ثبت نام تکمیل ظرفیت غیر انتفاعی 97

ثبت نام تکمیل ظرفیت غیرانتفاعی آغاز گردید. رشته های ثبت نام تکمیل ظرفیت غیرانتفاعی به صورت با کنکور و بدون کنکور می‌باشد. کلیه داوطلبانی که متقاضی ثبت نام تکمیل ظرفیت غیرانتفاعی می‌باشند، می‌توانند در رشته های بدون آزمون دانشگاه غیر انتفاعی شرکت نمایند. ثبت نام تکمیل ظرفیت غیرانتفاعی به صورت الکترونیکی و به صورت هم‌زمان در سراسر کشور آغاز می‌گردد.

ثبت نام تکمیل ظرفیت غیرانتفاعی با توجه به شرایط و م ندرجات دفترچه راهنمای ثبت نام تکمیل ظرفیت و با توجه به لیست رشته های دانشگاه های غیر انتفاعی در سراسر کشور صورت می‌پذیرد. لذا کلیه داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور، نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی ، اقدام نمایند.

 

ثبت نام تکمیل ظرفیت غیرانتفاعی
ثبت نام تکمیل ظرفیت غیرانتفاعی

 

جهت اطلاع از ثبت نام تکمیل ظرفیت غیرانتفاعی و اعتبار مدرک دانشگاه غیر انتفاعی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی به صورت با کنکور و بدون کنکور می باشد.

 

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت غیرانتفاعی

ثبت نام تکمیل ظرفیت غیرانتفاعی طبق اطلاعیه‌ای که از طرف سازمان سنجش و آموزش کشور بر روی سایت ایران تحصیل قرار می‌گیرد آغاز می‌گردد . کلیه داوطلبان می‌توانند در زمان مقرر شده، نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند. کلیه داوطلبانی که موفق به پذیرش در رشته های دانشگاه غیر انتفاعی خود در زمان انتخاب رشته مرداد ماه نشده‌اند، می‌توانند در رشته های ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی ثبت نام نمایند.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی از مهر ماه آغاز خواهد گردید. کلیه داوطلبان توجه داشته باشند که می‌توانند با توجه به شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت که به صورت عمومی و اختصاصی مندرج می‌باشد، نسبت به ثبت رشته های مورد نظر خود، اقدام نمایند. در صورتی که چنانچه داوطلبانی نتوانسته‌اند در کنکور سراسری شرکت نمایند، می‌توانند در لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی ثبت نام نمایند.

نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت غیرانتفاعی همانند سال‌های گذشته به صورت الکترونیک می‌باشد و داوطلبان لازم است با پرداخت مبلغی مبنی بر خرید کارت اعتباری جهت ثبت رشته های ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی ، به صورت الکترونیک و به وسیله کارت‌های عضو شبکه شتاب، به حساب سازمان سنجش واریز نمایند. کلیه داوطلبان می‌توانند در رابطه با شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت غیرانتفاعی و ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن با مشاورین ایران تحصیل ، تماس حاصل نمایند.

 

رشته های ثبت نام تکمیل ظرفیت غیرانتفاعی

 

رشته های تکمیل ظرفیت دانشگاه غیر انتفاعی
رشته های تکمیل ظرفیت دانشگاه غیر انتفاعی

 

رشته های ثبت نام تکمیل ظرفیت غیرانتفاعی همان‌طور که اشاره شد، تنها منحصر به داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت نموده و یا مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، نمی‌باشد. کلیه داوطلبان با توجه به دارا بودن شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت غیرانتفاعی می‌توانند در بین لیست رشته های ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی شرکت نمایند.

خوشبختانه در سال های اخیر راه برای تمامی داوطلبان و افرادی که مایل به شرکت در کنکور سراسری و همچنین افرادی که مایل به ادامه تحصیل در رشته های مورد نظر و علاقه خود هستند هموار شده است. رشته های متنوعی در  دانشگاه غیر انتفاعی برای کلیه داوطلبان به صورت بدون کنکور رو با کنکور در ترم مهر و ترم بهمن قرار داده شده است که داوطلبان با توجه به علاقه مندی در هر رشته می‌توانند نسبت به انتخاب، دست بزنند.

رشته های ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی با توجه به تکمیل نشدن ظرفیت در هر رشته و هر دانشگاه اعلام می‌گردد. در کل تکمیل ظرفیت را می‌توان فرصت دوباره برای دانشجو شدن در هر دانشگاهی نامید. داوطلبان با توجه به لیست رشته های تکمیل ظرفیت که هم‌زمان با ثبت نام تکمیل ظرفیت غیرانتفاعی صورت می‌پذیرد، می‌توانند رشته های مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

 

شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی

در رابطه با اینکه چرا باید در تکمیل ظرفیت ثبت نام نمایید؛ هیچ گونه اجباری وجود نخواهد داشت و هر داوطلب بسته به انتخاب خود می‌توانند این مورد را بررسی نماید. اما در کل می‌توان گفت تکمیل ظرفیت یعنی شانس دوباره. دلیل این جمله را برایتان توضیح می‌دهیم. اولاً شما در کنکور سراسری شرکت می‌نمایید و ممکن است موفق به پذیرش در رشته های مورد انتخابی خود نشده باشند، می‌توانند شانس خود رادوباره در زمان تکمیل ظرفیت امتحان نمایند.

سپردن انتخاب رشته به افراد غیرمتخصص و یا انتخاب رشته های بی اصول نیز، از عواملی است که موجب می‌شود فرد به رشته‌ای وارد شود که علاقه‌ای به آن ندارد و در نتیجه می‌تواند در بین رشته های تکمیل ظرفیت دانشگاه غیر انتفاعی دست به انتخاب بزنند. ثبت نام تکمیل ظرفیت غیرانتفاعی می‌تواند به عنوان فرصت طلایی برای ورود به رشته مورد علاقه محسوب شود.

یکی دیگر از دلایلی که می‌تواند داوطلبان را به ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی سوق دهد، شرایط سخت انتقالی برای کلیه داوطلبان می‌باشد. با توجه به شرایطی که دانشگاه ها مبنی بر انتقالی و شرایط آن در نظر می‌گیرند، مهمانی  یا انتقالی چنانچه با آئین‌نامه‌ها همخوانی داشته باشد، برای داوطلبان امکان پذیر خواهد بود و در غیر این صورت، غیر ممکن می‌باشد و حتی در صورت واجد شرایط بودن دانشجو نیز، دوندگی‌ها و مشکلات فراوانی را به همراه دارد.

 

کانال اطلاع رسانی ثبت نام تکمیل ظرفیت غیرانتفاعی
کانال اطلاع رسانی ثبت نام تکمیل ظرفیت غیر انتفاعی

چرا سایت ایران تحصیل؟

همه افراد به دنبال رفع نیازهای خود به سمت کارها و یا متخصصان گرایش می‌یابند و چنانچه این متخصصان در زمینه مورد نظر این افراد خبره باشند، می‌توانند نیازهای آنان را پاسخ گویند. سایت ایران تحصیل به دلیل همسو بودن با نیازها و خواسته‌های داوطلبان، طراحی گردید. تفاوت سایت ایران تحصیل با سایر سایت‌های مشابه، در دست اول بودن اخبار و اطلاعیه‌ها و همچنین جامع و کامل بودن محتوایی آن است.

آیا مسئولیت سایت ایران تحصیل به عهده یک نفر می‌باشد؟ خیر. سایت ایران تحصیل شامل مجموعه بزرگی از مهندسان و متخصصین کامپیوتر و همچنین گروه بزرگی از مشاورین که در زمینه‌های انتخاب رشته، ثبت نام، و… تبحر و تخصص دارند می‌باشد. به همین دلیل به خوبی با نیازها و سؤالات داوطلبان آشنایی لازم را دارند و همچنین در این زمینه تجربه و تخصص لازم را دارا می‌باشند. داوطلبان می‌توانند جهت اطلاع از ثبت نام تکمیل ظرفیت غیرانتفاعی ،  شهریه دانشگاه غیر انتفاعی و همچنین رشته های ثبت نام تکمیل ظرفیت غیرانتفاعی با مشاورین ایران تحصیل، تماس حاصل نمایند.

 

جهت اطلاع از ثبت نام تکمیل ظرفیت غیرانتفاعی و لیست رتبه بندی موسسات غیرانتفاعی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

مطالب مرتبط : 

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی

ثبت نام بدون کنکور پرستاری

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

ثبت نام پردیسان بین الملل 

شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی

ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی 97 -98 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.