ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

پشتیبانی سامانه گلستان

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۱۷
 • تاریخ بروزرسانی: ۱۰ خرداد ۱۴۰۰
پشتیبانی سامانه گلستان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

پشتیبانی سامانه گلستان برای پاسخگویی و ارائه راهنمایی به سوالات و ابهامات دانشجویانی که قصد ورود به این سامانه را دارند، در نظر گرفته شده است. برای این منظور می توان از روش های حضوری و آنلاین استفاده کرد. اما برای سهولت بیشتر می توان از طریق شماره تماس پشتیبانی سامانه گلستان و ارتباط با کارشناسان اقدام نمود. دانشجویان عزیز همچنین می توانند سوالات خود را با کارشناسان ایران تحصیل در میان گذاشته تا در اسرع وقت مشکلات احتمالی از میان برداشته شود. 

 

 

به منظور دریافت شماره تماس پشتیبانی سامانه گلستان دانشگاه های محل تحصیل خود از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

پشتیبانی سامانه گلستان به چه منظوری است؟

 

 

 

 

سامانه جامع دانشگاهی گلستان که کار خود را از سال 79 آغاز کرد، به منظور مکانیزه کردن همه فعالیت های دانشگاهی تاسیس گردید. این سامانه به تدریج خدمات متعددی را در برگرفت که از جمله آن ها می توان به امور خوابگاهی، وام، کار و تشکل های دانشجویی و زمینه های پژوهشی اشاره کرد.

در واقع این سیستم با همت 200 هزار نفر کارشناس و مدیران دانشگاهی در هزاران ساعت طراحی و پیاده سازی شده است که با اجرای یک برنامه ریزی دقیق و بی نظیر فرایندهای دانشگاهی را با کیفیت و کمیت بسیار خوبی انجام می دهند.

در این میان مانند هر سیستم اینترنتی دیگری و با وسعت بسیار زیادی که وجود دارد، ممکن است دانشجویان یا اساتید در هنگام ورود با سوالاتی مواجه شوند و یا در برخی از زمینه ها به مشکل برخورند.

 

 

برای آشنایی با نحوه برقرار ارتباط با پشتیبانی سامانه دان بر روی لینک کلیک نمایید.

 

 

سوال های متداول در پشتیبانی سامانه گلستان

در سیستم گلستان برخی از خطاها، فراوانی بیشتری از سایرین دارند که معمولا از جانب دانشجویان مطرح می شود. در پشتیبانی سامانه گلستان به این سوالات پاسخ داده می شود که برای آگاهی بخشی به همه عزیزان برخی از آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

 

 

پیغام اشتباه بودن نام عبور و کلمه عبور

 

 

شماره تماس پشتیبانی سامانه گلستان

 

 

برخی از اساتید مطرح می کننند که هنگام ورود به این سامانه با چنین خطایی روبرو می شوند، در حالیکه نام و کلمه عبور هم مورد قبلی است که برای ورود استفاده می کردند. دلیل این امر می تواند یکی از موارد زیر باشد.

 

 1. ممکن است به دلیل عدم توجه، حروفی را به اشتباه یا جابجا تایپ کنند. همچنین، در برخی از موارد نیز فراموشی می تواند منجر به این مسئله شود.
 2. گاهی نام کاربری برای مشاهده اطلعات یا انتخاب واحد به دوستان دیگر داده می شود و رمز توسط آن ها تغییر می کند.
 3. وقتی که نام کاربری را فراموش و به کارشناس آموزش مراجعه می کنید، حتما بلافاصله آن را چک کنید و اگر نادرست بود برای اخذ مجدد اقدام کنید. دقت داشته باشید که چنانچه دانشگاه را ترک کنید، صدور نام کاربری جدید توسط فرد دیگر و به صورت تلفنی امکانپذیر نیست.
 4. اگر قصد اعتراض دارید، حتما از عدم تغییر نام کاربری توسط خود یا دوستان مطمئن شوید، چرا که در بسیاری از موارد کارشناسان و مسئولین هیچ نقشی در این امر نداشته اند.

 

 

به منظور دریافت راهنمای سایت پشتیبانی سامانه سناد لینک مشخص شده را انتخاب نمایید 

 

 

سرترم شما در ترم جاری ساخته نشده است

همانطور که می دانید برای ثبت نام در ترم جدید، اولین قدم سرترم است که اداره خدمات ماشینی انجام می پذیرد. اگر مشکلاتی همانند مشروطی بیش از حد مجاز ( سه ترم متوالی و چهار ترم غیر متوالی)، اتمام سنوات تحصیلی و مانند این می تواند باعث نمایش چنین پیغامی شود. در چنین مواقعی باید به صورت حضوری به کارشناس آموزش دانشکده خود مراجعغه نمایید.

 

 

رمز عبورم را فراموش کردم

این سوال در پشتیبانی سامانه گلستان بسیار مطرح می شود و دانشجویان گاهی به علت های مختلف پسورد خود را فراموش می کنند. در چنین مواردی اگر قبلا شمره را وارد نکرده اید، بایستی با شماره تماس پشتیبانی سامانه گلستان بخش کامپیوتر را گرفته تا آن را برای شما به ثبت برسانند. اما اگر ماره تلفن را از قبل ثبت کرده اید و اکنون آن را به خاطر نمی آورید، با انجام چند مرحله می توانید آن را بازیابی کنید. برای سهولت و توضیحات بیشتر کارشناسان ایران تحصیل در خدمت شما خواهند بود.

 

 

اساتید برای اخذ شناسه کاربری و گذرواژه به کجا باید مراجعه نمایند؟

اساتید مدعو که قصد گرفتن شناسه کاربری یا پسورد را دارند، طبق توضیحات موجود در پشتیبانی سامانه گلستان، بایستی به معوان دانشکده مراجعه فرمایند. اساتید تمام وقت نیز لازم است که این مورد را در ” میز خدمت ” مرکز فناوری اطلاعات و ارتباط پیگیر شوند. پس از اینکه این موارد صادر شد، به شماره تلفنی که قبلا آن را ارائه داده اید، ارسال خواهند شد.

 

 

جهت آموزش اتصال به سامانه پشتیبانی همگام آموزش و پرورش لینک مربوطه را انتخاب نمایید 

 

 

مقررات مربوط به استفاد از سیستم گلستان

برای اینکه نیاز کمتری به مراجعه یا ارتباط با پشتیبانی سامانه گلستان داشته باشید، بهتر است که از قوانین در نظرگرفته اطلاع یابید.

 • برای افرادی که قرار است برای اولین بار وارد سامانه گلستان شوند، یک نام و کلمه عبور صادر می شود که منجصر به او می باشد. این کلمات به طور اختصاصی در نظر گرفته شدهاند و منحصر به هر فرد می باشند.
 • زمانی که برای اولین بار به این سامانه مراجعه می کنید، بایستی کلمه عبور را تغییر دهید و البته توصیه می شود که نام عبور را نیز تغییر دهید.
 • کلمه عبور هر شخص به نحوی در سیستم طراحی و نگهداری می شود که افراد دیگر نمی توانند از آن استفاده کنند.
 • مسئولیت حفظ و نگهداری نام ورود و کلمهعبور، تماما بر عهده کاربر می باشند.
 • هیچ دانشجویی حق استفاده از نام ورود یا کلمه عبور دانشجوی دیگر را ندارد، حتی اگر با رضایت مندی باشد.
 • اطلاعات موجود در سیستم و تغییر آن ها تنها در چهارچوب قوانین دانشگاه قابل استفاده است، و عواقب هر گونهسوئ استفاده متوجه خود دانشجو می باشد.

 

 

برای اطلاع از نحوه ورود به سایت شمیم دانشگاه فرهنگیان و ثبت نام در آن بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

راهنمای ورود به سامانه گلستان

اگر صد ورود به سامانه گلستان را دارید، بهتر است ازمرورگر اکسپلورر استفاده کنید. سپس آدرس اینترنتی سایت را در موتور خود جستجو نمایید تا وارد صفحه اصلی شوید. در بالای صفحه سمت چپ دو گزینه به نام های محیط آزمایشی و محیط اصلی برای ورود وجود دارد. توصیه می شود که برای اولین ورود از ورود آزمایش استفاده کنید. منظور از ورود آزمایشی این است که تغییر در اطلاعات، هیچ تغییری در اطلاعات اصلی ایجاد نمی کند و  هر بار به روزسانی، همه اطلاعات اصلی مجددا کپی می شود.

از این رو به دلیل مطمئن نبودن نتیجه پردازش اطلاعات، بهتر است که از این طریق عمل نمایید. با انتخاب منوی ” ورود به سیستم” و یا ” محیط آزمایشی ” به صفحه بعدی می روید. در این مرحله کد امنیتی نمایش داده شده را وارد کنید.

بعد از این بایستی نام عبور ( شناسه کاربری )، و کلمه عبور ( گذر واژه ) خود را ثبت کنید و با کلیک بر روی دکمه ورود، به سیستم وارد خواهید شد. از این به بعد می توانید هر گاه با سوال یا مشکلی مواجه شدید، شماره تماس پشتیبانی سامانه گلستان را بگیرید و مشکلات خود را مطرح فرمایید.

البته توجه داشته باشید که با نمایش پنجره ” شا باید کلمه عبور خود را تغییر دهید”، می بایست کلمه عبور خود را عوض کنید. پس از ثبت نام، قادر خواهید بود تا ارزشیابی، پردازش ثبت نام مقدماتی، انتخاب واحد، ترمیم ( حذف و اضافه)، حذف اضطراری، گواهی اشتغال به تحصیل، پرداخت الکترونیک و ثبت اعتراض را در این سایت انجام دهید. البته پشتیبانی سامانه گلستان برای هر کدام از این موارد، راهنمایی های لازم را ارائه می دهد.

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله با نحوه اتصال به پشتیبانی سامانه گلستان  آشنا شدیم و به برخی از تداول ترین سوالات مطرح شد دانشجویان برای ورود به این سامانه پاسخ دادیم.

با توجه به اینکه این سایت خدمات بسیار زیادی را ارائه می دهد و اغلب امور آموزشی از این مسیر قابل انجام است، برخورد با بعضی از مسائل هم دور از انتظار نیست. به همین دلیل غالبا باید با کارشناسان و مسئولان دانشگاه خود برای رفع این موانع مشورت کرد.

البته به دلیل آنکه شماره تماس پشتیبانی سامانه گلستان در هر دانشگاه متفاوت  است، می توانید از طریق ارتباط با کارشناسان ایران تحصیل شماره های مربوطه را دریافت نمایید. برای این منظور با استفاده از شماره های قیدشده در جدول زیر در همه روزهای هفته از ساعت 12 شب با ما تماس بگیرید.  

 

 

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه اتصال به پشتیبانی سامانه گلستان به صورت تلفنی و آنلاین از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

راهنمای پشتیبانی سامانه سعدی

سامانه گلستان دانشگاه پیام نور

 ورود به سامانه مجازی دانشگاه آزاد

سامانه پایش دانشگاه آزاد

شرایط ثبت نام بیمه تامین اجتماعی

سامانه مدیریت یادگیری دانشگاه فرهنگیان 

پشتیبانی سامانه گلستان

5/5 - (3 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

با چه روش هایی می توان به پشتیبانی سامانه گلستان متصل شد؟

دانشجویان می توانند از دو طریق تلفنی و آنلاین و گاها حضوری، با پشتیبانی این سامانه ارتباط گرفت. 

شماره تماس پشتیبانی سامانه گلستان دانشگاه خود را چگونه پیدا کنیم؟

برای دریافت شماره های مربوطه می توانید با سامانه ایران تحصیل تماس بگیرید.

آیا می توان از طریق سامانه گلستان انتخاب واحد نمود؟

بله. یکی از مهم ترین خدمات این سامانه، انجام انتخاب واحد است.

مقررات سامانه گلستان شامل چه مواردی است؟

مقررات مربوطه در این مقاله آورده شده است.

 

نظرات

 1. Avatar photo
  فاطمه
  ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۶

  سلام تقریبا یه ماهه نمیتونم وارد سامانه بشم کد هامو که میزنم یه صفحه باز میشه که شماره خود را وارد کنید تا کد بیاد یه همچین چیزیه، من شماره خودمو وارد میکنم ولی هیچ کدی برام فرستاده نمیشه چکار کنم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

   سلام وقت بخیر با پشتیبانی سامانه تماس بگیرید

  • Avatar photo
   محمد رضا ملک
   ۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام خدمت شما. ببخشید بنده دیشب میخواستم وارد سامانه گلستان دانشگاه علامه طباطبایی بشوم اما هر چه میزدم خطا میزد و می‌نوشت نام کاربری یا گذر واژه اشتباه است و بازیابی کلمه عبور را که میزنم اطلاعات را وارد میکنم اما می‌نویسد دانشجو یافت نشد . بنده در مقطع کارشناسی ارشد رشته مطالعات آسیای جنوب شرقی تحصیل می کنم . خواهش میکنم کمکم کنید. متشکرم

   • Avatar photo
    کارشناس ارشد
    ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۷

    سلام
    با واحد آموزش دانشگاتون ارتباط بگیرین

  • Avatar photo
   محمد
   ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۱

   سلام
   حدودا ۳ روزه که سامانه گلستان فرهنگیان بالا نمیاد
   برای ارزیابی اساتید به مشکل خوردیم و اگه تا فردا انجام نشه قابلیت مشاهده نمره رو نخواهیم داشت.
   لطفا پیگیری کنید با تشکر

   • Avatar photo
    مشاور فتح اللهی
    ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۵

    سلام وقت بخیر باید از طریق سامانه گلستان درخواست خود را ثبت کنید

 2. Avatar photo
  احمی
  ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۵

  دانشجوی کارشناسی جدیدالورود هستم و الان برنامه هفتگی نشون داده نمیشه درحالیکه هفته قبل بود

 3. Avatar photo
  احمی
  ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۳

  سلام من برنامه هفتگی (گ۸۸) رو ذخیره نکردم حالا دقیق یادم نیست که این هفته چی داریم .
  چکار کنم

  • Avatar photo
   احمی
   ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۴

   دانشجوی کارشناسی جدیدالورود هستم و الان برنامه هفتگی نشون داده نمیشه درحالیکه هفته قبل بود

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۶

   سلام
   با واحد اموزش دانشگاه خود تماس بگیرید

 4. Avatar photo
  صالحی
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۱

  الان دو روزه که میخوایم ثبت نام دانشجو جدید وانجام بدیم. سیستم مدارک رو تایید نمیکنه. تا شنبه شب هم بیشتر وقت نداریم. مردیم از استرس

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۲

   سلام وقت بخیر با پستیبانی سامانه گلستان از روز شنبه تماس بگیرید
   خانم اشرفی

   پشتیبان مقطع کارشناسی

   شماره تماس: 2519

 5. Avatar photo
  کوروش
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۱۴

  این سامانه متاسفانه از بدو اعلام جهت ثبت نام ورودی جدید. جهت ثبت مشخصات شخصی هیچ ثبتی انجام نمیدهد دو روزه به همین منوال گذشته ایا اشکالات این سامانه حل میشه یا خیر

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۰

   سلام وقت بخیر به دلیل شلوغ بودن سایت این مشکلات پیش تومده لطفا در ساعات مختف بررسی کنید سامانه گلستان رو موفق باشید

   • Avatar photo
    محمد
    ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

    سلام من فیزیک 1 رو معدلسازی کردم ولی وقتی فیزیک 2 رو برمیدارم میگ عدم رعایت پیش نیاز چیکار کنم؟

    • Avatar photo
     مشاور اقازاده
     ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

     سلام وقت به واحد آموزش دانشگاه اطلاع رسانی کنید درصورتی که این درس رو پاس کرده باشید نباید ایرادی وجود داشته باشد

 6. Avatar photo
  مجید
  ۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۸

  بهترین ترین سیستم آموزش و سایت در جهان

مطالب مرتبط

تماس با مشاور