ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ترمیم معدل چیست؟

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۲۰۹
ترمیم معدل چیست؟
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

یکی از سوالاتی که امروزه داوطلبان به دنبال پاسخ آن هستند به موضوع ترمیم معدل چیست؟ برمی گردد. ترمیم معدل به زبان ساده فرصت جبران اشتباهات را برای فارغ التحصیلان فراهم می نماید. در این مقاله،  قصد داریم تا در رابطه با هزینه ترمیم معدل برای کنکور ، ترمیم معدل دیپلم برای کنکور ، مهلت ثبت نام ترمیم معدل و پاسخ به سؤال ترمیم معدل چیست؟ اطلاعات مفصلی را به شما عزیزان ارائه دهیم. همچنین برای پاسخ به پرسش های خود در این خصوص میتوانید با شماره  ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ تماس گرفته و درخواست راهنمایی بنمایید.

 

ثبت نام طرح ترمیم معدل 

👈 یکی از نگرانی هایی که داوطلبان کنکور دارند به موضوع تاثیر معدل در کنکور سراسری مربوط می شود. برخی از داوطلبانی که معدل آن ها بالا نیست ممکن است اینگونه تصور کنند که هیچ راه حلی برای جبران معدل گذشته خود ندارند. 

همین مسئله موجب می گردد که این احساس موجب دلسردی آنان از شرکت در آزمون سراسری می شود. خبر خوبی که می توانیم به این دسته از داوطلبان بدهیم این است که می توانند از ترمیم  برای جبران نقایص خود استفاده کنند.

🔸 برای ثبت نام  در طرح ترمیم  باید ابتدا به آموزش پرورش منطقه محل سکونت خود مراجعه کرده و سپس مدارک مورد نیاز را تحویل دهید. همچنین می توانید جدید ترین اخبار و اطلاعیه ها را از طریق سامانه آموزش و پرورش منطقه محل زندگی خود به دست آورید.

🔸 ترمیم معدل چیست؟ اگر بخواهیم به این سوال پاسخ دهیم باید بگوییم ترمیم معدل در واقع فرصتی دوباره برای آن دسته از فارغ التحصیلان مایل به ثبت نام در کنکور سراسری است تا بتوانند از این طریق، نسبت به بالا بردن دوباره معدل خود تلاش کنند و از تاثیر مثبت کنکور برخوردار شوند.

خوشبختانه، در رابطه با استفاده از شرایط این ترمیم ، هیچگونه محدودیتی برای دانش آموزان قرار داده نشده است.

🔸 ترمیم معدل چیست؟ و آیا تمامی داوطلبان می توانند از این طرح استفاده کنند؟ خوشبختانه، برای تمامی دانش آموزان و فارغ التحصیلانی که مدرک خود را پس از سال 84 دریافت نموده اند، امکان  استفاده از ترمیم  وجود دارد.

قطعاً با مشاهده کارنامه رتبه های برتر کنکور متوجه معدل بالای آنان می شوید که با استفاده از پرداخت هزینه ترمیم  برای کنکور خواهید توانست از این طرح استفاده نمایید.

 

ثبت نام طرح ترمیم

🔔 اطلاعیه 🔔

نمراتی که داوطلبین در ترمیم معدل به دست می آورند بر روی سوابق تحصیلی آن ها تاثیر گذار می باشد و بر روی معدل کل دیپلم تاثیر نخواهد گذاشت.

 

شرایط ترمیم معدل دیپلم برای کنکور 1402

👈 یکی از سوالاتی که داوطلبان از مشاورین ایران تحصیل در رابطه با ترمیم  دارند، به موضوع شرایط ترمیم دیپلم برای کنکور برمی گردد.

در این رابطه باید بگوییم خوشبختانه برای شما هیچ گونه محدودیتی برای مشخص نمودن نمرات پایین قرار داده نشده است.

کلیه داوطلبانی که معدل دیپلم آنان پایین تر از 20 است، می توانند نسبت به ترمیم معدل اقدام کنند.

برخی از دانش آموزان پس از دریافت پاسخ ترمیم معدل چیست؟ سؤال بعدی که ممکن است داشته باشند مربوط به محدودیت درس برای ترمیم  است که در این زمینه می توانیم به اطلاع این دسته از داوطلبان برسانیم که خوشبختانه هیچگونه محدودیتی برای درس های مورد نیاز ترمیم وجود ندارد.

بنابراین، در سامانه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور می توانید معدل و نمرات جدید خود را وارد نمایید.

داوطلبین  مجاز به شرکت در طرح ترمیم معدل، می توانند در سه نوبت برای ترمیم معدل شرکت نمایند این سه نوبت به شرح زیر است:

👈 امتحانات نهایی خرداد، دی و یا شهریور

شرایط ترمیم  دیپلم برای کنکور 1402 به شرح زیر می باشد:

شرایط ترمیم  دیپلم برای کنکور

❇️

داوطلبین که قصد ترمیم معدل خود را دارند باید در یکی از دوره های امتحانات نهایی خرداد، دی و یا شهریور شرکت نمایند و نمی توانند هر یک از امتحان های خود را در دوره های مختلف امتحان دهند.
❇️ اگر فردی قصد شرکت در طرح ترمیم  داشته باشند می تواند در انتحانات نهایی شرکت کرده و برای تعداد دروس محدودیتی وجود ندارد.
❇️ افرادی که دارای دیپلم نظام قدیم می باشند می توانند هم دروس نهایی سال سوم خود را م هم دروس نهایی دوره پیش دانشگاهی خود را ترمیم نمایند.

 

❇️ نمراتی که در ترمیم  به دست خواهد آمد فقط بر روی سوابق تحصیلی تاثیر می گذارد و بر روی معدل دیپلم تاثیر ندارد و معدل دیپلم را تغییر نخواهد داد.
❇️ اگر در زمان ترمیم، نمره کمتری از نمره خود به دست آورید، نمره قبلی یعنی نمره بالتر برای شما لحاظ خواهد شد.
❇️ برای شرکت در طرح ترمیم  باید به ازای هر امتحان مبلغی را پرداخت نمایید . این مبلغ در هر سال و با توجه به منطقه زندگی هر فرد متفاوت می باشد.
❇️ برای افرادی که دارای دیپلم نظام جدید و قدیم هستند دو دسته سوال طراحی خواهد شد.
❇️ اگر قصد ترمیم  دارید باید حتما مدرک دیپلم خود را گرفته باشید و اگر هنوز دانش آموز می باشید نمی توانند در طرح ترمیم  شرکت نمایید.
❇️ تنها افرادی که دیپلم خود را از سال 84 به بعد گرفته باشند مجاز به ترمیم  می باشند.
❇️ هر فردی که معدل کمتر از 20 دارد می تواند در این طرح شرکت نماید و هر فرد تنها یک بار مجاز به ایم کار می باشد
❇️ اگر قصد ترمیم معدل خود را دارید باید 30 الی 45 روز قبل از آغاز امتحانات نهایی با مراجعه به مدارس بزرگسالان منطقه  خود ثبت نام نمایید.

 

 

مشاورین ما آماده پاسخگویی هستند

هزینه ترمیم معدل برای کنکور 1402

👈 پس از اینکه به پاسخ سوال ترمیم معدل چیست؟ دست یافتید، سوال بعدی ممکن است این باشد که هزینه ترمیم معدل برای کنکور به چه میزانی است؟

هزینه سال گذشته برای ترمیم معدل در نظر گرفته شده بود مبلغ 20 هزار تومن برای هر درس است. آن دسته از داوطلبانی که از ثبت نام کنکور جامانده اند نیز می توانند در زمان ثبت نام مجدد کنکور اقدام به ثبت نام نمایند.

داوطلبان و دانش آموزان عزیز توجه داشته باشند که هزینه ترمیم معدل برای کنکور برای هر درس می باشد و نه هر واحد. با توجه به ثبت کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی ، برای کلیه داوطلبان ، لازم است در زمان مقرر اقدام به ثبت و دریافت کد سوابق تحصیلی نمایند.

نکته قابل ذکر این است که فارغ التحصیلان تنها مجوز ثبت نام ترمیم معدل در منطقه فارغ التحصیلی خود را خواهند داشت.

آیا پس از پرداخت هزینه ترمیم معدل برای کنکور و همچنین بالا بردن میزان معدل امکان ثبت نمرات جدید در مدرک وجود دارد؟ در واقع هرگز این اتفاق نمی افتد.

همانطور که در قسمت ترمیم معدل چیست؟ توضیحاتی ارائه گردید، تاثیر این معدل تنها برای زمان برگزاری کنکور و رتبه به دست آمده شما خواهد بود.

🔔 اطلاعیه 🔔

به محض مشخص شدن هزینه ترمیم معدل ۱۴۰۲ این قسمت به روز رسانی خواهد شد.

مهلت ثبت نام ترمیم معدل 1402

👈 در رابطه با مهلت ثبت نام ترمیم معدل نیز همانند زمان برگزاری امتحانات اصلی که در مدارس برگزار می گردد، داوطلبان و دانش آموزان مهلت شرکت در ترمیم معدل را دارند.

هر یک از دانش آموزانی که مایل به ثبت نام در این طرح هستند می توانند در دی ماه ، خرداد ماه و شهریور ماه نسبت به ثبت نام و استفاده از طرح مورد نظر اقدام نمایند.

 

📌 برای استفاده از مشاوره رایگان کنکور تجربی کلیک نمایید.

 

دانش آموزان عزیز توجه داشته باشند که هر یک از فارغ التحصیلان تنها یکبار امکان استفاده از این طرح را خواهند داشت. و این موضوع هیچگونه ارتباطی با پرداخت هزینه ترمیم معدل برای کنکور ندارد. 

مورد دیگر این که، همانطور که در قسمت ترمیم معدل چیست؟ توضیح دادیم ، کلیه دانش آموزانی که معدل و نمره کمتر از 20 را دارند ، می توانند نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام نمایند.

مهلت ثبت نام

مشاهده کارنامه ترمیم معدل 1402

👈 پس از ثبت نام در طرح ترمیم معدل و شرکت در آزمون های آن، افراد می توانند نتایج خود را به دو صورت حضوری و یا اینترنتی مشاهده نمایند. 

در روش حضوری دانش آموز به مدرسه خود مراجعه کرده و از مدیر مدرسه درخواست کارنامه ترمیم معدل می نماید، مدیر مدرسه با مراجعه به سامانه کارنامه فرد را دریافت و به دانش آموز تحویل می دهد.

در روش غیر حضوری به این صورت می باشد که دانش آموز ابتدا به سامانه دیپ به نشانی اینترنتی dipcode.medu.ir مراجعه کرده و با وارد کردن کد ملی و اطلاعات خود کارنامه خود را دریافت می نماید.

 

بخشنامه ترمیم معدل 1402 

👈 بخشنامه ترمیم معدل از طرف ادراه آموزش و پرورش صادر می گردد و کلیه دانش آموزان موظف به اجرای تمامی بندهای این بخشنامه خواهند بود.

برخی از سنوات و مفاد این بخشنامه را در قسمت ترمیم معدل چیست به خدمت شما دانش آموزان عزیز توضیحاتی را ارائه نمودیم که در رابطه با سایر بخش های آن شامل مواردی همچون عدم محدودیت برای انتخاب دروس مورد نظر توسط فارغ التحصیلان است.

محل ثبت نام برای کلیه دانش آموزان و فارغ التحصیلان ، مدارس بزرگسالان آن هم مدارس دولتی است.

با توجه به امکان شرکت و فرصت یک باره برای ترمیم معدل ، توصیه می کنیم چنانچه مایل به شرکت در این طرح هستید، بهتر است خود را برای کسب نمره خوب و عالی آماده نمایید.

 

📌 برای اطلاع از  برای قبول شدن در رشته پزشکی چه باید کرد؟ کلیک نمایید.

 

مدارک موردنیاز ترمیم معدل 1402

👈 برای شرکت در طرح ترمیم معدل مدارکی برای ارائه به آموزش و پرورش مورد نیاز است که مهم ترین آن ها به شرح زیر می باشد:

مدارک موردنیاز ترمیم معدل

📂 اصل شناسنامه فرد متقاضی
📂 اصل کارت ملی هوشمند
📂 ارائه مدرک دیپلم الزامی است
📂 ارائه ریز نمرات دیپلم
📂 رسید هزینه شرکت در طرح ترمیم دیپلم

 

مدارک موردنیاز ترمیم

زمان  ثبت نام  برای شرکت در ترمیم 

👈 کلیه دانش آموزان عزیز می توانند یک ماه قبل از زمان برگزاری این آزمون اقدام به ثبت نام نمایند. زمانی که اعلام نمودیم برای برگزاری امتحانات است و معمولا ً ثبت نام در هر یک از این دوره ها یک ماه قبل از برگزاری امتحانات است.

اگر به دنبال پاسخی برای پرسش های آیا ترمیم  تاثیر منفی بر نمرات قبلی خواهد داشت؟ چگونه می توانم هزینه ترمیم معدل برای کنکور را پرداخت نمایم؟ . .. دارید می توانید با شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

اخبار پیرامون ترمیم معدل چیست؟

🔊 ماجرای کنکور و ترمیم معدل به کجا رسید؟

هر ساله دانش آموزان برای ورود به دانشگاه در آزمون سراسری کنکور شرکت می‌کنند اما پس از انتشار خبر تاثیر معدل بر نتیجه کنکور، شرکت کننده دچار نگرانی شدند به همین منظور راهکاری به نام ترمیم معدل به تصویب رسید. در این قانون دانش آموزانی که معدل خوبی کسب نکردند می‌توانند با شرکت در این آزمون کمی از نگرانی خود برای کنکور را کاهش دهند.

🔊 آغاز امتحانات ترمیم معدل با «تخلف»

شواهد نشان می‌دهد که حداقل از ۱۲دقیقه بعد از شروع امتحان، لااقل سوالات امتحان ریاضی‌۳ مربوط به دانش‌آموزان رشته علوم تجربی به همراه پاسخ‌ آنها در گروه‌های متعدد تلگرامی پخش شده و در نخستین لحظه انتشار پاسخ‌ها، بیش از ۳۰۰۰ نفر فقط از یکی از این کانال‌ها بازدید کرده‌اند.

📥 برای دریافت و مطالعه پی دی اف مقاله کلیک نمایید. 📥

خلاصه مطالب

ترمیم معدل برای دانش آموزانی که قصد دارند نمره سوابق تحصیلی خود را بهبود ببخشند فراهم شده است. این افراد با مراجعه به آموزش و پرورش باید درخواست طرح ترمیم را بدهند و یکی از اصلی ترین شرایط شرکت در این طح داشتن دیپلم می باشد. ما در این مقاله همه جوانب ترمیم معدل چیست؟ را بررسی نمودیم. اگر پس از مطالعه پرسشی در این خصوص داشتید می توانید با مشاورین ایران تحصیل با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷  تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را دریافت کنید و یا در زیر همین مقاله کامنت بگذارید.

 

3.4/5 - (5 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ترمیم معدل چیست؟ 

ترمیم معدل فرصتس دوباره برای داوطلبان آزمون سراسری است که امکان افزایش نمره و به دنبال آن معدل را برای آن ها فراهم می کند.

شرایط شرکت در طرح ترمیم معدل چیست؟ 

شرکت در ترمیم معدل تحت شرایطی برای فرد انجام می شود. برای اطلاع از این شرایط با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

منابع مورد مطالعه برای ترمیم معدل چیست؟ 

منابع مورد مطالعه برای شرکت در ترمیم معدل همان کتب درسی شما هستند.

نظرات

 1. Avatar photo
  کیانا
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۲:۵۹

  من برای ترمیم معدل یه درس ثبت نام کردم ولی نمیخوام امتحان بدم میخوام غیبت کنم ایا توی کنکور برام صفر میذارن یا نمره قبلی رو؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۳

   سلام
   نمره قبلی لحاظ می شود

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۴

   وقت بخیر
   نمره قبلی شما ملاک میباشد

 2. Avatar photo
  پریا
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۵:۲۰

  من دوازدهمم الان و دارم امتحان نهایی میدم و تیرماه امسال می‌خوام کنکور بدم چند تا از درسام نمراتم بد شده میخواد ترمیم کنم .آیا شهریور امسال ترمیم معدل کنم روی کنکور تیر امسال تاثیر چهل درصدی رو میزاره یا خیر ؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۲

   سلام دوست عزیز خیر بعد از اعلام نتایج معدلتون تاثیری در نتیجه ی شما نخواهد داشت. اما برای کنکور دی ماه میتونید استفاده کنید

 3. Avatar photo
  Fateme
  ۱۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۵۴

  ثبت نام کنی ترمیم معدل رو ولی نری امتحان بدی نمره برات چی رد میکنند؟
  لطفاجواب بدید.

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۲۱

   سلام وقت بخیر
   غیبت غیر موجه و یا اون واحد رو حذف می کنند که بتوانید دوباره آزمون دهید

 4. Avatar photo
  مهرزاد
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۵۷

  سلام من سال ۱۳۸۴ مدرک پیش دانشگاهی ریاضی فیزیک گرفتم
  الان میخوام کنکور تجربی شرکت کنم
  آیا میتونم برای ترمیم معدل اقدام کنم و چطور ؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۱۹

   سلام دوست عزیز شما باید دیپلم تطبیقی تجربی رو بگیرید. برای دریافت مشاوره ی تخصصی تر در این مورد لطفا با شماره ی مجموعه و داخلی 108 در تماس باشید.

 5. Avatar photo
  stareh
  ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۲

  سلام وقت بخیر
  آیا فرصت ترمیم برای کل سوابق تحصیلی فقط یکبار است ،مثلا کسی که امسال ترمیم شرکت کرده و قصد دارد سال بعد هم کنکور بده و از نمراتش راضی نیست نمیتونه برای کنکور 1403دوباره ترمیم معدل شرکت کنه؟

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام وقت بخیر
   خیر امکانش وجود ندارد

 6. Avatar photo
  رومینا
  ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۴۷

  سلام وقتتون بخیر…من ترمیم معدل ثبت نام کردم..ولی یه درس رو شرکت نکردم در امتحان…آیا تاثیری روی کارنامه ام داره؟و اینکه فرصت ترمیم اون درس رو از دست دادم؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۲۱

   سلام دوست عزیز نمره یشما لحاظ نمیشود و در شهریور فرصت مجدد دارید. بشرط ثبت نام

 7. Avatar photo
  vida
  ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۴۹

  سلام وقت شما بخیر
  من اینجا یه نکته‌ای رو خوب متوجه نشدم 🙂 من الان در حال شرکت در امتحانات نهایی دوازدهم هستم و دیپلم هم نگرفتم طبیعتا…
  میخواستم بدونم اگر ترمیم معدل شرکت کنم و نمرات یک سری دروس رو ارتقا بدم و بعد کنکور دی ماه ۱۴۰۲ و یا تیر ماه ۱۴۰۳ رو شرکت کنم و معدل بره بالا تاثیری لحاظ میشه روی نتیجه کنکور ؟ یا ۴۰ درصد رو فقط یکبار (خرداد دوازدهم) فرصت استفاده داریم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید 🙂

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام وقت به خیر
   میتوانید برای کنکور 1403 در امتحانات ترمیم معدل شرکت نمایید.

 8. Avatar photo
  محمد
  ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۰۷

  سلام
  مثلا ریاضی رو تو نوبت دوم ۱۳ گرفتیم و شهریور اونو ترمیم بزنیم. بشیم ۱۹
  توی کارنامه (قسمت نوبت دوم) اون ۱۳ رو میکنن ۱۹ یا یه بخش دیگه داره تو کارنامه این نمرات ترمیم . یعنی میخام بگم اون نمره خرداد که ۱۳ گرفتیم از بین میره بعد از ترمیم یا هنوز تو کارنامه هست؟
  امیدوارم منظورمو رسونده باشم

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۳۵

   سلام وقت بخیر
   این ترمیم معدل فقط در کنکور قابل استفاده خواهد بود .

 9. Avatar photo
  هلینا
  ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۵۸

  سلام . نمره های ترمیم معدل کل دیپلمو بالا میبره. یا فقط بدرد قبولی و تاثیر اون تو کنکور میخوره؟

  • Avatar photo
   rahdar
   ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۲۷

   سلام وقت بخیر.
   صرفا برای قبولی در کنکور تاثیر گذار است.

  • Avatar photo
   rezai
   ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۲۷

   سلام وقت بخیر . ترمیم معدل فقط در نمره نهایی و در کنکور موثر میباشد

 10. Avatar photo
  Hana
  ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۴۳

  سلام وقتتون بخیر 🌹 ببخشید ما که الان دانش اموز دوازدهم هستیم و داریم امتحان نهایی میدم ، اگه تو یه درسی نمره کمی بگیریم همین شهریور ۴۰۲ میشه ترمیم معدل انجام بدیم و ایا تاثیرش واسه کنکور تیرماه همین سال (۴۰۲)نیز لحاظ میشه یا نه ؟

  • Avatar photo
   rezai
   ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۲۹

   سلام وقت بخیر . بله میتوانید شرکت کنید

 11. Avatar photo
  رضا باقری
  ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۲۶

  سلام…
  من امتحانات نهایی امسال رو اگه خراب کنم و بخوام تو کنکور ۱۴۰۳ هم شرکت کنم باید چه زمانی ترمیم‌معدل انجام بدم؟

  • Avatar photo
   rahdar
   ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۲۶

   سلام وقت بخیر.
   تا خرداد سال 1403 میتوانید در ازمون های ترمیم معدل شرکت کنید.

 12. Avatar photo
  نازنین
  ۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۰۰

  سلام وقت بخیر
  من ده درس ترمیم معدل ثبت نام کردم،الان نمیتونم سه تارو امتحان بدم میخواستم ببینم امکانش هست شهریور امتحان بدم!؟
  بعد اینکه امتحاناتی ک الان شرکت میکنم تاثیرش واسه کنکور سال اینده هم میتونه باشه!؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۵۹

   سلام
   وقت بخیر
   برای بررسی دقیق تر و بیشتر وضعیت تون با مشاورین مجموعه تماس بگیرید

 13. Avatar photo
  کریمی
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۷

  سلام
  ترمیم معدلی که شهریور انجام بشه، می‌تونه رو کنکور تیر ماه امسال تاثیر بزاره و نتیجه ‌شون با هم باشه؟؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۱۹

   سلام بله

 14. Avatar photo
  کیمیا
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۱۸

  سلام من ترمیم معدل ثبت نام کردم ۱۰ درسو الان یک درسو نمیتونم شرکت کنم اگه توی شهریور اونو ترمیم کنم برای کنکور دی یل تیر ۱۴۰۳ این نمره هایی ک خرداد دادمم برام حساب میشه ؟و اینکه حتما باید غیبتم موجه باشه؟

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۰

   سلام وقت بخیر
   بله اگر خرداد ترمیم معدل بزنید برای کنکور تیرماه بر روی معدل شما تاثیر می گذارد و اگر در ترمیم معدل شرکت نکنید و غایب باشید مجدد امکان شرکت وجود دارد.

 15. Avatar photo
  فاطمه
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱۳

  من از ترمیم معدل جا موندم چیکار کنمممم؟!!!؟
  امکانش هست الان ثبت نام کنممم؟؟!

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۴۷

   سلام وقت بخیر
   از طریق اموزش و پرورش محل سکونت خود اقدام به ثبت نام کنید.

 16. Avatar photo
  فاطمه
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۵۵

  سلام من از ترمیم معدل جا موندم .باید چیکار کنم؟ الان امکان ثبت نام هست هنوز یا خیر؟!

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۴۸

   سلام وقت بخیر
   از طریق اموزش و پرورش محل سکونت خود اقدام به ثبت نام کنید.

 17. Avatar photo
  samaneh
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۷

  سلام و خسته نباشید
  من برای ترمیم معدل ثبت نام کردم میخوام بدونم اگر انصراف بدم دوباره میتونم از این امتیاز برخوردار بشم و ثبت نام کنم ؟
  من از مدرسه پرسیدم گفتن اطلاعی ندارن

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام
   باید بررسی بشه

 18. Avatar photo
  samaneh
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۴

  سلام و خسته نباشید
  من برای ترمیم معدل ثبت نام کردم میخوام بدونم اگر انصراف بدم دوباره میتونم از این امتیاز برخوردار بشم و ثبت نام کنم ؟
  من از مدرسه پرسیدم گفتن اطلاعی ندارن

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۲

   سلام وقت بخیر
   بله مشکلی ندارد برای ترمیم معدل مجدد می توانید ثبت نام کنید.

 19. Avatar photo
  Ty
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۱۴

  سلام من همه دروس رو ترمیم معدل ثبت نام کردم الان اگه بخوام میشه بعضی هاش رو حذف کنم و انصراف بدم و شهریور ترمیم کنم ؟
  خواهش میکنم جواب بدید

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۵

   سلام وقت به خیر
   از طریق اموزش پرورش پیگیری نمایید.

 20. Avatar photo
  علی
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۵۷

  سلام من ترمیم معدل خرداد 10 درس رو انتخاب واحد کردم ولی با توجه به اینکه میخام کنکور 1403 بدم و تا الان هیچی نخوندم میخاستم ببینم میتونم توی ترمیم شهریور یا دیماه 1402 شرکت کنم . میدونم که ترمیم فقط یکبار امکان بذیر است و الان هم کارت های ورود به جلسه واسه ترمیم بخش شده . لطفا رهنماییم کنید چیکار کنم اگه شرکت نکنم سر جلسه امکان ترمیم توی شهریور رو دارم؟

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۹

   سلام وقت بخیر
   اگر ترمیم معدل شرکت نکنید مجدد می توانید درخواست بدید و برای ثبت نام خود اقدام کنید.

 21. Avatar photo
  فاطمه
  ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۴

  من ترمیم معدل کنکور ثبت نام کردم ولی امتحان دانشگاه هم اون روز دارم نمیشه یه درسو برای شهریور امتحان داد یا کلا حذفش کرد؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۴

   سلام
   تاریخ امتحانات تغییر نمیکند

   • Avatar photo
    مهیا
    ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۲۰

    سلام من از ترمیم معدل جا موندم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

    • Avatar photo
     rahdar
     ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۵۹

     سلام وقت بخیر.
     باید به آموزش و پرورش منطقه مراجعه فرمایید.

 22. Avatar photo
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۰

  سلام.من میخوام برای کنکور ۱۴۰۳ شرکت کنم چه موقع باید ترمیم معدل انجام بدم؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۰

   سلام
   هرچه سریعتر برید آموزش پرورش

 23. Avatar photo
  Niloofar
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۲۵

  سلام.
  امکانش هست که بعضی دروس رو با خرداد و بعضی دروس رو با شهریور ماه ترمیم کرد؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۳۰

   وقت بخیر
   اگر شما شهریور ماه اقدام به ترمیم کنید چون کنکور قبل از شهریور برگزار میشود برای شما ترمیم معدل انجام نمیشود

 24. Avatar photo
  مونا
  ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۲

  سلام.
  من تدمیم ثبت نام کردم.ولی به شک افتادم نمیدونم دقیق چه درسایی رو ثبت نام کردم ، الان چجوری بفهمم چه درسایی رو ثبت نام کردم؟؟؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۵۲

   سلام دوست عزیز برای این مورد میتونید به مدرسه ی مورد نظر مراجعه کنید.

 25. Avatar photo
  مونا
  ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۶:۴۹

  سلام. من ترمیم معدل ثبت نام کردم ولی الان دقیق یادم نیست و به شک افتادم که چه درس هایی رو ثبت نام کردم، از کجا بفهمم چه درسایی ثبت نام کردم؟؟؟

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۵۴

   سلام وقت بخیر
   مجدد به اموزش و پرورش برای استعلام مراجعه داشته باشید.

   • Avatar photo
    مونا
    ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۵

    مدرسه چی؟ نمیتونم برم اونجا بپرسم؟؟

    • Avatar photo
     مشاور ملکی
     ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۲۶

     سلام دوست گرامی
     از طریق اموزش و پرورش اقدام کنید.

 26. Avatar photo
  مونا
  ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۶:۴۵

  سلام.من ترمیم معدل ثبت نام کردم.الان دقیق یادم نمیاد به شک افتادم چه درسایی رو ثبت نام کردم؛ یادمم رفت از لیست ثبت نام عکس بگیرم داشته باشم ،الان از کجا بفهمم چه درسایی رو ثبت نام کردم؟؟؟

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۴۳

   سلام وقت بخیر
   مجدد به اموزش و پرورش برای استعلام مراجعه داشته باشید.

 27. Avatar photo
  مهسا
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۳۵

  من پرستاری خوندم استخدامم شدم ولی عین سگ پشیمونم پرستاری تو جامعه ایران بی ارزش نرین شغله الان نمیدونم از کجا شروع کنم به خوندن

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۲۹

   سلام وقت بخیر
   شروع برای خوندن چی ؟

  • Avatar photo
   سحر
   ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۵۶

   سلام .وقت بخیر .من دیپلم انسانی سال ۹۲ دارم ولی الان کلا می‌خوام تغییر رویه بدم و کنکور تجربی بدم برای پرستاری اقدام کنم .میشه خواهشا منو از مزایا و معایب این رشته مطلع کنی .خیلی به کمک نیاز دارم .مرسی

   • Avatar photo
    مشاور اقازاده
    ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۶

    وقت بخیر
    شرایط شما از هر لحاظ نیاز به بررسی دارد برای مشاوره و راهنمایی با مرکز تماس بگیرید

 28. Avatar photo
  مهسا
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۳۳

  برا ترمیم معدل کتابای کدوم پایه رو امتحان میگیرن؟

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۲۳

   سلام وقت بخیر
   ترمیم معدل فقط برای پایه دوازدهم می باشد.

 29. Avatar photo
  امیرعباس
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۲۸

  سلام وقت بخیر
  برای دانشگاه آزاد رشته ی مترجمی زبان انگلیسی بخوام بدون کنکور ثبت نام کنم معدل تاثیر داره؟ و اینکه با معدل پایین میشه اصلا دانشگاه آزاد ثبت نام کرد؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۳۶

   سلام وقت بخیر
   بله معدل تاثیر دارد و شانس ثبت نام برای معدل های پایین نیز وجود دارد

 30. Avatar photo
  محمد
  ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۵۸

  سلام خسته نباشد من عربی ترمیم معدل ثبت نام کردم اگه سر جلسه امتحان غیبت کنم چی میشه برام صفر رد میشه و یا تراز نمی داره ?

  • Avatar photo
   rahdar
   ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۳۱

   سلام وقت بخیر.
   وقتی نمره ی کمتر میگیرید بلااثر خواهد بود.

 31. Avatar photo
  Amir
  ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۸

  سلام وقتتون بخیر.من فارغ التحصیل نظام جدید هستم و میخوام برا کنکور403 شرکت کنم برا ترمیم معدل میتونم درسامو تقسیم کنم خرداد 402 و دی 402 امتحان بدم

  • Avatar photo
   rahdar
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۲۸

   سلام وقت بخیر.
   بله مشکلی ندارد فقط به شرطی که در درس مدنظر ثبت نام نکنید و بذارید برای نوبت های بعد.

 32. Avatar photo
  مهدی
  ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۲:۰۹

  سلام خسته نباشید
  من قصد دارم که چند تا از دروس نهایی رو غیبت کنم غیبت غیر موجه
  و شهریور بدمشون
  آیا نمرات شهریور من با نمرات دیگه جمع میشه و به عنوان معدل کتبی و کل دیپلم هستش یا با صفر جمع میکنن
  و اینکه نمره صفر من توی کنکور 1403 تاثیر داره یا نمره ای که شهریور گرفتم
  خواهش میکنم جواب بدید خیلی ممنون

  • Avatar photo
   rezai
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۸

   سلام وقت بخیر . جداکونه از معدل صفر خرداد لحاظ میگردد

 33. Avatar photo
  رضا
  ۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۱۹

  سلام
  ببخشین من همه درسهارو برای ترمیم ثبت نام کردم
  الان میتونم چند تا شو حذف کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۵

   سلام وقت بخیر
   نیازه با ارگان مربوطه صحبت کنید

 34. Avatar photo
  Ava
  ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۲

  سلام،من کنکوری تیر ماه هستم،و میخوام شهریور ماه ترمیم معدل انجام بدم. از الان میتونم ثبت نام کنم تو مدارس بزرگسال؟یا حتما باید 1یا 2ماه قبلش ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۳۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۴۰

   سلام وقت بخیر
   شما ابتدا باید ترمیم شرکت منید وبعد برای کنکور زیرا نباید ترمیم بعد از اعلام نتایج انجام شود

 35. Avatar photo
  Nstrn
  ۲۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۴۲

  سلام وقتتون بخیر باید به آموزش و پرورش ناحیه زندگیمون بریم یا ناحیه ای که درس میخوندیم؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۹

   سلام وقت بخیر
   مراجعه به آموزش وپرورش

 36. Avatar photo
  زهرا
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۳۳

  سلام
  برای ثبت نام کنکور توی معدل کل و معدل نهایی کتبی باید معدل جدید (ترمیم شده ) بزنیمیا همون معدل اصلی (قبلی) ؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۵

   سلام وقت بخیر اگر اقدام به ترمیم معدل داشتید معدل ترمیم شده را باید وارد کنید

 37. Avatar photo
  روشنک
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۰

  سلام . دیپلمه های تجربی قبل سال 84 برای ایجاد سابقه تحصیلی در رشته تجربی نیاز به نمره دروس هویت و سلامت دارن یا زمین شناسی؟امتحان زمین شناسی که در برنامه امتحانی خرداد برای ایجاد سابقه و ترمیم در نظر گرفته شده برای دیپلم تجربی قبل 84 شامل میشه؟مرسی

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۷

   سلام برای بررسی بیشتر با مشاورین مجموعه تماس بگیرید

 38. Avatar photo
  حسین
  ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۱

  سلام ، برای ثبت نام رشته بدون کنکور ، ترمیم تاثیر داره؟
  و اینکه تپی فرم ثبت نام باید معدل واقعی رو وارد کنیم یا معدل جدید( ترمیم شده) رو؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۹

   سلام
   بله می توانید معدلتان را ترمیم کنید

 39. Avatar photo
  Pouya
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۱

  سلام و عرض ادب .
  من یک اذر 1401 از دانشگاه انصراف دادم که هنوز سربازی نرفتم و یکسال مهلت معرفی دارم ( اولین انصراف ) میخوام در کنکور 1402 شرکت کنم ، حالا که از دانشگاه انصراف دادم میتونم با این شرایط ترمیم معدل هم شرکت کنم ؟؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۶

   سلام دوست عزیز بله شما در این مورد محدودیتی ندارید.

 40. Avatar photo
  سارا.
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲

  سلام وقتتون بخیر خسته نباشید. ️ در صورت شرکت در ترمیم معدل، نمرات کارنامه ام تغیر میکنه؟

  • Avatar photo
   rahdar
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۸

   سلام وقت بخیر .
   خیر نمرات کارنامه شما تغییر نمیکند و همان خواهد ماند و ترمیم معدل در ازمون کنکور به شما کمک خواهد کرد.

 41. Avatar photo
  ساجده.
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۱

  سلام وقت بخیر لیست و آدرس مدارس بزرگسالان برای ترمیم معدل را از کجا باید تهیه کنم؟

  • Avatar photo
   rahdar
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰

   سلام وقت بخیر .
   از اموزش و پرروش استعلام کنید و اگر نیاز به راهنمایی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید.

 42. Avatar photo
  نیما
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۴

  سلام میگن ثابت نام ترمیم معدل خرداد ۱۴۰۲ در پایان بهمن به پایان میرسه اما من رفتم مدرسه گفتن در آخرای فروردین بیا ، الان من چیکار کنم ؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲

   سلام وقت بخیر
   درحال حاظر اگر تغییری در خصوص زمان ثبت نامی ایجاد نشود شما باید در ماه فروردین از طریق آموزش وپرورش اقدام برای ترمیم معدل انجام دهید

 43. Avatar photo
  کیمیا
  ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۴

  سلام، من دیپلمه قبل از سال 84هستم..دیپلمم رو شهرستان گرفتم… الان سالهاس محل زندگیم تهرانه… برای ترمیم معدل باید چیکار کنم؟ کجا برم؟ آیا دروس اختصاصی تجربی رو هم باید امتحان بدم یا فقط عمومی ها؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۴

   سلام
   باید شرایط تان مورد بررسی دقیق قرار بگیرد
   با ما تماس بگیرید

 44. Avatar photo
  مریم
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۷

  سلام زمان ثبت نام ترمیم معدل برای خرداد تا کی هست؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۱

   سلام وقت بخیر
   درحال حاظر زمان ثبت نام برای ترمیم معدل 1الی2ما جلوتر از برگزاری امتحانات میباشد

 45. Avatar photo
  مهسا
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۲

  سلام خسته نباشید من میخوام کنکور 1402دی ماه شرکت کنم ایا میتونم شهریور ماه برا ترمیم شرکت کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور براتی
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۱

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیززدررابطه با تاثیر ترمیم معدل شما باید تاقبل از اعلام جواب اولیه ی کنکور سراسری تاثیر معدلتان لحاظ شود .شما سعی بفرمایید تا خرداد ماه برای ترمیم معدل اقدام بفرمایید .لطفا جهت بررسی دقیق تر وضعیت تحصیلیتان واطلاعات بیشتر دررابطه با ترمیم معدل با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 46. Avatar photo
  H
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۶

  سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم فرم مخصوص مربوط به ثبت نام ترمیم معدل رو از کجا باید بگیرم؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۶

   سلام
   مراجعه کنید به اموزش و پرورش منطقه تون

 47. Avatar photo
  حسین
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۷

  سلام وقت بخیر فرم مخصوص رو از کجا باید گرفت برای ترمیم معدل و این که هزینه به صورت اینترنتی باید پرداخت بشه یا حضوری

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۸

   سلام وقتتون بخیر باید به صورت حضوری مراجعه بفرمایید و پرداخت کنید

 48. Avatar photo
  سیاوش
  ۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۲

  سلام. من دیپلم تجربی دارم الان می‌خوام کنکور انسانی شرکت کنم. چون نمرات امتحان نهاییم خوب نبود می‌خوام ترمیم معدل انجام بدم. الان سوالم اینه باید کتاب های عمومی و تخصصی تجربی رو ترمیم کنم؟؟
  چون یه جا شنیدم کسایی که میخوان توی یه رشته دیگه کنکور شرکت کنن فقط عمومیارو باید ترمیم معدل انجام بدن

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۱

   سلام وقت به خیر
   ترمیم معدل برای دروسی که آنها را پاس کردید امکان پذیر است.اما در صورت اعمال سوابق به طور کامل باید امتحانات نهایی تخصصی تجربی هم شرکت کنید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 49. Avatar photo
  مهدیه
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۳

  سلام وقت بخیر بنده ۱۲ انسانی هستم و از نمرات امتحانات ترم اولم راضی نیستم
  آیا میتونم شهریور نمرات دی ام رو ترمیم کنم؟؟

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۶

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما باید دقیق تر بررسی شود جهت بررسی با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 50. Avatar photo
  امیر محمد
  ۲۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۹

  سلام من برای ترمیم دی شرکت کردم ولی یه درس رو بنا بر دلایلی نتونستم سر امتحان حاضر بشم. نمیتونم اون درس رو خرداد ترمیم کنم؟

  • Avatar photo
   rahdar
   ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۷

   سلام وقت بخیر .
   باید به مدیر مدرسه ای که ازمون ها را انجا ثبت نام کردید مراجعه کنید و درخواست حذف دروس را از از سیستم از آنها داشته باشید

 51. Avatar photo
  آرین
  ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۲

  سلام دی ماه ترمیم معدل بدم برای کنکور تیر هم میشه استفادش کرد

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۵

   سلام وقتبخیر
   زمان ترمیم معدل برای امتحانات دی ماه تا27 آذر بود. هم اکنون می توانید در ترمیم معدل امتحانات خرداد ماه برای کنکور تیرماه اقدام کنید. در صورتی که آموزش و پرورش برای ترمیم معدل دی ماه با شما موافقت کند برای کنکور تیرماه نیز قابل استفاده خواهد بود .

 52. Avatar photo
  سبحان
  ۲۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۹

  سلام آیا برای رشته های بدون کنکور هم میشه ترمیم معدل انجام داد ؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام
   خیر فقط برای کنکوره

 53. Avatar photo
  انصاری
  ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۱

  سلام وقتتان بخیر ببخشید در کنکور ۱۴۰۳ که می‌خوام شرکت کنم الان کلاس یازدهم هستم میتونم ترمیم نمره انجام بدم؟
  اگر یه کتاب تجدید هم بشیم میشه ترمیم نمره انجام داد؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۷

   سلام وقتتون بخیر بله میتوانید

 54. Avatar photo
  صادقی. فرزان
  ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۵

  سلام. وقتتون بخیر.
  من فارغ التحصیل دانشگاه هستم.
  قصد دارم در کنکورسال403شرکت کنم. میتونم خرداد 402در ترمیم معدل شرکت کنم؟ یا باید در همان سال403ترمیم معدل انجام بدم؟؟؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۵

   سلام، شما میتونید در سال 1402 در آزمون ترمیم معدل شرکت کنید و نمراتتون در کنکور 1403 اعمال بشه، اما منطقی تر این هست که در خرداد1403 ترمیم معدل شرکت کنید.

 55. Avatar photo
  اسرا
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۹

  سلام وقت بخیر من فارغ‌التحصیل خرداد ۱۴۰۱ هستم.آیا امکان داره چند درس رو دی و چند درس رو خرداد ترمیم کرد؟ درسو متفاوت مثلا امکانش هست دی عمومی ها رو بریم و خرداد تخصصی ها رو؟ خیلی ممنونم

  • Avatar photo
   مشاور فتح اللهی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۶

   سلام وقت بخیر باید جهت دریافت برنامه دروس برای ترمیم معدل به اموزش و پرورش شهرتون مراجعه کنید

 56. Avatar photo
  یاسین
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۰۸

  سلام ببخشید من کنکور سال سوم هستم و برای اینکه سربازی نرم پیام نور ثبت نام کردم و میخام توی کنکور شرکت کنم . ولی خب نمرات هم میخام ترمیم کنم . آیا این درسته کسی ک دانشجو باشه بهش اجازه ترمیم معدل داده نمیشه ؟

  • Avatar photo
   مشاور فتح اللهی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۱

   سلام برای ترمیم معدل باید به آموزش و پرورش شهرتون مراجعه کنید

 57. Avatar photo
  Fateme
  ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۲

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید واسه ترمیم معدل میشه چن تا از دروسو دی ترمیم کرد و چن تاشو خرداد؟

  • Avatar photo
   JAVADI
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۰

   سلام وقت بخیر
   دیپلمتون رو چه سالی گرفتین؟
   جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

 58. Avatar photo
  امیر
  ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۴

  سلام وقت شما بخیر ببخشید من یه جا اینطوری شنیدم که یکبار ترمیم معدل یعنی یه بار میشه ثبت نام کرد یک یا چند درس یا کل دروس رو امتحان داد این مورد صحیحه؟ یا نه فقط میشه یه بار یک درس رو امتحان داد؟

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۳

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی فقط یکبار میشه
   تعداد دروس دست خودتونه

 59. Avatar photo
  لیلا
  ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۸

  برای دروس دیگه میتونید

  • Avatar photo
   JAVADI
   ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۲

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

 60. Avatar photo
  مریم
  ۲۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۸

  سلام خسته نباشید من دیپلم انسانی داردم و فارغ‌التحصیل ۱۴۰۰ هستم و امسال یکبار برای ترمیم معدل شرکت کردم دروس ریاضی و جغرافیا وجامعه و تاریخ الان می تونم باز شرکت کنم یا نه برای دروس دیگه؟ دانشجو روزانه اقتصادهستم ولی میخوام رشته دیگه شرکت کنم

  • Avatar photo
   abbasi
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۸

   سلام وقت بخیر. فعلا یکبار می توانید .

 61. Avatar photo
  الاله
  ۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۴

  سلام من دیپلممو سال ۸۲ گرفتم آیا منم میتونم ترمیم معدل انجام بدم

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۳

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 62. Avatar photo
  ....
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۴

  سلام وقت بخیر
  من فارغ‌التحصیل 1400 هستم و الانم دانشجوام
  میخوام در کنکور 1402 شرکت کنم
  ونمراتم خوب نیست با اینکه دانشجو هستم میتونم ترمیم معدل کنم؟
  و با ترمیم معدل نمره دیپلمم تغیر میکنه یا این ترمیم فقط برای کنکوره؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۳

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 63. Avatar photo
  رها
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۳

  سلام وقت بخیر
  این ترمیمی ک انجام میشه روی مدرک دیپلم هم اعمال میشه یا فقد برای کنکوره؟

  • Avatar photo
   javadi
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۹

   سلام روزبخیر
   فقط برای کنکور لحاظ میشه.

 64. Avatar photo
  H
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۶

  سلام من 1401 نهایی اصلیم رو دادم و الان دارم ترمیم میکنم ولی یه درسو حالم بد شد و نتونستم ترمیم رو شرکت کنم حالا سوالم اینه من که ثبت نام کردم ولی نرفتم این یه درسو دی میتونم ترمیم کنم؟

  • Avatar photo
   javadi
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۹

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی شما از واحد آموزش پرورش خودتون برای اون یه درس مجدد درخواست مجدد بدین.

 65. Avatar photo
  مرضیه
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۹

  سلام من دیپلم تجربی دارم و در کنکور ۱۴۰۲ میخوام کنکور انسانی شرکت کنم من باید ترمیم معدل درسهای تجربی رو انجام بدم دیگه؟

  • Avatar photo
   javadi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۹

   سلام روزبخیر
   هنوز این مورد به صورت قطعی اعلام نشده.

 66. Avatar photo
  محمد
  ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۶

  سلام دیپلم ازاد بزرگسالان دیلم مجدد دلشته باشیم میتونیم ترمیمش کنیم بعد مثلا من الان ریاضی بودم خرداد انسال دیپلم ریاضی گرفتم الانم دارم برا دیبلم محدد تحربی نیدم میخواستم بدونم با اون دیپلم ریاضیه میتونم عربیو برا کنکور تجربی دی ماه ترمیم کنم یا نه باید وایسم دیپلممو دی بگیرم خرداد برم

  • Avatar photo
   javadi
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۳

   سلام روزبخیر
   بله میتونید تطبیق بزنید
   مجدد امتحان هم میتونید شرکت کنید.

 67. Avatar photo
  Fatemeh
  ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۳

  سلام خسته نباشید
  ببخشید. من میتونم چند تا از درسها رو دی ۱۴۰۱ و چند تا رو خرداد ۱۴۰۱ ترمیم کنم ؟

  • Avatar photo
   bahraii
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام وقت بخیر مقاله ما را در این خصوص مطالعه کنید و برای اطلاعات تکمیلی اموزش پرورش باید وضعیت شمارا بررسی کند

 68. Avatar photo
  محمد
  ۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۸

  سلام، اگر دی ماه ۱۴۰۱ دیپلم بگیریم میتونیم در خرداد ۱۴۰۲ ترمیم معدل بزنیم؟

  • Avatar photo
   javadi
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

   سلام روزبخیر
   بله دوست گرامی میتونید.

 69. Avatar photo
  شیوا
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۳

  سلام .ترمیم معدل برای شهریور امسال هم هست یا شهریور سال بعد هستش؟

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۰

   سلام روزتون بخیر شما باید از مدرسه سوال بپرسید اگر در سایت اطلاع رسانی نشده است

 70. Avatar photo
  قانعه
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۳

  سلام
  ببخشید نتیجه ترمیم معدل فقط برای یک کنکور معتبر است یا بار دوم این نمرات ترمیم شده معتبر هستند ؟
  کلا سوابق تحصیلی با این نمرات ثبت میشن آیا ؟

  • Avatar photo
   maleki
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۷

   سلام وقت بخیر خیر شما می توانید ترمیم معدل را در چند کنکور استفاده کنید.

 71. Avatar photo
  Ghanehe
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۳

  سلام
  ببخشید نتیجه ترمیم معدل فقط برای یک کنکور معتبر است یا بار دوم این نمرات ترمیم شده معتبر هستند ؟
  کلا سوابق تحصیلی با این نمرات ثبت میشن آیا ؟

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام بستگی دارد لطفا جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

   • Avatar photo
    فاطمه
    ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۰

    سلام وقت بخیر،راسته که میگن فقط شهریور و دی امسال میشه ترمیم کرد خرداد نمیشه؟!!؟!!

    • Avatar photo
     obeidavi obeidavi
     ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۸

     سلام وقت بخیر بله به این صورت است.

     • Avatar photo
      نمیدونم
      ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۲

      مگه میشه همچین چیزی اخه تو یه سایت خوندم ترمیم معدل دی روی کنکور دی تاثیر داره و ترمیم معدل خرداد روی کنکور تیر اخه من میخوام برا تیر کنکور بدم نمیتونم خرداد برم ترمیم معدل؟؟

     • Avatar photo
      karimi
      ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۰

      سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • Avatar photo
   karimi
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۹

   سلام بله برای اطلاعات بیشترتماس بگیریدراهنماییتون میکنم

 72. Avatar photo
  setayesh
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۱

  سلام.من میخوام بدون کنکور براساس سوابق تحصیلی انتخاب رشته کنم ولی معدلم پایینه میتونم با ترمیم معدل معدله سال اخرمو بیارم بالا؟اگر ترمیم معدل انجام بدم امکان قبولیم هست؟
  و اینکه به کجا باید درخواست بدم واسه ترمیم معدل و زمانش کی هست؟

  • Avatar photo
   maleki
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۲

   سلام وقت به خیر
   به اموزش و پرورش محل زندگیتون مراجعه نمایید.

 73. Avatar photo
  setayeshashkanifar@gmail.com
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۸

  سلام.من میخوام بدون کنکور براساس سوابق تحصیلی انتخاب رشته کنم ولی معدلم پایینه میتونم با ترمیم معدل معدله سال اخرمو بیارم بالا؟اگر ترمیم معدل انجام بدم امکان قبولیم هست؟
  و اینکه به کجا باید درخواست بدم واسه ترمیم معدل و زمانش کی هست؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۵

   سلام وقت بخیر
   جهت ترمیم معدلبه اموزش پرورش ناحیه خود مراجعه کنید

 74. Avatar photo
  سیما
  ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۳

  سلام ببخشید تا کی وقت داریم در ترمیم ثبت نام کنیم برای شهریور؟ برخیا میگن وقتش گذشته درسته؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۰

   با سلام شما از اموزش و پرورش اقدام کند

 75. Avatar photo
  Ida_rmz
  ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۸

  سلام خسته نباشید. ببخشید من میخوام برای کنکور ۱۴۰۲ اقدام کنم و در آزمون ترمیم معدل شرکت کنم و اینکه اول باید براش چیکار کنم برای اقدام ترمیم معدل باید اول برم آموزش و پرورش یا از طریق سایت هم میشه اقدام کرد براش؟؟؟ و سوال دوم من این هست ک ترمیم معدل برای کنکور ۱۴۰۲ رو میتونم در شهریور ۱۴۰۱ براش انجام بدم؟؟؟ لطفا جواب بدید🙏

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۶

   سلام وقت به خیر
   برای درخواست ترمیم معدل از طریق مدرسه و آموزش و پرورش اقدام نمایید.

 76. Avatar photo
  زهرا
  ۱۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۶

  سلام، وقت بخیر
  من فارغ التحصیل نظام جدید هستم و میخوام در کنکور 1404 شرکت کنم‌ و تمام درس هایی رو که نمرشون در کنکور تاثیر داره رو ترمیم کنم؛ به نظر شما کدوم دروس رو از دهم، یازدهم و دوازدهم ترمیم کنم؟ و چه سالی همشون رو ترمیم کنم در کنکور 1404 لحاظ میشه؟
  متشکرم

  • Avatar photo
   karimi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۶

   سلام همه رونمیتونیدترمیم کنیدحضورابایدمراجع کنیدبه اموزش پرورش برای اطلاع بیشترتماس بگیرید

 77. Avatar photo
  زهرا
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۶

  سلام ببخشید من 12 ام هستم ولی یازدهم معدلم 18.96 اومد برا کل دهم یازدهم 19.17 شده خوبه یا باید ترمیم کنم؟ و اینکه نگران معدل 3 سال هستم که تو دیپلم میذارن . اگه ترمیم کنم نمرم پایینتر بشه چی میشه ؟

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۰

   سلام میتونید برای درخواست ترمیم معدل اقدام کنید که در صورتیکه پایینتر از نمره فعلی رو کسب کنید نمره قبلی تون لحاظ میشود

 78. Avatar photo
  مهران
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵

  تا چند درس میشه ترمیم زد؟

  • Avatar photo
   ranjbar
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۳

   سلام وقتتون بخیر
   برای ترمیم معدل محدودیت درسی وجود ندارد .
   برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید .

 79. Avatar photo
  Z.sh
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۰

  من الان دوازدهم هستم بخوام ترمیم معدل کنم برای کنکور امسال تاثیر میدن و بعد مشکلی برای دانشگاه پیش نمیاره ؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۴

   با سلام برای ترمیم معدل باید اول دیپلم بگیرید

 80. Avatar photo
  Sarin
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۸

  سلام خسته‌ نباشید
  میخواستم بپرسم که درسی هم میشه ترمیم معدل کرد؟ مثلن فقط به درس فیزیک ؟یا همه امتحانات از اول باید داد؟

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۲

   سلام شما میتونید برای یک درس هم درخواست ترمیم نمره داده و امتحان مجدد شرکت کنید

 81. Avatar photo
  مریم
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۳

  سلام ببخشید منم که همین امسال دیپلم میگیرم میتونم شهریور همین امسال برم ترمیم معدل کنم؟

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۹

   سلام بعد از اتمام امتحانات و اومدن کارنامه میتونید درخواست ترمیم معدل کنید

 82. Avatar photo
  R
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

  من در حال حاضر کلاس دوازدهم هستم و امتحان نهایی میدم،ولی احتمال میدم معدلم 14 بشه چون بد دادم امتحانامو
  تیر امسال هم میخوام کنکور بدم، راهی هست که ترمیم معدل کنم برای کنکور همین سال که داره میاد؟ آخه دبیری میخوام، باید معدلم بالای چهارده باشه

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۸

   سلام وقت بخیر بله انجام پذیر است ولی طبق یک سری ضوابط خاص برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات سایت مرجعه فرمایید

 83. Avatar photo
  کیمیا
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۳

  منظور از تاثیر سوابق تحصیلی هر سه پایه هست یا فقط دوازدهم؟
  آیا میشه ترمیم معدل برای هر سه پایه ثبت نام کرد یا فقط ترمیم معدل دوازدهم؟

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۴

   سلام میتونید درخواست ترمیم نمره برای سه سال را بدهید

 84. Avatar photo
  ایلار
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۴

  سلام اگه معدلمون ۱۸ بیاد تو سوابق تحصیلی نسبت به کسی معدلش ۲۰ هست تاثیر کمتری داره؟

  • Avatar photo
   haghipor
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام وقت بخیر
   برای انتخابه رشته و دانشگاه بر اساس سوابق تحصیلی معدل کتبی شما تاثیرگزار است

 85. Avatar photo
  پاییز
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۳

  سلام من دیپلم سال ۱۳۷۶ هستم تبصره ای هست که در ترمیم معدل شرکت کنم؟

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۸

   سلام وقت بخیر . برای ترمیم معدل باید با مدارک شخصی مراجعه به آموزش و پرورش کنید و جهت ثبتنام اقدام کنید

 86. Avatar photo
  علی
  ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۵

  سلام میخواستم بدونم اگر من امسال شهریرو برای ترمیم معدل امتحان بدم فقط در کنکور امسال تاثیر داره یا توی کنکور های سال بعد هم تاثیر میزاره؟

  • Avatar photo
   karimi
   ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۳

   سلام بله داره

  • Avatar photo
   ...
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۸

   سلام من یازدهمم فنی میخونم برای 402 میتونم کنکور تجربی بدم معدل چطوری حساب میشه؟!

   • Avatar photo
    alizadeh
    ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۹

    سلام وقت بخیر . باتوجه به اینکه 60 درصد سوابق تحصیلی لحاظ میشود بهتر است دیپلم تجربی بگیرید و در کنکور شرکت کنید

 87. Avatar photo
  سارا
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۸

  سلام یعنی از ترمیم معدل برای بالا بردن معدل برای دانشگاهای با شرط معدل نمیشه استفاده کرد و فقط روی کنکور تاثیر داره؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۳

   سلام ترمیم معدل دیپلم فقط برای شرکت در کنکور سراسری است و کاربرد دیگری ندارد

 88. Avatar photo
  Ali
  ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۵

  من که معدلم ۱۲ هست. توی ۱۴۰۲ میشه پزشکی یا پرستاری قبول بشم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۰

   سلام تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 1402 60 درصد میباشد

 89. Avatar photo
  Z
  ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۹

  سلام خسته نباشد.ایا با ترمیم معدل،معدل کل دیپلم هم بالا میرود؟اگر تغییر نمی‌کند چگونه باید آن را بالا برد؟واینکه درسته که برای ورود به دانشگاه دولتی در سال 1402 باید معدل کل دیپلم بالای14باشد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۹

   با سلام.حد نصاب خاصی برای قبولی در دانشگاه های دولتی وجود ندارد.

 90. Avatar photo
  فاطمه
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۰

  سلام‌ببخشین اینک میگین هرکس فقط ی بار میتونه از ترمیم معدل استفاده کنه،منظورتون یکبار برای هر درس هست یا اینک کلا ی بار؟
  و کسیک مثلا امسال برای ترمیم معدل اقدام کنه نتونه امسال کنکور قبول شه.سال بعد هم‌نمیتونه از ترمیم استفاده کنه.اونوق ترمیم معدلش توی کنکور سال بعدش تاثیر میگذاره؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۷

   ترمیم کنکور مطلقا برای همان سال است.

 91. Avatar photo
  sara
  ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۴

  سلام برای ترمیم معدل باید چطور اقدام کنید از طریق مدرسه ؟ میشه توضیح بدید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۳

   سلام .مراجعه کنید به مدیر مدرسه

 92. Avatar photo
  محمد
  ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۴

  خب الان که تاثیر معدل 60درصد برای کنکور 1402شده من یه بار شرکت کردم تو ترمیم معدل بخوام باز شرکت کنم راهی نیست ینی اینجوری که خیلیا بدبخت میشن!؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۱

   سلام وقت بخیر امکان ترمیم معدل برای شما وجود ندارد. برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 93. Avatar photo
  هانیه
  ۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۸

  فقط یه بار میشه از ترمیم معدل استفاده کرد؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۲

   سلام .بله

 94. Avatar photo
  مهیا
  ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۰

  سلام خسته نباشید. ببخشید من میتونم امسال (۱۴۰۰) برای کنکور ۱۴۰۲ ترمیم معدل بزنم؟ ترمیم معدل تا کنکور ۱۴۰۲ معتبر خواهد بود؟ و اینکه برای کنکور ۱۴۰۲ نمرات ترمیم معدل رو قبول کنن یا خیر؟ ممنون میشم پاسخ بدین

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۷

   با سلام
   ترمیم معدل زمان کنکور انجام میشود

   • Avatar photo
    زهرا
    ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۱

    سلام ، ینی نمیشه خرداد ۱۴۰۱ امتحان نهایی بدیم و ترمیم معدل کنیم ، بعد سال ۱۴۰۲ کنکور بدیم و از نمرات ترمیم معدل خرداد ۱۴۰۱ برای کنکور ۱۴۰۲ استفاده کنیم؟؟

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۵

     سلام وقت به خیر
     ترمیم معدل با درخواست به آموزش و پرورش امکان پذیر است و این ترمیم معدل برای کنکور تاثیر گذار است.
     برای مشاوره با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

    • Avatar photo
     پرستو
     ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۵

     سلام وقتتون بخیر میخواهم خرداد1401دوماه بعد در امتحانات ترمیم معدل شرکت کنم ایا نتایج ان بر روی کنکور1402تاثیر میزاره یا فقط 1401؟؟؟؟
     خواهش میکنم پاسخ بدید

     • Avatar photo
      کارشناس ارشد
      ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۷

      با سلام.صرفا برای همان سال میباشد.

     • Avatar photo
      شهداد
      ۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۸

      با سلام و عرض ادب
      آیا ترمیم معدل صرفا مختص به متقاضیان کنکور سراسری هست یا اینکه برای دانش آموزانی که قصد پذیرش دانشگاه های خارج از کشور رو دارند هم قابل استفاده هست؟ برای مثال فردی معدل خوبی هم داشته باشه که مورد قبول دانشگاه خارج از کشور هست اما صرفا نمره یک درس از نمره حداقلی برای پذیرش اون دانشگاه کمتر باشه، آیا با ترمیم نمره درس مورد نظر می‌تواند برای پذیرش خارج از کشور استفاده کنند؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

     • Avatar photo
      مشاور حمامی
      ۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۴

      سلام وقتتون بخیر شرایط ترمیم معدل باید برای شما برسی شود اما به کل برای دیپلم نظام جدید هیچ محدودیتی ندارد برای دریافت اطلاعات بیشنر با ما تماس بفرمایید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور