ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

شهریه دانشگاه پردیس خودگردان 1402

شهریه دانشگاه پردیس خودگردان 98 - 97
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

شهریه دانشگاه پردیس خودگردان در تمامی مقاطع اعلام گردید. مطابق با اطلاعیه سازمان سنجش که در سایت ایران تحصیل قرار دارد، متقاضیان می توانند از جدول مربوط به شهریه تمامی مقاطع تحصیلی پردیس های خودگردان اطلاع یابند. نرخ شهریه پردیس‌های خودگردان در تمام مقاطع متفاوت می‌باشد و داوطلبان با توجه به رشته و مقطع تحصیلی خود، می‌توانند از این میزان شهریه مطلع گردند.

شهریه دانشگاه پردیس خودگردان  هر ساله با درصد افزایشی همراه می‌باشد و بنابراین توجه به نرخ شهریه در هر رشته ، امری لازم و ضروری به نظر می رسد. توصیه ما به کلیه داوطلبان محترم این است که با توجه به بالا بودن میزان شهریه در این دانشگاه‌ها ابتدا به این نرخ شهریه توجه نموده و سپس انتخاب رشته نمایید.

 

جهت اطلاع از شهریه دانشگاه پردیس خودگردان و نرخ شهریه پردیس های خودگردان در تمام مقاطع ، انتخاب رشته رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس و نحوه پذیرش در دانشگاه پردیس از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

میزان شهریه دانشگاه پردیس خودگردان

 

شهریه دانشگاه پردیس خودگردان همانند سایر دانشگاه‌ها، هر ساله با میزان افزایشی همراه می‌باشد. دانشگاه پردیس خودگردان به دلیل اینکه تمام هزینه خود را از شهریه دانشجویان تامین می‌نمایند، بنابراین نرخ شهریه در این دانشگاه بالا می‌باشد. همانند شهریه دانشگاه آزاد، شهریه دانشگاه پردیس، در هر سال با میزان افزایشی همراه خواهد بود.

نرخ شهریه پردیس خودگردان در تمام مقاطع متفاوت می‌باشد. این میزان در مقاطع بالاتر به طبع نرخ بالاتری را خواهد داشت. در برخی از رشته ها همانند رشته های پزشکی و پیراپزشکی، رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان ،شهریه مربوط به هر واحد ، رقم قابل توجهی می باشد. با توجه به متغیر بودن نرخ شهریه در دانشگاه‌ها، رشته ها و همچنین مقاطع مختلف، جهت اطلاع از شهریه مورد نظر ، می‌توانید با مشاورین ما برای اطلاع از میزان شهریه در تماس باشید.

 

شهریه دانشگاه پردیس خودگردان

نرخ شهریه پردیس های خودگردان در تمام مقاطع

با توجه به متغیر بودن شهریه دانشگاه پردیس خودگردان  در هر دانشگاه، ما تنها تعدادی از جدول شهریه دانشگاه ها را به شما ارائه خواهیم داد. البته این میزان شهریه‌ها مربوط به سال‌های گذشته می‌باشد و نرخ شهریه پردیس‌های خودگردان در تمامی مقاطع تغییراتی یافته است. 

 

 

شهریه دانشگاه پردیس خودگردان در مقاطع مختلف و رشته های گوناگون متفاوت می باشد.

 

شهریه دانشگاه پردیس خودگردان ارشد کیش و البرز

گروه آزمایشی شهریه ثابت شهریه واحد نظری شهریه واحد عملی جبرای واحد نظری جبرانی واحد عملی پایان نامه
علوم انسانی 38,221,722 3,822,172 4,864,583 2,084,821 3,127,232 9,555,421

 

شهریه دانشگاه پردیس خودگردان ارشد امیر کبیر

گروه آزمایشی نرخ ثابت شهریه  نرخ شهریه متغیر  نرخ شهریه متغیر نرخ شهریه پروژه
علوم انسانی 3/300/000 650/000 650/000 650/000
سایر گروه ها 3/450/000 680/000 680/000 680/000

شهریه دانشگاه پردیس خودگردان ارشد فردوسی مشهد

 

نرخ شهریه ثابت  شهریه واحد نظری(دروس جبرانی) شهریه واحد عملی (دروس جبرانی) شهریه واحد نظری شهریه واحد عملی شهریه متغیر پایان نامه
52,371,000 4,801,500 7,419,000 4,364,000 9,600,800 9,900,80

