ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر ماه 98 – uast.ac.ir – ورودی نیمسال اول 98-99

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول مهر 98

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ترم مهر 98-99
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ترم مهر

سامانه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نیمسال اول 98 – uast.ac.ir

جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر ماه 98-99 و اطلاع از رشته های بدون کنکور جامع علمی کاربردی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید

9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر ماه 98-99 آغاز شد به اطلاع کلیه داوطلبان محترمی که قصد ادامه تحصیل به صورت بدون کنکور یا بدون آزمون در دانشگاه های جامع علمی کاربردی سراسر کشور را دارند می رساینم پذیرش دانشگاه علمی کاربردی برای ترم مهر 98 از امروز 20 آبان ماه به صورت پیش ثبت نام آغاز شده و تا مهر ماه ادامه خواهد داشت لذا داوطلبان گرامی می توانند جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی از امروز با شماره های مندرج در جدول بالا تماس بگیرند و ضمن ارسال اسکن مدارک خود نسبت به تکمیل امور ثبت نامی خود اقدام نمایند.

پذیرش دانشگاه علمی کاربردی یا همان جامع علمی کاربردی برای دانشجویان ورودی ترم مهر 98-99 نیز از طریق سامانه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به نشانی uast.ac.ir ، سنجش صورت می گیرد ضمنا لازم به ذکر است داوطلبان گرامی می توانند جهت تکمیل امور ثبت نام خود با سامانه مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با شماره های 9099072952 و 9092305587 ( استان تهران) تماس گرفته و ضمن انجام ثبت نام از شرایط پذیرش علمی کاربردی و رشته بدون کنکور علمی کاربردی مطلع گردند.

 

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر ماه 98-99

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی همه ساله از طریق سامانه سنجش آموزش کشور انجام می گیرد و تعداد زیادی از داوطلبان وارد رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می شوند ، زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی معمولا از اواسط مردادماه آغاز می شود و تا اواخر شهریور ماه ادامه دارد ضمنا لازم به ذکر است کلیه داوطلبانی که قصد ثبت نام در دانشگاه جامع علمی کاربردی را دارند می توانند جهت اطمینان از زمان ثبت نام علمی کاربردی مهر 98-99 و ثبت اطلاعات خود در رشته های مورد نظر با مرکز ثبت نام علمی کاربردی ایران تحصیل تماس گرفته و پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را تکمیل نمایند ، ضمنا زمان پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 از اواخر اردیبهشت ماه از درگاه uast.ac.ir آغاز شده و تا زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی که در اواسط مرداد ماه خواهد بود ادامه خواهد داشت لذا داوطلبان محترم حتما قبل از زمان پذیرش دانشگاه علمی کاربردی 98-99 با مرکز تماس حاصل نمایند.

 

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر ماه 98

ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی همه ساله در مقاطع کاردانی بدون کنکور و کاشناسی ناپیوسته بدون کنکور صورت می گیرد و تعداد زیادی از داوطلبانی که دارای شرایط پذیرش علمی کاربردی می باشند وارد دانشگاه می شوند ، ثبت نام بدون آزمون دانشگاه های علمی کاربردی نیز دارای شرایط و ضوابطی می باشد.

کلیه داوطلبانی که قصد ثبت نام در مراکز جامع علمی کاربردی را دارند می بایست دارای شرایط و ضوابط دانشگاه علمی کاربردی باشند در غیر این صورت ثبت نام وی لغو خواهد شد و دانشگاه هیچ مسئولیتی در قبال وی نخواهد داشت از جمله شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر ماه 98-99 برای مقطع کاردانی داشتن مدرک دیپلم فنی حرفه ای – کاردانش یا هنرستان می باشد در ضمن شایان ذکر است بر خلاف قوانین ثبت نام دانشگاه آزاد داوطلبانی که دارای مدارک بالاتر باشند نیز می توانند در این مقطع ثبت نام نمایند . در مورد شرایط ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی موارد زیر را نیز در نظر داشته باشید:

  • کلیه داوطلبان که قصد ثبت نام در دانشگاه های علمی کاربردی مهر ماه 98 را دارند می بایست تا اخر شهریور ماه سال جاری مدرک تحصیلی خود را اخذ نمایند.
  • داوطلبان مذکر تنها در صورتی می توانند جهت ثبت نام اقدام نمایند که از نظر سازمان نظام وظیفه منعی نداشته باشند.
  • داوطلبان می بایست دارای شرایط جسمانی متناسب با رشته انتخابی خود باشند.
  • دانشجویان اخراجی که منجر به دریافت مدرک پایینتر شده اند پس از اخذ پایان خدمت می توانند جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر 98-99 اقدام نمایند.
  • جهت اطلاع از دیگر شرایط دانشگاه علمی کاربردی و پیگیری ثبت نام علمی کاربردی با مرکز مشاوره علمی کاربردی ایران تحصیل با شماره 9092305587 ( استان تهران) تماس بگیرید.

 

جزئیات ثبت نام و اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی نیمسال اول 98-99

به اطلاع تمامی متقاضیان گرامی می رسانیم دانشگاه جامع علمی کاربردی مطابق سنوات گذشته امسال نیز از طریق سوابق تحصیلی داوطلب می پذیرد. ثبت نام بدون کنکور یا بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی برای نیمسال اول مهر ماه 98-99 از مرداد ماه آغاز و تا مهر ادامه خواهد داشت ، دانشگاه علمی کاربردی برای نیمسال دوم نیز پذیرش خواهد داشت که ثبت نام برای نیمسال دوم از آبان تا اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

پذیرش دانشگاه علمی کاربردی ترم مهر 98-99 نیز بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان خواهد بود یعنی داوطلبان محترم با توجه به معدل کتبی و نهایی دیپلم و کاردانی پذیرش خواهند شد ضمنا شایان ذکر است شانس قبولی داوطلبان در رشته های متناسب با رشته مدرک پایه خود بیشتر خواهد بود.

لازم به ذکر است کلیه داوطلبان شاغل که قصد ثبت نام در رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی را دارند می بایست موافقت نامه محل کار خود را جهت ادامه تحصیل اخذ کرده باشند و سپس نسبت به ثبت نام اقدام نمایند در غیر این صورت از پذیرش وی در دانشگاه جلوگیری به عمل خواهد آمد.

اعلام نتایج پذیرش دانشگاه علمی کاربردی مهر ماه 98-99 نیز حدودا یک هفته پس از پایان ثبت نام انجام خواهد گرفت که داوطلبان می توانند جهت اطلاع از نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نیز با مرکز تماس بگیرند یا به نشانی uast.ac.ir مراجعه نمایند.

 

کانال ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ترم مهر 98
کانال ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ترم مهر 98

 

جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر ماه 98-99 و اطلاع از رشته های بدون کنکور جامع علمی کاربردی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید

9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط :

ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 98

ثبت نام بدون کنکور پرستاری

ثبت نام مامایی بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه آزاد مهر 98

لیست رشته های دانشگاه آزاد

کارشناسی ارشد بدون کنکور

شهریه رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

سازمان مرکزی دانشگاه آزاد

azmoon.org

پذیرش دانشگاه علمی کاربردی بدون آژمون

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون آزمون

دانشگاه علمی کاربردی نیمسال اول 98-99

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول 98-99