ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۱۹ تیر ۱۴۰۰
بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

 

رمز ثبت نام دانشگاه آزاد چیست؟ موضوعی است که امروز قصد پرداختن به آن را داریم. چنانچه دچار مشکل فراموشی رمز دانشگاه آزاد می باشید، می توانید برای بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اقدام نمایید. برای بازیابی رمز عبور ثبت نام دانشگاه آزاد می توانید به صورت الکترونیک اقدام نمایید. بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به راحتی و تنها در چند دقیقه امکان پذیر است.

 

جهت اطلاع دقیق از بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و سامانه دریافت کلمه عبور ثبت نام بدون آزمون با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 سراسر کشور و  9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل .

 

 

نحوه بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه دریافت کلمه عبور ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد صورت می‌پذیرد. لذا آن دسته از داوطلبانی که به هنگام ثبت نام دچار مشکل فراموشی رمز دانشگاه آزاد می باشند ؛ می‌توانند با استفاده از سامانه azmoon.org نسبت به دریافت رمز عبور اقدام نمایند. در ادامه توضیحات لازم را به همراه تصویر ارائه خواهیم نمود.

 

 

بازیابی کلمه عبور ثبت نام دانشگاه آزاد به صورت الکترونیکی و بدون نیاز به مراجعه حضوری امکان پذیر می باشد.

 

 

 

جهت بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ابتدا به سامانه دریافت کلمه عبور ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد مراجعه نمایید. پس از آن همانند تصویر بر روی اعلام نتایج دوره بدون آزمون مقاطع کاردانی و کارشناسی کلیک نمایید.

 

مرحله اول بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

مرحله اول بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

جهت استفاده از انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد  کلیک نمایید.

 

پس از کلیک بر روی لینک موردنظر به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که لازم است بر روی بازیابی کلمه عبور ثبت نام دوره‌های بدون آزمون بدون پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی – مقاطع کاردانی و کارشناسی کلیک نمایید. که در تصویر با فلش قرمز رنگ مشخص شده است.

 

مرحله دومبازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

مرحله دومبازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

در مرحله بعدی بازیابی رمز عبور دانشگاه آزاد  همانند تصویر لازم است شماره ملی خود و شماره تلفن همراهی که به هنگام ثبت نام وارد نموده‌اید را وارد نمایید . رمز تصویر در واقع همان حروفی است که در فیلد موردنظر مشخص گردیده است و با هر بار بازگشت از صفحه‌، این تصویر تغییر می‌نماید. درنهایت رمز تصویر را وارد نموده و بر روی جستجو کلیک نمایید.

 

مرحله سوم بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

مرحله سوم بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

برای اطلاع از رشته اپتومتری دانشگاه دانشگاه آزاد بدون کنکور کلیک کنید.

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

 

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور به صورت اینترنتی و با استفاده از سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد صورت می پذیرد. لذا آن دسته از داوطلبانی که مایل به شرکت در این دانشگاه می باشند پس از تهیه مدارک لازم برای ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد ، به سامانه مورد نظر مراجعه نمایند. ثبت نام برای کلیه داوطلبان در تمامی رشته ها در دو ترم مهر و بهمن صورت می پذیرد.

به هنگام ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور لازم است داوطلبان هزینه ای را به صورت الکترونیک و به وسیله کارت های عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. هزینه ثبت نام در سال های اخیر حدود 40 هزار تومن می باشد. شماره تلفن همراهی که به هنگام ثبت نام وارد می نمایید را به درستی انتخاب کنید زیرا به هنگام بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بدان نیازمند خواهید بود.

با توجه به همزمانی انتخاب رشته دانشگاه آزاد و ثبت نام این دانشگاه ، داوطلبان لازم است انتخاب رشته های مورد علاقه خود را به هنگام ثبت نام وارد نمایند. نرخ شهریه دانشگاه آزاد نیز از جمله امور بسیار مهمی است که از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می باشد. می توان گفت رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد شامل لیست متنوعی از رشته های مختلف در تمامی گروه های آزمایشی مختلف می باشد . 

 

زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

همانطور که اشاره شد، ثبت نام دانشگاه آزاد در دو ترم مهر و بهمن صورت می پذیرد. ثبت نام ترم مهر همزمان با انتخاب رشته با آزمون مرداد ماه و پس از انتشار کارنامه کنکور سراسری می باشد. بنابراین نتایج انتخاب رشته مرداد ماه بدون کنکور دانشگاه آزاد نیز ، اواخر شهریور ماه اعلام می گردد. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که مهلت بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به صورت محدود می باشد.

زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای داوطلبانی که در رشته های بدون آزمون ترم بهمن ثبت نام خواهند نمود نیز، اواخر دی ماه اعلام می گردد. در رابطه با نحوه دریافت نتایج و همچنین نحوه بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد هیچگونه تفاوتی وجود نخواهد داشت و لذا کلیه داوطلبان عزیز می توانند با مراجعه با سامانه سنجش دانشگاه آزاد به دریافت نتیجه اقدام نمایند. همچنین سامانه دریافت کلمه عبور ثبت نام بدون آرمون نیز به صورت اختصاصی بدین منظور در اختیار داوطلبان قرار داده شده است.

 

سامانه دریافت کلمه عبور ثبت نام بدون آزمون 

سامانه دریافت کلمه عبور ثبت نام بدون آزمون برای کلیه داوطلبانی که ثبت نام خود را تکمیل نموده اند قرار داده می شود تا براساس آن بتوانند به اطلاعات ثبت نام خود دست یابند و با توجه به اینکه فراموشی بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد امری بدیهی و بعضا ممکن می باشد، لذا راه های جایگزین برای بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در اختیار داوطلبان قرار داده شده است.

سامانه دریافت کلمه عبور ثبت نام بدون آزمون ایران تحصیل در اختیار تمامی داوطلبان عزیزی می باشد که دسترسی به اطلاعات خود ندارند و نیازمند بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می باشند. با توجه به اینکه برخی از متقاضیان محترم ممکن است به صورت اشتباهی شماره تلفن خود را وارد نموده باشند و یا اینکه دسترسی به اطلاعات مورد نظر نداشته باشند با استفاده از  لینک بازیابی کلمه عبور دانشگاه آزاد به سوالات خود پاسخ گویند.

متخصصین ایران تحصیل آماده ارائه خدمات به کلیه داوطلبان عزیز می باشند تا با استفاده از آن بتوانند به راحتی و تنها با برقراری تماس و شماره گیری شماره های مندرج در سایت به بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مبادرت نمایند. سامانه دریافت کلمه عبور ثبت نام بدون آزمون ایران تحصیل بدون نیاز به مراجعه حضوری به کافی نت ها امکان بازیابی را فراهم نموده است.

 

بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد | رمز ثبت نام دانشگاه آزاد چیست؟ | فراموشی رمز دانشگاه آزاد |بازیابی رمز عبور ثبت نام دانشگاه آزاد

 

مطالب مرتبط : 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

رتبه لازم برای رشته پرستاری

چگونه انتخاب رشته موفقی داشته باشیم

لینک بازیابی کلمه عبور دانشگاه آزاد

بازیابی رمز عبور دانشگاه آزاد

 

امکان بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای تمامی داوطلبان در مقاطع مختلف وجود دارد. در صورتی که هنوز هم ابهاماتی در رابطه با این سوال که رمز ثبت نام دانشگاه آزاد چیست؟ برای شما وجود دارد، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس حاصل نمایید. مشکل فراموشی رمز دانشگاه آزاد به راحتی قابل حل می باشند.

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

 

نحوه بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد  چگونه است؟

برای بازیابی رمز عبور می توانید به سامانه مذکور مراجعه نمایید و بر روی لینک رمز عبور ثبت نام دانشگاه آزاد کاردانی کلیک نمایید.

رمز ثبت نام دانشگاه آزاد چیست؟

رمز ثبت نام همان عددی است که امکان ورود شما را به سایت دانشگاه آزاد فراهم می نماید.

 

من رمز عبور دانشگاه آزاد را فراموش کرده ام اما هنگامی که برای بازیابی اقدام می نمایم با پیغام داوطلبی با این مشخصات وجود ندارد مواجه می شوم علت چیست؟

احتمال اینکه شما دچار فراموشی رمز دانشگاه آزاد شده باشید بسیار کم است. احتمالا ثبت نام شما تکمیل نشده است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • رشته های ارشد فراگیر دانشگاه آزاد

  رشته های ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1403 + دانشگاه ها

  لیست رشته های ارشد فراگیر دانشگاه آزاد با انتشار دفترچه در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. شرکت در کنکور فراگیر دانشگاه آزاد فرصتی عالی جهت ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس می باشد. داوطلبانی که در آزمون سراسری ثبت نام...
 • ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد

  ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد 1402 + زمان، مراحل و مدارک

  ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد برای داوطلبانی در نظر گرفته شده است که در زمان تعیین شده برای ثبت نام اینترنتی بدون آزمون این دانشگاه اقدام نکرده اند. هر کدام از واحدهای دانشگاه آزاد در سایت خود اطلاعیه ای را...
 • پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی

  اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی بهمن 1402

  نتایج پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی، برای مقطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی در ورودی مهر ۱۴۰۲، در وب‌سایت این دانشگاه به نشانی azmoon.org قرار می‌گیرد. افراد پذیرفته شده می‌توانند در زمان مقرر...
 • قوانین حذف و اضافه دانشگاه آزاد

  قوانین حذف و اضافه دانشگاه آزاد + سقف واحد و شهریه 1402

  قوانین حذف و اضافه دانشگاه آزاد شامل یک سری قوانین ثابت و قوانین متغیر است. به طور مثال اینکه در حذف و اضافه چند واحد میتوان برداشت و اینکه سقف انتخاب واحد در حذف و اضافه چقدر است از جمله...
تماس با مشاور