تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
دانشگاه بدون کنکور 98

دانشگاه بدون کنکور 1400-1401

دانشگاه بدون کنکور 98
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

تحصیل در دانشگاه بدون کنکور امروزه با شرایط جدید در دانشگاه های کشور فراهم گردیده به صورتی که هر یک از افراد جامعه در صورتی که قصد تحصیل در دانشگاه های کشور را داشته باشند می توانند به صورت بدون آزمون وارد دانشگاه شوند ضمنا پذیرش دانشگاه بدون کنکور برای تمامی داوطلبانی که علاقه به تحصیل داشته باشند فراهم خواهد بود و هیچ محدودیتی از لحاظ سنی و مدرکی برای داوطلبان وجود نخواهد داشت.

پذیرش در دانشگاه بدون آزمون برای ترم مهر و بهمن  در تمامی دانشگاه های کشور اعم از دانشگاه های سراسری – آزاد – علمی کاربردی – پیام نور – غیر انتفاعی امکان پذیر خواهد بود.

 

آیا قصد ادامه تحصیل دارید و نمیدانید چگونه وارد دانشگاه شوید؟

آیا می دانید با هر مدرک تحصیلی و هر سنی که دارید می توانید وارد دانشگاه شوید؟

حتی اگر شاغل باشید و تایم کاری تان اجاره تحصیل به شما ندهد می توانید به صورت نیمه وقت دانشجو شوید و مدرک تحصیلی بگیرید.

پذیرش دانشگاه های بدون کنکور در مقاطع کاردانی – کارشناسی – کارشناسی ارشد و دکتری انجام می گیرد.

 

جهت ثبت نام دانشگاه بدون کنکور– اطلاع از رشته ها و دانشگاه های بدون کنکور و مشاوره انتخاب رشته با مشاوران مرکز ثبت نام دانشگاه تماس بگیرید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

اینکه چه رشته ای در چه دانشگاهی برای شما مناسب است باید از جهات مختلف من جمله هزینه تحصیل در هر یک از دانشگاه ها بازار کار هر یک از رشته ها و همچنین اعتبار مدرک هر دانشگاه برای بازار کار و خارج از کشور که توسط مشاوران مرکز راهنمایی های لازم برای شما انجام خواهد گرفت.

 

لیست دانشگاه بدون کنکور

امرزوه پذیرش در دانشگاه و رشته های مورد علاقه کار سختی نمی باشد. زیرا بسیاری از دانشگاه ها برخلاف گذشته ، پذیرش خود را به صورت بدون آزمون انجام می دهند. دانشگاه های مختلفی اقدام به پذیرش رشته های بدون کنکور می نمایند . دانشگاه بدون کنکور همانند دانشگاه آزاد ، دانشگاه غیر انتفاعی ، دانشگاه جامع علمی کاربردی ، دانشگاه های پردیس خودگردان و همچنین ، دانشگاه پیام نور ، و برخی از دانشگاه های سراسری در برخی از رشته ها داوطلبان را بدون کنکور ثبت نام می نمایند.

دانشگاه علمی کابردی در مرحله اولیه داوطلبان را در دو مقطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی پذیرش می نماید. حسن دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی در این است که داوطلبان برای انتخاب رشته های کاردانی بدون کنکور نیازی به انتخاب رشته های مرتبط با گواهی دیپلم دبیرستان خود نخواهند داشت و به همین دلیل به راحتی می توانند در هر یک از رشته های مورد علاقه اقدام به انتخاب رشته نمایند.

در ادامه به تفکیک در رابطه با شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه و همچنین نحوه ثبت نام و زمان ثبت نام آنان خواهیم پرداخت. اما چنانچه سوالی برای شما ایجاد گردید، برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین  متخصصین ایران تحصیل با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور در دو ترم مهر و بهمن می باشد. ثبت نام برای کلیه دانشگاه ها و رشته های مختلف به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه هر یک از این دانشگاه ها صورت خواهد پذیرفت.

 

 

شرایط ثبت نام دانشگاه بدون کنکور مهر

 

 

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور

هر دانشگاه در هر رشته ای برای پذیرش دانشجو ضوابط مشخص خود را دارد ، زمان پذیرش دانشجو برای هر دانشگاه متفاوت است به عنوان مثال از ثبت نام بدون کنکور ترم مهر  از اواخر خرداد ماه آغاز می شود.

 

جهت اطلاع از شرایط و ضوابط دانشگاه های بدون کنکور و ثبت نام با مشاوران مرکز تماس بگیرید

 

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور برای هر یک از دانشگاه ها با توجه به دفترچه و همچنین زمان ثبت نام و سامانه در نظر گرفته شده برای ثبت نام صورت خواهد پذیرفت. چنانچه متقاضی ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد می باشید، در هر سال دو بار می توانید نسبت به انجام ثبت نام در دو ترم مهر و ترم بهمن اقدام نمایید. دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد بر روی سامانه مربوط به دانشگاه قرار خواهد گرفت.

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور برای رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی که در دو مقطع کاردانی و کارشناسی می باشد نیز ، در دو ترم مهر و بهمن در سامانه سنجش و آموزش کشور برای واجدین شرایط امکان پذیر خواهد بود. داوطلبان و متقاضیان این دانشگاه توجه داشته باشند که امکان ثبت نام در این دانشگاه ابتدا در مقطع کاردانی و سپس در مقطع کارشناسی وجود خواهد داشت.

یکی دیگر از دانشگاه بدون کنکور  دانشگاه پیام نور می باشد. ثبت نام پیام نور بدون کنکور در سال های اخیر بر اساس سوابق تحصیلی در برخی از رشته امکان پذیر گشته است. بنابراین آن دسته از داوطلبانی که بتوانند در زمان مقرر نسبت به ثبت نام و دریافت دفترچه اقدام نمایند، بر اساس سوابق تحصیلی می توانند در این دانشگاه و رشته های انتخابی خود پذیرفته شوند.

با توجه به شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ، آن دسته از داوطلبانی که واجد شرایط ثبت نام باشند ، می توانند بر اساس سوابق تحصیلی و مطابق با اعلام و اطلاعیه سامان سنجش و آموزش کشور ، نسبت به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه اقدام نمایند. متقاضیان ورود به این دانشگاه نیز ، در دو ترم مهر و بهمن ، می توانند اقدام به ثبت نام و انتخاب رشته نمایند.

در سال های اخیر ، برخی از دانشگاه های سراسری نیز ، بر اساس سوابق تحصیلی ، اقدام به جذب داوطلبان در رشته های مختلف تحصیلی می نمایند. لذا متقاضیان هر یک از رشته ها می توانند در زمان مقرر و با توجه به دفترچه راهنما در سایت سازمان سنجش و آموزش کشور ، اقدام به ثبت نام نمایند.

 

برای ثبت نام پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان کلیک کنید.

 

انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه مهر

 

پذیرش بدون کنکور دانشگاه

پذیرش بدون کنکور دانشگاه

 

انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه مهم ترین قدم :

گذشته از مسائل مهمی همچون شهریه و اعتبار مدرک هر دانشگاه مهم ترین موضوع در تعیین هدف انتخاب رشته است که با توجه به موارد زیر انجام می گیرد :

 • بازار کار رشته مورد نظر

 • هدف فرد دانشجو از تحصیل

 • دانشگاه هایی که این رشته را ارائه می کنند

 • استعدادیابی تحصیلی و شغلی دانشجو

 • و بسیاری از فاکتورهای دیگر که مشاور برای شما مشخص خواهد کرد

پذیرش بدون کنکور دانشگاه در هر یک از رشته ها و دانشگاه های مختلف با شرایط متفاوتی روبه رو خواهد بود. به عنوان مثال شرط معدل در دانشگاه علمی کاربردی یکی از جزئیات پذیرش در این دانشگاه می باشد. در حالی که ممکن است پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد در برخی از واحدهای این دانشگاه و در برخی از رشته ها بدون توجه به سوابق تحصیلی صورت می پذیرد.

دانشگاه پردیس خودگردان نیز یکی از دانشگاه هایی است که داوطلبان را در رشته های مختلف پذیرش می نماید. بنابراین هر یک از داوطلبان می توانند در رشته های مورد علاقه خود با توجه به زمان ثبت نام ، نسبت به ثبت نام در این دانشگاه اقدام نمایند. شرایط تحصیل در دانشگاه پردیس با توجه به میزان بالا بودن شهریه آن ، برای برخی از داوطلبان بسیار سخت می باشد.

 

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان کلیک کنید.

 

ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد

بر خلاف سال های گذشته که هر یک از دانشجویان پس از اتمام تحصیلات در مقطع کارشناسی استرس کنکور ارشد را داشت در دوسال اخیر امکان پذیرش بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد هم بوجود آمده که در دانشگاه های کشور فراهم شده.

دانشگاه های سراسری – پیام نور – آزاد و غیرانتفاعی با شرایط مختلف جهت پذیرش دانشجو ارشد بدون آزمون اقدام می نمایند هر دانشگاه جهت پذیرش شرایط ویژه ای را داراست که نسبت به رشته مورد نظر نیز متغیر است.

مهم ترین ملاک جهت پذیرش دانشجویان ارشد به صورت بدون کنکور سابقه تحصیلی ایشان یعنی همان معدل مدرک کارشناسی است که هر دانشگاه حد معینی را برای این پذیرش دانشجو ملاک قرار داده است.

 

جهت اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کلیک کنید

 

انجام ثبت نام بدون کنکور دانشگاه برای تمامی دانشگاه ها در سراسر کشور ، به صورت الکترونیک می باشد.هزینه ثبت نام مطابق با دفترچه ثبت نام ، برای هر یک از داوطلبان مقرر شده است و بنابراین هر یک از این داوطلبان می توانند با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب هزینه ثبت نام را واریز نمایند و شماره سریال ثبت نام را دریافت نمایند.

ثبت نام برای رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری با توجه به ثبت نام سامانه سنجش و آموزش کشور صورت خواهد پذیرفت. لذا کلیه داوطلبان می توانند با دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام ، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. ثبت نام برای دانشگاه بدون کنکور  سراسری در دو مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد با توجه به شرایط تعیین شده و متفاوت صورت خواهد پذیرفت.

 

جهت اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی کلیک کنید.

 

زمان ثبت نام دانشگاه بدون آزمون

 

زمان ثبت نام دانشگاه بدون آزمون

زمان ثبت نام دانشگاه بدون آزمون

 

ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه سراسری در رشته های محدود در هر یک از گروه های آزمایشی صورت خواهد پذیرفت. داوطلبان توجه داشته باشند که ادامه تحصیل در هر یک از دانشگاه بدون کنکور با توجه با شهریه برای پذیرفته شدگان همراه خواهد بود. لذا آن دسته از داوطلبانی که در هر یک از رشته های این دانشگاه پذیرفته شوند ، لازم است مطابق با جدول شهریه انتخاب واحد همراه خواهد بود.

دفترچه بدون آزمون دانشگاه آزاد مهر همزمان با انتخاب رشته دانشگاه های سراسری در مرداد ماه منتشر خواهد گردید. همانطور که ذکر گردید دانشگاه آزاد در دو ترم مهر و بهمن اقدام به پذیرش داوطلبان می نماید. دفترچه ثبت نام بهمن ماه نیز در زمان بهمن منتشر خواهد گردید. لذا هر یک از داوطلبان لازم است منطبق با دفترچه راهنمای ثبت نام ، اقدام به ثبت نام نمایند.

آن دسته از داوطلبانی که مایل و علاقه مند به ثبت نام در دانشگاه بدون کنکور می باشند ، می توانند با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایند تا بتوانند از اطلاعات لازم بهره مند گردند. سامانه ایران تحصیل در اختیار تمامی علاقه مندان در کلیه رشته ها و مقاطع تحصیلی می باشد که با توجه به آن علاوه بر انجام ثبت نام ، می توانید از مشاوره انتخاب رشته نیز بهره مند گردید.

 

 

من مدرک پیش دانشگاهی را ندارم آیا می توانم در دانشگاه بدون کنکور  ثبت نام نمایم؟

دانشگاه جامع علمی کاربردی برای ثبت نام متقاضیان از متقاضیانی که فاقد گواهی پیش دانشگاهی هستند، ثبت نام به عمل خواهد آورد. آن دسته از داوطلبانی که مایل به ادامه تحصیل می باشند می توانند به راحتی و در زمان مقرر، اقدام به ثبت نام نمایند.

بنده کارمند می باشم و دیپلمه هستم. از طرف اداره و طبق بخشنامه های ابلاغ شده ما موظف به دریافت مدرک کارشناسی می باشیم. با توجه به اینکه بیشتر ساعات بنده در اداره صرف می شود کدام یک از دانشگاه ها برای ادامه تحصیل با این وضعیت مناسب می باشد؟

دانشگاه های مختلف شرایط متفاوتی برای ادامه تحصیل دارند. با توجه به شرایط موجود شما ، شاید مناسب ترین گزینه را بتوان دانشگاه پیام نور دانست. زیرا این دانشگاه به صورت غیر حضوری و خودخوان امکان ادمه تحصیل را برای کلیه دانشجویان خود فراهم نموده است.

 

شرایط تغییر رشته در مقطع کارشناسی برای پذیرش در رشته های بدون کنکور دانشگاه های سراسری چیست؟

چگونه می توانم از زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه اطلاع یابیم؟

آیا در رشته های پرمتقاضی نیز پذیرش بدون کنکور دانشگاه خواهیم داشت؟

شهریه کدام یک از دانشگاه بدون کنکور  پایین تر می باشد ؟

کدام یک از دانشگاه های مطرح شده از سطح علمی بالاتری برخوردار یم باشد؟

چنانچه از معدل بالایی برخوردار نباشیم آیا می توانیم در رشته های پرمتقاضی پذیرفته شویم؟

 

 

برای دریافت پاسخ سوالات مطرح شده و همچنین دست یابی به اطلاعات بیشتر ، انجام ثبت نام ، مشاوره انتخاب رشته ، آموزش نحوه انتخاب رشته دانشگاه بدون کنکور با شماه های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط

ثبت نام دانشگاه دولتی شرط معدل

لیست شهرهای پرستاری بدون کنکور

دانشگاه های آزاد دارای رشته فیزیوتراپی

ثبت نام پیام نور بدون کنکور 

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه 

شرایط ثبت نام دانشگاه بدون آزمون 

پذیرش بدون کنکور دانشگاه

دانشگاه بدون کنکور 

آیا شرکت در دانشگاه بدون کنکور محدودیت سنی دارد؟

هیچ محدودیتی از لحاظ سنی و مدرکی برای داوطلبان وجود نخواهد داشت.

آیا بدون مدرک پیش دانشگاهی امکان شرکت در این دانشگاه موجود است؟

دانشگاه جامع علمی کاربردی برای ثبت نام متقاضیان بدون گواهی پیش دانشگاهی ثبت نام به عمل می آورد.

دفترچه بدون آزمون دانشگاه چه زمانی منتشر میشود؟

 همزمان با انتخاب رشته دانشگاه های سراسری در مرداد ماه منتشر خواهد گردید

مطالب مرتبط

نظرات

 1. یاسمن
  ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

  سلام وقتتون بخیر من دانشجو رشته حقوق هستم کارشناسی پیوسته و سه ترم دیگ لیسانس میگیرم.رشته من توی دبیرستان انسانی بوده.الان خیلی دوست دارم دامپزشکی بخونم. میشه لطفا بگین من از پایه دبیرستان باید رشتمو عوض کنم،یا میتونم دانشگاه ازاد بر دارم،و شرط معدلش چیه،ایا میتونم ترمیم معدل برنم،ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۳

   سلام وقت به خیر نظام آموزشی 6-3-3 مشکلی از جهت انتخاب و تغییر رشته ندارد و اگر دیپلم نظام قدیم باشید حتما باید مدرک پیش دانشگاهی داشته باشید.رشته دامپزشکی در مقطع کاردانی در دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش دارد.حداقل معدلی تعیین نشده اما الویت پذیرش با معدل های بالا و دیپلم مرتبط است.

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۰

   سلام دانشگاه آزادمیتونیدبرید

 2. مریم
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۶

  سلام
  دامپزشکی کاردانی ناپیوسته و دامپزشکی دکتری پیوسته چه تفاوت هایی دارن؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۴

   سلام رشته دامپزشکی بدون کنکور برای کاردانی ناپیوسته میباشد که معمولا دستیار یا تکنسین میشوندو دانشگاه آزاداین رشته را دارد

 3. اناهیتا
  ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۶

  درود و وقت بخیر
  من می خواستم برای ثبت نام رشته دامپزشکی ، کاردانی ناپیوسته دانشگاه ازاد ، بدون کنکور ، ورودی مهرماه اقدام کنم ، می خواستم ببینم مهلت ثبت نام تا چه زمانی هستش؟ اگر ورودی مهز تموم شده ، ورودی بهمن رو میتونم اقدام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۷

   سلام وقت بخیر.
   مهلت ثبت نام مهر به پایان رسیده و میتونید برای ورودی بهمن اقدام کنید.

