تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
برنامه ریزی آنلاین کنکور

برنامه ریزی آنلاین کنکور 

برنامه ریزی آنلاین کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

آیا تابحال به برنامه ریزی آنلاین کنکور فکر کرده اید؟ به نظر شما برنامه ریزی های آنلاین چه ویژگی هایی دارد؟ آیا از کیفیت لازم برخوردار است؟ از آنجا که دسترسی به برنامه ریزی های حضوری برای برخی از داوطلبان میسر نیست، در سامانه ایران تحصیل این امکان فراهم شده است تا از طریق ورود به سامانه ارتباط آنلاین رتبه های برتر و مشاورین خبره و کاردان، عدالت آموزش برقرار شود و همه کنکوری های عزیز از این تسهیلات بهره مند شوند.

 

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط برخورداری از برنامه ریزی آنلاین کنکور  و  خصوصیات آن از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

منظور از برنامه ریزی آنلاین کنکور چیست؟

 

منظور از برنامه ریزی آنلاین کنکور چیست؟

 

بر هیچ کسی پوشیده نیست که رسیدن به هدف، بدون انگیزه و برنامه ریزی امکانپذیر نیست. اهمیت این موضوع بخصوص در موارد تحصیلی خود را بیش از پیش نمایان می کند و به همین دلیل هم همواره برخورداری از یک برنامه ریزی خوب و متناسب با هدف و موقعیت شخص دغدغه بسیاری از کنکوری های عزیز است.

اما در موارد زیادی، ممکن است فرد به دلایل مختلفی نتواند در کلاس ها یا جلسات حضوری مشاوره کنکور شرکت نماید و همین امر در وی این تفکر را ایجاد کند که از سایر رقبای خود عقب مانده و یا به خوبی پیش نمی رود. همچنین، چینش یک برنامه ریزی درست و حرفه ایی برای همه افراد امکانپذیر نیست، و نیاز به فردی با تجربه و علم بالا دارد.

به همین دلیل، کارشناسان ایران تحصیل تصمیم به ارائه برنامه ریزی آنلاین کنکور گرفتند تا همه داوطلبان کنکور بتوانند به راحتی و تنها از طریق اینترنت و ورود به سامانه از راهنمایی های رتبه های برتر و مشاورین ایران تحصیل برخوردار شوند. متقاضیان می توانند از این طریق، به تمام نکات حرفه ایی و مهم برنامه ریزی دست یابند.

 

 

برای آشنایی با روش جمع بندی کنکور  لینک مربوطه را انتخاب کنید

 

 

برنامه ریزی آنلاین کنکور چه ویژگی هایی دارد؟

یک برنامه ریزی استاندارد و اصولی باید از یکی سری فاکتورهای مهم برخوردار باشد تا بتواند نتیجه بخش باشد. در برنامه ریزی آنلاین کنکور این فاکتورها گنجانده می شود تا همه کنکوری های عزیز بتوانند در عین سهل الوصول بودن، از یک مشاوره با کیفیت بهره ببرند. اما برای اینکه بدانید این مشاوره چه مشخصاتی دارد و بیشتر با آن آشنا شوید، در ادامه توضیحات بیشتری را ارائه می دهیم. 

 

 

 

آشنایی با روحیات و اهدف داوطلب

اصولا یک مشاور خب و حرفه ایی قبل از هرچیز باید با اهداف و ویژگی های شخصیتی داوطلب کنکوری آشنا شود تا بتواند متناسب با آن زمانبندی ها و چینش دروس را طراحی کنند. برای مثال، اگر کسی روحیه رقابت جویی داشته باشد می تواند از تکاپو و تلاش بیشتری برخوردار باشد. اما فردی که چنین روحیه ایی ندارد، نیاز به محرک هایی دارد تا به حرکت و تقلا درآید.

در مثالی دیگر، ممکن است فرد شاغل باشد و وقت مطالعه محدودتری داشته باشد. در این چنین مواقعی برنامه ریزی کنکور برای افراد شاغل در نظر گرفته می شود، تا کنکوری بتواند در کمترین زمان ها بشترین بازدهی را داشته باشد. بنابراین، لازمه برنامه ریزی آنلاین کنکور خوب این است که قبل از هر چیز، شناخت کلی از متقاضی بدست آید.

 

 

جدول برنامه ریزی کنکور

 

 

شناخت عادات رفتاری و فردی داوطلب

هر انسانی دارای عادات رفتاری خاصی است که می تواند عملکرد فرد را تحت شعاع قرار دهد. از جمله نکات مشاوره ای کنکوری از دیدگاه نفرات برتر این است که برای مثال، برخی از متقاضیان کنکور در ساعات خاصی از روز تمرکز بیشتری دارند و مشاور با توجه به این قضیه، برنامه ریزی را به شکلی ترتیب می دهد که دروس مهمتر و دشوارتر در چنین بازه های زمانی قرار گیرند. از سوی دیگر عادت داشتن به استفاده از فضای مجازی می تواند مخل درس خواندن و کمبود زمان شود.

در برنامه ریزی آنلاین کنکور سعی می شود تا به تدریج اینگونه عادات رفع شود و فرد تمرکز بیشتری رو مطالعه داشته باشد. سازگاری، تقویت و یا رفع عادات بسته به مثبت یا منفی بودن آن ها ممکن است به تکنیک های خاصی نیاز داشته باشد که هر داوطلب باید از آن ها آگاهی داشته باشد.

 

به منظور اطلاع از نکات طلایی کنکور آزمایشی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

آگاهی از تغییرات و سطح دشواری کتب درسی

به طور معمول در هر سال، تغییرات کوچک و بزرگی در محتوای کتب درسی ایجاد می شود و مشاوران ایران تحصیل با آگاهی به روز از دروس مختلف، برنامه ریزی های مناسبی را ترتیب دهند. چرا که برنامه ریزی مبتنی بر کتاب های قدیمی می تواند باعث می شود تا داوطلب در سر جلسه کنکور غافلگیر شود و به او استرس وارد نماید.

مسئله تغییرات کتاب درسی برای کنکور به خصوص برای دارندگان دیپلم نظام قدی که امسال قرار است با سایر داوطلبان نظام جدید بر سر جلسه آزمون حاضر شوند، اهمیت دوچندانی دارد. همچنین، در برنامه ریزی آنلاین کنکور به سطح دشواری یا آسانی دروس و کتاب ها توجه و بر اساس آن زمانبندی می شود.

 

 

مشاوره با نفرات برتر کنکور سراسری 

برای همه ما ارتباط با افراد موفقی که توانسته اند مسیر پیش رو را با همه فراز و نشیب های آن طی نمایند، یک موضوع بسیار موثر در دستیابی به هدف خواهد بود. اگر کنکوری بتواند از راهنمایی های نفرات برتر یا رتبه ها استفاده کند واز تجربیات او بهر مند شود، برایش بسیار ملموس تر خواهد بود.

در سامانه ارتباط با رتبه های برتر کنکور ایران تحصیل، این امکان فراهم شده است تا متقاضیان با نفرات برتر رشته خود گفتگو کرده و از آن ها مشاوره بگیرند.

 

 

منظم و در دسترس بودن برای مشاوره 

داشتن روابط عمومی خوب یکی از اصلی ترین ویژگی های یک مشاور خوب است. در برنامه ریزی آنلاین کنکور ایران تحصیل، مشاوران با ایجاد یک فضای دوستانه و گفتگوی صمیمانه تلاش می کنند تا متقاضی به راحتی سوالات خود را مطرح کند. در یک مشاوره حرفه ایی کنکور، دغدغه داوطلب غدغه مشاور نیز هست و او با راهنمایی های صادقانه و دلسوزانه روش های سودمندی را برای کنار گذاشتن موانع و افزایش راندمان مطالعه پیشنهاد می دهد.

از طرفی، از جمله مزایای بارز برنامه ریزی های برخط ی آنلاین این است که افراد می توانند در ساعات متفاوتی از شبانه روز به مشاوره خود دسترسی داشته باشند. چرا که تنها دسترسی به اینترنت از طریق تلفن همراه یا کامپیوتر لازمه برقراری ارتباط است. البته ذکر این نکته ضروری است که برنامه زمانی خاصی جهت ارائه مشاوره در نظر گرفته می شود که متقاضیا باید از آن اطلاع داشته باشد.

 

 

صرفه جویی در هزینه و زمان

همه کنکوری های جدی به مسئله ارزشمند بودن زمان پی می برند. از این رو، ممکن است برای بسیاری رفت و آمد به محل های مشاوره و یا حتی نحوه عبور و مرور یک معضل باشد و همین امر گاهی سبب انصراف از اخذ مشاوره می شود. از جهتی دیگر، پرداخت هزینه های ناشی از عیاب و ذهاب و جلسات مشاوره ایی در برخی از موسسات، برای بسیاری از متقاضیان کنکور میسر نیست و به همین دلیل آن ها را از این امکان محروم می کنند.

اما در برنامه ریزی آنلاین کنکور این مشکلات تا حد زیادی مرتفع شده و دیگر نیازی به خروج از منزل و حمل و نقل از طریق وسال شخصییا عمومی نیست. بعلاوه، هزینه های منصفانه در این روش می تواند دلیل ارجحیت آن بر سایر انواع مشاوره باشد.

 

 

جهت آگاهی از نحوه برنامه ریزی رایگان کنکور 1400 با رتبه های برتر بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید

 

 

تحلیل کارنامه های کنکور 

بررسی و آنالیز عملکرد داوطلبان سابق کنکور می تواند منبع غنی از اطلاعات موثق و به نوعی یک شاهراه برای تعیین یک معیار جهت رسیدن به هدف باشد. در کارنامه هر کنکوری چند بخش، اعم از تراز، رتبه کشوری، رتبه در سهمیه، رتبه در زیرگروه ها و غیره وجود دارد. توجه به هر کدام از این قسمت ها ضروری است و احتمال قبولی یا عدم قبولی در کنکور را نشان می دهد.

در برنامه ریزی آنلاین کنکور کارنامه های متعدد در رشته مورد نظر تحلیل می شود و داوطلب در خواهد یافت که درصد بالا در کدام دروس تاثیر بیشتری در افزایش رتبه دارد. همچنین، اگر داوطلب در کنکور آزمایشی شرکت کند، مشاور می تواند پس از هر آزمون و ارزیابی کارنامه، در صورت لزوم تغییرات را در برنامه ریزی های قبلی اعمال کند و یا تعداد ساعات مطالعه هر درس را کم و زیاد کند.

 

 

آموزش تکنیک های تست زنی

هر چند که در کنکور، برخی از دروس نسبت به سایرین از اهمیت بیشتری برخوردارند، اما نباید فراموش کرد که برای محاسبه درصدها فرقی نمی کند که شما سوال مربوط به کدام درس و یا مبحث را می زنید، چرا که همه سوالات درصد یکسانی دارند.

با این حال، برخی از کنکوری ها به این مسئله اهمیت چندانی نمی دهد و برخی دیگر نیز با تکنیکی های آن آشنایی ندارند. در مشاوره و برنامه ریزی آنلاین کنکور داوطلبان را با شیوه های نوین تست زنی آشنا می کنند و نحوه تنظیم زمان را آموزش می دهد. این امر یک گام بزرگ در جهت رسیدن به رتبه بالا است.

 

 

برای آشنایی با روش جمع بندی کنکور  لینک مربوطه را انتخاب کنید

 

 

آیا برنامه ریزی آنلاین کنکور از کیفیت لازم برخوردار است؟

برای بسیاری از متقاضیان این سوال پیش می آید که آیا در برنامه ریزی آنلاین کنکوراستاندارهای مشاوره رعایت می شود و ثمر بخش خواهد بود یا خیر. قبل از هر چیز باید بگوییم که بخش زیادی از ثمربخشی یک مشاوره از هر نوعی به جدیت فرد و پیاده سازی توصیه ها و راهنمایی های ارائه شده است. یک مشاور هر چقدر هم خوب باشد، اگر داوطلب به طور قلبی خواهان پیشرفت و رسیدن به هدف نباشد، اثر گذار نخواهد بود.

به همین ترتیب، در برنامه ریزی آنلاین کنکور سعی می شود که همه اصول یک مشاوره خوب رعایت شود. از جمله این اصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کمک به داوطلب در جهت خودشناسی بیشتر از لحاظ علاقه، استعداد و توانایی
  • کمک به ایجاد انگیزه دورنی به منظور تحرک بالا و میل به پیشرفت
  • آموزش روش های عملی کردن راهنمایی ها و پیش رفتن همگام با برنامه ریزی درسی در ساعات و زمان های مششخص شده
  • کمک به ایجاد آرامش در مواقع پر استرس و یا پیش بینی نشده ازطریق شیوه های روانشناسی
  • ارائه روش های افزایش ساعات مطالعه و تمرکز بر روی دروس با ضریب بالا و مهم
  • آموزش تکنیک های جدید مطالعه، افزایش انگیزه، اعتماد بنفس و انگیزه
  • تنظیم متناسب ساعات استراحت، تفریح و ریکاوری روحی و ذهنی

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله با مزایا، ویژگی ها و کاربردهای برنامه ریزی آنلاین کنکور را مورد بررسی قرار دادیم و با نحوه ورود به سامانه ارتباط آنلاین رتبه های برتر آشنا شدیم.

اگر شما هم به دنبال دستیابی به یک برنامه ریزی استاندارد، موثر، ارزان و نتیجه بخش هستید، می توانید با مشاوران ومتخصصین ایران تحصیل در تماس باشید. برای این کار می توانید از طریق شماره های درج شده در جدول زیر در تمامی روزهای هفته از ساعت 8 صبح الی 12 شب با ما در ارتباط باشید.

 

 

 

جهت آشنایی با مزایای برنامه ریزی آنلاین کنکور  و  رزو ساعات  از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

آیا می دانید مباحث آسان زیست کنکور کدامند؟

آشنایی با تحلیل و بررسی دشواری کنکور

راز موفقیت در کنکور در کمترین زمان

برنامه ریزی آنلاین کنکور 

چگونه می توان به برنامه ریزی آنلاین کنکور دسترسی داشت؟

با ورود به سامانه ارتباط آنلاین رتبه های برتر و کارشناسان ایران تحصیل می توانید از این نوع برامه ریزی برخوردار شوید.

آیا برنامه ریزی آنلاین از کیفیت ها و استانداردهای لازم برخوردار است؟

بله. همه فاکتورهای مهم برنامه ریزی در این نوع مشاوره گنجانده شده است.

ویژگی های یک برنامه ریزی خوب و اصولی چیست؟

اصلی ترین خصوصیات یک برنامه ریزی ثمر بخش در این مقاله گنجانده شده است.

آیا می توان از طریق تماس تلفنی برنامه ریزی تحصیلی دریافت نمود؟

بله. داوطلبان و متقاضیان عزیز کنکوری می توانند از طریق شماره های این سامانه با کارشناسان و مشاورین تحصیلی ما در تماس باشند.  

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
ایران تحصیل
تماس با مشاور