ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

دانلود اپلیکیشن شاد آخرین نسخه

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۰
دانلود اپلیکیشن شاد آخرین نسخه
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

دانلود اپلیکیشن شاد آخرین نسخه برای تمامی دانش آموزان، معلمان و همین طور مدیران مدرسه های مختلف کشور در نقاط مختلف امری ضروری و لازم به نظر می رسد. اما در این میان این سؤال برای بسیاری از افراد مطرح می شود که آیا امکان دانلود اپلیکیشن شاد برای کامپیوتر وجود دارد یا خیر؟ در مورد دانلود برنامه شاد برای تبلت چه می توان گفت؟ آیا می توان برای دانلود برنامه شاد برای تبلت اقدام کرد؟ آیا می توان برای دانلود برنامه شاد برای اندروید اقدام کرد؟ در صورت امکان پذیر بودن این امر نحوه دانلود برنامه شاد برای اندروید و همین طور نصب آن چگونه است؟ در صورت دسترسی به تبلت می توان از طریق سایت های مختلف به دانلود برنامه شاد برای تبلت پرداخت؟

 

 سامانه شاد تحت وب

 

در این نوشته، با پاسخ گویی به سؤالات بالا در خدمت شما هستیم. امیدواریم با مطالعه این مقاله پاسخ تمامی پرسش های مطرح شده در بالا را دریافت کنید.

 

 

برای دانلود نسخه آخر اپلیکیشن شاد آموزش و پرورش از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

دانلود اپلیکیشن شاد برای ویندوز

 

 

علت اهمیت دانلود اپلیکیشن شاد آخرین نسخه چیست؟

ببینید دوستان عزیز دانلود اپلیکیشن شاد آخرین نسخه از این رو اهمیت دارد که با توجه به امکان ایجاد تغییراتی در برنامه و بهبود کیفیت آن هر فرد نیاز به دانلود اپلیکیشن شاد آخرین نسخه دارد.

یعنی اگر برنامه شاد را بر روی گوشی اندروید خود نصب کرده اید می توانید برای دانلود اپلیکیشن شاد برای اندروید و در صورت نصب آن بر روی تبلت باید برای دانلود برنامه شاد برای تبلت اقدام بفرمایید.

 

 

نحوه دانلود اپلیکیشن شاد آخرین نسخه 

آیا می دانید چگونه می توان برای دانلود اپلیکیشن شاد آخرین نسخه اقدام کرد؟ آیا سایتی معتبر برای دانلود اپلیکیشن شاد آخرین نسخه وجود دارد؟

باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که برای دانلود اپلیکیشن شاد آخرین نسخه باید به سامانه shadddle.medu.ir مراجعه کنید.

البته به جز این سامانه امکان دریافت و دانلود اپلیکیشن شاد آخرین نسخه از طریق سایت های مختلف هم امکان پذیر است.

اما موضوع مهمی که در اینجا باید به آن اشاره کنیم این است که از تمامی این سایت ها نمی توان برای دانلود اپلیکیشن شاد آخرین نسخه اقدام کرد.

علت این موضوع این است که ممکن است برخی از سایت ها معتبر نباشند و در صورت دانلود اپلیکیشن شاد آخرین نسخه از آن ها یا برنامه مشکل داشته باشد و به خوبی کار نکند و یا این که ویروس داشته باشد.

در نتیجه، قبل از هر گونه اقدامی برای دانلود اپلیکیشن شاد آخرین نسخه از اعتبار سایت مورد استفاده برای دانلود اپلیکیشن شاد آخرین نسخه اطمینان حاصل کنید.

اگر به دنبال اطلاع از سایت های معتبر برای دانلود اپلیکیشن شاد آخرین نسخه هستید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا سایت های معتبری را برای دانلود اپلیکیشن شاد آخرین نسخه به شما دوستان عزیز معرفی کنند.

 

 

آیا امکان دانلود اپلیکیشن شاد برای کامپیوتر امکان پذیر است؟

شاید این سؤال برای شما دوستان عزیز مطرح شود که دانلود اپلیکیشن شاد برای کامپیوتر نیز امکان پذیر است؟

 آیا می توان برای دانلود اپلیکیشن شاد برای ویندوز اقدام کرد؟ در پاسخ به این سؤال مهم باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که خیر به هیچ وجه امکان دانلود اپلیکیشن شاد برای کامپیوتر وجود ندارد.

در واقع، مسئولین آموزش و پرورش امکان دانلود اپلیکیشن شاد برای کامپیوتر را برای مردم فراهم نکرده اند. پس فکر دانلود اپلیکیشن شاد برای کامپیوتر را از سرتان بیرون کنید.

