ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

سامانه مدارس نمونه دولتی اصفهان sanjesh.isfedu.ir

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۱۰ خرداد ۱۴۰۰
sanjesh.isfedu.ir
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سامانه sanjesh.isfedu.ir به منظور ثبت نام مدارس نمونه دولتی اصفهان ، در اختیار داوطلبان قرار گرفت. بدین ترتیب، دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون ورودی مدارس این استان را دارند، می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری و تنها از طریق ورود به سایت مذکور، در زمان های مقرر نسبت به ارائه و تکمیل مدارک خود اقدام نمایند. گفتنی است که دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی اصفهان نیز به صورت اینترنتی بوده و لازم است که متقاضیان گرامی از نحوه انجام مراحل مربوطه آگاه باشند.

بدین منظور، قصد داریم تا در این مقاله بیشتر به این موضوع بپردازیم. اما چنانچه در مورد نحوه، شرایط و زمان ثبت نام، کارت ورود به جلسه، برگزاری آزمون، اعلام نتایج و برنامه ریزی جهت قبولی سوالی یا نیاز به راهنمایی داشتید، مشاوران و کارشناسان خبره ایران تحصیل در کنار شما خواهند بود.

 

به منظور دریافت آموزش نحوه ورود به سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی اصفهان به آدرس sanjesh.isfedu.ir از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

هدف از ایجاد سامانه sanjesh.isfedu.ir

 

 

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی اصفهان

 

 

ورود به مدارس نمونه دولتی همواره یکی از مهم ترین اهداف تحصیلی دانش آموزان و اولیای آن ها بوده و هست. سطح علمی خوب را می توان می توان دلیل عمده این مورد دانست، چرا که بدین ترتیب، کسب موفقیت های تحصیلی آتی میسرتر از پیش خواهد بود. مدارس استان اصفهان نیز از این قافله نمانده و هر ساله دانش آموزان مستعد و باهوش زیادی را به خود جذب می کند.

همانطور که می دانید که در کشور ما، مدارس نمونه در دو دوره متوسطه اول ( ششم به هفتم) و متوسطه دوم ( نهم به دهم) وجود دارد. اما نکته قابل توجه آن است که ثبت نام مدارس نمونه دولتی اصفهان برا ی آزمون ورودی هفتم از سال 97 حذف گردید، و پذیرش در  مقطع متوسطه اول همانند سایر استان ها به صورت هیئت امنایی و تنها بر اساس معدل و سوابق تحصیلی می باشد. با این حال، بر اساس قوانین موجود، ورود به نمونه دولتی دهم صرفا با قبولی در آزمون امکانپذیر است.

به همین دلیل، آموزش و پرورش کل اصفهان سامانه ایی با آدرس sanjesh.isfedu.ir را ایجاد کرده است تا متقاضیان بتوانند به سهولت و دقت هر چه تمام تر برای نام نویسی و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی اصفهان به آن مراجعه نمایند. بعلاوه، نام نویسی آزمون ورودی مدارس فرهنگ اصفهان که مختص پایه دهم رشته علوم انسانی است، نیز در همین سایت صورت می پذیرد. برای آشنایی بیشتر با نحوه انجام این موارد، توضیحات زیر را مطالعه فرمایید.

 

 

به منظور دریافت بهترین مشاوره تحصیلی در اصفهان لینک قرمز را لمس کنید

 

 

زمان ثبت نام در سامانه sanjesh.isfedu.ir 

مطابق با روند هر ساله برای متقاضیان ثبت نام در مدارس نمونه دولتی اصفهان زمان مشخصی اعلام می‌شود تا بتوانند در مهلت تعیین شده مدارک لازم را ارائه و مراحل نام نویسی را تکمیل نمایند.

در سال جاری طبق آنچه که سازمان آموزش و پرورش کل استان اصفهان منتشر نموده است داوطلبان آزمون ورودی پایه دهم نمونه دولتی باید از تاریخ ۲۱ تا ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ از طریق مراجعه به سایت sanjesh.isfedu.ir ثبت نام کنند.

لازم به ذکر است که داوطلبان می بایست قبل از انجام امور نام نویسی حتماً ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را از این سایت بارگذاری و با دقت مطالعه فرمایند و سپس بر اساس شرایط مراحل شده به انجام مراحل مورد نیاز بپردازند.

همچنین تاریخ ۱ اردیبهشت جهت ویرایش اطلاعات در نظر گرفته شد تا چنانچه اطلاعاتی به صورت اشتباه در فرم مربوطه ذکر شده، توسط داوطلب اصلاح گردد. از آنجا که ممکن است مهلت مقرر شده تمدیدی نداشته باشد، توصیه می شود که متقاضیان عزیز حتماً در تاریخ ذکر شده نسبت به ثبت نام مدارس نمونه دولتی اصفهان اقدام نمایند

 

 

جهت آگاهی از آدرس مدارس نمونه دولتی اصفهان بر روی لینک کلیک نمایید

 

 

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی اصفهان

 

ثبت نام مدارس نمونه دولتی اصفهان

 

 

 • داشتن تابعیت ایرانی. اتباع غیر ایرانی بر اساس شیوه نامه ثبت نام دانش آموزان اتباع خارجی ثبت نام خواهند شد.

 

 • کلیه دانش آموزان پایه نهم که حداقل معدل کتبی آنها در ارزشیابی پایانی ۱۷ بوده است، مجاز به ثبت نام در سامانه sanjesh.isfedu.ir خواهند بود.

 

 • هر داوطلب مجاز است که تنها در یک واحد آموزشی یا رشته تحصیلی نظری برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی اصفهان شرکت نماید.

 

 • دانش‌آموزانی که به اصطلاح عشایر و کوچرو می باشند، می توانند در هر منطقه‌ای از سطح استان در این آزمون ثبت نام و شرکت کنند.

 

 • دانش آموزانی که در خارج از کشور در حال تحصیل می باشند و قصد ورود به مدارس نمونه دولتی را دارند، می بایست در زمان های مشخص شده و مطابق با دستورالعمل های آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی این استان اقدامات لازم را انجام دهند. گفتنی است که مرکز امور بین الملل مسئولیت اطلاع رسانی به دانش آموزان مدارس خارج از کشور را در این خصوص بر عهده دارد

 

 

برای آشنایی با نحوه ورود به سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی اصفهان لینک را انتخاب نمایید

 

 

زمان توزیع کارت و برگزاری آزمون نمونه دولتی اصفهان

از آنجا که حضور در جلسه آزمون بدون داشتن کارت ورود به جلسه امکان پذیر نمی باشد، بنابراین داوطلبان بایستی چند روز قبل، این کارت را دریافت کنند. در این کارت مشخصاتی همچون نام و نام خانوادگی داوطلب، عکس وی، مدرسه محل تدریس، رشته و مدرسه مورد تقاضا، و آدرس دقیق حوزه امتحانی نوشته شده است.

به طور معمول کارت ورود به جلسه حداقل سه روز قبل از برگزاری آزمون از طریق سامانه sanjesh.isfedu.ir در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. پس از مراجعه به این سامانه و دانلود کارت، می توانید آن را چاپ کرده و به همراه خود به جلسه آزمون ببرید. اما در مورد زمان برگزاری آزمون باید بگوییم که در اواسط تیر ماه خواهد بود.

البته به دلیل شرایط حاضر این احتمال وجود دارد که زمان در نظر گرفته شده تغییر نماید، بنابراین متقاضیان گرامی می توانند اطلاعات دقیق را در سایت ایران تحصیل دریافت کنند. یک نکته دیگر آنکه دانش آموز باید مبلغی را جهت ثبت نام به هنگام ورود به سامانه sanjesh.isfedu.ir یا سرویس به صورت اینترنتی پرداخت نمایند.

همچنین، با توجه به آنکه نام‌نویسی مدارس نمونه دولتی فرهنگ رشته علوم انسانی و سایر رشته های نظری همزمان و مشترکاً در قالب یک آزمون برگزار می شوند، داوطلبانی که علاقه مند به انتخاب رشته های علوم تجربی و ریاضی فیزیک هستند نیز می توانند علاوه بر رشته ادبیات دبیرستان های فرهنگ شرکت نموده و مبلغ ۴۰ هزار تومان را بدین منظور واریز کند.

 

 

به منظور کسب مشاوره روش قبولی در مدارس نمونه دولتی لینک مربوطه را فشار دهید

 

 

مراحل ثبت نام در نمونه دولتی اصفهان

همانطور که قبلاً ذکر شد، تمام مراحل ثبت نام و اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی اصفهان به صورت اینترنتی می باشد و شرکت کنندگان تنها با مراجعه به سامانه sanjesh.isfedu.ir می تواند جدیدترین اخبار و اطلاعات را دریافت کنند.

برای اینکه نام‌نویسی صورت گیرد، لازم است که داوطلب پس از مراجعه به سایت کد ملی خود را در برگه تقاضانامه وارد نمایند. توجه داشته باشید به دلیل اینترنتی بودن فرایند ثبت نام مدارسی که فرد در آنها تحصیل کرده است مسئولیتی در قبال نحوه انجام آن نخواهند داشت لذا بهتر است که در هنگام تکمیل مدارک و پر نمودن فرم مربوطه دقت کافی را داشته باشید این مراحل به ترتیب زیر خواهد بود.

 • بارگذاری اسکن عکس متقاضی که لزوما باید جدید و با کیفیت باشد. بعلاوه لازم است که ابعاد این عکس 300*400 پیکسل، با قالب jpg و لزوماً زمینه سفید باشد. در عکس بانوان نیز رعایت شئون و حجاب اسلامی الزامی است.

 

 • وارد کردن اطلاعات خواسته شده وتکمیل فرم.

 

 • پرداخت وجه ثبت نام که برای سال جاری حدود ۳۰ هزار تومان می باشد. برای واریز این مبلغ لازم به مراجعه حضوری به شعب بانک‌ها یا دستگاه‌های خودپرداز نیست و تنها از طریق درگاه اینترنتی سامانه sanjesh.isfedu.ir به حساب اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان واریز خواهد شد. ضمناً کارتهای بانکی بایستی عضو شبکه شتاب باشند.

 

برای دریافت نکات تستی آزمون نمونه دولتی لینک قرمز را فشار دهید

 

 

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی اصفهان

بر اساس جدیدترین اطلاعات موجود، اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی اصفهان حداکثر 2 هفته بعد از برگزاری آزمون بر روی سایتservice.isfedu.ir  قرار خواهد گرفت. گرچه در sanjesh.isfedu.ir ، دانش آموزان می توانند فرایند ثبت نام مدارس نمونه دولتی اصفهان را به انجام برسانند، اما نتایج به طور معمول از طریق سامانه نخست ارائه می گردند. از جمله خدمات دیگر سامانه service.isfedu.ir  می توان به اعلام مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان و صدور کارنامه اشاره کرد.

نکته مهم و قابل توجه این است که در صورت پر و کامل نشدن ظرفیت کلاس ها، سازمان کل آموزش و پرورش استان، فهرست ذخیره را در سامانه فوق الذکر قرار داده، تا افراد حائز شرایطی که قبلا قبول نشده اند، شانس دیگری داشته باشند. بعلاوه لیست اسامی پذیرفته شدگان اصلی و ذخیره ایی که به تایید اداره کل آموزش و پرورش رسیده است، باید حداقل سه سال در مدرسه بایگانی شود.

دانش آموزان همزاد ( دوقلو یا چند قلوهای هم جنس یا غیر هم جنس)، چنانچه یکی از آن ها پس از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی اصفهان پذیرفته شود، قل های دیگر با کسب حداقل 80% نمره آخرین فرد پذیرفته شده در رشته مورد نظرف قادر خواهند بود تا به صورت ” مازاد بر ظرفیت تعیین شده” نام نویسی کنند. برای اطلاع از زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت در sanjesh.isfedu.ir می توانید سامانه ما را پیگیری نمایید

برای آموزش نحوه ثبت نام دبیرستان سلامت اصفهان بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید

خلاصه مطالب

در این مطلب به توضیح نحوه ورود به سامانه sanjesh.isfedu.ir پرداختیم و تلاش کردیم تا  زمان ثبت نام و اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی اصفهان را به اطلاع همه متقاضیان گرامی برسانیم.

اگر قصد دارید یکی از دانش آموزان مدارس نمونه دولتی یا تیزهوشان استان اصفهان یا هر کدام از استان های کشور باشید، می توانید با راهنمایی و مشاوره کارشناسان ایران تحصیل، نه تنها با مسیر این هدف بخوبی آشنا شوید، بلکه یک برنامه مطالعاتی دقیق و استاندارد برای قبل و بعد از ورود به مدرسه دریافت نمایید. مشاورن ما در همه روزهای هفته از ساعت 8 صبح الی 12 شب از طریق شماره درج شده در سایت در اختیار شما عزیان خواهند بود.

برای آشنایی با مدارک و اطلاعات لازم جهت ثبت در سامانه sanjesh.isfedu.ir و دقیق ترین اخبار زمان ثبت نام و اعلام نتایج از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

مطالب مرتبط

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی

سامانه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان 

 درصدای لازم برای قبولی در آزمون تیزهوشان رو میدونی؟

sanjesh.isfedu.ir

3/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی اصفهان پایه دهم چه باید کرد؟

داوطلبان بایستی برای این منظور به سایت sanjesh.isfedu.ir مراجعه کنند.

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی اصفهان پایه دهم چه زمانی است؟

هنوز زمان دقیق اعلام نتایج مشخص نیست، اما به محض اطلاع رسانی بر روی سایت ایران تحصیل قرار خواهد گرفت.

چگونه می توان به مدارس نمونه دولتی اصفهان پایه هفتم راه یافت؟

ملاک ورود به نمونه دولتی متوسطه اول بر اساس معدل و سوابق تحصیلی می باشد.

برای قبولی و ورود به مدارس نمونه دولتی چه باید کرد؟

با کسب مشاوره قبولی کارشناسان ما می توانید برنامه ریزی مفیدی دریافت نمایید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • شهریه مدارس نمونه دولتی

  شهریه مدارس نمونه دولتی 1403 + کلیه مقاطع | ایران تحصیل

  در میان مراکز آموزشی دولتی، مدارس نمونه دولتی از امتیاز و رتبه بسیار خوبی برخوردارند؛ به همین دلیل نیز بسیاری از دانش‌ آموزان برای ورود به این مدارس با شرکت در آزمون ورودی آن با یکدیگر رقابت می‌ کنند. یکی...
 • ثبت نام دبیرستان البرز

  ثبت نام دبیرستان البرز 1403 {شرایط جدید} + ورود mandegaralborz

  دانش‌آموزانی که تمایل به ادامه تحصیل و ثبت نام دبیرستان البرز در دوره  متوسطه دوم دبیرستان ماندگار البرز را دارند، می‌توانند در دوره زمانی مقرر با مشاهده شرایط ثبت نام دبیرستان البرز برای ثبت‌نام آزمون سال تحصیلی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴...
 • سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل + بخشنامه 1403

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل به نشانی اینترنتی my.medu.ir برای انجام ثبت نام جهت ترمیم معدل و ایجاد سابقه تحصیلی ایجاد‌ شده‌ است. افرادی که تمایل دارند تا سوابق تحصیلی خود را ایجاد کرده و معدل خود را ترمیم...
 • پشتیبانی سامانه مای مدیو

  پشتیبانی سامانه مای مدیو + شماره تماس پاسخگو my.medu.ir

  پشتیبانی سامانه مای مدیو با هدف خدمت‌رسانی به کاربرانی از جمله دانش‌آموزان، فرهنگیان و اولیا راه‌اندازی شده است. چون خیلی از افراد بعد از مراجعه به این سایت شاید به پشتیبانی مای مدیو نیاز پیدا نمایند. شما در حین ورود...
تماس با مشاور