 4. اناهیتا
  ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۰

  و ببخشید می‌خواستم بدونم که دامپزشکی دانشگاه ازاد ، فقط کاردانی ناپیوسته داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۵

   سلام وقتتون بخیر…بله فقط دانشگاه ازاد

 5. اناهیتا
  ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۸

  درود و وقت بخیر
  من می خوام برای ثبت نام دامپزشکی کاردانی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه ازاد اقدام کنم ، می خواستم یدونم که برای ورودی مهر تا چه تاریخی فرصت دارم؟ اگر ورودی مهر زمانش تموم شده ، برای بهمن می تونم اقدام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۰

   سلام احتمالا تا آخرتابستون فرصت داریم بله ورودی بهمن را میتوانید اقدام کنید

 6. Pari
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۴

  سلام، دیپلم من انسانی است و لیسانسم مترجمی زبان انگلیسی، آیا امکان ادامه تحصیل در رشته دامپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد را دارم یا خیر؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۲

   سلام وقتتون بخیر.
   متاسفانه امسال رشته دامپزشکی دانشگاه آزاد ارائه نشده است.

 7. Maryam
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۵

  سلام وقت بخیر در کدام دانشگاه ها برای کاردانی دامپزشکی پذیرش دارند؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۶

   سلام وقتتون بخیر.
   برای بررسی دانشگاه آزاد به سایت azmoon.org و بقیه دانشگاه ها به سایت sanjesh.org مراجعه کنید.

 8. Kosar
  ۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۱

  سلام زمان ثبت نام کی هست؟ من‌معدلم پایینه اگ بخام ترمیم کنم و از بهمن شرو کنم برای اون بهمن زمان ثبت نام هست تا زمانی ک معدلم رو درست کنم؟کلا میشه بگین زمان‌ثبت نامش چطوری هست؟

  • moshaverarshad
   ۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۹

   سلام ثبت نام رشته های بدون کنکور و همینطور دامپزشکی که کاردانی داره از سایت اصلی دانشگاه ازاد اعلام میشه و تا اخر شهریور فرصت دارید

 9. مینا
  ۳۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۹

  سلام وقت بخیر. من دیپلم تجربی دارم. میخپاستم بدپنم میشه بدون کنکور دامپزشکی ثبتنام کرد با حتما بایذ کنکور بدیم؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۶

   سلام کاردانی دامپزشکی بدون کنکور دانشگاه ازاد هست و ثبت نام از سایت دانشگاه ازاد شروع خواهد شد

 10. کیانی
  ۲۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۹

  با سلام من ۵۰ سالمه دیپلم فنی در سال ۶۷ گرفتم اگر بخواهم در این رشته تحصیل کنم بدون کنکور امکانی هست . متشکرم راهنمایی فرمایید

  • moshaverarshad
   ۲۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۱

   سلام رشته دامپزشکی فقط برای مقطع کاردانی هست که بتونید بدون کنکور ثبت نام کنید و دکتری دام رو حتما باید از طریق کنکور وارد بشید

 11. رضا
  ۱۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۱

  سلام اگه ما برا کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام کنیم مشکلی برا انتخاب رشته کنکورمون پیش نمیاد؟
  که مثلا نتونیم انتخاب رشته کنیم و مانعش بشه

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۵

   سلام شما اگر دیپلم هستید اول باید کاردانی بخونید بعد کارشناسی ناپیوسته یا اینکه مستقیم کارشناسی پیوسته رو انتخاب کنی

 12. مائده
  ۱۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۵

  سلام آیا میشه بدون کنکور دانشگاه بابل دامپزشکی بخونم؟چند ساله؟آیا میتونم بعدش کلینیک بزنم؟و اینکه آزمونی داره؟لطفا جواب بدید ممنون🙏🏻

 13. بابک
  ۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۰

  سلام دوستان بنده دانشجوی دامپزشکی ورودی ۸۶ بودم و ۹۳ فارغ التحصیل شدم،بزارید خیالتون و راحت کنم بدون کنکور دانشجو نمی گیره مطمئن باشید و اینکه رشته خیلی سختیه و باید واقعا تلاش کنید. یا علی

