تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
رمز همگام را فراموش کردم

رمز همگام را فراموش کردم – دریافت مجدد رمز همگام

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۲۵
رمز همگام را فراموش کردم
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

یک سری از مدیران، معلمان و دانش آموزان مدارس ممکن است به هر دلیلی با مشکلی مانند رمز همگام را فراموش کردم مواجه شوند، در این صورت برای بازیابی این رمز می توانند رمز عبور مجدد خود را از سامانه همگام دریافت نمایند.

سایت همگام مدارس برای این که دانش آموزان بتوانند بسیاری از کارهای تحصیلی خود را انجام دهند یک پورتال شخصی طراحی کرده است که دریافت رمز عبور سامانه همگام، ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی، ثبت نام در المپیادهای علمی، آزمون های مدارس تیزهوشان و غیره از جمله خدمات این سامانه است.

دانش آموزان و اولیا گرامی می توانند جهت دریافت رمز عبور به منظور ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد و دیگر امور دانش آموزی با استفاده از سامانه همگام رمز عبور خود را بازیابی و یا دریافت نمایند.

هر دانش آموزی یک صفحه شخصی دارد که جهت ورود به سایت باید رمز عبور آن را داشته باشد، این رمز توسط مدیر مدرسه در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد. از آن جایی که دانش آموزان بغیر از چند بار در سال نیازی به این رمز عبور ندارند ممکن است که آن را فراموش کنند.

یا اینکه رمز عبور ترکیبی از اعداد و حروف انگلیسی است شاید یک سری از دانش آموزان برای اینکه بتوانند آن را بخاطر بسپارند بخواهند رمز عبور خود را تغییر دهند.

در این نوشته، راهنمای نحوه بازیابی رمز عبور در سایت همگام و دریافت رمز عبور از سایت همگام را در اختیار شما قرارخواهیم داد.

 

رمز همگام را فراموش کردم

 

جهت دریافت رمز عبور در سامانه همگام – بازیابی رمز عبور در سایت همگام، متصل شدن به سامانه همگام با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 سراسر کشور و 9099072952 ( استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و پیش شماره پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 1 شب

 

دریافت مجدد رمز عبور همگام توسط مدیر مدرسه

قبل از اینکه بخواهید رمز عبور همگام را در سامانه بازیابی کنید ابتدا باید رمز عبوری که برای کاربر در سامانه همگام تعریف شده مورد تائید قرار بگیرد.

دانش آموزان برای اینکه رمز عبور همگام را داشته باشند باید ابتدا توسط مدیر مدرسه در سامانه سناد دانش آموزی عضو شده و اطلاعات آنان به صورت کامل در سامانه ثبت شود.

بعد از اینکه اطلاعات دانش آموز در سامانه مورد تائید واقع شد یک پنل مخصوص برای وی ایجاد می شود که می تواند امور مربوط به تحصیل خود را در آنجا مشاهده کند.

 

مراحل دریافت رمز عبور همگام

 • وارد شدن به سامانه سناد دانش آموزی به آدرس schsnd.medu.ir
 • ثبت دانش آموز جدید
 • تکمیل اطلاعات دانش آموز و کلیک بر روی گزینه ثبت نام
 • مشاهده پیش نمایش فرم تکمیل شده
 • وارد شدن به بخش مدیریتی جهت تخصیص رمز عبور همگام به دانش آموز و دریافت آن
 • وارد کردن کد ملی دانش آموز و جستجو 
 • مشاهده اطلاعات دانش آموز و تائید آن جهت دریافت رمز عبور همگام

 

راهنمای تصویری دریافت رمز عبور جدید در سایت همگام توسط مدیر مدرسه

مراجعه به سایت hamgam.medu.ir و وارد کردن کد ملی و رمز عبور در فیلدهای مربوطه

 

تغییر رمز عبور در سایت همگام

 

در قسمت پیشخوان سایت، به بخش مدیریت کاربران رفته و جهت سرچ کاربر مورد نظر با کد ملی بر روی کلمه “ویرایش” کلیک کنید.

 

مشاهده لیست کاربران جهت تغییر رمز عبور

 

پس از اینکه اطلاعات کاربر مربوطه به صورت کامل نمایش داده شد بازیابی رمز عبور کاربر را با استفاده از فلش دوسویه که در سمت چپ کادر قرار دارد انجام دهید.

 

بازیابی رمز عبور همگام توسط مدیر

 

نحوه تغییر رمز عبور در سامانه همگام توسط دانش آموزان

دانش آموزان ممکن است به هر دلیلی رمز عبور خود را که از طرف مدرسه به آنان داده شده فراموش نمایند، برای جلوگیری از این مشکل، دانش آموزان می توانند به پنل کاربری خود در سامانه همگام مراجعه کرده و نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام نمایند.

 

راهنمای تصویری تغییر رمز عبور در سامانه همگام

در ابتدا باید به صفحه لاگین در سامانه همگام مراجعه کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید.

 

تغییر رمز عبور همگام

بعد از تکمیل کادرهای کدملی و رمز عبور، وارد صفحه پیشخوان می شوید که در این قسمت می توانید رمز عبور خود را مانند شکل زیر تغییر دهید.

 

وارد کردن کدملی جهت تغییر رمز عبور در همگام

 

بعد از کلیک بر روی “تغییر کلمه عبور” پنجره ای برای شما باز می شود که در ابتدا باید رمز عبور فعلی خود را وارد نمایید سپس رمز عبور جدید را وارد کرده و در نهایت بر روی دکمه ی “ذخیره” کلیک کنید.

 

تغییر رمز عبور دانش آموز در همگام

 

نحوه دریافت رمز عبور در سامانه همگام مدارس تیزهوشان پایه هفتم و دهم

دانش آموزان عزیزی که مایل به شرکت در سامانه ثبت‌نام آزمون تیزهوشان می باشند لازم است قبل از ثبت‌نام، نسبت به دریافت رمز عبور در سامانه اقدام نمایند.

دریافت این کد برای تمامی داوطلبان عزیزی که مایل به ثبت‌نام در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی می باشند الزامی است. 

برای دریافت رمز عبور در سامانه همگام ابتدا لازم است به سامانه همگام به نشانی hamgam.medu.ir مراجعه نمایید. پس از آن داوطلبان عزیز می‌توانند رمز خود را دریافت نمایند.

دانش آموزان عزیز و مدیران و معلمان محترم می‌توانند برای دریافت رمز عبور در این سامانه عضویت خود را ثبت نمایند. ثبت‌نام تنها با استفاده از اطلاعات هویتی همچون شماره ملی امکان‌پذیر خواهد بود.

نام کاربری داوطلبان در سامانه پرتال همگام همان شماره ملی می‌باشد. پس از ورود به سامانه، لازم است نسبت به ارائه کد مورد نظر اقدام نمایید سپس می‌توانید با استفاده از همین سامانه رمز عبور خود را تغییر دهید و یا رمز عبور خود را وارد نمایید.

 

ثبت نام آزمون تیزهوشان به صورت الکترونیکی می باشد و دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان به صورت حضوری صورت خواهد پذیرفت.

نکته قابل توجه برای کلیه دانش آموزان عزیز این است که پس از دریافت رمز ورود همگام مدارس تیزهوشان، در حفظ و نگهداری آن کوشا باشند تا بتوانند در زمان مقرر این رمز را وارد نمایند.

 

راهنمای تصویری دریافت رمز عبور همگام جدید برای مدارس تیزهوشان پایه هفتم

برای اینکه بتوانید رمز عبور خود را تغییر دهید به آدرس hoosh.medu.ir مراجعه نموده و بر روی “رمز ورود را نمیدانم” کلیک کنید.

 

تغییر رمز عبور برای استعدادهای درخشان پایه هفتم

 

در پنجره ای که برای شما نشان داده می شود اطلاعات خود را به صورت کامل وارد نمایید تا رمز عبور برای شما توسط پیامک ارسال شود.

 

تغییر رمز عبور همگام پایه هفتم استعدادهای درخشان

 

جهت دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان در مرحله اولیه باید به مدرسه فعلی خود مراجعه نمایید.

 

راهنمای تصویری دریافت رمز عبور همگام جدید برای مدارس تیزهوشان پایه دهم

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید برای تغییر رمز عبور به آدرس azmoon.medu.ir مراجعه کرده و سپس بر روی “رمز ورود را نمیدانم” کلیک کنید.

فراموشی رمز همگام پایه دهم استعدادهای درخشان

 

اطلاعات خواسته شده را در کادرهای مربوطه به صورت صحیح وارد کنید تا رمز عبور جدید برای شما ارسال گردد.

 

تغییر رمز عبور همگام پایه دهم استعدادهای درخشان

 

 

تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان به صورت الکترونیک و بدون نیاز به مراجعه حضوری امکان پذیر می باشد.

 

رمز عبور همگام را فراموش کردم

 

رمز عبور همگام را فراموش کردم

 

 برخی از دانش آموزان عزیز به هر دلیلی ممکن است رمز عبور همگام را فراموش کرده باشند لذا برای دریافت مجدد رمز عبور شما دو گزینه خواهید داشت.

یکی از گزینه های شما مراجعه حضوری به مدرسه خود می باشد. همانند مرحله اولیه می توانید از مدیر خود پسورد مورد نظر را دریافت نمایید تا بتوانید به انجام مراحل ثبت نام بپردازید و یا در زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان کارنامه خود را مشاهده نمایید.

