تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
برنامه ریزی آنلاین کنکور

برنامه ریزی آنلاین کنکور 

برنامه ریزی آنلاین کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

آیا تابحال به برنامه ریزی آنلاین کنکور فکر کرده اید؟ به نظر شما برنامه ریزی های آنلاین چه ویژگی هایی دارد؟ آیا از کیفیت لازم برخوردار است؟ از آنجا که دسترسی به برنامه ریزی های حضوری برای برخی از داوطلبان میسر نیست، در سامانه ایران تحصیل این امکان فراهم شده است تا از طریق ورود به سامانه ارتباط آنلاین رتبه های برتر و مشاورین خبره و کاردان، عدالت آموزش برقرار شود و همه کنکوری های عزیز از این تسهیلات بهره مند شوند.

 

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط برخورداری از برنامه ریزی آنلاین کنکور  و  خصوصیات آن از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

منظور از برنامه ریزی آنلاین کنکور چیست؟

 

منظور از برنامه ریزی آنلاین کنکور چیست؟

 

بر هیچ کسی پوشیده نیست که رسیدن به هدف، بدون انگیزه و برنامه ریزی امکانپذیر نیست. اهمیت این موضوع بخصوص در موارد تحصیلی خود را بیش از پیش نمایان می کند و به همین دلیل هم همواره برخورداری از یک برنامه ریزی خوب و متناسب با هدف و موقعیت شخص دغدغه بسیاری از کنکوری های عزیز است.

اما در موارد زیادی، ممکن است فرد به دلایل مختلفی نتواند در کلاس ها یا جلسات حضوری مشاوره کنکور شرکت نماید و همین امر در وی این تفکر را ایجاد کند که از سایر رقبای خود عقب مانده و یا به خوبی پیش نمی رود. همچنین، چینش یک برنامه ریزی درست و حرفه ایی برای همه افراد امکانپذیر نیست، و نیاز به فردی با تجربه و علم بالا دارد.

به همین دلیل، کارشناسان ایران تحصیل تصمیم به ارائه برنامه ریزی آنلاین کنکور گرفتند تا همه داوطلبان کنکور بتوانند به راحتی و تنها از طریق اینترنت و ورود به سامانه از راهنمایی های رتبه های برتر و مشاورین ایران تحصیل برخوردار شوند. متقاضیان می توانند از این طریق، به تمام نکات حرفه ایی و مهم برنامه ریزی دست یابند.

 

 

برای آشنایی با روش جمع بندی کنکور  لینک مربوطه را انتخاب کنید

 

 

برنامه ریزی آنلاین کنکور چه ویژگی هایی دارد؟

یک برنامه ریزی استاندارد و اصولی باید از یکی سری فاکتورهای مهم برخوردار باشد تا بتواند نتیجه بخش باشد. در برنامه ریزی آنلاین کنکور این فاکتورها گنجانده می شود تا همه کنکوری های عزیز بتوانند در عین سهل الوصول بودن، از یک مشاوره با کیفیت بهره ببرند. اما برای اینکه بدانید این مشاوره چه مشخصاتی دارد و بیشتر با آن آشنا شوید، در ادامه توضیحات بیشتری را ارائه می دهیم. 

 

 

 

آشنایی با روحیات و اهدف داوطلب

اصولا یک مشاور خب و حرفه ایی قبل از هرچیز باید با اهداف و ویژگی های شخصیتی داوطلب کنکوری آشنا شود تا بتواند متناسب با آن زمانبندی ها و چینش دروس را طراحی کنند. برای مثال، اگر کسی روحیه رقابت جویی داشته باشد می تواند از تکاپو و تلاش بیشتری برخوردار باشد. اما فردی که چنین روحیه ایی ندارد، نیاز به محرک هایی دارد تا به حرکت و تقلا درآید.

در مثالی دیگر، ممکن است فرد شاغل باشد و وقت مطالعه محدودتری داشته باشد. در این چنین مواقعی برنامه ریزی کنکور برای افراد شاغل در نظر گرفته می شود، تا کنکوری بتواند در کمترین زمان ها بشترین بازدهی را داشته باشد. بنابراین، لازمه برنامه ریزی آنلاین کنکور خوب این است که قبل از هر چیز، شناخت کلی از متقاضی بدست آید.

 

 

جدول برنامه ریزی کنکور

 

 

شناخت عادات رفتاری و فردی داوطلب

هر انسانی دارای عادات رفتاری خاصی است که می تواند عملکرد فرد را تحت شعاع قرار دهد. از جمله نکات مشاوره ای کنکوری از دیدگاه نفرات برتر این است که برای مثال، برخی از متقاضیان کنکور در ساعات خاصی از روز تمرکز بیشتری دارند و مشاور با توجه به این قضیه، برنامه ریزی را به شکلی ترتیب می دهد که دروس مهمتر و دشوارتر در چنین بازه های زمانی قرار گیرند. از سوی دیگر عادت داشتن به استفاده از فضای مجازی می تواند مخل درس خواندن و کمبود زمان شود.

در برنامه ریزی آنلاین کنکور سعی می شود تا به تدریج اینگونه عادات رفع شود و فرد تمرکز بیشتری رو مطالعه داشته باشد. سازگاری، تقویت و یا رفع عادات بسته به مثبت یا منفی بودن آن ها ممکن است به تکنیک های خاصی نیاز داشته باشد که هر داوطلب باید از آن ها آگاهی داشته باشد.

 

به منظور اطلاع از نکات طلایی کنکور آزمایشی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

آگاهی از تغییرات و سطح دشواری کتب درسی

به طور معمول در هر سال، تغییرات کوچک و بزرگی در محتوای کتب درسی ایجاد می شود و مشاوران ایران تحصیل با آگاهی به روز از دروس مختلف، برنامه ریزی های مناسبی را ترتیب دهند. چرا که برنامه ریزی مبتنی بر کتاب های قدیمی می تواند باعث می شود تا داوطلب در سر جلسه کنکور غافلگیر شود و به او استرس وارد نماید.

مسئله تغییرات کتاب درسی برای کنکور به خصوص برای دارندگان دیپلم نظام قدی که امسال قرار است با سایر داوطلبان نظام جدید بر سر جلسه آزمون حاضر شوند، اهمیت دوچندانی دارد. همچنین، در برنامه ریزی آنلاین کنکور به سطح دشواری یا آسانی دروس و کتاب ها توجه و بر اساس آن زمانبندی می شود.

 

 

مشاوره با نفرات برتر کنکور سراسری 

برای همه ما ارتباط با افراد موفقی که توانسته اند مسیر پیش رو را با همه فراز و نشیب های آن طی نمایند، یک موضوع بسیار موثر در دستیابی به هدف خواهد بود. اگر کنکوری بتواند از راهنمایی های نفرات برتر یا رتبه ها استفاده کند واز تجربیات او بهر مند شود، برایش بسیار ملموس تر خواهد بود.

در سامانه ارتباط با رتبه های برتر کنکور ایران تحصیل، این امکان فراهم شده است تا متقاضیان با نفرات برتر رشته خود گفتگو کرده و از آن ها مشاوره بگیرند.

 

 

منظم و در دسترس بودن برای مشاوره 

داشتن روابط عمومی خوب یکی از اصلی ترین ویژگی های یک مشاور خوب است. در برنامه ریزی آنلاین کنکور ایران تحصیل، مشاوران با ایجاد یک فضای دوستانه و گفتگوی صمیمانه تلاش می کنند تا متقاضی به راحتی سوالات خود را مطرح کند. در یک مشاوره حرفه ایی کنکور، دغدغه داوطلب غدغه مشاور نیز هست و او با راهنمایی های صادقانه و دلسوزانه روش های سودمندی را برای کنار گذاشتن موانع و افزایش راندمان مطالعه پیشنهاد می دهد.

از طرفی، از جمله مزایای بارز برنامه ریزی های برخط ی آنلاین این است که افراد می توانند در ساعات متفاوتی از شبانه روز به مشاوره خود دسترسی داشته باشند. چرا که تنها دسترسی به اینترنت از طریق تلفن همراه یا کامپیوتر لازمه برقراری ارتباط است. البته ذکر این نکته ضروری است که برنامه زمانی خاصی جهت ارائه مشاوره در نظر گرفته می شود که متقاضیا باید از آن اطلاع داشته باشد.

 

 

صرفه جویی در هزینه و زمان

همه کنکوری های جدی به مسئله ارزشمند بودن زمان پی می برند. از این رو، ممکن است برای بسیاری رفت و آمد به محل های مشاوره و یا حتی نحوه عبور و مرور یک معضل باشد و همین امر گاهی سبب انصراف از اخذ مشاوره می شود. از جهتی دیگر، پرداخت هزینه های ناشی از عیاب و ذهاب و جلسات مشاوره ایی در برخی از موسسات، برای بسیاری از متقاضیان کنکور میسر نیست و به همین دلیل آن ها را از این امکان محروم می کنند.

اما در برنامه ریزی آنلاین کنکور این مشکلات تا حد زیادی مرتفع شده و دیگر نیازی به خروج از منزل و حمل و نقل از طریق وسال شخصییا عمومی نیست. بعلاوه، هزینه های منصفانه در این روش می تواند دلیل ارجحیت آن بر سایر انواع مشاوره باشد.

 

 

جهت آگاهی از نحوه برنامه ریزی رایگان کنکور 1400 با رتبه های برتر بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید

 

 

تحلیل کارنامه های کنکور 

بررسی و آنالیز عملکرد داوطلبان سابق کنکور می تواند منبع غنی از اطلاعات موثق و به نوعی یک شاهراه برای تعیین یک معیار جهت رسیدن به هدف باشد. در کارنامه هر کنکوری چند بخش، اعم از تراز، رتبه کشوری، رتبه در سهمیه، رتبه در زیرگروه ها و غیره وجود دارد. توجه به هر کدام از این قسمت ها ضروری است و احتمال قبولی یا عدم قبولی در کنکور را نشان می دهد.

در برنامه ریزی آنلاین کنکور کارنامه های متعدد در رشته مورد نظر تحلیل می شود و داوطلب در خواهد یافت که درصد بالا در کدام دروس تاثیر بیشتری در افزایش رتبه دارد. همچنین، اگر داوطلب در کنکور آزمایشی شرکت کند، مشاور می تواند پس از هر آزمون و ارزیابی کارنامه، در صورت لزوم تغییرات را در برنامه ریزی های قبلی اعمال کند و یا تعداد ساعات مطالعه هر درس را کم و زیاد کند.

 

 

آموزش تکنیک های تست زنی

هر چند که در کنکور، برخی از دروس نسبت به سایرین از اهمیت بیشتری برخوردارند، اما نباید فراموش کرد که برای محاسبه درصدها فرقی نمی کند که شما سوال مربوط به کدام درس و یا مبحث را می زنید، چرا که همه سوالات درصد یکسانی دارند.

با این حال، برخی از کنکوری ها به این مسئله اهمیت چندانی نمی دهد و برخی دیگر نیز با تکنیکی های آن آشنایی ندارند. در مشاوره و برنامه ریزی آنلاین کنکور داوطلبان را با شیوه های نوین تست زنی آشنا می کنند و نحوه تنظیم زمان را آموزش می دهد. این امر یک گام بزرگ در جهت رسیدن به رتبه بالا است.

 

 

برای آشنایی با روش جمع بندی کنکور  لینک مربوطه را انتخاب کنید

 

 

آیا برنامه ریزی آنلاین کنکور از کیفیت لازم برخوردار است؟

برای بسیاری از متقاضیان این سوال پیش می آید که آیا در برنامه ریزی آنلاین کنکوراستاندارهای مشاوره رعایت می شود و ثمر بخش خواهد بود یا خیر. قبل از هر چیز باید بگوییم که بخش زیادی از ثمربخشی یک مشاوره از هر نوعی به جدیت فرد و پیاده سازی توصیه ها و راهنمایی های ارائه شده است. یک مشاور هر چقدر هم خوب باشد، اگر داوطلب به طور قلبی خواهان پیشرفت و رسیدن به هدف نباشد، اثر گذار نخواهد بود.

به همین ترتیب، در برنامه ریزی آنلاین کنکور سعی می شود که همه اصول یک مشاوره خوب رعایت شود. از جمله این اصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کمک به داوطلب در جهت خودشناسی بیشتر از لحاظ علاقه، استعداد و توانایی
 • کمک به ایجاد انگیزه دورنی به منظور تحرک بالا و میل به پیشرفت
 • آموزش روش های عملی کردن راهنمایی ها و پیش رفتن همگام با برنامه ریزی درسی در ساعات و زمان های مششخص شده
 • کمک به ایجاد آرامش در مواقع پر استرس و یا پیش بینی نشده ازطریق شیوه های روانشناسی
 • ارائه روش های افزایش ساعات مطالعه و تمرکز بر روی دروس با ضریب بالا و مهم
 • آموزش تکنیک های جدید مطالعه، افزایش انگیزه، اعتماد بنفس و انگیزه
 • تنظیم متناسب ساعات استراحت، تفریح و ریکاوری روحی و ذهنی

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله با مزایا، ویژگی ها و کاربردهای برنامه ریزی آنلاین کنکور را مورد بررسی قرار دادیم و با نحوه ورود به سامانه ارتباط آنلاین رتبه های برتر آشنا شدیم.

اگر شما هم به دنبال دستیابی به یک برنامه ریزی استاندارد، موثر، ارزان و نتیجه بخش هستید، می توانید با مشاوران ومتخصصین ایران تحصیل در تماس باشید. برای این کار می توانید از طریق شماره های درج شده در جدول زیر در تمامی روزهای هفته از ساعت 8 صبح الی 12 شب با ما در ارتباط باشید.

 

 

 

جهت آشنایی با مزایای برنامه ریزی آنلاین کنکور  و  رزو ساعات  از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

آیا می دانید مباحث آسان زیست کنکور کدامند؟

آشنایی با تحلیل و بررسی دشواری کنکور

راز موفقیت در کنکور در کمترین زمان

برنامه ریزی آنلاین کنکور 

5/5 - (3 امتیاز)

چگونه می توان به برنامه ریزی آنلاین کنکور دسترسی داشت؟

با ورود به سامانه ارتباط آنلاین رتبه های برتر و کارشناسان ایران تحصیل می توانید از این نوع برامه ریزی برخوردار شوید.

آیا برنامه ریزی آنلاین از کیفیت ها و استانداردهای لازم برخوردار است؟

بله. همه فاکتورهای مهم برنامه ریزی در این نوع مشاوره گنجانده شده است.

ویژگی های یک برنامه ریزی خوب و اصولی چیست؟

اصلی ترین خصوصیات یک برنامه ریزی ثمر بخش در این مقاله گنجانده شده است.

آیا می توان از طریق تماس تلفنی برنامه ریزی تحصیلی دریافت نمود؟

بله. داوطلبان و متقاضیان عزیز کنکوری می توانند از طریق شماره های این سامانه با کارشناسان و مشاورین تحصیلی ما در تماس باشند.  

مطالب مرتبط

نظرات

 1. شیوا
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۸

  سلام
  آیا امکان تحصیل همزمان در دکتری و کارشناسی ارشد روزانه دولتی وجود دارد؟(هر دو روزانه دولتی)
  سپاس

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۶

   سلام نه امکان ندارد

 2. Kiana
  ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۴

  سلام خسته نباشید ببخشید من شنیدم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان اولویت با افراد بومی اون منطقه هست. اگر شخصی رتبه اش دو یا سه رقمی باشه و دانشگاهی رو که در شهر دیگه ای هست اولویت خودش در کنکور انتخاب بکنه، ممکنه به واسطه ی رتبه اش در اون دانشگاه قبول بشه با وجود اینکه فرد بومی اون منطقه نیست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام وقتتون بخیر خیر این امکان برای دانشگاه فرهنگیان در استان دیگه بع جز محل سکونت امکان پذیر نمی باشد

 3. معصومه
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۱

  سلام خوب هستید؟
  من یازدهم تجربیم ، و پارسال معدلم خوب نبود
  ولی امسال می‌خوام بخونم ولی هرکس از راه میرسه میگه تو نمیتونی و از این حرفا به کل همه امیدمو از دست دادم و خودمم به این باور رسیدم که دیگه قبول نمیشم

  میشه یه کمکی بهم بکنید؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۶

   با سلام
   برای موفق شدن نیاز به برنامه درسی دارید
   برای دریافت برنامه ریزی با ما تماس بگیرید

 4. ماهان
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵

  سلام من سال 99 کنکور شرکت کردم هم سوابق که رشته پذیرش شده در سوابق رو انتخاب کردم بعد از یک ترم به خاطر مغایرت معدل سازمان سنجش اون رشته رو برای من لغو کرد و الویت های بعدی منو بررسی کرد و رشته دیگه قبول شدم که اصلا مدنظرم نبود برای بهمن ماه همون سال با سوابق تحصیلی مججد انتخاب رشته کردم که هیچ کدوم از الویت هام پذیرش نشدو مرودو اعلام شد مجدد برای کنکور 1400 خوندم هم سوابق شرکت کردم که دوتا رشته پذیرش شدم رشته پذیزش شده در سوابق لصلا جز تحصیلات تخصصی من نیست و اون رشته دیگه که با رتبه کنکور پذیرش شدم هم مورد علاقه من نیست الان سوالی که دارم اینه من 2 بار انتخاب رشته کنکور داشتم 3 بار سوابق تحصیلی اگر بخوام برای بهمن ماه مجدد انتخاب رشته کنم آیا مجاز هستم و دوم اینکه چطور برای نتایج سوابق تحصیلم درخواست بررسی مجدد بزنم یا اصلا درخواست مجدد شدنی هست ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

   سلام وقت بخیر برای دانشگاه بدون کنکور با سوابق محدودیتی در تعداد شرکت در ثبت نام انها وجود ندارد ولی در صورتی که روزانه قبول شده باشید چه با ازمون چه بدون ازمون از روزانه محرومیت را دارید ولی اگر غیر روزانه شرکت کرده باشید و در صورت قوبلی اقدام به ثبت نام نکرده باشید مشکلی برای ثبت نام مجدد بهمن وجود ندارد موفق باشید

 5. کمالی
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

  سلام من برای انتخاب رشته مردودشدم میخواستم ببینم میتونم توتکمیل ظرفیت ازادشرکت کنم کددسترسی هم دارم اما توسامانه واردنمیشم میزنه اطلاعات صحیح نمیباشد

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

   سلام وقت بخیر براب تکمیل ظرفیت ازاد در حال حاضر برای رشته پیراپزشکی ها و پزشکی مشخص شده است ولی برای سایر رشته ها ممکن است که اعلام شود و باید منتظر بمانید در غسر این صورت برای بدون کنکور سراسری یا ازاد در بازه زمانی بهمن ماه اقدام کنید موفق باشید

 6. عرب
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

  سلام خسته نباشید
  من سال ۱۴۰۲ کنکور دارم
  و دانش اموز رشته ریاضی هستم
  میخواستم بدونم که من میتونم سال ۱۴۰۲ کنکور تجربی بدم؟!
  این امر سال های پیش ممکن بوده
  برای کنکور ۱۴۰۲ ب چ صورته؟!

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام
   بله اما در بین رشته های نظری فقط یک کنکور را میتوانید شرکت کنید

 7. یوسف
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۷

  سلام و خسته نباشد
  من رشته ام فنی کامپیوتر هس
  الان هم میرم پایه ۱۲
  میخوام بدونم میتونم به جای کنکور فنی کنکور انسانی بدم ؟
  یعنی تو سال ۱۴۰۱ می تونم کنکور بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز بله شما میتونید به جای کنکور فنی و حرفه ای کنکور سراسری انسانی شرکت کنید و منعی وجود ندارد موفق باشید

 8. رضا
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۲

  با عرض سلام
  بنده در کنکور سراسری تجربی موفق به کسب رتبه ۴۰۰۲ در زیر گروه ۱ منطقه۳ شدم.تراز کنکور بنده ۸۸۵۸ شده.
  در فرم انتخاب رشته ۱۴ مورد پزشکی تعهدی استان اصفهان را انتخاب کردم.خودم هم ساکن استان اصفهان هستم و سه مورد هم پزشکی تعهدی شهرستان خودم را انتخاب کردم.با توجه به شرایط شانس قبولی من در این رشته ها (تعهدی ها)چقدر است؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام
   با توجه به رتبه و ترازتون .شانس قبولی شما در رشته پزشکی دارای تعهد 60 درصد است.

 9. ارجمندی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

  سلام
  من برای ثبت نام کنکور باید معدل کل و معدل کتبی سال سوم و پیش رو داشته باشم ولی نمیتونم پیداشون کنم.
  راهی هست بصورت مجازی بتونم این اطلاعاتو بدست بیارم؟
  ممنون از پاسخگویی شما

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت به خیر تنها راه دستیابی به این اطلاعات مدارک تحصیلی شما و یا از طریق مراجعه به آموزش و پرورش است.

 10. رستمی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۰

  سلام دانشجوی شبانه هستم کنکور دادم امسال ایا با قبولی رشته روزانه یا مردودی از تحصیل در رشته حال حاظر مجروم میشم؟ باید انصراف بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقت به خیر در صورتی قبولی قبل از ثبت نام در رشته جدید موظف به انصراف از رشته و دانشگاهی قبلی هستید.

 11. mahdi
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۳

  سلام وقت بخیر.من دیپلم ریاضی و فیزیک دارم.میخواستم داخل گروه رشته انسانی کنکور شرکت کنم، آیا میتونم دانشگاه فرهنگیان این رشته رو بیارم(مجاز بشم)؟؟؟
  آیا تاثیر مثبت معدل دیپلمم روی کارنامه کنکور لحاظ میشه؟
  ممنون میشم جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۲

   سلام وقت به خیر نظام آموزشی 6-3-3 محدودیتی از نظر شرکت در کنکور سراسری را ندارند و همچنین در صورت مجاز شدن امکان انتخاب رشته فرهنگیان برای شما وجود دارد.

 12. نیلا
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۴

  سلام
  من دانش آموز پایه ی دوازدهم گرافیک رایانه ای هستم میگن که میشه با معدل سال آخر بدون کنکور دانشگاه رفت درسته ؟
  اگه میشه با چه معدل و با چه نمراتی میشه بدون کنکور قبول شد ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقتتون بخیر ابتدا باید عرض کنم که کعدل کتبی سال اخر مهم سات و نکته بعدی اینکه هر سال باتوجه به مقاطع مختلف مثل کاردانی یا کارشناسی همه داشنگاه این رشته هارو بدون کنکور ارائه نمیدن و فقط بعضی از رشته ها بدون کنکور ارائه میشه

 13. سحر
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۰

  اگر در رشته های شبانه دانشگاه تحصیل کنیم و درس های دانشگاه را نخوانیم و فقط برای کنکور مجدد بخوانیم مشکل پیش می‌آید؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به قوانین کنکور سراسری منعی برای کنکور سال اینده شما وجود ندارد موفق باشید

 14. امیر
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۵

  سلام من امسال دیپلم رشته معماری داخلی رو گرفتم و میخوام اول برم سربازی بعد برم دانشگاه و در کنار سربازی برای کنکور دانشگاه دولتی عمران بخونم
  ولی شنیدم میگن رشته عمران رو میشه با نمرات سال آخر دانشگاه‌ دولتی قبول شد بدون کنکور ایا همچنین چیزی ممکنه؟
  و اینکه من خواستم مشاوره بگیرم ولی مثل اینکه باید تماس بگیرم
  آیا میشه به صورت چت مشاوره گرفت؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

   سلام مهندسی عمران در دانشگاه های ازاد . پیام نور و غیرانتفاعی بدون ازمون هست.دولتی ها بدون ازمون پذیرش ندارند

 15. زینا
  ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۰

  من دیپلم کاردانی و فوق دیپلم کامپیوتر دارم. میتونم کنکور تجربی شرکت کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام بله میتونید

 16. آیسا
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۶

  سلام . میخوام بدونم توی دانشگاه ازاد تهران یا پردیس تهران میشه بدون کنکور حقوق خوند؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام اره دانشگاه های ازاد اطراف تهران

 17. نورا
  ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

  سلام خسته نباشید میخواسم بدونم کسی که فارق التحصیل رشته مامایی دانشگاه تهرانه در مقطع کارشناسی هستش میتونه مجدد در کنکور ریاضی شرکت کنه؟

  • moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۷

   سلام نورا
   دانشگاه سراسری نمیتونین پذیریش بگیرین

 18. فاطمه
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۴

  سلام من میخواستم بپرسم رشته های بدون کنکور و بر‌اساس معدل مثل رشته عکاسی و گرافیک چه دانشگاه هایی را شامل میشن دانشگاه دولتی عضو اونا نیست؟ فقط ازاد؟ رشته های بدون کنکور چه دانشگاه هایی دارن؟

  • moshaverarshad
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۴

   سلاام فاطمه
   جهت اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد و دولتی با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید

 19. نرگس کسرایی
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۶

  سلام من کنکور ثبت نام کردم اما بعد فهمیدم سهمیه ایثار گری داریم الان چیکار کنم که بتونم ازش استفاده کنم؟ ایا بعد از اومدن رتبه ها واسه انتخاب رشته میتونم استفاده کنم؟؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۰

   سلام شما بامرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید براتون درخواست ثبت کنند که بتونید ویرایش کنید

 20. حدیث
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۲

  خسته نباشید …. یه سوال در مورد شرکت مجدد در کنکور سراسری داشتم ….
  کارشناسی زیست شناسی دارم …. چهار ساله درسم تموم شده ….میخوام مجددا برای کنکور برای رشته پرستاری شرکت کنم …. محدودیتی برای من وجود نداره که در کنکور سراسری و آزاد برای رشته پرستاری شرکت کنم ؟
  ۳۰ ساله هم هستم

 21. عرفان
  ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۷

  سلام من میانگین دروس عمومیم 70 درصو و دروس اختصاصیم 50 درصداه ..با این درصدا داروسازی قبول میشم ؟

 22. امیر
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۲

  سلام برای قبولی در دانشگاه های تهران فرقی نمیکنه چ آزاد چ ملی رتبه کل در سهمیه میخاستم بدونم رشته فیزیک

  • مشاور ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۲

   سلام برای قبولی در دانشگاه تهران سراسری رشته با رشته فرق میکنه‌ ولی برای قبولی اکثر رشته‌ها‌‌‌رتبه‌باید زیر ۱۰۰۰ باشه تا شانس قبولی داشته باشین

 23. امیر
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۶

  سلام سحرجان درصدای کنکورت چند.زدی که فیزیک قبول شدی کدوم دانشگاه؟

 24. سحر صادقیان
  ۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۰

  سلام وقت بخیر من الان ۲۸ سالمه و میخوام کنکور تجربی برای پزشکی شرکت کنم و رشته دیپلمم ریاضی فیزیک بوده الان میخوام مجدد شروع کنم برای درس خوندن و لیسانس حسابداری و فوق دیپلم فیزیک هسته ای دارم …اما دوست دارم پزشکی بخونم میشه بهم راهنمایی کنید باتشکر

  • مشاور ارشد
   ۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۲

   سلام برای قبولی در رشته های پزشکی حتما باید دیپلم تجربی داشته باشید تا بتونید در کنکور سراسری شرکت نماید .

 25. مهدیس
  ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۴

  سلام خواهش میکنم یکی جواب منو بده من رشتم تجربیه سال1400 برای بار دوم کنکور میدم پشتیبان نگرفتم فقط کتاب تست خریدم از روی کتاب نمیخونم فقط درسنامه های کتاب کار رو میخونم و بعدش تست میزنم همون لحظه همه رو بلدم یکم که میگذره همه رو یادم میره
  بعدش میشه لطف کنین یه سایت معتبر که بودجه بندی دقیق و تضمینی کنکور1400تجربی رو داره معرفی کنید؟
  ممنون

  • مشاور ارشد
   ۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۲۹

   سلام مهدیس جان شما نیاز به یک مشاوره تحصیلی دقیق دارید تا براتون برنامه ریزی کنه و نحوه ی مطالعه شما اشتباه است و باید تغییرش بدی مشاوران ایران تحصیل می تونن شمارو کاملا راهنمایی کنن.

 26. مهدیه
  ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۲

  سلام برای مشاور تحصیلی آنلاین نیاز ب یک مشاور متخصص دارم برای کنکور سال۱۴۰۰ میخواهم شروع ب خواندن کنم به کمکتون نیاز دارم ک برای مترجمی زبان انگلیسی چه درس هایی رو بخوانم ک درصد بیشتر بتونم بگیرم تو کنکور و بتونم دولتی بیارم و این ک چ کتاب های تستی خوب هستند لطفاً راهنمایی کنید.با سپاس

 27. Z
  ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۷

  سلام من پشت کنکور ریاضی هستم وکنکوری۱۴۰۰یه سری افکاره غیره درسی خیلی رو درس خوندنم تاثیره منفی گذاشته چیکارکنم ک این افکارمزاحم درس خوندنم نشه واقعا هرکارمیکنم نمیتونم ازشرشون خلاص شم

 28. شایان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۶

  پس چگونه میتونم در ازمون سراسری بعد بدون محرومیت شرکت کنم لطفآ راهنمایی کنید

 29. شایان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۳

  سلام من به دانشگاه روزانه قبول شدم ولی نمیخوام برم به دانشگاه ایا میتونم برای کنکور سال بعد یعنی 1400 شرکت کنم

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام برای دریافت بهترین مشاوره کنکور آنلاین بهترین گزینه تماس با مرز مشاوره ایران تحصیل است.
   شما در دانشگاه روزانه قبول شدید و جایگاه یک نفر رو گرفتید متاسفانه سال بعد نمی تونید در کنکور سراسری شرکت کنید .

 30. فاطمه حكيم پور
  ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۸

  با عرض سلام من نظام جدید هستم در کنکور ۹۸ شرکت کردم و دانشگاه دولتی روزانه قبول شدم و الان در حال گذراندن ترم سوم هستم تصمیم گرفتم انصراف و دوباره کنکور بدم میخواستم بدونم که محدودیتی برای کنکور دادن من وجود داره یا نه ؟من میتونم باز دانشگاه های روزانه را انتخاب کنم و قبول شوم ازجمله فرهنگیان؟

 31. رامین
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۴

  عرض سلام و خسته نباشید.واقعیتش من یه مدته سربازیم تموم شده و الان میخوام برای کنکور 99 بخونم و فقط 5 ماه فرصت دارم و فقط زیست دوم را خوب خوندم.خواستم اگه امکان داره راهنماییم کنید که چه مبحث هایی حذف کنم من خودم زمین شناسی و فیزیک پیش1 و سوم را حذف کردم. ایا میتونم از زیست هم مباحثی حذف کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید

  • dr-naqizade
   ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱

   سلام و وقت بخیر بله میتونید ولی اینک بدونید کدوم بخش هارو بخونید با مشاوران تخصصی مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید تا راهنمایی کنند

ایران تحصیل
تماس با مشاور