ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

شهریه دانشگاه پردیس خودگردان 1403 + تفکیک رشته مقطع

افزایش شهریه دانشگاه آزاد
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

برای کسب اطلاع از شهریه ثابت، متغیر و واحدهای پرهزینه دانشگاه پردیس خودگردان تماس بگیرید.

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

شهریه دانشگاه پردیس خودگردان در تمامی مقاطع اعلام گردیده است. مطابق با اطلاعیه سازمان سنجش که در سایت ایران تحصیل قرار دارد، متقاضیان می‌توانند از جدول مربوطه به شهریه تمامی مقاطع تحصیلی پردیس های خودگردان اطلاع یابند. نرخ شهریه پردیس‌های خودگردان در تمام مقاطع متفاوت می‌باشد و داوطلبان با توجه به رشته و مقطع تحصیلی خود، می‌توانند از این میزان شهریه مطلع گردند. شهریه دانشگاه پردیس خودگردان هر سال رو به افزایش است. بنابراین با توجه به نرخ شهریه در هر رشته، امری لازم و ضروری به نظر می‌رسد. توصیه ما به کلیه داوطلبان محترم این است که با توجه به بالا بودن میزان شهریه در این دانشگاه‌ها ابتدا به این نرخ شهریه توجه نموده و سپس انتخاب رشته نمایید.

میزان شهریه دانشگاه پردیس خودگردان ۱۴۰۳

شهریه دانشگاه پردیس خودگردان همانند سایر دانشگاه‌ها، هر ساله با درصدی افزایش همراه است. دانشگاه پردیس خودگردان به دلیل اینکه تمام هزینه خود را از شهریه دانشجویان تامین می‌نماید، نرخ شهریه را هر سال بیشتر سال قبل می‌کند. این میزان در مقاطع بالاتر به طبع نرخ بیشتری خواهد داشت. در برخی از رشته‌ها همانند رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی، رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان، شهریه مربوط به هر واحد؛ رقم قابل توجهی می‌باشد. با توجه به متغیر بودن نرخ شهریه در دانشگاه‌ها، رشته‌ها و همچنین مقاطع مختلف، جهت اطلاع از شهریه مورد نظر می‌توانید با مشاورین ما برای اطلاع از میزان شهریه در تماس باشید.

برای دریافت اطلاعات درباره پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان روی لینک کلیک کنید.

پردیس خودگردان یکی از دانشگاه‌های سراسری شهریه پرداز است که نسبت به سایر دانشگاه‌ها شهریه بیشتری را از دانشجویان دریافت می‌کند. پردیس خودگردان به دو صورت پذیرش دانشجو دارد. بر اساس کنکور سراسری یا بر اساس سوابق تحصیلی که در هر دو صورت، داوطلبان باید برای رشته‌ای که قبول شده‌اند، شهریه ثابت و شهریه متغیر نظری و عملی پرداخت کنند. به این ترتیب افراد باید پیش از ثبت نام و انتخاب واحد، به شهریه دانشگاه پردیس خودگردان در مقاطع مختلف تحصیلی مثل کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری توجه نمایند.

نرخ شهریه پردیس خودگردان در تمام مقاطع

سپس برای پرداخت شهریه و نام نویسی در این دانشگاه اقدامات لازم را انجام دهند. بنابراین ابتدا بهتر است اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنید و بعد نسبت به رشته‌ای که می‌خواهید انتخاب نمایید، شهریه مورد نظر را به حساب دانشگاه واریز کنید. بنابراین با توجه به متغیر بودن شهریه دانشگاه پردیس خودگردان در هر دانشگاه، تنها تعدادی از جدول شهریه دانشگاه‌ها را به شما ارائه خواهیم داد. البته این میزان شهریه‌ها مربوط به سال‌های گذشته می‌باشد و نرخ شهریه پردیس‌های خودگردان در تمامی مقاطع تغییراتی یافته است.

شهریه دانشگاه پردیس خودگردان در مقاطع مختلف و رشته های گوناگون متفاوت می باشد.

شهریه دانشگاه پردیس خودگردان ارشد کیش و البرز

گروه آزمایشی شهریه ثابت شهریه واحد نظری شهریه واحد عملی جبرای واحد نظری جبرانی واحد عملی پایان نامه
علوم انسانی 38,221,722 3,822,172 4,864,583 2,084,821 3,127,232 9,555,421

بنر کال تو اکشن

شهریه دانشگاه پردیس خودگردان ارشد امیر کبیر

گروه آزمایشی نرخ ثابت شهریه  نرخ شهریه متغیر  نرخ شهریه متغیر نرخ شهریه پروژه
علوم انسانی 3/300/000 650/000 650/000 650/000
سایر گروه ها 3/450/000 680/000 680/000 680/000

شهریه دانشگاه پردیس خودگردان ارشد فردوسی مشهد

نرخ شهریه ثابت  شهریه واحد نظری(دروس جبرانی) شهریه واحد عملی (دروس جبرانی) شهریه واحد نظری شهریه واحد عملی شهریه متغیر پایان نامه
52,371,000 4,801,500 7,419,000 4,364,000 9,600,800 9,900,80

 

میزان شهریه پردیس خودگردان به صورت کامل ۱۴۰۳

متقاضیان محترم ورود به دانشگاه های پردیس خودگردان توجه داشته باشند که این میزان شهریه در برخی از رشته‌ها و برخی از دانشگاه‌ها متفاوت است. همچنین هزینه تحصیل در دانشگاه پردیس منحصر به همین نرخ شهریه پردیس‌های خودگردان نمی‌باشد. در واقع، هزینه‌های رفاهی به صورت جداگانه محاسبه می‌گردد. به نرخ شهریه پردیس‌های خودگردان در تمام مقاطع، توجه کنید. زیرا باید هزینه‌هایی که شاید در هیچ جدولی ذکر نشود را نیز به لیست بودجه بندی خود اضافه کنید. مانند هزینه ژتون غذا، استفاده از برخی امکانات دانشگاه، رفت و آمد و … بنابراین این میزان هزینه منحصر به هزینه‌های مندرج در جداول نمی‌باشد و چنانچه قصد ثبت نام در هر یک از رشته‌ها و مقاطع دانشگاه را دارید، باید این هزینه‌ها را نیز به شهریه دانشگاه پردیس خودگردان اضافه نمایید.

شهریه علوم پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان

دانشگاه پردیس خودگردان یکی از دانشگاه‌های شهریه پرداز است که نسبت به مابقی دانشگاه‌ها، شهریه بیشتری را از دانشجویان دریافت می‎کند. این دانشگاه به دلیل اینکه زیر نظر علوم تحقیقات است و مدرک آن فرقی با شعبه اصلی دانشگاه‌های سراسری مثل تهران یا شهید بهشتی ندارد، هر سال درصد بیشتری را برای افزایش شهریه ثابت و متغیر تعیین می‌کند. به خصوص برای رشته‌های پزشکی، پیراپزشکی، پرستاری و داروسازی و … که سخت‌تر از رشته‌های دیگر است. در ادامه برای به دست آوردن اطلاعاتی دقیق از شهریه علوم پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان، به لیست شهریه این رشته‌ها در سال جاری، اشاره خواهیم کرد:

رشته‌ها شهریه
داروسازی از 14 تا 35 میلیون تومان
دندان پزشکی از 14 تا 35 میلیون تومان
پرستاری از 9  تا 23 میلیون تومان
مامایی از 9 تا 23 میلیون تومان
پزشکی از 14 تا 35 میلیون تومان

شهریه علوم پزشکی پردیس خودگردان

شهریه گروه هنر دانشگاه پردیس خودگردان

دانشگاه پردیس خودگردان علاوه بر اینکه دانشجو در رشته علوم پزشکی از طریق کنکور پذیرش می‌کند، بدون کنکور و از طریق مشاهده سوابق تحصیلی در گروه رشته هنر نیز هر سال جدا از آزمون سراسری پذیرش دارد. بنابراین در این بخش برای اینکه از شهریه این دانشگاه اطلاعات کسب کنید و بعد با توجه به آن برای ثبت نام اقدام نمایید، به جدول زیر برای اخذ تصمیمی درست و آگاهانه، مراجعه کنید:

رشته شهریه ثابت شهریه متغیر-نظری شهریه متغیر عملی
هنر از 5 تا 6 میلیون تومان از 200 الی 300 تومان 400 تومان

شهریه گروه فنی و مهندسی دانشگاه پردیس خودگردان

دانشگاه پردیس خودگردان علاوه بر پذیرش دانشجو در رشته علوم پزشکی از طریق کنکور، بدون کنکور و از طریق مشاهده سوابق تحصیلی در گروه رشته فنی و مهندسی نیز هر سال جدا از آزمون سراسری پذیرش دارد. بنابراین در این بخش برای اینکه از شهریه این دانشگاه اطلاعات موثقی کسب کنید و بعد با توجه به آن برای ثبت نام اقدام نمایید، به جدول زیر برای اخذ تصمیمی درست و آگاهانه، مراجعه کنید:

رشته شهریه ثابت شهریه متغیر-نظری شهریه متغیر-عملی
فنی مهندسی از 6 میلیون تا 7 میلیون از 200 الی 300 تومان از 300 الی 400 تومان

شهریه گروه علوم انسانی دانشگاه پردیس خودگردان

کلیه دانشگاه‌های شهریه پرداز، هر سال پیش از آغاز ترم تحصیلی، می‌توانند حدود 10 الی 20 درصد از شهریه ثابت و متغیر رشته‌های تحصیلی را بیشتر از سال گذشته کنند. دانشگاه پردیس خودگردان، با در نظر گرفتن کد رشته محلی، منطقه و میزان خرج و مخارج دانشکده، بودجه سالانه و استخدام استادان باسواد و با تجربه؛ میزان شهریه را تغییر می‌دهد. بنابراین برای اخذ تصمیمی درست با توجه به بودجه تعیین شده، به اطلاعات درج شده در جدول زیر توجه نمایید:

رشته شهریه ثابت شهریه متغیر-نظری شهریه متغیر-عملی
علوم انسانی از 4 تا 5 میلیون تومان از 200 الی 300 تومان 400 تومان

کال تو اکشن تماس

هزینه انصراف از تحصیل دانشگاه پردیس ۱۴۰۳

دانشجویان پس از پذیرش در  رشته های دانشگاه پردیس خودگردان، یکی از صندلی‌های خالی را پر می‌نماید. این صندلی همان ظرفیتی است که هر دانشگاه بسته به نیاز و امکانات خود برای پر نمودن آن تقاضا می‌کند. بنابراین با توجه به اینکه دانشگاه پردیس هزینه‌های خود را از میزان شهریه دانشجویان اخذ می‌نماید، چنانچه داوطلبی از ادامه تحصیل در این دانشگاه انصراف دهد، محاسبه دانشگاه در رابطه با نرخ شهریه و منابع برنامه ریزی شده بر هم می‌خورد. در دانشگاه‌های دولتی به دلیل رعایت عدالت تحصیلی و به دلیل اینکه این خدمات به صورت رایگان عرضه می‌گردند، از دانشجویان انصرافی به خاطر اشغال صندلی، هزینه‌ای را اخذ می‌نمایند.

هزینه انصراف از تحصیل دانشگاه پردیس

در دانشگاه پردیس خودگردان نیز  اوضاع به همین منوال است. با این تفاوت که اخذ شهریه در این دانشگاه نقش برجسته‌ای را ایفا می‌کند. میزان هزینه انصرافی، بسته به دانشگاه مورد پذیرش شما و با محاسبه سودی که هر دانشگاه در شهریه دانشگاه پردیس خودگردان خواهد داشت، محاسبه می‌گردد. بنابراین این میزان جریمه می‌تواند با توجه به دانشگاه، متفاوت باشد. جهت اطلاع از چگونگی محاسبه جریمه انصراف از دانشگاه، می‌توانید با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

برای کسب اطلاعات درباره دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور وارد شوید.

مشاوره شهریه دانشگاه پردیس خودگردان

سایت ایران تحصیل در حوزه‌های مختلف و مورد نیاز داوطلبان و دانشجویان در حال کار و ارائه خدمات می باشد. اطلاع رسانی یکی از وظایفی است که مبنا و هدف طراحی این وب سایت قرار گرفته است. زیرا بسیاری از داوطلبان و متقاضیان محترم کنکور به دلیل عدم اطلاع از اخبار کنکوری و دانشگاهی، ضربات جبران ناپذیر و یا هزینه‌های اضافی و گزافی را متقبل شده‌اند. اما کار اعضای تیم ایران تحصیل منحصر به همین اطلاع رسانی نمی‌باشد.  ایران تحصیل متشکل از تیم متخصص و مشاورین است که در تمامی زمینه‌ها تخصص لازم و کافی دارد.

مشاوره شهریه دانشگاه پردیس خودگردان

به طوری که می‌توانند در انجام امور حرفه‌ای به صورت کاملا تخصصی عمل نمایند. انتخاب رشته، محاسبه شهریه دانشگاه پردیس خودگردان، معرفی شرایط ثبت نام در پردیس خودگردان، معرفی رشته‌های پردرآمد و … از جمله اموری است که داوطلبان بسیار به آن نیازمندند. تیم بزرگ ایران تحصیل بسیار پر انرژی و در تمامی روزها و ایام هفته، آماده ارائه خدمات غیر حضوری به داوطلبین محترم می‌باشد. راه‌های برقراری ارتباط ما با شما متقاضیان محترم به گونه‌ای است که می‌توانید همه روزه و در هر ساعت، این ارتباط را برقرار نمایید. اطلاع کامل از شهریه دانشگاه پردیس خودگردان،  اعتبار مدرک پردیس خودگردان و نرخ شهریه پردیس خودگردان در تمام مقاطع با شماره 9099075307 امکان پذیر است.

برای اطلاع از شهریه پرستاری دانشگاه آزاد روی لینک کلیک کنید.

خلاصه مطلب

در این مقاله به موضوع شهریه دانشگاه پردیس خودگردان پرداختیم. افرادی که می‌خواهند در این یکی از رشته‌های علوم پزشکی، فنی و مهندسی، هنر یا علوم انسانی تحصیل کنند؛ ابتدا باید از شهریه ثابت، متغیر نظری و متغیر عملی این دانشگاه مطلع شوند و بعد برای ثبت نام اقدام کنند. بسیاری از افراد بدون در نظر گرفتن عواقب این موضوع نام نویسی می‌کنند و بعد از اینکه از شهریه این دانشگاه با خبر شدند، به دنبال انصراف از دانشگاه هستند.

در صورتی که انصراف از دانشگاه پردیس خودگردان راحت نیست و افراد باید به عنوان جریمه، شهریه ترم‌های باقی مانده را پرداخت کنند و بعد از دانشگاه انصراف دهند. بنابراین توجه به این نکات و افزایش 10 الی 20 درصدی شهریه در هر سال، بسیار مهم است. در صورتی که سوالی در این زمینه داشتید، می‌توانید از مشاوران ما در ایران تحصیل کمک بگیرید.

برای دانلود فایل PDF شهریه دانشگاه پردیس خودگردان کلیک کنید.

3.7/5 - (3 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

برای کسب اطلاع از شهریه ثابت، متغیر و واحدهای پرهزینه دانشگاه پردیس خودگردان تماس بگیرید.

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا شهریه تمام دانشگاه‌های پردیس خودگردان یکسان است؟

بله، با توجه به مطالب شرح داده شده، شهریه هر دانشگاهی در هر شهری می‌تواند متفاوت باشد اما میانگین کل شهریه‌ها را نیز در مطلب می‌توانید بخوانید.

آیا مدارک دانشگاه‌های بین الملل پردیس خودگردان از اعتبار کافی برخوردار است؟

همانطور که در مقاله درباره اعتبار مدرک توضیح داده شده، به دلیل اینکه دانشگاه‌های پردیس خودگردان تحت نظارت وزارت علوم هستند، مدرک این دانشگاه‌ها با مدارک دانشگاه‌های دولتی تفاوت چندانی ندارد.

اطلاع از شهریه پردیس خودگردان در چه سامانه است؟

سامانه اطلاع از شهریه پردیس خودگردان در متن به آن اشاره شده است و با یک کلیک می‌توانید از سایت مورد نظر بازدید بفرمایید.

نظرات

4 دیدگاه دربارهٔ «شهریه دانشگاه پردیس خودگردان 1403 + تفکیک رشته مقطع»

 1. Avatar photo جالینوس بهرامی گفت:

  برای ثبت نام در رشته دندانپزشکی چکار باید کرد

  1. Avatar photo کارشناس 2 گفت:

   سلام وقت به خیر
   قبولی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی به دانشگاه،رشته،سهمیه و … بستگی دارد.شهریه دانشگاه پردیس خودگردان با توجه به رشته تعیین میشود.
   برای بررسی و تخمین قبولی با کارشناس مربوطه جناب آقای جوادی داخلی 113 از ساعت 17 الی 23 روزهای شنبه تا دوشنبه از طریق تلفن ثابت بدون پیش کد و صفر با شماره 9099075307 تماس بگیرید

 2. Avatar photo آزیتا شهسواری گفت:

  میشه شهریه دانشگاه پردیس خودگردان رو قسط بندی کرد؟

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   با خود دانشگاه باید هماهنگ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • شهریه دانشگاه آزاد بیشتر است یا پردیس خودگردان؟

  شهریه دانشگاه آزاد بیشتر است یا پردیس خودگردان؟

  دانش‌جویان دانشگاه‌های غیر دولتی، اغلب این سوال برایشان پیش می‌آید که شهریه دانشگاه آزاد بیشتر است یا پردیس خودگردان؟ دانشجویان قبل از تصمیم‌گیری، باید هزینه‌های تحصیلی و امکانات ارائه‌ شده‌ توسط هر دو نوع موسسه را مقایسه کنند تا انتخابی...
 • ثبت نام دانشگاه پردیس تهران

  ثبت نام دانشگاه پردیس تهران ۱۴۰۳ + لیست رشته ها

  یکی از دانشگاه هایی که بر اساس سوابق تحصیلی و بدون شرکت در کنکور دانشجو می پذیرد، دانشگاه پردیس خودگردان است. پردیس های خودگردان، در تمامی شهرهای ایران وجود دارند و داوطلبان برای ثبت نام در این دانشگاه ها، باید...
 • پردیس خودگردان چیست؟

  پردیس خودگردان چیست؟ + هزینه، شرایط و رشته محل ها 1403

  در ایران انواع مختلفی از دانشگاه های دولتی، نیمه دولتی و غیر دولتی وجود دارند که هر یک شرایط پذیرش، شهریه، رشته های ارائه کننده، شرایط انصراف و … خود را دارند. دانشگاه های دولتی معمولا رایگان هستند و یا...
 • پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان

  پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان + شرایط 1403

  اگر علاقه‌مند به تحصیل در رشته پزشکی هستید، یکی از انتخاب‌های منحصر به فرد شما انتخاب دانشگاه پردیس خودگردان است. توجه داشته باشید، افراد زیادی به دنبال تحصیل در رشتهپزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان هستند، تا  بدون مواجه شدن...
تماس با مشاور