تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

دریافت مستقیم کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1401

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

اطلاعیه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1401-1402 اعلام شد پیرو آخرین مصوبه و دفترچه منتشر شده آزمون دانش آموران گرامی می توانند از سامانه azmoon.medu.ir به صورت اینترنتی نسبت به دانلود کارت ورود به جلسه سمپاد اقدام نمایند.

پیرو این اطلاعیه دانش آموزان گرامی می توانند از روز شنبه مورخ 1401/03/21 اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه نمایند شایان ذکر است کارت ورود به جلسه می بایست به صورت واضح به طوری که تمامی اطلاعات هویتی دانش آموز و همچنین تصویر دانش آمور دارای وضوح قابل قبول باشد.

جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402 داوطلبان باید به سایت azmoon medu ir مراجعه نموده و با استفاده از کد ملی و رمز عبور همگام به پرتال دانش آموزی خود وارد شوند لازم به ذکر است در صورت وجود هرگونه سوال و ابهام در روند دریافت کارت می توانید با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

 

 

محل آزمون در کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان درج شده است. حتما 1 ساعت پیش از برگزاری آزمون در حوزه امتحانی حضور داشته باشید. 

 

 

 

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان برای دانش آموزانی که واجد شرایط شرکت در آزمون تیزهوشان می‌باشند، بنابر اینترنتی بودن ثبت نام آزمون تیزهوشان ، باید پس از مطالعه دفترچه ثبت نام تیزهوشان به سامانه ثبت نام آزمون استعدادهای درخشان سمپاد azmoon.medu.ir مراجعه و با وارد کردن اطلاعات دانش آموزی خود ثبت نام اولیه را انجام دهند. تاریخ ثبت نام آزمون تیزهوشان اواخر بهمن و اوایل اسفند است و مرحله دوم ثبت نام که جهت پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان می‌باشد در فروردین ماه است و دانش آموزان با ورود به سایت ثبت نام سمپاد می‌توانند جهت پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان اقدام نمایند تا بتوانند کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان را دریافت نموده و پس از شرکت در آزمون تیزهوشان منتظر نتایج آزمون تیزهوشان باشند.

 

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان از امروز قابل دریافت خواهد بود شایان ذکر است که داوطلبان عزیز در نظر داشته باشند که مرکز مشاوره سمپاد ایران تحصیل جهت ارتقای سطح علمی دانش آموزانی که قصد قبولی در آزمون تیزهوشان را دارند آماده ارائه مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان می باشد که دانش آموزان و اولیای گرامی می توانند قبل از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان با مرکز تماس گرفته درصد موفقیت خود را بالا ببرند لازم به ذکر است تمامی منابع آزمون تیزهوشان و نمونه سوالات امتحانی را می توانید از ایران تحصیل دریافت نمایید.

به اطلاع کلیه دانش آموزانی که تا کنون موفق به ثبت نام در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان سمپاد نشده اند می رسانیم که امکان ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی از درگاه زیر وجود خواهد داشت دانش آموزان و اولیای گرامی ضمن اطلاع از شرایط ثبت نام تیزهوشان اقدام به ثبت نام آزمون ششم ابتدایی نمایند.

 

 

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان سمپاد

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان سمپاد

 

 

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان سمپاد

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان به صورت الکترونیکی قابل دریافت خواهد بود بر اساس اعلام مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان، کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان از طریق سامانه ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان sampad.medu.ir قابل دریافت است و دانش آموزان می‌توانند با دریافت این کارت از محل حوزه امتحانی و زمان آزمون مطلع شوند و از طریق سامانه نام نویسی آزمون مدارس تیزهوشان نیز میتوانند کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.

داوطلبان محترم می توانند جهت دریافت کارت ورود به جلسه از درگاه ثبت نام و دریافت کارت آزمون تیزهوشان sampad.medu.ir اقدام به دریافت نمایند ضمنا اولیا گرامی قبل از اقدام جهت دریافت کارت حتما کارت بانکی که دارای رمز دوم باشد را همراه داشته باشند تا پس از پرداخت هزینه ثبت نام کارت ورود به جلسه را دریافت نمایند.

 

 

 

 

جهت دانلود نمونه سوالات تیزهوشان هفتم و دهم و اطلاع از بهترین کتاب ها برای قبولی در آزمون تیزهوشان برروی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

 

طبق آخرین اطلاعیه های منتشر شده، کارت ورود به جلسه این آزمون 5 روز قبل از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402 قابل دریافت خواهد بود، یعنی از روز 21 خرداد ماه 1401 بر روی سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان قرار می گیرد. داوطلبان تنها در صورت پرداخت هزینه نام نویسی قادر به مشاهده و پرینت کارت خواهند بود. افرادی که پیش از این موفق به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 1401 – 1402 نشده اند، می توانند با واریز وجه تعیین شده در تاریخ مذکور کارت خود را دریافت نمایند.

 

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

پس از دریافت کارت ورود آزمون تیزهوشان که برگزار شود، حدود 5 الی 6 هفته بعد از برگزاری آزمون، نتایج آزمون تیزهوشان از طریق سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان Azmoon.medu.ir قابل مشاهده است.

 

زمان ثبت نام کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

ثبت نام هم بصورت دو مرحله ای انجام می‌شود. برای مرحله ثبت نام اولیه که در همین تاریخ ذکر شد، به سامانه ثبت نام آزمون استعدادهای درخشان سمپاد Azmoon.medu.ir مراجعه کنید و اطلاعات دانش آموزی خود را وارد کنید و ثبت نام اولیه تکمیل می‌شود.

مرحله پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان به صورت اینترنتی است و دانش آموزان باید حتما در تاریخ اعلام شده هزینه را پرداخت نمایند و گرنه کارت شرکت در آزمون تیزهوشان به آن ها تعلق نمی‌گیرد، ضمنا به اطلاع می رساند ظرفیت مدارس تیزهوشان محدود است و فقط دانش آموزانی که شرایط شرکت در این آزمون را دارند می توانند در آزمون شرکت کرده و قبول شوند.

 

راهنمای تصویری دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

 

کارت ورود به جلسه این آزمون به صورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

 • ابتدا وارد سایت azmoon.medu.ir شده و گزینه “سمپاد پایه هفتم” را انتخاب نمایید.

 

 

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

 

 

 • سپس کد ملی و رمز ورود همگام خود را در کادرهای ظاهر شده درج نموده و روی گزینه “ورود” کلیک کنید. (در صورت فراموشی رمز ورود همگام می بایست مجددا به مدرسه مراجعه نمایید.)

 

 

سامانه ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان

سامانه ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان

 

 

 • در ادامه نقش خود (دانش آموز) و نام سازمانی (نام مدرسه) را انتخاب و بر روی عبارت “تایید” کلیک نمایید.

 

 

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

 

 

 

 • با انتخاب گزینه “چاپ کارت” پس از ورود به پنل کاربری خود می توانید از کارت ورود به جلسه خود پرینت بگیرید.

 

 

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

 

 

 

منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان از امروز قابل دریافت خواهد بود و دانش آموزان و اولیا گرامی می توانند جهت دریافت این کارت از سامانه سمپاد اقدام به دریافت کارت کنند ضمنا دانش آموزان و اولیا گرامی دقت داشته باشند که تضمین موفقیت در آزمون تیزهوشان داشتن اطلاعات منابع دقیق و کاربردی است.

سوالات آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی به دو دسته تقسیم می‌شوند : سوالات تحصیلی و سوالات تحلیلی
سوالات تحصیلی آزمون تیزهوشان ششم به هفتم از کتاب‌های درسی طرح می‌شوند.
سوالات تحلیلی آزمون تیزهوشان ششم به هفتم از داخل کتاب‌های درسی طرح نمی‌شوند و هدف از طراحی سوالات تحلیلی، سنجیدن اطلاعات دانش آموزان است.

 

 

 

 

جهت اطلاع از بهترین کتاب ها برای قبولی تیزهوشان و دریافت منابع آزمون تیزهوشان بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

 

 

 

سوالات تحصیلی آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

داوطلبان گرامی پس از دریافت کارت بهتر است کمی با سوالات و بودجه بندی آشنا شوند تا آمادگی بهتری جهت شرکت در آزمون داشته باشند در همین راستا جداول زیر را آماده کرده ایم تا بتوانید با این مباحث آشنا شوید و ننتیجه مطلوبی دریافت کنید.

 

 

 

سوالات تحصیلی
درس تعداد ضریب زمان پاسخگویی
قرآن و تعلیمات دینی و اخلاق 8 2 75 دقیقه
فارسی (مهارت های خواندن و نوشتن) 10 2
علوم تجربی 10 2
ریاضی 15 3
تفکر و پژوهش 5 1
مطالعات اجتماعی 7 1

 

سوالات تحلیلی آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

 

سوالات تحلیلی
درس تعداد زمان پاسخگویی
استعداد تحلیلی 15 15 دقیقه

 

سوالات آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی جمعا 70 سوال است با 90 دقیقه زمان برای پاسخگویی.

سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم بصورت چهار گزینه‌ای است و هر سوال تنها یک پاسخ صحیح دارد در نتیجه اگر دانش آموزی دو گزینه را بعنوان پاسخ علامت بزند، یک امتیاز منفی می‌گیرد. اگر به سوالی پاسخ غلط بدهید، یک امتیاز منفی برای شما لحاظ می‌شود. سوالات بی پاسخ امتیاز منفی ندارد. جواب درست هم 3 امتیاز مثبت دارد.

به ضرایب دروس توجه کنید و با توجه به ضریب هر درس، وقت و برنامه ریزی مخصوص هر درس را به آن اختصاص دهید و همانطور که می‌دانید هرچه ضریب درس بیشتر باشد از اهمیت بیشتری برخوردار است.

 

سوالات تحصیلی آزمون تیزهوشان نهم به دهم

 

سوالات تحصیلی
درس تعداد ضریب زمان پاسخگویی
قرآن و معارف اسلامی 8 2 100 دقیقه
زبان و ادبیات فارسی 15 2
مطالعات اجتماعی (تازیخ-جغرافی-مدنی) 15 1
علوم تجربی 17 2
ریاضی 20 3

 

تعداد سوالات تحلیلی آزمون تیزهوشان نهم به دهم پانزده سوال هست که مدت زمان پاسخگویی به آنها نیز 15 دقیقه هست.

 

 

نکات کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

 

 • چنانچه پس از چاپ کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان​ متوجه تفاوت شدید در اطلاعات شخصی درج شده در کارت آزمون با مشخصات دانش آموز شدید، جهت ویرایش اطلاعات باید به واحد سنجش آموزش پرورش منطقه محل سکونت خود مراجعه کنید. از اطلاعات اشتباه می توان به تفاوت در تصویر کارت ورود به جلسه با تصویر واقعی و دیگر مشخصات داوطلب اشاره کرد.
 • بعد از مشاهده کارت ورود به جلسه و چک کردن اطلاعات، پرینت کاغذی آن را دریافت نمایید.
 • از ورود دانش آموزانی که کارت آن ها فاقد عکس می باشد،جلوگیری می شود.
 • استفاده از ماشین حساب برای آزمون سنجش هوش ششم ابتدایی ممنوع است.
 • به همراه داشتن هر گونه کتاب، جزوه، تلفن همراه و … به منزله تقلب محسوب می شود.

 

 

 

همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ در جلسه آزمون به جهت اطلاعات مندرج در کارت، مانند زمان و حوزه برگزاری آزمون و هم چنین به جهت تشخیص هویت دانش آموز الزامی است.

 

 

 

 

آخرین اخبار مرتبط با آزمون تیزهوشان

معمولا نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1 الی 2 ماه پس از برگزاری آن و از طریق سایت اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان منتشر می گردد. هنوز زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی مشخص نیست اما با توجه به روال گذشته احتمال دارد که در اواسط مرداد ماه سال 1401 شاهد انتشار نتایج باشیم.

داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه azmoon.medu.ir از آخرین اطلاعیه ها و اخبار منتشر شده توسط سازمان سمپاد مطلع گردند.

 

 

 

جهت دانلود این مقاله کلیک نمایید.

 

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله سعی بر آن شده است تا نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402 و ورود به سایت azmoon.medu.ir را برای شما عزیزان به صورت کامل شرح دهیم. چنانچه پس از خواندن این مقاله، مجددا سوال یا ابهامی در خصوص زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان برای شما عزیزان پیش آمد، می توانید پاسخ سوالات خود را از طریق مشاوره با کارشناسان مجرب ایران تحصیل دریافت نمایید.

 

 

کانال اطلاع رسانی ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی

 

3.8/5 - (5 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان چه تاریخی است؟

این کارت را می توان حدود 5 روز پیش از تاریخ برگزاری آزمون یعنی از روز 21 خرداد ماه 1401 دریافت نمود.

چگونه می توان کارت ورود به جلسه آزمون ششم به هفتم مدارس تیزهوشان را دریافت نمود؟

کارت این آزمون از طریق مراجعه به سامانه azmoon.medu.ir قابل دریافت می باشد.

در صورت فراموشی رمز همگام خود چگونه می توان برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان اقدام کرد؟

در صورت فراموشی این رمز می بایست به مدیر مدرسه محل تحصیل خود مراجعه کنید و یا از طریق سامانه ثبت نام به صورت اینترنتی آن را دریافت نمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. irantahsil
  ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۹

  سلام جهت راهنمایی دقیق با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 2. فاطمه
  ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۶

  از کجا میتونیم کارت وذود به جلسه نهم به دهمو دریافت کنیم

  • ایران تحصیل
   ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۹

   با سلام و وقت بخیر جهت دریافت از کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 97-98 با مرکز تماس بگیرید

ایران تحصیل
تماس با مشاور