 14. ندا
  ۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۱

  سلام من مدرك ليسانس بهداشت و درمان عمومى از خارج از كشور دارم. خيلى سعى كردم با اين شماره 9099072952
  براى مشاوره تماس بگيرم. ولى موفق نشدم. براى تماس از خارج از كشور اضافه كردن كد ٠٠٩٨ به اول اين شماره كافى هست يا كد ديگرى هم بايد اضافه كنم؟

  • مشاور ارشد
   ۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۰

   سلام از خارج از کشور امکان تماس با این شماره ها نیست با پشتیبانی تماس بگیرید.

 15. امیرحسین
  ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۴۶

  اگر از کاردانی بخونیم تا دکتری چقدر زمان میبره

  • مشاور ارشد
   ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۶

   سلام امیر حسین جان بستگی به خودت داره

 16. مریم
  ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۹

  سلام وقت بخیر من ۱۸سالمه و ساکن خوزستان هستم و دیپلم تجربی دارم
  ایا میتونم تو رشته ی دامپزشکی ازاد بدون کنکور تحصیل کنم؟

  • مشاور ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۹

   سلام و درود رشته دامپزشکی در دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی ارائه نمی شود برای ثبت نام باید در کنکور سراسری شرکت‌نماید.

 17. سوین
  ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۳

  سلام من 18سالمه و دیپلم تجربی دارم و سهمیه جانبازی هم دارم میتونم تو رشته دامپزشکی بدون کنکور ازاد تحصیل کنم؟

  • مشاور ارشد
   ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۱

   شرایط ثبت نام دامپزشکی دانشگاه آزاد با شرکت در کنکور سراسری و کسب رتبه بالا مقدور خواهد بود.

 18. سجاد دین پرور
  ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۱۵

  سلام
  بنده کاردانی علوم آزمایشگاهی دامپزشکی و کارشناسی بهداشت موادغذایی دارم
  میخاستم ببینم می تونم تو رشته دامپزشکی مقطع دکتری بدون آزمون ثبت نام کنم؟

 19. صدف
  ۱۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۸

  اگه کاردانی دام پزشکی وبخونیم بعدش میتونیم کنکور بدیم ودولتی قبول شیم واس کارشناسی؟

 20. farzane
  ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۹

  سلام
  حتما باید مدرک کارشناسی از خارج کشور داشته باشیم که بتونیم بریم دامپزشکی بدون کنکور ازاد؟!

 21. مينا
  ۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۱

  با سلام .جسارتا من داراي كارشناسي مديريت صتعتي و كارشناسي ارشد mba هستم و در دوران دبيرستان ديپلم تجربي دارم.ميخواستم ببينم امكان ثبت نام در رشته دامپزشكي(دكتراي حرفه ايي) بدون ازمون را دارم يا خير؟

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۵

   با سلام و احترام شرایط و نحوه ی ثبت نام در رشته دامپزشکی دانشگاه آزاد رو در مقاله فوق ارائه داده ایم برای اطلاع بیشتر می تونید عضو کانال تلگرامی ایران تحصیل شوید .

 22. اکبر دولتخواه
  ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۱

  باسلام ،50 سال سن دارم مدارک کاردانی داپزشکی ، مهندسی دامپروری ، کارشناسی ارشد علوم دامی گرایش تغذیه و دکترای تخصصی علوم دامی گرایش تغذیه را در کارنامه خود دارم . با احتساب واحد های گذرانده شده چندواحد و چندسال دکترای دامپزشکی طول می کشد . ضمناً ساکن گیلان هستم و نزدیکترین دانشگاه محل تحصل برایم مهم است . با تشکر

 23. احسان
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱

  سلام.این حرفا درسته؟

  • dr-naqizade
   ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۹

   سلام وقت بخیر دامپزشکی بدون آزمون دانشگاه آزاد بله درسته شما جهت اطلاع از لیست شهرهایی که ارائه میکنه میتونید با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید و راهنمایی بگیرید

   • ارام
    ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۷

    سلام دامپزشکی بدون کنکور شرایطش چیه؟

    • moshaverarshad
     ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۲

     سلام ارام
     جهت دریافت اطلاع از زمان و شرایط ثبت نام با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

ایران تحصیل
تماس با مشاور