ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

بهترین رشته فنی حرفه ای از نظر بازار کار

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۶۵
 • تاریخ بروزرسانی: ۴ دی ۱۴۰۰
بهترین رشته فنی حرفه ای از نظر بازار کار
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

با توجه به اینکه تنوع رشته های فنی و حرفه ای بالاست. دانش آموزان برای انتخاب بهترین رشته فنی حرفه ای از نظر بازار کار ممکن است بر سر دو راهی قرار بگیرند. ۵ رشته پردرآمد فنی حرفه ای در ایران شامل رشته های متنوعی می باشد که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود. بهترین شغل فنی حرفه ای همان رشته ای است که به آن علاقه مند باشید. بهترین رشته فنی در هنرستان برای هر منطقه ای که ساکن هستیدف می تواند متفاوت باشد. در لیست زیر به پردرآمد ترین شغل های فنی حرفه ای ایران اشاره خواهیم نمود.

 

 

برای اطلاع از بهترین رشته فنی حرفه ای از نظر بازار کار  – شرایط ثبت نام و همچنین دریافت اطلاعات بیشتر از سراسر کشور با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

بهترین رشته فنی حرفه ای از نظر بازار کار کدامند؟

با توجه به تنوعی که رشته های فنی و حرفه ای دارند، در واقع می توان گفت خوشبختانه همانند گذشته، شما برای داشتن بهترین رشته فنی حرفه ای از نظر بازار کار نیازی به داشتن مغازه و تجهیزات تمام کار خود در قدم اول نخواهید بود. همینکه بتوانید از تخصص لازم بهرمند باشید می توانید در ابتدا به صورت مجازی ، کار خود را آغاز نمایید. قسمت هایی که در دیوار برای این نوع از آگهی ها در نظر گرفته شده است، برای شما بسیار کمک کننده خواهد بود.

اگر بخواهیم بهترین شغل فنی حرفه ای را به شما معرفی نماییم، باید بگوییم این موضوع تا حد زیادی بسته به نیاز بازار باید تعیین شود. به عنوان مثال برخی از مشاغل همیشه مورد نیاز می باشند و به همین دلیل افراد برای دست یابی به این خدمات مایلند هزینه کنند. اما آنچه امروزه از بازار کار خوبی برخودار است رشته هایی همچون الکترونیک، مکانیک و البته رشته‌های تعمیر وسایل خانگی می باشند. پس از فارغ التحصیلی در این رشته، داوطلبان می توانند وارد بازار کار شوند و درآمد خوبی نیز به تبع آن کسب نمایند.

یک حقیقت در رابطه با بازار کار تمامی بهترین رشته فنی در هنرستان وجود دارد. شما باید متخصص باشید. تفاوتی ندارد در چه رشته ای، در هر رشته ای که هستید، باید متخصص باشید. داشتن تخصص می تواند به شما کمک نماید تا به بهترین نحو درآمد داشته باشید و در بازار کار فعالیت خود را به انجام برسانید. همه افراد جامعه ما به افراد متخصص نیاز دارند. بنابراین تلاش شما در وهله اول باید افزایش مهارت خود باشد و در وهله دوم به سایر موارد فکر کنید. داشتن مهارت، علاقه و تخصص از جمله ملزمات داشتن درآمد خوب می باشد.

 

 

پردرآمد ترین شغل های فنی حرفه ای ایران

 

پردرآمد ترین شغل های فنی حرفه ای ایران

پردرآمد ترین شغل های فنی حرفه ای ایران

 

در واقع می توان گفت رشته های فنی حرفه ای 99 – نهم به دهم را می توان به چهار دسته : صنعت، خدمات، هنر و کشاورزی تقسیم نمود. در هر یک از این گروه ها، رشته های مختلفی قرار می گیرند. به طور معمول، میتوان گفت گروه صنعت، از جمله بهترین رشته فنی حرفه ای از نظر بازار کار می باشد. البته به نسبت هر یک از مناطق شاید کاربرد این رشته در اولویت بندی های متفاوتی قرار بگیرد. اما به طور عمده می توان گفت که بازارکار این رشته بسیار مناسب و خوب می باشد.

خوشبختانه با توجه به اینکه رویکرد دبیرستان های فنی و حرفه ای این است که دانش آموزان در حین تحصیل باید به صورت عملی نیز در رشته خود فعالیت داشته باشند. به همین دلیل همزمان با این رشته وارد بازار کار نیز می توانند بشوند. با توجه به اینکه سن و تجربه شما برای اداره یک مغازه کافی نخواهد بود. به همین دلیل توصیه می نماییم که ابتدا نزد یک استاد کار تمامی اصول را به صورت حرفه ای آموزش ببینید و پس از آن به فکر درآمد باشید. زیرا با بروز هر اشتباه از جانب شما، یکی از مشتریان خود را از دست خواهید داد.

دانش آموزان عزیز توجه داشته باشند که آنچه ما در رابطه با بهترین شغل فنی حرفه ای ارائه نمودیم در رابطه با مقطع دبیرستان می باشد و در رابطه با لیست رشته های کاردانی فنی و حرفه ای متفاوت خواهد بود. بنابراین در صورتی که تمایل به ادامه تحصیل در رشته های دانشگاهی دارید، توصیه می نماییم که حتما با مشاوران ما در ارتباط باشید تا تمامی اطلاعات را در رابطه با رشته های مختلف ارائه نمایند. درآمد و معرفی بهترین رشته فنی در هنرستان از جمله خدمات ما خواهد بود.

 

 

رشته های فنی و حرفه ای دانشگاهی

 

صنایع فلزی – جوشکاری- صنایع فلزی – صنایع فلزی- تأسیسات – حرارت مرکزی و تهویه مطبوع- تأسیسات – تبرید- گازرسانی- مکانیک- تأسیسات تهویه- تاسیسات – تهویه مطبوع- صنایع چوب و کاغذ – سازه های چوبی- هنرهای چوبی- چاپ – چاپ- ساختمان – کارهای عمومی ساختمان- اجرای ساختمان های بتونی- راهسازی- نگهداری و مرمت ساختمان- حمل و نقل ترافیک شهری- نقشه کشی معماری- معماری- شهرسازی- معماری سنتی- نقشه برداری- نقشه برداری- صنایع شیمیایی – صنایع شیمیایی- الکترونیک- الکترونیک عمومی- الکترونیک- رادیو و تلویزیون- ارتباطات و فنّاوری اطلاعات ICT -برق- الکترونیک و ابزار دقیق- تعمیر و نگهداری تجهیزات پزشکی -آزمایشگاه تشخیص پزشکی- الکتروتکنیک – تأسیسات الکتریکی- الکتروتکنیک- برق صنعتی- برق- قدرت- گرایش توزیع – برق – قدرت -گرایش پست و انتقال – برق و تأسیسات-گرایش برق–نصب و تعمیر آسانسور و پله برقی- تعمیر و نگهداری ماشین های الکتریکی- نرم افزار کامپیوتر- سخت افزار کامپیوتر- فنّاوری اطلاعات و ارتباطات- ساخت و تولید – قالبسازی- ساخت و تولید – ماشین ابزار- نقشه کشی عمومی – نقشه کشی و طراحی صنعتی- طراحی صنعتی- مکانیک خودرو- مکانیک خودرو- مکانیک صنایع – ماشین آلات صنایع- خدمات پس از فروش خودرو- کنترل کیفی خودرو- شیمی آزمایشگاهی-گرایش آرایشی بهداشتی – شیمی آزمایشگاهی-گرایش صنعتی–بهره برداری پالایش گاز- صنایع نساجی- صنایع نساجی- متالورژی- ریخته گری- متالورژی- مدلسازی- سرامیک- سرامیک صنعتی- معدن- استخراج معدن – فرآوری سنگ -گرایش سنگ تزئینی–فرآوری سنگ-گرایش سنگ ساختمانی–ناوبری- ناوبری- الکترونیک و مخابرات دریایی – الکترونیک و مخابرات دریایی- مکانیک موتورهای دریایی – مکانیک موتورهای دریایی- گرافیک- گرافیک -گرافیک- انیمیشن- هنرهای تجسمی – نقاشی- علمی – کاربردی طراحی و ساخت طلا و جواهر- فرش دستباف- قلم زنی- اموردامی- تکنولوژی پرورش دام- پرورش طیور- تکنولوژی پرورش طیور- گاوداری صنعتی- مرغداری صنعتی- تکثیر و پرورش آبزیان- آبزیان آب شیرین- پرورش زنبورعسل- امور زراعی و باغی- تکنولوژی تولیدات زراعی- امور زراعی و باغی- تکنولوژی تولیدات باغی – امور زراعی و باغی- تکنولوژی گیاه پزشکی- تولید و بهره برداری گیاهان دارویی و معطر- تولید نهال- گل و گیاهان زینتی- ماشین های کشاورزی – مکانیک ماشین های کشاورزی- ماشین های کشاورزی – مکانیزاسیون کشاورزی- انتقال و توزیع آب کشاورزی- صنایع غذایی- کنترل کیفیت مواد غذایی- نوازندگی ساز ایرانی- هتلداری- حسابداری بازرگانی- حسابداری- حسابداری-گرایش حسابرسی–حسابداری -گرایش صنعتی–حسابداری-گرایش مالی–حسابداری-گرایش مالیاتی–تبلیغات و بازاریابی- امور اداری- کودکیاری – مربی کودک- مدیریت خانواده – مدیریت خانواده- طراحی و دوخت – طراحی و دوخت- طراحی پوشاک- تربیت بدنی

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با بهترین رشته فنی حرفه ای از نظر بازار کار به شما ارائه نماییم. هرگونه سوال در رابطه با بهترین شغل و رشته فنی حرفه ای دارید، می توانید با مشاوران ما در میان بگذارید. مشاوران ما به شما کمک خواهند نمود تا اطلاعات کافی را در رابطه با پردرآمد ترین شغل های فنی حرفه ای ایران به دست آورید. مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه اطلاعات و خدمات به شما در رابطه با بهترین رشته کاردانش می باشند.

 

 

مطالب مرتبط

3.9/5 - (24 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

بهترین رشته فنی حرفه ای از نظر بازار کار چیست؟

به طور معمول رشته هایی که مشکلی از افراد برطرف نمایند همانند رشته هایی الکترونیک در حال حاضر از درآمد مناسب تری برخوردار می باشند.

 

بهترین شغل فنی حرفه ای کدام شغل است؟

این مورد بسته به محل زندگی شما می تواند متفاوت باشد. اما به طور معمول هر رشته ای که شما بتوانید در آن متخصص باشید، بهترین رشته شما خواهد بود.

 

پردرآمد ترین شغل های فنی حرفه ای ایران کدام است؟

برای اطلاع از این مورد می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید. تا با توجه به شرایط و همچنین درآمد هر یک از رشته ها اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

نظرات

 1. Avatar photo
  ابوالفضل
  ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۲۸

  سلام من نهم رو تموم میکنم و میرم دهم توی رشته فنی حرفه ای مکانیک چه طور هست سخت یا آسون ؟
  و اینکه کدوم کار پول بهتری داره توی رشته فنی ؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۴۷

   سلام
   حسابداری

 2. Avatar photo
  سهیل
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۲۰

  سلام من امسال انتخاب رشته دارم و به مهندسی عمران علاقه دارم اما ریاضیات خیلی برام سخته امکانش هست که از فنی حرفه ای مهندسی عمران بخونم

  • Avatar photo
   rahdar
   ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۳

   سلام وقت بخیر . خیر
   در هرصورت باید شما پایه ی ریاضیات قویی داشته باشید تا بتوانید وارد این رشته شوید.

 3. Avatar photo
  Amir
  ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۴

  سلام من امسال سال دهم هستم و رشته حسابداری برداشتم به نظر شما آیا رشته خوبیه و میتونه آینده دار باشه و از نظر شما کامپیوتر بهتره یا حسابداری

  • Avatar photo
   abbasi
   ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۳

   سلام وقت بخیر هردو رشته های خوبی هستند از لحاظ بازار کار. به علاقه شما بستگی دارد

 4. Avatar photo
  علیرضاعلیپور
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۵

  سلام من امسال انتخاب رشته دارم فنی حرفه ای است من یدونه سوال داشتم و سوال تون بکم ببخشید آقا من امسال می خواستم رشته تاسیسات مکانیکی برداشتم این رشته تاسیسات مکانیکی بهترین مر درآمد است و آینده تون شغل بهتراست

  • Avatar photo
   isaei
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۵

   سلام وقتتون بخیر جهت کسب اطلاعات با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید .

  • Avatar photo
   محمدرضا
   ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام وقت بخیر آقا میشه یه توضیحی درباره تأسیسات مکانیک بدی ممنون میشم

   • Avatar photo
    isaei
    ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۹

    سلام شما میتونی از طریق سایت اقدام به خرید بسته مشاوره کنید تا مشاوران مرکز با شما تماس بگیرند

 5. Avatar photo
  علیرضا علیپور
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۵

  سلام من امسال انتخاب رشته دارم من فنی حرفه ای می خواستم ببخشید من یدونه سوال داشتم میتونم جواب بدم جواب تون بکم تاسیسات مکانیکی پردرآمد است و بهترین رشته است آینده تون بهتر شغل است

  • Avatar photo
   karimi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۰

   سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 6. Avatar photo
  علیرضاعلیپور
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۱

  سلام من امسال انتخاب رشته دارم من فنی حرفه ای می خواستم تاسیسات مکانیکی بهترین پردرآمد است و بهترین است

 7. Avatar photo
  Mahan
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۸

  رشته ماشین ابزار خوبه؟ و کدوم رشتش بهترینه

  • Avatar photo
   maleki
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۸

   سلام وقت بخیر
   رشته های فنی بازار کار نسبتا خوبی دارند .
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 8. Avatar photo
  علی
  ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۶

  سلام وقت بخیر
  برای رشته روانشناسی من میتوانم دانشگاه دولتی تهران تحصیل کنم.من اتباع هستم و برای ثبت نام در دانشگاه دولتی تهران چه مدرکی
  دانشگاه میخواد

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۷

   سلام وقت به خیر
   رشته روانشناسی در مقطع کارشناسی پیوسته ارائه می شود.لیست رشته های بدون ازمون دانشگاه های سراسری بسیار محدود است.

 9. Avatar photo
  علی
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۴

  سلام وقت بخیر من اتباع هستم من میخوام در دانشگاه ازاد تهران مرکز ثبت نام کنم چه مدارکی لازم هست

  • Avatar photo
   karimi
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۳

   سلام شمابه توضیح بیشتری احتیاج داریدتماس بگیریدمشاوران ماراهنمایی میکنند

 10. Avatar photo
  محمد علی
  ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

  سلام ببخشید رشته صنایع چوب درآمد و رشته خوبی داره؟

  • Avatar photo
   hedayati
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۲

   سلام وقت بخیر رشته های فنی حرفه ای دارای بازار کارهای گوناگون می باشند.

 11. Avatar photo
  Mahan
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۳

  من به رشته مکاترونیک علاقه دارم اما معدلم ۱۷ هستش و درصد قبولی پایینی داره و میشه رشته هایی که شبیه مکاترونیک هست رو بگید

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۹

   سلام وقت بخیر . این رشته ترکیبی از الکترونیک و مکانیک می باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات داخل سایت رجوع شود

 12. Avatar photo
  Shahin
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۸

  سلام بعد کاردانی یا کارشناسی ویا حتی ارشد رشته شبکه و نرم افزار در دانشکده فنی حرفه ای یزدانپناه سنندج،آیا امکان شرکت در کنکور کارشناسی یا کارشناسی ارشد دانشگاه های معتبر کشور مثل امیرکبیرو…هست یا نه؟
  وآیا اینکه اینده شغلی رشته شبکه و نرم افزار خوبه؟
  ممنون از جواب با جزییاتتان

  • Avatar photo
   bagheri
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۵

   با سلام برای ارشد یا دکتری مشکلی برای کنکور دادن و قبول شدن ندارد

 13. Avatar photo
  GUILTY
  ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۲

  سلام ی سوال درسته فنی حرفه ای دانشگاه دولتی زیاد نداره

  • Avatar photo
   heydari
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام وقت بخیر
   سوال خود را دقیق تر بپرسین

 14. Avatar photo
  محسن
  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۸

  رشته مکاترونیک چیه و بازار کار خوبی داره یا نه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۲

   سلام
   رشته ای صنعتی از ترکیب دو رشته ی مکانیک و برق میباشد
   برای آشنایی به بازار کار این رشته تماس بگیرید

 15. Avatar photo
  رومینا
  ۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

  سلام روز بخیر من نهم هستم و امسال انتخاب رشته دارم
  استعداد زیادی توی زمینه ی هنر دارم
  بین سه رشته ی ، معماری داخلی ، طراحی دوخت ، فتوگرافیک گیر کردم و به هر سه زمینه ام علاقه دارم
  میشه بگید چگونه اولویت بندی کنم و از لحاظ درامد و بازار کار کدوم از رشته ها بهتره؟
  معدلمم توی سه پایه بالای ۱۷

 16. Avatar photo
  رومینا
  ۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۵

  سلام روز بخیر من نهم هستم و امسال انتخواب رشته دارم
  استعداد زیادی توی زمینه ی هنر دارم
  بین سه رشته ی ، معماری داخلی ، طراحی دوخت ، فتوگرافیک گیر کردم و به هر سه زمینه ام علاقه دارم
  میشه بگید چگونه اولویت بندی کنم و از لحاظ درامد و بازار کار کدوم از رشته ها بهتره؟
  معدلمم توی سه پایه بالای ۱۷

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۸

   سلام
   مبنای انتخابتون برای انتخاب این سه رشته را مشخص کنید

 17. Avatar photo
  محمد
  ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۵

  سلام و عرض ادب.

  یک سوالی داشتم از طریق فنی و حرفه ای می توان مهندس برق شد.
  اگر هم بشه باید چه رشته ای از فنی و حرفه ای برم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۱

   سلام
   بله شما کاردانی میگیرید و برای کارشناسی ناپیوسته رشته های مهندسی برق را انتخاب میکنید

 18. Avatar photo
  امیر
  ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۷

  سلام خسته نباشید.

  از طریق رشته الکترونیک یا الکتروتکنیک میتوان مهندس برق شد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۷

   سلام . باید رشته دانشگاهی خود را مهندسی برق انتخاب کنید و آزمون نظام مهندسی شرکت کنید

 19. Avatar photo
  ناشناس
  ۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۶

  سلام ببخشید یک سوال داشتم می خواستم بدونم که رشته فنی حرفه در کار کامپیوتر میشه به مهندسی رسید بعد چگونه است ؟
  یعنی چطور باید از رشته کامپیوتر در فنی و حرفه ای مهندس شد ؟
  آیا امکان دارد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۰

   سلام
   مهندس در بیین گزینه های رشته های فنی نیست اما شما میتونید یا در ازمون شرکت کنید یا برای بدون ازمون اقدام کنید

 20. Avatar photo
  افرا
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۱

  سلام وقت بخیر
  من نمیدونم چه رشته ای برم در عین حال علاقه ای هم به هیچ رشته ای ندارم
  میخوام همین الان راهمو پیدا کنم و به دنبال هدفم برم نه اینکه در آینده از این شاخه به اون شاخه برم تهش ببینم چقدر از زمان زندگیم گذشته
  من سال هفتم معدلم۱۹/۵۰شد
  هشتم۱۹/۷۰

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

   سلام وقت بخیر
   برای مشاوره تحصیلی با مشاورین ما تماس بگیرید

 21. Avatar photo
  امیرعلی
  ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۳

  سلام من امسال سال نهم هستم انتخاب رشته دارم از رشته کامپیوتر فنی حرفه ای میشه رفت رشته IT توی دانشگاه ادامه تحصیل داد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۱

   سلام وقت بخیر بله هم بدون ازمون میتونین بعدا اگر ارائه بشه هم با ازمون

 22. Avatar photo
  امیرحسین
  ۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۰

  سلام رشته صنعت مهندسی هم داره

  و چه شاخه ای درآمد خوبی هم داره

 23. Avatar photo
  امیرحسین
  ۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۹

  سلام رشته صنعت مهندسی هم داره

  بچه شاخه ای درآمد خوبی هم داره

 24. Avatar photo
  ناشناس
  ۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۴۰

  سلام وقت بخیر
  من دخترم امسال نهم هست برای انتخاب رشته فنی حرفه ای رو درنظر گرفته با علوم انسانی
  هفتم ریاضی10شد
  هشتم14 نهم چند بیاره قبوله
  هفتم کاروفناوری13و هشتم19
  نهم حداقل نمره چند بیا ه قبوله
  هفتم هنر19و هشتم20
  علوم تجربی هفتم14و هشتم15امسال چند بیاره میتونه بره فنی حرفه ای میشه کمک کنین 🙏🙏
  معدل هفتم17/55
  معدل هشتم16/05
  نهم چند بیاره قبوله
  ببخشید من دوبار پی ام ارسال کردم چون دستم رفت روی ارسال دیدگاه اگه میشه کمکم کنین🙏🙏

 25. Avatar photo
  ناشناس
  ۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۸

  سلام وقت بخیر
  من دخترم امسال نهم هست برای انتخاب رشته فنی حرفه ای رو درنظر گرفته با علوم انسانی
  هفتم ریاضی10شد
  هشتم14 نهم چند بیاره قبوله
  هفتم کاروفناوری13و هشتم19
  نهم حداقل نمره چند بیا ه قبوله
  هفتم هنر19و هشتم20
  علوم تجربی هفتم14و هشتم15امسال چند بیاره میتونه بره فنی حرفه ای میشه کمک کنین 🙏🙏
  معدل هفتم17/55
  معدل نهم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۷

   سلام وقت به خیر
   هدایت تحصیلی و انتخاب رشته برای متوسطه دوره دوره بر اساس میانگین نمرات سه سال دوره اول متوسطه انجام می شود.
   برای بررسی میانگین نمرات با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 26. Avatar photo
  حمید
  ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۰

  سلام من میخواستم برم به رشته گرافیک ولی به معماریم‌ علاقه داریم از توی رشته گرافیک معماری ممکنه؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۶

   سلام وقتتون بخیر لطفا تمرکزتان رو یه رشته باشد در مقاطع بعدی می توانید تغییر رشته دید

 27. Avatar photo
  حمید
  ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۹

  سلام ببخشید من میخوام برم با رشته گرافیک ولی خب معماری هم دوست دارم اگر وارد گرافیک بشم از توی گرافیک راهی برای معماری هست؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۵

   سلام وقتتون بخیر بهتر است از همین الان فقط یه رشته را انتخاب کنید جهت مشاوره از اینده کاریشان با تلفن مرکز تماس حاصل فرمایید

 28. Avatar photo
  مهدی
  ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۵

  سلام رشته های فنی و حرفه ای مهندسی دارد

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۳

   سلام وقت بخیر بله اگر مقطع کارشناسی وارد دانشگاه رشته مهندسی بشسن مثل معماری عمران کامپیوتر و غیره

   • Avatar photo
    امیر محمد
    ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

    مهندسی مکانیک هم میشه

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۱

     سلام
     بله

 29. Avatar photo
  امین کارگر
  ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۴

  سلام و عرض ادب
  ببخشید رشته مکاترونیک بهتره یا الکترونیک و یا الکتروتکنیک؟
  خیلی ممنون از شما

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقتتون بخیر بستگی به غلاقه ی شما از زیرمجموعه دفنی حرفه ای دارد جهت مشاوره با شماره ی 9099075307 تماس حاصل فرماید

 30. Avatar photo
  Hassan
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۳

  سلام در مهندسی برق یا برق می‌توان در دانشگاه های خوب و عالی کشور به انوان استاد دانشگاه بریم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۴

   سلام وقتتون بخیر…باتوجه به رزومه فردیتون اید باتوجه به فراخوان ها اقدام کنید

 31. Avatar photo
  Aaa
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

  سلام
  خیلی ها میگن رشته فنی حرفی مهندسی نداره
  و نمی توانی بری دانشگاه های مهم تو تهران و میری به دانشگاه های معمولی می توانی بری
  واقعا این راسته

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام بله عملا با انتخاب رشته های هنرستان فنی حرفه ای شانس قبولی در دانشگاه های درجه یک را از دست میدهید

  • Avatar photo
   امین کارگر
   ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۶

   سلام و عرض ادب
   به نظر من خوبه که هنرستان رشته مورد علاقه برید و ریاضی رو کنکوری بخونید درس های ریاضی و فیزیک و شیمی حالا شاخه های هر کدام هم بماند مثل هندسه و حسابان ریاضی

   • Avatar photo
    کارشناس ارشد
    ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۷

    .

    • Avatar photo
     Amirali
     ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۴

     سلام. من امسال انتخاب رشته دارم. به نظرتون رشته گرافیک آینده و درآمد خوبی داره؟

     • Avatar photo
      مشاور عیسائی
      ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۴

      سلام وقت بخیر
      اگر به رشته علاقه داشته باشید و تخصص لازم را داشته باشید بازار کار خوبی خواهید داشت.جهت اطلاع از شرایط با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

تماس با مشاور