دریافت رمز عبور در سامانه همگام

چنانچه مایل به ورود به مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی می‌باشید ، لازم است نسبت به دریافت رمز عبور در سامانه همگام اقدام نمایید. این مقاله از سایت ایران تحصیل را علاوه بر موضوع دریافت رمز عبور در سامانه همگام ، به نحوه بازیابی رمز عبور در سایت همگام و همچنین دریافت رمز عبور از سایت همگام ، رمز همگام را فراموش کردم ، دریافت گذرواژه از سایت همگام اختصاص داده‌ایم.

 

 

جهت دریافت رمز عبور در سامانه همگام – بازیابی رمز عبور در سایت همگام ، متصل شدن به سامانه همگام با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 سراسر کشور و  9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

 

 

نحوه دریافت رمز عبور در سامانه همگام

 

دانش آموزان عزیزی که مایل به شرکت در سامانه ثبت‌نام آزمون تیزهوشان می باشند ، لازم است قبل از ثبت‌نام ، نسبت به دریافت رمز عبور در سامانه اقدام نمایند. دریافت این کد برای تمامی داوطلبان عزیزی که مایل به ثبت‌نام در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی می باشند الزامی است. سامانه همگام امکان دریافت رمز را برای دانش آموزان و مدیران محترم مدارس فراهم نموده است.

برای دریافت رمز عبور در سامانه همگام ابتدا لازم است به سامانه همگام به نشانی hamgam.medu.ir مراجعه نمایید. پس از آن داوطلبان عزیز می‌توانند رمز خود را دریافت نمایند. دانش آموزان عزیز و مدیران و معلمان محترم  می‌توانند برای دریافت رمز عبور در این سامانه عضویت خود را ثبت نمانید. ثبت‌نام تنها با استفاده از اطلاعات هویتی همچون شماره ملی امکان‌پذیر خواهد بود.

نام کاربری داوطلبان در سامانه پرتال همگام همان شماره ملی می‌باشد. پس از ورود به سامانه، لازم است نسبت به ارائه کد مورد نظر اقدام نمایید. سپس می‌توانید با استفاده از همین سامانه رمز عبور خود را تغییر دهید و یا رمز عبور خود را وارد نمایید. جهت دریافت رمز عبور در سامانه همگام می‌توانید با شماره‌های 9099072952 سراسر کشور و  9099072952 ( استان تهران) تماس حاصل نمایید.

 

 

 

دریافت رمز عبور در سامانه همگام قبل از ثبت نام در مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان برای تمامی دانش آموزان کلیه استان های سراسر کشور الزامی می باشد.

 

 

 

رمز عبور همگام را فراموش کردم

 

رمز عبور همگام را فراموش کردم
رمز عبور همگام را فراموش کردم

 

برخی از داوطلبان پس از دریافت رمز عبور در سامانه همگام ممکن است این موضوع را مطرح کنند که رمز عبور همگام را فراموش کرده ام و نیازمند دریافت دوباره این رمز عبور می باشند. خوشبختانه امکان دریافت رمز عبور در سایت همگام برای آن دسته از دانش آموزان و اولیای محترمی که اقدام به ثبت نام نموده اند وجود دارد . به همین دلیل با توجه به راه های ذکر شده می توانند نسبت به دریافت این رمز اقدام نمایند.

 

برای ثبت نام دبیرستان البرز پایه هفتم 98 کلیک نمایید.

 

دریافت گذرواژه از سایت همگام چنانچه تمایل به شرکت در مدارس نمونه دولتی می باشید، بسیار ضروری خواهد بود. لذا هر یک از دانش آموزان عزیز قبل از ثبت نام می توانند اقدام به دریافت این شناسه و رمز عبور نمایند. دریافت رمز عبور در سامانه همگام بدون نیاز به مراجعه حضوری برای تمامی دانش آموزان عزیز فراهم گردیده است.

 

دریافت رمز عبور در سایت همگام

 

با توجه به اینکه برخی از دانش آموزان و یا اولیای محترم آنان جهت ثبت نام در سامانه همگام در مراکز کافی نت ها اقدام به ثبت نام نموده اند، ممکن است این مراکز بدون اطلاع در رابطه با رمز عبور وارد شده و بدون مشورت با اولیای گرامی ، اقدام به وارد نمودن رمز و ارائه آن نمایند و همین مسئله موجب شود تا دانش آموزان دچار مشکلاتی برای دریافت رمز عبور در سامانه همگام شوند.

 

برای اطلاع از هزینه ثبت نام در مدارس شاهد 98-99 کلیک کنید

 

خوشبختانه برای این دسته از افراد که به رمز عبور خود دسترسی ندارند، و یا توان به خاطر سپاری رمز عبور خود را ندارند ، یا اینکه مایل به تغییر آن می باشند، می توانند در سامانه همگام نسبت به تغییر رمز عبور اقدام نمایند. برای این منظور لازم است رمز عبور فعلی را وارد نموده و دوبار رمز مورد نظر خود را برای تائید نهایی وارد نمایند.

 

چگونه در مدارس تیزهوشان پذیرفته شویم؟

 

چگونه در مدارس تیزهوشان پذیرفته شویم؟

 

مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی را می توان از جمله مدارس با سطح بسیار بالا برای دانش آموزان عزیزی که مایل به ادامه تحصیل و پیشرفت می باشند دانست. یکی از توصیه هایی که ما به دانش آموزان عزیز در رابطه با قبولی در آزمون تیزهوشان داریم ، مطالعه دقیق نمونه سوالات آمزون تیزهوشان سال های گذشته می باشد که با استفاده از آن می توانید نسبت به نحوه و سطح سوالات آزمون اطلاع دقیقی را حاصل نمایید.

با توجه به اینکه آزمون تیزهوشان در پایه های مختلف تحصیلی صورت می پذیرد، لذا دانش آموزان عزیز می توانند با استفاده از برنامه ریزی قبولی در مدارس نمونه دولتی نهم در کلیه برنامه های خود به نحو احسنت به اصول صحیح پی ببرند. دانش آموزان عزیزی که داوطلب آزمون ورودی ششم به هفتم می باشند نیز، می توانند از برنامه ریزی قبولی در آزمون تیزهشوان ششم به هفتم استفاده نمایند.

از دیگر مواردی که می تواند نام شما را از جمله اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان قرار دهد، اطلاع از درصدهای لازم برای قبولی در آزمون تیزهوشان می باشد. شما با اطلاع از این درصدها خواهید توانست نسبت به فاصله خود با افراد و پذیرفته شدگان اطلاعات بیشتری به دست آورید. بنابراین پس از دریافت رمز عبور در سامانه همگام آنچه بسیار مهم است اطلاع از این موارد می باشد که شما را به ادامه تحصیل در این مدارس سوق خواهد داد.

 

بازیابی رمز عبور در سایت همگام

 

برای بازیابی رمز عبور در سایت همگام می توانید با استفاده از سامانه مورد نظر اقدام به ثبت نام نموده و عضویت خود را تائید نمایید. پس از آن سایر مراحل را برای دریافت رمز عبور در سامانه همگام پشت سر بگذارید. با توجه به مسائلی که در سال های اخیر مبنی بر وجود مشکلاتی برای والدین و دانش آموزان عزیز مبنی بر دریافت رمز عبور در سامانه همگام مشاهده گردیده است، توصیه می نماییم جهت راهنمایی با مشاورین ایران تحصیل در تماس باشید.

 

برای تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان روی عبارت کلیک نمایید .

 

 

 

کلیه دانش آموزان و والدین محترم آنان می توانند با استفاده از برقراری ارتباط با شماره های مندرج در سایت، بدون نیاز به مراجعه حضوری به کافی نت و… نسبت به بازیابی رمز عبور در سایت همگام اقدام نمایند. متخصصین ایران تحصیل همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

 

آیا امکان قبولی در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی تنها یکبار وجود دارد؟

مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان تنها در دو مقطع تحصیلی و در پایه های های تحصیلی دبیرستان متوسطه اول و متوسطه دوم امکان ورود به دانش آموزانی که در آزمون پذیرفته می شوند را می دهد. اما برخی از مدارس نیز ممکن است از طریق تکمیل ظرفیت، داوطلبانی که موفق به کسب نمره لازم در آزمون تیزهوشان و نمونه دولت شده اند را در مرحله دوم پذیرش نمایند.

گزینش مدارس نمونه دولتی به چه صورتی است؟

مدارس نمونه دولتی به صورت بومی و استانی داوطلبان را پذیرش می نمایند. بنابراین آن دسته از داوطلبانی که موفق به کسب نمره لازم برای قبولی شده اند در صورت بالاتر بودن این نمره از داوطلبان استان خود خواهند توانست در این آزمون پذیرفته شوند.

زمان اعلام نتایج آزمون نیزهوشان و نمونه دولتی چه زمانی می باشد؟

مدارک مورد نیاز برای دریافت رمز عبور در سامانه همگام  چیست؟

مهلت بازیابی رمز همگام چند روز می باشد؟

درصورت عدم اقدام به موقع برای بازیابی رمز عبور در سایت همگام آیا امکان بازیابی وجود خواهد داشت؟

حداقل درصدهای لازم برای قبولی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در هر استان چه درصدهایی می باشد؟

 

 

برای دریافت پاسخ کلیه سوالات خود کی توانید با شماره های شماره‌های 9099072952 سراسر کشور و  9099072952 ( استان تهران) تماس حاصل نمایید.

 

 

کانال دریافت رمز عبور در سامانه همگام
کانال دریافت رمز عبور در سامانه همگام

 

مطالب مرتبط

سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان 98-99

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 98-99

ثبت نام دبیرستان البرز پایه دهم 98

تفاوت مدارس شاهد با مدارس عادی

آدرس سایت مدارس شاهد

نمونه سوالات آزمون ورودی مدارس امام صادق

دریافت رمز عبور در سامانه همگام 

رمز همگام را فراموش کردم

دریافت گذرواژه از سایت همگام

دریافت رمز عبور از سایت همگام

بازیابی رمز عبور در سایت همگام

8 نظر برای «دریافت رمز عبور در سامانه همگام»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.