آزمون پذیرفته شوند.

زمان اعلام نتایج آزمون نیزهوشان و نمونه دولتی چه زمانی می باشد؟

مدارک مورد نیاز برای دریافت رمز عبور در سامانه همگام  چیست؟

مهلت بازیابی رمز همگام چند روز می باشد؟

درصورت عدم اقدام به موقع برای بازیابی رمز عبور در سایت همگام آیا امکان بازیابی وجود خواهد داشت؟

حداقل درصدهای لازم برای قبولی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در هر استان چه درصدهایی می باشد؟

 

برای دریافت پاسخ کلیه سوالات خود کی توانید با شماره های شماره‌های 9099072952 سراسر کشور و  9099072952 ( استان تهران) تماس حاصل نمایید.

 

مطالب مرتبط

دریافت رمز عبور همگام از چه طریقی امکان پذیر است؟

جهت دریافت رمز عبور همگام می توانید وارد سایت شده و با ورود کد ملی رمز را بازیابی کنید

جهت دریافت گذرواژه سایت همگام چه مدارکی را نیاز داریم؟

جهت دریافت و بازیابی رمز ورود باید کد ملی یا شماره دانش آموزی را همراه داشته باشید.

آیا به جز سایت روش دیگری برای دریافت رمز عبور همگام وجود دارد؟

بله در صورتی که از سایت موفق به دریافت رمز عبور نشدید با سامانه ایران تحصیل تماس بگیرید.

برای انجام چه اموری نیاز به همراه داشتن رمز ورود همگام خواهیم داشت؟

برای ثبت نام هر گونه آزمون های ورودی مدارس ، آزمون های سنجش و هدایت تحصیلی و دیگر امور آموزشی.

نظرات

 1. محمد
  ۲۶ فروردین ۹۹

  سلام

 2. dr-naqizade
  ۲۷ فروردین ۹۹

  سلام و وقت بخیر بفرمایید در خدمتتون هستیم

 3. فاطمه
  ۳۰ خرداد ۹۹

  سلام من بازنشسته آموزش و پرورش هستم الان میخوام وارد سایت بشم و فیش حقوقی خودم رو دریافت کنم اما سایت میگه رمز را وارد کنید که قبلا اینطور نبود بعدشم من رمزی از طریق سایت همگام بهم داده نشده الان چطور رمز رو پیدا کنم؟؟؟
  باتشکر

 4. dr-naqizade
  ۳۱ خرداد ۹۹

  سلام و وقت بخیر
  شما جهت دریافت رمز عبور با مدیر مدرسه هماهنگ باشین مجدد براتون رمز عبور بده

 5. کوثر
  ۰۷ تیر ۹۹

  سلام و وقت بخیر.من دانش اموز پایه نهم هستم و امروز قرار بود که ما کارنامه هامون رو دریافت کنیم ولی من هر چقدر که رمز رو میزنم میاره اشتباهه.چیکار کنم؟

 6. dr-naqizade
  ۰۷ تیر ۹۹

  سلام و وقت بخیر جهت دریافت رمز ورود همگام به مدیر مدرسه مراجعه کنید

 7. dr-naqizade
  ۱۹ تیر ۹۹

  سلام جهت دریافت رمز عبور در سامانه هنگام به مدیر مدرسه رجوع کنید

 8. marzi
  ۱۰ مرداد ۹۹

  سلام ببخشید واسه دریافت جواب ازمون نمونه دولتی ب رمز همگام احتیاج داریم فقط؟که یه چن تا عدد انگلیسیه؟؟

 9. dr-naqizade
  ۱۱ مرداد ۹۹

  سلام
  بله رمز ورود همگام چند کلمه انگلیسی هست ن عدد

 10. selin
  ۰۱ آذر ۹۹

  من هفتم هستم میخوام تست ارامش روان مدرسه تیزهوشانو بدم ولی رمز همگام ششم رو میزنم وارد نمیشه میگه اعتبارش تموم شده
  تو تیزهوشان میخونم

 11. علی
  ۰۳ آذر ۹۹

  سلام من رمز عبور یادم رفته توی این اوضای کرونایی هم مدرسه بسته باید چکار کنم

 12. مشاور ارشد
  ۰۴ آذر ۹۹

  برای دریافت رمز عبور همگام فقط باید به مدرسه مراجعه نمایید .

 13. مهسا
  ۰۴ آذر ۹۹

  ببخشید یه سوال مهم دارم میشه دوبار ازمون سلامت روان هشتم رو داد؟من فکر کردم مال پارسال هستش و همه رو اشتباه و الکی زدم میشه دوباره ازمون داد؟لطفا جواب بدین

 14. irantahsil
  ۰۴ آذر ۹۹

  سلام مهسا خانم متاسفانه امکان شرکت دوباره در آرمون سلامت روان دوره هشتم وجود ندارد برای دریافت مشاوره تحصیلی آنلاین می تونید با مرکز مشاوره ایران تحصیل در ارتباط باشید .

 15. احمدرضا
  ۰۸ آذر ۹۹

  سلام
  آیا بجز دریافت رمز از مدیر مدرسه
  دیگه راهی نیست که رمزو دریافت کنیم؟

 16. الینا
  ۱۰ آذر ۹۹

  سلام ببخشید رمز عبورمو چطوری میتونم داشته باشم میخوام کارناممو ببینم

 17. مشاور ارشد
  ۱۰ آذر ۹۹

  سلام برای دریافت رمز عبور همگام اولین راه مراجعه به مدرسه است موفق باشید

 18. ابوالفضل
  ۱۱ آذر ۹۹

  سلام من وسط آزمون گوشیم خاموش شد الان دوباره باز نمیشه میشه راهنمایی کنید

 19. خداوردی خالقی
  ۱۳ اسفند ۹۹

  با سلام
  زمان ثبت نام پایه ششم به هفتم تیز هوشان چه موقعی است

 20. مشاور ارشد
  ۱۴ اسفند ۹۹

  سلام برای اطلاع از زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان در گوگل سرچ کنید زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان ایران تحصیل زمان ثبت نام نوشته شده.

 21. فریناز
  ۲۳ فروردین ۰۰

  سلام وقت بخیر.من میخوام که در آزمون تیزهوشان شرکت کنم .
  ولی چون که رمز همگام من در مدرسه هم ثبت نشده نمیتونم ثبت نام کنم.
  هر چقدر هم که به مدرسه و آموزش و پرورش مراجعه میکنیم میگن که پیدا نمیشه و کاری نتونستن انجام بدن .حتی وقتی که خودمم اطلاعات را با کد ملی و سریال شناسنامه وارد می کنم . پیام (بایستی با نقش دانش اموز فعال باشد )ظاهر می گردد.
  هر چقدر هم که به پشتیبانی مدارس استعداد های درخشان زنگ میزنیم گوشی رو بر نمی دارن
  زمان ثبت نام هم خیلی کم مونده
  الان من واقعا موندم
  چیکار کنم؟؟؟

 22. moshaverarshad
  ۲۴ فروردین ۰۰

  سلام فریناز
  شما لطفا مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید براتون بازیابی کنیم

 23. فریناز
  ۲۴ فروردین ۰۰

  من خیلی زنگ زدم ولی متاسفانه گوشی رو بر نداشتین

 24. فریناز
  ۲۴ فروردین ۰۰

  من خیلی تماس گرفتم ولی متاسفانه گوشی رو بر نمی دارن

 25. moshaverarshad
  ۲۶ فروردین ۰۰

  سلام بخاطر شلوغی خطوط چندین بار تماس بگیرید وصل میشین به مشاورامون

ایران تحصیل
تماس با مشاور