سامانه شاد تحت وب

سامانه شاد تحت وب برای تمامی دانش آموزان پایه های مختلف تحصیلی فعال شد. کلیه دانش آموزان می توانند با مراجعه به برنامه شاد تحت وب از آموزش معلم های خود استفاده کنند و از ادامه تحصیل عقب نمانند. البته دقت داشته باشید که قبل از هر گونه اقدامی برای ورود به سامانه شاد تحت وب باید از نحوه ثبت نام در اپلیکیشن شاد تحت وب در سایت web.shad.ir اطلاع حاصل کنید و اطلاعاتی را در این رابطه بدست آورید.

 

با توجه به این که کسب اطلاعاتی مفید در رابطه با نحوه و چگونگی ثبت نام در سامانه شاد تحت وب برای هر یک از دانش آموزان الزامی و مهم به نظر می رسد در نتیجه کمک گرفتن از مشاوری خبره و آگاه برای آشنایی با نحوه ثبت نام در سامانه web.shad.ir می تواند بسیار مؤثر و مفید باشد. از این رو برای سهولت اطلاع از نحوه ورود و استفاده از سامانه شاد تحت وب می توانید با تیم مشاوره خبره در این رابطه تماس حاصل فرمایید.

 

 

برای آشنایی با نحوه ثبت نام و ورود به نسخه تحت وب سامانه شاد آموزش و پرورش از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

سامانه شادبه جهت داشتن امکانات و ویژگی هایی خاص می تواند نیازهای آموزشی دانش آموزان را به بهترین نحو برآورده کند

 

 

چه زمانی می توانید از سامانه شاد تحت وب استفاده کنید؟

با شیوع گسترده ویروس کرونا دیگر تمامی مدارس کشور بسته شده است و امکان حضور در مدرسه ها چه دبستان و چه اول و دوم متوسطه برای هیچ یک از افراد و دانش آموزان امکان پذیر نیست.

از این رو بنا به تصمیم وزارت آموزش و پرورش سامانه شاد تحت وب برای استفاده دانش آموزان راه اندازی شده است و دانش آموزان می توانند با مراجعه به سایت web.shad.ir از این برنامه استفاده کنند.

دقت داشته باشید که امکان استفاده از برنامه شاد از طریق گوشی تلفن همراه و یا کامپیوتر برای هر یک از دانش آموزان فراهم شده است.

البته متأسفانه هنوز امکان استفاده از برنامه شاد بر روی دستگاه کامپیوتر به صورت نصبی برای داوطلبان وجود ندارد و افراد تنها می توانند از برنامه شاد تحت وب استفاده کنند.

در نتیجه در صورتی که به گوشی اندروید برای استفاده از برنامه شاد دسترسی ندارید به راحتی می توانید از اپلیکیشن شاد تحت وب برای دریافت آموزش های درسی و شرکت در کلاس های درس استفاده کنید.

فقط توجه داشته باشید که کسب اطلاعاتی دقیق و درست در رابطه با نحوه ورود به سامانه web.shad.ir برای شما به عنوان یک دانش آموز الزامی و مهم است.

 

 

برایدانلود اپلیکیشن شاد آخرین نسخهوارد لینک مربوطه شوید

چگونه می توان برای ورود به سامانه شاد تحت وب اقدام کرد؟

آیا اطلاعی از نحوه ورود به سامانه شاد تحت وب یا web.shad.ir دارید؟ آیا می دانید چگونه می توانید برای ورود و ثبت نام در اپلیکیشن تحت وب اقدام کنید؟‌

در ادامه با ذکر مراحل لازم برای ورود به سامانه شاد تحت وب یا همان web.shad.ir به صورت تصویری در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

 

 

 

اپلیکیشن شاد تحت وب

 

 

. در اولین قدم برای ورود به اپلیکیشن شاد تحت الزاماً باید آدرس اینترنتی web.shad.ir را در مرورگر خود تایپ بفرمایید. در ادامه نوبت به درج شماره تلفن همراه دانش آموز و یا والدین در فیلد مربوطه می رسد.

پس از درج شماره موبایل در اپلیکیشن شاد تحت وب نوبت به کلیک بر روی گزینه ای تحت عنوان مرحله بعد در صفحه نمایش داده شده می رسد.

 

 

web.shad.ir

 

. در قدم بعدی پس از ورود به سامانه شاد تحت وب به آدرس web.shad.ir نوبت به کلیک بر روی گزینه ای به نام ورود دانش آموز واقع در سمت راست اپلیکیشن شاد تحت وب می رسد.

 

 

اپلیکیشن شاد تحت وب

 

 

. قدم بعدی مربوط به احراز هویت در سامانه شاد تحت وب است که هر یک از دانش آموزان باید با درج موارد مهمی همچون شماره شناسنامه و همین طور کد کلی و تاریخ دقیق تولد خود در فیلدهای مربوطه جهت احزار هویت در سامانه شاد تحت وب اقدام کنند و در انتها گزینه ورود به کلاس من را بزنند.

. در آخر و با کلیک بر روی فیلد ورود به کلاس من می توانید لیست کلیه درس های ترم تحصیلی خود را مشاهده بفرمایید و از آموزش های لازم بهره مند شوید.

 

 

 

برای اطلاع اززمان و نحوه خرید کتاب درسی دبیرستان وارد لینک مربوطه شوید

 

 

در صورت روبرو شدن با پیغام خطای سیستم در سامانه شاد تحت وب چکار کنم؟

شاید این مشکل برای دانش آموزان بسیاری نیز به وجود آید که در زمان ورود به سایت web.shad.ir و استفاده از برنامه شاد تحت وب با مشکل خطای سیستم مواجه شوند.

آیا می دانید برای رفع این مشکل در اپلیکیشن شاد تحت وب چه کاری می توانید انجام دهید؟

دوستان عزیز زمانی که با ورود به برنامه شاد تحت وب با خطای سیستم مواجه شدید به هیچ وجه نگران نباشید.

با یک بار بستن اپلیکیشن شاد تحت وب و ورود مجدد به سامانه شاد تحت وب می توانید به راحتی این مشکل را حل کنید و تجربه استفاده آسان و خوبی را از برنامه شاد تحت وب داشته باشید.

 

 

برای دریافتراهنمای تصویری نحوه ثبت نام در اپلیکیشن شادوارد لینک مربوطه شوید

 

 

آیا می توانم برای به روزرسانی اپلیکیشن شاد تحت وب اقدام کنم؟

شاید این پرسش در ذهن شما نیز ایجاد شود که آیا بعد از مدتی استفاده از برنامه شاد تحت وب امکان به روزرسانی سامانه شاد تحت وب نیز برای دانش آموز وجود دارد یا خیر؟

در پاسخ به این پرسش مهم باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که بله وزارت آموزش و پرورش تهمیداتی را نیز برای این امر دیده است و هر یک از دانش آموزان در زمان ارائه نسخه جدید این اپلیکشن شاد تحت وب می توانند برای به روزرسانی برنامه شاد تحت وب اقدامات لازم را انجام دهند.

 

 

مزیت استفاده از سامانه شاد تحت وب چیست؟

استفاده از اپلیکیشن شاد تحت وب و نصب آن از طریق web.shad.ir می تواند برای هر یک از دانش آموزان مزیت های زیادی را به همراه داشته باشد.

از میان این مزیت ها می توان به ارتباط آسان تصویری دانش آموز با معلم ها و همین طور چک کردن مکرر تکالیف به وسیله معلم اشاره کرد.

از طرف دیگر، تمامی معلم ها با دانلود و استفاده از برنامه شاد تحت وب به راحتی می توانند کار حضور و غیاب دانش آموزان را انجام دهند.

 

 

برای اطلاع از نحوه نصب شاد در کامپیوتربر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

آیا به جز نسخه تحت وب و اندروید می توانم از نسخه IOS شاد نیز استفاده کنم؟

شاید برخی از شما دوستان دانش آموز به گوشی های اندروید دسترسی نداشته باشید و امکان استفاده از این نسخه از اپلیکشن شاد نیز برایتان وجود نداشته باشد.

اینجاست که این پرسش برایتان پیش می آید که آیا می توانم از نسخه IOS نرم افزار شاد استفاده کنم یا خیر؟

در پاسخ باید عرض کنیم که خیر هنوز این امکان برای دانش آموزان و معلم ها فراهم نشده و در حال حاضر تنها می توان از طریق کامپیوتر (برنامه شاد تحت وب) و همین طور گوشی های اندروید برای استفاده از برنامه شاد اقدام کرد.

 

 

آیا برای نصب و استفاده از سامانه شاد تحت وب باید هزینه ای را پرداخت کنم؟

شاید این سؤال در ذهن شما هم ایجاد شده باشد که آیا برای نصب و استفاده از سامانه شاد تحت وب باید هزینه ای را پرداخت کنم یا نصب و استفاده از این برنامه برای من رایگان است؟

در پاسخ باید عرض کنیم که به هیچ وجه نیازی به پرداخت هزینه برای نصب و استفاده از سامانه شاد تحت وب ندارید و می توانید بدون واریز هیچ پولی از این اپلیکیشن شاد تحت وب استفاده کنید.

 

 

آیا از طریق تبلت نیز می توانم برای ورود به اپلیکیشن شاد استفاده کنم؟

شاید بسیاری از شما دوستان عزیز دانش آموز به جای گوشی از تپلت استفاده می کنید. اینجاست که این سؤال مطرح می شود که آیا می توان به جای استفاده از گوشی از تپلت برای ورود به اپلیکیشن شاد استفاده کرد؟

در جواب باید بگوییم که بله این امکان برای شما دانش آموز عزیز فراهم است. البته به این شرط که سیستم عامل تبلت شما اندروید بوده و از سیستم عامل آیفون پشتیبانی نکند.

در غیراینصورت اپلیکیشن شاد بر روی دستگاه تبلت شما نصب نمی شود و نمی توانید آموزش دروس را از این نرم افزار داشته باشید.

 

 

برای ورود بهسامانه شاد آموزش و پرورشوارد لینک مربوطه شوید

 

 

معایب استفاده از برنامه شاد چیست؟

شاید تا دیروز که مجبور بودید صبح زود از خواب بیدار شده و خود را برای رفتن به مدرسه آماده کنید کلی غر می زدید و بی حوصلگی می کردید. اما حالا حاضر هستید هر چه دارید بدهید فقط یک روز به مدرسه بروید و در کنار دوستان و همکلاسی هایتان روزهای خوب و خوشی را سپری کنید.

حالا دیگر رفتن به مدرسه بعد از گذشتن حدود نه ماه از ورود کرونا به ایران و بسته شدن مدارس برای بچه ها یک حسرت شده است.

بعد از گذشت مدت زیادی از تعطیلی مدارس هم به دلیل طولانی شدن این زمان تصمیم به راه اندازی سامانه شاد گرفته شد.

سامانه ای که در عین داشتن کارایی و حل مشکل تدریس مشکلات و معایب خاص خودش را نیز دارد.

از بزرگ ترین معایب استفاده از برنامه شاد چه نسخه نصبی و چه سامانه شاد تحت وب پایین بودن سرعت و قطع شدن مکرر آن، عدم امکان نصب نرم افزار بر روی کامپیوتر و همین طور گوشی آیفون اشاره کرد که واقعاً می تواند مشکلاتی را برای دانش آموزان به وجود بیاورد.

 

 

جهت دریافت بهترین برنامه ریزی برای قبولی در آزمون تیزهوشان در هر دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

 

آیا مدارس در سال جاری امکان بازگشایی را دارند؟

همه می دانیم که شما دوست عزیز دانش آموز تا چه حد مشتاق حضور در مدارس و دریافت آموزش های حضوری برای یادگیری بهتر درس ها هستید و حتماً می خواهید بدانید که آیا تا پایان سال جاری مدرسه ها دوباره مثل قبل باز می شوند یا خیر؟

دوستان عزیز متأسفانه خبرهای خوبی برایتان نداریم و باید عرض کنیم که آمار مبتلایان و فوت شدگان ویروس کرونا در ایران روز به روز بالاتر می رود و در نتیجه با حضور در مدرسه و کلاس های درس سلامت شما دوست عزیز و حتی خانواده هایتان به خطر می افتد.

از این ور، نمی توان انتظار بازگشایی مدارس را در سال جاری داشت و برای سال آینده هم فعلاً تمهیداتی در این رابطه اندیشیده نشده و همچنان باید منتظر اعلام وزارت آموزش و پرورش در این رابطه ماند.

با این تفاسیر بهتر است فعلاً دلخوش به همان آموزش مجازی و برقراری ارتباط تلفنی و تصویری با دوستان خود در شبکه های اجتماعی باشید تا ببینیم چه می شود و تصمیمات گرفته شده در این رابطه چیست.

 

 

آیا امکان استفاده از اینترنت رایگان برای استفاده از سامانه شاد تحت وب وجود دارد؟

دوستان عزیز با توجه به تصمیم مسولئین آموزش و پرورش و همچنین وزارت ارتباطات تمامی دانش آموزان می توانند از اینترنت رایگان برای ورود به سامانه شاد استفاده کنند و این امکان برای همه آن ها به راحتی فراهم شده است.

فقط کافیست سیم کارتی را تهیه کرده و برای دریافت آموزش ها از سامانه شاد تحت وب اقدام کنید.

البته دقت داشته باشید که این اینترنت رایگان تنها برای استفاده از شبکه شاد است و به هیچ وجه برای ورود به سایت ها و یا دانلود و نصب اپلیکیشن های دیگر نمی توانید از این اینترنت استفاده کنید.

برای کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه استفاده از این اینترنت رایگان و حتی حجم این بسته های اینترنتی می توانید از کمک مشاوری آگاه و کاردان در این رابطه استفاده کنید.

فردی که بتواند هر آن چه اطلاعات در رابطه با اینترنت رایگان مورد استفاده برای نصب و استفاده از اپلیکیشن شاد تحت وب نیاز دارید را در اختیارتان قرار دهد.

 

 

برای دریافت راهنمای جامع ورود به سامانه تحت وب شاد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

دانلود برنامه شاد

چگونه در برنامه شاد ثبت نام کنیم؟

ثبت نام در سامانه شاد

سامانه شاد تحت وب

آیا امکان استفاده از سامانه شاد تحت وب برای دانش آموزان وجود دارد؟

بله. در صورت عدم دسترسی به گوشی اندروید می توانید از برنامه شاد تحت وب استفاده کنید.

برای دانلود اپلیکیشن شاد تحت وب به کدام سایت باید مراجعه کرد؟

دانلود اپلیکیشن شاد تحت وب در سایت web.shad.ir برای دانش آموزان امکان پذیر است.

مزیت استفاده از سامانه شاد تحت وب چیست؟

مزیت استفاده از سامانه شاد تحت وب این است که می توانید در برنامه ای با امکانات عالی آموزش های درسی را ببینید.