ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

چگونه در سایت همگام آزمون دهیم؟

چگونه در سایت همگام آزمون دهیم؟

چگونه در سایت همگام آزمون دهیم؟
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

از جمله سؤالاتی که ذهن دانش آموزان یا نهم تحصیلی را به خود مشغول کرده این است که چگونه در سایت همگام آزمون دهیم ؟ از آن جایی که شرکت در آزمون های مشاوره ای در سایت همگام آموزش و پرورش برای دانش آموزان الزامی است در نتیجه یافتن پاسخی قانع کننده و دقیق به این سؤال که چگونه در سایت همگام آزمون دهیم؟ بسیار مهم به نظر می رسد. البته در این میان عده ای از دانش آموزان هم به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه ثبت نام دانش آموزان در سایت همگام هستند و می خواهند در این رابطه بدانند.

 

شاید شما دوست عزیز هم از جمله افرادی باشید که قصد شرکت در آزمون همگام در پایه نهم تحصیلی را دارید و به دنبال یافتن جوابی درست برای این سؤال یعنی چگونه در سامانه همگام آزمون دهیم؟ باشید. با توجه به اهمیت این موضوع کمک گرفتن از مشاوری خبره و کاردان در این زمینه و برای آشنایی با نحوه شرکت در آزمون در سایت همگام بسیار مهم و ضروری است. از این رو بهتر است در این رابطه با مشاورانی آگاه و کاردان تماس حاصل فرمایید.

 

 

جهت اطلاع از نحوه شرکت در آزمون مشاوره ای در سایت همگام از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

قبل از هر گونه اقدامی برای استفاده از سامانه انتخاب رشته همگام آموزش و پرورش از

                   نحوه کار و انتخاب رشته در آن اطلاعاتی را بدست آورید

اهمیت اطلاع از پاسخ سؤال چگونه در سایت همگام آزمون دهیم؟ چیست؟

افراد زیادی همچون شما قصد شرکت در آزمون مشاوره ای سامانه همگام برای انتخاب رشته در پایه نهم را دارند.

اما قبل از هر چیز آشنایی با نحوه شرکت در آزمون همگام و اطلاع از پاسخ این سؤال یعنی چگونه در سایت همگام آزمون دهیم ؟ برای شما ضروری است.

زیرا در غیراینصورت امکان بروز اشتباه و خطا در زمان شرکت در آزمون و یا عدم راهیابی به سامانه برگزاری آزمون برای شما دوست عزیز داوطلب وجود دارد.

با این تفاسیر به اهمیت اطلاع از پاسخ این سؤال یعنی چگونه در سایت همگام آزمون دهیم؟ پی بردید.

 

 

برای ورود به سامانه همگام کارنامه دانش آموزان بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

برای انتخاب رشته در پایه نهم چگونه در سایت همگام آزمون دهیم؟

آزمون همگام هدایت تحصیلی هر ساله برای دانش آموزان متقاضی ورود به پایه نهم تحصیلی جهت انتخاب رشته از میان رشته های نظری، فنی حرفه ای و یا کارودانش برگزار می شود و دانش آموزان هم موظف به شرکت و پاسخگویی به سؤالات آن هستند.

سؤالاتی که استعدادها و توانایی های هر فرد را برای ورود به پایه نهم و انتخاب رشته تحصیلی می سنجد.

بدین ترتیب  هر یک از دانش آموزان با شرکت در آزمون هدایت تحصیلی پایه نهم یا همان آزمون هالند می توانند به شناخت خوبی از علایق، استعداها و توانمندی های خود برای ورود به رشته تحصیلی خاصی برسند و در زمان انتخاب رشته بهتر عمل کنند.

  برای پاسخ به این سؤال مهم یعنی برای انتخاب رشته در پایه نهم چگونه در پورتال همگام آزمون دهیم؟ باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که این کار با طی مراحلی برای شما دوست عزیز صورت می گیرد.

مراحلی بسیار ساده که بهتر است قبل از شرکت در آزمون برای جلوگیری از اتلاف وقت و سردرگمی از آن ها مطلع شوید.

در ادامه این نوشته با ذکر راهنمای جامع تصویری شرکت در آزمون همگام در خدمت شما دوستان عزیز همیشه همراه سایت ایران تحصیل هستیم.

پس ما را همراهی کنید تا با راهنمای جامع تصویری شرکت در آزمون همگام آشنا شوید تا بدین ترتیب در زمان شرکت در آزمون مشکلی از این بابت نداشته باشید.

 

 

برای اطلاع از شیوه محاسبه هدایت تحصیلی پایه نهم تحصیلی بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

 

راهنمای جامع تصویری شرکت در آزمون همگام

در این بخش از نوشته حاضر با ذکر راهنمای جامع تصویر شرکت در آزمون همگام در خدمت شما دوستان و یاران عزیز هستیم. بدین ترتیب و با مطالعه مطالب مندرج در این قسمت می توانید پاسخ دقیقی برای این سؤال یعنی چگونه در سایت همگام آزمون دهیم؟ پیدا کنید.

. اولین قدم ورود به سایت همگام از طریق مرورگر کروم و یا فایرفاکس است. به این ترتیب که بعد از باز کردن این مرورگرها باید آدرس سایت همگام یعنی همان hamgam.medu.ir را در این مرورگرها سرچ بزنید.

 

 

نحوه ثبت نام دانش آموزان در سایت همگام

 

 

. دوم قدم کلیک بر روی لینک همگام-آموزش و پرورش از بین لینک های به نمایش درآمده است.

 

 

آزمون سایت همگام

 

 

همگام

 

 

. در قدم سوم و پس از باز شدن صفحه سایت همگام نوبت به درج دو مورد مهم یعنی کد ملی و رمز عبور همگام در سایت همگام می رسد.

در زمان درج این دو مورد در سایت همگام آموزش و پرورش نهایت دقت را به خرج دهید تا مرتکب اشتباه و خطایی نشوید.

 

 

وورد به سایت آزمون مشاوره ای

 

 

. پس از درج کد ملی و همین طور رمز عبور در فیلدهای تعیین شده صفحه ای برای شما باز می شود که می توانید در آن ماژول های مختلفی همچون کارنامه، آزمون آنلاین، هدایت تحصیلی، المپیاد دانش آموزی و تکالیف را مشاهده کنید.

 

 

سایت آزمون مشاوره ای

 

 

. از بین ماژول های به نمایش درآمده باید ماژول آزمون های مشاوره ای را انتخاب کرده و بر روی آن کلیک کنید.  

 

 

آزمون مشاوره ای

 

 

. پس از کلیک بر روی ماژول آزمون مشاوره ای صفحه ای برای شما باز می شود که باید در آن بر روی گزینه ای تحت عنوان شرکت در آزمون خود ارزیابی کلیک بفرمایید.

 

 

همگام آموزش و پرورش

 

 

. در انتها و پس از شرکت در آزمون همگام پایه نهم به دهم باید بر روی گزینه ای به نام تأییدیه نهایی کلیک بفرمایید تا بدین ترتیب امکان اتمام و خروج از آزمون را پیدا کنید.

 

 

سایت مشاوره ای همگام

 

 

علی رغم توضیحات داده شده در بالا جهت پاسخگویی به این سؤال یعنی چگونه در سایت همگام آزمون دهیم ؟ در صورت داشتن هر گونه سؤالی در رابطه با نحوه شرکت در این آزمون در سایت همگام می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل می توانند اطلاعات خوب و مفصلی را در رابطه با نحوه شرکت در آزمون همگام پایه نهم تحصیلی در اختیار شما دوستان و همراهان عزیز قرار دهند.

 

 

نتایج آزمون همگام هدایت تحصیلی چگونه به اطلاع دانش آموزان می رسد؟

شاد این سؤال برای شما دوست عزیز دانش آموز نیز مطرح شود که اعلام نتیجه آزمون همگام چه زمانی صورت می گیرد و هر فرد شرکت کننده در طرح هدایت تحصیلی چه زمانی می تواند برای اطلاع از نتیجه آزمون خود اقدام کند؟

در جواب به این پرسش مهم باید خدمت شما دوستان عزیز این نکته مهم را عرض کنیم که نتیجه این آزمون یعنی همان آزمون رغبت و توانایی به صورت جداگانه خدمت داوطلبان و متقاضیان دانش آموز اعلام نمی شود.

به این معنا که این گونه نیست که دانش آموز در پایان آزمون بلافاصله از نتیجه مطلع شود و یا این که بعد از مدتی به صورت جداگانه از نتیجه اطلاع حاصل کند.

در حقیقت، نتیجه آزمون رغبت و توانایی یا همان آزمون هالند به صورت کلی و در قالب اعلام نتایج هدایت تحصیلی به وسیله مدیر هر یک از مدارس خدمت دانش آموزان اعلام می شود.

 

 

 

برای ورود به سامانه پشتیبانی همگام و اطلاع از شماره تماس پشتیبانی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

نتایج آزمون مشاوره ای همگام چه زمانی اعلام می شود؟

تمامی شما دانش آموزان شرکت کننده در آزمون مشاوره ای همگام به دنبال اطلاع از این موضوع هستید که نتایج این آزمون چه زمانی به اطلاع دانش آموزان می رسد و آن ها در چه تاریخی می توانند از نتیجه مطلع شوند؟

اگر شما هم به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان اعلام نتایج آزمون مشاوره ای همگام در پایه نهم تحصیلی هستید می توانید با مشاوران تحصیلی ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

تیم مشاوره ایران تحصیل می توانند اطلاعات خوبی را در رابطه با زمان اعلام نتایج آزمون مشاوره ای همگام در اختیار شما دوستان و عزیزان قرار دهند.

کافیست با تیم مشاوره ما تماس حاصل کنید تا شما را به طور دقیق از زمان اعلام نتایج آزمون مشاوره ای همگام مطلع کنند.

 

 

نحوه ثبت نام دانش آموزان در سایت همگام

دوستان عزیز دقت داشته باشید که قبل از استفاده از سایت همگام آموزش و پرورش و شرکت در آزمون های مشاوره ای آن الزاماً باید در این سایت ثبت نام کنید.

اما قبل از هر چیز کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه ثبت نام دانش آموزان در پورتال همگام مطلع باشید.

آیا شما دوست عزیز دانش آموز چیزی در رابطه با نحوه ثبت نام دانش آموزان در سایت همگام می دانید؟

اگر به دنبال کسب اطلاعات و بالا بردن سطح آگاهی خود در رابطه با نحوه ثبت نام دانش آموزان در سایت همگام هستید می توانید در این رابطه با مشاوران حاضر در تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

تیم مشاوره ما می توانند اطلاعات خوب و جامعی را در رابطه با نحوه ثبت نام دانش آموزان در سایت همگام در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهند.

بدین ترتیب و با اطلاع از نحوه ثبت نام دانش آموزان در سایت همگام دیگر نگرانی از بابت انجام این کار ندارید و ثبت نام شما به طور درست و صحیح انجام می گیرد.

 

 

برای دانلود و نصب نرم افزار هدایت تحصیلی پایه نهم تحصیلی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

بهترین مشاوره آزمون هدایت تحصیلی همگام را از ما بخواهید

مطمئناً شمار زیادی از شما دوستان خواننده این مقاله جزء دانش آموزان در شرف انتخاب رشته پایه نهم تحصیلی هستید و می خواهید تصمیم خود را برای انتخاب رشته بگیرید.

اما بنا به دلایلی هنوز اطلاع و شناخت دقیقی از سایت همگام، آزمون هدایت تحصیلی، سؤالات این آزمون و یا نحوه پاسخگویی به سؤالات آن ندارید.

اینجاست که می توانید از مشاوری آگاه و همه چیز دان کمک بگیرید.

مشاوری که بتواند با در اختیار گذاشتتن اطلاعاتی صحیح و نه نادرست و ناموثق شما را از این آزمون مهم، زمان و نحوه شرکت در آن و یا هر مورد مرتبط با آن مطلع کند.

مشاوران ایران تحصیل با جان و دل در خدمت شما دوستان عزیز هستند و هر آن چه لازم باشد در رابطه با آزمون هدایت تحصیل همگام بدانید را در اختیار شما دوستان عزیز همراه سایت ایران تحصیل قرار می دهند.

کافیست با آن ها تماس بگیرید تا بدین ترتیب اطلاعات مهم و مورد نیاز خود را از تیم خبره ایران تحصیل دریافت کنید و بتوانید در زمان شرکت در آزمون همگام هدایت تحصیلی مؤفق تر و بهتر عمل کنید.

 

 

برای آشنایی با نحوه ورود به سامانه برگزاری آزمون همگام از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط 

آزمون مشاوره ای همگام پایه هفتم 

مشاوره تحصیلی همگام 

سامانه سناد

بازیابی شماره دانشجویی دانشگاه آزاد

دریافت رمز عبور سامانه همگام

چگونه در سایت همگام آزمون دهیم ؟  

5/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چگونه در سایت همگام آزمون دهیم؟ 

برای اطلاع از پاسخ این سؤال مهم می توانید با مشاوران حاضر در تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

نحوه ثبت نام دانش آموزان در سایت همگام چگونه است؟ 

ثبت نام دانش آموزان در سایت همگام طی مراحلی چند برای هر فرد انجام می شود. اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با مراحل ثبت نام هستید با تیم مشاوره ما تماس بگیرید.

آیا نحوه ثبت نام دانش آموزان در سایت همگام با نحوه ثبت نام مدیران و معلمان متفاوت است؟ 

بله. در مواردی این مراحل با یکدیگر متفاوت هستند.

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور