تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
ترمیم معدل چیست؟

ترمیم معدل چیست؟

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۲
ترمیم معدل چیست؟
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

یکی از سؤالاتی که امروزه داوطلبان به دنبال پاسخ آن هستند به موضوع ترمیم معدل چیست؟ برمی گردد. در این مقاله، از سایت ایران تحصیل قصد داریم تا در رابطه با هزینه ترمیم معدل برای کنکور ، ترمیم معدل دیپلم برای کنکور ، مهلت ثبت نام ترمیم معدل و پاسخ به سؤال ترمیم معدل چیست؟ اطلاعات مفصلی را به شما عزیزان ارائه دهیم.

 

 

جهت اطلاع دقیق از ترمیم معدل چیست؟ و میزان هزینه ترمیم معدل برای کنکور با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

پاسخ به سوال ترمیم معدل چیست؟

یکی از نگرانی هایی که داوطلبان کنکور دارند به موضوع تاثیر معدل در کنکور سراسری مربوط می شود.

برخی از داوطلبانی که معدل آن ها بالا نیست ممکن است اینگونه تصور کنند که هیچ راه حلی برای جبران معدل گذشته خود ندارند. 

 همین مسئله موجب می گردد که این احساس موجب دلسردی آنان از شرکت در آزمون سراسری می شود.

خبر خوبی که می توانیم به این دسته ازداوطلبان بدهیم این است که می توانند از ترمیم معدل برای جبران نقایص خود استفاده کنند.

ترمیم معدل چیست؟ اگر بخواهیم به این سوال پاسخ دهیم باید بگوییم ترمیم معدل در واقع فرصتی دوباره برای آن دسته از فارغ التحصیلان مایل به ثبت نام در کنکور سراسری است تا بتوانند از این طریق، نسبت به بالا بردن دوباره معدل خود تلاش کنند و از تاثیر مثبت کنکور برخوردار شوند.

خوشبختانه، در رابطه با استفاده از شرایط این ترمیم ، هیچگونه محدودیتی برای دانش آموزان قرار داده نشده است.

ترمیم معدل چیست؟ و آیا تمامی داوطلبان می توانند از این طرح استفاده کنند؟ خوشبختانه، برای تمامی دانش آموزان و فارغ التحصیلانی که مدرک خود را پس از سال 84 دریافت نموده اند، امکان  استفاده از ترمیم معدل وجود دارد.

قطعاً با مشاهده کارنامه رتبه های برتر کنکور متوجه معدل بالای آنان می شوید که با استفاده از پرداخت هزینه ترمیم معدل برای کنکور خواهید توانست از این طرح استفاده نمایید.

 

 

ترمیم معدل چیست؟ ترمیم معدل به زبان ساده فرصت جبران اشتباهات را برای فارغ التحصیلان فراهم می نماید.

 

 

ترمیم معدل دیپلم برای کنکور 98

ترمیم معدل دیپلم برای کنکور

یکی از سؤالاتی که داوطلبان از مشاورین ایران تحصیل در رابطه با ترمیم معدل دارند، به موضوع شرایط ترمیم دیپلم برای کنکور برمی گردد.

در این رابطه باید بگوییم خوشبختانه برای شما هیچ گونه محدودیتی برای مشخص نمودن نمرات پایین قرار داده نشده است.

کلیه داوطلبانی که معدل دیپلم آنان پایین تر از 20 است، می توانند نسبت به ترمیم معدل اقدام کنند.

برخی از دانش آموزان پس از دریافت پاسخ ترمیم معدل چیست؟ سؤال بعدی که ممکن است داشته باشند مربوط به محدودیت درس برای ترمیم معدل است که در این زمینه می توانیم به اطلاع این دسته از داوطلبان برسانیم که خوشبختانه هیچگونه محدودیتی برای درس های مورد نیاز ترمیم وجود ندارد.

بنابراین، در سامانه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور می توانید معدل و نمرات جدید خود را وارد نمایید.

از جمله موضواعات دیگری که داوطلبان کنکور ممکن است در رابطه با آن سوال داشته باشند این است که آیا تنها فارغ التحصیلان پیش دانشگاهی و یا نظام قدیم می توانند نسبت به ترمیم معدل اقدام نمایند؟ خیر.

در جواب باید عرض کنیم که خیر. حتی برای دانش آموزانی که در حال حاضر در پایه سوم تحصیلی مشغول به تحصیل هستند هم امکان ثبت نام پس از پرداخت هزینه ترمیم معدل برای کنکور وجود دارد .

 

 

هزینه ترمیم معدل برای کنکور

پس از اینکه به پاسخ سوال ترمیم معدل چیست؟ دست یافتید، سوال بعدی ممکن است این باشد که هزینه ترمیم معدل برای کنکور به چه میزانی است؟

هزینه برای ترمیم معدل در نظر گرفته شده است مبلغ 20 هزار تومن برای هر درس است. آن دسته از داوطلبانی که از ثبت نام کنکور جامانده اند نیز می توانند در زمان ثبت نام مجدد کنکور اقدام به ثبت نام نمایند.

داوطلبان و دانش آموزان عزیز توجه داشته باشند که هزینه ترمیم معدل برای کنکور برای هر درس می باشد و نه هر واحد. با توجه به ثبت کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی ، برای کلیه داوطلبان ، لازم است در زمان مقرر اقدام به ثبت و دریافت کد سوابق تحصیلی نمایند.

نکته قابل ذکر این است که فارغ التحصیلان تنها مجوز ثبت نام ترمیم معدل در منطقه فارغ التحصیلی خود را خواهند داشت.

آیا پس از پرداخت هزینه ترمیم معدل برای کنکور و همچنین بالا بردن میزان معدل امکان ثبت نمرات جدید در مدرک وجود دارد؟ در واقع هرگز این اتفاق نمی افتد.

همانطور که در قسمت ترمیم معدل چیست؟ توضیحاتی ارائه گردید، تاثیر این معدل تنها برای زمان برگزاری کنکور و رتبه به دست آمده شما خواهد بود.

 

 

مهلت ثبت نام ترمیم معدل

 

مهلت ثبت نام ترمیم معدل

در رابطه با مهلت ثبت نام ترمیم معدل نیز همانند زمان برگزاری امتحانات اصلی که در مدارس برگزار می گردد، داوطلبان و دانش آموزان مهلت شرکت در ترمیم معدل را دارند.

هر یک از دانش آموزانی که مایل به ثبت نام در این طرح هستند می توانند در دی ماه ، خرداد ماه و شهریور ماه نسبت به ثبت نام و استفاده از طرح مورد نظر اقدام نمایند.

 

 

 

برای استفاده از مشاوره رایگان کنکور تجربی کلیک نمایید.

 

 

دانش آموزان عزیز توجه داشته باشند که هر یک از فارغ التحصیلان تنها یکبار امکان استفاده از این طرح را خواهند داشت. و این موضوع هیچگونه ارتباطی با پرداخت هزینه ترمیم معدل برای کنکور ندارد. 

مورد دیگر این که، همانطور که در قسمت ترمیم معدل چیست؟ توضیح دادیم ، کلیه دانش آموزانی که معدل و نمره کمتر از 20 را دارند ، می توانند نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام نمایند.

بخشنامه ترمیم معدل

بخشنامه ترمیم معدل از طرف ادراه آموزش و پرورش صادر می گردد و کلیه دانش آموزان موظف به اجرای تمامی بندهای این بخشنامه خواهند بود.

برخی از سنوات و مفاد این بخشنامه را در قسمت ترمیم معدل چیست به خدمت شما دانش آموزان عزیز توضیحاتی را ارائه نمودیم که در رابطه با سایر بخش های آن شامل مواردی همچون عدم محدودیت برای انتخاب دروس مورد نظر توسط فارغ التحصیلان است.

محل ثبت نام برای کلیه دانش آموزان و فارغ التحصیلان ، مدارس بزرگسالان آن هم مدارس دولتی است.

با توجه به امکان شرکت و فرصت یک باره برای ترمیم معدل ، توصیه می کنیم چنانچه مایل به شرکت در این طرح هستید، بهتر است خود را برای کسب نمره خوب و عالی آماده نمایید.

 

 

برای قبول شدن در رشته پزشکی چه باید کرد؟

 

 

آیا طرح ترمیم معدل برای کنکور سال آینده قایل اجراست؟

خوشبختانه با توجه به بخشنامه ترمیم معدل و انتشار آن از طرف اداره آموزش و پرورش ، امکان ثبت نام و شرکت در طرح ترمیم معدل برای کلیه فارغ التحصیلانی که دیپلم خود را از سال 84 به بعد دریافت نموده اند و همچنین آن دسته از دانش آموزانی که در حال حاضر در پایه سوم تحصیلی مشغول به تحصیل هستند وجود دارد.

 

 

آیا زمان دقیق ثبت نام  برای شرکت در ترمیم در همان دی ماه خواهد بود؟

کلیه دانش آموزان عزیز می توانند یک ماه قبل از زمان برگزاری این آزمون اقدام به ثبت نام نمایند. زمانی که اعلام نمودیم برای برگزاری امتحانات است و معمولا ً ثبت نام در هر یک از این دوره ها یک ماه قبل از برگزاری امتحانات است.

 

آیا ترمیم معدل تاثیر منفی بر نمرات قبلی خواهد داشت؟

چگونه می توانم هزینه ترمیم معدل برای کنکور را پرداخت نمایم؟

منابع مطالعه و مواد امتحانی برای داوطلبانی که دیپلم آنان نظام قدیم می باشد چه کتابی است؟

آیا می توان دروس و مواد امتحانی را تقسیم نمود و برخی از آنان را در حال حاضر و برخی دیگر را در زمان دیگری ترمیم نمود؟

برای دریافت پاسخ کلیه سوالات مطرح شده و همچون ترمیم معدل چیست؟ دریافت و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط 

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دانشگاهی

مشاوره تحصیلی آنلاین

تاثیر سهمیه در کنکور سراسری  

ثبت نام مدارس غیر حضوری 

هزینه ترمیم معدل برای کنکور

ترمیم معدل دیپلم برای کنکور 98 

مهلت ثبت نام ترمیم معدل 

  ترمیم معدل چیست؟

 

به این پست امتیاز دهید

ترمیم معدل چیست؟ 

ترمیم معدل فرصتس دوباره برای داوطلبان آزمون سراسری است که امکان افزایش نمره و به دنبال آن معدل را برای آن ها فراهم می کند.

شرایط شرکت در طرح ترمیم معدل چیست؟ 

شرکت در ترمیم معدل تحت شرایطی برای فرد انجام می شود. برای اطلاع از این شرایط با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

منابع مورد مطالعه برای ترمیم معدل چیست؟ 

منابع مورد مطالعه برای شرکت در ترمیم معدل همان کتب درسی شما هستند.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور