نحوه بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ،  مطلبی است که امروز قصد داریم در سایت ایران تحصیل بدان بپردازیم. سامانه دریافت کلمه عبور ثبت نام بدون آزمون تنها در زمان مقرر امکان دسترسی به متقاضیان عزیز را فراهم می نماید. همچنین در ادامه به ارائه اطلاعاتی در رابطه با بازیابی شناسه و رمز ثبت نام دانشگاه آزاد خواهیم پرداخت. بنابراین جهت اطلاع دقیق در رابطه با چگونگی بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد با ما همراه باشید .

 

جهت اطلاع دقیق از بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و سامانه دریافت کلمه عبور ثبت نام بدون آزمون با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 سراسر کشور و  9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

نحوه بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه دریافت کلمه عبور ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد صورت می‌پذیرد. لذا آن دسته از داوطلبانی که به هنگام ثبت نام کلمه عبور خود را فراموش نموده‌اند می‌توانند با استفاده از سامانه azmoon.org به دریافت رمز عبور اقدام نمایند. در ادامه توضیحات لازم را به همراه تصویر ارائه خواهیم نمود.

 

 

بازیابی کلمه عبور ثبت نام دانشگاه آزاد به صورت الکرتونیکی و بدون نیاز به مراجعه حضوری امکان پذیر می باشد.

 

 

 

جهت بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ابتدا به سامانه دریافت کلمه عبور ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد مراجعه نمایید. پس از آن همانند تصویر بر روی اعلام نتایج دوره بدون آزمون مقاطع کاردانی و کارشناسی کلیک نمایید.

 

مرحله اول بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
مرحله اول بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

جهت استفاده از انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد  کلیک نمایید.

 

پس از کلیک بر روی لینک موردنظر به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که لازم است بر روی بازیابی کلمه عبور ثبت نام دوره‌های بدون آزمون بدون پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی – مقاطع کاردانی و کارشناسی کلیک نمایید. که در تصویر با فلش قرمز رنگ مشخص شده است.

 

مرحله دومبازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
مرحله دومبازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

در مرحله بعدی بازیابی رمز عبور دانشگاه آزاد  همانند تصویر لازم است شماره ملی خود و شماره تلفن همراهی که به هنگام ثبت نام وارد نموده‌اید را وارد نمایید . رمز تصویر در واقع همان حروفی است که در فیلد موردنظر مشخص گردیده است و با هر بار بازگشت از صفحه‌، این تصویر تغییر می‌نماید. درنهایت رمز تصویر را وارد نموده و بر روی جستجو کلیک نمایید.

 

مرحله سوم بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
مرحله سوم بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

برای اطلاع از رشته اپتومتری دانشگاه دانشگاه آزاد بدون کنکور کلیک کنید.

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

 

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور به صورت اینترنتی و با استفاده از سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد صورت می پذیرد. لذا آن دسته از داوطلبانی که مایل به شرکت در این دانشگاه می باشند پس از تهیه مدارک لازم برای ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد ، به سامانه مورد نظر مراجعه نمایند. ثبت نام برای کلیه داوطلبان در تمامی رشته ها در دو ترم مهر و بهمن صورت می پذیرد.

به هنگام ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور لازم است داوطلبان هزینه ای را به صورت الکترونیک و به وسیله کارت های عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. هزینه ثبت نام در سال های اخیر حدود 40 هزار تومن می باشد. شماره تلفن همراهی که به هنگام ثبت نام وارد می نمایید را به درستی انتخاب کنید زیرا به هنگام بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بدان نیازمند خواهید بود.

با توجه به همزمانی انتخاب رشته دانشگاه آزاد و ثبت نام این دانشگاه ، داوطلبان لازم است رشته های مورد علاقه خود را به هنگام ثبت نام وارد نمایند. نرخ شهریه دانشگاه آزاد نیز از جمله امور بسیار مهمی است که از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می باشد.می توان گفت رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد شامل لیست متنوعی از رشته های مختلف در تمامی گروه های آزمایشی مختلف می باشد . 

 

زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

همانطور که اشاره شد، ثبت نام دانشگاه آزاد در دو ترم مهر و بهمن صورت می پذیرد. ثبت نام ترم مهر همزمان با انتخاب رشته با آزمون مرداد ماه و پس از انتشار کارنامه کنکور سراسری می باشد. بنابراین نتایج انتخاب رشته مرداد ماه بدون کنکور دانشگاه آزاد نیز ، اواخر شهریور ماه اعلام می گردد. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که مهلت بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به صورت محدود می باشد.

زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای داوطلبانی که در رشته های بدون آزمون ترم بهمن ثبت نام خواهند نمود نیز، اواخر دی ماه اعلام می گردد. در رابطه با نحوه دریافت نتایج و همچنین نحوه بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد هیچگونه تفاوتی وجود نخواهد داشت و لذا کلیه داوطلبان عزیز می توانند با مراجعه با سامانه سنجش دانشگاه آزاد به دریافت نتیجه اقدام نمایند. همچنین سامانه دریافت کلمه عبور ثبت نام بدون آرمون نیز به صورت اختصاصی بدین منظور در اختیار داوطلبان قرار داده شده است.

 

سامانه دریافت کلمه عبور ثبت نام بدون آزمون 

 

سامانه دریافت کلمه عبور ثبت نام بدون آزمون برای کلیه داوطلبانی که ثبت نام خود را تکمیل نموده اند قرار داده می شود تا براساس آن بتوانند به اطلاعات ثبت نام خود دست یابند و با توجه به اینکه فراموشی بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد امری بدیهی و بعضا ممکن می باشد، لذا راه های جایگزین برای بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در اختیار داوطلبان قرار داده شده است.

سامانه دریافت کلمه عبور ثبت نام بدون آزمون ایران تحصیل در اختیار تمامی داوطلبان عزیزی می باشد که دسترسی به اطلاعات خود ندارند و نیازمند بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می باشند. با توجه به اینکه برخی از متقاضیان محترم ممکن است به صورت اشتباهی شماره تلفن خود را وارد نموده باشند و یا اینکه دسترسی به اطلاعات مورد نظر نداشته باشند با استفاده از  لینک بازیابی کلمه عبور دانشگاه آزاد به سوالات خود پاسخ گویند.

متخصصین ایران تحصیل آماده ارائه خدمات به کلیه داوطلبان عزیز می باشند تا با استفاده از آن بتوانند به راحتی و تنها با برقراری تماس و شماره گیری شماره های مندرج در سایت به بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مبادرت نمایند. سامانه دریافت کلمه عبور ثبت نام بدون آزمون ایران تحصیل بدون نیاز به مراجعه حضوری به کافی نت ها امکان بازیابی را فراهم نموده است.

 

نحوه ی ثبت نام دانشگاه آزاد چگونه است ؟

آیا شهریه دانشگاه آزاد با آزمون و بدون آزمون متفاوت است ؟

زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در ترم بهمن چه زمانی است ؟ 

 

برای پاسخ به تمامی سوالات خود در زمینه ی ثبت نام دانشگاه آزاد می توانیم همراه شما باشیم و به تمام سوالات شما پاسخ دهیم برای ارتباط با شماره های درج شده در سامانه ایران تحصیل تماس حاصل نمایید .

 

مطالب مرتبط : 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

رتبه لازم برای رشته پرستاری

چگونه انتخاب رشته موفقی داشته باشیم

لینک بازیابی کلمه عبور دانشگاه آزاد

بازیابی رمز عبور دانشگاه آزاد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.