 

میزان شهریه پردیس خودگردان به صورت کامل

متقاضیان محترم ورود به دانشگاه های پردیس خودگردان توجه داشته باشند که این میزان شهریه در برخی از رشته‌ها و برخی از دانشگاه‌ها می باشد. اما هزینه تحصیل در دانشگاه پردیس منحصر به همین نرخ شهریه پردیس‌های خودگردان نخواهد بود. در واقع ، هزینه‌های رفاهی به صورت جداگانه محاسبه می‌گردد.

به نرخ شهریه پردیس‌های خودگردان در تمام مقاطع باید هزینه‌هایی که شاید در هیچ جدولی ذکر نمی‌شود نیز ، اضافه گردد. مانند هزینه ژتون غذا، استفاده از برخی امکانات دانشگاه، رفت و آمد و … بنابراین این میزان هزینه منحصر به هزینه‌های مندرج در جداول نمی‌باشد و چنانچه قصد ثبت نام در هر یک از رشته‌ها و مقاطع دانشگاه هستید، باید این هزینه‌ها را نیز به شهریه دانشگاه پردیس خودگردان  اضافه نمایید.

 

هزینه انصراف از تحصیل دانشگاه پردیس

دانشجویان پس از پذیرش در  رشته های دانشگاه پردیس خودگردان  ، یکی از صندلی‌های خالی را پر می‌نماید. این صندلی همان ظرفیتی است که هر دانشگاه بسته به نیاز و امکانات خود برای پر نمودن آن تقاضا می‌نماید. بنابراین با توجه به اینکه دانشگاه پردیس هزینه‌های خود را از میزان شهریه دانشجویان اخذ می‌نماید، بنابراین چنانچه داوطلبی از ادامه تحصیل در این دانشگاه انصراف دهد، محاسبه دانشگاه در رابطه با نرخ شهریه و منابع برنامه ریزی شده بر هم می‌خورد.

در دانشگاه‌های دولتی به دلیل رعایت عدالت تحصیلی و به دلیل اینکه این خدمات به صورت رایگان عرضه می‌گردند، بنابراین از دانشجویان انصرافی به خاطر اشغال صندلی در ابتدا و انصراف آن در ادامه، هزینه‌ای را اخذ می‌نمایند. در دانشگاه پردیس خودگردان نیز ، اوضاع به همین منوال است. با این تفاوت که اخذ شهریه در این دانشگاه نقش برجسته‌ای را ایفا می‌نماید.

میزان هزینه انصرافی، بسته به دانشگاه مورد پذیرش شما و با محاسبه سودی که هر دانشگاه در شهریه دانشگاه پردیس خودگردان خواهند داشت، محاسبه می‌گردد. بنابراین این میزان جریمه می‌تواند بسته به دانشگاه، متفاوت باشد. جهت اطلاع از چگونگی محاسبه ، می‌توانید با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. 

 

کانال اطلاع رسانی شهریه دانشگاه پردیس خودگردان

کانال اطلاع رسانی شهریه دانشگاه پردیس خودگردان

 

مزیت‌های تحصیل در دانشگاه بین الملل پردیس خودگردان

یکی از مهم ترین مزیت دانشگاه پردیس خودگردان ، این است که تحت نظرت وزارت علوم است. مزیت دیگر آن این  است که تعهد خدمت دانشگاه بین الملل پردیس خودگردان فقط مخصوص دوره روزانه است و دیگر دوره ها نیازی به خرید تعهد یا مدرک خود ندارندبه دلیل اینکه این افراد مشمول پرداخت شهریه بودند و از تحصیل رایگان برخوردار نبودند.و از دیگر مزیت این انشگاه این است که بدون انصراف از تحصیل میتواند در کنکور شرکت کند و هیچ محدودیتی ندارد ولی انصراف از خود دانشگاه پردیس خودگردان هزینه و جریمه سنگینی خواهد داشت بایدکه باید شهریه ثابت ترم های باقی مانده رو پرداخت کنید.

اعتبار مدرک دانشگاه پردیس خودگردان

شاید یکی از دغدغه متقاضیان دانشگاه بین الملل پردیس خودگردان میزان اعتبار این نوع دانشگاه ها باشد و اینکه آیا مورد تایید سازمان ها است یا خیر؟ مدارک دانشگاه خودگردان پردیس تحت نظارت وزارت علوم می‌باشد و به همین علت است که جای نگرانی نخواهد بود چون اعتبار این مدرک با اعتبار مدارک دانشگاه دولتی یکسان است و علاوه بر آن با وجود اساتید مجرب و سطح تدریس باکیفیت این نوع دانشگاه ها از اعتبار بالایی برخوردارند.

 

برای کسب اطلاعات درباره دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور وارد شوید.

 

سامانه اطلاع از شهریه پردیس خودگردان ایران تحصیل

سایت ایران تحصیل در حوزه های مختلف مورد نیاز داوطلبان و دانشجویان در حال کار و ارائه خدمات می باشد. اطلاع رسانی یکی از وظایفی است که مبنا و هدف طراحی این وب سایت قرار گرفت. زیرا بسیاری از داوطلبان و متقاضیان محترم کنکور به دلیل همین عدم اطلاع از اخبار کنکوری و دانشگاهی، ضربات جبران ناپذیر و یا هزینه های اضافی گزافی را متقبل شده اند. اما کار اعضای تیم ایران تحصیل منحصر به همین اطلاع رسانی نمی باشد.

ایران تحصیل متشکل از تیم متخصص و مشاورین است که در تمامی زمینه ها متخصص می باشند و می توانند در انجام امور داوطلبان به صورت کاملا حرفه ای و با تخصص عمل نمایند. انتخاب رشته، محاسبه شهریه دانشگاه پردیس خودگردان  ، معرفی شرایط ثبت نام در پردیس خودگردان ، معرفی رشته های پردرآمد و … از جمله اموری است که داوطلبان بسیار به آن نیازمندند.

تیم بزرگ ایران تحصیل بسیار پر انرژی و در تمامی روزها و ایام هفته، آماده ارائه خدمات به داوطلبین محترم می باشند. راه های برقراری ارتباط ما با شما داوطلبین محترم به گونه ای است که می توانید همه روزه و در هر ساعت این ارتباط را برقرار نمایید. اطلاع کامل از شهریه دانشگاه پردیس خودگردان  ،  اعتبار مدرک پردیس خودگردان و نرخ شهریه پردیس خودگردان در تمام مقاطع با تماس امکان پذیر است.

 

جهت اطلاع از شهریه دانشگاه پردیس خودگردان  و نرخ شهریه پردیس های خودگردان در تمام مقاطع انتخاب رشته و نحوه پذیرش در دانشگاه پردیس از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

بیشتر بدانید

پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان

لیست دانشگاه های پردیس خودگردان

ثبت نام ارشد پردیس ارس دانشگاه تهران ۱۴۰۲ + شرایط و رشته ها

2/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا شهریه تمام دانشگاه های پردیس خودگردان یکسان است؟

بله، با توجه به مطالب شرح داده شده، شهریه هر دانشگاهی در هر شهری می تواند متفاوت باشد اما میانگین کل شهریه ها را نیز در مطلب میتوانید بخوانید.

آیا مدارک دانشگاه های بین الملل پردیس خودگردان از اعتبار کافی برخوردار است؟

همانطور که در مطلب مقاله  درباره اعتبار مدرک توضیح داده شده، بدلیل اینکه دانشگاه های پردیس خودگردان تحت نظارت وزارت علوم هستند مدرک این دانشگاه ها با مدارک دانشگاه های دولتی تفاوت چنداندی ندارد.

اطلاع از شهریه پردیس خودگردان در چه سامانه است؟

سامانه اطلاع از شهریه پردیس خودگردان در متن به آن اشاره شده است و با یک کلیک میتوانید از سایت مورد نظر بازدید بفرمایید.

نحوه و زمان پرداخت شهریه دانشگاه پردیس خودگردان چگونه است؟

همانطور که در متن مشاهده کردید، شهریه دانشگاه از دو بخش شهریه ثابت و متغیر تشکیل شده است که دانش جویان جدیدالورود باید در اول ترم کل شهریه ترم را حساب کنند ولی از ترم دوم به بعد تا پایان ترم فرصت واریز شهریه متغیر را دارند.

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)