راه دوم برای دریافت مجدد رمز عبور همگام، همان سامانه ای است که با استفاده از آن می توانید تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان را داشته باشید.

به همین دلیل بدون نیاز به مراجعه حضوری می توانید اقدام به دریافت مجدد رمز عبور نمایید. تفاوتی که با مرحله تغییر رمز عبور وجود دارد، در نوع لینک آن می باشد. برای دریافت مجدد رمز عبور لازم است بر روی لینک رمز عبور را فراموش نموده ام کلیک نمایید.

 

برای ثبت نام دبیرستان البرز پایه هفتم کلیک نمایید.

 

چنانچه تمایل به شرکت در مدارس نمونه دولتی دارید دریافت گذرواژه از سایت همگام، بسیار ضروری خواهد بود. لذا هر یک از دانش آموزان عزیز قبل از ثبت نام می توانند اقدام به دریافت این شناسه و رمز عبور نمایند. دریافت رمز عبور در سامانه همگام بدون نیاز به مراجعه حضوری برای تمامی دانش آموزان عزیز فراهم گردیده است.

 

سوالات متداول دریافت رمز عبور همگام و ثبت نام آزمون تیزهوشان

آیا بدون رمز ورود همگام دانش آموزان می توان در ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان شرکت نمود؟

ثبت نام در مدارس تیزهوشان منوط به داشتن رمز همگام می باشد. در واقع رمز همگام در حکم معرفی شما به عنوان یک دانش آموز خواهد بود. بنابراین در وهله اول چنانچه این رمز عبور را به همراه نداشته باشید، نخواهید توانست در سامانه مورد نظر ثبت نام نمایید.

حداقل تراز لازم برای قبولی در آزمون تیزهوشان چند است؟

این موضوع بستگی به رقبای شما در آزمون خواهد داشت و همچنین عامل دیگری که می تواند در این زمینه تاثیر گذار باشد، موضوع ظرفیت مدرسه ای است که شما در آن اقدام به ثبت نام می نمایید.

آیا امکان قبولی در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی تنها یکبار وجود دارد؟

مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان تنها در دو مقطع تحصیلی و در پایه های های تحصیلی دبیرستان متوسطه اول و متوسطه دوم امکان ورود به دانش آموزانی که در آزمون پذیرفته می شوند را می دهد.

اما برخی از مدارس نیز ممکن است از طریق تکمیل ظرفیت، داوطلبانی که موفق به کسب نمره لازم در آزمون تیزهوشان و نمونه دولت شده اند را در مرحله دوم پذیرش نمایند.

گزینش مدارس نمونه دولتی به چه صورتی است؟

مدارس نمونه دولتی به صورت بومی و استانی داوطلبان را پذیرش می نمایند. بنابراین آن دسته از داوطلبانی که موفق به کسب نمره لازم برای قبولی شده اند در صورت بالاتر بودن این نمره از داوطلبان استان خود خواهند توانست در این آزمون پذیرفته شوند.

 

پادکست صوتی مقاله

 

جهت تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان – درخواست رمز عبور جدید همگام و ثبت نام آزمون تیزهوشان با مرکز مشاوره و ثبت نام ایران تحصیل تماس حاصل نمایید

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 1 شب

 

مطالب مرتبط

سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان

چرا سایت تیزهوشان باز نمیشه

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان

نمونه سوالات آزمون ورودی مدارس امام صادق

رمز همگام را فراموش کردم

دریافت رمز عبور همگام از چه طریقی امکان پذیر است؟

جهت دریافت رمز عبور همگام می توانید وارد سایت شده و با ورود کد ملی رمز را بازیابی کنید

جهت دریافت گذرواژه سایت همگام چه مدارکی را نیاز داریم؟

جهت دریافت و بازیابی رمز ورود باید کد ملی یا شماره دانش آموزی را همراه داشته باشید.

آیا به جز سایت روش دیگری برای دریافت رمز عبور همگام وجود دارد؟

بله در صورتی که از سایت موفق به دریافت رمز عبور نشدید با سامانه ایران تحصیل تماس بگیرید.

برای انجام چه اموری نیاز به همراه داشتن رمز ورود همگام خواهیم داشت؟

برای ثبت نام هر گونه آزمون های ورودی مدارس، آزمون های سنجش و هدایت تحصیلی و دیگر امور آموزشی.

نظرات

 1. فریناز
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۰

  من خیلی تماس گرفتم ولی متاسفانه گوشی رو بر نمی دارن

  • moshaverarshad
   ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۳۰

   سلام بخاطر شلوغی خطوط چندین بار تماس بگیرید وصل میشین به مشاورامون

 2. فریناز
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۶

  من خیلی زنگ زدم ولی متاسفانه گوشی رو بر نداشتین

 3. فریناز
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۴

  سلام وقت بخیر.من میخوام که در آزمون تیزهوشان شرکت کنم .
  ولی چون که رمز همگام من در مدرسه هم ثبت نشده نمیتونم ثبت نام کنم.
  هر چقدر هم که به مدرسه و آموزش و پرورش مراجعه میکنیم میگن که پیدا نمیشه و کاری نتونستن انجام بدن .حتی وقتی که خودمم اطلاعات را با کد ملی و سریال شناسنامه وارد می کنم . پیام (بایستی با نقش دانش اموز فعال باشد )ظاهر می گردد.
  هر چقدر هم که به پشتیبانی مدارس استعداد های درخشان زنگ میزنیم گوشی رو بر نمی دارن
  زمان ثبت نام هم خیلی کم مونده
  الان من واقعا موندم
  چیکار کنم؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۱

   سلام فریناز
   شما لطفا مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید براتون بازیابی کنیم

 4. خداوردی خالقی
  ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۴

  با سلام
  زمان ثبت نام پایه ششم به هفتم تیز هوشان چه موقعی است

  • مشاور ارشد
   ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۰۸

   سلام برای اطلاع از زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان در گوگل سرچ کنید زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان ایران تحصیل زمان ثبت نام نوشته شده.

 5. ابوالفضل
  ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۷

  سلام من وسط آزمون گوشیم خاموش شد الان دوباره باز نمیشه میشه راهنمایی کنید

 6. الینا
  ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۳

  سلام ببخشید رمز عبورمو چطوری میتونم داشته باشم میخوام کارناممو ببینم

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۸

   سلام برای دریافت رمز عبور همگام اولین راه مراجعه به مدرسه است موفق باشید

 7. احمدرضا
  ۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۹

  سلام
  آیا بجز دریافت رمز از مدیر مدرسه
  دیگه راهی نیست که رمزو دریافت کنیم؟

 8. مهسا
  ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۰

  ببخشید یه سوال مهم دارم میشه دوبار ازمون سلامت روان هشتم رو داد؟من فکر کردم مال پارسال هستش و همه رو اشتباه و الکی زدم میشه دوباره ازمون داد؟لطفا جواب بدین

  • irantahsil
   ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۲

   سلام مهسا خانم متاسفانه امکان شرکت دوباره در آرمون سلامت روان دوره هشتم وجود ندارد برای دریافت مشاوره تحصیلی آنلاین می تونید با مرکز مشاوره ایران تحصیل در ارتباط باشید .

 9. علی
  ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۹

  سلام من رمز عبور یادم رفته توی این اوضای کرونایی هم مدرسه بسته باید چکار کنم

  • مشاور ارشد
   ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۹

   برای دریافت رمز عبور همگام فقط باید به مدرسه مراجعه نمایید .

 10. selin
  ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۲

  من هفتم هستم میخوام تست ارامش روان مدرسه تیزهوشانو بدم ولی رمز همگام ششم رو میزنم وارد نمیشه میگه اعتبارش تموم شده
  تو تیزهوشان میخونم

 11. marzi
  ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۸

  سلام ببخشید واسه دریافت جواب ازمون نمونه دولتی ب رمز همگام احتیاج داریم فقط؟که یه چن تا عدد انگلیسیه؟؟

  • dr-naqizade
   ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۱

   سلام
   بله رمز ورود همگام چند کلمه انگلیسی هست ن عدد

 12. dr-naqizade
  ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۵

  سلام جهت دریافت رمز عبور در سامانه هنگام به مدیر مدرسه رجوع کنید

 13. کوثر
  ۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۱

  سلام و وقت بخیر.من دانش اموز پایه نهم هستم و امروز قرار بود که ما کارنامه هامون رو دریافت کنیم ولی من هر چقدر که رمز رو میزنم میاره اشتباهه.چیکار کنم؟

  • dr-naqizade
   ۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۳

   سلام و وقت بخیر جهت دریافت رمز ورود همگام به مدیر مدرسه مراجعه کنید

 14. فاطمه
  ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۵۸

  سلام من بازنشسته آموزش و پرورش هستم الان میخوام وارد سایت بشم و فیش حقوقی خودم رو دریافت کنم اما سایت میگه رمز را وارد کنید که قبلا اینطور نبود بعدشم من رمزی از طریق سایت همگام بهم داده نشده الان چطور رمز رو پیدا کنم؟؟؟
  باتشکر

  • dr-naqizade
   ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۹

   سلام و وقت بخیر
   شما جهت دریافت رمز عبور با مدیر مدرسه هماهنگ باشین مجدد براتون رمز عبور بده

 15. محمد
  ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۰۳

  سلام

  • dr-naqizade
   ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۲۷

   سلام و وقت بخیر بفرمایید در خدمتتون هستیم

ایران تحصیل
تماس با مشاور