تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
ثبت‌نام مجدد کنکور سراسری

ثبت نام مجدد کنکور سراسری 1401 + آخرین مهلت

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۰
ثبت‌نام مجدد کنکور سراسری
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

زمان و مراحل ثبت نام مجدد کنکور سراسری 1401 به زودی مشخص می شود. بر اساس روال معمول هر ساله، آن دسته از داوطلبانی که در بازه زمانی اولیه اختصاص داده شده برای ثبت نام کنکور به هر دلیلی موفق به نام نویسی نشده اند می توانند در مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه اقدام نمایند.

همچنین در این بازه زمانی ثبت نام مجدد کنکور سراسری یک مهلت مجدد برای ویرایش ثبت نام کنکور سراسری متقاضیانی که فرم آن ها نیازمند اصلاح یا تغییر می باشد نیز فراهم شده است.

در ادامه خواهیم دید که ثبت نام مجدد کنکور سراسری در چه تاریخ و به چه صورتی خواهد بود. اما چنانچه در این باره با سوال یا ابهامی مواجه شدید و یا در هنگام وارد کردن اطلاعات با مشکلی مواجه شدید، می توانید با کارشناسان آزمون سراسری ما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

 

 

جهت اطلاع از جدیدترین تغییرات ثبت نام مجدد کنکور سراسری، مهلت ثبت‌نام مجدد کنکور سراسری، سامانه ثبت‌نام دوباره کنکور، شرایط ثبت‌نام مجدد کنکور سراسری، نحوه ثبت‌نام مجدد در کنکور سراسری  و  مشکلات ثبت نام مجدد در کنکور سراسری از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور

9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام مجدد کنکور سراسری

 

زمان ثبت‌نام مجدد کنکور سراسری

زمان ثبت‌نام مجدد کنکور سراسری

 

سازمان سنجش هر ساله یک بازه زمانی مشخص را جهت ثبت نام کنکور سراسری تعیین کرده و متقاضیان می بایستی با توجه به محتوای دفترچه راهنما، فرم تقاضانامه خود را تکمیل نمایند.

در این میان، امکان دارد که برخی از علاقه مندان به دلایل گوناگونی نتوانند در مهلت مقرر نام نویسی را انجام دهند. به همین منظور سازمان سنجش فرصتی دوباره را جهت ثبت نام مجدد کنکور سراسری در اختیار این داوطلبان قرار می دهد تا شانس شرکت در این آزمون بزرگ را داشته باشند.

از سوی دیگر، با توجه به لزوم و اهمیت وارد کردن اطلاعات درست در فرم تقاضانامه، اگر فردی هر کدام از مشخصات خود را عمدا یا سهوا به اشتباه ثبت نماید، متخلف شناخته شده و عواقب بعدی متوجه وی خواهد بود.

به همین دلیل، برای رفاه حال متقاضیانی که هر کدام از بندهای فرم نام نویسی آن ها نیازمند تغییر، اصلاح یا ویرایش هست نیز فرصتی تحت عنوان مهلت مجدد برای ویرایش ثبت نام کنکور سراسری در نظر گرفته می شود.

معمولا بازه زمانی ثبت نام مجدد کنکور سراسری  چند روزه استکه شما در این محدوده زمانی می‌توانید ثبت نام  یا ویرایش اطلاعات خود را انجام دهید. به یاد داشته باشید که ثبت نام مجدد کنکور به هیچ وجه تمدید نمی شود. لذا بهتر است در اولین فرصت اقدامات خود را انجام دهید.

 

جهت کسب اطلاعات در مورد کد رشته محل در ثبت نام کنکور چیست؟ روی لینک کلیک کنید.

 

زمان ثبت نام مجدد کنکور سراسری 

در چند سال اخیر مهلت اولیه ثبت نام کنکور سراسری بهمن ماه بوده است. به طوری که در سال گذشته از تاریخ 12 الی 18 بهمن ماه متقاضیان توانستند با ارائه مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری ، نام نویسی را انجام دهند. البته این تاریخ دو روز دیگر جهت نام نویسی جاماندگان و همچنین ویرایش اطلاعات در نظر گرفته است.

اگر چه زمان ثبت نام کنکور پیش رو هنوز دقیقا مشخص نشده است، اما بر اساس روال معمول انتظار می رود که این فرایند در نیمه دوم بهمن ماه انجام گیرد.

مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری نیز حدود یک ماه بعد یعنی در اسفند ماه می باشد. به طوری که در سال گذشته از 10 الی 16 اسفند برای این منظور در نظر گرفته شد. این مهلت توسط سازمان سنجش تعیین و اطلاع رسانی می شود.

از آنجا که در مورد ثبت‌نام مجدد کنکور سراسری 1401 هنوز اطلاعیه های از سوی سایت سازمان سنجش کنکور منتشر نشده است، نمی توان گفت که دقیقا چه زمانی است. به محض مشخص شدن، این مقاله بروز رسانی خواهد شد و تمامی جزئیات در اختیار داوطلبان گرامی قرار خواهد گرفت. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که این آخرین مهلت ثبت‌نام می باشد و پس از اتمام آن دیگر امکان نام نویسی وجود نخواهد داشت. بنابراین شما باید از این فرصت استفاده کنید و هر گونه مشکل و ابهامی داشته باشید میتوانید با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید.

جهت اطلاع از ثبت نام کنکور آزمایشی سنجش روی لینک کلیک کنید.

 

زمان نام نویسی مجدد کنکور

زمان نام نویسی مجدد کنکور

 

نحوه انجام ثبت نام کنکور سراسری در مهلت جدید

همانطور که تمامی مراحل ثبت نام مهلت اولیه از طریق سامانه ثبت نام کنکور سراسری یعنی سایت سازمان سنجش انجام می شود، ثبت‌نام مجدد کنکور سراسری نیز در همین سامانه صورت می گیرد. بدین ترتیب تمامی علاقه مندان به دوره های روزانه، شبانه، نيمه‌حضوری، مجازی، پرديس خودگردان، پيام‌ نور، غيرانتفاعی و دانشگاه آزاد اسلامی می توانند از این فرصت استفاده نمایند. توصیه می کنیم که داوطلبان گرامی حتما قبل از هر گونه اقدامی ابتدا دفترچه راهنمای ثبت‌نام را با دقت مطالعه کرده و سپس موارد لازم را تکمیل کنند. به منظور آشنایی کامل دوستان عزیز با روند انجام این کار، تمامی مراحل را به صورت تصویری ارائه می دهیم.

 

 • آدرس سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org را در موتور جستجو گر خود وارد کرده و با کلیک بر روی گزینه ” سراسری” که در منوی سمت راست قرار دارد، کلیک نمایید.

 

زمان نام نویسی در کنکور سراسری

زمان نام نویسی در کنکور سراسری

 

 

 • حال می توانید لینک فعال ” ثبت نام مجدد کنکور سراسری ” را انتخاب نمایید.

 

مهلت مجدد برای ویرایش ثبت نام کنکور در زمان دریافت کارت ورود به جلسه

مهلت مجدد برای ویرایش ثبت نام کنکور در زمان دریافت کارت ورود به جلسه

 

 • با توجه به آنکه باید شماره سریال کارت اعتباری را جهت شروع فرایند وارد کنید، ابتدا می بایست با کلیک بر روی گزینه ” خرید سریال ثبت نام ” به بخش خرید کارت بروید.

 

مهلت مجدد برای ویرایش ثبت نام کنکور

مهلت مجدد برای ویرایش ثبت نام کنکور

 

 

 • در صفحه بعد با توجه به دوره هایی که قصد ثبت‌نام دارید و همچنین خدمات مورد انتظار، تیک هر کدام از گزینه ها را بزنید.

 

کارت اعتباری ویرایش ثبت نام کنکور

کارت اعتباری ویرایش ثبت نام کنکور

 

 • پس از طی کردن مراحل لازم برای خرید کارت، مطابق با صفحه زیر اطلاعات خواسته شده از کارت بانکی عضو شبکه شتاب را وارد کرده و هزینه مورد نظر را واریز نمایید.

 

ویرایش ثبت‌نام کنکور

ویرایش ثبت‌نام کنکور

 

 • در این مرحله مجددا به صفحه اول برگشته و ” دکمه تایید و ادامه – گام بعدی ” را انتخاب کنید.

 

لینک ثبت‌نام کنکور سراسری

لینک ثبت‌نام کنکور سراسری

 

 • سریال ثبت نام را وارد کنید تا به صفحات بعد بروید.

 

سریال ثبت نام مجدد آزمون سراسری

سریال ثبت نام مجدد آزمون سراسری

 

 

 • حال باید نوع مدرک را مشخص نمایید.

 

سایت مهلت مجدد ویرایش ثبت نام برای کنکور

سایت مهلت مجدد ویرایش ثبت نام برای کنکور

 

 • کد سوابق دیپلم و کد دانش آموزی دیپلم را درج کنید.
آموزش نام نویسی کنکور سراسری

آموزش نام نویسی کنکور سراسری

 

 • عکس جدید و با کیفیت پرسنلی خود را در سایز و حجم خواسته شده بارگذاری کنید.

عکس برای ثبت نام مجدد کنکور

عکس برای ثبت نام مجدد کنکور

 

 

جهت دریافت سامانه ثبت نام کنکور سراسری روی لینک کلیک کنید.

 

زمان و نحوه ویرایش ثبت نام کنکور سراسری در مهلت مجدد

همانطور که ذکر شد، مهلت مجدد برای ویرایش نام نویسی کنکور سراسری با نام نویسی مجدد همزمان بوده و امکان ویرایش یا اصلاح اطلاعات افرادی که قبلا نام نویسی کرده اند وجود دارد. در زیر با نحوه ویرایش اطلاعات کنکور سراسری آشنا می شویم.

 

 • وارد شدن به سایت سازمان سنجش
 • کلیک بر روی لینک فعال ” ثبت‌نام مجدد کنکور سراسری “
 • در سمت راست صفحه بر وی گزینه ” ویرایش اطلاعات ” کلیک نمایید.
 • در مرحله بعد، لازم است که کد رهگیری و شماره پرونده ایی که به هنگام ثبت‌نام دریافت نموده اید را وارد کنید. فراموش نکنید که بایستی نوع نظام آموزشی که در آن تحصیل کرده را نیز در قسمت های مربوطه تعیین و سپس دکمه تائید را بزنید.
 • در صفحات بعد قادر خواهید بود تا به ویرایش اطلاعات خود بپردازید ودر نهایت آنها را تایید کنید.

حال ممکن است برخی از دانش آموزان مشکلاتی را در رابطه با نام نویسی مجدد کنکور سراسری و ویرایش اطلاعات خود داشته باشند که می‌توانند آن را به راحتی با  کارشناسان ایران تحصیل در میان بگذارند.

 

جهت ورود به سامانه ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور روی لینک کلیک کنید.

 

مهلت مجدد برای ویرایش ثبت نام کنکور در زمان دریافت کارت ورود به جلسه

علاوه بر فرصتی که به هنگام نام نویسی مجدد کنکور سراسری جهت ویرایش داده می شود، یک مهلت دیگر در زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارائه می گردد.

به نحوی که دو الی چهار روز قبل از زمان برگزاری کنکور، داوطلبین می توانند یک سری اطلاعات محدود از قبیل نام، نام خانوادگی، نام پدر، شماره شناسنامه و شماره ملی را تغییر دهند. همچنین، امکان تغییر یا جایگذاری معدل نیز در این مهلت وجود دارد.

هنوز زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری پیش رو مشخص نشده است، اما متقاضیان عزیز می توانند با برقراری تماس با کارشناسان ایران تحصیل در مورد آخرین اخبار مربوط به این آزمون مطلع شوند. 

 

مهلت مجدد ثبت‌نام در کنکور سراسری

مهلت مجدد ثبت‌نام در کنکور سراسری

 

رعایت نکات قبل از ثبت‌نام مجدد در کنکور سراسری 1401

کلیه داوطلبان عزیز برای این که نام نویسی کنکور سراسری آنها تکمیل شوند باید موارد زیر را رعایت کنند:

 • دفترچه راهنمای ثبت‌نام کنکور سراسری 1401 را دانلود کرده و به خوبی مطالعه کنند.
 • کارت اعتباری خریده و شماره سریال آن را ذخیره کنند.
 • از سامانه جمع‌آوری اطلاعات و سوابق تحصيلی داوطلبان آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها کد سوابق تحصیلی خود را دریافت کنند که برای این کار می توانند به نشانی: http://dipcode.medu.ir مراجعه کنند. حال هر گونه مشکلی در رابطه با مشاهده کد سوابق تحصیلی داشته باشند باید آن را در همین سامانه برطرف کنند که کارشناسان ایران تحصیل می توانند به آنها کمک کنند.

 

جهت دریافت اطلاعات در مورد ثبت نام کنکور وزارت بهداشت روی لینک کلیک کنید.

 

به منظور آشنایی با تغییرات ثبت‌نام مجدد کنکور سراسری، مهلت ثبت‌نام مجدد کنکور سراسری، سامانه ثبت‌نام دوباره کنکور، مهلت مجدد برای ویرایش ثبت‌نام کنکور سراسری، شرایط ثبت‌نام مجدد کنکور سراسری، نحوه ثبت‌نام مجدد در کنکور سراسری، مشکلات ثبت‌نام مجدد در کنکور سراسری و ویرایش ثبت‌نام کنکور سراسری از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور

9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

رعایت نکات ثبت‌نام در کنکور

رعایت نکات ثبت‌نام در کنکور

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله تلاش کردیم تا علاوه بر توضیح در مورد زمان تقربیی و مراحل نام نویسی مجدد کنکور سراسری ، به نحوه ویرایش اطلاعات نیز بپردازیم.

همچنین، چنانچه متقاضیان گرامی نیازمند آشنایی با نحوه برنامه ریزی، تست زنی و مطالعه برای کنکور سراسری هستند، می توانند روش های قبولی را مطابق با روش درس خواندن نفرات برتر از کارشناسان ایران تحصیل دریافت کنند. همکاران ما در تمامی روزهای کاری هفته از ساعت 8 صبح الی 12 شب پاسخگوی تمامی سوالات خواهند بود.  

 

جهت دانلود این مقاله کلیک کنید.

 

مطالب مرتبط

مشاوره تضمینی کنکور

ثبت نام دانشگاه سراسری بدون کنکور

روش صحیح درس خواندن کنکور

مصاحبه با نفرات برتر کنکور

ثبت‌نام مجدد کنکور سراسری

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام مجدد کنکور سراسری چه زمانی است؟

مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری حدود یک ماه بعد از اتمام  زمان ثبت نام اولیه، یعنی در اسفند ماه می باشد. به طوری که در سال گذشته از 10 الی 16 اسفند برای این منظور در نظر گرفته شد.

مهلت مجدد برای ویرایش ثبت نام کنکور  سراسری در چه زمانی خواهد بود؟

مهلت مجدد برای ویرایش ثبت نام کنکور سراسری با نام نویسی مجدد همزمان بوده و امکان ویرایش یا اصلاح اطلاعات افرادی که قبلا ثبت نام کرده اند وجود دارد.

برای ثبت نام مجدد کنکور سراسری چه باید کرد؟

ثبت نام مجدد کنکور سراسری از طریق سایت سازمان سنجش صورت می گیرد.

ثبت نام مجدد کنکور سراسری چگونه است؟

در این مقاله می توانید راهنمای تصویری ثبت نام مجدد کنکور سراسری را مشاهده فرمایید. 

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور