تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
نتایج دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور

نتایج دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور 1401

نتایج دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام رشته های بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی کاردانی فنی سال 1401 برای ورودی مهر و بهمن صورت می پذیرد. در این مطلب نحوه دریافت نتایج دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور 1401 را برای شما شرح دهیم. سازمان سنجش فنی حرفه ای اعلام نتایج نموده است و نتایج بدون کنکور فنی منتشر شده است.

داوطلبان می توانند پس از انجام فرایند ثبت نام و انتخاب رشته، نتایج بدون آزمون فنی حرفه ای را دریافت کنند. به طور کلی پس از انجام این فرآیند، داوطلبان موظف هستند به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند و نتایج دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور 1401 را مشاهده نمایند.

با تغییرات ایجاد شده در شیوه پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی و پیشی گرفتن روش بدون آزمون از پذیرش با کنکور در سال 1401 پذیرش بیش تر رشته محل های ارائه شده در مقطع کاردانی فنی حرفه ای به شکل بدون کنکور انجام می شود. سازمان سنجش فنی حرفه ای اعلام نتایج بدون کنکور را برای ورودی مهر ماه و ورودی بهمن ماه سال 1401 انجام داده است.

 

مشاهده نتایج دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور

نحوه مشاهده نتایج دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور

نتایج دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور 1401

همان طور که پیش تر گفته شد، پذیرش مقطع‌کاردانی فنی در دانشگاه ها علاوه بر ورودی مهر ماه که به صورت بدون آزمون و یا آزمون بوده، برای ورودی بهمن دانشگاه ها نیز فقط با در نظر گرفتن سوابق تحصیلی صورت می پذیرد.

با در نظر گرفتن رویه پذیرش و اعلام نتایج بدون کنکور فنی، پیش بینی می شود که نتایج بدون آزمون فنی حرفه ای در نیمسال اول سال 1401 و حدود مهر ماه اعلام شود.

 

اطلاعیه

نتایج بدون کنکور فنی در مهر ماه اعلام می گردد.

 

نحوه اعلام نتایج بدون آزمون فنی حرفه ای 1401

لازم است بدانید که ثبت نام بدون کنکور فنی حرفه ای ورودی مهر و بهمن، در طی سال های گذشته به صورت اینترنتی صورت پذیرفته است. برای ورودی مهر 1401 مقطع کاردانی فنی، ثبت نام و انتخاب رشته به شکل اینترنتی انجام شده است. به همین خاطر متقاضیان و داوطلبان موظف هستند تا با وارد شدن به سایت سازمان سنجش به آدرس Sanjesh.org، برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی اقدام نمایند.

سازمان سنجش نیز به عنوان مجری ثبت نام بدون کنکور کاردانی مهر 1401، وظیفه اعلام نتایج دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور 1401 و در نهایت انتشار جواب قبولی متقاضیان و داوطلبان را بر عهده دارد. متقاضیان و داوطلبان می توانند در زمان مشخص شده به سایت سنجش مراجعه کنند و با وارد کردن اطلاعات خواسته مانند شماره پرونده، کد رهگیری، کد ملی و غیره، نتایج بدون آزمون فنی حرفه ای را مشاهده کنند.

 

برای اطلاع از لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور کلیک کنید.

 

بررسی مراحل مشاهده نتایج بدون کنکور فنی حرفه ای

در این بخش از مطلب به صورت کامل مراحل نتایج دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور 1401 را برای شما شرح داده ایم:

  1. در ابتدا به سایت سازمان سنجش به آدرس org مراجعه کنید.
  2. حال گزینه کاردانی فنی حرفه ای را از منو سایت سازمان سنجش انتخاب نمایید.
  3. اکنون باید گزینه نتایج پذیرش دوره کاردانی فنی حرفه ای 1401 را انتخاب کنید.
  4. سپس یکی از روش های ورود را انتخاب نمایید.
  5. حال باید اطلاعات خواسته شده مانند شماره پرونده، کد رهگیری، کد ملی و غیره را در فیلد های مرتبط وارد نمایید تا بتوانید نتایج دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور 1401 را مشاهده نمایید.

 

برای آشنایی با سیستم پاسخ گویی سازمان سنجش کلیک کنید.

 

راهنمای تصویری مشاهده نتایج بدون آزمون فنی حرفه ای

ایران تحصیل در این بخش از مطلب به صورت تصویری و مرحله به مرحله به صورت کامل نحوه مشاهده نتایج دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور 1401 را برای شما شرح داده است. شما با انجام آن ها به صورت گام به گام می توانید به راحتی نتایح را مشاهده نمایید:

در ابتدا وارد سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org شوید. هم چنین می توانید عبارت سایت سازمان سنجش را در کادر بالایی و یا میانی مرورگر خود جست و جو کنید و پس از نشان دادن اولین گزینه تحت عنوان سازمان سنجش و آموزش کشور، وارد آن شوید:

راهنمای نتایج دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور

راهنمای تصویری نحوه مشاهده نتایج فنی حرفه ای بدون کنکور

 

اکنون باید گزینه کاردانی فنی حرفه ای را از منوی سمت راست سایت سازمان سنجش انتخاب کنید.

 

راهنمای گام به گام نتایج دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور

آموزش گام به گام نحوه مشاهده نتایج دانشگاه فنی حرفه ای

 

شما باید در این مرحله گزینه نتایج پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دوره کاردانی نظام جدید فنی حرفه ای 1401 را انتخاب کنید.

اکنون می توانید یکی از روش های مشاهده نتایج را انتخاب کنید:

  1. روش اول: بر اساس این روش داوطلبان و متقاضیان می بایست شماره پرونده 6 رقمی و هم چنین شماره شناسنامه خود را وارد کنند.
  2. روش دوم: در این روش لازم است که هر داوطلب شماره داوطلبی و همین طور شماره شناسنامه خود را وارد نمایند.

توجه داشته باشید که داوطلبانی که اسامی آن ها در صف پذیرفته شدگان این دوره از پذیرش بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای قرار گرفته و توانسته اند در دانشگاه های فنی حرفه ای پذیرش شوند، باید به سامانه ناد فنی حرفه ای مراجه کرده و مدارک لازم و مورد نیاز را در این سامانه بارگزاری کنند تا در نهایت ثبت نام الکترونیکی خود را تکمیل نمایند.

 

برای دانلود پی دی اف این مقاله کلیک کنید.

 

خلاصه مطلب

به منظور مشاهده نتایج دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور 1401 می توانید در ابتدا به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کنید. لازم است بدانید که برای سازمان سنجش فنی حرفه ای اعلام نتایج را بر عهده دارد و هم چنین شما از طریق سازمان سنجش باید برای ثبت نام خود اقدام نمایید.

در صورتی که نام خود را در بین قبول شدگان مشاهده کردید، می توانید به سامانه ناد مراجعه نمایید و سپس مدارک مورد نیاز را در این سامانه بارگزاری کنید تا ثبت نام الکترونیکی شما به اتمام برسد.

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نتایح بدون کنکور فنی از چه طرقی قابل مشاهده می باشد؟

شما می توانید با ورود به سایت سازمان سنجش، نتایج دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور 1401 را مشاهده کنید.

برای دریافت نتایج بدون کنکور، چه اطلاعاتی لازم می باشد؟

برای مشاهده نتایج بدون کنکور فنی حرفه ای باید شماره پرونده، کد ملی، کد رهگیری و سایر اطلاعات شخصی را آماده کنید.

نتایج بدون کنکور چه زمانی اعلام می گردد؟

نتایج دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور 1401، مدتی پس ا اتمام ثبت نام با برگزاری آزمون رشته های با کنکور اعلام می گردد.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور