ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

اعلام نتیجه کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۲

اعلام نتیجه کنکور کاردانی فنی حرفه ای
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

افرادی که در کنکور کاردانی فنی حرفه ای ثبت نام نموده و شرکت کرده اند، بی صبرانه منتظر اعلام نتایج این کنکور هستند. هر ساله، سازمان سنجش زمان مشاهده اعلام نتیجه کنکور کاردانی فنی حرفه ای را اعلام می کند. داوطلبان باید در مدت زمان مقرر به سایت مربوطه مراجعه کرده و نسبت به مشاهده نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای خود اقدام نمایند. زمان اعلام نتایج کنکور فنی حرفه ای، هر ساله به صورت انحصاری از سمت سازمان سنجش، بیان می شود. 

اگر شما هم جز افرادی هستید که در این کنکور شرکت کرده اید و منتظر اعلام نتیجه کنکور کاردانی فنی حرفه ای هستید، باید از زمان و نحوه مشاهده نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای اطلاع داشته باشید. برای آشنایی با تمامی این موارد، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما در ادامه مقاله هر آن چه که شما عزیزان باید در رابطه با اعلام نتایج کنکور فنی حرفه ای بدانید را به طور کامل و مفصل بیان خواهیم کرد. 

 

📣 اطلاعیه 📣

نتایج آزمون کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۲ احتمالا طبق روال سال های گذشته، در اواخر شهریور ماه منتشر می گردد.

 

کنکور کاردانی فنی حرفه ای

داوطلبانی که به تحصیل در دانشگاه های فنی حرفه ای علاقه دارند، می توانند با شرکت در کنکور فنی حرفه ای و کسب رتبه مجاز، در این دانشگاه ها درس بخوانند. این کنکور، هر سال یکبار برای داوطلبان برگزار می شود. البته، داوطلبان می توانند در برخی از رشته های فنی و حرفه ای بدون شرکت در کنکور نیز درس بخوانند. آن ها برای ثبت نام در رشته های با آزمون این دانشگاه باید مراحلی را طی کنند. اگر شما هم جز افرادی هستید که می خواهید با نحوه ثبت نام در این کنکور آشنا شوید، می توانید مقاله زیر را به خوبی و با دقت مطالعه نمایید.

 

 

👈 برای مطالعه مقاله نحوه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 👉

 

 

زمان اعلام نتیجه کنکور کاردانی فنی حرفه ای

لازم به ذکر است تا بدانید که سازمان سنجش، هر ساله وظیفه دارد تا برگزاری آزمون، اعلام اسامی پذیرفته شدگان و … کنکور کاردانی فنی حرفه ای را به خوبی انجام دهد. به همین دلیل، شما داوطلبان عزیز پس از ثبت نام در کنکور کاردانی و شرکت در آن، باید در مدت زمان مقرر به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و نتیجه تلاش های خود را مشاهده کنید. زمان اعلام نتایج کنکور فنی حرفه ای نیز تحت عنوان اطلاعیه ای توسط سازمان سنجش، منتشر می گردد.

هنوز اطلاع دقیقی از زمان اعلام نتایج کنکور فنی حرفه ای توسط سازمان سنجش منتشر نشده است. اما، طبق روال سال های گذشته می توان گفت که شما داوطلبان عزیز می توانید در اواخر شهریور ماه برای مشاهده نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای اقدام کنید. به محض منتشر شدن زمان اعلام نتیجه کنکور کاردانی فنی حرفه ای، این مقاله به روز رسانی خواهد شد. 

 

زمان اعلام نتایج کنکور فنی حرفه ای

 

 

نحوه مشاهده نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای

شما داوطلبان عزیز باید در زمان اعلام نتیجه کنکور کاردانی فنی حرفه ای، به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید تا بتوانید نتیجه کنکور خود را مشاهده کنید. هم اکنون، ممکن است سوال کنید که پس از مراجعه به سایت سنجش، چه اقداماتی باید انجام دهیم؟ شما عزیزان پس از مراجعه به سایت سنجش، باید مراحلی را با دقت و به خوبی انجام دهید. برای آشنایی با این مراحل، در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

 

راهنمای تصویری مشاهده نتیجه کنکور کاردانی فنی حرفه ای

✔️ همان طور که بیان شد، شما داوطلبان عزیز باید پس از اعلام زمان نتیجه این کنکور، ابتدا به سایت سنجش مراجعه کنید. برای این کار باید نشانی الکترونیکی سایت سنجش Sanjesh.org را در یکی از مرورگرهای خود، وارد کنید. پس از ورود به سایت سنجش باید از منوی سمت راست گزینه « کاردانی فنی حرفه ای » را انتخاب نمایید.

 

نحوه مشاهده نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای

 

 

✔️ در این مرحله باید عبارت « نتایج نهایی آزمون دوره های کاردانی نظام جدید آموزشکده های فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی سال ۱۴۰۲” » را انتخاب نمایید.

 

 

راهنمای تصویری مشاهده نتیجه کنکور کاردانی فنی حرفه ای

 

✔️ در مرحله سوم، شما عزیزان با صفحه ای رو به رو می شوید که باید در آن از طریق یکی از این دو روش، وارد پنل خود شده و کارنامه خودتان را مشاهده کنید.

 

 

چگونگی مشاهده نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای

 

📌 لازم به ذکر است تا بدانید که پس از اعلام نتیجه کنکور کاردانی فنی حرفه ای، اگر رتبه مورد نیاز را کسب کرده باشید و بتوانید برای ثبت نام در دانشگاه های فنی حرفه ای اقدام کنید، باید مدارکی را با خود به همراه ببرید که در ادامه آن ها را بیان خواهیم کرد.

 

مدارک لازم ثبت نام در دانشگاه های فنی حرفه ای

همان طور که در بخش پیشین بیان شد، شما داوطلبان عزیز اگر پس از اعلام نتیجه کنکور کاردانی فنی حرفه ای، جز پذیرفته شدگان این کنکور باشید، باید در هنگام ثبت نام در دانشگاه های فنی حرفه ای، مدارکی را با خود به همراه داشته باشید. برخی از مهم ترین این مدارک، شامل موارد زیر می باشند:

شما عزیزان باید اصل مدرک تحصیلی دیپلم دوران متوسطه و یا گواهی پایان تحصیلات دوره متوسطه نظام جدید در یکی از رشته های کاردانش و یا فنی حرفه ای که نشان دهنده گذراندن تمامی دوره های کارورزی، کارآموزی در طول سه سال تحصیل در دبیرستان را به همراه داشته باشید.

شما داوطلبان عزیز باید اصل مدرک تحصیلی دیپلم و یا گواهی نامه موقت اتمام دوران تحصیل در دوران نظام قدیم را به همراه داشته باشید.

شما متقاضیان ثبت نام باید اصل شناسنامه خودتان را با دو برگه کپی از آن به همراه داشته باشید.

شما عزیزان باید اصل کارت ملی و همین طور دو فتوکپی از پشت و روی این کارت معتبر را نیز به همراه خود داشته باشید.

شما متقاضیان گرامی باید دوازده قطعه عکس در اندازه 4×3 که در سال جاری گرفته اید، را نیز با خود به همراه داشته باشید.

تحویل رسید پستی مربوط به تأییدیه تحصیلی دیپلم به مرکز دانشگاهی فنی حرفه ای

📍 به یاد داشته باشید که علاوه بر مدارک ذکر شده، شما عزیزان باید در فرم ثبت نام، اطلاعات دیگری اعم از: اطلاعات محل سکونت خود، اطلاعات نظام وظیفه ( در صورت مذکر بودن کارت معافیت و یا پایان خدمت )،اطلاعات سهمیه ای و … را نیز به درستی یادداشت نمایید.

 

 

مدارک لازم ثبت نام در دانشگاه های فنی حرفه ای

 

 

مشاوره کنکور فنی حرفه ای

شما داوطلبان عزیز بهتر است پیش از ثبت نام در کنکور فنی حرفه ای، حتما از یک مشاور خوب کمک بگیرید. مشاوران می توانند به شما عزیزان کمک کنند تا با تمامی منابع کنکور فنی حرفه ای به خوبی آشنا شوید و رتبه خوبی را در این کنکور کسب کنید. علاوه بر اینف مشاوران به شما کمک می کنند تا بتوانید تمامی مراحل ثبت نام را به خوبی طی کنید. پس از شرکت در کنکور نیز مشاوران عزیز به شما عزیزان کمک می کنند تا بتوانید از زمان اعلام نتیجه کنکور کاردانی فنی حرفه ای مطلع شده و نتیجه تلاش های خود را مشاهده نمایید. همکاران ما در ایران تحصیل، با داشتن دانش کافی و تجربه بسیار، می توانند در تمامی مراحل ذکر شده شما عزیزان را یاری نمایند. 

 

 

👈 برای آشنایی با منابع کنکور فنی حرفه ای بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 👉

 

 

جدیدترین اخبار پیرامون اعلام نتیجه کنکور کاردانی فنی حرفه ای

📝 فرصت دوباره پذیرش دوره کاردانی بدون کنکور دانشگاه‌ فنی و حرفه‌ ای

سازمان سنجش اعلام کرد: پیرو اطلاعیه مورخ ۱۴۰۲/04/14 به اطلاع متقاضیان ثبت‌ نام در رشته‌ هایی که پذیرش آن ها در دوره‌ های کاردانی ویژه دانشگاه فنی و حرفه‌ ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی- غیر انتفاعی سال ۱۴۰۲ صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی «معدل کل دیپلم» صورت می‌ گیرد، می‌ رساند در صورتی که در زمان مقرر ( از تاریخ ۱۴۰۲/04/14 لغایت ۱۴۰۲/04/26 ) موفق به ثبت‌ نام نشده‌ اند، می‌ توانند برای پذیرش در این رشته‌ ها از روز سه‌ شنبه مورخ ۱۴۰۲/06/01 تا روز جمعه مورخ ۱۴۰۲/06/04 به درگاه اطلاع‌ رسانی سازمان سنجش مراجعه نمایند. 

📝 دفترچه راهنمای رشته های بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای منتشر شد.

 دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه ها فنی حرفه ای منتشر شد.

📝 دانش آموز نخبه گرگانی رتبه دوم کنکور سراسری فنی و حرفه ای را کسب کرد.

خلیل آبادی گفت: عیسی ربیع نژاد دانش آموز نخبه گرگانی رتبه دوم کشوری کنکور سراسری فنی و حرفه ای را کسب کرد.

📝 توجه به رشته های فنی و حرفه ای بیشتر شود/ کلاس های فوق العاده تنها عامل موفقیت در کنکور نیست.

ربیع نژاد خواستار توجه بیشتر مسئولان به رشته های فنی و حرفه ای شد و گفت: دانش آموزان با استعداد زیادی در رشته های فنی و حرفه ای تحصیل می کنند.

 

🔊 اطلاعیه 🔊

فرآیند ثبت نام بدون کنکور و با کنکور مقطع کاردانی فنی و حرفه ای از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گیرد.

 

📜خلاصه مطلب 📜

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با نحوه مشاهده نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای و زمان اعلام نتیجه کنکور کاردانی فنی حرفه ای آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که بهتر است پیش از ثبت نام در این کنکور، حتما از یک مشاور خوب و حرفه ای کمک بگیرید. مشاوران می توانند شما عزیزان را در تمامی مراحل ثبت نام یاری کرده و بهترین رشته را برای شما عزیزان انتخاب نمایند. علاوه بر این، آن ها می توانند رشته ای که مطابق با علاقه و توانایی شما است را به شما عزیزان پیشنهاد دهند. اما، به یاد داشته باشید که در طی این مراحل حساس، حتما از مشاوران خوب کمک بگیرید. زیرا، ممکن است از فردی کمک بگیرید که نه تنها شما را یاری نکند بلکه شما را به گمراهی بکشاند. مشاوران ما در ایران تحصیل با داشتن چندین سال سابقه درخشان و دانش و اطلاعات کامل، می توانند به شما عزیزان یاری رسانند. برای برقراری ارتباط با مشاوران ما کافی است تا با شماره های تماس ما، تماس گرفته و یا برای ما کامنت بگذارید. همکاران ما در هر ساعت از شبانه روز آماده کمک به شما عزیزان می باشند. 

 

📥 برای دانلود پی دی اف مقاله، کلیک کنید. 📥

 

 

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

اعلام نتیجه کنکور کاردانی فنی حرفه ای چه زمانی است؟

هنوز زمان اعلام نتیجه کنکور کاردانی فنی حرفه ای توسط سازمان سنجش اعلام نشده است.

چه مدارکی برای ثبت نام در دانشگاه های فنی حرفه ای نیاز است؟

مدارکی همچون: اصل و کپی شناسنامه، اصل و کپی کارت ملی، دوازده قطعه عکس و ... نیاز است.

نحوه مشاهده نتایج کنکور فنی حرفه ای چگونه است؟

نحوه مشاهده نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای به طور کامل در مقاله بیان شده است، لطفا مقاله را مطالعه کنید. 

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)