البته این امکان وجود دارد که در آینده امکان دانلود برنامه شاد برای ویندوز فراهم شود.

 اما در حال حاضر نمی توان نظری قطعی در رابطه با فراهم آمدن امکان دانلود برنامه شاد برای ویندوز صادر کرد و همچنان باید منتظر تصمیم مسئولین امر برای ساخت و انتشار نسخه ویندوز و فراهم آمدن امکان دانلود برنامه شاد برای ویندوز بود.

اما به این نکته مهم توجه لازم را مبذول دارید که علی رغم امکان پذیر نبودن دانلود برنامه شاد برای ویندوز شما می توانید از نسخه تحت وب آن استفاده کنید.

البته مسلماً باید قبل از هر اقدامی با چند و چون نصب نسخه تحت وب این نرم افزار آشنایی لازم را پیدا کنید تا بدین ترتیب به راحتی بتوانید برای نصب و راه اندازی آن اقدام کنید.

آیا اطلاعی از نحوه نصب نرم افزار تحت وب  اپلیکیشن شاد دارید؟ آیا می دانید چگونه می توانید برای این امر اقدام بفرمایید؟

 اگر به دنبال اطلاع از نحوه نصب نرم افزار تحت وب شاد هستید می توانید با مشاوران مشغول به کار در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 مشاوران ما می توانند تمامی اطلاعات لازم را در رابطه با نحوه نصب نسخه تحت وب نرم افزار شاد و البته نحوه کار با آن را در اختیار شما دوستان و عزیزان قرار دهند تا بدین ترتیب مشکلی در این رابطه نداشته باشید و بتوانید به آسانی نسخه تحت وب را نصب و استفاده کنید.

 

 

برای اطلاع از زمان، نحوه و شرایط ثبت نام در مدارس تیزهوشان هفتم به هشتم بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید.

 

 

دانلود برنامه شاد برای اندروید

دوستان عزیز باید بدانید که دانلود برنامه شاد برای اندروید جهت تمامی دانش آموزان و معلمان و مدیران محترم مدارس امکان پذیر است.

البته باید عرض کنیم که امکان نصب و دانلود برنامه شاد تنها برای سیستم عامل اندروید امکان پذیر است.

البته باید قبل از اقدام برای دانلود برنامه شاد برای اندروید از نسخه اندروید گوشی خود مطمئن شوید و بعد برای این امر اقدام بفرمایید.

زیرا امکان دانلود برنامه شاد برای اندروید و نصب آن برای تمامی گوشی های اندروید مقدور نیست و باید ورژن آن مطابق ورژن اعلام شده توسط سازمان آموزش و پرورش باشد.

 

 

دانلود برنامه شاد برای اندروید

 

 

آیا می توان برای دانلود برنامه شاد برای تبلت اقدام کرد؟

شاید این سؤال برای شما دوستان عزیز هم مطرح شود که آیا امکان دانلود برنامه شاد برای تبلت وجود دارد یا خیر؟ آیا می توان برای دانلود برنامه شاد برای تبلت اقدام کرد یا این که این برنامه فقط بر روی گوشی نصب می شود.

در جواب باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض می کنیم که بله شما می توانید برای نصب و دانلود برنامه شاد برای تبلت اقدام کنید.

البته این امر به یک شرط برایتان امکان پذیر است. آن هم این که سیستم عامل تبلت شما اندروید باشد. پس در زمان نصب و  دانلود برنامه شاد برای تبلت به این امر مهم توجه لازم را مبذول دارید.

 

 

جهت کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان و نحوه اعلام نتیجه آزمون تیزهوشان در مقاطع مختلف تحصیلی بر روی این لینک کلیک کنید

 

 

 

آیا با نحوه نصب نرم افزار شاد مدارس آشنایی دارید؟

بعد از دانلود برنامه شاد درسی نوبت به نصب آن بر روی تلفن همراه می رسد. در این مرحله، هر فرد دانش آموز باید با طی مراحلی این فرآیند نصب را انجام دهد.

در ادامه جهت آشنایی بیشتر شما با نحوه نصب نرم افزار شاد و ثبت نام در این سامانه در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم.

. برای شروع ابتدا باید وارد سایتی به نام shaddle.medu.ir شوید تا بدین ترتیب لینک دانلود مستقیم شاد را مشاهده و بر روی آن کلیک بفرمایید.

البته دقت داشته باشید که به جز این سامانه می توانید در دیگر سایت های معتبر و شناخته شده هم برای دانلود برنامه شاد آموزش و پرورش اقدام کرده و لینک دانلود مستقیم شاد را در آن ها ببینید.

 

 

برای دانلود آخرین نسخه از اپلیکیشن شاد بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

 

 

عضویت در سامانه شاد دانش آموزی شاد

 

 

. در قدم بعدی برای نصب نرم افزار شاد کلید آبی رنگ ورودی را که در صفحه مشاهده می فرمایید را کلیک می کنید.

 

 

سامانه شاد آموزش و پرورش

 

 

. مرحله بعدی مرحله ای است که باید در آن برای وارد کردن شماره تلفن همراه دانش آموز و یا والدین وی اقدام کرد و در ادامه بر روی کلید آبی رنگ ورود کلیک کرد.

 

 

برای اطلاع از بهترین خدمات تدریس خصوصی آنلاین در تهران بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

 

ورود به سامانه شاد

. با درج شماره تلفن و ظرف چند ثانیه بعد می توانید پیامی حاوی کد مهمی را بر روی تلفن همراه خود مشاهده کنید که باید برای درج آن در سامانه شاد اقدام بفرمایید.

 

 

برای اطلاع از چند و چون خدمات تدریس خصوصی در منزل مجموعه ایران تحصیل بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

 

 

ثبت نام سایت شاد

 

. مرحله مهم بعدی وارد کردن نام و نام خانوادگی دانش آموز و کلیک بر روی گزینه تأیید است.

 

 

 

سامانه آنلاین شاد

 

 

برای دریافت راهنمای تصویری نحوه ثبت نام در اپلیکیشن شاد بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

 

عضویت در سامانه

 

 

 

shaddle.medu.ir

 

 

. قدم بعدی کلیک بر روی گزینه ورود مدیر/ معلم/ دانش آموز در صفحه به نمایش درآمده است که شما باید بر روی نقش دانش آموز کلیک کنید.

 

اپلیکیشن

 

. به عنوان مدیر باید در فیلد به نمایش درآمده به عنوان یک مدیر کد ملی خود را بزنید و البته به عنوان یک دانش آموز الزاماً باید بر روی گزینه افزودن دانش آموز کلیک کنید.

. در انتها الزاماً باید برای احراز هویت خود در سامانه کلیک کنید.

 

 

نحوه ورود به شاد

 

 

. در انتها الزاماً باید برای احراز هویت خود در سامانه کلیک کنید.

 

 

 شاد برای معلم ها

 

 

 

چگونه می توانم از شر پیام خطا در زمان نصب نرم افزار شاد راحت شوم؟

یکی از موارد و مشکلاتی که تقریباً تمامی کاربران نرم افزار شاد با آن روبرو می شوند پیام خطایی است که در زمان نصب نرم افزار دریافت می کنند.

اما باید عرض کنیم که خوشبختانه تمهیداتی هم برای رفع این خطاها در نظر گرفته شده که در ادامه به آن اشاره می کنیم.

. اولین مورد بسیار مهم این که شما دوست عزیز دانش آموز نمی توانید این نرم افزار را بر روی تلفن همراهی با سیستم عامل اندروید پایین تر از 4.4 نصب کنید و برای نصب آن به گوشی با سیستم عامل بالاتر از این مقدار نیاز دارید.

. مورد مهم دیگر این که قبل از دانلود نرم افزار شاد و نصب آن از فضای داخلی گوشی تلفن همراه خود مطمئن شوید.

به این معنا که اطمینان حاصل کنید که گوشی تلفن همراه شما حافظه کافی را برای نصب این نرم افزار دارد. زیرا برنامه شاد در حدود بیست مگابایت از فضای گوشی تلفن همراه را اشغال می کند.

. در صورتی که بعد از دانلود برنامه شاد آموزش و پرورش و در زمان نصب آن با پیامی از طرف سیستم مبنی بر عدم اجازه برای نصب روبرو شوید به هیچ وجه عصبی نشده و نگرانی به خود راه ندهید.

به راحتی و با مراجعه به بخش تنظیمات گوشی خود می توانید این مشکل را حل کرده و در ادامه موفق به نصب نرم افزار شوید.

 

 

برای ورود به سایت شاد آموزش و پرورش به نشانی shad.medu.ir بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

آیا امکان دانلود نرم افزار به روز شده شاد وجود دارد یا خیر؟

موضوع دیگری که لازم است در اینجا به آن اشاره کنیم در رابطه با بروزرسانی کردن نرم افزار شاد و امکان یا عدم انجام این کار است.

به هر حال بعد از مدتی استفاده از هر نرم افزاری الزاماً باید امکان بروزرسانی آن نیز برای کاربران وجود داشته باشد و امکانات جدیدی هم باید برای سهولت استفاده به آن اضافه شود.

از این رو وزارت آموزش و پرورش نیز تهمیدات لازم را در این رابطه دیده و برای بروزرسانی آن اقدام کرده است.

باید عرض کنیم که خوشبختانه در حال حاضر این نرم افزار بروزرسانی شده و تمامی افراد و دانش آموزان می توانند آخرین نسخه از آن را بر روی گوشی تلفن همراه خود نصب کنند.

 

 

برای اطلاع از زمان، نحوه و شرایط ثبت نام در مدارس تیزهوشان هفتم به هشتم بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید.

 

 

مزیت های دانلود و نصب نسخه به روز رسانی شده شاد چیست؟

دانلود نسخه به روز نرم افزار شاد و نصب آن مزیت هایی را برای شما دوست عزیز در پی دارد که در ادامه به آن اشاره می کنیم.

یکی از مهم ترین مزیت های نصب نسخه به روز شده این نرم افزار فراهم شدن امکان حضور و غیاب دانش آموزان به وسیله معلم است که خود می تواند قابل توجه باشد.

مورد دیگر بخشی به نام کنترل تکالیف و همین طور امکان برقراری ارتباط تصویری و زنده معلم با دانش آموزان است که خود می تواند مهم تلقی شود.

از طرف دیگر، می توانید بخشی به نام آزمون ساز و همین طور کانال ها را نیز در این نسخه جدید ملاحظه بفرمایید و از آن استفاده کنید.

 

 

جهت کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان و نحوه اعلام نتیجه آزمون تیزهوشان در مقاطع مختلف تحصیلی بر روی این لینک کلیک کنید

 

 

 

جهت آشنایی با آخرین ورژن اپلیکیشن شاد و امکانات خاص و منحصربه فرد آن جهت استفاده دانش آموزان از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مشکلات و معایب استفاده از نرم افزار شاد

بحران ایجاد شده از چند ماه اخیر در ایران که همان شیوع گسترده ویروس کرونا باشد تمام برنامه های آموزش مملکت فلج کرده است.

به این معنا که تمامی مدارس از وجود بچه ها خالی شدند و دیگر خبری از حضور بچه ها در سر کلاس های درس نیست.

دیگر معلم نمی تواند برای تدریس به سر کلاس برود و دانش آموزان هم با جان و دل به تدریس وی گوش بدهند.

حتی امتحانات اکثر پایه های تحصیلی هم به صورت غیرحضوری در حال اجرا شدن است که این خود ماجراهایی دارد.

زیرا به گفته بسیاری از دانش آموزان زمان پاسخگویی به سؤالات امتحان بسیار محدود است و در نتیجه دانش آموز تمرکز کافی را برای جواب دادن به سؤال ها ندارد و مدام استرس کم آوردن زمان را دارد.

در واقع، شرایط به اندازه ای بد است که هیچ کس فکرش را هم نمی کرد که همچین اتفاق های بدی بیفتد و زندگی و آموزش تا این حد فلج شود.

در این میان و جهت عقب نیفتادن آموزش دانش آموزان برنامه ای به نام شاد توسط سازمان آموزش و پرورش طراحی شد و در دسترس مردم قرار گرفت.

بعد هم اطلاعاتی در رابطه با نحوه نصب و راه اندازی این سامانه در اختیار آن ها قرار داده شد تا به توجه به دستورالعمل داده شده اقدامات لازم برای نصب و راه اندازی نرم افزار شاد صورت بگیرد.

اما در میان اکثر قریب به اتفاق خانواده ها و دانش آموزان از کار با این نرم افزار و حتی نحوه نصب آن رضایت چندانی نداشتند و نمی توانستند به راحتی از آن استفاده کنند.

در اینجا با ذکر معایب و مشکلات استفاده از نرم افزار شاد در خدمت شما هستیم. مشکلاتی که امید به رفع آن ها در آینده و در صورت باز نشدن مدرسه ها داریم.

. اولین عیب استفاده از نرم افزار شاد این است که این نرم افزار به اطلاعات و بخش های زیادی از گوشی کاربر دسترسی دارد.

در واقع، اجازه دسترسی آن به بخش هایی از حریم خصوصی فرد دانش آموز، معلم و یا مدیر مدرسه داده شده است.

این موضوع به نظر هیچ خوشایند نیست و واقعاً جای تأسف دارد.

. دومین عیب نصب و راه اندازی این نرم افزار این است که همه خانواده ها قادر به تهیه گوشی اندروید برای فرزندشان نیستند و واقعاً نمی توانند هزینه گزافی را برای خرید گوشی تلفن همراه پرداخت کنند.

در این مواقع آیا واقعا فرزند محصل این خانواده باید ترک تحصیل کند؟ آیا وی نمی تواند مانند دیگر دانش آموزان آموزش آنلاین داشته باشد و از تدریس و آموزش معلم استفاده کند؟

. سومین عیب وارد شده توسط کاربران به این نرم افزار این است که نرم افزار شاد تنها بر روی سیستم عامل اندروید قابلیت نصب را دارد.

یعنی با داشتن گوشی یا تبلتی با داشتن سیستم عامل IOS به هیچ وجه نمی توانید برای نصب این نرم افزار اقدام کنید.

. چهارمین عیب وارد شده بر این نرم افزار عدم امکان نصب آن روی کامپیوتر است. واقعاً چرا نباید بتوان نرم افزار شاد را روی کامپیوتر هم نصب کرد؟

چرا فقط روی گوشی آن هم گوشی اندروید قابل نصب و راه اندازی است.

. مورد دیگر نیاز داشتن اینترنتی با سرعت بالا جهت اجرای این نرم افزار است. همین موضوع استفاده از آن را برای دانش آموزان ساکن در روستاها و یا مناطق دوردست با مشکلات بدی مواجه کرده است.

 

 

آیا امکان بازگشایی مجدد مدارس در مهر ماه برای دانش آموزان مدارس وجود دارد؟ 

در حال حاضر و با نزدیک شدن به تیر ماه دیگر پرونده سال تحصیلی 98-99 برای دانش آموزان مشغول به تحصیل در مدارس مختلف بسته می شود. 

نمیه دوم سال تحصیلی با تمام بدی ها و سختی هایش به انتهای رسید و دانش آموزان هر طوری که بود سال را تمام کردند.

حال بماند که چقدر همه دانش آموزان و علی الخصوص والدین آن ها دچار سختی ها و مشکلات متعددی شدند. 

دیگر همه می دانیم که درس خواندن به صورت مجازی چقدر می تواند سخت باشد و واقعاً عذاب آور است.

فقط خدا می داند که والدین دانش آموزان مشغول به تحصیل در دوران ابتدایی و حتی معلم های آن ها چقدر این مدت برای یاد دادن دروس مختلف به بچه ها سختی کشیدند. 

واقعاً‌ نمی توان منکر زحمات زیاد این عزیزان شد. به دلیل سخت گذشتن ترم تحصیلی گذشته در حال حاضر تمامی دانش آموزان و معلمان مدارس مختلف کشور به دنبال اطلاع از این موضوع هستند که آیا مدارس در سال جدید و در مهر ماه بازگشایی می شوند یا خیر؟ 

اصلاً آیا می توان امیدی به بازگشایی مدارس در ترم تحصیلی جدید داشت یا نه همچنان باید در گیر و دار آموزش های مجازی و آنلاین بود؟ 

همه می دانیم که تحمل این اوضاع برای مدتی طولانی واقعاً سخت و طاقت فرساست. اما باز هم نمی توان نظری قطعی در رابطه با باز شدن تمامی مدارس در مهر ماه سال جاری داد. 

اگر در جستجوی کسب اطلاعاتی در مورد باز شدن یا نشدن مدارس در سال جاری هستید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا اطلاعاتی را به شما در رابطه با بازگشایی مجدد مدارس کشور بدهند.

 

 

جهت اطلاع از نحوه دانلود نرم افزار شاد و نحوه نصب آن در گوشی تلفن همراه از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چگونه می توانم برای دانلود اپلیکیشن شاد آخرین نسخه اقدام کنم؟ 

برای اطلاع از نحوه دانلود اپلیکیشن شاد آخرین نسخه می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

آیا امکان دانلود اپلیکیشن شاد برای کامپیوتر امکان پذیر است؟ 

خیر. امکان دانلود اپلیکیشن شاد برای ویندوز وجود ندارد.

آیا مسئولین آموزش و پرورش امکان دانلود برنامه شاد برای اندروید را برای مردم فراهم کرده اند؟ 

بله. شما می توانید برای دانلود برنامه شاد برای اندروید اقدام کنید. به عبارت دیگر، در صورت نصب سیستم عامل اندروید روی گوشی یا تبلت می توانید برای دانلود برنامه شاد برای تبلت یا گوشی اقدام فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور