ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

دانشگاه های پردیس خودگردان

دانشگاه های پردیس خودگردان
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

دانشگاه های پردیس خودگردان 97 شامل دانشگاه هایی می‌باشد که با شرایط خاص در رشته های بدون آزمون و با آزمون اقدام به جذب دانشجو می‌نمایند. پذیرش و انتخاب رشته با توجه به شرایط و نحوه ثبت نام در دانشگاه پردیس صورت می‌پذیرد. بنابراین جهت انتخاب رشته پردیس خودگردان و دانشگاه مورد نظر خود، ابتدا باید از دارا بودن شرایط اطمینان لازم را کسب نمایید.

دانشگاه های پردیس خودگردان 97 همانند سال‌های گذشته ، هم‌زمان با انتخاب رشته در مرداد ماه پس از اعلام نتایج اولیه کنکور آغاز می‌گردد. داوطلبان لازم است ثبت نام خود را به صورت الکترونیکی و با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور انجام دهند. دانشگاه پردیس خودگردان را می‌توان شعبه‌ای از دانشگاه های سراسری دانست که به ازای پرداخت شهریه اجازه ادامه تحصیل را به دانشجویان می‌دهد.

 

دانشگاه های پردیس خودگردان 97

دانشگاه های پردیس خودگردان 97

 

جهت اطلاع از دانشگاه های پردیس خودگردان و شرایط و نحوه ثبت نام دانشگاه پردیس خودگردان و رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

دانشگاه های پردیس خودگردان 97-98 به صورت با آزمون و بدون آزمون دانشجویان را پذیرش می نماید.

لیست دانشگاه های پردیس خودگردان 97-98

دانشگاه های پردیس خودگردان 97 با شرایط متفاوتی دانشجویان خود را ثبت نام می‌نمایند. برخی از دانشگاه‌ها بر اساس سوابق تحصیلی و بدون کنکور به صورت متمرکز دانشجویان را پذیرش می‌نمایند و برخی از دانشگاه‌های دیگر نیز، از طریق کنکور سراسری و با استفاده از شرایط مجاز و یا غیر مجاز بودن داوطلب اجازه ثبت نام و انتخاب رشته از لیست رشته های دانشگاه پردیس خودگردان را به داوطلبان می دهند.

دانشگاه های پردیس خودگردان 97 در واقع همان دانشگاه‌های سراسری هستند که تأمین مخارج آن‌ها همانند دانشگاه آزاد اسلامی از طریق شهریه‌ای که از دانشجویان کسب می نمایند تأمین می‌گردد. به همین دلیل و به دلیل اینکه فارغ‌التحصیلان دانشگاه پردیس خودگردان دارای مدرک همان دانشگاه می‌باشند، میزان شهریه بالاتری را نسبت به سایر دانشگاه‌ها اخذ می‌نمایند.

شرایط و نحوه ثبت نام در دانشگاه پردیس خودگردان از مسائل مهمی است که داوطلبان ضمن توجه به آن می‌توانند نسبت به انتخاب رشته در بین دانشگاه‌های مورد نظر خود اقدام نمایند. دانشگاه‌های علوم پزشکی مختلف در رشته های متفاوت دانشجویان را به صورت با آزمون و بدون آزمون با توجه به ظرفیت خود، پذیرش می‌نمایند. جهت اطلاع از رشته های دانشگاه های پردیس خودگردان 97 ، اعتبار مدرک دانشگاه پردیس ، با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

شرایط و نحوه ثبت نام در دانشگاه پردیس

شرایط و نحوه ثبت نام در دانشگاه پردیس

شرایط و نحوه ثبت نام در دانشگاه پردیس

شرایط و نحوه ثبت نام در دانشگاه پردیس در رشته های مختلف متفاوت می‌باشد. همانند سایر دانشگاه ها و ثبت نام های دیگر، برای ثبت نام در دانشگاه های پردیس خودگردان 97 نیز، هر داوطلب ملزم به دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی می‌باشد. شرایط عمومی در حکم مجوز اولیه برای ثبت نام می‌باشد که همه داوطلبان باید آن را دارا باشند. اما شرایط اختصاصی مختص به هر داوطلب می‌باشد. که حتماً باید دارای این شرایط باشند.

از جمله شرایط ثبت نام در پردیس خودگردان برای داوطلبان این است که، باید بتوانند شهریه را پرداخت نمایند. البته میزان شهریه در دانشگاه های مختلف متفاوت می‌باشد و این مورد نیز بستگی به رشته انتخابی شما نیز خواهد داشت. پذیرفته شدگان موظف به پرداخت هزینه رفاهی به صورت جداگانه و با توجه به میزان تعیین شده در دانشگاه می‌باشند.

نحوه ثبت نام در دانشگاه های پردیس خودگردان 97 ، به صورت اینترنتی و با استفاده از سایت سازمان سنجش و آموزش کشور امکان پذیر می‌باشد. داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور می‌توانند در صورتی که مایل به شرکت در رشته های بدون آزمون دانشگاه پردیس خودگردان می‌باشند، و در کنکور سراسری شرکت ننموده‌اند، ضمن خرید کارت اعتباری ثبت نام خود را انجام دهند. و سایر داوطلبان متقاضی که در کنکور شرکت نموده‌اند، نیازی به این ثبت نام نخواهند داشت.

محل تحصیل در دانشگاه های پردیس خودگردان

اگر به دفترچه راهنمای انتخاب رشته دقت نموده باشید، متوجه شده‌اید که در راهنمای دفترچه ، نام دانشگاه‌های پردیس در جدولی قرار دارد که در برخی از جداول آن‌ها در روبه روی نام دانشگاه، محل تحصیل را ذکر نموده‌اند. دانشگاه‌های پردیس خودگردان برخلاف سایر دانشگاه‌ها که محل تحصیل و دانشگاه در یک مکان به صورت هماهنگ اتفاق می‌افتد نخواهد بود.

برخی از دانشگاه های پردیس خودگردان 97 همانند سال های گذشته، محل تحصیل دانشجویان و همچنین محل پذیرش در دو مکان و نام دانشگاه مجزا می باشند. برای مثال ممکن است دانشگاه بین المللی کیش، محل تحصیل آن، در دانشگاه تهران باشد. شاید بتوان گفت یکی از شرایط و نحوه ثبت نام در دانشگاه پردیس خودگردان همین مورد می باشد.

در هنگام ثبت نام حتماً با توجه به مطالعه دقیق دفترچه و همچنین به دست آوردن اطلاعات کامل در  زمینه دانشگاه های پردیس خودگردان 97 ، ثبت نام و یا انتخاب رشته نمایید. با توجه به بالا بودن میزان شهریه پردیس خودگردان، در صورتی که اشتباهی در این زمینه داشته باشید، متضرر خواهید شد و یک سال عقب خواهید افتاد. توصیه همیشگی ما به داوطلبان قبل از انتخاب رشته، مطالعه دقیق دفترچه راهنما می‌باشد.

تفاوت سایت ایران تحصیل با سایر سایت ها

سایت ایران تحصیل با هدف ارائه اطلاعات لازم و کافی در هر زمینه برای کلیه داوطلبان در رشته ها و مقاطع مختلف طراحی گردیده است. تفاوت سایت ایران تحصیل در جامع و کامل بودن ارائه مطالب است.

تیم مشاورین ایران تحصیل متشکل از گروه شاد و پر انرژی می‌باشند که هدف آن‌ها کمک به تمامی داوطلبان جهت رسیدن به اهداف خود می‌باشد. این تیم متشکل از مشاورین و روان شناسان و همچنین کارشناسان کنکوری، انتخاب رشته و … می‌باشند. که همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز می‌توانند تمامی سؤالات شما را در رابطه با دانشگاه های پردیس خودگردان 97 و شرایط تحصیل در دانشگاه پردیس  ، شرایط و نحوه ثبت نام در دانشگاه پردیس و همچنین میزان شهریه به صورت ترمی و تمام شده در رشته های دانشگاه پیام نور پاسخ گویند.

جهت اطلاع از دانشگاه های پردیس خودگردان 97-98 و شرایط و نحوه ثبت نام در دانشگاه پردیس از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

کانال اطلاع رسانی دانشگاه های پردیس خودگردان

کانال اطلاع رسانی دانشگاه های پردیس خودگردان

بیشتر بخوانید

لیست دانشگاه  پردیس خودگردان

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

 ثبت نام بدون کنکور آزاد

 اعتبار مدرک پردیس خودگردان 

دانشگاه های  خودگردان

پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

دانشگاه های آزاد دارای رشته ی پزشکی

 دانشگاه های پردیس خودگردان چیست؟

شرایط و نحوه دانشگاه های پردیس خودگردان 97 – 98

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)