ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲ + دانلود دفترچه

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد وزارت بهداشت
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

برای شرکت در رشته های تکمیل ظرفیت کنکور ارشد وزارت بهداشت آگاهی از زمان و نحوه ثبت نام ضروری است. داوطلبان گرامی که در مرحله نخست، موفق به کسب رتبه مجاز شدند ولی به دلایل مختلفی در رشته مورد نظر قبول نشده اند، می توانند در زمان های مقرر با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی نسبت به ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد بهداشت اقدام نمایند.

گفتنی است که این متقاضیان حتما باید از شرایط شرکت تکمیل ظرفیت کنکور ارشد وزارت بهداشت برخوردار باشند، در غیر این صورت از پذیرش آن ها ممانعت به عمل خواهد آمد. در ادامه به توضیح تمامی موارد مورد نیاز جهت ثبت نام، انتخاب رشته، شرایط و اعلام نتایج تکمیل ظرفیت خواهیم پرداخت.

همچنین، برای آگاهی از جدیدترین اطلاعیه های تکمیل ظرفیت کنکور ارشد وزارت بهداشت می توانید با مشاوران ایران تحصیل در ارتباط باشید.

 

برای آشنایی با تکمیل ظرفیت کنکور ارشد وزارت بهداشت، شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت وزارت بهداشت، مراحل ثبت نام در تکمیل ظرفیت وزارت بهداشت، مدارک لازم جهت ثبت نام در تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت، دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد بهداشت،ارشد وزارت بهداشت و تکمیل ظرفیت ارشد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور

9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

فرایند تکمیل ظرفیت کنکور ارشد وزارت بهداشت

 

ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد بهداشت

ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد بهداشت

 

وزارت بهداشت هر ساله بعد اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد و مشخص شدن اسامی افراد پذیرفته شده نهایی، در طی اعلامیه ایی اقدام به انتشار رشته های دارای ظرفیت خالی می کند. بعضی از پذیرفته شدگان ممکن است به هر دلیلی در دانشگاه های مربوطه ثبت نام نکرده و یا وارد نشوند. بنابراین، یک فرصت دیگر در اختیار متقاضیانی که قبلا رتبه مجاز را کسب نموده، اما انتخاب رشته نکرده و یا پذیرفته نشده اند قرار داده می شود تا با ثبت نام در تکمیل ظرفیت کنکور ارشد بهداشت ، یک بار شانس خود را امتحان کنند.

رشته های تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت در هر دانشگاهی دارای ظرفیت خاصی است و داوطلبانی که قصد شرکت در این فرصت هستند، بایستی از این ظرفیت، شرایط، زمان و نحوه انتخاب رشته آگاه باشند تا به موقع اقدام نمایند. در ادامه به بررسی همه این موارد می پردازیم. اما چنانچه با سوال یا ابهام دیگری روبرو شدید، می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

برای آشنایی با رشته های کنکور ارشد وزارت بهداشت و رشته های تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد وارد لینک مربوطه شوید

 

زمان تکمیل ظرفیت کنکور ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲

از آنجا که قبول شدن در رشته های تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت می تواند یک فرصت طلایی برای علاقه مندان رشته های علوم پزشکی باشد، این داوطلبان گوش به زنگ اطلاع از زمان ثبت نام هستند.

با توجه به کنکور ارشد سال جاری هنوز برگزار نشده است، نمی توان تاریخ دقیقی برای زمان تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲ اعلام کرد. البته طبق آخرین اخبار، قرار است که آزمون اصلی در 31 تیر ماه و 1 مرداد برگزار شود، اما باید منتظر اعلام نتایج و سپس اطلاعیه مبنی بر ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد بهداشت ماند.

سایت ایران تحصیل برای رفاه حال همه متقاضیان عزیز، به محض منتشر شدن زمان ثبت نام، این مقاله را بروزرسانی خواهد کرد و مشاوره های لازم جهت بالا بردن شانش قبولی را به این دوستان ارائه می دهد.

 

جهت اطلاع از ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت روی لینک قرمز کلیک فرمایید

 

دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت

بعد از اینکه زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور ارشد وزارت بهداشت مشخص شد، مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور، دفترچه راهنمای انتخاب رشته در سایت خود قرار می دهد. این دفترچه حاوی لیست همه رشته های دارای ظرفیت خالی و نام دانشگاه های پذیرنده گنجانده شده است.

متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت نامبرده و کلیک بر روی لینک فعال اطلاعیه، این دفترچه را دانلود نمایند.

البته، توصیه می شود که حتما قبل از هر گونه انتخاب شرایط شرکت تکمیل ظرفیت کنکور وزارت بهداشت را که با مرحله نخست نیز یکسان است مطالعه کرده و با اطمینان خاطر برای این امر اقدام کنید

 

زمان دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد بهداشت

زمان دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد بهداشت

 

چنانچه می خواهید از رشته های مورد نیاز جذب هیات علمی وزارت بهداشت مطلع شوید، لینک قرمز را انتخاب نمایید

 

راهنمای تصویری ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور ارشد وزارت بهداشت

بعد از این که زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور ارشد وزارت بهداشت اعلام شد و داوطلب همه شرایط در سال در دفترچه مطالعه نمود باید مطابق با راهنمای ارائه شده در زیر برای نام نویسی اقدام نمایند.

داوطلبان لازم است دقت داشته باشند که  ممکن است دفترچه رشته های تکمیل ظرفیت وزارت بهداشت  رشته های دوره های مختلف روزانه شهریه پرداز و آزاد وجود داشته باشد. بنابراین در مورد مرتب کردن کد رشته محل در نهایت دقت را داشته باشید. چنانچه اگر در یکی از  رشته‌ها پذیرفته شویم ولی منصرف شده و یا ثبت نام نکنید برای سال آینده مجوز بهسازی در  آزمون را نخواهید داشت. حال مراحل ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور ارشد بهداشت به شکل زیر می باشد:

 • آدرس سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی اینترنتی sanjeshp.ir وارد کنید. سپس روی تکمیل ظرفیت کنکور ارشد وزارت بهداشت و یا ورود از طریق منوی ارشد که در سمت راست سامانه کلیک کنید.

 

رشته تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت

رشته تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت

 

 • گزینه انتخاب رشته محل تحصیل و ویرایش انتخاب ها تکمیل ظرفیت را بزنید.

 

نحوه انتخاب رشته به صورت تصویری

نحوه انتخاب رشته به صورت تصویری

 

 • در صفحه بعدی مجدداً بر روی عبارت انتخاب بیشتر محل تحصیل ویرایش انتخاب ها تکمیل ظرفیت کلیک نموده و کد رهگیری خود را ثبت کنید.

 

شرایط شرکت تکمیل ظرفیت کنکور وزارت بهداشت

شرایط شرکت تکمیل ظرفیت کنکور وزارت بهداشت

 

 • در مرحله بعد می توانید انتخاب های مورد نظر خود را ثبت کنید.

 

شرایط اختصاصی شرکت تکمیل ظرفیت کنکور وزارت بهداشت

شرایط اختصاصی شرکت تکمیل ظرفیت کنکور وزارت بهداشت

 

برای آگاهی از پیراپزشکی بدون کنکور بر روی لینک قرمز کلیک کنید.

 

شرایط عمومی شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور وزارت بهداشت

شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور ارشد وزارت بهداشت تنها تحت شرایط ویژه ایی امکانپذیر است. در غیر این صورت، نام نویسی غیر ممکن خواهد بود. شرایط مذکور به دو دسته عمومی و اختصاصی تقسیم می شوند که ابتدا به شرایط عمومی و سپس اختصاصی می پردازیم.

 

شرایط عمومی شرکت در تکمیل ظرفیت وزارت بهداشت

 • معتقد بودن به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان ذکر شده در قانون اساسی
 • التزام عملی به جمهوری اسلامی ایران
 • نداشتن هیچ گونه سابقه کیفری به تایید مراجع ذی صلاح
 • عدم اعتیاد به مواد مخدر
 • نداشتن سوء پیشینه در زمینه های اخلاقی و اجتماعی
 • عدم ارتباط با گروهک های منافق یا ضد نظام اسلامی
 • داشتن سلامت کامل جسمی و روحی

 

آیا می دانید پردرآمدترین رشته های پیراپزشکی ایران برای اطلاع بر روی لینک کلیک کنید

 

شرایط اختصاصی شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور وزارت بهداشت

 • تنها داوطلبانی که در مرحله اول مجاز به انتخاب رشته شده اند، می توانند نسبت به ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد بهداشت اقدام نمایند
 • افرادی که متقاضی استعدادهای درخشان بدون آزمون بوده اند، به دلیل اضافه نشدن رشته محل جدید، دیگر مجاز به شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور ارشد وزارت بهداشت نیستند.
 • داوطلبان استعدادهای درخشان با کنکور در صورتی می توانند در زمان تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت شرکت کنند که همه ضوابط انتخاب رشته را دارا باشند.

 

 

شرایط اختصاصی شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد

شرایط اختصاصی شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد

 

 • اگر شخصی در مرحله اول موفق به قبولی در انتخاب رشته شده باشد و مجددا در رشته های تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت شرکت کرده و پذیرفته شود، آنگاه رشته قبلی او لغو خواهد شد و دیگر حق بازگشت به آن را ندارد. دانشگاه های محل پذیرش قبلی موظف هستند برای انتقال دانشجو به دانشگاه جدید همکاری های لازم را داشته باشد.
 • دانشگاه های محل پذیرش مسئول اعلام زمان شروع کلاس ها خواهند بود.
 • از آنجا که هیچ کدام از دانشجویان پذیرفته شده در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته مجاز به تغییر رشته یا محل تحصیل خود نیستند، توصیه می شود که حتما پیش از هر گونه انتخاب، در شرایط شرکت تکمیل ظرفیت کنکور وزارت بهداشت و دانشگاه های مورد نظر تحقیق نمایید.

 

به منظور دریافت لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد بر روی لینک مربوطه کلیک فرمایید.

 

رشته های تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت

افرادی که قصد دارند در تکمیل ظرفیت کنکور فوق لیسانس وزارت بهداشت برای انتخاب رشته اقدام کنند، با رشته های بسیار محدودتری نسبت به مرحله اول روبرو هستند. چرا که در مرحله تکمیل ظرفیت تنها به اندازه صندلی های خالی اعلام نیاز می شود و این یعنی ممکن است حتی در برخی از دانشگاه های هیچ جای خالی وجود نداشته باشد.

بنابراین، نمی توان به قطعیت گفت که اگر رشته ایی در سال یا سال های گذشته در دانشگاه خاصی جزء رشته های تکمیل ظرفیت فوق لیسانس وزارت بهداشت بوده است، بنابراین امسال نیز چنین اتفاقی رخ خواهد داد. حتی ممکن است در یک سال، به طور کلی با اعلام تکمیل ظرفیت در این وزارت خانه موافقت نشود. برای سال جاری نیز به همین منوال وجود دارد.

از آنجا که کنکور کارشناسی ارشد علوم پزشکی هنوز برگزار نشده است، باید منتظر برگزاری، اعلام نتایج و در نهایت انتشار اسامی، نام دانشگاه ها و ظرفیت های موجود در ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد بهداشت ماند. البته به محض منتشر شدن این لیست، داوطلبان عزیز می توانند در سامانه ایران تحصیل از جدیدترین اخبار مطلع شوند.

 

رشته های تکمیل ظرفیت ارشد بهداشت

رشته های تکمیل ظرفیت ارشد بهداشت

 

چنانچه می خواهید از رتبه قبولی در رشته های پیراپزشکی مطلع شوید، بر روی لینک قرمز کلیک فرمایید.

 

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور ارشد وزارت بهداشت

شرکت کنندگانی که از شرایط شرکت تکمیل ظرفیت کنکور وزارت بهداشت برخوردار بوده و انتخاب رشته کرده اند، به طور معمول بایستی برای دریافت نتایج، یک تا دو هفته منتظر بمانند. برای مثال در سال های گذشته روند ثبت نام در نیمه دوم مهرماه انجام و نتایج در اوایل آبان ماه در اختیار داوطلبان قرار داده شد.

برای دریافت این نتیجه لازم است که همانند سال های پیشین از طریق مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه و پس از وارد شدن به لینک فعال حاوی اطلاعیه نتایج رشته های تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت اقدام نمود. توصیه می شود که حتما در زمان های مقرر شده کارنامه خود را دریافت کنید، چرا که اگر جزء پذیرفته شدگان باشید و به موقع ثبت نام نهایی را انجام ندهید، به منزله انصراف خواهد بود.

 

برای آگاهی از دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور وارد لینک مربوطه شوید

 

مدارک لازم ثبت نام نهایی تکمیل ظرفیت ارشد بهداشت

زمانی که اسامی پذیرفته شدگان نهایی تکمیل ظرفیت کنکور ارشد وزارت بهداشت اعلام گردید، این عزیزان بایستی برای ثبت نام نهایی اقدام لازم را انجام دهند. در این مرحله، دیگر باید به صورت حضوری به دانشگاهی که در آن پذیرفته شده اید، وارد شوید.

ضروری است که قبول شدگان حتما همه مدارک مورد نیاز را به صورت کامل تهیه و تحویل دهند. همچنین، از صحت و درستی این مدارک مطمئن باشید، چرا که در صورت مشاهده هر گونه مغایرت، از نام نویسی و پذیرش ممناعت به عمل خواهد آمد.

مدارک لازم برای چهار دسته از شرکت کنندگان سهمیه آزاد، رزمندگان، دانشگاه های علوم پزشکی بقیه الله و ارتش و استعدادهای درخشان متفاوت است. برای رفاه حال شرکت کنندگان گرامی، مدارک هر سه دسته را توضیح خواهیم داد.

 

جهت آشنایی با بازار کار رشته مهندسی پزشکی و درآمد رشته مهندسی پزشکی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان سهمیه آزاد

 • ارائه 6 قطعه عکس پرسنلی (3*4) که در سال جاری تهیه شده است.
 • ارائه اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
 • اصل و کپی مدرک مقطع کارشناسی و ریز نمرات یا مدارک نشان دهنده فارغ التحصیلی فرد را رائه دهد.  توجه داشته باشید که اگر فرد دانشجوی دوره کارشناسی بوده باشد، بایستی مدرک خود را نهایتا  تا پایان شهریور اخذ نماید. در غیر این صورت فاقد شرایط شرکت تکمیل ظرفیت کنکور وزارت بهداشت شناخته شده و قبولی او لغو خواهد شد و تا یکسال از شرکت در آزمون کنکور کارشناسی ارشد محرم می شود.
 • ارائه اصل و کپی کارت پایان خدمت یا معافیت دائم یا مدارکی که نشان دھنده وضعیت نظام وظیفه آقایان میباشد.
 • ارائه مستندات و مدارکی که نشان دهنده 2 سال سابقه کار بالینی با مدرک کارشناسی باشد (سابقه کار قبل از اتمام دوره کارشناسی قابل قبول نمی باشد.) برای کلیه پذیرفته شدگان رشته ھای : مدیریت پرستاری، پرستاری مراقبتھای ویژه، پرستاری مراقبتھای ویژه نوزادان، پرستاری اورژانس

 

مدارک لازم جهت ثبت نام در تکمیل ظرفیت بهداشت

مدارک لازم جهت ثبت نام در تکمیل ظرفیت بهداشت

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شهریه ارشد وزارت بهداشت وارد شوید.

 

 

مدارک لازم ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد بهداشت سهمیه رزمندگان

 • همه مدارکی که برای شرکت کنندگان تکمیل ظرفیت کنکور ارشد وزارت بهداشت در بالا ذکر شد
 • ارائه اصل و کپی مدارکی که نشان دھنده وضعیت داوطلب جهت استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران باشد.

نکته مهم: چنانچه در ھر مرحله قبل از، حین یا بعد از تحصیل مشخص شود فرد پذیرفته شده با استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران، واجد شرایط نبوده، ضمن لغو قبولی، طبق ضوابط عمل خواھد شد.

 

مدارک لازم ثبت نام دانشگاه های ارتش و علوم پزشکی بقیه الله

 • همه مدارکی که برای داوطلبان سهمیه آزاد تکمیل ظرفیت کنکور ارشد وزارت بهداشت ذکر شده است.
 • ارائه اصل حکم کارگزینی یا مدرکی که نشان دھنده وضعیت استخدام (رسمی، پایور) میباشد. تاریخ مدرک ارائه شده باید مطابق با تاریخ درخواست شده از سوی دانشگاه باشد.

 

مدارک لازم ثبت نام پذیرفته شدگان استعدادهای درخشان

 • همه مدارک ذکر شده برای پذیرفته شدگان نهایی رشته های تکمیل ظرفیت فوق لیسانس وزارت بهداشت در سهمیه آزاد
 • نامه تأییدیه از دانشگاه محل تحصیل مبنی بر کسب رتبه برتر براساس آئین نامه ” تسهیل ادامه تحصیل دانشجویان ممتاز و استعداد درخشان به مقاطع بالاتر تحصیلی مصوب ” ٨٩/١٠/٢١

 

شما جهت ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد و شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری روی لینک کلیک کنید.

 

شرایط ثبت نام در  تکمیل ظرفیت ارشد بهداشت برای سربازان

خوب است بدانید کلیه افرادی که تاکنون به خدمت سربازی نرفتند. باید  برای شرکت در تکمیل ظرفیت فوق لیسانس وزارت بهداشت علاوه بر داشتن شرایط بالا موارد دیگری را رعایت کنند که در زیر به آن ها اشاره می کنیم.

 • متولدین سال 1352 به قبل در صورتی که سن خود را تغییر نداده باشند.
 • مشمولان فارغ التحصیل مقطع کارشناسی که دارای برگ آماده به خدمت می باشند نباید غیبت سربازی داشته باشند. 

 

مدارک لازم مشمولین خدمت برای شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد

مدارک لازم مشمولین خدمت برای شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد

 

 • دانشجویانی می توانند در تکمیل ظرفیت ارشد بهداشت شرکت کنند که حداقل دوره کارشناسی خود را در 31 شهریور ماه (وفق تبصره 1و 2 ماده 33 قانون خدمت وظیفه عمومی) تمام کرده باشند.
 • كاركنانی که در سازمان ها و وزارت خانه ها متعهد به خدمت هستند می توانند تنها با ارائه گواهی اشتغال به خدمت و موافقت بالاترين مقام اجرايی سازمان مربوطه ادامه تحصیل دهند.
 • اگر داوطلب جزو یکی از كاركنان پايور شاغل در نیروھای مسلح باشد، آنگاه با ارائه گواهی اشتغال به خدمت و موافقت سازمان مربوطه می تواند ادامه تحصیل دهد.
 • طلاب علوم دینی که مدرک کارشناسی دارند باید معافیت تحصیلی در حوزه را ارائه دهند.
 • تمام داوطلبانی که برگه معافیت موقت ھولو گرام دار بدون غیبت ( پزشكی ، كفالت و غیره ) دارند می توانند در تکمیل ظرفیت ارشد ثبت نام کنند.
 • سربازان در حال خدمتی که مدرک لیسانس دارند. به شرط داشتن معافیت تحصیلی و نداشتن غیبت سربازی می توانند در تکمیل ظرفیت ارشد شرکت کنند.
 • دانشجويان انصرافی در صورتی كه سنوات تحصیلی آنها بر اساس ماده  اولیه تبصره ( 1 ) ماده ( 33 ) باشند. هم چنین از انصراف آن ها از دانشگاه قبلی یک سال نگذشته باشد و  قبلا ( از تاریخ ٢٢/٨/٩٠ ) از امتیاز انصراف از تحصیل استفاده نکرده باشند، آنگاه می توانند در تکمیل ظرفیت ارشد بهداشت شرکت کنند.

 

آیا می دانید چگونه در 3 ماه پزشکی قبول شویم ؟ و ثبت نام تکمیل ظرفیت سوابق تحصیلی برای اطلاع وارد لینک شوید

 

جهت اطلاع از لیست رشته های تکمیل ظرفیت کنکور ارشد وزارت بهداشت، لیست رشته‌های تکمیل ظرفیت بهداشت، ارشد بهداشت، تکمیل ظرفیت ارشد بهداشت، هزینه تکمیل ظرفیت ارشد، شرایط ثبت نام در تکمیل ظرفیت ارشد بهداشت، اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت ارشد و راهنما برای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد بهداشت و مشاوره قبولی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور

9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

مشاوره قبولی در رشته های تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت

رشته پزشکی و پیراپزشکی در جامعه آنقدر از محبوبیت بالایی برخوردار هستند که علاقه مندان از هر فرصت کوچک و بزرگی برای تحصیل و پیشرفت در آن استفاده می کنند. اینکه در سال جاری تکمیل ظرفیت کنکور فوق لیسانس وزارت بهداشت اعلام شود، خود یک شانس بزرگ محسوب می شود که نباید آن را از دست داد. اما اگر می خواهید احتمال پذیرش خود را بالا ببرید، بهتر است چند نکته را در نظر داشته باشید تا بتوانید از رقبا پیشی بگیرید.

 

مشاوره برای تکمیل ظرفیت ارشد بهداشت

مشاوره برای تکمیل ظرفیت ارشد بهداشت

 

شما جهت دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد روی لینک کلیک کنید.

 

 • ظرفیت دانشگاه ها در هنگام تکمیل ظرفیت پایین و تعداد متقاضیان زیاد است. اگر می خواهید به رشته مورد نظر خود دست یابید بایسیتی با آگاهی بر این مورد، به موقع و درست دست به اقدام بزنید.
 • در ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد بهداشت رشته های روزانه بسیار با وسواس عمل کنید. همانطور که می دانید اگر در رشته های روزانه پذیرفته شوید، اما بعدا منصرف شوید و یا نام نویسی نکنید، قبولی شما لغو می شود. همچنین در کنکور سال بعد هم به هیچ وجه نمی توانید شرکت کنید.
 • از علاقه خود به رشته ایی که می خواهید به آن وارد شوید، مطمئن شوید. چرا که در صورت پذیرش، به هیچ عنوان امکان جابجایی یا تغییر رشته وجود ندارد
 • نحوه انتخاب رشته بسیار مهم است. چنانچه در انتخاب اولویت ها مهارت کافی نداشته باشید، ممکن است این شانس بزرگ را از دست بدهید.

البته انجام و رعایت کردن همه این موارد گاهی برای همه شرکت کنندگان چندان راحت نیست و کمک گرفتن از یک مشاور می تواند پله صعود شما باشد. بنابراین، بهتر است که از افراد خبره این کار یاری بجویید.

 

 

مطالب مرتبط

رتبه بندی تخصص های پزشکی

زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی

بهترین رشته های پزشکی کدامند؟

دفترچه کنکور ارشد وزارت بهداشت

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد وزارت بهداشت

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت چه زمانی است؟

در حال حاضر به دلیل برگزار نشدن آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، تاریخ مشخصی برای تکمیل ظرفیت اعلام نشده است.

شرایط شرکت تکمیل ظرفیت کنکور وزارت بهداشت چیست؟

در این مقاله می توانید همه شرایط عمومی و اختصاصی شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور ارشد وزارت بهداشت مطالعه کنید.

چگونه برای تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کنیم؟

داوطلبان بایستی در زمان مقرر به سایت مرکز سنجش آموزش کشور مراجعه و مراحل لازم رذا طی نمایند.

چگونه احتمال قبولی در  زمان تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت را بالا ببریم؟

برای دریافت قبولی در تکمیل ظرفیت کنکور ارشد وزارت بهداشت می توانید با کارشناسان ما در ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)