ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

دریافت مستقیم کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1401

دریافت مستقیم کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

اطلاعیه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1401-1402 اعلام شد پیرو آخرین مصوبه و دفترچه منتشر شده آزمون دانش آموران گرامی می توانند از سامانه azmoon.medu.ir به صورت اینترنتی نسبت به دانلود کارت ورود به جلسه سمپاد اقدام نمایند. پیرو این اطلاعیه دانش آموزان گرامی می توانند از روز شنبه مورخ 1401/03/21 اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه نمایند شایان ذکر است کارت ورود به جلسه می بایست به صورت واضح به طوری که تمامی اطلاعات هویتی دانش آموز و همچنین تصویر دانش آمور دارای وضوح قابل قبول باشد.

جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402 داوطلبان باید به سایت azmoon.medu.ir مراجعه نموده و با استفاده از کد ملی و رمز عبور همگام به پرتال دانش آموزی خود وارد شوند لازم به ذکر است تا بدانید که در صورت وجود هرگونه سوال و ابهام در روند دریافت کارت می توانید با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. همچنین، برای کسب اطلاع از زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون در پایه های نهم و دهم در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

 

 

اطلاعیه:

محل آزمون در کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان درج شده است. حتما 1 ساعت پیش از برگزاری آزمون در حوزه امتحانی حضور داشته باشید. 

 

 

 

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان برای دانش آموزانی که واجد شرایط شرکت در آزمون تیزهوشان می‌باشند، بنابر اینترنتی بودن ثبت نام آزمون تیزهوشان، باید پس از مطالعه دفترچه ثبت نام تیزهوشان به سامانه ثبت نام آزمون استعدادهای درخشان سمپاد azmoon.medu.ir مراجعه و با وارد کردن اطلاعات دانش آموزی خود ثبت نام اولیه را انجام دهند. تاریخ ثبت نام آزمون تیزهوشان اواخر بهمن و اوایل اسفند است و مرحله دوم ثبت نام که جهت پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان می‌باشد در فروردین ماه است و دانش آموزان با ورود به سایت ثبت نام سمپاد می‌توانند جهت پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان اقدام نمایند تا بتوانند کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان را دریافت نموده و پس از شرکت در آزمون تیزهوشان منتظر نتایج آزمون تیزهوشان باشند.

 

 

جهت دانلود دفترچه آزمون تیزهوشان، بر روی لینک کلیک کنید. 

 

 

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان از امروز قابل دریافت خواهد بود شایان ذکر است که داوطلبان عزیز در نظر داشته باشند که مرکز مشاوره سمپاد ایران تحصیل جهت ارتقای سطح علمی دانش آموزانی که قصد قبولی در آزمون تیزهوشان را دارند آماده ارائه مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان می باشد که دانش آموزان و اولیای گرامی می توانند قبل از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان با مرکز تماس گرفته درصد موفقیت خود را بالا ببرند لازم به ذکر است تمامی منابع آزمون تیزهوشان و نمونه سوالات امتحانی را می توانید از ایران تحصیل دریافت نمایید.

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان به صورت الکترونیکی قابل دریافت خواهد بود بر اساس اعلام مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان، کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان از طریق سامانه ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان sampad.medu.ir قابل دریافت است و دانش آموزان می‌توانند با دریافت این کارت از محل حوزه امتحانی و زمان آزمون مطلع شوند و از طریق سامانه نام نویسی آزمون مدارس تیزهوشان نیز می توانند کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند. داوطلبان محترم می توانند جهت دریافت کارت ورود به جلسه از درگاه ثبت نام و دریافت کارت آزمون تیزهوشان sampad.medu.ir اقدام به دریافت نمایند ضمنا اولیا گرامی قبل از اقدام جهت دریافت کارت حتما کارت بانکی که دارای رمز دوم باشد را همراه داشته باشند تا پس از پرداخت هزینه ثبت نام کارت ورود به جلسه را دریافت نمایند.

 

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

طبق آخرین اطلاعیه های منتشر شده توسط سازمان سنجش، کارت ورود به جلسه این آزمون 5 روز قبل از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402 قابل دریافت خواهد بود. یعنی از روز 21 خرداد ماه 1401 بر روی سایت sampad.medu.ir ثبت نام مدارس تیزهوشان قرار می گیرد. داوطلبان تنها در صورت پرداخت هزینه نام نویسی قادر به مشاهده و پرینت کارت خواهند بود. افرادی که پیش از این موفق به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 1401 – 1402 نشده اند، می توانند با واریز وجه تعیین شده در تاریخ مذکور کارت خود را دریافت نمایند.

 

 

برای ورود به سایت sampad.medu.ir، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

 

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

ثبت نام کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان، به صورت دو مرحله ای انجام می‌شود. برای مرحله ثبت نام اولیه که در همین تاریخ ذکر شد، به سامانه ثبت نام آزمون استعدادهای درخشان سمپاد Azmoon.medu.ir مراجعه کنید و اطلاعات دانش آموزی خود را وارد کنید و ثبت نام اولیه تکمیل می‌شود. مرحله پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان به صورت اینترنتی است و دانش آموزان باید حتما در تاریخ اعلام شده هزینه را پرداخت نمایند و گرنه کارت شرکت در آزمون تیزهوشان به آن ها تعلق نمی‌گیرد، ضمنا به اطلاع می رساند ظرفیت مدارس تیزهوشان محدود است و فقط دانش آموزانی که شرایط شرکت در این آزمون را دارند می توانند در آزمون شرکت کرده و قبول شوند.

 

راهنمای تصویری دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

کارت ورود به جلسه این آزمون به صورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

 • ابتدا وارد سایت azmoon.medu.ir شده و گزینه “سمپاد پایه هفتم” را انتخاب نمایید.

 

 

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

 

 

 • سپس کد ملی و رمز ورود همگام خود را در کادرهای ظاهر شده درج نموده و روی گزینه “ورود” کلیک کنید. 

 

 

سامانه ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان

سامانه ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان

 

 

 • در ادامه نقش خود (دانش آموز) و نام سازمانی (نام مدرسه) را انتخاب و بر روی عبارت “تایید” کلیک نمایید.

 

 

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

 

 

 • با انتخاب گزینه “چاپ کارت” پس از ورود به پنل کاربری خود می توانید از کارت ورود به جلسه خود پرینت بگیرید.

 

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

 

 

منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان از امروز قابل دریافت خواهد بود و دانش آموزان و اولیا گرامی می توانند جهت دریافت این کارت از سامانه سمپاد اقدام به دریافت کارت کنند. ضمنا دانش آموزان و اولیا گرامی دقت داشته باشند که تضمین موفقیت در آزمون تیزهوشان داشتن اطلاعات منابع دقیق و کاربردی است.

سوالات آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی به دو دسته تقسیم می‌شوند : سوالات تحصیلی و سوالات تحلیلی
سوالات تحصیلی آزمون تیزهوشان ششم به هفتم از کتاب‌های درسی طرح می‌شوند.
سوالات تحلیلی آزمون تیزهوشان ششم به هفتم از داخل کتاب‌های درسی طرح نمی‌ شوند و هدف از طراحی سوالات تحلیلی، سنجیدن اطلاعات دانش آموزان است.

 

 

 

جهت آشنایی بیشتر با منابع آزمون تیزهوشان، بر روی لینک کلیک کنید. 

 

 

 

سوالات تحصیلی آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

داوطلبان گرامی پس از دریافت کارت بهتر است کمی با سوالات و بودجه بندی آشنا شوند تا آمادگی بهتری جهت شرکت در آزمون داشته باشند در همین راستا جداول زیر را آماده کرده ایم تا بتوانید با این مباحث آشنا شوید و نتیجه مطلوبی دریافت کنید.

 

سوالات تحصیلی
درس تعداد ضریب زمان پاسخگویی
قرآن و تعلیمات دینی و اخلاق 8 2 75 دقیقه
فارسی (مهارت های خواندن و نوشتن) 10 2
علوم تجربی 10 2
ریاضی 15 3
تفکر و پژوهش 5 1
مطالعات اجتماعی 7 1

 

سوالات تحلیلی آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

 

سوالات تحلیلی
درس تعداد زمان پاسخگویی
استعداد تحلیلی 15 15 دقیقه

 

سوالات آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی جمعا 70 سوال است با 90 دقیقه زمان برای پاسخگویی. سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم بصورت چهار گزینه‌ای است و هر سوال تنها یک پاسخ صحیح دارد در نتیجه اگر دانش آموزی دو گزینه را بعنوان پاسخ علامت بزند، یک امتیاز منفی می‌گیرد. اگر به سوالی پاسخ غلط بدهید، یک امتیاز منفی برای شما لحاظ می‌شود. سوالات بی پاسخ امتیاز منفی ندارد. جواب درست هم 3 امتیاز مثبت دارد. به ضرایب دروس توجه کنید و با توجه به ضریب هر درس، وقت و برنامه ریزی مخصوص هر درس را به آن اختصاص دهید و همانطور که می‌دانید هرچه ضریب درس بیشتر باشد از اهمیت بیشتری برخوردار است.

 

سوالات تحصیلی آزمون تیزهوشان نهم به دهم

 

سوالات تحصیلی
درس تعداد ضریب زمان پاسخگویی
قرآن و معارف اسلامی 8 2 100 دقیقه
زبان و ادبیات فارسی 15 2
مطالعات اجتماعی (تاریخ-جغرافی-مدنی) 15 1
علوم تجربی 17 2
ریاضی 20 3

 

لازم به ذکر است تا بدانید که تعداد سوالات تحلیلی آزمون تیزهوشان نهم به دهم پانزده سوال هست که مدت زمان پاسخگویی به آنها نیز 15 دقیقه هست.

 

نکات کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

 • چنانچه پس از چاپ کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان​ متوجه تفاوت شدید در اطلاعات شخصی درج شده در کارت آزمون با مشخصات دانش آموز شدید، جهت ویرایش اطلاعات باید به واحد سنجش آموزش پرورش منطقه محل سکونت خود مراجعه کنید. از اطلاعات اشتباه می توان به تفاوت در تصویر کارت ورود به جلسه با تصویر واقعی و دیگر مشخصات داوطلب اشاره کرد.
 • بعد از مشاهده کارت ورود به جلسه و چک کردن اطلاعات، پرینت کاغذی آن را دریافت نمایید.
 • از ورود دانش آموزانی که کارت آن ها فاقد عکس می باشد،جلوگیری می شود.
 • استفاده از ماشین حساب برای آزمون سنجش هوش ششم ابتدایی ممنوع است.
 • به همراه داشتن هر گونه کتاب، جزوه، تلفن همراه و … به منزله تقلب محسوب می شود.

 

جدیدترین اخبار پیرامون دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 

برگزاری آزمون ورودی مدارس تیزهوشان کهگیلویه و بویراحمد روزهای پنجشنبه و جمعه

مدیر کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویر احمد با بیان این‌ پنج هزار دانش‌ آموز در آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان روزهای شرکت می‌ کنند گفت: آزمون ورودی پایه‌ های هفتم و دهم مدارس تیزهوشان استان پنجشنبه ۲۶ و جمعه 27 خرداد ماه در ۳۱ حوزه امتحانی برگزار می‌ شود.

آغاز ماراتن تیزهوشان از فردا

عاطفه شورزندی، رییس اداره استعداد‌های درخشان اداره کل آموزش و پرورش مازندران گفت: آزمون ورودی پایه هفتم مدارس استعداد‌های درخشان صبح فردا پنجشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ و آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعداد‌های درخشان صبح جمعه ۲۷ خرداد در حوزه‌های امتحانی مازندران برگزار می‌شود.

ارائه خدمات استعدادهای درخشان به ۲۳۰ دانش‌ آموز تحت حمایت امداد

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران از آمادگی ۲۳۰ دانش آموز تحت حمایت برای شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان خبر داد. 

 

اطلاعیه:

همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ در جلسه آزمون به جهت اطلاعات مندرج در کارت، مانند زمان و حوزه برگزاری آزمون و هم چنین به جهت تشخیص هویت دانش آموز الزامی است.

 

 

خلاصه مطالب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که باید در زمان مقرر نسبت به دریافت این کارت اقدام نمایید. اما، اگر نتوانستید در آن زمان کارت را دریافت کنید، نگران نباشید، زیرا سازمان سنجش مجدد زمانی را برای افرادی که نتوانستند کارت را دریافت کنند، مقرر می کند. علاوه بر این، اگر در زمان دریافت کارت با مشکلی رو به رو شدید و یا سوالی داشتید، می توانید با مشاوران ما در ایران تحصیل تماس گرفته و یا برای ما کامنت بگذارید. همکاران ما در اسرع وقت به شما عزیزان پاسخ داده و سوالات و یا ابهامات شما عزیزان را برطرف خواهند کرد. 

 

جهت دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

 

3.8/5 - (5 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان چه تاریخی است؟

این کارت را می توان حدود 5 روز پیش از تاریخ برگزاری آزمون یعنی از روز 21 خرداد ماه 1401 دریافت نمود.

چگونه می توان کارت ورود به جلسه آزمون ششم به هفتم مدارس تیزهوشان را دریافت نمود؟

کارت این آزمون از طریق مراجعه به سامانه azmoon.medu.ir قابل دریافت می باشد.

در صورت فراموشی رمز همگام خود چگونه می توان برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان اقدام کرد؟

در صورت فراموشی این رمز می بایست به مدیر مدرسه محل تحصیل خود مراجعه کنید و یا از طریق سامانه ثبت نام به صورت اینترنتی آن را دریافت نمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  irantahsil
  ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۹

  سلام جهت راهنمایی دقیق با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 2. Avatar photo
  فاطمه
  ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۶

  از کجا میتونیم کارت وذود به جلسه نهم به دهمو دریافت کنیم

  • Avatar photo
   ایران تحصیل
   ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۹

   با سلام و وقت بخیر جهت دریافت از کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 97-98 با مرکز تماس بگیرید

تماس با مشاور