ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ثبت نام امریه دانشگاه علمی کاربردی + زمان و شرایط 1402 | ایران تحصیل

  • دسته بندی:
  • دیدگاه ها: ۰
  • تاریخ بروزرسانی: ۲۵ دی ۱۴۰۲
ثبت نام امریه دانشگاه علمی کاربردی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام امریه دانشگاه علمی کاربردی یکی از موضوعات مهم برای واجدین شرایط و زمان نام نویسی یه صورت غیر حضوری است. مشمولین سربازی که در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری تحصیل کرده و فارغ التحصیل شده‌اند، اکنون می‌توانند در این طرح که بر اساس شرایط عمومی و اختصاصی اجرایی شده، شرکت کنند.

این دانشگاه امریه گیر خدمت سربازی، زمان پیش ثبت نام رشته‌های شغلی را از قبل در سایت uastartup.uast.ac.ir اعلام و منتشر می‌کند. بنابراین در این مقاله قصد داریم به موضوع زمان و شرایط نام نویسی امریه دانشگاه علمی کاربردی بپردازیم. در صورتی که سوالی در این زمینه داشتید، از کارشناسان آکادمی ایران تحصیل به شماره 9099075307 مشاوره دریافت کنید.

سامانه ثبت نام امریه دانشگاه علمی کاربردی

نشانی اینترنتی سامانه ثبت نام امریه دانشگاه علمی کاربردی uastartup.uast.ac.ir است. با توجه به زیاد بودن سازمان‌های امریه گیر خدمت سربازی که برخی از آن‌ها مثل دانشگاه علمی کاربردی زیر مجموعه وزارت علوم می‌باشند، هر یک سایت جداگانه‌ای برای ثبت نام و برررسی واجدین شرایط دارند. لازم به ذکر است که مرحله اول در تمامی ارگان‌های امریه گیر خدمت سربازی، به صورت اینترنتی و از طریق سامانه انجام می‌شود.

سامانه ثبت نام امریه دانشگاه علمی کاربردی

داوطلبانی که می‌خواهند در این طرح شرکت کنند، لازم است به این سایت مراجعه کرده و بر روی گزینه “پیش ثبت نام امریه سربازی ارتباط با جامعه و صنعت دانشگاه جامع علمی کاربردی 1402” کلیک کنند. در این بخش باید اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره ملی، آخرین مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی، محل سکونت و زبان خارجه را تکمیل نمایند.

واجدین شرایطی که می‌خواهند از این طرح استفاده کنند، ابتدا باید شرایط عمومی و اختصاصی آن را داشته باشند و بعد به سامانه uastartup.uast.ac.ir برای نام نویسی مراجعه کنند. در صورتی که اطلاعاتشان پس از بررسی‌های لازم توسط کارشناسان دانشگاه مورد تایید قرار بگیرد، باید برای مرحله دوم یعنی مصاحبه حضوری آماده شوند.

زمان ثبت نام امریه دانشگاه علمی کاربردی

واجدین شرایطی که به جای رفتن به سربازی مشغول تحصیل شده بودند، اکنون می‌توانند از طرح امریه خدمت سربازی استفاده کنند. در این طرح داوطلبین با توجه به رشته و مدرک تحصیلی‌شان در یکی از سازمان‌ها ثبت نام کرده و مدارک خود را در سایت آن ارگان بارگذاری می‌کنند. پس از بررسی‌های لازم نتیجه در سامانه اعلام می‌شود.

یکی از همین ارگان‌ها دانشگاه علمی کاربردی است. این سازمان داوطلبینی که از مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری فارغ التحصیل شده‌اند را در پیش ثبت نام ارتباط جامعه و صنعت جذب می‌کنند. زمان نام نویسی امریه دانشگاه علمی کاربردی در سایت خود دانشگاه اعلام می‌شود. گفتنی است در سال جاری، این طرح در اردیبهشت ماه برگزار شده اما این امکان وجود دارد که مجدد در نیمسال دوم، زمان پیش ثبت نام امریه وزارت علوم  اعلام شود.

زمان ثبت نام امریه دانشگاه علمی کاربردی

بنابراین برای اطلاع از تاریخ دقیق برگزاری طرح جامعه و صنعت دانشگاه علمی کاربردی، بایستی به سایت امریه وزارت علوم uastartup.uast.ac.ir مراجعه نمایید. البته در صورت اعلام زمان پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، اطلاعات این مقاله به‌روزرسانی می‌شود. اگر جز افرادی هستید که می‌خواهید به جای رفتن به خدمت سربازی در ارگان های امریه به مدت 24 ماه مشغول به کار شوید، ضروری است مدارک خود برای بارگذاری در سامانه بارگذاری کنید.

نحوه ثبت نام امریه دانشگاه علمی کاربردی

امروزه با طرح امریه سربازی در ارگان‌های دولتی و غیر دولتی، شرایط ورود به خدمت کمی آسان‌تر از گذشته شده است. در بخش قبلی گفتیم که واجدین شرایطی که به جای رفتن به خدمت سربازی، می‌‎‌خواهند با توجه به مدرکی که دارند برای امریه دانشگاه علمی کاربردی اقدام کنند؛ باید از زمان، سایت و نحوه ثبت نام اطلاعات کافی داشته باشند. به همین خاطر در ادامه قصد داریم به مراحل نام نوسی در سامانه امریه گیر وزارت علوم بپردازیم:

✅ در گام اول باید آدرس سایت را به نشانی اینترنتی uastartup.uast.ac.ir در مرورگر گوگل ثبت کرده و سرچ نمایید.

گام اول ثبت نام امریه دانشگاه علمی کاربردی

✅ سپس گزینه ثبت نام را برای ورود به مرحله بعد انتخاب کنید. البته به این نکته توجه داشته باشید که پیش از ثبت نام قوانین و فراخوان‌ها را مطالعه نمایید.

گام دوم ثبت نام امریه دانشگاه علمی کاربردی

✅ در مرحله بعدی، اطلاعات خود را نظیر نام و نام خانوادگی، کد ملی، رشته و مقطع تحصیلی در جایگاه‌های مشخص شده درج کنید.

گام سوم ثبت نام امریه دانشگاه علمی کاربردی

شرایط ثبت نام امریه دانشگاه علمی کاربردی

در حال حاضر تنها واجدین شرایط دکتری می‌توانند در این طرح شرکت کنند. اما باید پیش از نام نویسی در سامانه uastartup.uast.ac.ir از شرایط عمومی و اختصاصی امریه خدمت سربازی دانشگاه علمی کاربردی مطلع شوند. این شرایط مطابق با قوانین وزارت علوم است و در صورتی که مشمولین یکی از این شرایط را نداشته باشند، پیش از مصاحبه حضوری حذف می‌شوند. شرایط عمومی امریه دانشگاه علمی کاربردی عبارت است از:

✅ اعتقاد به دین اسلام یا یکی از ادیان الهی

✅ عدم اعتیاد به موارد یا روان گردان

✅ عدم سو پیشینه کیفری

✅ عدم دشمنی با نظام کشور

✅ عدم اشتهار به فساد اخلاقی

✅ عدم وابستگی به گروه تروریستی

✅ عدم ارسال درخواست به دیگر سازمان‌های امریه گیر خدمت سربازی

✅ عدم غیبت در خدمت و یا سابقه سربازی در نظام وظیفه

شرایط اختصاصی امریه دانشگاه علمی کاربردی عبارت است از:

✅ ارائه برگه خدمت سربازی بدون مهر غیبت

✅ ارائه آخرین مدرک تحصیلی(دکترا)

✅ داشتن سابقه کار یا گذراندن کارورزی در آزمایشگاه

✅ دارای معدل قبولی در تمامی مقاطع تحصیلی

✅ اخذ تاییدیه لازم از هر دو مرحله ثبت نام

مدارک ثبت نام امریه دانشگاه علمی کاربردی

مشمولین خدمت سربازی که قصد شرکت در امریه دانشگاه علمی کاربردی را دارند، ضروری است علاوه بر اطلاع از زمان و شرایط ثبت نام در سایت وزارت علوم uastartup.uast.ac.ir از مدارک لازم برای نام نویسی در امریه دانشگاه علمی کاربردی، اطلاع داشته باشند. به این ترتیب برای آن دسته از افرادی که قصد جمع آوری مدارک خود برای بارگذاری در سامانه دفتر نوآوری، فناوری و تجاری سازی دانشگاه را دارند، لیست مدارک را در جدول زیر قرار خواهیم داد:

مدارک لازم برای امریه دانشگاه علمی کاربردی
اسکن عکس پرسنلی
اسکن از تمام صفحات شناسنامه
اسکن از هر دو صفحه کارت ملی
اسکن از مدارک تحصیلی
اسکن از برگه اعزام به خدمت بدون غیبت
اسکن از رزومه و سابقه کار در آزمایشگاه
آدرس محل سکونت، شماره تماس و ایمیل

رشته های امریه دانشگاه علمی کاربردی

مشمولین خدمت سربازی که از شرایط عمومی و اختصاصی برخوردار هستند و می‌خواهند به جای ورود به نظام وظیفه در امریه داشنگاه علمی کاربردی شرکت کنند، لازم است مدرک دکتری با معدل فارغ التحصیلی قابل قبولی داشته باشند. در غیر این صورت نمی‌توانند در این طرح شرکت کنند.

همانطور که گفتیم برای پیش ثبت نام امریه سربازی ارتباط با جامعه و صنعت، به برخی رشته‌ها بیشتر از سایر رشته‌ها احتیاج است. بنابراین برای اینکه با دید باز برای نام نویسی اقدامات لازم را انجام دهید، در ادامه به لیست رشته های امریه دانشگاه علمی کاربردی خواهیم پرداخت:

مدیریت اجرایی

مدیریت بازرگانی

زبان خارجه

مهندسی صنایع

مهندسی کامپیوتر

حقوق و روابط بین الملل

فناوری اطلاعات

مدیریت کارآفرینی

خلاصه مطلب

در این مقاله به موضوع ثبت نام امریه دانشگاه علمی کاربردی پرداختیم. واجدین شرایطی که تا مقطع دکترا تحصیل کرده‌اند، می‌توانند از طرح ارتباط با جامعه و صنعت استفاده کنند و در پیش ثبت نام سایت uastartup.uast.ac.ir شرکت نمایند. در ادامه گفتیم برای پذیرش در این طرح از زمان ثبت نام، شرایط ثبت نام و نیز آدرس سایت ثبت نام اطلاع داشته باشید.

شرایط نام نویسی در امریه دانشگاه علمی کاربردی به دو صورت اختصاصی و عمومی است. افرادی که این شرایط را داشته باشند، باید مدارک خود را مثل اسکن عکس، کارت ملی و شناسنامه را در سایت بارگذاری کنند. چنانچه پس از مطالعه مقاله سوالی در این زمینه داشتید، با مشاوران ایران تحصیل به شماره 9099075307 تماس حاصل نمایید.

برای دانلود فایل PDF نام نویسی در امریه دانشگاه علمی کاربردی کلیک کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آدرس سایت ثبت نام امریه دانشگاه علمی کاربردی کدام است؟

نشانی اینترنتی امریه دانشگاه علمی کاربردی uastartup.uast.ac.ir می‌باشد.

شرایط نام نویسی امریه دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

در متن مقاله به صورت مفصل به شرایط عمومی و اختصاصی امریه دانشگاه علمی کاربردی پرداختیم.

زمان ثبت نام در امریه دانشگاه علمی کاربردی در کدام سایت منتشر می‌شود؟

در سامانه امریه گیر وزارت علوم به نشانی uastartup.uast.ac.ir اعلام خواهد شد.

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور