ایران تحصیل
تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
رمز همگام را فراموش کردم - دریافت مجدد رمز همگام

رمز همگام را فراموش کردم + دریافت مجدد رمز همگام | ایران تحصیل

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۳۱
رمز همگام را فراموش کردم - دریافت مجدد رمز همگام
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

همه دانش آموزان و کارکنان مدارس از جمله: معلمان، مدیران و…، دارای رمز همگام هستند. این افراد، از طریق این رمز، در سایت همگام عضو شده و از امکانات آن استفاده می کنند. علاوه بر این، دانش آموزان برای ثبت نام در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی، به این رمز نیاز دارند. متقاضیان، می توانند برای دریافت این رمز به مدارس خود مراجعه کرده و رمز همگام را دریافت نمایند. اما، علاوه بر مراجعه حضوری، می توانند این رمز را از طریق سایت همگام و به صورت غیر حضوری نیز دریافت کنند. اگر شما هم جزء دانش آموزانی هستید که رمز همگام را دریافت کرده اید ممکن است سوال کنید که رمز همگام را فراموش کردم چگونه آن را بازیابی کنم؟ برای بازیابی این رمز شما عزیزان باید به سایت hamgam.medu.ir مراجعه کنید و مراحلی را طی کنید تا آن را بازیابی کنید.

علاوه بر سوال رمز همگام خود را فراموش کردم و چگونه آن را بازیابی کنم، ممکن است که شما بپرسید چگونه رمز همگام خود را تغییر دهم؟ برای این کار نیز شما باید وارد سایت همگام شده و طبق مراحلی آن را تغییر دهید. در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا به طور کامل نحوه بازیابی رمز عبور همگام و مراحل تغییر آن را برای شما عزیزان بیان کنیم. 

 

 

 

در صورتی که دانش آموزانی که قصد ثبت نام در آزمون تیزهوشان در پایه های هفتم و دهم را دارند، رمز همگام خود را فراموش کرده و یا امکان دسترسی به آن را ندارند می توانند با مراجعه به قسمت مربوط به فراموشی رمز همگام سامانه های ثبت نام هفتم و دهم تیزهوشان، رمز عبور جدید خود را دریافت نمایند.

 

 

 

رمز همگام و کاربرد آن

پیش از آن که بخواهیم شما را با نحوه بازیابی و تغییر این رمز آشنا کنیم بهتر است که رمز همگام و کاربرد آن آشنا شوید. همان طور که در ابتدای مقاله بیان شد، رمز همگام، رمزی است که دانش آموزان، معلمان، مدیران مدارس و… از آن برای ورود به سایت همگام استفاده می کنند. سایت همگام، یک سامانه الکترونیکی است که این افراد می توانند از امکانات آن استفاده کنند. سایت همگام، برای تمامی دانش آموزان و کارکنان مدارس، یک صفحه شخصی ایجاد می کند که برای ورود به آن صفحه، افراد باید رمز خود را وارد کنند. در واقع، دانش آموزان، معلمان، مدیران و… برای ورود به این سایت ابتدا باید کد ملی و رمز همگام خود را وارد کنند تا بتوانند از امکانات آن استفاده نمایند. 

لازم به ذکر است تا بدانید که رمز همگام برای هر فرد همانند کد ملی او است. به عبارت دیگر می توان گفت که این رمز منحصر به فرد است و هیچ گاه رمز دو شخص، یکی نخواهد بود. بنابراین، افراد برای ورود به سایت همگام، باید از این رمز به خوبی نگهداری کنند. علاوه بر این، افراد در هنگام ثبت نام در آمون های مختلفی همچون: آزمون جانمایی سمپاد، آزمون نمونه دولتی و… به این رمز نیاز خواهند داشت. این رمز، دارای چند رقم و حروف انگلیسی مختلف است که برای دریافت رمز همگام دانش آموزان و سایر کارکنان، دو روش وجود دارد. که شامل موارد زیر می باشند:

 

 • مراجعه به مدرسه و دریافت حضوری رمز همگام از مدیر و یا مسئول فناوری آموزش و پرورش
 • مراجعه به سایت همگام و دریافت غیر حضوری رمز همگام

 

 

 

 

جهت ورود به سایت همگام و مشاهده سامانه سنا بر روی لینک قرمز کلیک نمایید. 

 

 

 

 

رمز همگام را فراموش کردم

اگر که شما عزیزان نیز جز افرادی هستید که سوال می پرسید رمز همگام را فراموش کردم چگونه آن را بازیابی کنم؟ حتما در ادامه با ما همراه باشید. برای بازیابی این رمز شما می توانید از طریق دو روش، آن را مجدد دریافت کنید. در واقع شما می توانید همانند دریافت اولیه رمز، هم به مدارس خود مراجعه کنید و هم به سایت همگام مراجعه نمایید. در ادامه با ما همراه باشید تا به طور مفصل نحوه بازیابی این رمز را برای شما بیان کنیم. 

 

نحوه دریافت رمز عبور همگام

همان طور که در قسمت قبل بیان شد، برای دریافت این رمز، دو روش وجود دارد. اگر شما تا به حال نه به صورت حضوری و نه به صورت غیر حضوری این رمز را دریافت نکرده اید، بهتر است تا در ادامه با ما همراه باشید. 

 

 

 

 

جهت آشنایی با سامانه پشتیبانی همگام آموزش و پرورش و نحوه دریافت رمز عبور در سامانه همگام بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

 

 

دریافت حضوری رمز همگام

شما عزیزان می توانید برای دریافت اولیه این رمز، به مدارس خود مراجعه کرده و آن را از مدیر و یا مسئول فناوری آموزش و پرورش مدرسه‌تان دریافت کنید. در این هنگام، برای دریافت رمز همگام، شما باید توسط مدیر مدرسه خود در سامانه سناد دانش آموزی عضو شوید. سپس، مدیر مدرسه باید تمامی اطلاعات خواسته شده اعم از اطلاعات شخصی و تحصیلی شما را به درستی وارد نموده و فرم را تکمیل کند. پس از این که سامانه سنا اطلاعات شما را تایید کرد، یک پنل شخصی برای شما ایجاد می شود. در نهایت، رمز همگام به شما و یا مدیر مدرسه ارسال خواهد شد که باید در نگهداری آن کوشا باشید. لازم به ذکر است تا بدانید که شما می توانید از طریق پنل شخصی خود، امور مربوط به تحصیلتان را مشاهده نمایید. 

 

دریافت غیر حضوری رمز همگام

اگر که شما عزیزان نمی خواهید که رمز همگام را به صورت حضوری و با مراجعه به مدرسه دریافت کنید، می توانید به صورت غیر حضوری نیز آن را دریافت نمایید. البته لازم به ذکر است تا بدانید که این امکان در سال های گذشته وجود نداشت و افراد فقط از طریق مراجعه حضوری می توانستند این رمز را دریافت نمایند. اما، با گذر زمان، امکان دریافت غیر حضوری این رمز از طریق مراجعه به سایت سنا نیز امکان پذیر شده است. شما عزیزان برای دریافت این رمز به صورت غیر حضوری باید مراحل زیر را با دقت و به درستی طی کنید. 

 • ابتدا باید سامانه سناد دانش آموزی به آدرس schsnd.medu.ir در گوگل سرچ کرده و سپس وارد آن شوید. 
 • پس از ورود به سامانه سنا باید از قسمت مربوطه، گزینه ثبت دانش آموز جدید را انتخاب نمایید. 
 • پس از آن، باید اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و پس از اطمینان، بر روی گزینه ثبت نام، کلیک کنید. 
 • در این مرحله، یک فرم را مشاهده خواهید کرد که باید آن را به درستی بررسی کنید. 
 • سپس، برای دریافت رمز باید به بخش مدیریت کاربران بروید. 
 • در این مرحله شما باید کد ملی خود را وارد کرده و بر روی گزینه جست و جو کلیک کنید. 
 • در انتها، باید اطلاعات خود را مشاهده کرده و تایید نمایید. پس از تایید، رمز عبور همگام را دریافت خواهید کرد.

 

 

 

جهت دریافت مشاوره تحصیلی همگام و چگونه در سایت همگام آزمون دهیم؟ بر روی لینک قرمز کلیک نمایید

 

 

 

دریافت مجدد رمز عبور همگام توسط مدیر مدرسه

اگر بنا به دلایل مختلفی رمز خود را فراموش کرده اید، برای دریافت مجدد آن می توانید به مدرسه مراجعه کرده و از مدیر مدرسه و یا مسئول فناوری آموزش و پرورش، درخواست کنید که رمز همگام شما را بازیابی کند. مدیر مدرسه باید ابتدا وارد سایت همگام شده و سپس مراحل بسیاری را طی کند. پس از اتمام مراحل، رمز ورود به شماره خود شما و یا مدیر مدرسه ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است تا بدانید که نباید این رمز را فراموش و یا گم کنید؛ زیرا، بازیابی مجدد آن بسیار دشوار خواهد بود. 

 

دریافت مجدد رمز عبور همگام به صورت غیر حضوری 

اگر زمان رفتن به مدرسه را نداشتید و یا بنا به دلایل دیگری نخواستید که برای بازیابی رمز به صورت حضوری مراجعه کنید، می توانید از طریق مراحل زیر آن را بازیابی کنید.

در گام اول، ما عزیزان باید به سایت hamgam.medu.ir مراجعه کرده و وارد آن شوید. سپس، کد ملی و رمز عبور خود را وارد کنید. 

 

دریافت رمز عبور همگام

دریافت رمز عبور همگام

 

 

در گام دوم، باید در قسمت پیشخوان سایت، به بخش مدیریت کاربران رفته و جهت سرچ کاربر مورد نظر با کد ملی بر روی کلمه “ویرایش” کلیک کنید.

 

درخواست رمز ورود جدید همگام

درخواست رمز ورود جدید همگام

 

در گام آخر، پس از این که اطلاعات شما به صورت کامل نمایش داده شد، بازیابی رمز عبور را با استفاده از فلش دوسویه که در سمت چپ کادر قرار دارد، انجام داده و رمز جدید را دریافت نمایید.

 

 

 نحوه دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان

نحوه دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان

 

 

 

 

نحوه بازیابی رمز عبور در سامانه همگام مدارس تیزهوشان پایه هفتم و دهم

اگر شما عزیزان مایل به شرکت در سامانه ثبت نام مدارس تیز هوشان، هستید، لازم است قبل از ثبت‌نام، نسبت به دریافت رمز عبور در سامانه اقدام نمایید. دریافت این کد، برای تمامی داوطلبان عزیزی که مایل به ثبت‌نام در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی می باشند الزامی است. برای دریافت رمز عبور در سامانه همگام، ابتدا لازم است به سامانه همگام به نشانی hamgam.medu.ir مراجعه نمایید. پس از آن شما دانش آموزان عزیز می‌توانند رمز خود را دریافت نمایید.

لازم به ذکر است تا بدانید که دانش آموزان عزیز، مدیران و معلمان محترم می‌توانند برای دریافت رمز عبور در این سامانه عضویت خود را ثبت نمایند. ثبت‌نام، تنها با استفاده از اطلاعات هویتی همچون شماره ملی امکان‌پذیر خواهد بود. به یاد داشته باشید که نام کاربری داوطلبان در سامانه پرتال همگام، همان شماره ملی می‌ باشد. پس از ورود به سامانه، لازم است نسبت به ارائه کد مورد خود اقدام نمایید. سپس، می‌توانید با استفاده از همین سامانه رمز عبور خود را تغییر دهید و یا رمز عبور خود را وارد نمایید. اما، شما می توانید به صورت حضوری و از طریق رفتن به مدرسه، نیز این رمز را تغییر دهید. 

 

 

 

 

جهت اطلاع از تاثیر نمره در انتخاب رشته پایه نهم و نحوه اولویت بندی رشته های تحصیلی در پایه نهم بر روی لینک فرمز کلیک نمایید.

 

 

راهنمای تصویری بازیابی رمز عبور همگام جدید برای مدارس تیزهوشان پایه هفتم

اگر پایه ششم هستید و می خواهید در آزمون تیزهوشان پایه ششم ثبت نام کنید و رمز همگام خود را فراموش کرده اید، برای بازیابی آن باید مراحل زیر را طی کنید.

در مرحله اول، برای اینکه بتوانید رمز عبور خود را تغییر دهید باید به آدرس hoosh.medu.ir مراجعه نموده و بر روی “رمز ورود را نمیدانم” کلیک کنید.

 

تغییر رمز عبور برای استعدادهای درخشان پایه هفتم

 

 

در مرحله دوم، در پنجره ای که برای شما نشان داده می شود، اطلاعات خود را به صورت کامل وارد نمایید تا رمز عبور برای شما توسط پیامک ارسال شود. پس از اتمام این کار، رمز عبور برای شما از طریق پیامک ارسال خواهد شد. 

 

 

تغییر رمز عبور همگام پایه هفتم استعدادهای درخشان

 

راهنمای تصویری بازیابی رمز عبور همگام جدید برای مدارس تیزهوشان پایه دهم

اگر که شما متقاضیان عزیز در پایه نهم هستید و می خواهید در آزمون تیزهوشان شرکت کنید؛ اما، رمز خود را فراموش کرده اید، باید رمز خود را بازیابی کنید. شما عزیزان می توانید از طریق مراحل زیر، رمز همگام خود را بازیابی کنید. 

در مرحله اول، شما باید به آدرس azmoon.medu.ir مراجعه کرده و سپس بر روی  گزینه “رمز ورود را نمیدانم” کلیک کنید.

 

فراموشی رمز همگام پایه دهم استعدادهای درخشان

 

 

در این مرحله، شما باید اطلاعات خواسته شده را در کادرهای مربوطه به صورت صحیح وارد کنید تا رمز عبور جدید برای شما ارسال گردد.

 

 

تغییر رمز عبور همگام پایه دهم استعدادهای درخشان

 

 

نحوه تغییر رمز عبور در سامانه همگام توسط دانش آموزان

گاهی اوقات نیز ممکن است که شما رمز عبور خود را فراموش نکرده باشید اما بخواهید که آن را تغییر دهید. برای این کار شما دانش آموزان عزیز ابتدا باید وارد سایت همگام شده و مراحل زیر را به درستی انجام دهید. به یاد داشته باشید که برای تغییر این رمز، باید مراحل آن را تا به انتها انجام دهید؛ در غیر این صورت، نمی توانید رمز را تغییر دهید. 

 

 

 

جهت اطلاع از ثبت نام مدارس تیزهوشان و چگونه رمز همگام خود را عوض کنیم بر روی لینک قرمز کلیک نمایید. 

 

 

 

 

راهنمای تصویری تغییر رمز عبور در سامانه همگام

شما عزیزان، باید در ابتدا به صفحه لاگین در سامانه همگام مراجعه کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید.

 

 

تغییر رمز عبور همگام

 

بعد از تکمیل کادرهای کد ملی و رمز عبور، وارد صفحه پیشخوان می شوید که در این قسمت می توانید رمز عبور خود را مانند شکل زیر تغییر دهید.

 

 

وارد کردن کدملی جهت تغییر رمز عبور در همگام

 

 

بعد از کلیک بر روی “تغییر کلمه عبور” پنجره ای برای شما باز می شود که در ابتدا باید رمز عبور فعلی خود را وارد نمایید. سپس، رمز عبور جدید را وارد کرده و در نهایت بر روی دکمه ی “ذخیره” کلیک کنید.

 

 

تغییر رمز عبور دانش آموز در همگام

 

 

نکات مهم بازیابی رمز همگام

اگر بنا به هر دلیلی، رمز عبور خود را فراموش کرده باشید، در زمان بازیابی رمز خود، باید نکات مهمی را بدانید و رعایت کنید. برخی از مهم ترین این نکات شامل موارد زیر می باشند:

 •  برای بازیابی رمز همگام خود، حتما باید به سایت های ذکر شده مراجعه کنید. 
 • زمانی که می خواهید وارد سایت مربوطه شوید، دقت کنید که کد ملی خود را به درستی وارد کنید. زیرا، اگر کد ملی برای شما نباشد، پنل شخصی شما باز نخواهد شد. 
 • هنگامی که می خواهید شماره تلفن همراه را وارد کنید، دقت کنید که شماره برای شما بوده و صحیح باشد. در غیر این صورت، رمز به شماره شخص دیگری ارسال خواهد شد. 
 • در زمان بازیابی دقت کنید که بر روی گزینه ذخیره اطلاعات کلیک کنید. زیرا، عدم انتخاب این گزینه، باعث می شود تا شما نتوانید رمز همگام خود را مجدد دریافت نمایید. 

 

 

 

برای دریافت رمز ورود همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان می بایست به مدرسه و یا سازمان آموزش و پرورش منطقه (بخش فناوری اطلاعات) مراجعه کنید.

 

 

 

 

جدیدترین اخبار پیرامون بازیابی رمز همگام 

 

بسیاری از دانش آموزان رمز همگام خود را فراموش می کنند که برای بازیابی آن می توانند از طریق دو روش آن را بازیابی کنند. متقاضیان در صورت فراموش کردن رمز خود می توانند رمز همگام خود را بازیابی کنند. 

در اطلاعیه شماره ۸ هدایت تحصیلی به نحوه انتقال نمرات پایه هفتم، هشتم و نهم به پورتال همگام از سوی مدیران اشاره شده است:
۱- مدیران مدارس پس از صدور کارنامه دانش آموزان پایه نهم و مهلت قانونی برای اعتراضات احتمالی، ابتدا نمرات پایه نهم را در سامانه سیدا ثبت و نسبت به اجرای گزینه ارسال به سیستم دانا اقدام کنند.
۲- همانند سنوات قبل نسبت به ارسال نمرات پایه های هفتم، هشتم و نهم از سیستم دانا به همگام اقدام کنند. 

٣- مدیران مدارس پس از انتقال نمرات پایه هفتم، هشتم و نهم دانش آموزان از سیستم دانا به پورتال همگام، در پورتال همگام در ماژول هدایت تحصیلی دکمه تایید نمرات را ارسال کنند. چنانچه امکان انتقال نمرات بعضی از دانش آموزان به دلایل مختلف از جمله انتقالی ، اتباع، تکرار پایه و… وجود نداشته باشد، ضرورت دارد مدیران مدارس، سریعا مشکل را از طریق فناوری منطقه حل کرده و سپس نسبت به انتقال نمرات دانش آموزان اقدام کنند.
۴- مدیران آموزش و پرورش مناطق پس از اطمینان از دریافت نمرات دانش آموزان تمامی مدارس منطقه، اقدام به تایید نهایی جهت محاسبه نمون برگ های هدایت تحصیلی کنند.

 

 

 

جهت دانلود پی دی اف مقاله کلیک نمایید.

 

 

 

خلاصه مطلب 

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را در رابطه با نحوه دریافت، بازیابی یا تغییر رمز همگام آشنا کنیم. در واقع، شما دانش آموزان عزیز می توانید با انجام مراحل بیان شده در مقاله، رمز خود را بازیابی و یا تغییر دهید. امیدواریم که سوال شما که «رمز همگام را فراموش کردم» بود را پاسخ داده باشیم. اما، اگر سوال دیگری در این زمینه دارید، می توانید با یک مشاور خوب در ارتباط باشید. مشاوران ما در ایران تحصیل می توانند شما را در این زمینه یاری کنند. برای برقراری ارتباط با مشاوران ما می توانید با ما تماس گرفته و یا برای ما کامنت بگذارید. 

 

 

 

 

 

پادکست صوتی مقاله

4.4/5 - (16 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

دریافت رمز عبور همگام از چه طریقی امکان پذیر است؟

جهت دریافت رمز عبور همگام می توانید وارد سایت شده و با ورود کد ملی رمز را بازیابی کنید

جهت دریافت گذرواژه سایت همگام چه مدارکی را نیاز داریم؟

جهت دریافت و بازیابی رمز ورود باید کد ملی یا شماره دانش آموزی را همراه داشته باشید.

برای انجام چه اموری نیاز به همراه داشتن رمز ورود همگام خواهیم داشت؟

برای ثبت نام هر گونه آزمون های ورودی مدارس، آزمون های سنجش و هدایت تحصیلی و دیگر امور آموزشی.

نظرات

 1. قاسم
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۳

  سلام، برای دریافت رمز عبور در سامانه همگام به کجا باید مراجعه کرد؟ متاسفانه من رمز عبور همگام خودم رو از یاد بردم.

 2. Abbas
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۶

  سلام وقت بخير
  رمز همگام را فراموش كردم
  چطوري ميتونم بازيابي كنم؟ پايه يازدهم هستم

  • irani
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۹

   سلام جهت دریافت رمز ورود به سامانه همگام میتونید به مدرسه مراجعه کنید.

 3. morteza222770@gmail.com
  ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۶

  مدرسه

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۵

   سلام. از سایت دریافت رمزهمگام رمز خود را دریافت کنید

 4. فریناز
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۰

  من خیلی تماس گرفتم ولی متاسفانه گوشی رو بر نمی دارن

  • moshaverarshad
   ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۳۰

   سلام بخاطر شلوغی خطوط چندین بار تماس بگیرید وصل میشین به مشاورامون

 5. فریناز
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۶

  من خیلی زنگ زدم ولی متاسفانه گوشی رو بر نداشتین

 6. فریناز
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۴

  سلام وقت بخیر.من میخوام که در آزمون تیزهوشان شرکت کنم .
  ولی چون که رمز همگام من در مدرسه هم ثبت نشده نمیتونم ثبت نام کنم.
  هر چقدر هم که به مدرسه و آموزش و پرورش مراجعه میکنیم میگن که پیدا نمیشه و کاری نتونستن انجام بدن .حتی وقتی که خودمم اطلاعات را با کد ملی و سریال شناسنامه وارد می کنم . پیام (بایستی با نقش دانش اموز فعال باشد )ظاهر می گردد.
  هر چقدر هم که به پشتیبانی مدارس استعداد های درخشان زنگ میزنیم گوشی رو بر نمی دارن
  زمان ثبت نام هم خیلی کم مونده
  الان من واقعا موندم
  چیکار کنم؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۱

   سلام فریناز
   شما لطفا مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید براتون بازیابی کنیم

 7. خداوردی خالقی
  ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۴

  با سلام
  زمان ثبت نام پایه ششم به هفتم تیز هوشان چه موقعی است

  • مشاور ارشد
   ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۰۸

   سلام برای اطلاع از زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان در گوگل سرچ کنید زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان ایران تحصیل زمان ثبت نام نوشته شده.

 8. ابوالفضل
  ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۷

  سلام من وسط آزمون گوشیم خاموش شد الان دوباره باز نمیشه میشه راهنمایی کنید

 9. الینا
  ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۳

  سلام ببخشید رمز عبورمو چطوری میتونم داشته باشم میخوام کارناممو ببینم

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۸

   سلام برای دریافت رمز عبور همگام اولین راه مراجعه به مدرسه است موفق باشید

 10. احمدرضا
  ۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۹

  سلام
  آیا بجز دریافت رمز از مدیر مدرسه
  دیگه راهی نیست که رمزو دریافت کنیم؟

 11. مهسا
  ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۰

  ببخشید یه سوال مهم دارم میشه دوبار ازمون سلامت روان هشتم رو داد؟من فکر کردم مال پارسال هستش و همه رو اشتباه و الکی زدم میشه دوباره ازمون داد؟لطفا جواب بدین

  • irantahsil
   ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۲

   سلام مهسا خانم متاسفانه امکان شرکت دوباره در آرمون سلامت روان دوره هشتم وجود ندارد برای دریافت مشاوره تحصیلی آنلاین می تونید با مرکز مشاوره ایران تحصیل در ارتباط باشید .

 12. علی
  ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۹

  سلام من رمز عبور یادم رفته توی این اوضای کرونایی هم مدرسه بسته باید چکار کنم

  • مشاور ارشد
   ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۹

   برای دریافت رمز عبور همگام فقط باید به مدرسه مراجعه نمایید .

 13. selin
  ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۲

  من هفتم هستم میخوام تست ارامش روان مدرسه تیزهوشانو بدم ولی رمز همگام ششم رو میزنم وارد نمیشه میگه اعتبارش تموم شده
  تو تیزهوشان میخونم

 14. marzi
  ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۸

  سلام ببخشید واسه دریافت جواب ازمون نمونه دولتی ب رمز همگام احتیاج داریم فقط؟که یه چن تا عدد انگلیسیه؟؟

  • dr-naqizade
   ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۱

   سلام
   بله رمز ورود همگام چند کلمه انگلیسی هست ن عدد

 15. dr-naqizade
  ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۵

  سلام جهت دریافت رمز عبور در سامانه هنگام به مدیر مدرسه رجوع کنید

 16. کوثر
  ۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۱

  سلام و وقت بخیر.من دانش اموز پایه نهم هستم و امروز قرار بود که ما کارنامه هامون رو دریافت کنیم ولی من هر چقدر که رمز رو میزنم میاره اشتباهه.چیکار کنم؟

  • dr-naqizade
   ۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۳

   سلام و وقت بخیر جهت دریافت رمز ورود همگام به مدیر مدرسه مراجعه کنید

 17. فاطمه
  ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۵۸

  سلام من بازنشسته آموزش و پرورش هستم الان میخوام وارد سایت بشم و فیش حقوقی خودم رو دریافت کنم اما سایت میگه رمز را وارد کنید که قبلا اینطور نبود بعدشم من رمزی از طریق سایت همگام بهم داده نشده الان چطور رمز رو پیدا کنم؟؟؟
  باتشکر

  • dr-naqizade
   ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۹

   سلام و وقت بخیر
   شما جهت دریافت رمز عبور با مدیر مدرسه هماهنگ باشین مجدد براتون رمز عبور بده

 18. محمد
  ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۰۳

  سلام

  • dr-naqizade
   ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۲۷

   سلام و وقت بخیر بفرمایید در خدمتتون هستیم

مطالب مرتبط

تماس با مشاور