تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
ثبت نام مجدد کنکور سراسری 98

ثبت نام مجدد کنکور سراسری 1400

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۰
ثبت نام مجدد کنکور سراسری 98
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

ثبت نام مجدد کنکور سراسری فرصتی برای آن دسته از داوطلبانی است که به هر دلیلی در مرحله اول موفق به ثبت نام کنکور نشده‌اند و یا اقدامی در رابطه با ثبت نام انجام نداده‌اند لذا پیرو این اطلاعیه ثبت نام جاماندگان کنکور 1400 از امروز انجام خواهد گرفت.

 

دسته دوم جاماندگان از ثبت نام کنکور را متقاضیانی شامل می‌شود که ثبت نام نموده‌اند اما اطلاعات آنان نیازمند ویرایش می‌باشد. به اطلاع می رسانیم آن دسته از داوطلبانی که در مرحله اول ثبت نام موفق به اخذ کد سوابق تحصیلی خود از سامانه dipcode.medu.ir نشده اند و یا به هر دلیلی کد سوابق خود را به صورت اشتباه وارد سیستم نموده اند حتماً در مهلت ثبت نام مجدد کنکور نسبت به ویرایش اطلاعات وارده اقدام نمایند.

 

همزمان با انتشار اطلاعیه ثبت نام کنکور سراسری سنجش کلیه داوطلبان عزیز می‌توانند با استفاده از سامانه سنجش و یا تماس با سامانه ثبت نام کنکور سنجش به شماره های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران) نسبت به ثبت نام مجدد و یا ویرایش اطلاعات آزمون اقدام نمایند.

 

آن دسته از داوطلبانی که متقاضی رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد  و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور می‌باشند نیز، در زمان مشخص شده می‌توانند با تماس با مرکز از جزئیات مطلع گردند.

 

 

داوطلبان محترم جهت انجام ثبت نام مجدد کنکور سراسری – ویرایش اطلاعات اشتباه وارد شده داوطلبان در مرحله اول ، انجام ثبت نام از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

زمان ثبت نام مجدد کنکور 

چنانچه شما نیز جزو جاماندگان از ثبت نام محسوب می‌شوید، بهتر است تعلل نکنید و این فرصت دوباره را از دست ندهید. متقاضیان محترم لازم است با توجه به زمان ثبت نام مجدد کنکور اقدام نموده و فرم مربوطه را تکمیل یا پر نمایند.

شایان ذکر است در صورت عدم اقدام به موقع جهت ثبت نام مجدد کنکور سراسری امکان ثبت نام از داوطلب گرامی سلب خواهد گردید.

اطلاع از زمان ثبت نام مجدد کنکور  برای کلیه داوطلبان بسیار لازم و ضروری می‌باشد. چراکه چنانچه اطلاعات شما دچار اشکالی باشد و یا اینکه مدارک ضمیمه شده نیازمند بررسی باشند، فرصت را از دست داده و نخواهید توانست در کنکور سراسری 98  شرکت نمایید.

به همین دلیل توصیه می‌کنیم که ثبت نام مجدد کنکور سراسری را به روزهای پایانی موکل نفرمایید. زمان برای کنکور سراسری  هنوز با توجه به عدم برگزاری کنکور سرسرای هنوز مشخص نیست. 

برای ثبت نام مجدد کنکور سراسری و یا ویرایش اظلاعات ورودی در مرحله اول ثبت نام می‌توانید با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز، مشاورین و متخصصین ما، آماده ارائه خدمات به شما داوطلبان عزیز می‌باشند. همچنین با استفاده از سامانه ایران تحصیل می‌توانید ثبت نام خود را انجام دهید.

 

 

ثبت نام جاماندگان کنکور سراسری برای کلیه داوطلبانی است که جامانده از ثبت نام محسوب می شوند و همچنین فرصت ویرایش اطلاعات برای ثبت نام شدگان نیز می باشد.

 

 

مهلت ثبت نام مجدد کنکور سراسری 

 

مهلت ثبت نام مجدد کنکور سراسری 98

 

 

با توجه به امکان ثبت نام جاماندگان کنکور سراسری که در اختیار کلیه متقاضیان محترم قرار گرفته است، یکی از سؤالات بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان، در رابطه با مهلت ثبت نام می‌باشد.

مطابق روال هر ساله معمولاً فرصتی حدوداً 3 یا چهار روزه را برای این منظور در نظر گرفته  سامانه ثبت نام را در همین مهلت قرار داده شده باز می‌نمایند.

برخی از داوطلبان در رابطه با نحوه ثبت نام ، مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری و مراحل آن مشکلاتی دارند که برخی از این مشکلات، مربوط به نحوه ارسال مدارک و یا دریافت کد سوابق تحصیلی است.

همچنین داوطلبانی که در سال‌های گذشته دیپلم خود را اخذ نموده اند و در واقع ممکن است دچار مشکل شده باشند. بنابراین زمان ثبت نام مجدد کنکور در اختیار تمامی متقاضیان گرامی است.

در هنگام ثبت نام با توجه به مهلت ویرایش اطلاعات ، تنها اطلاعاتی که نمی‌توان نسبت به ویرایش آن اقدام نمود، در رابطه با مدارک مربوط به سوابق تحصیلی است.

زیرا گزینش داوطلبان بر این اساس صورت می‌پذیرد و بنابراین چنانچه در زمان ثبت نام مجدد کنکور در حال انجام ثبت نام هستید، نهایت دقت را در وارد نمودن اطلاعات داشته باشید.

 

 

نحوه ثبت نام مجدد در آزمون سراسری

ثبت نام دوباره در آزمون سراسری دانشگاه ها در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و به صورت کاملاً اینترنتی انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انجام ثبت نام با مشاوران ایرن تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

 

 

سامانه ثبت نام مجدد کنکور سراسری 

کلیه داوطلبان عزیز می توانند برای کسب اطلاعات لازم در رابطه با ثبت نام مجدد کنکور سراسری و برنامه ریزی کنکور با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

همچنین با استفاده از این سامانه، بدون نیاز به مراجعه حضوری به مراکز کافی نت ها و بدون اشتباهاتی که در این مراکز صورت می پذیرد، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

برخی از داوطلبان به هنگام ثبت نام ممکن است اطلاعاتی کافی در رابطه با پر کردن مشخصات نداشته باشند به همین دلیل دچار خطا و اشتباه می گردند.

توجه داشته باشید که انجام ثبت نام، یکی از مراحل مهمی است که شما باید به درستی آن را پشت سر بگذارید، بنابراین با توجه به زمان ثبت نام مجدد کنکور می توانید کلیه اطلاعات لازم و کافی را کسب نمایید.

مشاورین و متخصصین ما در سایت ایران تحصیل آماده اطلاع رسانی در رابطه با ثبت نام مجدد کنکور سراسری ،  تکنیک‌های تست زنی ، مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور 98 و همچنین زمان ثبت نام مجدد کنکور می باشند.

کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا علاوه بر کسب اطلاعات لازم و کافی، ثبت نام خود را نیز انجام دهید. متخصصین ما با اشراف کامل بر این موارد بدون خطا و اشتباه ثبت نام شما را انجام دهند.

 

 

جهت اطلاع از ثبت نام مجدد کنکور سراسری و زمان ثبت نام مجدد کنکور ، انجام ثبت نام از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

"کانال

بیشتر بدانید

مشاوره تضمینی کنکور

روش صحیح درس خواندن کنکور

مصاحبه با نفرات برتر کنکور

اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 

نحوه ثبت نام مجدد کنکور سراسری چگونه است؟

ثبت نام مجدد کنکور سراسری در سایت سازمات سنجش و به صورت اینترنتی برایتان مقدور است.

چگونه می توانیم در زمان ثبت نام مجدد کنکور سراسری اطلاعات را ویرایش کنیم؟ 

با در دست داشتن اطلاعات ثبت نامی می توان اقدام به ویرایش اطلاعات زد.

آیا امکان تمدید مهلت ثبت نام کنکور برای جاماندگان کنکور سراسری وجود دارد؟ 

بله. معمولاً این زمان برای داوطلبان تمدید می شود.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور