ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

آخرین رتبه قبولی رشته بهداشت محیط

آخرین رتبه قبولی رشته بهداشت محیط
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آخرین رتبه قبولی رشته بهداشت محیط ، بسته به دانشگاه مورد انتخابی شما می تواند متفاوت باشد. دانشگاه‌ های دارای رشته بهداشت حرفه‌ ای هر ساله ، تعداد مشخصی دانشجو را جذب می نمایند. ظرفیت هر دانشگاه در قبولی یا عدم قبولی رتبه های مختلف، تاثیر گذار می باشد.

آخرین رتبه قبولی رشته بهداشت محیط علاوه بر وابسته بودن به ظرفیت، به دانشگاه مورد نظر نیز وابسته می باشد. بدین معنا که در دانشگاه آزاد رتبه‌ها و همچنین ظرفیت پذیرش با دانشگاه سراسری یکسان نمی باشد و در نتیجه آخرین رتبه قبولی رشته بهداشت محیط  را در این دو دانشگاه متفاوت می نماید. همچنین، در مقایسه دانشگاه های سراسری با یکدیگر نیز، شاهد این تفاوت می باشیم.

آخرین رتبه قبولی رشته بهداشت محیط دانشگاه سراسری

آخرین رتبه قبولی رشته بهداشت محیط دانشگاه سراسری

 

جهت اطلاع از آخرین رتبه قبولی رشته بهداشت محیط و رتبه لازم برای مهندسی بهداشت حرفه ای ، شرایط ورود به این رشته و نحوه پذیرش، از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

آخرین رتبه قبولی رشته بهداشت محیط دانشگاه سراسری

همان‌گونه که ذکر شد آخرین رتبه قبولی رشته بهداشت محیط ، بستگی به دانشگاه مورد نظر شما دارد. همچنین رتبه‌های پذیرفته شده در هر سال نیز، ممکن است متفاوت با سال قبل باشند. کسب رتبه لازم برای مهندسی بهداشت حرفه‌ای با توجه به درصد دروس مختلف تعیین می‌گردد. بنابراین باید ابتدا از میزان درصدهای لازم هر درس مطلع گردید و پس از آن، رتبه لازم جهت پذیرش را تعیین نمایید.

برای اینکه شما نیز بتوانید در کنکور امسال در رشته بهداشت محیط پذیرفته شوید؛ چنانچه در ابتدای راه می‌باشید و هنوز در آزمون سراسری شرکت ننموده‌اید، ابتدا لازم است از درصدهای مناسب برای هر درس مطلع گردید و چنانچه با درصدهای لازم فاصله دارید، این میزان فاصله را به حداقل ممکن کاهش دهید.

جهت اطلاع از آخرین رتبه قبولی رشته بهداشت محیط در دانشگاه دولتی و همچنین دانشگاه آزاد، می‌توانید با مشاورین ایران تحصیل ارتباط برقرار نمایید. علاوه بر آن از رتبه لازم برای مهندسی بهداشت حرفه‌ای دانشگاه آزاد و سراسری نیز، اطلاعات کافی را به دست آورید. کافی است با شماره‌های مندرج در سایت در هر ساعت از شبانه روز که مایل بودید تماس حاصل نمایید.

 

آخرین رتبه قبولی رشته بهداشت محیط در دانشگاه های سراسری و آزاد متفاوت می باشد.

 

 

رتبه لازم برای قبولی مهندسی بهداشت محیط

 

رتبه لازم برای مهندسی بهداشت حرفه ای

رتبه لازم برای مهندسی بهداشت حرفه ای

همان‌طور که می‌دانید تاثیر درصدهای هر درس و همچنین  رتبه‌ها بر حسب مناطق و سهمیه در هر سال محاسبه می‌گردند و با توجه به اینکه در هر منطقه سهمیه‌ای قرار داده شده است بنابراین این محاسبه و این رتبه بسته به منطقه گوناگون می‌باشد. همچنین آخرین رتبه قبولی رشته بهداشت محیط در منطقه شما ممکن است با مناطق دیگر بسیار متفاوت باشد.

نحوه محاسبه برای برخی از داوطلبان خانواده محترم شهدا که دارای سهمیه می‌باشند نیز متفاوت از سایر داوطلبان می‌باشند. بنابراین با توجه به موارد ذکر شده، اطلاع از نحوه محاسبه به آگاهی از تاثیر سهمیه ها در کسب رتبه وابسته می باشد. ممکن است آخرین رتبه قبولی رشته بهداشت محیط در منطقه یک، رتبه میانی پذیرفته شده در منطقه سه باشد.

به طور میانگین می‌توان گفت برای پذیر‌ش در رشته بهداشت محیط نیازی به کسب رتبه عالی نخواهد بود و همچنین درصدهای لازم جهت کسب رتبه لازم برای پذیرش در این رشته، در دانشگاه‌های آزاد و روزانه متفاوت می‌باشد.

 

برای آگاهی کامل از رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران روی عبارت کلیک نمایید .

 

 

محاسبه آخرین رتبه قبولی رشته بهداشت محیط

 

همانطور که ذکر شد، آخرین رتبه قبولی رشته بهداشت محیط در مناطق مختلف و دانشگاه های گوناگون متفاوت می باشد. بنابراین سامانه ایران تحصیل می تواند علاوه بر اینکه شما را از آخرین رتبه قبولی رشته بهداشت محیط در دانشگاه مورد نظرتان آگاه نمایند،با توجه به درصدهای زده شده در هر درس، رتبه شما رامحاسبه نماید و از این طریق بتوانید نسبت به پذیرش و یا عدم پذیرش در دانشگاه مورد نظر اطمینان لازم را کسب نمایید.

متخصصین سایت ایران تحصیل آماده ارائه خدمات به شما داوطلبان عزیز می باشند. مشاورین ایران تحصیل می توانند به داوطلبانی که قصد شرکت در این رشته را دارند منابع لازم و نحوه مطالعه دروس جهت پذیرش را آموزش دهند. و همچنین متقاضیان با آگاه شدن در رابطه با آخرین رتبه قبولی رشته بهداشت محیط  نسبت به پذیرش و یا عدم پذیرش خود اطمینان یابند. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

بازار کار رشته مهندسی بهداشت محیط

بازار کار مهندسی بهداشت حرفه ای در سال‌های اخیر با توجه به اینکه کارخانه‌های مختلف متوجه اهمیت و ضرورت داشتن مهندس بهداشت حرفه ای در رابطه با کار خود شده‌اند، استخدام این مهندسان در کارخانه‌ها رونق گرفته است. به همین دلیل، جذب فارغ‌التحصیلان این رشته مورد توجه قرارگرفته است. ساعات کاری فارغ‌التحصیلان این رشته، به صورت تمام وقت و پاره وقت می باشد.

برخی از داوطلبان ممکن است با خواندن بند بالا، امیدی در دلشان مبنی بر استخدام پس از پذیرش در دانشگاه و یا فارغ التحصیل شدن، روشن شود. اما توجه به این امر بسیار ضروری است که سواد و تجربه کاری شما در هر رشته و هر جایی تعیین کننده استخدام می باشد. بنابراین تمام سعی خود را در بالا بردن مهارت و اطلاعات در رابطه با رشته خود قبل از استخدام داشته باشید و پس از آن، به دنبال استخدام در کارخانه و یا… باشید.

در رابطه با حقوق مهندسان بهداشت حرفه ای نیز، بسته به محل کار شما می‌تواند متفاوت باشد. در کارخانه‌های دولتی درآمد بر حسب مصوب دولت تعیین می‌گردد و همچنین در کارخانه‌های خصوصی نیز، این میزان درآمد بستگی به کارفرمای شما خواهد داشت. اما به صورت کلی می‌توان بازار کار فارغ‌التحصیلان مهندسی بهداشت حرفه ای را قابل توجه دانست.

 

جهت اطلاع از آخرین رتبه قبولی رشته بهداشت محیط و رتبه لازم برای مهندسی بهداشت حرفه ای ، شرایط ورود به این رشته و نحوه پذیرش، از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال آخرین رتبه قبولی رشته بهداشت محیط

کانال آخرین رتبه قبولی رشته بهداشت محیط

 

بیشتر بخوانید

ثبت نام بدون کنکور مهر و بهمن دانشگاه آزاد

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

شهریه بدون کنکور دانشگاه آزاد

دانشگاه های آزاد دارای رشته پزشکی

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

 نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور پزشکی

ثبت نام بدون کنکور رشته پرستاری

مامايي بدون كنكور 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 

شهریه رشته فیزیوتراپی دانشگاه آزاد 

آخرین رتبه قبولی رشته بهداشت محیط

رتبه لازم برای مهندسی بهداست حرفه ای

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • انتخاب رشته بدون کنکور

  راهنما انتخاب رشته بدون کنکور با سوابق تحصیلی 1403 + نکات قبولی

  فرآیند انتخاب رشته‌ بدون کنکور در دوره‌های روزانه، نوبت دوم، دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی و همچنین پردیس خودگردان دو بار در سال انجام می‌شود. مهلت انتخاب رشته بدون کنکور ورودی بهمن از 3 تا 8 بهمن ماه بوده و...
 • رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین

  رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین 1403 + شرایط پذیرش

  دانشگاه علوم انتظامی امین تنها دانشگاه افسری در ایران است که داوطلبان واجد شرایط می توانند از میان یکی از رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین رشته دلخواه خود را انتخاب کرده، مشغول به تحصیل شده و فارغ التحصیل شوند....
 • آزمون های مشاوره ای هدایت تحصیلی

  ثبت نام آزمون مشاوره ای هدایت تحصیلی 1403 + ورود my.medu.ir

  شاید تا به حال نام آزمون هدایت تحصیلی را شنیده باشید اما ندانید که چیست و چه کاربردی دارد. آزمون های مشاوره ای هدایت تحصیلی، برای دانش آموزان پایه نهم برگزار می شوند. در واقع، این آزمون ها به دانش...
 • رشته‌های قطبی کنکور

  رشته‌های قطبی کنکور ۱۴۰۳ + دانشگاه ها و شرایط پذیرش

  لیست رشته‌های قطبی کنکور ۱۴۰۳ اعلام شد. داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت نموده و مجاز به انتخاب رشته می‌باشند، بایستی توجه داشته باشند که اگر رشته مورد نظر آن‌ها به صورت گزینش بومی قطبی است، برای افزایش احتمال قبولی...
تماس با مشاور